Csákvár és Alba Regia Kupa 2005V 2005.06.12. 18:02
Összetett eredményekkészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Név                    Klub                           N1           N2           Total 



F10D  (12)                                 

    1 Tóth Adrián            TTE Tipo Tájfutó és Körny   33:52    1   23:57    3      57:49 
    2 Pokornyik Bence        TTT Tatai Tömegsport és T   34:39    2   23:32    2      58:11 
    3 Antal Péter            BMG Babits Mihály Gimnázi   36:32    3   25:43    4      62:15 
    4 Hajagos Miklós         TTE Tipo Tájfutó és Körny   37:34    4   32:24    6      69:58 
    5 Varga Zsombor          NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   48:36    7   22:04    1      70:40 
    6 Dalos Áron             MAF Mőegyetemi Atlétikai    40:01    6   40:49    7      80:50 
    7 Hajdu Erik             TTE Tipo Tájfutó és Körny   59:44    8   29:27    5      89:11 
    8 Lénárt Levente         FSC Futárok SC              65:33    9   44:22    8     109:55 

      Dudás István           TTT Tatai Tömegsport és T   38:19    5    hiba                 
      Forrás Bence           BEA Budapesti Egyetemi At    n.i.         n.i.                 
      Toldi Bence            FMT FőMTERV SK               n.i.         n.i.                 
      Ács Bálint             ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    n.i.         n.i.                 



F12C  (18)                                 

    1 Péley Domokos          PVS Pécsi Vasutas SK        22:33    1   21:20    2      43:53 
    2 Szalay Károly ifj.     VHS Veszprémi Honvéd SE     24:37    3   20:04    1      44:41 
    3 Nagy Attila            PVS Pécsi Vasutas SK        23:34    2   22:02    3      45:36 
    4 Muelek László          BTK Bakonyi Tájfutó Klub    32:21    4   24:46    4      57:07 
    5 Péntek Mátyás          LIT Litéri Tájfutó Club     36:05    6   30:40    6      66:45 
    6 Antal Gergely          BMG Babits Mihály Gimnázi   37:07    7   41:14    8      78:21 
    7 Jakus Bertalan         FSC Futárok SC              34:59    5   44:43   10      79:42 
    8 Vekszler Péter         BMG Babits Mihály Gimnázi   57:56   12   37:31    7      95:27 
    9 Peregi Dávid           MAC Margitszigeti Atlétik   56:37   10   41:42    9      98:19 
   10 Czigány Máté           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   56:59   11   57:18   12     114:17 
   11 Hajagos István ifj.    TTE Tipo Tájfutó és Körny   61:34   13   54:59   11     116:33 
   12 Görgics Dániel         VHS Veszprémi Honvéd SE     55:04    9   67:36   14     122:40 
   13 Németh Richárd         GOC Göcsej Környezetvédő,   64:18   14   80:26   15     144:44 

      Farkas Bence           GOC Göcsej Környezetvédő,    hiba        57:31   13            
      Németh Marcell         SPA Tabáni Spartacus Spor    n.i.        29:50    5            
      Balázs Bulcsú          OSC Orvosegyetem SC         39:07    8    n.i.                 
      Gazdig Vendel Özséb    VHS Veszprémi Honvéd SE      n.i.         n.i.                 
      Gönye András           VHS Veszprémi Honvéd SE      n.i.         n.i.                 



F14B  (13)                                 

    1 Tölgyesi Ákos ifj.     VHS Veszprémi Honvéd SE     29:33    1   22:14    2      51:47 
    2 Baumholczer Máté       PVS Pécsi Vasutas SK        31:21    2   20:58    1      52:19 
    3 Bakos Marcell          BMG Babits Mihály Gimnázi   41:35    3   29:41    3      71:16 
    4 Kovács Sebestyén       BME Balassagyarmati MEDOS   42:11    4   31:36    4      73:47 
    5 Kovács Domonkos        BME Balassagyarmati MEDOS   43:44    6   33:38    6      77:22 
    6 Lacza Bálint           PVS Pécsi Vasutas SK        42:22    5   36:28    8      78:50 
    7 Lenner István          VBT Veszprémi Bridzs és T   55:21    8   32:02    5      87:23 
    8 Góth Roland            GOC Göcsej Környezetvédő,   50:26    7   42:05    9      92:31 

      Lükő Dániel            VHS Veszprémi Honvéd SE      hiba        35:40    7            
      Balázs Boldizsár       OSC Orvosegyetem SC         66:24    9    n.i.                 
      Balázs Zoltán          BMG Babits Mihály Gimnázi    n.i.         n.i.                 
      Károlyi Gergely        TTE Tipo Tájfutó és Körny    n.i.         n.i.                 
      Kapcsándi Krisztián    ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    n.i.         n.i.                 



F16B  (14)                                 

    1 Turcsán Gábor          PVS Pécsi Vasutas SK        29:12    1   33:07    1      62:19 
    2 Pongrácz Ervin         VHS Veszprémi Honvéd SE     31:49    2   38:33    2      70:22 
    3 Tóth Károly ifj.       THT Tapolcai Honvéd SE      33:01    3   42:45    4      75:46 
    4 Kiss Bálint            SKS Sárvári Kinizsi SK      51:32    7   44:55    5      96:27 
    5 Hardi Balázs           PVS Pécsi Vasutas SK        38:51    5   58:12    8      97:03 
    6 Lápossy Péter          PVS Pécsi Vasutas SK        56:49    9   40:19    3      97:08 
    7 Kersity András         PVS Pécsi Vasutas SK        54:52    8   51:45    6     106:37 
    8 Kósa Gábor             ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   50:30    6   59:25    9     109:55 
    9 Szaknyéri Vendel       GOC Göcsej Környezetvédő,   71:40   12   54:54    7     126:34 
   10 Szóllás Tamás          VBT Veszprémi Bridzs és T   61:19   10   70:12   10     131:31 

      Nágli András           GOC Göcsej Környezetvédő,    hiba        94:11   11            
      Baranyai György        BMG Babits Mihály Gimnázi   68:19   11    n.i.                 
      Vecsei András          SKS Sárvári Kinizsi SK      34:09    4    n.i.                 
      Filó Bernát            PTX Pápai Tájfutó SE         n.i.         n.i.                 



