Veszprém Kupa 2005 V 2005.07.17. 18:16
Összetett eredmények készítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

   Hely Név                    Klub                            N1            N2            N3            Total 



M10D  (16)                                 

      1 Jules Dupoirieux       LOS France                   13:26    4    20:27    1    22:04    1       55:57 
      2 Tóth Adrián            TTE Tipo Tájfutó és Körny    10:33    1    26:27    2    34:44    2       71:44 
      3 Dankó Botond           TTE Tipo Tájfutó és Körny    10:44    2    45:40    3    39:13    4       95:37 
      4 Vajda Adrián           BTK Bakonyi Tájfutó Klub     15:04    5    48:21    4    39:07    3      102:32 
      5 Prill Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai     18:18    6    74:00    7    44:08    5      136:26 
      6 Rusvai László          FSC Futárok SC               12:45    3    61:50    6    92:59    7      167:34 

        Horváth Gergő          VBT Veszprémi Bridzs és T    46:24    9     hiba         63:57    6             
        Szántó Bence           MSE Megalódusz SE            29:50    7     hiba                                
        Bubla Péter            BSC Balatonfüredi SC                       54:03    5                           
        Tölgyesi Aurél         VHS Veszprémi Honvéd SE                   135:49    8                           
        Nagy Matin             BSC Balatonfüredi SC                        hiba                                
        Farkas Ádám            BSC Balatonfüredi SC                        hiba                                
        Tóth Balázs            SKS Sárvári Kinizsi SK       38:37    8                                         
        Csupor Zoltán          SKS Sárvári Kinizsi SK        hiba                                              
        Lekics Áron            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz                                                       
        Tóth Péter             SKS Sárvári Kinizsi SK                                                          



M12C  (19)                                 

      1 Horváth Marcell        VBT Veszprémi Bridzs és T     8:05    1    36:20    2    28:52    2       73:17 
      2 Engi Erik              VBT Veszprémi Bridzs és T     9:33    3    35:19    1    28:28    1       73:20 
      3 Csöngei Dávid          VTC Veszprémi Tájfutó Clu    10:43    4    44:21    3    44:23    7       99:27 
      4 Oszkó Attila           MAC Margitszigeti Atlétik    11:30    7    51:33    5    37:22    3      100:25 
      5 Muelek László          BTK Bakonyi Tájfutó Klub      9:00    2    53:46    6    41:52    5      104:38 
      6 Jakus Bertalan         FSC Futárok SC               27:01   14    59:35    7    43:52    6      130:28 
      7 Tasi Dávid             MAC Margitszigeti Atlétik    12:39    8    75:22   10    52:49    8      140:50 
      8 Wilfinger Florian      PIN HSV Pinkafeld            10:45    5    75:05    9    63:14    9      149:04 
      9 Czigány Máté           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    22:27   13    96:16   13    64:09   10      182:52 

        Gazdig Vendel Özséb    VHS Veszprémi Honvéd SE       hiba         50:20    4    39:16    4             
        Görgics Dániel         VHS Veszprémi Honvéd SE      33:23   16   111:45   14     hiba                  
        Péntek Mátyás          LIT Litéri Tájfutó Club      20:45   12    77:05   11                           
        Magnus Erdal           SIL Stavanger IL             10:58    6    66:51    8                           
        Németh Marcell         SPA Tabáni Spartacus Spor    15:11   10    89:11   12                           
        Farkas Bence           GOC Göcsej Környezetvédő,    32:51   15                                         
        Tóth Gergő             SKS Sárvári Kinizsi SK       13:16    9                                         
        Miháczi Ádám           TTE Tipo Tájfutó és Körny    15:53   11                                         
        Németh Richárd         GOC Göcsej Környezetvédő,                                                       
        Stefan Korac           NSD Novi Sad                                                                    



M14B  (14)                                 

      1 Tölgyesi Ákos          VHS Veszprémi Honvéd SE      12:30    1    33:06    1    41:34    1       87:10 
      2 Baumholczer Máté       PVS Pécsi Vasutas SK         16:14    4    37:20    2    52:18    3      105:52 
      3 Wojciech Pachnik       POL Poland                   16:47    5    39:14    3    51:56    2      107:57 
      4 Heilig Dániel          VBT Veszprémi Bridzs és T    15:52    3    41:26    4    58:07    7      115:25 
      5 Novák Zalán            THT Tapolcai Honvéd SE       14:47    2    54:40    5    55:44    4      125:11 
      6 Szalai Károly          VHS Veszprémi Honvéd SE      20:07    8    70:29    8    56:08    5      146:44 
      7 Hartmann Ákos          THT Tapolcai Honvéd SE       17:04    6    73:49    9    56:58    6      147:51 
      8 Lacza Bálint           PVS Pécsi Vasutas SK         19:42    7    56:52    6   102:08    9      178:42 
      9 Szerdahelyi Zalán      SZT Szombathelyi Főiskola    20:29    9    63:18    7   120:53   12      204:40 
     10 Lenner István          VBT Veszprémi Bridzs és T    41:21   12    79:53   11    90:46    8      212:00 
     11 Kisgyura Dávid         PVS Pécsi Vasutas SK         36:21   11    78:02   10   106:07   10      220:30 
     12 Góth Roland            GOC Göcsej Környezetvédő,    23:46   10    82:08   12   118:20   11      224:14 

        Gömbös Dániel          SKS Sárvári Kinizsi SK        hiba                                              
        Lükő Dániel            VHS Veszprémi Honvéd SE                                                         



M16B  (25)                                 

