Tapolca Kupa - 2005V 2005.07.10. 19:22
Összetett eredményekkészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

Hely Név                 Klub                          N1          N2          Total 



M10D  (8)                                  

   1 Pokornyik Bence     TTT Tatai Tömegsport és T  22:08    1  26:37    1     48:45 
   2 Varga Zsombor       NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  27:39    3  29:10    2     56:49 
   3 Dalos Áron          MAF Műegyetemi Atlétikai   26:28    2  42:58    3     69:26 
   4 Ács Bálint          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  38:02    6 102:22    4    140:24 

     Höbe Olivér         BSC Balatonfüredi SC       31:06    4   n.i.                
     Bubla Péter         BSC Balatonfüredi SC        hiba        n.i.                
     Nagy Martin         BSC Balatonfüredi SC        hiba        n.i.                
     Farkas Ádám         BSC Balatonfüredi SC       32:22    5   n.i.                



M12C  (10)                                 

   1 Horváth Marcell     VBT Veszprémi Bridzs és T  21:03    1  25:22    1     46:25 
   2 Engi Erik           VBT Veszprémi Bridzs és T  24:05    2  31:25    3     55:30 
   3 Gazdik Vendel Özséb VHS Veszprémi Honvéd SE    29:22    5  27:26    2     56:48 
   4 Müelek László       BTK Bakonyi Tájfutó Klub   28:15    4  34:12    4     62:27 
   5 Csöngei Dávid       VTC Veszprémi Tájfutó Clu  28:12    3  39:02    7     67:14 
   6 Horváth Máté        TSE Törekvés SE            33:27    6  37:58    5     71:25 
   7 Görgics Dániel      VHS Veszprémi Honvéd SE    97:17    8  42:35    8    139:52 

     Orsó Márió          TSE Törekvés SE             hiba        hiba                
     Péntek Mátyás       LIT Litéri Tájfutó Club     n.i.       38:22    6           
     Gönye András        VHS Veszprémi Honvéd SE    41:17    7   n.i.                



M14B  (7)                                  

   1 Lükő Dániel         VHS Veszprémi Honvéd SE    59:51    3  36:53    1     96:44 
   2 Heilig Dániel       VBT Veszprémi Bridzs és T  48:01    1  59:52    2    107:53 
   3 Lenner István       VBT Veszprémi Bridzs és T  58:33    2  67:51    3    126:24 
   4 Rába Szilárd        JSS Jánosháza SK          113:08    4  82:30    4    195:38 

     Szalai Károly       VHS Veszprémi Honvéd SE     n.i.        n.i.                
     Tölgyesi Ákos ifj.  VHS Veszprémi Honvéd SE     n.i.        n.i.                
     Pongrácz Ervin      VHS Veszprémi Honvéd SE     n.i.        n.i.                



M16B  (6)                                  

   1 Tóth Károly ifj.    THT Tapolcai Honvéd SE     53:20    1  47:12    1    100:32 
   2 Kósa Gábor          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  56:25    2  72:01    4    128:26 
   3 Garda Dávid         DIS Demokratikus Ifjúsági  71:14    3  67:53    3    139:07 
   4 Fóthi Ábel          BEA Budapesti Egyetemi At  99:37    5  53:51    2    153:28 

     Kiss Ádám           VBT Veszprémi Bridzs és T  76:17    4   n.i.                
     Filó Bernát         PTX Pápai Tájfutó SE        n.i.       79:18    5           



M18B  (3)                                  

   1 Kovács Balázs       VBT Veszprémi Bridzs és T  67:53    1  48:39    1    116:32 
   2 Rába Csaba          JSS Jánosháza SK           86:30    2  94:08    2    180:38 

     Kiss Péter          VBT Veszprémi Bridzs és T  91:07    3   n.i.                



