Országos Középtávú Bajnokság 2005 SelejtezőV 2005.06.19. 21:57
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002
Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                              Idő 



F 14 E S/1  (3 2.280 km  110 m   8 ep      

    1    129 Gadolla Gergely              91 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   19:47 
    2    108 Kinde Mátyás                 91 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       20:21 
    3    110 Tölgyesi Ákos ifj.           92 VHS Veszprémi Honvéd SE         22:11 
    4    128 Nagy Kristóf                 91 SPA Tabáni Spartacus Sport és   23:23 
    5    127 Repka Dániel                 91 ETC Egri Testedző Club          24:20 
    6    103 Horváth Marcell              93 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   24:59 
    7    113 Péley Domokos                93 PVS Pécsi Vasutas SK            25:35 
    8    126 Farkas Gábor Ottó            91 SZV Szegedi Vasutas SE          25:51 
    9    125 Tölgyesi Tamás               93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      26:12 
   10    117 Tölgyesi Renátó              92 SPA Tabáni Spartacus Sport és   27:50 
   11    104 Kovács Sebestyén             93 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   28:00 
   12    123 Cserki Soma                  92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     30:10 
   13    106 Heilig Dániel                92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   30:12 
   14    130 Gazdik Vendel Özséb          94 VHS Veszprémi Honvéd SE         30:48 
   15    116 Spicze Máté                  92 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      31:16 
   16    101 Diószegi Bálint              91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     32:46 
   17    115 Kalmár Viktor                92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   32:47 
   18    111 Liskány András               92 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   34:21 
   19    114 Hajdu Marcell                92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    34:55 
   20    132 Hideg Gábor                  91 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   35:34 
   21    122 Kabács Dávid                 92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   36:19 
   22    121 Jakus Bertalan               94 FSC Futárok SC                  39:02 
   23    120 Bugár Gergely                92 BOF Budai Ősforrás SC           39:45 
   24    119 Hartmann Ákos                   THT Tapolcai Honvéd SE          40:31 
   25    109 Kazal Márton                    PVS Pécsi Vasutas SK            44:02 
   26    118 Brenn Dávid                  93 TSE Törekvés SE                 44:10 
   27    131 Németh Marcell               94 SPA Tabáni Spartacus Sport és   44:21 
   28    105 Petróczki Ádám               93 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   47:39 
   29    102 Lacza Bálint                 92 PVS Pécsi Vasutas SK            51:30 
   30    112 Poser Márk                   91 SPA Tabáni Spartacus Sport és   74:42 

         107 Locskai Péter                93 SZV Szegedi Vasutas SE           hiba 
         124 Jenes Géza                   91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     hiba 



F 14 E S/2  (3 2.290 km  110 m   8 ep      

    1    151 Pongrácz Ervin               91 VHS Veszprémi Honvéd SE         16:12 
    2    156 Kovács Boldizsár             91 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   16:16 
    3    139 Hráb Dániel                  91 ETC Egri Testedző Club          18:56 
    4    147 Baumholczer Máté             92 PVS Pécsi Vasutas SK            19:47 
    5    154 Szöllősi Bence               91 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      20:12 
    6    153 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    21:11 
    7    138 Pálinló Márton               91 SZV Szegedi Vasutas SE          21:14 
    8    143 Rebák Csaba                  91 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   21:26 
    9    133 Engi Erik                    93 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   22:59 
   10    160 Kelemeny Máté                91 ETC Egri Testedző Club          24:07 
   11    152 Kovács Domonkos              94 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   24:19 
   12    142 Sveiczer Attila              92 SPA Tabáni Spartacus Sport és   24:26 
   13    163 Nagy Attila                  93 PVS Pécsi Vasutas SK            24:32 
   14    135 Muelek László                93 BTK Bakonyi Tájfutó Klub        25:00 
   15    137 Lovas Gergely                91 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   25:23 
   16    159 Novák Zalán                  93 THT Tapolcai Honvéd SE          26:06 
   17    144 Lükő Dániel                  93 VHS Veszprémi Honvéd SE         26:46 
   18    157 Gera Tamás                   93 SZV Szegedi Vasutas SE          26:52 
   19    148 Hoitsy Márton                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club      27:09 
   20    162 Hajdu Szása                  95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    27:41 
   21    164 Incze Márton                 91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    28:01 
   22    141 Károlyi Gergely              91 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   28:13 
   23    161 Bérczes Zsigmond             92 SPA Tabáni Spartacus Sport és   28:28 
   24    136 Szalay Károly ifj.           93 VHS Veszprémi Honvéd SE         28:33 
   25    140 Kopasz Róbert                92 KAL Kalocsai SE                 28:46 
   26    150 Nyíri Dániel                 92 SPA Tabáni Spartacus Sport és   29:36 
   27    149 Liszka Krisztián                GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       31:36 
   27    155 Birkás László                92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   31:36 
   29    145 Gojsza Ádám                  92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   33:08 
   30    158 Kisgyura Dávid               92 PVS Pécsi Vasutas SK            33:25 

         134 Szabó Ákos                   92 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó    n.i. 
         146 Csuberda Zoltán              92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE      n.i. 



F 16 E S  (39) 2.830 km  140 m   7 ep      

    1    226 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    22:54 
    2    204 Szántó Gergely               89 MSE Megalódusz SE               24:08 
    3    217 Györgyi Máté                 90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    24:11 
    4    224 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    24:27 
    5    214 Pápai Tamás                  89 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   25:00 
    6    235 Kaló Attila                  89 ETC Egri Testedző Club          25:46 
    7    200 Bereczki Máté                90 SZV Szegedi Vasutas SE          26:08 
    8    229 Horváth Tamás                89 SZV Szegedi Vasutas SE          26:10 
    9    216 Turcsán Gábor                89 PVS Pécsi Vasutas SK            26:42 
   10    232 Fehérvári Zsolt              90 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     26:57 
   11    220 Veres Tamás Pál              89 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   27:23 
   12    205 Ádámszki Tamás               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      27:24 
   13    202 Tóth Károly ifj.             90 THT Tapolcai Honvéd SE          28:03 
   14    223 Beöthy Ádám                  90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    28:04 
   15    225 Lukács Sebestyén             90 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   28:36 
   16    215 Fráter Tamás                 90 SPA Tabáni Spartacus Sport és   28:46 
   17    238 Spisák László                90 FSC Futárok SC                  29:51 
   18    233 Szivák András                90 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   29:54 
   19    234 Terjéki Miklós               90 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   29:58 
   20    207 Morvai András                90 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     30:08 
   21    201 Zsilinszky Pál ifj.          89 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   30:28 
   22    219 Lápossy Péter                90 PVS Pécsi Vasutas SK            30:34 
   23    211 Széplaki Attila              90 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     30:55 
   24    208 Kuzmann Zsolt                89 ESP Egri Spartacus SE           31:20 
   25    218 Tihanyi Benedek              89 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    32:31 
   26    210 Lajtavári Zoltán             89 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   32:56 
   27    236 Vellner Gábor                90 SPA Tabáni Spartacus Sport és   33:23 
   28    227 Garda Dávid                  90 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   33:26 
   29    222 Kersity András               90 PVS Pécsi Vasutas SK            33:48 
   30    230 Morandini Miklós             89 SPA Tabáni Spartacus Sport és   35:57 
   31    213 Tölgyesi Péter               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      38:21 
   32    203 Kósa Gábor                   90 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   38:39 
   33    209 Sebők Péter                  90 KAL Kalocsai SE                 40:45 
   33    237 Filó Bernát                  90 PTX Pápai Tájfutó SE            40:45 
   35    231 Hardi Balázs                 89 PVS Pécsi Vasutas SK            41:04 
   36    228 Fluck Marcell                90 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       47:26 
   37    212 Kovács András                   PVS Pécsi Vasutas SK            50:18 

         221 Lasztovicza Jenő             89 THT Tapolcai Honvéd SE           n.i. 
         206 Lovászi András               90 KAL Kalocsai SE                  n.i. 