      1 Szántó Gergely         MSE Megalódusz SE            14:35    2    50:32    7    50:48    1      115:55 
      2 Pápai Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai     16:17   10    47:26    2    57:16    3      120:59 
      3 Bosina Joachim         NFW                          14:50    4    53:10    8    54:22    2      122:22 
      4 Tóth Károly ifj.       THT Tapolcai Honvéd SE       15:30    7    50:11    6    57:44    4      123:25 
      5 Schuh Thomas           PIN HSV Pinkafeld            15:34    8    49:20    4    60:39    5      125:33 
      6 Kuzman Zsolt           ESP Egri Spartacus SE        14:34    1    47:21    1    63:59    9      125:54 
      7 Gremmel Helmut         PIN HSV Pinkafeld            15:48    9    48:03    3    66:18   10      130:09 
      8 Pongrácz Ervin         VHS Veszprémi Honvéd SE      15:28    5    49:27    5    72:05   12      137:00 
      9 Spisák László          FSC Futárok SC               14:36    3    58:59   10    69:05   11      142:40 
     10 Bereczki Máté          SZV Szegedi Vasutas SE       16:47   12    63:23   12    62:50    8      143:00 
     11 Szivák András          ARA Alba Regia Atlétikai     16:39   11    75:38   15    61:20    6      153:37 
     12 Kinde Mátyás           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    15:28    5    77:44   16    61:58    7      155:10 
     13 Veres Tamás Pál        HRF Szolnoki Honvéd Sport    20:41   16    58:27    9    77:59   14      157:07 
     14 Barna Tamás            FSC Futárok SC               19:48   13    60:40   11    81:21   16      161:49 
     15 Lasztovicza Jenő       THT Tapolcai Honvéd SE       24:22   19    73:07   14    74:34   13      172:03 
     16 Kósa Gábor             ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    21:41   17    67:29   13    84:58   17      174:08 
     17 Hardi Balázs           PVS Pécsi Vasutas SK         23:25   18    79:25   17    79:15   15      182:05 
     18 Filó Bernát            PTX Pápai Tájfutó SE         19:55   14    87:29   18    88:43   18      196:07 

        Szaknyéri Vendel       GOC Göcsej Környezetvédő,    20:06   15                                         
        Hegedűs Gergely        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                                                       
        Kiss Ádám              VBT Veszprémi Bridzs és T                                                       
        Zimmerman Jakub        WAL WAL                                                                         
        Bednarik Antonin       WAL WAL                                                                         
        Hajek Daniel           WAL WAL                                                                         
        Klusacek Matej         WAL WAL                                                                         



M18B  (8)                                  

      1 Killmann Tobias        TVF                          16:24    1    60:04    1    61:02    1      137:30 
      2 Szivák Béla            ARA Alba Regia Atlétikai     18:35    2    76:28    3    79:52    2      174:55 
      3 Gidófalvy Szabolcs     KTK Kőbányai Tájfutó Klub    24:53    6    73:13    2    90:07    4      188:13 
      4 Kovács Balázs          VBT Veszprémi Bridzs és T    18:44    3    97:34    4    83:59    3      200:17 
      5 Mario Telisman         JAP                          18:51    4   100:29    5   104:37    6      223:57 

        Csonka Gábor           BSC Balatonfüredi SC         24:46    5     hiba        111:43    7             
        Dorner László          ESP Egri Spartacus SE       114:50    8     hiba         97:29    5             
        Kiss Bálint            SKS Sárvári Kinizsi SK       28:15    7                 114:22    8             



M20A  (6)                                  

      1 Kovács Róbert          PVS Pécsi Vasutas SK         15:12    1    56:50    1    64:54    1      136:56 
      2 Landri Tournier        PRA France                   17:33    3    71:45    2    77:06    2      166:24 
      3 Bosina Ernst           NFW                          17:09    2    75:51    3    83:01    3      176:01 
      4 Kovács Bálint          PVS Pécsi Vasutas SK         19:30    4    87:42    4    91:51    4      199:03 
      5 Csizmadia Zoltán       THT Tapolcai Honvéd SE       20:29    5    90:26    5   100:39    5      211:34 

        Szóllás Péter          VBT Veszprémi Bridzs és T                                                       



M21E  (25)                                 

      1 Kerschbaumer Gernot    PIN HSV Pinkafeld            17:19    2    81:02    1    74:05    1      172:26 
      2 Marco Seppi            BMB Italia                   17:28    3    81:31    2    85:09    7      184:08 
      3 Binder Martin          PIN HSV Pinkafeld            17:30    6    92:30    6    80:16    2      190:16 
      4 Vonyó Péter            PVS Pécsi Vasutas SK         17:29    5    89:45    3    84:35    5      191:49 
      5 Lino Legac             MAK OK Maksimir              19:11   12    96:15   10    84:09    4      199:35 
      6 Forrai Miklós          HTC Hódmezővásárhelyi Táj    19:11   12    92:01    5    89:42    8      200:54 
      7 Forrai Gábor           HTC Hódmezővásárhelyi Táj    17:46    7    98:29   12    84:51    6      201:06 
      8 Lajszner Attila        ESP Egri Spartacus SE        20:55   21    93:28    8    91:47    9      206:10 
      9 Pongratz Martin        PIN HSV Pinkafeld            17:48    8    93:15    7    98:58   10      210:01 
     10 Gyimesi Zoltán         TTE Tipo Tájfutó és Körny    21:02   22   107:59   14   114:29   13      243:30 
     11 Mihályi Ferenc         SSC Siketek SC Budapest      20:27   19   125:15   16   102:10   11      247:52 