M21A  (11)                                 

   1 Krejci Thomas       ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  54:49    2  39:05    1     93:54 
   2 Egger Jürgen        LAC LAC                    54:21    1  46:35    2    100:56 
   3 Molnár Tibor        ARA Alba Regia Atlétikai   56:46    3  47:49    3    104:35 
   4 Legac Lino          POK POK                    61:20    6  48:17    4    109:37 
   5 Kiss Gábor          PVS Pécsi Vasutas SK       60:32    4  49:55    5    110:27 
   6 Varga Bálint        ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  60:37    5  51:50    6    112:27 
   7 Miháczi Zoltán      TTE Tipo Tájfutó és Körny  64:19    8  52:35    7    116:54 
   8 Petar Delic         CRO CRO                    64:18    7  55:27    8    119:45 
   9 Ocvirk Edi          HPD HPD                    72:32    9  61:11    9    133:43 

     Harkányi Zoltán     MEA Miskolci Egyetemi Atl   n.i.        n.i.                
     Varga Zsolt         NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   n.i.        n.i.                



M21B  (29)                                 

   1 Bánki Zoltán        SZV Szegedi Vasutas SE     55:04    1  37:41    2     92:45 
   2 Ludvig Péter        KTK Kőbányai Tájfutó Klub  55:23    2  39:33    4     94:56 
   3 Farkas Viktor       HRF Szolnoki Honvéd Sport  58:53    5  36:49    1     95:42 
   4 Allwinger Herwig    TTE Tipo Tájfutó és Körny  57:12    3  40:19    5     97:31 
   5 Vidosa Tamás        VBT Veszprémi Bridzs és T  60:03    7  41:10    6    101:13 
   6 Horváth Sándor      MEA Miskolci Egyetemi Atl  59:29    6  42:37    7    102:06 
   7 Engi Imre           SZT Szombathelyi Főiskola  58:23    4  45:35   10    103:58 
   8 Fazekas Tamás       VHS Veszprémi Honvéd SE    60:11    8  47:16   12    107:27 
   9 Garda Árpád         DIS Demokratikus Ifjúsági  63:46   12  49:31   14    113:17 
  10 Berecz Gábor        HRF Szolnoki Honvéd Sport  67:49   16  46:30   11    114:19 
  11 Miskó Róbert        BSC Balatonfüredi SC       70:13   18  44:09    8    114:22 
  12 Pavlovics György    THS Taszári Honvéd SE      67:07   14  48:00   13    115:07 
  13 Illés Péter         HRF Szolnoki Honvéd Sport  67:31   15  56:00   15    123:31 
  14 Szóka Attila        VBT Veszprémi Bridzs és T  62:33   10  63:23   19    125:56 
  15 Fekete András       KTK Kőbányai Tájfutó Klub  65:30   13  61:33   17    127:03 
  16 Balla György        HRF Szolnoki Honvéd Sport  74:30   20  61:37   18    136:07 
  17 Nagy Ákos           SDS Salgótarjáni Dornyai   71:19   19  67:05   20    138:24 
  18 Vukmanovic Mladen   HPD HPD                    79:51   21  68:41   21    148:32 
  19 Horváth Imre        BAL Budapesti Asztali-lab  98:44   22 128:15   22    226:59 

     Ludvig László       KTK Kőbányai Tájfutó Klub 102:54   23   n.i.                
     Szitter Attila      KTK Kőbányai Tájfutó Klub  62:59   11   n.i.                
     Szabó András        VTC Veszprémi Tájfutó Clu              58:47   16           
     Józsa Gábor         PSE Postás-Matáv SE                    39:04    3           
     Chmelik Ernő        VHS Veszprémi Honvéd SE     n.i.       44:20    9           
     Haraszti Krisztián  FLF Fehérlófia SE          68:13   17   n.i.                
     Balogh Róbert       FLF Fehérlófia SE          61:44    9   n.i.                
     Szabovik Tamás      HRF Szolnoki Honvéd Sport 129:02   25   hiba                
     Nagy Péter          HRF Szolnoki Honvéd Sport   hiba        n.i.                
     Nagy Attila         DIS Demokratikus Ifjúsági 109:52   24   n.i.                



