NRTB 2005V 2005.05.29. 18:23
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

  Hely Név                             Klub                                     Idő 



F14B  (2)      3.770 km  110 m   9 ep      

       Colin Schwanitz                 GER Germany                             hiba 
       Bugár Gergely                   BOF Budai ősforrás SC                   n.i. 



F21A  (8)      9.990 km  230 m   18 ep     

     1 Uhlir Péter                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut    105:00 
     2 Halona Gergely                  REB REBISZ                            108:54 
     3 Szabó Imre                      CBD Ceglédi Bem Vasutas               112:57 
     4 Fredrik Svensson                SWE Sweden                            113:53 
     5 Oliver Ohme                     GER Germany                           149:08 

       Drapcsik Péter                  BAZ BAZ megye                           hiba 
       Marco Seidl                     GER Germany                             hiba 
       Ralf Bormann                    GER Germany                             hiba 



F21BR  (13)    4.330 km  110 m   10 ep     

     1 Mihályi Ferenc                  SSC Siketek SC Budapest                40:52 
     2 Szebeli István ifj.             SSC Siketek SC Budapest                55:46 
     3 Felföldi Barnabás               PVS Pécsi Vasutas SK                   57:13 
     4 Mózes János                     RTE Rendőr Testedző Egylet             65:51 
     5 Kabán László                    SSC Siketek SC Budapest                69:57 
     6 Ruff Róbert                     SSC Siketek SC Budapest                75:30 
     7 Szeredi Gábor                   SSC Siketek SC Budapest                76:08 
     8 Járvás Tamás                    RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE          88:38 
     9 Illés Vilmos                    SSC Siketek SC Budapest                92:28 
    10 Kiss Attila                     SSC Siketek SC Budapest               100:20 

       Kiss Attila                     RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE           hiba 
       Tóth Bálint                     BRF BRFK                                n.i. 
       Gát Balázs                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       n.i. 



F35  (14)      6.580 km  170 m   12 ep     

     1 Claes Berglund                  SWE Sweden                             60:33 
     2 Torsten Ochmann                 GER Germany                            64:04 
     3 Peter Kudrass                   GER Germany                            65:10 
     4 Soós Ferenc                     BAZ BAZ megye                          71:15 
     5 Nemesházi László                PSE Postás-Matáv SE                    73:44 
     6 Hajnács Tamás Csaba             RTE Rendőr Testedző Egylet             78:03 
     7 Zagyi Róbert                    HEV Heves megye                        79:36 
     8 Zagyi László                    JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     83:40 
     9 James Allen                     GBR GBR                                93:43 
    10 Dave Slade                      GBR GBR                               103:08 
    11 Karl Webster                    GBR GBR                               103:38 
    12 Fehér Gyula                     HBR Hajdú-Bihar megyei RFK            105:55 
    13 Bóta Attila                     HEV Heves megye                       109:33 
    14 Urbán András                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C    130:32 



F45  (22)      5.130 km  150 m   14 ep     

     1 Roland Svensson                 SWE Sweden                             48:37 
     2 Bengt Kaerrström                SWE Sweden                             54:58 
     3 Vékony Andor                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              60:15 
     4 Valdis Stupans                  LAT Latvia                             65:06 
     5 Vladimir John                   CZE Ceska Republika                    67:27 
     6 Kiss Zsolt                      TSE Törekvés SE                        68:18 
     7 Zdanek Blabla                   CZE Ceska Republika                    68:54 
     8 Repka István                    HEV Heves megye                        70:41 
     9 Bónusz György                   HEV Heves megye                        71:38 
    10 Michael Lundberg                SWE Sweden                             73:00 
    11 Bugár József                    BOF Budai ősforrás SC                  76:35 
    12 Hegedűs Béla                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              76:41 
    13 Kaján László                    FMT FőMTERV SK                         79:21 
    14 Szunyog József dr.              KTK Kőbányai Tájfutó Klub              83:06 
    15 Meichl Géza                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      86:06 
    16 Alf Andersson                   SWE Sweden                             90:49 
    17 Peter Guillaume                 GBR GBR                                95:13 
    18 Aknai Antal                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     99:40 
    19 Mészáros Károly                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho    112:22 
    20 Löfholm Lars                    SWE Sweden                            127:55 
    21 John Woodhouse                  GBR GBR                               136:32 

       László Károly                   RTE Rendőr Testedző Egylet              n.i. 



