Borsod Kupa 2005V 2005.06.05. 19:33
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                              Idő 



F12C  (14)     2.559 km  80 m   6 ep       

    1    104 David Franko                    KOB Kysak                       22:05 
    2    109 Musinsky Tomas                  ATU ATU Kosice                  22:31 
    3    107 Karácsony Bálint                HBS Honvéd Bottyán SE           31:47 
    4    106 Gera Tamás                   93 SZV Szegedi Vasutas SE          32:32 
    5    112 Orosz Tamás                  84 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     36:53 
    6    103 Bugyi Kálmán                 93 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   39:00 
    7    111 Könnyű Bence                 93 DNS Debreceni Nagyerdő SK       39:52 
    8    102 Zelei Zoltán                 93 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   44:52 
    9    105 Kalmár Krisztián             95 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   55:46 
   10    101 Vadász Mihály                94 DNS Debreceni Nagyerdő SK       69:03 

         108 Czéh Tamás                      ESP Egri Spartacus SE            hiba 
         113 Locskai Péter                93 SZV Szegedi Vasutas SE           hiba 
         110 Kormos Máté                     ESP Egri Spartacus SE            hiba 
         511 Biricsi Péter                   ESP Egri Spartacus SE            hiba 



F12D  (11)     2.397 km  70 m   6 ep       

    1    120 Masaryk Martin                  ATU ATU Kosice                  28:19 
    2    124 Rusvai László                95 FSC Futárok SC                  33:55 
    3    114 Dalos Áron                      MAF Műegyetemi Atlétikai és F   34:08 
    4    117 Győri Bence                  97 FSC Futárok SC                  37:27 
    5    116 Mohácsy Ádám                    GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       40:27 
    6    123 Trócsányi Péter              97 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   53:17 
    7    122 Major Márk                   95 FSC Futárok SC                  56:58 
    8    121 Barsi Máté                      DTC Diósgyőri Tájfutó Club      57:53 
    9    115 Radics Benjámin              94 FSC Futárok SC                  64:12 
   10    119 Nagy Viktor                  94 FSC Futárok SC                  65:40 

         118 Marczis Dénes                97 SDS Salgótarjáni Dornyai SE      hiba 



F14B  (21)     4.673 km  190 m   10 ep     

    1    148 Hráb Dániel                  91 ETC Egri Testedző Club          47:40 
    2    135 Repka Dániel                 91 ETC Egri Testedző Club          49:08 
    3    140 Szivós Dániel                91 ESP Egri Spartacus SE           49:25 
    4    137 Hoitsy Márton                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club      52:15 
    5    136 Cserki Soma                  92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     56:09 
    6    130 Farkas Ottó                  91 SZV Szegedi Vasutas SE          56:14 
    7    143 Pálinló Márton               91 SZV Szegedi Vasutas SE          56:16 
    8    139 Tölgyesi Tamás               93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      59:24 
    9    131 Liskány András               92 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   59:41 
   10    149 Diószegi Bálint              91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     59:48 
   11    129 Gojsza Ádám                  92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   60:15 
   12    126 Karácsony Máté               92 HBS Honvéd Bottyán SE           61:40 
   13    134 Kalmár Viktor                92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   64:30 
   14    138 Csuberda Zoltán              92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     65:37 
   15    128 Rebák Csaba                  91 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   66:31 
   16    147 Birkás László                92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   69:15 
   17    132 Juhász Bence                    DTC Diósgyőri Tájfutó Club      72:10 
   18    141 Spicze Máté                  92 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      78:23 
   19    146 Kelemeny Máté                91 ETC Egri Testedző Club          79:26 
   20    142 Kabács Dávid                 92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   89:17 

         127 Sivadó Máté                  92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc    hiba 



F14C  (10)     3.566 km  130 m   7 ep      

    1    157 Radványi Ádám                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club      33:48 
    2    151 Garamszegi Balázs            91 ESP Egri Spartacus SE           36:47 
    3    155 Korózs Attila                92 ESP Egri Spartacus SE           39:50 
    4    158 Hadházi Dániel               91 ESP Egri Spartacus SE           50:32 
    5    156 Molek Dávid                  92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     56:11 
    6    154 Szakál Kristóf               92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     62:10 
    6    159 Szklenár Bálint                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      62:10 
    8    153 Molnár Bence                    DTC Diósgyőri Tájfutó Club      65:29 
    9    150 Hercsik Dénes                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club      78:16 