        Bogos Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai     19:19   14   107:13   13     hiba                  
        Edi Ocvirk             JAP                          20:11   18     hiba        120:39   14             
        Lévai Ferenc           MEA Miskolci Egyetemi Atl    18:04   10     hiba         82:37    3             
        Vladimir Matuski       NSD Novi Sad                 20:04   17   110:29   15     hiba                  
        Kiss Gábor             PVS Pécsi Vasutas SK         19:35   15    94:07    9     hiba                  
        Kaltenbacher Pierre    WRN                          17:11    1    90:21    4     hiba                  
        Molnár Tibor           ARA Alba Regia Atlétikai     17:28    3    96:52   11                           
        Mézes Tibor Sólyom     GOC Göcsej Környezetvédő,    18:31   11                 108:58   12             
        Szóka Attila           VBT Veszprémi Bridzs és T    20:54   20   156:42   17                           
        Viraszkó Zoltán        NYK Nyíregyházi Konzerv S    19:37   16                                         
        Maros Ervin            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    29:33   23                                         
        Borbás Nándor          MEA Miskolci Egyetemi Atl    17:54    9                                         
        Stroi Michael          RIE                                                                             
        Bauer Dragisa          OKS OKS                                                                         



M21B  (36)                                 

      1 Allwinger Herwig       TTE Tipo Tájfutó és Körny    16:41    3    66:24    1    62:33    1      145:38 
      2 Veres Tamás            HRF Szolnoki Honvéd Sport    16:41    3    67:47    3    69:56    5      154:24 
      3 Nagy Ákos              SDS Salgótarjáni Dornyai     19:49   15    67:38    2    68:38    3      156:05 
      4 Fekete András          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    16:36    2    67:47    3    73:28    8      157:51 
      5 Ludvig Péter           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    17:21    8    71:38    7    69:31    4      158:30 
      6 Kósik Gábor            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu    17:51   10    72:56   11    77:08   10      167:55 
      7 Uhlir Péter            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    17:11    6    86:25   19    67:57    2      171:33 
      8 Vidosa Tamás           VBT Veszprémi Bridzs és T    18:04   14    81:16   13    72:35    7      171:55 
      9 Farkas Viktor          HRF Szolnoki Honvéd Sport    16:51    5    84:28   16    71:39    6      172:58 
     10 Emmanuel Roine         USM                          22:51   27    70:39    5    84:30   12      178:00 
     11 Horváth Pál            JSS Jánosháza SK             19:49   15    86:02   18    74:14    9      180:05 
     12 Miskó Róbert           BSC Balatonfüredi SC         20:39   23    83:36   15    81:10   11      185:25 
     13 Marton Balázs          VHS Veszprémi Honvéd SE      20:10   18    81:16   13    94:12   16      195:38 
     14 Goldmann Róbert        SDS Salgótarjáni Dornyai     20:21   20    85:29   17    89:51   14      195:41 
     15 Szebeli István         SSC Siketek SC Budapest      20:38   22    93:11   25    86:55   13      200:44 
     16 Németh Tamás           PVS Pécsi Vasutas SK         21:37   24    89:48   22    91:03   15      202:28 
     17 Harkányi Árpád         TTE Tipo Tájfutó és Körny    17:47    9    72:36   10   121:32   20      211:55 
     18 Ludvig László          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    20:11   19    94:10   26    98:50   18      213:11 
     19 Vitéz László           ARA Alba Regia Atlétikai     22:23   25    91:15   24   112:41   19      226:19 
     20 Szalai Szabolcs        VBT Veszprémi Bridzs és T    17:54   11    89:15   20   175:28   22      282:37 
     21 Voja Zmay              OKS OKS                      24:46   28   115:15   31   144:52   21      284:53 
     22 Horváth Imre           BAL Budapesti Asztali-lab    29:42   29   163:41   32   187:04   23      380:27 

        Pap Attila             KAL Kalocsai SE              20:25   21    90:28   23     hiba                  
        Bánki Zoltán           SZV Szegedi Vasutas SE       17:19    7    72:08    9     hiba                  
        Balla György           HRF Szolnoki Honvéd Sport                 104:59   30    96:09   17             
        Bihari Zoltán          KFK KFKI Petőfi Sportkör     17:58   12    89:25   21                           
        Sprok Bence            PVS Pécsi Vasutas SK         18:00   13    78:54   12                           
        Dörgönye Norbert       VHS Veszprémi Honvéd SE      22:37   26    95:13   29                           
        Madarassy Pál          BEA Budapesti Egyetemi At    20:08   17    94:21   27                           
        Takács Krisztián       BSC Balatonfüredi SC                       72:00    8     hiba                  
        Varsányi Ferenc        MSE Megalódusz SE                           hiba                                
        Miháczi Zoltán         TTE Tipo Tájfutó és Körny    16:11    1                                         
        Nagy Tamás             ZTC Zalaegerszegi Tájékoz                  94:52   28                           
        Maros Ervin            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz                  70:56    6                           
        Fóthi Áron             BEA Budapesti Egyetemi At                                                       
        Hites Viktor           VBT Veszprémi Bridzs és T                                                       



M21BR  (31)                                

      1 Jakus Zoltán           FSC Futárok SC               14:59    4    50:18    2    53:52    1      119:09 
      2 Hans Jevanord          NYD NYD                      14:58    3    52:28    5    56:33    2      123:59 
      3 Kajdon Tamás           PVM Pécsi Vörös Meteor SK    15:17    5    48:00    1    63:32    6      126:49 
      4 Szalai Ferenc          ARA Alba Regia Atlétikai     16:10   10    55:13    8    59:41    3      131:04 
      5 Mezei Gábor            FSC Futárok SC               16:36   11    54:18    7    62:07    5      133:01 
      6 Domján Tamás           PVS Pécsi Vasutas SK         15:24    6    52:32    6    66:33    9      134:29 
      7 Pal Jevanord           TRO Trondheim                16:39   12    65:13   12    63:43    7      145:35 
      8 Heckenast Tamás        SZT Szombathelyi Főiskola    18:12   18    72:36   18    62:00    4      152:48 
      9 Szabó Csaba            BTK Bakonyi Tájfutó Klub     15:27    7    75:38   19    65:06    8      156:11 
     10 Niedermayer Péter      VHS Veszprémi Honvéd SE      18:04   16    76:21   20    72:06   12      166:31 
     11 Stark Ferenc           MEA Miskolci Egyetemi Atl    19:13   19    65:59   13    83:58   17      169:10 
     12 Domonyik Szabolcs      MEA Miskolci Egyetemi Atl    20:45   21    81:15   23    70:49   11      172:49 
     13 Kiss Gábor András      ESP Egri Spartacus SE        18:02   15    81:59   24    81:32   15      181:33 
     14 Tósaki Zoltán          FMT FőMTERV SK               17:46   14   107:22   26   121:44   21      246:52 