F18B  (12)                                 

    1 Pápai Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai    38:54    2   52:47    1      91:41 
    2 Kovács Dávid           ARA Alba Regia Atlétikai    38:01    1   58:41    3      96:42 
    3 Tari Gábor             ARA Alba Regia Atlétikai    44:06    4   58:49    4     102:55 
    4 Szivák Béla            ARA Alba Regia Atlétikai    42:31    3   60:57    5     103:28 
    5 Tári Kornél            ARA Alba Regia Atlétikai    52:06    6   55:38    2     107:44 
    6 Kovács Balázs          VBT Veszprémi Bridzs és T   63:16    9   72:51    6     136:07 
    7 Mihályfi Tamás         SKS Sárvári Kinizsi SK      87:01   10  116:21    7     203:22 

      Szivák András          ARA Alba Regia Atlétikai    49:17    5    n.i.                 
      Sárospataki Barnabás   BMG Babits Mihály Gimnázi   56:03    8    n.i.                 
      Lukács Mihály          TTE Tipo Tájfutó és Körny   55:19    7    n.i.                 
      Varga Zoltán ifj.      TTT Tatai Tömegsport és T    n.i.         hiba                 
      Kiss Péter             VBT Veszprémi Bridzs és T    n.i.         n.i.                 



F21A  (34)                                 

    1 Ondrej Pijak           BBA Kobra Bratislava        38:28    2   65:13    2     103:41 
    2 Marian Davidik         BBA Kobra Bratislava        38:47    3   64:57    1     103:44 
    3 Lévai Ferenc           MEA Miskolci Egyetemi Atl   38:19    1   67:31    3     105:50 
    4 Dénes Zoltán           KAL Kalocsai SE             40:23    7   68:55    4     109:18 
    5 Vonyó Péter            PVS Pécsi Vasutas SK        40:09    4   70:04    6     110:13 
    6 Lukas Bartak           BBA Kobra Bratislava        44:13   13   68:56    5     113:09 
    7 Kovács Róbert          PVS Pécsi Vasutas SK        40:14    6   75:45    7     115:59 
    8 Harkányi Zoltán        MEA Miskolci Egyetemi Atl   43:56   10   76:46    8     120:42 
    9 Kiss Gábor             PVS Pécsi Vasutas SK        44:08   11   77:25    9     121:33 
   10 Forrai Gábor           HTC Hódmezővásárhelyi Táj   41:18    8   82:12   13     123:30 
   11 Forrai Miklós          HTC Hódmezővásárhelyi Táj   47:44   15   87:00   14     134:44 
   12 Mihályi Ferenc         SSC Siketek SC Budapest     56:42   23   80:42   11     137:24 
   13 Bogos Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai    61:31   26   81:30   12     143:01 
   14 Szlatényi Ferenc       OSC Orvosegyetem SC         56:33   22   92:16   15     148:49 
   15 Nagy Gergő             SZV Szegedi Vasutas SE      60:46   25   92:24   16     153:10 
   16 Mézes Tibor Sólyom     GOC Göcsej Környezetvédő,   56:08   21  112:06   17     168:14 

      Molnár Tibor           ARA Alba Regia Atlétikai    43:21    9    n.i.                 
      Lajszner Attila        ESP Egri Spartacus SE       44:09   12    hiba                 
      Zsebeházy István       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    n.i.         hiba                 
      Marosffy Dániel        OSC Orvosegyetem SC         46:23   14    n.i.                 
      Józsa Balázs Gábor     RTF Rendőrtiszti Főiskola   51:30   19    n.i.                 
      Józsa Gábor            TSE Törekvés SE              hiba         n.i.                 
      Baracsi Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Körny    n.i.        79:24   10            
      Gyimesi Zoltán         TTE Tipo Tájfutó és Körny   52:39   20    n.i.                 
      Fehér Ferenc           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    hiba         n.i.                 
      Maros Ervin Péter      ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   48:47   16    n.i.                 
      Mitró Zoltán           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   50:43   18    hiba                 
      Sárecz Lajos           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   40:12    5    n.i.                 
      Uhlir Péter            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   49:47   17    n.i.                 
      Jankó Tamás            HSE Hegyisport Szentendre   58:52   24    n.i.                 
      Gösswein Csaba         PSE Postás-Matáv SE          n.i.         n.i.                 
      Szieberth Péter        PVM Pécsi Vörös Meteor SK    n.i.         n.i.                 
      Varga Bálint           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    n.i.         n.i.                 
      Vit Pospisil           BBA Kobra Bratislava         n.i.         n.i.                 



F21B  (43)                                 

    1 Gillich István         MSE Megalódusz SE           36:56    1   55:22    1      92:18 
    2 Sprok Bence            PVS Pécsi Vasutas SK        46:22    6   59:33    4     105:55 
    3 Hegedűs Zoltán         OSC Orvosegyetem SC         43:21    3   63:42   10     107:03 
    4 Miskó Róbert           BSC Balatonfüredi SC        47:48    8   61:15    6     109:03 
    5 Horváth Norbert        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   47:03    7   62:56    7     109:59 
    6 Károlyi Gyula          TTE Tipo Tájfutó és Körny   45:28    5   66:18   14     111:46 
    7 Bergendi Péter         KAL Kalocsai SE             49:26   12   63:27    9     112:53 
    8 Szabó Attila           VTC Veszprémi Tájfutó Clu   51:25   18   63:10    8     114:35 
    9 Ács Gábor              ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   48:18   10   67:08   15     115:26 
   10 Vankó Péter            HSE Hegyisport Szentendre   51:19   16   64:14   11     115:33 
   11 Németh Tamás           PVS Pécsi Vasutas SK        51:42   19   64:59   12     116:41 
   12 Hajagos Henrik         SZV Szegedi Vasutas SE      49:35   13   68:18   16     117:53 
   13 Serestey Áron          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   48:08    9   70:15   17     118:23 
   14 Kiss Gábor             KAL Kalocsai SE             55:40   22   70:32   18     126:12 
   15 Marton Balázs          VHS Veszprémi Honvéd SE     53:50   20   74:11   20     128:01 
   16 Chmelik Ernő           VHS Veszprémi Honvéd SE     51:00   15   77:38   25     128:38 
   17 Horváth Pál            JSS Jánosháza SK            59:18   25   70:42   19     130:00 
   18 Bíró Áron              BEA Budapesti Egyetemi At   61:53   27   76:24   22     138:17 
   19 Székely Balázs         TTE Tipo Tájfutó és Körny   66:11   32   75:54   21     142:05 
   20 Niedermayer Péter      VHS Veszprémi Honvéd SE     66:05   31   84:21   26     150:26 
   21 Matics Gyula           MAF Mőegyetemi Atlétikai    63:16   29   92:53   27     156:09 
   22 Haraszti Krisztián     FLF Fehérlófia SE           63:49   30   93:37   28     157:26 
   23 Kovalcsik István       BME Balassagyarmati MEDOS   62:11   28  111:01   29     173:12 
   24 Horváth Imre           BAL Budapesti Asztali-lab  100:00   34  123:12   30     223:12 