         152 Janotyk Tamás                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club       hiba 



F16B  (12)     5.664 km  225 m   11 ep     

    1    173 Olhava Ratislav              90 ATU ATU Kosice                  43:21 
    2    167 Ádámszki Tamás               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      48:51 
    3    163 Spisák László                90 FSC Futárok SC                  57:24 
    4    166 Vadász Endre                 90 DNS Debreceni Nagyerdő SK       68:27 
    5    165 Baptiszta Tamás              88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      74:52 
    6    169 Bognár Dániel                89 HBS Honvéd Bottyán SE           75:41 
    7    168 Garda Dávid                  90 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   79:29 
    8    172 Barna Tamás                  89 FSC Futárok SC                  82:17 
    9    171 Petruszka Imre               89 DNS Debreceni Nagyerdő SK       86:23 
   10    164 Kormos Attila                89 ESP Egri Spartacus SE           89:39 
   11    160 Tölgyesi Péter               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      95:45 
   12    161 Lázár Olivér                    ESP Egri Spartacus SE          102:22 



F18B  (19)     7.317 km  325 m   12 ep     

    1    175 Takács Balázs                87 SZV Szegedi Vasutas SE          62:05 
    2    188 Bertóti Róbert               88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      64:09 
    3    174 Kormos Márton                87 ESP Egri Spartacus SE           65:17 
    4    193 Lukács Mihály                88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   65:33 
    5    180 Ferenczi Krisztián           87 ETC Egri Testedző Club          65:48 
    6    187 Kósa János                   87 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   68:24 
    7    182 Boros Dániel                 87 TSE Törekvés SE                 69:05 
    8    192 Nagy László                  87 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     69:33 
    9    181 Gabnai Zoltán                88 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   71:01 
   10    177 Kácsor Attila                88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   71:53 
   11    178 Trócsányi Miklós             87 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   75:35 
   12    194 Tysz Adam                       ATU ATU Kosice                  76:11 
   13    179 Szilágyi Péter               87 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      78:31 
   14    176 Gidofalvy Szabolcs           87 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       81:07 
   15    191 Urbán Csaba                  88 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   89:11 
   16    185 Garda Tamás                  87 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   94:57 
   17    183 Ivánka Tóth Imre             88 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   99:00 
   18    186 Malar Matej                     UVL TJ Slavia UV Kosice        102:33 

         190 Dorner László                87 ESP Egri Spartacus SE            hiba 



F21A  (16)     11.916 km  540 m   17 ep    

    1    203 Lino Legac                      MAK OK Maksimir                 90:03 
    2    207 Balabás Péter Gergő          83 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      91:36 
    3    201 Magyar Zsolt                 72 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      92:29 
    4    198 Borbás Nándor                71 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   94:50 
    5    197 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus SE           95:14 
    6    210 Koprivanacz Imre             82 KAL Kalocsai SE                 96:06 
    7    209 Bogos Tamás                  84 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   99:54 
    8    212 Halona Gergely               79 DTC Diósgyőri Tájfutó Club     100:04 
    9    196 Mihályi Ferenc               84 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc  103:40 
   10    205 Less Áron                    80 DTC Diósgyőri Tájfutó Club     104:27 
   11    213 Baksa Csaba                  78 KAL Kalocsai SE                104:42 
   12    204 Fodor József                 84 SZV Szegedi Vasutas SE         108:22 
   13    199 Gyöngyösi István Csaba       82 SZV Szegedi Vasutas SE         109:14 
   14    206 Tóth Máté                    89 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub      149:02 

         200 Szajkó Csaba                 85 ETC Egri Testedző Club           hiba 
         208 Branimir Pongrac                JAP OK Japetic                   hiba 