        Süle Zoltán            BTK Bakonyi Tájfutó Klub      hiba         78:20   22    87:15   19             
        Kocsik Arpad           HSP Hidegkúti Spartacus S    14:38    2    50:18    2     hiba                  
        Stark Gergely          MEA Miskolci Egyetemi Atl    19:40   20    76:29   21     hiba                  
        Bálinti Kornél         PVM Pécsi Vörös Meteor SK    14:23    1    52:11    4     hiba                  
        Kiss György ifj.       BEA Budapesti Egyetemi At    17:09   13    58:20   10                           
        Somogyi László         PTX Pápai Tájfutó SE                      125:43   27   114:05   20             
        Radnai Zsolt           PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  70:17   17    81:24   14             
        Schlosser Balázs       SMA Soproni Mőegyetemi AC    16:08    9    66:55   15                           
        Novai György           SZV Szegedi Vasutas SE       15:45    8    55:52    9                           
        Hajdú Lajos            VHS Veszprémi Honvéd SE                    70:05   16    82:28   16             
        Sáfrán Bence           TTE Tipo Tájfutó és Körny                  66:33   14    84:41   18             
        Székely Balázs         TTE Tipo Tájfutó és Körny                  90:44   25   133:34   22             
        Marosvölgyi Máté       SPA Tabáni Spartacus Spor                                66:40   10             
        Tömösközy Tamás        THT Tapolcai Honvéd SE       18:04   16                                         
        Dankó Zoltán           TTE Tipo Tájfutó és Körny                  58:56   11                           
        Varsányi Ferenc        MSE Megalódusz SE                                        81:08   13             
        Wang Qiang             OKS OKS                                                                         



M21C  (8)                                  

      1 Földes János           PVS Pécsi Vasutas SK         16:21    1    59:06    1    46:43    2      122:10 
      2 Hardi András           PVS Pécsi Vasutas SK         20:11    4    69:21    3    44:43    1      134:15 
      3 Lampert László         LIT Litéri Tájfutó Club      21:39    5    61:09    2    52:21    3      135:09 
      4 Hende András           JSS Jánosháza SK             18:34    3    72:41    4    61:30    6      152:45 
      5 Lukács Zsolt           FSC Futárok SC               17:27    2    86:55    7    59:08    5      163:30 
      6 Papp Jácint            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    21:46    6    77:21    5    75:00    7      174:07 

        Lőrincze Szabolcs      LIT Litéri Tájfutó Club                    77:24    6    53:18    4             
        Hartmann István        THT Tapolcai Honvéd SE                                                          



M35A  (16)                                 

      1 Nagy Tibor             FSC Futárok SC               15:32    1    63:15    3    65:32    3      144:19 
      2 Viniczai Ferenc        PVS Pécsi Vasutas SK         16:31    2    67:07    5    64:56    2      148:34 
      3 Egei Tamás             TTE Tipo Tájfutó és Körny    16:40    3    62:06    2    70:50    4      149:36 
      4 Fehér Ferenc           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    16:41    4    71:32    7    71:19    5      159:32 
      5 Marton János           HSP Hidegkúti Spartacus S    17:15    6    69:12    6    73:57    7      160:24 
      6 Horváth Sándor         MEA Miskolci Egyetemi Atl    18:16    7    81:14    8    72:54    6      172:24 
      7 Zoboki Mihály          THT Tapolcai Honvéd SE       23:09   12   102:53   11   119:38    9      245:40 
      8 Dariusz Pachnik        POL Poland                   22:49   11   112:29   12   145:15   11      280:33 

        Nemoda Ferenc          FSC Futárok SC               21:43   10     hiba        142:00   10             
        Szitter Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Klub    20:30    9    98:48   10     hiba                  
        Szieberth Péter        PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  66:21    4    74:01    8             
        Németh Csaba           BOF Budai ősforrás SC        18:40    8    90:36    9                           
        Gillich György         TTT Tatai Tömegsport és T                   hiba         64:23    1             
        Gillich István         MSE Megalódusz SE                          61:24    1                           
        Jankó Tamás            HSE Hegyisport Szentendre    17:02    5                                         
        Szlatényi Ferenc       OSC Orvosegyetem SC                                                             



M35BR  (12)                                

      1 Gincsai József         KRI Kristály Tájfutó és T    18:32    2    61:53    3    57:58    2      138:23 
      2 Felföldi Barnabás      PVS Pécsi Vasutas SK         21:18    5    58:23    1    58:52    3      138:33 
      3 Dankó István           TTE Tipo Tájfutó és Körny    16:22    1    65:28    4    60:01    4      141:51 
      4 Oszkó László           MAC Margitszigeti Atlétik    18:56    4    68:01    5    78:20    7      165:17 
      5 Mentler Balázs         SFC Széchenyi István Egye    18:37    3    85:39    9    67:11    5      171:27 
      6 Vujadin Zagar          NSD Novi Sad                 21:59    7    84:19    8    71:23    6      177:41 
      7 Bakos Béla             FSC Futárok SC               21:26    6    82:16    7   100:04   10      203:46 

        Molnár Attila          TTE Tipo Tájfutó és Körny     hiba         59:19    2    56:21    1             
        Ambrus Sándor          PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  72:13    6    83:38    8             
        Polgár Olivér dr.      TTE Tipo Tájfutó és Körny                  93:00   10   105:14   11             
        Maácz Miklós           MAF Mőegyetemi Atlétikai                                 89:43    9             
        Czinege János          KRI Kristály Tájfutó és T                                                       