F 18 E S  (31) 3.500 km  160 m   7 ep      

    1    272 Szabó András                 88 ETC Egri Testedző Club          27:33 
    2    277 Kerényi Máté                 88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       28:56 
    3    279 Lenkei Zsolt                 88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   29:59 
    4    288 Kósa János                   87 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   31:36 
    5    287 Takács Balázs                87 SZV Szegedi Vasutas SE          32:20 
    6    292 Viczián Péter                87 SZV Szegedi Vasutas SE          33:00 
    7    294 Halász Balázs                87 ETC Egri Testedző Club          33:49 
    8    283 Morandini Viktor             87 SPA Tabáni Spartacus Sport és   34:01 
    9    268 Tari Gábor                   88 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   34:48 
   10    284 Gadolla Máté                 87 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   35:32 
   11    286 Kovács Dávid                 87 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   35:57 
   12    293 Tóbis Gergö                  88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      36:46 
   13    289 Tári Kornél                  88 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   36:51 
   14    290 Pálvölgyi Zoltán             88 SPA Tabáni Spartacus Sport és   37:21 
   15    278 Ferenczi Krisztián           87 ETC Egri Testedző Club          37:50 
   16    270 Kormos Márton                87 ESP Egri Spartacus SE           38:52 
   17    271 Urbán Csaba                  88 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   39:02 
   18    276 Billege Dávid                87 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE    39:35 
   19    291 Garda Tamás                  87 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   39:42 
   20    274 Kácsor Attila                88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   39:53 
   21    282 Kelemeny Dávid               88 ETC Egri Testedző Club          40:59 
   22    265 Boros Dániel                 87 TSE Törekvés SE                 41:06 
   23    273 Szivák Béla                  87 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   41:36 
   24    267 Bertóti Róbert               88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      41:41 
   25    285 Domán Rajmund                88 THT Tapolcai Honvéd SE          41:53 
   26    281 Gabnai Zoltán                88 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   42:50 
   27    280 Gidofalvy Szabolcs           87 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       43:54 
   28    266 Dorner László                87 ESP Egri Spartacus SE           46:55 
   29    295 Trócsányi Miklós             87 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   53:02 

         275 Nagy Zsolt ifj.              88 FMT FŐMTERV SK                   n.i. 
         269 Szabó Márk                   88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i. 



F 20 E S  (24) 3.940 km  190 m   8 ep      

    1    334 Kovács Ádám                  86 ETC Egri Testedző Club          28:28 
    2    342 Tolnai Márton                86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      30:31 
    3    340 Kovács Róbert                86 PVS Pécsi Vasutas SK            30:40 
    4    345 Tóth Ádám                    86 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       32:41 
    5    346 Pálinkás Tamás               85 ODS Országos Diáksport Egyesü   33:52 
    6    339 Tóth Máté                    85 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       34:36 
    7    341 Varga Zsolt                  85 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE    35:14 
    8    333 Zai Bálint                   86 SPA Tabáni Spartacus Sport és   35:31 
    9    337 Szajkó Csaba                 85 ETC Egri Testedző Club          37:13 
   10    327 Sziládi Zoltán               85 PVS Pécsi Vasutas SK            37:41 
   11    347 Péley Dániel                 85 PVS Pécsi Vasutas SK            38:47 
   12    325 Salfer Viktor                85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    39:45 
   13    332 Oszlovics Ádám               85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    40:23 
   14    335 Gál Norbert                  86 SZV Szegedi Vasutas SE          40:51 
   15    328 Halász Gergö                 85 ETC Egri Testedző Club          40:52 
   16    331 Kiss László                  86 PSE Postás-Matáv SE             41:06 
   17    344 Hrenkó Viktor                85 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   41:43 
   18    336 Miskó Róbert                 86 BSC Balatonfüredi SC            44:02 
   19    348 Füleki Dániel                86 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       50:01 
   20    343 Csizmadia Zoltán             86 THT Tapolcai Honvéd SE          51:36 
   21    329 Nagy Bence                   85 SZV Szegedi Vasutas SE          57:33 

         330 Várbíró Pál                  85 PVS Pécsi Vasutas SK             n.i. 
         326 Szunyog Attila               86 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i. 
         338 Dobrossy Ádám                85 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö    n.i. 



F 21 E S/1  (3 4.260 km  210 m   9 ep      

    1    393 Thomas Krejci                72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   27:54 
    2    395 Dénes Zoltán                 72 KAL Kalocsai SE                 28:11 
    2    382 Borbás Nándor                71 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   28:11 
    4    375 Molnár Tibor                 71 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   29:53 
    5    391 Balabás Péter Gergő          83 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      29:54 
    6    379 Sárecz Lajos                 76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   30:15 
    7    370 Fehér Ferenc                 70 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   30:23 
    8    394 Dosek Ágoston                55 OSC Orvosegyetem SC             30:49 
    9    368 Nagy István                  72 TSE Törekvés SE                 31:18 
   10    396 Less Áron                    80 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      31:57 
   11    371 Vajda Zsolt                  78 THT Tapolcai Honvéd SE          32:10 
   12    365 Nagy Gergő                   81 SZV Szegedi Vasutas SE          32:36 
   13    363 Hites Viktor                 76 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   32:43 
   14    380 Gyulai Péter                 84 MSE Megalódusz SE               33:08 
   15    387 Forrai Miklós                79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   33:24 
   16    374 Baksa Csaba                  78 KAL Kalocsai SE                 33:25 
   17    389 Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és   34:27 
   18    367 Antal András                 82 PVS Pécsi Vasutas SK            35:58 
   19    388 Csőkör Zoltán                80 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   36:38 
   20    390 Lenkei Ákos                  82 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   37:39 
   21    369 Hugyecz Zoltán               72 HUF HUFEZE Pásztó               38:11 
   22    378 Szlávik Zoltán dr.           73 KFK KFKI Petőfi Sportkör        39:40 
   23    372 Horváth Norbert              74 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE    39:58 
   24    392 Marton Balázs                72 VHS Veszprémi Honvéd SE         41:15 
   25    383 Madarassy Pál                76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   42:27 
   26    366 Szakál Péter                 71 VTC Veszprémi Tájfutó Club      43:23 
   27    376 Bernáth Zsolt                71 FLF Fehérlófia SE               43:39 
   28    364 Gombkötő Péter               75 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   43:49 
   29    384 Zsebeházy Zsolt              78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    44:12 
   30    397 Lajtai Zoltán                78 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       45:03 
   31    377 Kovács János                 73 KAL Kalocsai SE                 47:15 
   32    381 Bihari Zoltán                76 KFK KFKI Petőfi Sportkör        49:11 
   33    385 Stark Gergely                81 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   53:08 

         362 Bánki Zoltán                 72 SZV Szegedi Vasutas SE           n.i. 
         386 Balla György                 73 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye    n.i. 
         373 Kisnémet László              74 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye    n.i. 