M21BR  (17)                                

   1 Novai György        SZV Szegedi Vasutas SE     29:44    1  24:09    1     53:53 
   2 Ács Gábor           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  31:15    2  34:41    8     65:56 
   3 Juhász Roland       FSC Futárok SC             33:51    3  32:48    5     66:39 
   4 Schlosser Balázs    SMA Soproni Műegyetemi AC  37:41    6  30:11    2     67:52 
   4 Szabó Csaba         BTK Bakonyi Tájfutó Klub   35:47    4  32:05    4     67:52 
   6 Niedermayer Zoltán  VHS Veszprémi Honvéd SE    38:14    7  32:55    6     71:09 
   7 Hajdú Lajos         VHS Veszprémi Honvéd SE    43:23   10  31:00    3     74:23 
   8 Varsányi Attila     VTC Veszprémi Tájfutó Clu  40:08    8  35:05    9     75:13 
   9 Simon Tamás         KTK Kőbányai Tájfutó Klub  41:20    9  34:28    7     75:48 
  10 Makai Zoltán        THS Taszári Honvéd SE      60:55   14  43:37   10    104:32 
  11 Somogyi László      PTX Pápai Tájfutó SE       58:04   12  51:32   12    109:36 

     Dalos Attila        MAF Mőegyetemi Atlétikai    hiba       51:51   13           
     Maácz Miklós        MAF Mőegyetemi Atlétikai               48:24   11           
     Süle Zoltán         BTK Bakonyi Tájfutó Klub   46:59   11   n.i.                
     Szabó András        VTC Veszprémi Tájfutó Clu  58:39   13   n.i.                
     Bernáth Zsolt       FLF Fehérlófia SE          37:32    5   n.i.                
     Orosz József        SZV Szegedi Vasutas SE                  n.i.                



M21C  (6)                                  

   1 Csiba Péter         PTX Pápai Tájfutó SE       32:19    1  37:05    1     69:24 
   2 Hende András        JSS Jánosháza SK           35:20    3  41:06    3     76:26 

     Papp Jácint         ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   hiba       56:59    5           
     Lőrincze Szabolcs   LIT Litéri Tájfutó Club     n.i.       55:28    4           
     Lampert László      LIT Litéri Tájfutó Club     n.i.       38:55    2           
     Turschl Attila      FLF Fehérlófia SE          35:04    2   n.i.                



M35A  (7)                                  

   1 Gillich György      TTT Tatai Tömegsport és T  50:09    2  35:31    1     85:40 
   2 Kovács Ferenc dr.   PVS Pécsi Vasutas SK       49:19    1  45:39    3     94:58 
   3 Csizmadia János     THS Taszári Honvéd SE      51:19    3  51:41    4    103:00 
   4 Fehér Ferenc        ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  65:30    6  41:02    2    106:32 
   5 Fekete Gábor        ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  79:03    7  62:31    5    141:34 

     Chmelik Ernő        VHS Veszprémi Honvéd SE    64:35    5   n.i.                
     Kovács Gábor        VHS Veszprémi Honvéd SE    52:28    4   n.i.                



M40  (7)                                   

   1 Prill László        ARA Alba Regia Atlétikai   47:03    2  34:09    1     81:12 
   2 Varga József        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  46:52    1  37:21    2     84:13 
   3 Szász Tibor         HRF Szolnoki Honvéd Sport  54:23    3  57:07    6    111:30 
   4 Csizmadia József    HER Herkules SE Balatonal  65:52    4  48:18    5    114:10 
   5 Hunyadvári László   BEA Budapesti Egyetemi At  69:13    5  57:40    7    126:53 
   6 Pokornyik Tibor     TTT Tatai Tömegsport és T  91:00    6  46:19    4    137:19 

     Filó György         PTX Pápai Tájfutó SE        n.i.       43:07    3           



M45  (16)                                  