      Balogh Róbert          FLF Fehérlófia SE            hiba        65:46   13            
      Szabó András           VTC Veszprémi Tájfutó Clu   61:45   26    hiba                 
      Varga Zsolt            NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    hiba        76:45   23            
      Erki Balázs            EPI Építőipari SZKI SK (O   95:58   33    n.i.                 
      Illés Péter            HRF Szolnoki Honvéd Sport   50:39   14    n.i.                 
      Szitter Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Klub   48:34   11    n.i.                 
      Horváth Sándor         MEA Miskolci Egyetemi Atl   43:04    2    n.i.                 
      Dankó István           TTE Tipo Tájfutó és Körny   53:53   21    n.i.                 
      Molnár Attila          TTE Tipo Tájfutó és Körny   51:21   17    n.i.                 
      Csőkör Zoltán          TTT Tatai Tömegsport és T    n.i.        58:57    3            
      Mitró Zoltán           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    n.i.        56:50    2            
      Uhlir Péter            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    n.i.        60:55    5            
      Józsa Gábor            PSE Postás-Matáv SE         43:49    4    n.i.                 
      Déry Attila            TTE Tipo Tájfutó és Körny   56:23   23    n.i.                 
      Reviczki Zsolt         HUF HUFEZE Pásztó            n.i.        77:34   24            
      Posta Botond           MAF Mőegyetemi Atlétikai    58:17   24    n.i.                 
      Kovács Balázs          BEA Budapesti Egyetemi At    n.i.         n.i.                 
      Kocsik Árpád           HSP Hidegkúti Spartacus S    n.i.         n.i.                 
      Zakariás Péter         TSE Törekvés SE              n.i.         n.i.                 



F21BR  (24)                                

    1 Jakus Zoltán           FSC Futárok SC              33:11    2   32:51    1      66:02 
    2 Novai György           SZV Szegedi Vasutas SE      34:37    3   33:45    2      68:22 
    3 Molnár Péter           VTC Veszprémi Tájfutó Clu   31:14    1   38:22    4      69:36 
    4 Zsebeházy Zsolt        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf   34:40    4   37:29    3      72:09 
    5 Szabó Csaba            BTK Bakonyi Tájfutó Klub    38:48    5   43:11    9      81:59 
    6 Mets Miklós            OSC Orvosegyetem SC         40:06    6   46:24   14      86:30 
    7 Bánfi Róbert           HTC Hódmezővásárhelyi Táj   42:31    7   44:27   11      86:58 
    8 Lénárt István          FSC Futárok SC              48:33   11   42:23    7      90:56 
    9 Bernáth Zsolt          FLF Fehérlófia SE           45:34    8   45:38   13      91:12 
   10 Dalos Attila           MAF Mőegyetemi Atlétikai    47:24   10   50:09   15      97:33 
   11 Gárdonyi Márk          OSC Orvosegyetem SC         53:08   12   53:43   16     106:51 
   12 Kiss Gábor             SMA Soproni Mőegyetemi AC   55:29   13   57:45   17     113:14 
   13 Tósaki Zoltán          FMT FőMTERV SK              56:06   14   61:21   18     117:27 
   14 Somogyi László         PTX Pápai Tájfutó SE        66:42   16   62:24   20     129:06 
   15 Boka György            BMG Babits Mihály Gimnázi   68:11   17   61:35   19     129:46 

      Kósa Péter             DNY Debreceni Nyúlak SE     63:39   15    n.i.                 
      Felföldi Barnabás      PVS Pécsi Vasutas SK         n.i.        41:31    6            
      Kerényi Zsolt          SPA Tabáni Spartacus Spor   47:07    9    n.i.                 
      Honfi Gábor Ádám       TTE Tipo Tájfutó és Körny    n.i.        45:28   12            
      Dankó István           TTE Tipo Tájfutó és Körny    n.i.        39:55    5            
      Molnár Attila          TTE Tipo Tájfutó és Körny    n.i.        44:03   10            
      Schell Antal ifj.      PSE Postás-Matáv SE                      42:33    8            
      F. Tóth András         DNY Debreceni Nyúlak SE      hiba         n.i.                 
      Zakariás János         TSE Törekvés SE              hiba         n.i.                 



F21C  (10)                                 

    1 Turcsán János          PVS Pécsi Vasutas SK        38:36    2   46:33    1      85:09 
    2 Hende András           JSS Jánosháza SK            41:33    3   54:19    2      95:52 
    3 Lőrincze Szabolcs      LIT Litéri Tájfutó Club     38:34    1   59:22    3      97:56 
    4 Demmiany Lajos         HSP Hidegkúti Spartacus S   58:09    6   87:29    6     145:38 
    5 Szabó László           FLF Fehérlófia SE           48:33    5  105:37    7     154:10 
    6 Török Tibor            KAL Kalocsai SE             62:09    7  115:54    8     178:03 

      Hunyadi István         EK Egyesületen kívüli       46:09    4    hiba                 
      Kalmár János           PSE Postás-Matáv SE          n.i.        67:35    4            
      Tösér Norbert          TTE Tipo Tájfutó és Körny  106:37    8    n.i.                 
      Bobály Csaba           TSE Törekvés SE                          68:28    5            



F35  (14)                                  

    1 Hajdu Martin           TTE Tipo Tájfutó és Körny   39:07    1   68:26    1     107:33 
    2 Gillich György         TTT Tatai Tömegsport és T   42:14    3   78:40    5     120:54 
    3 Dosek Ágoston          OSC Orvosegyetem SC         47:06    5   74:25    2     121:31 
    4 Viniczai Ferenc        PVS Pécsi Vasutas SK        46:05    4   76:30    4     122:35 
    5 Udvardy Balázs         PVS Pécsi Vasutas SK        48:55    7   88:39    7     137:34 
    6 Kovács Gábor           BME Balassagyarmati MEDOS   47:49    6   92:44    8     140:33 
    7 Zagyi László           JMD Jászapáti Mészáros Lő   59:44    8  102:18    9     162:02 

      Nagy Tibor             FSC Futárok SC               hiba        74:44    3            
      Németh Csaba           BOF Budai ősforrás SC        n.i.        83:13    6            
      Antal István           OSC Orvosegyetem SC        105:34   10    n.i.                 
      Schell Antal ifj.      PSE Postás-Matáv SE         61:20    9    n.i.                 
      Egei Tamás             TTE Tipo Tájfutó és Körny   39:22    2    n.i.                 
      Nemoda Ferenc          FSC Futárok SC               n.i.         n.i.                 
      Fekete Gábor           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    n.i.         n.i.                 