F 21 E S/2  (3 4.190 km  210 m   9 ep      

    1    412 Józsa Gábor                  83 TSE Törekvés SE                 28:25 
    2    400 Zsebeházy István             85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    31:15 
    3    415 Magyar Zsolt                 72 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      31:21 
    4    414 Gösswein Csaba               85 PSE Postás-Matáv SE             31:25 
    5    408 Bogos Tamás                  84 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   31:26 
    6    424 Baracsi Gábor                71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   31:37 
    7    429 Novai György                 75 SZV Szegedi Vasutas SE          32:46 
    8    407 Pelyhe Dénes ifj.            81 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     32:59 
    9    413 Kiss Gábor                   80 PVS Pécsi Vasutas SK            33:08 
   10    399 Forrai Gábor                 79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   33:28 
   11    426 Uhlir Péter                  75 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   34:05 
   12    411 Veres Tamás                  75 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   35:05 
   13    405 Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   36:51 
   14    423 Fodor József                 84 SZV Szegedi Vasutas SE          37:30 
   15    401 Kállai Tamás                 76 TSE Törekvés SE                 37:58 
   16    425 Szász Bence                  79 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   38:18 
   17    432 Drapcsik Péter               78 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      39:41 
   18    406 Maros Ervin Péter            72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   40:35 
   19    427 Szűcs Levente Attila         84 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   40:38 
   20    417 Serestey Áron                72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   41:25 
   21    402 Mihályi Ferenc               84 SSC Siketek SC Budapest         42:01 
   22    428 Kajdon Tamás                 75 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       42:57 
   23    416 Kiss Gábor                   80 KAL Kalocsai SE                 43:14 
   24    430 Marosán Dávid                75 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   45:37 
   25    419 Farkas Viktor                84 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   46:42 
   26    404 Tömösközy Tamás              74 THT Tapolcai Honvéd SE          47:15 
   27    418 Reviczki Zsolt               72 HUF HUFEZE Pásztó               48:04 
   28    433 Mézes Tibor Sólyom           74 GOC Göcsej Tájékozódási és Fu   48:17 
   29    420 Szabó András                 77 VTC Veszprémi Tájfutó Club      51:48 
   30    403 Stark Ferenc                 78 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   64:46 
   31    422 Robotka Ákos Gábor           83 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö  144:07 

         431 Nagy Viktor                  77 KAL Kalocsai SE                  n.i. 
         410 Egri Botond                  77 KFK KFKI Petőfi Sportkör         n.i. 
         421 Domonyik Szabolcs            73 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik    n.i. 
         409 Kemenczky Jenő               67 SPA Tabáni Spartacus Sport és    n.i. 
         398 Niedermayer Zoltán           74 VHS Veszprémi Honvéd SE          n.i. 



F 21 E S/3  (3 4.250 km  210 m   9 ep      

    1    458 Koprivanacz Imre             82 KAL Kalocsai SE                 30:42 
    2    434 Lévai Ferenc                 74 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   31:12 
    3    442 Antal Miklos                 83 PVS Pécsi Vasutas SK            32:09 
    4    449 Tas Máté                     79 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    32:51 
    5    440 Harkányi Zoltán              80 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   33:09 
    6    443 Szundi Attila                80 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      33:13 
    7    455 Thomas Hudax                 83 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   33:31 
    8    451 Scultéty Márton              82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       34:04 
    9    460 Gábor József                 78 CBD Ceglédi Bem Vasutas         34:26 
   10    447 Varga Bálint                 72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   34:37 
   11    464 Mitró Zoltán                 72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   35:00 
   12    448 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus SE           35:02 
   13    461 Sinkó János                  83 SZV Szegedi Vasutas SE          35:11 
   14    467 Kocsik Árpád                 73 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   36:10 
   15    463 Halona Gergely               79 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      36:43 
   16    436 Gyöngyösi István Csaba       82 SZV Szegedi Vasutas SE          36:58 
   17    450 Ács Gábor                    71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   37:01 
   18    462 Spiegl Máté                  80 KAL Kalocsai SE                 37:19 
   19    445 Bálinti Kornél               77 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       38:32 
   20    466 Tas Dávid                    77 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   39:32 
   21    452 Szabó Attila                    VTC Veszprémi Tájfutó Club      39:55 
   22    439 Simon Tamás                  73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       41:27 
   23    456 Vasvári Ábris                84 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE   46:03 
   24    468 Hegedűs Károly               81 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   46:09 
   25    437 Balogh Róbert                78 FLF Fehérlófia SE               46:40 
   26    454 Morandini Kristóf Márk       84 SPA Tabáni Spartacus Sport és   46:59 
   27    457 Nagy Gábor                   77 KFK KFKI Petőfi Sportkör        47:22 
   28    435 Korcsok Pál                  75 TSE Törekvés SE                 51:06 
   29    465 Radnai Zsolt                 72 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       53:21 
   30    459 Illés Péter                  83 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   53:22 
   31    441 Niedermayer Péter            81 VHS Veszprémi Honvéd SE         61:52 
   32    453 Batta István                 80 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   64:12 

         446 Vörös Endre                  78 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó    hiba 
         444 Molnár Zoltán                76 THT Tapolcai Honvéd SE           n.i. 
         438 Tóth Gábor                   76 THS Taszári Honvéd SE            n.i. 
         469 Pelyhe Dániel                84 SDS Salgótarjáni Dornyai SE      n.i. 



F 35 A S/1  (2 3.770 km  180 m   8 ep      

    1    558 Kovács László dr.ifj.        66 PVS Pécsi Vasutas SK            28:27 
    2    543 Darius Semaska                  KAU Kaukas                      31:26 
    3    563 Nagy Tibor                   69 FSC Futárok SC                  31:59 
    4    540 Miháczi Zoltán               67 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   34:07 
    5    562 Juhász Gábor                 66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   35:59 
    6    561 Szieberth Péter              63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       36:22 
    7    565 Horváth Sándor               66 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   36:24 
    8    566 Engi Imre                    69 SZT Szombathelyi Főiskola SE    37:00 
    9    542 Jakus Zoltán                 68 FSC Futárok SC                  37:04 
   10    559 Chmelik Ernő                 70 VHS Veszprémi Honvéd SE         37:08 
   11    551 Hajdu Martin                 70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   38:31 
   12    553 Szabó Csaba                  66 BTK Bakonyi Tájfutó Klub        38:36 
   13    554 Dankó István                 69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   39:17 
   14    560 Zagyi László                 67 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   40:57 
   15    555 Pillmann Gábor               67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       42:40 
   16    547 Pavlovics György             70 THS Taszári Honvéd SE           42:55 
   17    546 Schell Antal ifj.            69 PSE Postás-Matáv SE             44:25 
   18    550 Rácz Róbert                  69 POE Pécsi Orvos Egészségügyi    45:06 
   19    548 Kopanyecz Attila             69 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    45:15 
   20    557 Kovács Zoltán                67 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       46:07 
   21    549 Nádudvari Zoltán             68 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE   53:46 
   22    541 Varsányi Attila              67 VTC Veszprémi Tájfutó Club      64:09 

         556 Peics Antal                  68 KFK KFKI Petőfi Sportkör         n.i. 
         564 Szencz Attila                   SZV Szegedi Vasutas SE           n.i. 
         539 Vass Tibor                   69 VHS Veszprémi Honvéd SE          n.i. 
         544 Erdélyi Gyula                66 SDS Salgótarjáni Dornyai SE      n.i. 
         545 Móro Tibor                   66 PVM Pécsi Vörös Meteor SK        n.i. 
         552 Herendi Csaba                68 PVM Pécsi Vörös Meteor SK        n.i. 