   1 Kaszás György       HER Herkules SE Balatonal  32:05    1  32:18    2     64:23 
   2 Fehér Mihály        HRF Szolnoki Honvéd Sport  36:26    4  30:39    1     67:05 
   3 Tóth Károly         VTC Veszprémi Tájfutó Clu  35:17    2  32:52    3     68:09 
   4 Halla Ernő          ARA Alba Regia Atlétikai   35:51    3  35:15    7     71:06 
   5 Fonyó Sándor        SUN Sün SC Veszprém        41:58    5  34:26    5     76:24 
   6 Csöngei Dezső       VTC Veszprémi Tájfutó Clu  47:24    9  33:09    4     80:33 
   7 Szabó Gyula         DIS Demokratikus Ifjúsági  44:35    6  39:08    8     83:43 
   8 Tóth Lajos          TTT Tatai Tömegsport és T  51:03   11  35:03    6     86:06 
   9 Molnár Gyula        BTK Bakonyi Tájfutó Klub   47:27   10  43:52   10     91:19 
  10 Zempléni András dr. KOS Hegyvidék-KFKI Optimi  45:15    7  46:29   11     91:44 
  11 Pap László          VTC Veszprémi Tájfutó Clu  51:06   12  43:41    9     94:47 
  12 Szabovik Zoltán     HRF Szolnoki Honvéd Sport  46:38    8  48:29   12     95:07 
  13 Kaptur József       VHS Veszprémi Honvéd SE    58:31   14  52:16   13    110:47 

     Benczik Gábor       THT Tapolcai Honvéd SE     54:16   13   n.i.                
     Tóth László         THT Tapolcai Honvéd SE     84:57   15   n.i.                
     Mészáros József     NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   n.i.       66:19   14           



M50  (15)                                  

   1 Ládi János          BTK Bakonyi Tájfutó Klub   33:29    2  23:45    1     57:14 
   2 Balla Sándor        HSE Hegyisport Szentendre  32:58    1  24:43    2     57:41 
   3 Hegedüs András      BEA Budapesti Egyetemi At  36:48    5  24:57    3     61:45 
   4 Bacsó Attila        HER Herkules SE Balatonal  35:42    4  28:06    6     63:48 
   5 Hegedüs Ábel        BEA Budapesti Egyetemi At  34:02    3  32:22    7     66:24 
   6 Somogyi Lajos       PTX Pápai Tájfutó SE       39:19    8  27:08    5     66:27 
   7 Tertsch Antal       KTK Kőbányai Tájfutó Klub  43:43   11  26:28    4     70:11 
   8 Horváth Tivadar     HER Herkules SE Balatonal  38:58    7  36:21   10     75:19 
   9 Horváth György      PSE Postás-Matáv SE        41:14   10  36:15    9     77:29 
  10 Hirt Károly         ARA Alba Regia Atlétikai   39:45    9  37:49   11     77:34 
  11 Kovács László dr.   PVS Pécsi Vasutas SK       37:40    6  41:54   13     79:34 
  12 Nick József dr.     PTX Pápai Tájfutó SE       48:26   13  34:57    8     83:23 
  13 Mészáros Károly     TTT Tatai Tömegsport és T  56:25   14  43:27   14     99:52 
  14 Olajos Ferenc       PSE Postás-Matáv SE        45:42   12  58:01   15    103:43 
  15 Aknai Antal         TTT Tatai Tömegsport és T  70:57   15  39:07   12    110:04 



M55  (11)                                  

   1 Kéri Péter          TSE Törekvés SE            29:13    1  20:06    1     49:19 
   2 Lőrincz Gábor       HTC Hódmezővásárhelyi Táj  29:31    2  22:35    3     52:06 
   3 Tüskés György       SUN Sün SC Veszprém        31:27    5  23:29    4     54:56 
   4 Andrási Lajos       HER Herkules SE Balatonal  30:14    4  27:03    5     57:17 
   5 Rétfalvi Lajos      JSS Jánosháza SK           38:50    6  21:11    2     60:01 
   6 Franz Kafer         FTF FTF                    30:12    3  30:07    8     60:19 
   7 Gáncs Kálmán        HER Herkules SE Balatonal  39:05    7  27:50    6     66:55 
   8 Vajda László        ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  40:02    8  29:34    7     69:36 
   9 Horváth Béla        KTK Kőbányai Tájfutó Klub  47:37    9  30:18    9     77:55 
  10 Mudry Ferenc        MSE Megalódusz SE          52:27   10  39:17   10     91:44 
  11 Síkhegyi Ferenc     BEA Budapesti Egyetemi At  70:30   11  41:16   11    111:46 