F21B  (29)     9.630 km  470 m   16 ep     

    1    243 Drapcsik Péter               78 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      73:33 
    2    222 Mohácsy Tamás dr.            64 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     80:15 
    3    247 Marosvölgyi Máté                TDK Turbo Diesel Klub           81:22 
    4    231 Tolnai Márton                86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      85:22 
    5    230 Török József                 65 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     87:34 
    6    234 Nemesházi László             60 PSE Postás-Matáv SE             90:18 
    7    228 Boros Zoltán                 48 ESP Egri Spartacus SE           92:13 
    8    239 Szokol Lajos                 56 SZV Szegedi Vasutas SE          95:24 
    9    215 Kocsik Árpád                 73 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   96:59 
   10    223 Hegedűs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC             98:41 
   11    240 Gábor József                 78 CBD Ceglédi Bem Vasutas        100:33 
   12    238 Mörk Péter                   67 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik  100:35 
   13    237 Marczis István               70 SDS Salgótarjáni Dornyai SE    100:50 
   14    229 Rohac Zdenko                    ATU ATU Kosice                 101:42 
   15    249 Vas Gábor                    84 DTC Diósgyőri Tájfutó Club     101:57 
   16    248 Farkas Sándor                82 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc  104:25 
   17    244 Venczel Gábor                79 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik  105:14 
   18    250 Szlávik Zoltán dr.           73 KFK KFKI Petőfi Sportkör       106:32 
   19    232 Goldmann Róbert              68 SDS Salgótarjáni Dornyai SE    109:22 
   20    233 Nagy Gábor                   83 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc  117:39 
   21    218 Fekete Zoltán                67 ESP Egri Spartacus SE          121:12 
   22    221 Szitter Attila               67 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      126:33 
   23    251 Dalos Attila                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F  129:56 
   24    246 Kiss Gábor András            80 ESP Egri Spartacus SE          142:31 

         235 Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarú    hiba 
         241 Nagy Gábor                   77 KFK KFKI Petőfi Sportkör         hiba 
         226 Robotka Ákos Gábor           83 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö    hiba 
         217 Halász Gergö                 85 ETC Egri Testedző Club           hiba 
         219 Csikós Miklós                   TDK Turbo Diesel Klub            hiba 



F21BR  (21)    5.171 km  225 m   11 ep     

    1    263 Bajzáth Tibor                71 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   50:42 
    2    255 Bodrogi László                  SDS Salgótarjáni Dornyai SE     51:40 
    3    271 Ács Gábor                    71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   54:01 
    4    266 Honfi Gábor Ádám             74 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   54:39 
    5    265 Pintye Balázs                82 DNS Debreceni Nagyerdő SK       57:23 
    6    264 Báder Attila                 69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   57:50 
    7    257 Lénárt István                68 FSC Futárok SC                  58:06 
    8    259 Csikós Tamás                 81 FSC Futárok SC                  58:39 
    9    506 Kozma Ferenc                 68 NAV Navigátor SE                59:20 
   10    256 Kozma Zsolt                  70 NAV Navigátor SE                61:08 
   11    270 Franjo Budi                     JAP OK Japetic                  61:15 
   12    258 Halaj László                 68 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   61:24 
   13    507 Makai András                 78 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      62:04 
   14    269 Serestey Áron                72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   65:08 
   15    252 Farkas György                86 ESP Egri Spartacus SE           66:05 
   16    261 Sass Pál                     71 ESP Egri Spartacus SE           68:47 
   17    262 Havasi István                70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      73:09 
   18    267 Vadász Tamás                 64 DNS Debreceni Nagyerdő SK       77:36 
   19    268 Bakos Béla                      FSC Futárok SC                 103:01 
   20    254 Herczeg Tamás                82 DEA Debreceni Egyetemi Atléti  111:21 
   21    253 Józsa Gábor dr.              73 DTC Diósgyőri Tájfutó Club     123:29 



F21C  (8)      6.831 km  330 m   11 ep     

    1    273 Nagy Gábor                   71 FSC Futárok SC                  64:50 
    2    278 Lukács Zsolt                 73 FSC Futárok SC                  69:35 
    3    274 Liskány András István        63 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   74:47 
    4    275 Ivák Pál                     57 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     76:19 
    5    277 Szancsik Endre               83 Nok Nokia                       79:28 
    6    276 Rebák Sándor László          58 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   88:59 
    7    279 Sándor Előd                     Nok Nokia                       92:57 
    8    272 Sass Lóránt                  78 ESP Egri Spartacus SE           96:40 



F35A  (5)      9.630 km  470 m   16 ep     

    1    285 Pollak Jozef                    ATU ATU Kosice                  67:15 
    2    283 Dosek Ágoston                55 OSC Orvosegyetem SC             74:52 
    3    286 Nagy Tibor                   69 FSC Futárok SC                  75:39 
    4    280 Nógrádi Csaba                67 KRI Kristály Tájfutó és Termé   84:23 
    5    282 Zagyi László                 67 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc  116:45 