F 35 A S/2  (2 3.680 km  180 m   9 ep      

    1    569 Gillich István               66 MSE Megalódusz SE               28:24 
    2    567 Egei Tamás                   63 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   30:09 
    3    581 Gillich György               68 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   30:22 
    4    579 Kovács Ferenc dr.            67 PVS Pécsi Vasutas SK            30:48 
    5    592 Győri Lajos                  69 FSC Futárok SC                  31:50 
    6    589 Dezső Sándor                 69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   32:18 
    7    578 Csizmadia János              66 THS Taszári Honvéd SE           33:09 
    8    580 Korsós Zoltán                69 SZV Szegedi Vasutas SE          33:46 
    9    590 Schultheisz György           69 KFK KFKI Petőfi Sportkör        34:06 
   10    586 Grabecz Tibor                67 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   35:09 
   11    583 Müller Balázs                70 THS Taszári Honvéd SE           35:55 
   12    593 Turcsán János                66 PVS Pécsi Vasutas SK            36:35 
   13    582 Németh Csaba                 62 BOF Budai Ősforrás SC           37:08 
   14    591 Kovács Gábor                 67 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   37:21 
   15    585 Márkus Attila                65 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   38:34 
   16    575 Lénárt István                68 FSC Futárok SC                  41:07 
   17    572 Halaj László                 68 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   42:07 
   18    573 Molnár Attila                70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   43:21 
   19    574 Marton János                 68 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   43:43 
   20    587 Csatlós Ferenc               69 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       44:10 
   21    570 Szebeli István               68 PSE Postás-Matáv SE             48:43 
   22    571 Szitter Attila               67 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       49:53 
   23    568 Zoboki Mihály                   THT Tapolcai Honvéd SE          71:56 

         577 Pálfi Antal                  66 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE    hiba 
         588 Kovács Gábor                 68 VHS Veszprémi Honvéd SE          n.i. 
         584 Pavlovics Gábor              68 PVM Pécsi Vörös Meteor SK        n.i. 
         576 Rankasz Ernö                 69 PVM Pécsi Vörös Meteor SK        n.i. 



F 40 A S  (31) 3.500 km  150 m   7 ep      

    1    634 Bertóti Edgár                61 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   29:56 
    2    651 Károlyi Gyula                64 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   32:31 
    3    641 Mohácsy Tamás dr.            64 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     32:55 
    4    649 Jankó Tamás                  58 HSE Hegyisport Szentendre SE    33:08 
    5    629 Blézer Attila                64 ESP Egri Spartacus SE           33:29 
    6    644 Gabnai Ernő                  61 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   33:52 
    7    627 Szlatényi Ferenc             61 OSC Orvosegyetem SC             34:14 
    8    645 Nagy Ferenc                  65 PSE Postás-Matáv SE             34:21 
    9    636 Gyallai János                65 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   34:27 
   10    647 Rusvai László                62 FSC Futárok SC                  35:10 
   11    633 Sramkó Tibor                 61 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     35:42 
   12    642 Gera Tibor                   64 SZV Szegedi Vasutas SE          37:44 
   13    639 Trócsányi Zoltán             61 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   38:30 
   14    623 Török József                 65 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     38:48 
   14    638 Szőcs László                 58 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   38:48 
   16    646 Koós István                  65 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     39:44 
   17    637 Prill László                 63 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   40:42 
   18    635 Szász Tibor                  65 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   41:38 
   19    632 Mets Miklós                  61 OSC Orvosegyetem SC             42:20 
   20    631 Garda Árpád                  62 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   44:35 
   21    648 Zakariás János               61 TSE Törekvés SE                 45:11 
   22    652 Györgyi Zoltán               63 OSC Orvosegyetem SC             46:05 
   23    626 Csonka Antal                 61 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   46:44 
   24    643 Csizmadia József             61 HER Herkules SE Balatonalmádi   48:02 
   25    624 Liskány József               61 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   48:21 
   26    630 Filó György                  63 PTX Pápai Tájfutó SE            48:24 
   27    640 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   49:42 
   28    622 Cenner Tibor dr.             62 FMT FŐMTERV SK                  56:34 
   29    650 Bezeczky László              62 THT Tapolcai Honvéd SE          61:19 
   30    628 Nemcsényi László dr.         63 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   65:07 
   31    625 Geisz Ferenc                 63 POE Pécsi Orvos Egészségügyi    98:47 



F 45 A S/1  (2 3.180 km  150 m   9 ep      

    1    694 Vankó Péter                  59 HSE Hegyisport Szentendre SE    28:25 
    2    680 Varga József                 60 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE    29:59 
    3    687 Zsilkin Viktor               56 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   30:26 
    4    692 Fehér Mihály                 57 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   32:09 
    5    678 Tóth Károly                  60 VTC Veszprémi Tájfutó Club      32:10 
    6    686 Györgyi László               60 OSC Orvosegyetem SC             32:17 
    7    695 Nemesházi László             60 PSE Postás-Matáv SE             32:31 
    8    699 Hajagos Henrik               59 SZV Szegedi Vasutas SE          33:07 
    9    679 Margittai Endre              57 SMA Soproni Műegyetemi AC       34:44 
   10    688 Győri László                 56 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     36:23 
   11    689 Csöngei Dezső                56 VTC Veszprémi Tájfutó Club      42:39 
   12    700 Kiss Tibor                   57 FSC Futárok SC                  43:10 
   13    691 Lenkei Győző                 57 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   45:57 
   14    696 Kiss Zsolt                   57 TSE Törekvés SE                 48:00 
   15    682 Kubacsek József              56 FSC Futárok SC                  48:15 
   16    693 Rózsa László                 57 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   48:22 
   17    697 Gadolla Gábor                60 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   49:13 
   18    684 Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                  49:37 
   19    681 Szebényi Béla                57 KAL Kalocsai SE                 69:18 
   20    685 Nagy Sándor                  59 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   76:12 

         698 Kobán László                 59 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE     n.i. 
         683 Tóth János                   58 POE Pécsi Orvos Egészségügyi     n.i. 
         690 Juhász Miklós                60 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    n.i. 