F40  (9)                                   

    1 Takács Csaba           HER Herkules SE Balatonal   40:14    1   49:39    2      89:53 
    2 Varga József           NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   45:36    2   47:56    1      93:32 
    3 Pokornyik Tibor        TTT Tatai Tömegsport és T   50:06    5   61:20    3     111:26 
    4 Csizmadia József       HER Herkules SE Balatonal   49:48    4   65:42    4     115:30 
    5 Urbán András           BEA Budapesti Egyetemi At   63:16    6   95:42    6     158:58 
    6 Vincze Károly          HRF Szolnoki Honvéd Sport  112:47    7   89:28    5     202:15 

      Szőcs László           HSP Hidegkúti Spartacus S   48:37    3    n.i.                 
      Filó György            PTX Pápai Tájfutó SE         n.i.         n.i.                 
      Nemcsényi László dr.   TTT Tatai Tömegsport és T    n.i.         n.i.                 



F45  (25)                                  

    1 Gyulai Zoltán          MSE Megalódusz SE           28:51    1   45:18    1      74:09 
    2 Tóth Károly            VTC Veszprémi Tájfutó Clu   33:14    6   51:24    2      84:38 
    3 Kaszás György          HER Herkules SE Balatonal   33:06    4   51:47    3      84:53 
    4 Fehér Mihály           HRF Szolnoki Honvéd Sport   31:06    2   55:33    5      86:39 
    5 Szunyog József dr.     KTK Kőbányai Tájfutó Klub   33:13    5   56:06    6      89:19 
    6 Margittai Endre        SMA Soproni Mőegyetemi AC   35:36    7   53:53    4      89:29 
    7 Zentai László          HSE Hegyisport Szentendre   35:45    8   56:11    7      91:56 
    8 Nemesházi László       PSE Postás-Matáv SE         37:26   11   58:14    8      95:40 
    9 Kürti István           PAK Paksi SE                36:39   10   61:12    9      97:51 
   10 Csöngei Dezső          VTC Veszprémi Tájfutó Clu   41:19   14   70:55   12     112:14 
   11 Hajagos István         TTE Tipo Tájfutó és Körny   48:49   16   71:48   13     120:37 
   12 Tóth Lajos             TTT Tatai Tömegsport és T   38:31   12   87:59   19     126:30 
   13 Fonyó Sándor           SUN Sün SC Veszprém         48:41   15   84:58   17     133:39 
   14 Hegedűs Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   52:10   17   85:03   18     137:13 
   15 Nagy Zsolt             FMT FőMTERV SK              69:31   20   76:29   15     146:00 
   16 Imeli János            MSE Megalódusz SE           52:33   18  105:56   20     158:29 

      Mészáros József        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    hiba        76:24   14            
      Kaptur József          VHS Veszprémi Honvéd SE     59:42   19    hiba                 
      Vizi Tamás             DNY Debreceni Nyúlak SE     36:11    9    n.i.                 
      Kerényi Dénes          HSE Hegyisport Szentendre   31:54    3    n.i.                 
      Zempléni András dr.    KOS Hegyvidék-KFKI Optimi    n.i.        78:05   16            
      Gadó György            OSC Orvosegyetem SC         40:52   13    n.i.                 
      Varga Zoltán           TTT Tatai Tömegsport és T    n.i.        69:10   11            
      Kele József            BEA Budapesti Egyetemi At                61:40   10            
      Kobán László           NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    n.i.         n.i.                 



F50  (24)                                  

    1 Balla Sándor           HSE Hegyisport Szentendre   30:05    3   41:17    1      71:22 
    2 Stefan Maj             BBA Kobra Bratislava        29:33    1   42:36    2      72:09 
    3 Zentai József          HUF HUFEZE Pásztó           29:58    2   44:58    5      74:56 
    4 Ládi János             BTK Bakonyi Tájfutó Klub    30:41    4   44:17    3      74:58 
    5 Honfi Gábor            ESP Egri Spartacus SE       33:56    6   45:27    6      79:23 
    6 Bacsó Attila           HER Herkules SE Balatonal   32:24    5   47:27    7      79:51 
    7 Horváth Tivadar        HER Herkules SE Balatonal   35:13    7   51:59   10      87:12 
    8 Somogyi Lajos          PTX Pápai Tájfutó SE        39:30   10   49:07    8      88:37 
    9 Kóger Gyula            PVM Pécsi Vörös Meteor SK   36:06    8   53:13   12      89:19 
   10 Lovász István          HSP Hidegkúti Spartacus S   39:48   11   52:15   11      92:03 
   11 Erdélyi Tibor          HSE Hegyisport Szentendre   39:11    9   53:29   13      92:40 
   12 Melkes Antal           SMA Soproni Mőegyetemi AC   44:36   14   51:29    9      96:05 
   13 Törzsök Ferenc dr.     MCS Ménfőcsanak TSZ SE      42:00   13   59:24   14     101:24 
   14 Csőkör György dr.      TTT Tatai Tömegsport és T   40:17   12   68:12   18     108:29 
   15 Nick József dr.        PTX Pápai Tájfutó SE        47:35   15   64:28   17     112:03 
   16 Törjék György          TTT Tatai Tömegsport és T   56:37   17   61:07   15     117:44 
   17 Mészáros Károly        TTT Tatai Tömegsport és T   50:40   16   69:52   19     120:32 
   18 Aknai Antal            TTT Tatai Tömegsport és T   66:46   19   63:37   16     130:23 
   19 Balogh Iván            BEA Budapesti Egyetemi At   58:40   18   89:10   21     147:50 

      Harkányi Csaba         HAV Havas Szabadidő Klub     n.i.        44:53    4            
      Lutring László         TTT Tatai Tömegsport és T    n.i.        71:30   20            
      Kaján László           FMT FőMTERV SK               n.i.         n.i.                 
      Bedő János             MCS Ménfőcsanak TSZ SE       n.i.         n.i.                 
      Franczia Vilmos        MCS Ménfőcsanak TSZ SE       n.i.         n.i.                 



F55  (20)                                  

    1 Kéri Péter             TSE Törekvés SE             33:53    1   39:12    2      73:05 
    2 Zánkay András          BEA Budapesti Egyetemi At   43:33    8   40:11    3      83:44 
    3 Bogdanovits András     MSE Megalódusz SE           42:17    4   42:19    6      84:36 
    4 Tüskés György          SUN Sün SC Veszprém         42:19    5   43:06    7      85:25 
    5 Kardos Ferenc Dr.      OSC Orvosegyetem SC         42:38    7   43:22    8      86:00 
    6 Horváth Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   41:25    3   45:36   10      87:01 
    7 Rétfalvi Lajos         JSS Jánosháza SK            40:12    2   46:51   11      87:03 
    8 Andrási Lajos          HER Herkules SE Balatonal   51:38   11   41:46    4      93:24 
    9 Hunyadvári László      BEA Budapesti Egyetemi At   50:00    9   45:13    9      95:13 
   10 Csáki Tibor            TTE Tipo Tájfutó és Körny   72:22   13   56:32   12     128:54 
   11 Mudry Ferenc           MSE Megalódusz SE           83:16   14   81:09   14     164:25 

      Nagy Lajos             PVS Pécsi Vasutas SK         hiba        39:10    1            
      Homoki Géza            BEA Budapesti Egyetemi At    n.i.        42:00    5            
      Schulek János          FMT FőMTERV SK               n.i.        71:46   13            
      Gáncs Kálmán           HER Herkules SE Balatonal   50:03   10    n.i.                 
      Gömbös Gyula           SKS Sárvári Kinizsi SK      55:41   12    n.i.                 
      Horváth Attila         SPA Tabáni Spartacus Spor   42:21    6    n.i.                 
      Nagy Imre              MCS Ménfőcsanak TSZ SE       n.i.         n.i.                 
      Takács Sándor          VTC Veszprémi Tájfutó Clu    n.i.         n.i.                 
      Vajda László           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    n.i.         n.i.                 