F40B  (10)     7.317 km  325 m   12 ep     

    1    291 Gera Tibor                   64 SZV Szegedi Vasutas SE          60:28 
    2    297 Zsilkin Viktor                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   68:23 
    3    290 Blézer Attila                64 ESP Egri Spartacus SE           68:36 
    4    296 Rusvai László                62 FSC Futárok SC                  71:51 
    5    292 Trócsányi Zoltán             61 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   75:59 
    6    295 Korim Juraj                     ATU ATU Kosice                  77:09 
    7    289 Garda Árpád                  62 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   80:38 
    8    293 Tysz Vladimir                   ATU ATU Kosice                  84:46 
    9    288 Homoki Géza                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti  102:46 
   10    294 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atléti  106:39 



F45B  (7)      5.664 km  225 m   11 ep     

    1    305 Zentai László                59 HSE Hegyisport Szentendre Egy   57:44 
    2    298 Szabó Gyula                  60 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   61:40 
    3    304 Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    67:38 
    4    303 Kocsis László                58 FSC Futárok SC                  69:59 
    5    300 Veres Imre                   56 SIS Superinfo SE                72:02 
    6    299 Kiss Tibor                   57 FSC Futárok SC                  75:17 
    7    301 Kubacsek József              56 FSC Futárok SC                  88:48 



F50B  (11)     5.171 km  225 m   11 ep     

    1    316 Petró Géza                   53 FSC Futárok SC                  40:50 
    2    312 Harkányi Csaba               55 HAV Havas Szabadidő Klub        42:19 
    3    313 Bokros István                55 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   43:14 
    4    311 Bokros György                54 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   48:56 
    5    315 Bunyik László                54 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   56:23 
    6    314 Zsilinszky Pál               52 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   68:00 
    7    309 Olajos Ferenc                54 PSE Postás-Matáv SE             70:33 
    8    318 Szabó László                 54 DNS Debreceni Nagyerdő SK       71:57 
    9    307 Csikós Miklós                55 FSC Futárok SC                  72:28 
   10    317 Lévai Kálmán                 54 KSE Karcagi SE                  73:27 
   11    308 Halász László                52 ETC Egri Testedző Club          86:07 



F55B  (8)      4.904 km  200 m   8 ep      

    1    326 Kéri Péter                   50 TSE Törekvés SE                 44:25 
    2    321 Vincze István                49 HER Herkules SE Balatonalmádi   52:07 
    3    323 Kovács András                48 HBS Honvéd Bottyán SE           58:48 
    4    324 Boros András                 46 TSE Törekvés SE                 59:28 
    5    327 Lázár László                    PSE Postás-Matáv SE             64:54 
    6    322 Gulyás Gyula                 48 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   66:55 
    7    319 Józsa György                 47 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      75:46 
    8    320 Simon Gyula                  46 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   79:17 



F60B  (5)      4.673 km  190 m   10 ep     

    1    332 Rohac Igor                      UVL TJ Slavia UV Kosice         45:46 
    2    330 Hargitai István              43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   54:51 
    3    329 Kéri Gerzson dr.             44 OSC Orvosegyetem SC             55:34 
    4    328 Ribényi Imre                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       78:38 
    5    331 Ballagó Béla                 44 FSC Futárok SC                  79:11 



F65B  (5)      3.845 km  165 m   6 ep      

    1    334 Schell Antal                 39 PSE Postás-Matáv SE             48:20 
    2    335 Valkony Ferenc               36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       66:40 
    3    336 Müller János                 40 PSE Postás-Matáv SE             96:12 
    4    339 Török István                 39 DEA Debreceni Egyetemi Atléti  103:10 
    5    337 Kozma László                 36 TTE Tipo Tájfutó és Környezet  141:23 



F70B  (2)      3.081 km  130 m   7 ep      

    1    342 Hrenkó József                31 TIT TITÁSZ Elektromos SE        60:57 
    2    341 Kiss Béla                    30 FSC Futárok SC                  66:42 



N12C  (9)      2.319 km  75 m   6 ep       

    1    348 Rusvai Katalin               93 FSC Futárok SC                  35:46 
    2    353 Farkas Letícia               93 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   49:51 
    3    351 Held Nikolett                93 FSC Futárok SC                  56:08 
    4    349 Kiss Nikolett                   ESP Egri Spartacus SE           61:49 
    5    347 Skovrán Brigitta                ESP Egri Spartacus SE           68:36 
    6    346 Ijjés Ninetta                93 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   71:17 
    7    345 Fehér VIktória                  ESP Egri Spartacus SE           74:26 
    8    344 Bartus Petra                 94 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   76:40 
    9    350 Birkás Kinga                 95 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   89:53 