F 45 A S/2  (2 3.180 km  150 m   9 ep      

    1    717 Pápai János                  58 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   28:21 
    2    720 Nagy Márton                  59 VTC Veszprémi Tájfutó Club      29:36 
    3    716 Kaszás György                58 HER Herkules SE Balatonalmádi   29:56 
    4    722 Kovács József                58 ETC Egri Testedző Club          30:28 
    5    713 Szokol Lajos                 56 SZV Szegedi Vasutas SE          31:24 
    6    708 Ortman János                 60 POE Pécsi Orvos Egészségügyi    33:09 
    7    704 Zentai László                59 HSE Hegyisport Szentendre SE    34:52 
    8    709 Halla Ernő                   58 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   36:02 
    9    711 Domán Gábor                  60 THT Tapolcai Honvéd SE          36:22 
   10    702 Sáfrán Zoltán                57 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   37:46 
   11    719 Hadnagy Árpád                59 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   38:02 
   12    721 Gadó György                  60 OSC Orvosegyetem SC             41:05 
   13    707 Kerényi Dénes                57 HSE Hegyisport Szentendre SE    41:07 
   14    706 Mészáros József              56 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE    41:52 
   15    701 Hrenkó László                59 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   41:59 
   16    715 Kürti István                    PAK Paksi SE                    47:54 
   17    705 Pap László                   57 VTC Veszprémi Tájfutó Club      49:47 
   18    714 Kocsis László                58 FSC Futárok SC                  50:15 
   19    703 Dömötör Imre                 58 SFC Széchenyi István Egyetem    53:44 
   20    718 Katulin Tibor                57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   61:13 
   21    723 Somlay Gábor                 56 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   61:30 
   22    710 Dobrossy István dr.          60 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   66:10 

         712 Hegedüs Béla                 60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i. 



F 50 A S/1  (2 2.900 km  140 m   10 ep     

    1    747 Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       26:49 
    2    757 Bokros István                55 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   29:28 
    3    760 Zentai József                54 HUF HUFEZE Pásztó               30:00 
    4    744 Spiegl János                 53 SMA Soproni Műegyetemi AC       31:08 
    5    745 Kóger Gyula                  55 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       31:21 
    6    758 Bacsó Attila                 51 HER Herkules SE Balatonalmádi   32:48 
    7    754 Kovács László dr.            40 PVS Pécsi Vasutas SK            34:06 
    8    749 Erdélyi Tibor                53 HSE Hegyisport Szentendre SE    34:11 
    9    765 Tertsch Antal                53 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       36:16 
   10    743 Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus SE           37:11 
   11    752 Kovács Attila                51 ZSC Zöld Sportok Clubja         37:16 
   12    759 Ludvig István                53 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   38:48 
   13    750 Csőkör György dr.            54 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   39:10 
   14    755 Olajos Ferenc                54 PSE Postás-Matáv SE             39:27 
   15    751 Virág Gyula                  54 KTC Kaposvári Tájfutó Klub      41:45 
   16    753 Scultéty Gábor               51 BOF Budai Ősforrás SC           41:47 
   17    746 Jónás Rudolf                 55 POE Pécsi Orvos Egészségügyi    42:28 
   18    762 Zsilinszky Pál               52 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   44:33 
   19    756 Csikós Miklós                55 FSC Futárok SC                  46:17 
   20    763 Bugár József                 53 BOF Budai Ősforrás SC           47:03 
   21    761 Szepesi Imre                 55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   47:44 
   22    764 Halász László                52 ETC Egri Testedző Club          54:26 

         748 Bikki Sándor                 51 HER Herkules SE Balatonalmádi    n.i. 



F 50 A S/2  (2 2.900 km  140 m   10 ep     

    1    773 Ládi János                   51 BTK Bakonyi Tájfutó Klub        27:11 
    2    778 Petró Géza                   53 FSC Futárok SC                  27:42 
    3    768 Gyurkó László                51 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       28:37 
    4    783 Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre SE    29:43 
    5    780 Hegedüs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC             31:26 
    6    782 Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   31:51 
    7    767 Pelyhe Dénes                 54 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     33:35 
    8    781 Kósa Pál                     55 PVS Pécsi Vasutas SK            34:47 
    9    769 Harkányi Csaba               55 HAV Havas Szabadidő Klub        34:55 
   10    787 Melkes Antal                 53 SMA Soproni Műegyetemi AC       35:10 
   11    786 Horváth Tivadar              53 HER Herkules SE Balatonalmádi   35:42 
   12    772 Juhász István                53 BOF Budai Ősforrás SC           36:40 
   13    788 Tóth Sándor                  51 ETC Egri Testedző Club          37:18 
   14    785 Bunyik László                54 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   37:37 
   15    776 Hirt Károly                  55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   38:37 
   16    777 Magyar János                 52 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   38:58 
   17    784 Lovász István                53 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   39:26 
   18    771 Lévai Kálmán                 54 KSE Karcagi SE                  41:31 
   19    770 Mészáros Károly              54 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   42:44 
   20    779 Horváth György               52 PSE Postás-Matáv SE             47:59 
   21    766 Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarú   61:45 

         774 Nagy Balázs                  54 POE Pécsi Orvos Egészségügyi     hiba 
         775 Bokros György                54 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik    n.i. 



F 55 A S  (30) 2.600 km  130 m   7 ep      

    1    832 Hegedüs András               50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   32:15 
    2    823 Boros Zoltán                 48 ESP Egri Spartacus SE           32:44 
    3    807 Kéri Péter                   50 TSE Törekvés SE                 32:53 
    4    829 Csongrádi Jenő               46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   34:16 
    5    824 Zánkay András                47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   34:54 
    6    804 Fluck István                 50 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       35:10 
    7    815 Sindely Pál dr.              47 SZV Szegedi Vasutas SE          35:20 
    8    830 Gyalog László                49 SPA Tabáni Spartacus Sport és   35:36 
    9    810 Andrási Lajos                48 HER Herkules SE Balatonalmádi   36:37 
   10    817 Bogdanovits András           48 MSE Megalódusz SE               36:59 
   11    813 Lux Iván                     46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   38:11 
   12    809 Homoki Géza                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   39:18 
   13    827 Salga István dr.             49 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   41:22 
   14    816 Szűcs B. Levente             50 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   41:33 
   15    831 Kardos Ferenc Dr.            47 OSC Orvosegyetem SC             41:37 
   16    828 Vitéz László                 50 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   42:51 
   17    820 Sódor István dr.             50 OSC Orvosegyetem SC             43:46 
   18    806 Vajda László                 46 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   44:24 
   19    818 Tasi Ákos                    49 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   46:03 
   20    805 Gáncs Kálmán                 47 HER Herkules SE Balatonalmádi   47:32 
   21    803 Csáki Tibor                  50 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   49:32 
   22    811 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC             52:27 
   23    808 Korbély Tibor                50 HER Herkules SE Balatonalmádi   53:24 
   24    821 Vincze István                49 HER Herkules SE Balatonalmádi   53:57 
   25    826 Síkhegyi Ferenc              47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   58:15 
   26    812 Schulek János                47 FMT FŐMTERV SK                  58:48 
   27    822 Hunyadvári László            48 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   60:09 

         814 Boros András                 46 TSE Törekvés SE                  n.i. 
         819 Lipp József                  48 PVS Pécsi Vasutas SK             n.i. 
         825 Földesi Tibor                49 VTC Veszprémi Tájfutó Club       n.i. 