F55  (20)      4.750 km  110 m   11 ep     

     1 Hans Carlsson                   SWE Sweden                             50:12 
     2 Göran Johansson                 SWE Sweden                             59:21 
     3 Hans Nyfjord                    SWE Sweden                             62:55 
     4 Vida István                     OSC Orvosegyetem SC                    70:28 
     5 Kardos Ferenc Dr.               OSC Orvosegyetem SC                    70:44 
     6 Gerely Ferenc                   SMA Soproni Mőegyetemi AC              72:57 
     7 Jürgen Schwanitz                GER Germany                            73:42 
     8 Cserteg István                  TSC Tungsram SC                        77:19 
     9 Nagy Gábor                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      79:27 
    10 Nagy Albert                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     80:29 
    11 Leif Nordstrand                 SWE Sweden                             80:51 
    12 Berbécs Sándor                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     80:59 
    13 Gombkötő Péter dr.              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      83:19 
    14 Éliás Vilmos                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      84:23 
    15 Blum László id.                 RTE Rendőr Testedző Egylet             89:09 
    16 Hunyadvári László               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     93:01 
    17 Lennert Östanback               SWE Sweden                             96:20 
    18 Mudry Ferenc                    MSE Megalódusz SE                     105:21 

       Hargitai Miklós                 TSC Tungsram SC                         hiba 
       Hódossy Béla                    TSC Tungsram SC                         hiba 



N21A  (11)     6.580 km  170 m   12 ep     

     1 Oláh Katalin                    SZV Szegedi Vasutas SE                 51:43 
     2 Császár Éva                     GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     75:17 
     3 Ingrid Lundberg                 SWE Sweden                             76:51 
     4 Friedrich Orsolya               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     85:25 
     5 Asa Magnusson                   SWE Sweden                             96:17 
     6 Pribéli Ildikó                  HBR Hajdú-Bihar megyei RFK             99:57 
     7 Vékonyné Árva Katalin           KTK Kőbányai Tájfutó Klub             123:30 

       Klingler Zsuzsanna              KÖR Köztársasági Őrezred                hiba 
       Horváth Tímea                   KÖR Köztársasági Őrezred                hiba 
       Savanya Gyöngyi                 RTE Rendőr Testedző Egylet              hiba 
       Bartók Katalin                  RTE Rendőr Testedző Egylet              hiba 



N35  (5)       4.750 km  110 m   11 ep     

     1 Vasvári Zsuzsa                  RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE          75:25 
     2 Radics Anna                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     81:38 
     3 Blum Henriette                  RTE Rendőr Testedző Egylet             88:09 
     4 Síkhegyi Gabriella              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     89:42 
     5 Cristine Howard                 GBR GBR                                96:16 



N45  (9)       4.330 km  110 m   10 ep     

     1 Gunilla Larsson                 SWE Sweden                             53:57 
     2 Jenei Margit                    BOF Budai ősforrás SC                  71:20 
     3 Szabó Zsuzsanna                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     72:38 
     4 Marit Lindahl                   SWE Sweden                             89:38 
     5 Anne Pearson                    GBR GBR                               165:46 

       Mitterer Andrea                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      hiba 
       Birgitta Johansson              SWE Sweden                              hiba 
       Judit Guillaume                 GBR GBR                                 hiba 
       Makrainé Tóth Rita              BOF Budai ősforrás SC                   n.i. 



N55  (2)       3.770 km  110 m   9 ep      

     1 Anita Carlsson                  SWE Sweden                             88:20 
     2 Éliás Vilmosné                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő     106:27 



NYT  (14)      2.860 km  100 m   9 ep      

     1 Krolopp Frigyes                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     37:37 
     2 Oláh Gyula                      KFK KFKI Petőfi Sportkör               55:03 
     3 Hegedűs Gergely                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              58:46 
     4 Pusztai Tibor                   SSC Siketek SC Budapest                59:12 
     5 László Károly ifj.              RTE Rendőr Testedző Egylet             69:31 
     6 Szalka Iván                     SSC Siketek SC Budapest                69:57 
     7 Borszéki Erika                  SSC Siketek SC Budapest                78:16 
     8 Tüske Márton                    SSC Siketek SC Budapest                84:33 
     9 Benga Andrásné                  SSC Siketek SC Budapest                89:30 

       Marosi László                   SSC Siketek SC Budapest                 hiba 
       Szebeliné Toldi Éva             SSC Siketek SC Budapest                 hiba 
       Farkus Zoltán                   SSC Siketek SC Budapest                 hiba 
       Szebeli István                  SSC Siketek SC Budapest                 hiba 
       Varkoly Zoltán                  SSC Siketek SC Budapest                 hiba 



NYS  (8)       2.900 km   6 ep             

     1 Ilyés Levente                   EK EK                                  54:31 
     2 Kiss Noémi                      RTE Rendőr Testedző Egylet             60:33 
     3 Zajácz Barnabás                 RTE Rendőr Testedző Egylet             66:35 
     4 Müller János                    PSE Postás-Matáv SE                    89:23 
     5 Szlávik Szabolcs                EK EK                                  90:54 
     6 Balogh László                   OSC Orvosegyetem SC                   105:01 

       Végh Márta                      HBR Hajdú-Bihar megyei RFK              hiba 
       Kiss Balázs                     CSO Csongrád megyei RFK                 hiba