N12D  (15)     2.397 km  70 m   6 ep       

    1    514 Szücs Nikolett                  ESP Egri Spartacus SE           27:11 
    2    361 Gera Krisztina               97 SZV Szegedi Vasutas SE          36:49 
    3    358 Soós Júlia                      DTC Diósgyőri Tájfutó Club      44:11 
    4    354 Répássy Dominika             94 FSC Futárok SC                  45:58 
    5    364 Bányai Anett                 95 FSC Futárok SC                  46:37 
    6    363 Karczag Krisztina               DTC Diósgyőri Tájfutó Club      46:54 
    7    517 Major Emöke                     FSC Futárok SC                  47:40 
    8    516 Szenö Regina                    FSC Futárok SC                  50:39 
    9    362 Semegi Judit                 95 FSC Futárok SC                  52:45 
   10    356 Guba Andrea                  95 FSC Futárok SC                  53:24 
   11    355 Szöllősi Szilvia                DTC Diósgyőri Tájfutó Club      54:26 
   12    359 Urbán Nikoletta                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      68:59 
   13    360 Barna Melinda                94 FSC Futárok SC                  69:07 
   14    365 Medve Lívia                  94 FSC Futárok SC                  91:36 
   15    515 Surányi Eszter                  FSC Futárok SC                 111:00 



N14B  (12)     3.845 km  165 m   6 ep      

    1    375 Zempléni Réka                93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    48:51 
    2    366 Szabó Fanni                  91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     59:33 
    3    374 Csurel Beáta                 91 SZV Szegedi Vasutas SE          60:14 
    4    368 Busa Lívia                   93 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   60:27 
    5    369 Durcova Ivana                   ATU ATU Kosice                  60:47 
    6    377 Ozsvárt Dóra                 92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     61:13 
    7    367 Kakuk Zsófia Luca            92 SZV Szegedi Vasutas SE          63:35 
    8    371 Goldmann Dóra                93 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     70:51 
    9    373 Gulyás Zsófia                92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     73:27 
   10    370 Szabari Bernadett            93 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   74:32 
   11    372 Polgár Henrietta             92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   76:53 
   12    376 Bányai Vivien                   FSC Futárok SC                  78:18 



N16B  (14)     4.673 km  190 m   10 ep     

    1    383 Jana Krisjakova                 ETC Egri Testedző Club          43:23 
    2    379 Rusvai Mónika                89 FSC Futárok SC                  53:09 
    3    387 Farkas Mariann               89 SZV Szegedi Vasutas SE          54:55 
    4    380 Mihalkó Mónika               90 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   55:46 
    5    378 Zsigmond Timea               90 SZV Szegedi Vasutas SE          57:13 
    6    394 Samu Mona Liza               90 SZV Szegedi Vasutas SE          61:44 
    7    386 Balla Brigitta               91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     64:04 
    8    382 Tajti Judit                  92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   66:49 
    9    384 Durcova Simona                  ATU ATU Kosice                  71:16 
   10    391 Sisa Dorottya                89 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   72:15 
   11    390 Kovács Anett                 91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     77:49 
   12    381 Trócsányi Eszter                DIS Demokratikus Ifjúsági Szö  101:39 
   13    389 Kaszab Eszter                89 FSC Futárok SC                 101:49 
   14    393 Jámbor Judit                 92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc  105:37 



N18B  (16)     4.904 km  200 m   8 ep      

    1    396 Fenyvesi Laura               88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       50:05 
    2    403 Nagy Virág                   88 SZV Szegedi Vasutas SE          55:52 
    3    410 Tyszova Natalia                 ATU ATU Kosice                  57:01 
    4    404 Kovács Kinga                 87 ETC Egri Testedző Club          57:07 
    5    414 Maria Krisjakova                ETC Egri Testedző Club          61:12 
    6    412 Sümegi Mária                 88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      62:08 
    7    406 Szajkó Zsuzsanna             87 ETC Egri Testedző Club          64:56 
    8    395 Perényi Dóra Roberta         87 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       66:45 
    9    409 Kovács Zita                  88 ETC Egri Testedző Club          68:56 
   10    408 Nyüsti Szilvia               88 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   69:26 
   11    405 Szacska Nikolett             87 ESP Egri Spartacus SE           71:41 
   12    399 Dékány Andrea                87 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       72:52 
   13    402 Kubacsek Éva                 87 FSC Futárok SC                  75:55 
   14    413 Halák Brigitta               88 KAL Kalocsai SE                 81:23 
   15    398 Szivós Timea                 87 ESP Egri Spartacus SE           83:22 
   16    411 Vizauer Gyöngyi              87 ETC Egri Testedző Club         116:21 