F 60 A S  (27) 2.270 km  100 m   8 ep      

    1    835 Nagy Árpád dr.               44 ETC Egri Testedző Club          27:01 
    2    836 Jelinek István               43 PSE Postás-Matáv SE             27:08 
    3    852 Bozán György                 44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   27:47 
    4    837 Horváti György               44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   28:41 
    5    851 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   28:59 
    6    834 Nagy Lajos                   43 PVS Pécsi Vasutas SK            29:18 
    7    843 Szemler István               44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   30:31 
    8    859 Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   31:05 
    9    845 Komár Béla                   45 HER Herkules SE Balatonalmádi   31:09 
   10    840 Kéri Gerzson dr.             44 OSC Orvosegyetem SC             31:54 
   11    857 Pásztor Imre                 44 SZV Szegedi Vasutas SE          32:02 
   12    844 Horváth Béla                 43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       32:10 
   13    838 Horváth Zoltán               44 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   32:44 
   14    841 Lénárd Miklós                45 ETC Egri Testedző Club          32:55 
   15    848 Bányai Attila                41 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   33:34 
   16    846 Felföldi Károly dr.          43 SZV Szegedi Vasutas SE          36:12 
   17    842 Lohász Márton                42 ODS Országos Diáksport Egyesü   36:32 
   18    856 Sejpes Gyula                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       36:50 
   19    858 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub        37:04 
   20    850 Szecsődi Ákos                42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   38:41 
   21    855 Benkovics László Dr.         43 PVS Pécsi Vasutas SK            40:45 
   22    853 Hargitai István              43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   41:13 
   23    833 Marton Péter                 42 KTC Kaposvári Tájfutó Klub      41:36 
   24    847 Varga Sándor                 41 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   42:24 
   25    839 Ribényi Imre                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       44:35 
   26    849 Ballagó Béla                 44 FSC Futárok SC                  46:38 

         854 Boros László                 44 HER Herkules SE Balatonalmádi    n.i. 



N 14 E S  (35) 2.050 km  70 m   6 ep       

    1    196 Schulek Iringó               91 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       20:24 
    2    190 Tóth Réka                    91 SZV Szegedi Vasutas SE          21:17 
    3    180 Tóth Krisztina               93 VTC Veszprémi Tájfutó Club      21:40 
    4    189 Zempléni Réka                93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    23:40 
    5    181 Szokol Mónika                92 SZV Szegedi Vasutas SE          24:30 
    6    195 Kovács Anett                 91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     24:45 
    7    175 Kovács Filoména              92 PVS Pécsi Vasutas SK            26:07 
    8    167 Koós Brigitta                91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     26:17 
    9    188 Őry Luca                     91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    26:26 
   10    186 Németh Luca                  91 SPA Tabáni Spartacus Sport és   27:08 
   11    185 Goldmann Dóra                93 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     29:22 
   12    165 Lajos Luca                   92 PVS Pécsi Vasutas SK            29:41 
   13    179 Szabó Fanni                  91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     29:58 
   14    178 Tajti Judit                  92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   30:12 
   15    177 Dénes Krisztina              93 KAL Kalocsai SE                 32:38 
   16    182 Síkhegyi Antónia             92 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   32:59 
   17    170 Varsányi Kinga               94 VTC Veszprémi Tájfutó Club      33:40 
   18    192 Gulyás Zsófia                92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     33:50 
   19    187 Kakuk Zsófia Luca            92 SZV Szegedi Vasutas SE          33:57 
   19    183 Szomor Beatrix               93 PVS Pécsi Vasutas SK            33:57 
   21    191 Györgyi Hanga                92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    35:18 
   22    193 Kéri Brigitta                91 VTC Veszprémi Tájfutó Club      39:23 
   23    184 Csurel Beáta                 91 SZV Szegedi Vasutas SE          39:57 
   24    173 Dobrossy Tünde               94 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   40:57 
   25    172 Ozsvárt Dóra                 92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     42:12 
   26    168 Miháczi Diana                94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   45:19 
   27    169 Domán Fruzsina               93 THT Tapolcai Honvéd SE          48:15 
   28    198 Balla Brigitta               91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     48:32 
   29    199 Kalapos Csilla               92 KAL Kalocsai SE                 48:40 
   30    197 Jakus Júlia                  92 FSC Futárok SC                  50:33 
   31    171 Csóti Diána                  92 KAL Kalocsai SE                 54:22 
   32    166 Szabari Bernadett            93 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   54:34 
   33    194 Busa Lívia                   93 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   58:35 
   34    176 Jámbor Judit                 92 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   59:09 
   35    174 Ózsvári Eszter               93 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   62:56 



N 16 E S  (26) 2.510 km  110 m   8 ep      

    1    263 Jana Krisjakova              89 ETC Egri Testedző Club          24:28 
    2    245 Péley Dorottya               89 PVS Pécsi Vasutas SK            24:46 
    3    254 Dékány Szilvia               89 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       29:41 
    4    252 Tibay Ilona                  90 SPA Tabáni Spartacus Sport és   29:44 
    5    262 Prill Dóra                   89 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   30:02 
    6    240 Györgyi Csenge               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    30:18 
    7    243 Zsigmond Timea               90 SZV Szegedi Vasutas SE          30:36 
    8    259 Csizmadia Ágnes              90 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE    30:49 
    9    261 Sebők Petra                  90 VHS Veszprémi Honvéd SE         30:51 
   10    251 Zsigmond Vanda               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      31:06 
   11    239 Bertóti Regina               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      33:07 
   12    260 Farkas Mariann               89 SZV Szegedi Vasutas SE          34:27 
   13    241 Gyalog Zsófia                89 SPA Tabáni Spartacus Sport és   34:37 
   14    253 Császár Barbara              89 GOC Göcsej Tájékozódási és Fu   34:45 
   15    264 Fleischer Orsolya            89 SPA Tabáni Spartacus Sport és   37:55 
   16    246 Varga Adél                   90 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE    37:58 
   17    257 Fleischer Zsófia             89 SPA Tabáni Spartacus Sport és   40:08 
   18    255 Sisa Dorottya                89 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   40:42 
   19    249 Szokol Boglárka              90 SZV Szegedi Vasutas SE          42:45 
   20    256 Samu Mona Liza               90 SZV Szegedi Vasutas SE          42:52 
   21    247 Fleischer Kata               90 SPA Tabáni Spartacus Sport és   43:54 
   22    244 Henk Zsuzsanna               89 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    44:19 
   23    248 Sümegi Anna                  90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      48:16 
   24    258 Trócsányi Eszter             90 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   51:33 
   25    242 Porpáczy Adél                90 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE    53:52 

         250 Bednárová Dominika           89 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i. 



N 18 E S  (29) 2.770 km  120 m   9 ep      

    1    311 Szerencsi Dóra               88 SZV Szegedi Vasutas SE          30:02 
    2    310 Hrenkó Ivett                 87 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   32:20 
    3    322 Novák Martina                88 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   34:40 
    4    296 Kovács Kinga                 87 ETC Egri Testedző Club          35:46 
    5    301 Nagy Virág                   88 SZV Szegedi Vasutas SE          37:11 
    6    323 Kovács Zita                  88 ETC Egri Testedző Club          37:17 
    7    306 Gyurkó Fanni                 87 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   38:19 
    8    302 Fenyvesi Laura               88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       38:39 
    9    318 Németh Kinga                 88 SPA Tabáni Spartacus Sport és   39:52 
   10    300 Koós Diána                   88 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     40:29 
   11    314 Horváth Hajnalka             88 ETC Egri Testedző Club          42:05 
   12    304 Vizauer Gyöngyi              87 ETC Egri Testedző Club          42:46 
   13    313 Máthé Fanni                  88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   43:59 
   14    303 Perényi Dóra Roberta         87 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       44:47 
   15    297 Sümegi Mária                 88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      46:16 
   16    320 Dékány Andrea                87 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       46:38 
   17    309 Erdei Zsófia                 87 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    48:04 
   18    312 Liskány Krisztina            88 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   49:54 
   19    316 Kerényi II. Krisztina        88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       52:39 
   20    299 Szacska Nikolett             87 ESP Egri Spartacus SE           52:53 
   21    321 Henk Zsófia                  88 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    54:10 
   22    315 Lukács Veronika              87 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE    56:04 

         307 Spiegl Anna                  88 SMA Soproni Műegyetemi AC        hiba 
         317 Maria Krisjakova             88 ETC Egri Testedző Club           hiba 
         308 Prokai Eszter Anna           88 ESP Egri Spartacus SE            n.i. 
         298 Durján Noémi                 88 TSE Törekvés SE                  n.i. 
         305 Hlaváciková Erka             87 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i. 
         319 Barciková Renáta             87 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i. 
         324 Tas Katalin                  87 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     n.i. 