M40  (12)                                  

      1 Prill László           ARA Alba Regia Atlétikai     17:02    1    67:09    2    71:35    2      155:46 
      2 Rusvai László          FSC Futárok SC               17:19    3    78:57    5    63:20    1      159:36 
      3 Filó György            PTX Pápai Tájfutó SE         17:48    4    68:42    3    73:53    4      160:23 
      4 Andre Hermet           ASS France                   19:06    5    77:54    4    85:24    8      182:24 
      5 Szász Tibor            HRF Szolnoki Honvéd Sport    22:53    8    80:49    7    80:23    7      184:05 
      6 Csizmadia József       HER Herkules SE Balatonal    23:33    9    83:10    8    78:07    6      184:50 
      7 Helge M. Erdal         SIL Stavanger IL             21:17    7   112:41    9    77:48    5      211:46 

        Szerdahelyi Zoltán     SZT Szombathelyi Főiskola    17:13    2    80:42    6     hiba                  
        Takács Csaba           HER Herkules SE Balatonal                  65:38    1    72:02    3             
        Alidjukic Todor        NES                          19:10    6     hiba                                
        Rune Erdal             SIL Stavanger IL             24:23   10   131:43   10                           
        Szőcs László           HSP Hidegkúti Spartacus S                                                       



M45  (21)                                  

      1 Pápai János            ARA Alba Regia Atlétikai     16:47    5    52:21    1    54:04    2      123:12 
      2 Kaszás György          HER Herkules SE Balatonal    16:36    3    55:20    2    52:11    1      124:07 
      3 Zsilkin Viktor         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut    18:06    8    59:32    3    56:36    3      134:14 
      4 Schuh Richard          PIN HSV Pinkafeld            16:46    4    63:07    4    59:02    4      138:55 
      5 Dr.Szunyog József      KTK Kőbányai Tájfutó Klub    15:39    2    64:04    5    66:46    5      146:29 
      6 Fehér Mihály           HRF Szolnoki Honvéd Sport    15:34    1    65:16    7    72:25    8      153:15 
      7 Kocsis László          FSC Futárok SC               25:57   17    64:14    6    78:33   11      168:44 
      8 Gilles Dupoirieux      LOS France                   16:52    6    76:40   11    76:11   10      169:43 
      9 Rózsa László           ARA Alba Regia Atlétikai     20:00   11    79:26   14    71:08    7      170:34 
     10 Esko Turkka            BSC Balatonfüredi SC         16:55    7    76:05   10    78:35   12      171:35 
     11 Fonyó Sándor           SUN Sün SC Veszprém          20:37   13    75:49    9    83:00   15      179:26 
     12 Kovács Nándor          PVS Pécsi Vasutas SK         21:45   15    78:59   13    83:25   16      184:09 
     13 Hegedűs Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    19:45   10    87:45   17    80:10   14      187:40 
     14 Kubacsek József        FSC Futárok SC               22:46   16    91:26   19    74:28    9      188:40 
     15 Molnár Gyula           BTK Bakonyi Tájfutó Klub     34:10   19    77:01   12    79:47   13      190:58 
     16 Zempléni András        KOS Hegyvidék-KFKI Optimi    20:00   11    84:45   15    94:50   19      199:35 
     17 Dömötör Imre           SFC Széchenyi István Egye    21:20   14    85:35   16    93:32   17      200:27 
     18 Nagy Zsolt             FMT FőMTERV SK               19:24    9    96:39   21    94:23   18      210:26 

        Christophe Rougeon     COL France                   31:35   18    89:27   18                           
        Mészáros József        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő                  92:07   20     hiba                  
        Németh Ferenc          PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  74:41    8    68:43    6             



M50  (20)                                  

      1 Balla Sándor           HSE Hegyisport Szentendre    15:27    3    50:19    3    49:42    1      115:28 
      2 Maj Stefan             BBA Kobra Bratislava         15:45    5    48:50    2    52:03    3      116:38 
      3 Petró Géza             FSC Futárok SC               15:43    4    53:53    7    51:39    2      121:15 
      4 Ládi János             BTK Bakonyi Tájfutó Klub     14:54    2    51:05    5    56:48    5      122:47 
      5 Walter Dravetz         SMA Soproni Mőegyetemi AC    17:41    8    50:51    4    56:51    6      125:23 
      6 Bacsó Attila           HER Herkules SE Balatonal    16:33    6    53:05    6    63:52   10      133:30 
      7 Somogyi Lajos          PTX Pápai Tájfutó SE         16:59    7    54:43    8    63:11    9      134:53 
      8 Kolláth Gábor          SFC Széchenyi István Egye    14:37    1    62:19   12    61:11    8      138:07 
      9 Horváth Tivadar        HER Herkules SE Balatonal    17:55    9    62:39   13    67:11   12      147:45 
     10 Kósa Pál               PVS Pécsi Vasutas SK         19:04   12    63:27   14    66:17   11      148:48 
     11 Bosina Martin          NFW                          17:58   10    72:11   16    58:53    7      149:02 
     12 Tertsch Antal          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    22:40   16    59:25   10    68:12   13      150:17 
     13 Melkes Antal           SMA Soproni Mőegyetemi AC    19:12   13    69:00   15    70:53   15      159:05 
     14 Bunyik László          MEA Miskolci Egyetemi Atl    19:39   15    61:15   11    89:08   19      170:02 
     15 Karl Pongratz          PIN HSV Pinkafeld            18:06   11    78:32   18    74:53   17      171:31 
     16 Kaján László           FMT FőMTERV SK               19:13   14    77:39   17    76:52   18      173:44 