M60  (15)                                  

   1 Horváti György      HSP Hidegkúti Spartacus S  25:31    5  20:55    1     46:26 
   2 Szemler István      TTE Tipo Tájfutó és Körny  23:48    2  23:22    3     47:10 
   3 Berbécs Sándor      TTT Tatai Tömegsport és T  21:52    1  25:45    6     47:37 
   4 Gombkötő Péter dr.  TTE Tipo Tájfutó és Körny  28:13    9  22:04    2     50:17 
   5 Hargitai István     TTE Tipo Tájfutó és Körny  25:23    4  25:33    5     50:56 
   6 Kéri Gerzson dr.    OSC Orvosegyetem SC        27:47    7  24:18    4     52:05 
   7 Taisto Jurvannen    FIN FIN                    23:54    3  29:02    8     52:56 
   8 Fóthy Ákos          BEA Budapesti Egyetemi At  29:23   10  27:18    7     56:41 
   9 Bányai Attila       ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  26:17    6  33:27   10     59:44 
  10 Haralyi László      ARA Alba Regia Atlétikai   36:45   11  31:08    9     67:53 
  11 Buda József         BSC Balatonfüredi SC       42:57   13  47:18   11     90:15 
  12 Reszter István      TTT Tatai Tömegsport és T  41:35   12  63:07   12    104:42 

     Albert Ferenc       BTK Bakonyi Tájfutó Klub   28:09    8   hiba                
     Marton Péter        KTC Kaposvári Tájfutó Klu   n.i.        n.i.                
     Zolarek István      PVS Pécsi Vasutas SK        n.i.        n.i.                



M65  (5)                                   

   1 Varga György        POE Pécsi Orvos Egészségü  28:55    2  28:17    2     57:12 
   2 Páhy Tibor          ARA Alba Regia Atlétikai   27:01    1  35:51    3     62:52 
   3 Schell Antal        PSE Postás-Matáv SE        43:37    4  27:39    1     71:16 
   4 Müller János        PSE Postás-Matáv SE        95:05    5  56:55    4    152:00 

     Végh László         HRF Szolnoki Honvéd Sport  37:48    3   hiba                



M70  (4)                                   

   1 Dudás István        OSC Orvosegyetem SC        29:35    1  33:33    1     63:08 
   2 Éliás Vilmos        TTE Tipo Tájfutó és Körny  59:48    3  45:55    2    105:43 
   3 Csupor Miklós       TTE Tipo Tájfutó és Körny  45:08    2  63:52    3    109:00 

     Gáti László         PTX Pápai Tájfutó SE        n.i.       71:35    4           



W10D  (4)                                  

   1 Kalocsa Rebeka      MEA Miskolci Egyetemi Atl  22:42    1  29:40    1     52:22 
   2 Horváth Hanga       MEA Miskolci Egyetemi Atl  30:54    2  40:39    2     71:33 

     Péntek Gréti        LIT Litéri Tájfutó Club     n.i.       56:37    3           
     Orosz Kata          SZV Szegedi Vasutas SE     41:23    3   n.i.                