F60  (18)                                  

    1 Gombkötő Péter dr.     TTE Tipo Tájfutó és Körny   32:30    1   39:22    2      71:52 
    2 Komár Béla             HER Herkules SE Balatonal   33:08    2   39:55    3      73:03 
    3 Hargitai István        TTE Tipo Tájfutó és Körny   34:50    3   41:36    4      76:26 
    4 Nagy Albert            SPA Tabáni Spartacus Spor   52:16    7   45:07    6      97:23 
    5 Bányai Attila          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   53:28    8   46:14    7      99:42 
    6 Nagy Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Körny   46:26    4   54:19   12     100:45 
    7 Szecsődi Ákos          BEA Budapesti Egyetemi At   48:05    5   52:43   11     100:48 
    8 Szemler István         TTE Tipo Tájfutó és Körny   51:15    6   51:12    9     102:27 
    9 Tóth János             SKS Sárvári Kinizsi SK      58:10   11   52:06   10     110:16 
   10 Kéri Gerzson dr.       OSC Orvosegyetem SC         67:53   12   46:33    8     114:26 
   11 Reszter István         TTT Tatai Tömegsport és T   74:25   13   69:26   14     143:51 

      Marton Péter           KTC Kaposvári Tájfutó Klu    hiba        37:21    1            
      Varga Sándor           BEA Budapesti Egyetemi At    n.i.        60:46   13            
      Lohász Márton          EPI Építőipari SZKI SK (O   57:00   10    n.i.                 
      Szabó Sándor           EPI Építőipari SZKI SK (O   53:40    9    n.i.                 
      Berbécs Sándor         TTT Tatai Tömegsport és T    n.i.        41:55    5            
      Muszély György         BEA Budapesti Egyetemi At    n.i.         n.i.                 
      Ribényi Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    n.i.         n.i.                 



F65  (6)                                   

    1 Schell Antal           PSE Postás-Matáv SE         29:05    1   32:38    1      61:43 
    2 Nyögéri Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   31:26    2   40:30    2      71:56 
    3 Rácz Márton            TTE Tipo Tájfutó és Körny   41:21    3   56:44    5      98:05 
    4 Kész István            TTT Tatai Tömegsport és T   47:41    4   52:57    4     100:38 
    5 Müller János           PSE Postás-Matáv SE         71:55    5   48:31    3     120:26 
    6 Kozma László           TTE Tipo Tájfutó és Körny  121:04    6  139:11    6     260:15 



F70  (7)                                   

    1 Éliás Vilmos           TTE Tipo Tájfutó és Körny   35:43    3   35:58    1      71:41 
    2 Dudás István           OSC Orvosegyetem SC         34:12    1   37:32    2      71:44 
    3 Adorján József dr.     SMA Soproni Mőegyetemi AC   34:57    2   38:04    3      73:01 
    4 Vörös István dr.       BEA Budapesti Egyetemi At   53:25    6   54:44    4     108:09 

      Balla Sándor           KFK KFKI Petőfi Sportkör    37:28    4    hiba                 
      Buncsik János          PSE Postás-Matáv SE          n.i.        58:15    5            
      Gáti László            PTX Pápai Tájfutó SE        43:07    5    n.i.                 



N10D  (9)                                  

    1 Faggyas Petra          VHS Veszprémi Honvéd SE     29:29    2   26:06    1      55:35 
    2 Korponai Zsófia        ARA Alba Regia Atlétikai    27:22    1   41:21    4      68:43 
    3 Péntek Gréti           LIT Litéri Tájfutó Club     39:21    5   38:16    3      77:37 
    4 Faggyas Réka           VHS Veszprémi Honvéd SE     31:01    3   47:25    5      78:26 
    5 Vonyó Réka Virág       PVS Pécsi Vasutas SK        60:51    7   35:06    2      95:57 

      Ágh Barbara            TTT Tatai Tömegsport és T    hiba        59:05    6            
      Egei Petra             TTE Tipo Tájfutó és Körny   52:11    6    n.i.                 
      Balázs Otília          OSC Orvosegyetem SC         31:38    4    n.i.                 
      Kadocsa Rebeka         MEA Miskolci Egyetemi Atl    n.i.         n.i.                 



N12C  (12)                                 

    1 Tóth Krisztina         VTC Veszprémi Tájfutó Clu   25:00    1   22:43    1      47:43 
    2 Szomor Beatrix         PVS Pécsi Vasutas SK        41:13    2   30:10    3      71:23 
    3 Faggyas Eszter         VHS Veszprémi Honvéd SE     43:02    3   29:16    2      72:18 
    4 Rába Noémi             JSS Jánosháza SK            45:36    5   43:33    4      89:09 
    5 Károlyi Dóra           TTE Tipo Tájfutó és Körny   43:35    4   55:29    5      99:04 

      Szlatényi Dóra         OSC Orvosegyetem SC         58:41    7    hiba                 
      Forrás Zsófia          BEA Budapesti Egyetemi At    n.i.        63:43    6            
      Hajdu Dorisz           TTE Tipo Tájfutó és Körny   58:35    6    n.i.                 
      Balázs Nelli           OSC Orvosegyetem SC                       n.i.                 
      Szőcs Fruzsina         HSP Hidegkúti Spartacus S    n.i.         n.i.                 
      Gömbös Szilvia         ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    n.i.         n.i.                 
      Herceg Viktória        ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    n.i.         n.i.                 