        Harkányi Csaba         HAV Havas Szabadidő Klub      hiba         47:49    1    55:43    4             
        Hirt Karoly            ARA Alba Regia Atlétikai                   79:27   19    71:45   16             
        Balogh Iván            BEA Budapesti Egyetemi At                 111:22   20   144:01   20             
        Kóger Gyula            PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  57:46    9    68:25   14             



M55  (14)                                  

      1 Sindely Pál dr.        SZV Szegedi Vasutas SE       16:26    1    50:10    4    44:35    1      111:11 
      2 Matti Mäkinen          FIN Finnland                 18:14    4    49:20    2    51:51    3      119:25 
      3 dr. Salga István       HSP Hidegkúti Spartacus S    19:40    6    47:26    1    52:44    5      119:50 
      4 Rétfalvi Lajos         JSS Jánosháza SK             16:32    2    52:09    6    54:07    7      122:48 
      5 Gömbös Gyula           SKS Sárvári Kinizsi SK       17:34    3    57:33    9    49:16    2      124:23 
      6 Tüskés György          SUN Sün SC Veszprém          18:25    5    49:47    3    57:33    8      125:45 
      7 Horváth Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    20:42    8    55:39    7    52:20    4      128:41 
      8 Csongrádi Jenő         BEA Budapesti Egyetemi At    23:25   10    55:56    8    53:41    6      133:02 
      9 Andrási Lajos          HER Herkules SE Balatonal    20:32    7    59:40   10    61:51   10      142:03 
      9 Vajda László           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    21:37    9    62:41   11    57:45    9      142:03 

        Gáncs Kálmán           HER Herkules SE Balatonal     hiba         70:10   12    75:27   11             
        Bogdanovits András     MSE Megalódusz SE             hiba                                              
        Hunyadvári László      BEA Budapesti Egyetemi At                  52:00    5                           
        Yann Jequel            COS France                                                                      



M60  (12)                                  

      1 Komár Béla             HER Herkules SE Balatonal    16:26    5    39:06    2    46:50    1      102:22 
      2 Gombkötő Péter dr.     TTE Tipo Tájfutó és Körny    15:34    2    41:19    4    47:42    2      104:35 
      3 Albert Ferenc          BTK Bakonyi Tájfutó Klub     14:34    1    43:27    7    53:09    5      111:10 
      4 Fóthi Ákos             BEA Budapesti Egyetemi At    17:32    6    44:15    8    51:04    3      112:51 
      5 Tóth János             SKS Sárvári Kinizsi SK       21:17    8    45:26    9    54:46    6      121:29 
      6 Kéri Gerzson           OSC Orvosegyetem SC          15:53    3    42:55    6    62:57    7      121:45 
      7 Hans Petter Jevanord   OKK                          18:00    7    40:36    3    69:39    8      128:15 
      8 Bányai Attila          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    16:23    4    46:38   10    77:39    9      140:40 
      9 Buda József            BSC Balatonfüredi SC         23:58   10    54:34   11    83:29   10      162:01 

        Ballagó Béla           FSC Futárok SC               22:43    9    75:43   12     hiba                  
        Hargitai István        TTE Tipo Tájfutó és Körny     hiba         38:32    1     hiba                  
        Muszély Görgy          BEA Budapesti Egyetemi At                  41:42    5    51:50    4             



M65  (7)                                   

      1 Schell Antal           PSE Postás-Matáv SE          11:54    2    50:14    1    44:11    2      106:19 
      2 Páhy Tibor             ARA Alba Regia Atlétikai     11:02    1    59:09    3    44:22    3      114:33 
      3 Dr. Tihanyi László     POE Pécsi Orvos Egészségü    15:36    3    64:18    4    55:40    4      135:34 
      4 Müller János           PSE Postás-Matáv SE          52:09    5    93:35    5    76:54    5      222:38 
      5 Kozma László           TTE Tipo Tájfutó és Körny    31:45    4   227:32    6   176:43    6      436:00 

        Vass Tibor             VHS Veszprémi Honvéd SE                    50:42    2    36:17    1             
        Schoiswohl Maximiliana WAL WAL                                                                         



M75  (3)                                   

      1 Kiss Béla              FSC Futárok SC               27:07    2    96:52    1    56:54    1      180:53 

        Gáti László            PTX Pápai Tájfutó SE         24:08    1     hiba                                
        Balla Sándor           KFK KFKI Petőfi Sportkör                                                        



W10D  (10)                                 

      1 Kadocsa Rebeka         MEA Miskolci Egyetemi Atl    11:53    1    42:54    2    44:17    1       99:04 
      2 Bányai Anett           FSC Futárok SC               19:41    3    51:10    3    44:44    2      115:35 
      3 Vonyó Virág            PVS Pécsi Vasutas SK         35:24    8    40:57    1    55:10    3      131:31 
      4 Egei Petra             TTE Tipo Tájfutó és Körny    15:06    2    62:59    6    62:59    5      141:04 
      5 Horváth Hanga          MEA Miskolci Egyetemi Atl    21:28    4    53:31    4    68:26    6      143:25 
      6 Goldmann Júlia         SDS Salgótarjáni Dornyai     53:08    9    67:24    7    58:58    4      179:30 

        Jakus Virág            FSC Futárok SC               22:28    5    79:59    8     hiba                  
        Péntek Gréti           LIT Litéri Tájfutó Club      27:18    6    57:01    5                           
        Szabó Anna             SKS Sárvári Kinizsi SK       55:08   10                                         
        Zsolnai Jennifer       SKS Sárvári Kinizsi SK       32:25    7                                         



W12C  (14)                                 