N21A  (9)      7.317 km  325 m   12 ep     

    1    421 Rakayova Martina                ATU ATU Kosice                  63:33 
    2    417 Labasova Katarina               ATU ATU Kosice                  66:35 
    3    419 Bokros Andrea dr.            69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   69:53 
    4    418 Simon Ágnes                  74 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   73:10 
    5    423 Macinska Jana                   ATU ATU Kosice                  77:13 
    6    416 Farkas Gabriella             79 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   80:34 
    7    422 Valler Krisztina             83 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   90:37 
    8    415 Hajdú Hajnalka               86 ESP Egri Spartacus SE          112:35 

         420 Zsebeházy Eszter             80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        hiba 



N21B  (24)     4.904 km  200 m   8 ep      

    1    436 Pogány Borcsi                78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       47:33 
    2    429 Sinka Melinda                83 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      51:16 
    3    443 Gábor Ágnes                  76 CBD Ceglédi Bem Vasutas         51:30 
    4    441 Hornyák Mariann              73 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      52:08 
    5    426 Petró Annamária              82 FSC Futárok SC                  52:56 
    6    428 Balogh Edina                 79 FSC Futárok SC                  54:18 
    7    440 Balogh Katalin               83 FSC Futárok SC                  55:11 
    8    425 Tusz Mariann                 73 ETC Egri Testedző Club          56:08 
    9    438 Bihari Ildikó                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   56:23 
   10    431 Magyar Ágnes                 76 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      56:54 
   11    432 Lakó Judit                   75 ESP Egri Spartacus SE           57:32 
   12    445 Nagy Ákosné                     SDS Salgótarjáni Dornyai SE     58:09 
   13    437 Bertóti Diana                86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      59:03 
   14    442 Kövér Csilla                 84 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   59:42 
   15    424 Csikós Nóra                  83 FSC Futárok SC                  61:48 
   16    439 Boros Anna                   70 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     62:15 
   17    434 Juhász Diana                 82 FSC Futárok SC                  63:11 
   18    447 Rákos Piroska                77 DNS Debreceni Nagyerdő SK       64:49 
   19    433 Vadászné Kerese Andrea       67 DNS Debreceni Nagyerdő SK       68:38 
   20    444 Bárd Barbara                 84 KAL Kalocsai SE                 74:25 
   21    427 Molnár Orsolya               78 DNS Debreceni Nagyerdő SK       77:50 
   22    430 Hoór Anikó                   76 ESP Egri Spartacus SE           99:27 
   23    446 Sándor Annamária                Nok Nokia                      132:54 

         435 Szűcs Judit                  65 ESP Egri Spartacus SE            hiba 



N21BR  (9)     3.845 km  165 m   6 ep      

    1    448 Szabó Anita                  80 CBD Ceglédi Bem Vasutas         47:09 
    2    456 Csikós Éva                   83 FSC Futárok SC                  48:06 
    3    452 Nagyné Bódis Borbála         72 FSC Futárok SC                  48:39 
    4    455 Kocsis Gabriella             80 HBS Honvéd Bottyán SE           49:04 
    5    453 Kovács S. Csilla                Nok Nokia                       50:04 
    6    454 Pincés Marianna              69 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   50:50 
    7    457 Zlaczki Edina                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club      52:06 
    8    451 Szatmáry Judit               73 CBD Ceglédi Bem Vasutas         56:23 
    9    450 Ivák Eszter                     TDK Turbo Diesel Klub           66:12 



N35A  (5)      4.904 km  200 m   8 ep      

    1    461 Balogh Piroska               69 SZV Szegedi Vasutas SE          41:08 
    2    460 Tömördi Ágnes                63 HSE Hegyisport Szentendre Egy   44:00 
    3    458 Izsák Anikó                  68 KRI Kristály Tájfutó és Termé   59:24 
    4    459 Rohacova Ingrid                 ATU ATU Kosice                  76:43 
    5    462 Karczag Réka                    MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   77:49 