W12C  (5)                                  

   1 Tóth Krisztina      VTC Veszprémi Tájfutó Clu  21:29    1  26:50    1     48:19 
   2 Allwinger Réka      TTE Tipo Tájfutó és Körny  41:41    3  33:50    2     75:31 
   3 Varsányi Kinga      VTC Veszprémi Tájfutó Clu  25:15    2  51:15    3     76:30 
   4 Síkhegyi Franciska  BEA Budapesti Egyetemi At  60:09    4  67:39    4    127:48 

     Rába Noémi          JSS Jánosháza SK            hiba        hiba                



W16B  (4)                                  

   1 Prill Dóra          ARA Alba Regia Atlétikai   41:52    1  36:27    2     78:19 
   2 Sebők Petra         VHS Veszprémi Honvéd SE    46:35    3  36:25    1     83:00 
   3 Csizmadia Ágnes     NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  46:18    2  39:28    3     85:46 
   4 Síkhegyi Antónia    BEA Budapesti Egyetemi At  72:08    4 119:40    4    191:48 



W21A  (8)                                  

   1 Oláh Katalin        SZV Szegedi Vasutas SE     39:26    1  32:42    1     72:08 
   2 Makrai Éva          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  43:58    2  47:13    4     91:11 
   3 Kelemen Bernadett   PVS Pécsi Vasutas SK       44:19    3  47:27    5     91:46 
   4 Szabó Veronika      ARA Alba Regia Atlétikai   50:04    4  44:33    3     94:37 
   5 Sárecz Éva          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  56:15    5  40:42    2     96:57 

     Csizmadia Bernadett HER Herkules SE Balatonal 107:08    6   hiba                
     Pap Viktória        ZTC Zalaegerszegi Tájékoz              60:47    6           
     Kaszás Szilvia      BSC Balatonfüredi SC                   89:04    7           



W21B  (17)                                 

   1 Kerekes Andrea      VTC Veszprémi Tájfutó Clu  48:26    1  34:48    1     83:14 
   2 Nagy Ákosné         SDS Salgótarjáni Dornyai   56:52    3  43:52    2    100:44 
   3 Sváb Emese          KTK Kőbányai Tájfutó Klub  60:28    4  46:48    5    107:16 
   4 Széplaki Erika      VHS Veszprémi Honvéd SE    62:45    5  57:07   10    119:52 
   5 Lendvai Katalin     VHS Veszprémi Honvéd SE    78:37   10  45:01    4    123:38 
   6 Zelena Dóra         MEA Miskolci Egyetemi Atl  70:48    7  53:07    8    123:55 
   7 Kövér Csilla        DIS Demokratikus Ifjúsági  71:41    8  53:01    7    124:42 
   8 Borza Ágnes         ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  75:41    9  56:20    9    132:01 
   9 Tertsch Ágnes       KTK Kőbányai Tájfutó Klub  81:43   11  61:41   11    143:24 

     Varga Zsuzsa        ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   hiba       65:19   12           
     Szabovik Szilvia    HRF Szolnoki Honvéd Sport   hiba        hiba                
     Ambruzs Krisztina   VBT Veszprémi Bridzs és T   n.i.       72:21   13           
     Holper Antónia      TTE Tipo Tájfutó és Körny   n.i.       87:02   14           
     Szabó Ágnes         ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  63:30    6   n.i.                
     Miskó Tünde         BSC Balatonfüredi SC        n.i.       44:19    3           
     Nagy Zsuzsanna      ZTC Zalaegerszegi Tájékoz              50:31    6           
     Füzy Judit          OSC Orvosegyetem SC        54:19    2   n.i.                



W21BR  (10)                                

   1 Kovács Bernadett    PVS Pécsi Vasutas SK       31:32    1  29:35    1     61:07 
   2 Baráth Imola        THS Taszári Honvéd SE      35:24    2  35:56    3     71:20 
   3 Allwinger Tünde Cs. TTE Tipo Tájfutó és Körny  39:46    3  38:26    4     78:12 
   4 Juhászné Czinege An FSC Futárok SC             40:16    4  41:08    5     81:24 
   5 Szemler Judit       TTE Tipo Tájfutó és Körny  44:49    5  47:20    6     92:09 
   6 Szalai Katalin      HRF Szolnoki Honvéd Sport  48:07    6  60:30    8    108:37 
   7 Tuboly Zsuzsanna    BTK Bakonyi Tájfutó Klub   54:19    7  55:49    7    110:08 

     Kapturné Bíró Anna  VHS Veszprémi Honvéd SE    62:01    8   hiba                
     Riczel Zsuzsanna    PSE Postás-Matáv SE                    35:25    2           
     Prillné Pavelka And ARA Alba Regia Atlétikai    n.i.        n.i.                