N 20 E S  (13) 3.060 km  140 m   9 ep      

    1    360 Szerencsi Ildikó             85 SZV Szegedi Vasutas SE          34:59 
    2    356 Zsigmond Száva               85 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      39:36 
    3    355 Karin Leonhardt              85 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   40:29 
    4    353 Bertóti Diana                86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      40:45 
    5    351 Kerényi Krisztina            85 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       42:27 
    6    352 Daragó Zsófia                86 ETC Egri Testedző Club          43:14 
    7    350 Bunyik Emese                 85 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   45:09 
    8    358 Nyüsti Szilvia               88 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   47:24 
    9    349 Liskány Diána                86 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   49:15 
   10    359 Szántó Rita                  86 MSE Megalódusz SE               60:13 
   11    354 Csizmadia Bernadett          86 HER Herkules SE Balatonalmádi   62:40 
   12    361 Pocsai Boglárka Márta        86 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   66:22 

         357 Szivák Ildikó                85 ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i. 



N 21 E S/1  (3 3.580 km  170 m   9 ep      

    1    503 Oláh Katalin                 68 SZV Szegedi Vasutas SE          27:35 
    2    492 Szabó Veronika               76 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   37:10 
    3    501 Sárecz Éva                   78 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   38:42 
    4    471 Bokros Andrea dr.            69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   38:53 
    5    497 Zsebeházy Eszter             80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       38:58 
    6    491 Pogány Borcsi                78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       39:23 
    7    486 Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   40:30 
    8    485 Kerekes Andrea               78 VTC Veszprémi Tájfutó Club      40:37 
    9    470 Balogh Edina                 79 FSC Futárok SC                  40:52 
   10    480 Tokaji Mónika                77 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   41:27 
   11    481 Farkas Gabriella             79 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   42:28 
   12    488 Farkas Zsuzsanna             81 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      43:16 
   13    483 Domján Zsuzsa                83 PVS Pécsi Vasutas SK            44:44 
   14    475 Sinka Melinda                83 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      44:53 
   15    487 Széplaki Erika               76 VHS Veszprémi Honvéd SE         45:23 
   16    472 Rácz Mónika                  71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   46:09 
   17    498 Juhász Diana                 82 FSC Futárok SC                  47:02 
   18    474 Szabó Anita                  80 CBD Ceglédi Bem Vasutas         47:20 
   19    496 Nagy Ákosné                  72 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     47:44 
   20    478 Dóczi Petra                  78 OSC Orvosegyetem SC             49:03 
   20    489 Paróczi Kinga                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK       49:03 
   22    490 Bíró Fruzsina                76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   50:09 
   23    473 Kiss Eszter                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK       53:43 
   24    482 Dénes Ildikó                 69 KAL Kalocsai SE                 54:26 
   25    499 Bozsits Szilvia              70 VHS Veszprémi Honvéd SE         54:56 
   26    502 Csáki Dalma                  85 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   57:19 
   27    500 Csordás Erika                73 FMT FŐMTERV SK                  59:18 
   28    494 Tertsch Mónika               82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       68:10 
   29    484 Nagyné Bódis Borbála         72 FSC Futárok SC                  84:44 

         476 Szabó Andrea                 70 SZV Szegedi Vasutas SE           hiba 
         504 Horváth Tímea                76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás    hiba 
         477 Kaufmann Brigitta Dóra       80 THS Taszári Honvéd SE            n.i. 
         495 Kovács Bernadett             73 PVS Pécsi Vasutas SK             n.i. 
         479 Császár Anetta               83 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás    n.i. 
         493 Tóth Krisztina                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK        n.i. 



N 21 E S/2  (3 3.470 km  170 m   10 ep     

    1    515 Fekete Zsuzsa                83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       31:49 
    2    516 Makrai Éva                   80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   32:39 
    3    519 Császár Éva                  78 GOC Göcsej Tájékozódási és Fu   35:47 
    4    528 Kelemen Bernadett            84 PVS Pécsi Vasutas SK            35:55 
    5    510 Simon Ágnes                  74 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   39:34 
    6    521 Balogh Katalin               83 FSC Futárok SC                  40:11 
    7    523 Füzy Judit                   72 OSC Orvosegyetem SC             41:31 
    8    529 Marosán Ágnes                77 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   41:55 
    9    527 Petró Annamária              82 FSC Futárok SC                  42:42 
   10    533 Marosffy Orsolya             72 OSC Orvosegyetem SC             42:47 
   11    524 Balogh Piroska               69 SZV Szegedi Vasutas SE          43:31 
   12    522 Valler Krisztina             83 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   45:11 
   13    531 Mezei Anikó                  77 FSC Futárok SC                  45:55 
   14    518 Sebők Éva                    84 PVS Pécsi Vasutas SK            45:57 
   15    520 Fodor Emese                  80 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      46:06 
   16    532 Friedrich Orsolya            80 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   46:53 
   17    505 Gábor Ágnes                  76 CBD Ceglédi Bem Vasutas         47:08 
   18    509 Kovács Edit                  82 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   47:12 
   19    513 Lendvai Katalin              72 VHS Veszprémi Honvéd SE         48:46 
   20    517 Rácz Alida                   72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   49:57 
   21    511 Kövér Csilla                 84 DIS Demokratikus Ifjúsági Szö   50:28 
   22    535 Scultéty Orsolya             84 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       52:53 
   23    538 Péntek Márta                 83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       53:15 
   24    508 Sinkó Kinga                  73 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   56:51 
   25    534 Petrócki Szilvia             80 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   59:23 
   26    512 Botor Barbara                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK       60:03 
   27    525 Huszár Petra                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK       61:17 
   28    507 Tertsch Ágnes                80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       63:24 
   29    536 Dömötör Csilla               83 SFC Széchenyi István Egyetem    73:26 
   30    506 Ódor Viktória                72 FMT FŐMTERV SK                  74:39 

         526 Elmont Bernadett             80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás    hiba 
         530 Spiegl Éva                   82 SMA Soproni Műegyetemi AC        n.i. 
         537 Pap Viktória                 80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás    n.i. 
         514 Federics Éva                 72 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu    n.i. 