N14B  (7)                                  

    1 Zempléni Réka          KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   26:12    1   28:22    2      54:34 
    2 Lajos Luca             PVS Pécsi Vasutas SK        35:17    3   29:50    3      65:07 
    3 Jakus Júlia            FSC Futárok SC              43:36    5   32:55    4      76:31 
    4 Kovalcsik Anna         BME Balassagyarmati MEDOS   37:22    4   51:42    5      89:04 
    5 Síkhegyi Antónia       BEA Budapesti Egyetemi At   35:00    2   58:44    6      93:44 
    6 Mihályfi Anna          SKS Sárvári Kinizsi SK      59:33    6   60:57    7     120:30 

      Schulek Iringó         KTK Kőbányai Tájfutó Klub    n.i.        27:50    1            



N16B  (11)                                 

    1 Péley Dorottya         PVS Pécsi Vasutas SK        25:30    1   34:01    1      59:31 
    2 Varga Adél             NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   28:02    2   43:00    3      71:02 
    3 Sebők Petra            VHS Veszprémi Honvéd SE     34:41    3   41:38    2      76:19 
    4 Csizmadia Ágnes        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   35:41    4   47:48    4      83:29 
    5 Császár Barbara        GOC Göcsej Környezetvédő,   48:16    6   51:43    5      99:59 
    6 Vígh Dorottya          BMG Babits Mihály Gimnázi   50:29    7   53:20    6     103:49 
    7 Vágó Nikolett          BMG Babits Mihály Gimnázi   41:10    5   72:42    9     113:52 
    8 Kovalcsik Bernadett    BME Balassagyarmati MEDOS   61:06   11   55:20    7     116:26 
    9 Kelevitz Krisztina     BMG Babits Mihály Gimnázi   53:20    9   68:14    8     121:34 
   10 Acsádi Melinda         HRF Szolnoki Honvéd Sport   52:54    8   77:09   10     130:03 

      Knotz Anikó            BMG Babits Mihály Gimnázi   57:44   10    n.i.                 



N18B  (9)                                  

    1 Prill Dóra             ARA Alba Regia Atlétikai    42:49    1   41:05    1      83:54 
    2 Novák Martina          TTT Tatai Tömegsport és T   49:24    2   46:56    3      96:20 
    3 Gyurkó Fanni           ARA Alba Regia Atlétikai    55:43    5   45:55    2     101:38 
    4 Szacska Nikolett       ESP Egri Spartacus SE       51:16    3   53:32    4     104:48 
    5 Prokai Eszter Anna     ESP Egri Spartacus SE       55:17    4   59:00    7     114:17 
    6 Lukács Vera            NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   80:17    6   57:07    6     137:24 
    7 Szekeres Ágnes         HRF Szolnoki Honvéd Sport   83:05    7   65:06    8     148:11 

      Törzsök Bogáta         MCS Ménfőcsanak TSZ SE         vi        56:46    5            
      Vecsei Anna            SKS Sárvári Kinizsi SK       n.i.         n.i.                 



N21A  (9)                                  

    1 Makrai Éva             ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   35:05    1   54:45    1      89:50 
    2 Császár Éva            GOC Göcsej Környezetvédő,   41:08    3   58:22    2      99:30 
    3 Fekete Zsuzsa          KTK Kőbányai Tájfutó Klub   39:43    2   63:28    5     103:11 
    4 Szabó Veronika         ARA Alba Regia Atlétikai    43:25    4   61:42    3     105:07 
    5 Sebők Éva              PVS Pécsi Vasutas SK        58:50    6   62:24    4     121:14 

      Szivák Ildikó          ARA Alba Regia Atlétikai    61:19    7    n.i.                 
      Marosffy Orsolya       OSC Orvosegyetem SC         50:16    5    n.i.                 
      Simon Ágnes            HSP Hidegkúti Spartacus S    n.i.         n.i.                 
      Kelemen Bernadett      PVS Pécsi Vasutas SK         n.i.         n.i.                 



N21B  (23)                                 

    1 Kerekes Andrea         VTC Veszprémi Tájfutó Clu   37:17    1   51:59    1      89:16 
    2 Füzy Judit             OSC Orvosegyetem SC         43:26    5   54:28    2      97:54 
    2 Pelhős Lívia           TTE Tipo Tájfutó és Körny   41:49    2   56:05    3      97:54 
    4 Jakubecz Andrea        BME Balassagyarmati MEDOS   43:05    4   56:52    4      99:57 
    5 Friedrich Orsolya      BEA Budapesti Egyetemi At   43:30    6   61:54    7     105:24 
    6 Lengyel Andrea         TTE Tipo Tájfutó és Körny   47:07    9   60:21    5     107:28 
    7 Lendvai Katalin        VHS Veszprémi Honvéd SE     48:19   11   61:59    8     110:18 
    8 Széplaki Erika         VHS Veszprémi Honvéd SE     61:53   16   62:20    9     124:13 
    9 Németh Helga           KAL Kalocsai SE             58:38   14   68:04   10     126:42 
   10 Nick Brigitta          PTX Pápai Tájfutó SE        53:54   13   73:56   13     127:50 
   11 Horváth Tímea          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   66:21   17   61:47    6     128:08 
   12 Szabó Ágnes            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   47:29   10   87:48   14     135:17 
   13 Vonyó Péterné Szabó Ré PVS Pécsi Vasutas SK        68:28   18   70:36   11     139:04 

      Hajdú Hajnalka         ESP Egri Spartacus SE       48:56   12    hiba                 
      Marosfalvi Mónika      FMT FőMTERV SK               n.i.        71:58   12            
      Nagy Krisztina         BEA Budapesti Egyetemi At   42:11    3    n.i.                 
      Zelena Dóra            MEA Miskolci Egyetemi Atl   45:58    7    n.i.                 
      Cseresnyés Ágnes       TTE Tipo Tájfutó és Körny   46:01    8    n.i.                 
      Ádám Vera              ARA Alba Regia Atlétikai    59:33   15    n.i.                 
      Varga Zsuzsa           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz               112:49   15            
      Bíró Fruzsina          BEA Budapesti Egyetemi At    n.i.         n.i.                 
      Csizmadia Bernadett    HER Herkules SE Balatonal    n.i.         n.i.                 
      Federics Éva           TTT Tatai Tömegsport és T     nfb         n.i.                 



N21BR  (13)                                

    1 Csordás Erika          FMT FőMTERV SK              31:50    2   50:25    2      82:15 
    2 Péntek Márta           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   35:56    3   51:30    3      87:26 
    3 Koleszár Katalin       SMA Soproni Mőegyetemi AC   39:47    6   51:37    4      91:24 
    4 Lukóczky Orsolya       BMG Babits Mihály Gimnázi   40:27    7   53:45    6      94:12 
    5 Csányi Éva             VBT Veszprémi Bridzs és T   38:58    5   58:40    8      97:38 
    6 Tóth Eszter            TTE Tipo Tájfutó és Körny   38:34    4   63:19    9     101:53 
    7 Kapturné Bíró Anna     VHS Veszprémi Honvéd SE     64:45    9   55:17    7     120:02 

      Marosfalvi Eszter      FMT FőMTERV SK               n.i.        49:50    1            
      Szemler Judit          TTE Tipo Tájfutó és Körny   45:09    8    n.i.                 
      Horváth Magda          TTE Tipo Tájfutó és Körny   28:51    1    n.i.                 
      Riczel Zsuzsanna       PSE Postás-Matáv SE                      51:53    5            
      Szabó Fruzsina         DNY Debreceni Nyúlak SE      n.i.         n.i.                 
      Federics Éva           TTT Tatai Tömegsport és T    n.i.         n.i.                 