N40B  (11)     4.673 km  190 m   10 ep     

    1    472 Musinska Eva                    ATU ATU Kosice                  51:26 
    2    466 Rusvainé Barócsi Katali      65 FSC Futárok SC                  52:42 
    3    471 Marczis Márta                61 ETC Egri Testedző Club          58:54 
    4    469 Hajas Csilla dr.             64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    59:47 
    5    473 Halászné L. Ibolya           63 ETC Egri Testedző Club          62:52 
    6    467 Kissné Kiss Mária            57 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   67:58 
    7    463 Montovai Emilia                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      68:34 
    8    465 Ostorics Zsuzsanna           59 PSE Postás-Matáv SE             70:49 
    9    470 Nagypéter Mária              62 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   75:32 
   10    464 Kristóf Anikó                61 DNS Debreceni Nagyerdő SK       77:24 
   11    468 Nemesházi Lászlóné           62 PSE Postás-Matáv SE             79:57 



N45B  (10)     3.845 km  165 m   6 ep      

    1    476 Lévainé Kovács Róza          57 KSE Karcagi SE                  41:14 
    2    479 Horváth Magda                52 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   41:30 
    3    483 Regályné Zarnóczay Klár      60 NYK Nyíregyházi Konzerv SE      43:00 
    4    475 Szutor Erzsébet                 OSC Orvosegyetem SC             47:07 
    5    481 Hideg Istvánné                  HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   49:50 
    6    474 Csikós Miklósné              60 FSC Futárok SC                  50:03 
    7    482 Putnovska Iveta                 UVL TJ Slavia UV Kosice         50:19 
    8    478 Kozák Éva                    58 ESP Egri Spartacus SE           53:10 
    9    480 Malarova Angela                 UVL TJ Slavia UV Kosice         56:19 
   10    477 Gösswein Judit               51 PSE Postás-Matáv SE             63:50 



N50B  (6)      3.081 km  130 m   7 ep      

    1    491 Cserpák Ferenczné               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   36:08 
    2    486 Hinterstein Ferencné         50 DNS Debreceni Nagyerdő SK       40:39 
    3    487 Kovács Olga                  55 HAV Havas Szabadidő Klub        40:47 
    4    488 Schell Antalné               42 PSE Postás-Matáv SE             42:41 
    5    490 Hanusz Mária                 45 OSC Orvosegyetem SC             52:27 
    6    489 Boros Marianna               54 TSE Törekvés SE                 70:12 



NYILT  (24)    3.081 km  130 m   7 ep      

    1    510 Ludvig Péter                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub       21:34 
    2    502 Liskány József               61 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   24:54 
    3    496 Karácsony Péter              67 HBS Honvéd Bottyán SE           27:54 
    4    512 Kaló József                     ESP Egri Spartacus SE           29:54 
    5    509 Bodó Máté                       ESP Egri Spartacus SE           30:53 
    6    499 Hideg István                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   31:08 
    7    498 Hadnagy Árpád                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport   31:42 
    8    492 Sipos András                    DTC Diósgyőri Tájfutó Club      32:34 
    9    493 Zelei Ferenc                 61 TDK Turbo Diesel Klub           34:25 
   10    494 Könnyű István                60 DNS Debreceni Nagyerdő SK       34:35 
   11    505 Liskányné J. Anikó              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   41:40 
   12    513 Kiss Péter                      ESP Egri Spartacus SE           42:51 
   13    519 Nagy Balázs                     FSC Futárok SC                  44:04 
   14    497 Masaryková Zlatica              ATU ATU Kosice                  45:51 
   15    518 Ballagó Tamás                   FSC Futárok SC                  49:43 
   16    495 Szabóné Gombási Julianna        DNS Debreceni Nagyerdő SK       51:48 
   17    504 Kalmár Tibor                    JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   62:49 
   18    503 Trócsányi Zoltánné              DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   63:10 
   19    521 Koller Gitta                    MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   68:35 
   20    501 Kalmár Tiborné                  JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   74:46 
   21    520 Nárási Krisztina                MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   85:50 
   22    523 Csákvári Nóra                   KAL Kalocsai SE                 95:20 
   23    508 Czéh Györgyi                    ESP Egri Spartacus SE          101:23 
   24    500 Zelei Andrea                    TDK Turbo Diesel Klub          126:57