N 35 A S  (27) 3.060 km  140 m   9 ep      

    1    615 Viniczainé Kovács Ildik      69 PVS Pécsi Vasutas SK            31:05 
    2    599 Galambos Erika               68 HSE Hegyisport Szentendre SE    37:00 
    3    603 Boros Anna                   70 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     39:05 
    4    594 Győrffy Gabriella            67 HSE Hegyisport Szentendre SE    40:28 
    5    597 Cseh Veronika                70 MSE Megalódusz SE               40:41 
    6    595 Holper Antónia               68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   40:47 
    7    602 Gillichné dr.Kalocsai A      69 MSE Megalódusz SE               41:29 
    8    601 Csillag Veronika             67 HSE Hegyisport Szentendre SE    41:47 
    9    596 Cserjés Andrea dr.           70 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   43:05 
   10    604 Lovas Ágnes                  67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       43:20 
   11    607 Jakubecz Andrea              67 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   44:36 
   12    620 Pegán Bernadett              70 VTC Veszprémi Tájfutó Club      46:01 
   13    613 Csizmadiáné Szóládi Ann      67 HER Herkules SE Balatonalmádi   46:29 
   14    606 Felföldi Hajnalka            69 SZV Szegedi Vasutas SE          46:40 
   15    605 Németh Zsoltné               68 HER Herkules SE Balatonalmádi   46:58 
   16    609 Cseresnyés Ágnes             68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   47:18 
   17    612 Orbán Judit                  67 POE Pécsi Orvos Egészségügyi    48:29 
   18    611 Riczel Zsuzsanna             70 PSE Postás-Matáv SE             48:40 
   19    617 Horváth Klára                70 VTC Veszprémi Tájfutó Club      49:29 
   20    616 Bányai Réka                  67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   50:17 
   21    610 Kiss Teodóra                 68 ETC Egri Testedző Club          52:32 
   22    614 Koósné Nagy Judit            67 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     52:48 
   23    618 Rosingerné Tóth Mariann      67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       56:07 
   24    608 Tóthné Pfeiffer Zsuzsan      69 POE Pécsi Orvos Egészségügyi    60:01 
   25    598 Károssy Réka                 69 SZV Szegedi Vasutas SE          73:46 
   25    600 Tóth Károlyné                67 VTC Veszprémi Tájfutó Club      73:46 
   27    619 Kovácsné Bajnóczi Rita       68 FMT FŐMTERV SK                  85:19 



N 40 A S  (25) 2.760 km  120 m   8 ep      

    1    657 Tömördi Ágnes                63 HSE Hegyisport Szentendre SE    30:01 
    2    666 Kaszásné Boa Ágnes           64 HER Herkules SE Balatonalmádi   32:15 
    3    655 Mátyás Ildikó                63 HSE Hegyisport Szentendre SE    34:16 
    4    674 Radics Anna                  65 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   35:18 
    5    663 Pokk Mariann                 65 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   35:44 
    6    677 Rusvainé Barócsi Katali      65 FSC Futárok SC                  37:28 
    7    662 Marczis Márta                61 ETC Egri Testedző Club          38:06 
    8    671 Szerencsiné Csamangó Ju      62 DAR Délalföldi Regionális Táj   41:32 
    9    675 Síkhegyi Gabriella           65 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   41:37 
   10    656 Rózsa Emese                  64 OSC Orvosegyetem SC             41:44 
   11    672 Halászné L. Ibolya           63 ETC Egri Testedző Club          42:00 
   12    669 Kissné Kiss Mária            57 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   42:25 
   13    660 Hajas Csilla dr.             64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    44:21 
   14    667 Nagy Márta                   62 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   48:00 
   15    670 Vargáné Kocsis Katalin       61 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE    49:41 
   16    659 Salánki Zsuzsa               62 OSC Orvosegyetem SC             49:45 
   17    676 Ajkai Adrien                 64 POE Pécsi Orvos Egészségügyi    50:55 
   18    658 Horváth Zoltánné                TSE Törekvés SE                 53:25 
   19    673 Nemesházi Lászlóné           62 PSE Postás-Matáv SE             55:48 
   20    665 Liskányné J.Anikó            61 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   56:06 
   21    661 Péter Edit                   62 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       58:55 

         653 Vighné Horváth Beáta         62 HER Herkules SE Balatonalmádi    n.i. 
         668 Jerger Valéria               62 POE Pécsi Orvos Egészségügyi     n.i. 
         664 Sallai Sára                  65 SZV Szegedi Vasutas SE           n.i. 
         654 Bacsó Piroska                61 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    n.i. 



N 45 A S  (19) 2.510 km  110 m   8 ep      

    1    724 Jenővári Gabriella           57 HSE Hegyisport Szentendre SE    28:53 
    2    725 Horváth Magda                52 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   29:49 
    3    730 Fent Marianne                53 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   31:52 
    4    726 Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre SE    32:14 
    5    731 Dömötörné Horváth Erzsé      59 SFC Széchenyi István Egyetem    33:22 
    6    733 Hidvégi Nóra                 60 MSE Megalódusz SE               33:27 
    7    742 Mező Éva                     56 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       34:44 
    8    736 Jenei Margit                 54 BOF Budai Ősforrás SC           35:40 
    9    740 Nagy Zsuzsanna dr.           59 HER Herkules SE Balatonalmádi   38:52 
   10    735 Ostorics Zsuzsanna           59 PSE Postás-Matáv SE             42:09 
   11    734 Szabovikné Szuromi Zsuz      57 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   44:48 
   12    729 Terjékiné Tóth Edit          59 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   44:50 
   13    732 Gösswein Judit               51 PSE Postás-Matáv SE             46:08 
   14    728 Lévainé Kovács Róza          57 KSE Karcagi SE                  52:42 
   15    741 Regályné Zarnóczay Klára     60 NYK Nyíregyházi Konzerv SE      66:12 

         739 Udvari Csilla dr.            57 HSP Hidegkúti Spartacus Sport    hiba 
         727 Bérdiné Balázs Katalin       59 POE Pécsi Orvos Egészségügyi     n.i. 
         737 Lenkeiné Halasi Erzsébe      56 HSP Hidegkúti Spartacus Sport    n.i. 
         738 Császár Jánosné              58 GOC Göcsej Tájékozódási és Fu    n.i. 



N 50 A S  (14) 2.270 km  100 m   8 ep      

    1    799 Kocsis Gyöngyi               55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   36:14 
    2    790 Rostás Irén                  51 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   38:36 
    3    791 Veresné Sipos Etelka         55 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   40:40 
    4    797 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC             42:53 
    5    795 Kardos Rózsa                 49 OSC Orvosegyetem SC             43:00 
    6    792 Kazalné Angster Éva          53 POE Pécsi Orvos Egészségügyi    43:47 
    7    802 Kovács Olga                  55 HAV Havas Szabadidő Klub        44:49 
    8    796 Benga Andrásné               52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       46:00 
    9    801 Cserpák Ferencné             55 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   46:38 
   10    794 Keszthelyi Ildikó            50 PSE Postás-Matáv SE             47:27 
   11    800 Szabó Zsuzsanna              54 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    48:51 
   12    793 Spiegl Zsuzsa                   SMA Soproni Műegyetemi AC       56:35 

         798 Boros Marianna               54 TSE Törekvés SE                  n.i. 
         789 Szutor Erzsébet                 OSC Orvosegyetem SC              n.i.