N21C  (11)                                 

    1 Turcsán Jánosné        PVS Pécsi Vasutas SK        30:39    1   42:09    1      72:48 
    2 Orosz Katalin          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   40:29    3   47:59    2      88:28 
    3 Tóth Károlyné          VTC Veszprémi Tájfutó Clu   44:31    4   52:17    3      96:48 
    4 Nagyné Bódis Borbála   FSC Futárok SC              35:11    2   65:01    9     100:12 
    5 Ódor Viktória          FMT FőMTERV SK              54:14    8   55:45    4     109:59 
    6 Török Orsolya          KAL Kalocsai SE             53:11    7   59:35    5     112:46 
    7 Szabolcsi Krisztina    TTE Tipo Tájfutó és Körny   51:49    6   61:02    6     112:51 
    8 Mitterer Andrea        BEA Budapesti Egyetemi At   50:58    5   63:30    8     114:28 
    9 Schell Anikó           PSE Postás-Matáv SE        113:42    9   63:00    7     176:42 

      Tóth-Buschmann Ilka    TTE Tipo Tájfutó és Körny    hiba        78:45   10            
      Csendes Laura          SZT Szombathelyi Főiskola    n.i.         n.i.                 



N35  (14)                                  

    1 Mátyás Ildikó          HSE Hegyisport Szentendre   33:53    2   45:08    2      79:01 
    2 Viniczainé Kovács Ildi PVS Pécsi Vasutas SK        35:10    3   44:33    1      79:43 
    3 Győrffy Gabriella      HSE Hegyisport Szentendre   33:45    1   46:17    3      80:02 
    4 Gillichné dr.Kalocsai  MSE Megalódusz SE           35:16    4   46:38    4      81:54 
    5 Cseh Veronika          MSE Megalódusz SE           42:59    6   48:20    5      91:19 
    6 Tamásné Szakács Judit  MSE Megalódusz SE           45:53    7   57:19    6     103:12 
    7 Bányai Réka            HSP Hidegkúti Spartacus S   42:51    5   61:12    9     104:03 
    8 Jenővári Gabriella     HSE Hegyisport Szentendre   46:24    8   58:07    7     104:31 
    9 Németh Zsoltné         HER Herkules SE Balatonal   49:04   10   60:26    8     109:30 
   10 Csizmadia Annamária    HER Herkules SE Balatonal   48:45    9   65:01   11     113:46 
   11 Dénes Ildikó           KAL Kalocsai SE             49:08   11   78:13   13     127:21 
   12 Hajagos Istvánné       TTE Tipo Tájfutó és Körny   55:35   12   73:54   12     129:29 

      Forrás Aletta          BEA Budapesti Egyetemi At    n.i.        87:12   14            
      Karagics Judit         OSC Orvosegyetem SC          n.i.        64:04   10            



N40  (14)                                  

    1 Kármán Katalin         HSE Hegyisport Szentendre   37:08    1   38:33    1      75:41 
    2 Kaszásné Boa Ágnes     HER Herkules SE Balatonal   43:17    2   43:13    2      86:30 
    3 Síkhegyi Gabriella     BEA Budapesti Egyetemi At   50:47    4   48:56    3      99:43 
    4 Radics Anna            TTT Tatai Tömegsport és T   53:18    5   52:38    4     105:56 
    5 Ostorics Zsuzsanna     PSE Postás-Matáv SE         55:07    7   64:10    7     119:17 
    6 Vargáné Kocsis Katalin NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   48:18    3   72:56    9     121:14 
    7 Nagy Zsuzsanna dr.     HER Herkules SE Balatonal   55:02    6   67:20    8     122:22 
    8 Gösswein Judit         PSE Postás-Matáv SE         61:23    8   77:04   10     138:27 

      Hajas Csilla dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimi    n.i.        53:02    5            
      Pál Ilona dr.          KTK Kőbányai Tájfutó Klub   69:57    9    n.i.                 
      Nemesházi Lászlóné     PSE Postás-Matáv SE          n.i.        60:47    6            
      Nickné Laczkó Mária    PTX Pápai Tájfutó SE         n.i.       102:24   11            
      Krasznai Orsolya       OSC Orvosegyetem SC          hiba         n.i.                 
      Regályné Zarnóczay Klá NYK Nyíregyházi Konzerv S    n.i.         n.i.                 



N50  (10)                                  

    1 Hegedüs Ágnes          BEA Budapesti Egyetemi At   31:04    3   41:21    2      72:25 
    2 Bíró Aletta            BEA Budapesti Egyetemi At   29:03    1   45:18    3      74:21 
    3 Karsai Klára           OSC Orvosegyetem SC         29:03    1   45:38    4      74:41 
    4 Grant Julianna         PSE Postás-Matáv SE         31:48    5   45:50    5      77:38 
    5 Komár Béláné           HER Herkules SE Balatonal   32:06    6   46:33    6      78:39 
    6 Novotni Tiborné        BME Balassagyarmati MEDOS   31:44    4   52:54    7      84:38 
    7 Paulina Majova         BBA Kobra Bratislava        55:00    8   38:38    1      93:38 
    8 Szabados Magdolna      KTC Kaposvári Tájfutó Klu   36:13    7   63:19    9      99:32 
    9 Szabó Zsuzsanna        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf   56:34    9   65:57   10     122:31 

      Kovács Olga            HAV Havas Szabadidő Klub     n.i.        59:02    8            



N60  (4)                                   

    1 Schell Antalné         PSE Postás-Matáv SE         33:48    1   44:10    2      77:58 
    2 Cser Krisztina         FMT FőMTERV SK              48:54    3   39:11    1      88:05 
    3 Hanusz Mária           OSC Orvosegyetem SC         44:49    2   46:45    3      91:34 
    4 Éliás Vilmosné         TTE Tipo Tájfutó és Körny   57:30    4   72:23    4     129:53 



NYK  (41)                                  