W21C  (6)                                  

   1 Böröcz Ildikó       PAK Paksi SE               26:40    3  33:42    2     60:22 
   2 Orosz Katalin       ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  31:08    5  33:28    1     64:36 
   3 Tóth Károlyné       VTC Veszprémi Tájfutó Clu  31:46    6  36:59    3     68:45 
   4 Szigetfy Ildikó     HER Herkules SE Balatonal  22:36    1  58:46    4     81:22 
   5 Csetényi Guba Mária HER Herkules SE Balatonal  26:10    2  88:42    5    114:52 

     Gömöri Csilla dr.   PVS Pécsi Vasutas SK       28:45    4   hiba                



W35A  (2)                                  

   1 Németh Zsoltné      HER Herkules SE Balatonal  62:31    1  50:36    1    113:07 
   2 Csizmadi Annamária  HER Herkules SE Balatonal  77:34    2  56:23    2    133:57 



W40  (5)                                   

   1 Kaszásné Boa Ágnes  HER Herkules SE Balatonal  40:21    1  30:43    1     71:04 
   2 Hajas Csilla        KOS Hegyvidék-KFKI Optimi  50:18    2  45:15    3     95:33 
   3 Síkhegyi Gabriella  BEA Budapesti Egyetemi At  58:58    4  41:15    2    100:13 
   4 Ostorics Zsuzsanna  PSE Postás-Matáv SE        60:11    5  47:55    4    108:06 
   5 Vargáné Kocsis Kata NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  56:16    3  60:22    5    116:38 



W45  (6)                                   

   1 Szabovikné Szuromi  HRF Szolnoki Honvéd Sport  49:47    1  48:06    1     97:53 
   2 Nagy Zsuzsanna dr.  HER Herkules SE Balatonal  50:55    2  57:37    3    108:32 
   3 Nickné Laczkó Mária PTX Pápai Tájfutó SE       65:35    5  59:42    4    125:17 
   4 Gösswein Judit      PSE Postás-Matáv SE        65:16    3  73:59    5    139:15 

     Mészárosné Boros Va TTT Tatai Tömegsport és T  65:26    4   hiba                
     Váryné Horváth Erzs LIT Litéri Tájfutó Club     n.i.       50:33    2           



W50  (6)                                   

   1 Bíró Aletta         BEA Budapesti Egyetemi At  33:17    1  29:25    2     62:42 
   2 Karsai Klára        OSC Orvosegyetem SC        33:38    2  31:39    3     65:17 
   3 Muzsai Ágnes dr.    HSP Hidegkúti Spartacus S  37:05    4  28:55    1     66:00 
   4 Szabó Zsuzsanna     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf  37:25    5  38:14    4     75:39 
   5 Schandor Gerti      FTF FTF                    36:14    3  56:37    5     92:51 

     Kardos Rózsa        OSC Orvosegyetem SC         n.i.        n.i.                



W55  (6)                                   

   1 Korik Vera          PSE Postás-Matáv SE        31:01    2  24:55    1     55:56 
   2 Grant Julianna      PSE Postás-Matáv SE        28:41    1  29:05    3     57:46 
   3 Horváti Ildikó      HSP Hidegkúti Spartacus S  40:50    3  26:27    2     67:17 
   4 Liala Jurvannen     FIN FIN                    71:11    5  41:28    4    112:39 

     Gombkötő Zsuzsanna  VTC Veszprémi Tájfutó Clu  59:15    4   n.i.                
     Szabados Magdolna   KTC Kaposvári Tájfutó Klu   n.i.        n.i.                