      1 Tóth Krisztina         VTC Veszprémi Tájfutó Clu     8:41    1    26:39    1    28:56    1       64:16 
      2 Rusvai Katalin         FSC Futárok SC               10:00    3    33:00    2    35:14    5       78:14 
      3 Goldmann Dóra          SDS Salgótarjáni Dornyai     10:34    4    37:07    3    33:27    3       81:08 
      4 Varsányi Kinga         VTC Veszprémi Tájfutó Clu     9:55    2    41:06    4    31:38    2       82:39 
      5 Kinde Vanda            KTK Kőbányai Tájfutó Klub    12:10    6    52:36    7    35:08    4       99:54 
      6 Szomor Beatrix         PVS Pécsi Vasutas SK         14:23    8    50:20    6    37:50    6      102:33 
      7 Held Nikolett          FSC Futárok SC               11:32    5    56:15    8    70:42    9      138:29 
      8 Gömbös Szilvia         ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    21:44   10    81:33   11    51:42    7      154:59 
      9 Herceg Viktória        ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    24:09   11    77:31   10    63:15    8      164:55 
     10 Doman Fruzsina         THT Tapolcai Honvéd SE       27:38   12    48:44    5    92:39   11      169:01 
     11 Wilfinger Tina         PIN HSV Pinkafeld            12:30    7    65:39    9    99:47   12      177:56 

        Barna Melinda          FSC Futárok SC                hiba          hiba         92:19   10             
        Gál Szabina            GOC Göcsej Környezetvédő,    14:27    9     hiba                                
        Szlatényi Dóra         OSC Orvosegyetem SC                                                             



W14B  (5)                                  

      1 Zempléni Réka          KOS Hegyvidék-KFKI Optimi    13:41    1    64:05    1    48:45    2      126:31 
      2 Kéri Brigitta          VTC Veszprémi Tájfutó Clu    16:21    2    83:03    5    46:11    1      145:35 
      3 Lajos Luca             PVS Pécsi Vasutas SK         26:16    4    72:09    3    52:37    4      151:02 
      4 Jakus Júlia            FSC Futárok SC               22:53    3    80:16    4    51:08    3      154:17 

        Bányai Vivien          FSC Futárok SC               27:09    5    71:52    2     hiba                  



W16B  (6)                                  

      1 Rusvai Mónika          FSC Futárok SC               17:24    3    44:06    1    58:11    1      119:41 
      2 Császár Barbara        GOC Göcsej Környezetvédő,    17:15    2    59:26    2    63:16    2      139:57 
      3 Szijártó Anikó         SKS Sárvári Kinizsi SK       24:03    4    72:10    4    65:12    3      161:25 

        Varga Adél             NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    13:20    1    61:32    3                           
        Csizmadia Ágnes        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő     hiba                                              
        Prill Dóra             ARA Alba Regia Atlétikai                                                        



W18B  (11)                                 

      1 Killmann Stephanie     TVF                          16:02    2    50:18    2    43:09    1      109:29 
      2 Novák Martina          TTT Tatai Tömegsport és T    14:49    1    48:43    1    49:37    4      113:09 
      3 Tena Sakar             MAK OK Maksimir              16:18    3    53:43    3    48:18    3      118:19 
      4 Miskó Tünde            BSC Balatonfüredi SC         17:18    5    54:56    4    48:00    2      120:14 
      5 Chloe Dupoirieux       LOS France                   16:31    4    59:23    6    51:44    5      127:38 
      6 Kaszás Orsolya         BSC Balatonfüredi SC         17:42    6    59:00    5    54:18    6      131:00 
      7 Horváth Hajnalka       TSE Törekvés SE              20:06   10    69:20    7    62:18    8      151:44 
      8 Szacska Nikolett       ESP Egri Spartacus SE        18:11    8    80:06    9    60:55    7      159:12 
      9 Prokai Eszter Anna     ESP Egri Spartacus SE        17:48    7    75:27    8    81:06   10      174:21 
     10 Kubacsek Éva           FSC Futárok SC               35:28   11    81:59   10    64:00    9      181:27 

        Nágli Anikó            GOC Göcsej Környezetvédő,    20:05    9                                         



W21E  (6)                                  

      1 Császár Éva            GOC Göcsej Környezetvédő,    17:00    1    78:25    2    73:17    1      168:42 
      2 Ursula Polzer          SPU SPU                      18:09    3    83:10    4    78:31    2      179:50 
      3 Sebők Éva              PVS Pécsi Vasutas SK         18:09    3    77:55    1    84:36    3      180:40 
      4 Szivák Ildikó          ARA Alba Regia Atlétikai     21:08    5   104:52    6   106:55    4      232:55 

        Hanna Ruhanen          HSF Helsingin Suunnistaja    21:20    6    87:41    5     hiba                  
        Simon Agnes            HSP Hidegkúti Spartacus S    17:42    2    79:12    3     hiba                  



W21B  (29)                                 