    1 Kishalmi Tamás         VTC Veszprémi Tájfutó Clu   30:07    1   24:31    1      54:38 
    2 Dudásné Horváth Ibol   TTT Tatai Tömegsport és T   31:25    3   25:18    2      56:43 
    3 Csöngei Barbara        VTC Veszprémi Tájfutó Clu   31:14    2   26:26    5      57:40 
    4 Horváth Katalin        MAF Mőegyetemi Atlétikai    42:01    9   30:15    7      72:16 
    5 Gyöngy Anna            GOC Göcsej Környezetvédő,   47:21   12   26:34    6      73:55 
    6 Ballagó Tamás          FSC Futárok SC              34:26    5   40:10   13      74:36 
    7 Gyöngy Sára            GOC Göcsej Környezetvédő,   46:25   11   36:30   11      82:55 
    8 Major Eszter           VHS Veszprémi Honvéd SE     43:35   10   44:14   15      87:49 
    9 Kisteleki Béla         TTE Tipo Tájfutó és Körny   40:45    8   47:55   16      88:40 
   10 Jakus Virág            FSC Futárok SC              40:36    7   48:13   17      88:49 
   11 Károlyi Hanga          TTE Tipo Tájfutó és Körny   47:51   14   41:37   14      89:28 
   12 Nagy Antal             HUF HUFEZE Pásztó           34:48    6   74:23   23     109:11 
   13 Nagy Gábor             HUF HUFEZE Pásztó           34:17    4   81:55   24     116:12 
   14 Mets Zsuzsanna         OSC Orvosegyetem SC         47:47   13   69:43   22     117:30 
   15 Péntek Márton          LIT Litéri Tájfutó Club     88:20   19   37:41   12     126:01 
   16 Szőke Eszter           ARA Alba Regia Atlétikai    83:43   18   51:14   18     134:57 

      Lux Andrea             TTE Tipo Tájfutó és Körny    n.i.        57:39   19            
      Mészárosné Boros Val   TTT Tatai Tömegsport és T    hiba        30:47    8            
      Balla Katalin          ARA Alba Regia Atlétikai    65:13   16    n.i.                 
      Bereczki Katalin       EK Egyesületen kívüli       48:19   15    n.i.                 
      Bors Eszter            BMG Babits Mihály Gimnázi   81:45   17    n.i.                 
      Büky Gyöngyi           VTC Veszprémi Tájfutó Clu                58:50   20            
      Márki Natasa           ARA Alba Regia Atlétikai                 62:03   21            
      Schulek Andrea         FMT FőMTERV SK                           31:09   10            
      Schulek Ágota          FMT FőMTERV SK                           26:01    3            
      Kele Bálint            BEA Budapesti Egyetemi At                 hiba                 
      Barczikay Zsolt        EK Egyesületen kívüli                    31:07    9            
      Lóner Roland           EK Egyesületen kívüli                    26:14    4            
      Szabó Ildikó           EK Egyesületen kívüli                     hiba                 
      Kocsis István          DNY Debreceni Nyúlak SE      n.i.         n.i.                 
      Nemoda Katalin         FSC Futárok SC               n.i.         n.i.                 
      Apor5                  APO Iskola                   n.i.         n.i.                 
      Apor11                 APO Iskola                   n.i.         n.i.                 
      Apor3                  APO Iskola                   n.i.         n.i.                 
      Apor6                  APO Iskola                   n.i.         n.i.                 
      Apor8                  APO Iskola                   n.i.         n.i.                 
      Apor7                  APO Iskola                   n.i.         n.i.                 
      Apor9                  APO Iskola                   n.i.         n.i.                 
      Apor10                 APO Iskola                   n.i.         n.i.                 
      Apor2                  APO Iskola                   n.i.         n.i.                 
      Apor4                  APO Iskola                   n.i.         n.i.                 



NYT  (36)                                  

    1 Wengrin Ágnes          VHS Veszprémi Honvéd SE     29:29    2   35:51    1      65:20 
    2 Faggyas László         VHS Veszprémi Honvéd SE     31:36    4   44:43    9      76:19 
    3 Horváth János          TTT Tatai Tömegsport és T   38:43    5   38:20    3      77:03 
    4 Haralyi László         ARA Alba Regia Atlétikai    53:54    8   61:12   19     115:06 
    5 Harsányi Rita          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   56:23   12   68:21   22     124:44 
    6 Ormay György           KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   69:25   13   65:47   21     135:12 
    7 Ormay Éva              KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   86:02   14   69:23   23     155:25 

      Fülöp Tamás            VBT Veszprémi Bridzs és T    hiba        59:43   17            
      Horváth Gergely        FMT FőMTERV SK               n.i.        60:12   18            
      Nagy Zsolt ifj.        FMT FőMTERV SK               n.i.        58:14   16            
      Horváth Mihály         FMT FőMTERV SK               n.i.        70:17   24            
      Katona Ferenc          HSE Hegyisport Szentendre   55:25   10    n.i.                 
      Marganits Sándor       TTT Tatai Tömegsport és T    n.i.        49:30   12            
      Tasi Ákos              TTE Tipo Tájfutó és Körny   53:30    7    n.i.                 
      Klein Pál              EK Egyesületen kívüli       54:46    9    n.i.                 
      Tasi Dániel            MAC Margitszigeti Atlétik   55:42   11    n.i.                 
      Ladóczky Attila        EK Egyesületen kívüli       45:57    6    n.i.                 
      Friedrich Gábor        TTE Tipo Tájfutó és Körny   30:34    3    n.i.                 
      Gajdics Attila         EK Egyesületen kívüli       27:37    1    n.i.                 
      Hegedüs Ábel           BEA Budapesti Egyetemi At    n.i.        36:06    2            
      Csonka Dorottya        ARA Alba Regia Atlétikai                 70:42   25            
      Jenei Margit           BOF Budai ősforrás SC                    61:37   20            
      Bugár József           BOF Budai ősforrás SC                    40:33    4            
      Oszkó László           MAC Margitszigeti Atlétik                41:59    6            
      Zimmer Márton          FMT FőMTERV SK                           52:46   14            
      Balla Sándor           EK Egyesületen kívüli                    56:45   15            
      Vajda Balázs           VTC Veszprémi Tájfutó Clu                42:37    7            
      Viczena Miklós         MSE Megalódusz SE                        40:57    5            
      Kiss Zsolt             TSE Törekvés SE                          42:37    7            
      Takács Ágnes           SZV Szegedi Vasutas SE                   45:44   11            
      Csáki Dalma            TTE Tipo Tájfutó és Körny                49:31   13            
      Kovács Gábor Endre     SZV Szegedi Vasutas SE                   45:16   10            
      Szieberth Edvin        ARA Alba Regia Atlétikai     n.i.         n.i.                 
      Lucsányi Ildikó        EK Egyesületen kívüli        n.i.         n.i.                 
      Gegei Rita             EK Egyesületen kívüli        hiba         n.i.                 
      Kovács Gábor           SZV Szegedi Vasutas SE                    n.i.