W60  (3)                                   

   1 Babai Margit dr.    TTE Tipo Tájfutó és Körny  45:06    1  44:06    2     89:12 
   2 Schell Antalné      PSE Postás-Matáv SE        52:12    2  39:07    1     91:19 
   3 Éliás Vilmosné      TTE Tipo Tájfutó és Körny  57:36    3  58:03    3    115:39 



Open advanced  (20)                        

   1 Gellért Gábor       KTK Kőbányai Tájfutó Klub  38:41    2  31:35    1     70:16 
   2 Gincsai József      KRI Kristály Tájfutó és T  42:01    3  37:50    2     79:51 
   3 Németh Jenő         BTK Bakonyi Tájfutó Klub   47:54    4  40:13    3     88:07 
   4 Gárdonyi Márk       OSC Orvosegyetem SC        51:07    6  43:53    5     95:00 
   5 Czinege János       KRI Kristály Tájfutó és T  51:52    8  44:12    6     96:04 
   6 Gárdonyi Zoltán     BOF Budai ősforrás SC      51:03    5  51:59    8    103:02 
   7 Nyögéri Imre        KTK Kőbányai Tájfutó Klub  58:46   10  53:08    9    111:54 
   8 Fülöp Tamás         VBT Veszprémi Bridzs és T  51:16    7  82:13   14    133:29 

     Szabovik Géza Márk  HRF Szolnoki Honvéd Sport  90:33   12   hiba                
     Ormay Éva           KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   n.i.        hiba                
     Ormay György        KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   n.i.       67:04   12           
     Szecsődi Ákos       BEA Budapesti Egyetemi At   n.i.       68:06   13           
     Tuboly József       BTK Bakonyi Tájfutó Klub    n.i.       84:59   15           
     Ádám András         ARA Alba Regia Atlétikai   54:15    9   n.i.                
     Cserna András       MSE Megalódusz SE          36:07    1   n.i.                
     Szabó Csaba         HSE Hegyisport Szentendre  68:26   11   n.i.                
     Rózsa László        ARA Alba Regia Atlétikai               56:36   10           
     Nagy Márta          ARA Alba Regia Atlétikai               58:31   11           
     Törjék György       TTT Tatai Tömegsport és T              45:45    7           
     Grabecz Tibor       ARA Alba Regia Atlétikai               43:11    4           



Open beginner  (15)                        

   1 Jankó Sándor        BTK Bakonyi Tájfutó Klub   25:50    1  34:00    1     59:50 
   2 Rába Noémi          JSS Jánosháza SK           43:02    6  34:30    2     77:32 
   3 Auer Hajnalka       KTK Kőbányai Tájfutó Klub  51:14    9  41:20    3     92:34 
   4 Boa Brigitta        BTK Bakonyi Tájfutó Klub   39:56    5  55:11    7     95:07 
   5 Csöngei Barbara     VTC Veszprémi Tájfutó Clu  32:45    4  63:02    9     95:47 
   6 Büky Gyöngyi        VTC Veszprémi Tájfutó Clu  48:51    8  64:40   10    113:31 
   7 Csizmadia Anett     THS Taszári Honvéd SE      47:16    7  75:14   11    122:30 
   8 Milávecz Gergő      BTK Bakonyi Tájfutó Klub   75:52   10  56:46    8    132:38 

     Csizmadia Ádám      THS Taszári Honvéd SE      29:46    2   hiba                
     Szabovik Tamás      HRF Szolnoki Honvéd Sport   n.i.       54:21    6           
     Nagy Péter          HRF Szolnoki Honvéd Sport   n.i.       44:21    4           
     Végh László         HRF Szolnoki Honvéd Sport   n.i.       45:16    5           
     Szecsődi Ákos       BEA Budapesti Egyetemi At  30:35    3   n.i.                
     Tóthné Mária        EK1 Egyesületen kívüli -    hiba        n.i.                
     Balla Sarolta Borók HSE Hegyisport Szentendre              76:52   12