      1 Boros Anna             SDS Salgótarjáni Dornyai     15:15    5    51:41    5    46:02    3      112:58 
      2 Scultéty Orsolya       KTK Kőbányai Tájfutó Klub    15:27    6    52:34    6    45:04    1      113:05 
      3 Marosán Ágnes          BEA Budapesti Egyetemi At    14:35    2    54:23   10    47:08    4      116:06 
      4 Veresné Gyalog Zsuzsan NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut    15:34    7    54:55   11    45:49    2      116:18 
      5 Mezei Anikó            FSC Futárok SC               14:44    4    49:02    4    55:36   16      119:22 
      6 Győrffy Gabriella      HSE Hegyisport Szentendre    13:58    1    58:22   15    51:08   11      123:28 
      7 Vaszilev Katalin       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    17:18   13    52:54    8    53:26   13      123:38 
      8 Szabó Ágnes            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    19:43   19    54:55   11    50:07    9      124:45 
      9 Elmont Bernadett       ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    16:38   11    59:13   16    50:25   10      126:16 
     10 Kövér Csilla           DIS Demokratikus Ifjúsági    16:29   10    52:44    7    58:14   18      127:27 
     11 Nagy Ákosné            SDS Salgótarjáni Dornyai     18:49   17    57:00   14    52:26   12      128:15 
     12 Füzy Judit             OSC Orvosegyetem SC          16:13    9    65:23   21    48:07    7      129:43 
     13 Lendvai Katalin        VHS Veszprémi Honvéd SE      17:43   14    56:32   13    58:26   19      132:41 
     14 Széplaki Erika         VHS Veszprémi Honvéd SE      29:01   23    61:32   18    49:19    8      139:52 
     15 Cseresnyés Ágnes       TTE Tipo Tájfutó és Körny    18:39   16    59:19   17    64:02   24      142:00 
     16 Horváth Tímea          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    23:36   21    71:45   24    47:54    6      143:15 
     17 Zelena Dóra            MEA Miskolci Egyetemi Atl    17:06   12    67:05   22    60:53   21      145:04 
     18 Homola Judit           VBT Veszprémi Bridzs és T    14:43    3    83:18   27    53:50   15      151:51 
     19 Tertsch Ágnes          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    18:53   18    63:33   19    70:37   25      153:03 
     20 Fodor Emese            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu    24:11   22    73:21   25    60:30   20      158:02 
     21 Borza Ágnes            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    33:20   24    71:27   23    61:47   23      166:34 
     22 Vonyó Péterné Szabó Ré PVS Pécsi Vasutas SK         21:14   20    77:21   26    78:25   26      177:00 

        Balogh Szilvia         KAL Kalocsai SE               hiba         65:00   20    61:35   22             
        Lengyel Andrea         TTE Tipo Tájfutó és Körny     hiba         53:12    9    47:34    5             
        Gábor Ágnes            CBD Ceglédi Bem Vasutas                    46:46    2    56:37   17             
        Rácz Mónika            TTE Tipo Tájfutó és Körny                  45:57    1    53:46   14             
        Biró Fruzsina          BEA Budapesti Egyetemi At    17:58   15   169:34   28                           
        Holper Antónia         TTE Tipo Tájfutó és Körny    16:04    8                                         
        Kalocsai Adrienn       MSE Megalódusz SE                          48:01    3                           



W21BR  (18)                                

      1 Viniczainé Kovács Ildi PVS Pécsi Vasutas SK         13:27    1    33:14    1    40:07    1       86:48 
      2 Csordás Erika          FMT FőMTERV SK               17:33    8    49:23    5    49:59    4      116:55 
      3 Bunyik Emese           MEA Miskolci Egyetemi Atl    14:27    2    47:00    3    58:31    8      119:58 
      4 Csizmadia Annamária    HER Herkules SE Balatonal    16:18    4    53:59    8    53:16    7      123:33 
      5 Kaszás Szilvia         BSC Balatonfüredi SC         14:39    3    61:48   11    49:45    3      126:12 
      6 Szántó Rita            MSE Megalódusz SE            17:16    7    50:23    6    60:59    9      128:38 
      7 Allwinger Tünde Csilla TTE Tipo Tájfutó és Körny    16:51    5    51:54    7    61:08   10      129:53 
      8 Nagy Zsuzsanna         ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    16:52    6    54:19    9    71:00   11      142:11 
      9 Tanczer Viktória       VTC Veszprémi Tájfutó Clu    17:43    9    55:37   10    71:13   12      144:33 
     10 Dömötör Csilla         SFC Széchenyi István Egye    19:34   10    65:48   13    80:12   14      165:34 

        Tuboly Zsuzsanna       BTK Bakonyi Tájfutó Klub     24:28   11    83:22   15                           
        Botor Barbara          PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  48:45    4    53:09    6             
        Csillag Vera           HSE Hegyisport Szentendre                  40:00    2    43:04    2             
        Federics Éva           TTT Tatai Tömegsport és T                  63:22   12    72:13   13             
        Prillné Pavelka Andrea ARA Alba Regia Atlétikai                                 50:22    5             
        Marosfalvi Mónika      FMT FőMTERV SK                             70:46   14                           
        Szatmáry Judit         CBD Ceglédi Bem Vasutas                                                         
        Jankovic Jelica        NES                                                                             



W21C  (11)                                 

      1 Szigetfy Ildikó        HER Herkules SE Balatonal    17:34    6    44:56    1    65:18    7      127:48 
      2 Nagyné Bódis Borbála   FSC Futárok SC               21:58   10    48:15    2    64:16    6      134:29 
      3 dr. Hornyán Katalin    HSP Hidegkúti Spartacus S    17:07    4    70:02    3    55:09    2      142:18 
      4 Tajnai Anita           SFC Széchenyi István Egye    16:43    3    73:56    5    58:48    4      149:27 
      5 Oszkó Ildikó           MAC Margitszigeti Atlétik    17:37    7    71:46    4    61:47    5      151:10 
      6 Hartmanné P.Timea      THT Tapolcai Honvéd SE       14:29    1    94:48    9    50:40    1      159:57 
      7 Kovácsné Bajnóczi Rita FMT FőMTERV SK               19:48    9    79:42    7    69:45    9      169:15 
      8 Csetényiné Guba Mária  HER Herkules SE Balatonal    25:33   11    77:56    6    69:12    8      172:41 
      9 Ódor Viktória          FMT FőMTERV SK               17:14    5    92:49    8    73:50   10      183:53 

        Dömötör Andrea         SFC Széchenyi István Egye    15:37    2     hiba         81:04   11             
        Anne Berit Rorlien     NYD NYD                      19:09    8                  56:34    3             



W40  (8)                                   

      1 Jenővári Gabriella     HSE Hegyisport Szentendre    14:35    2    42:42    2    45:37    1      102:54 
      2 Rusvainé Barócsi Katal FSC Futárok SC               13:48    1    40:06    1    57:04    4      110:58 
      3 Kaszásné Boa Ágnes     HER Herkules SE Balatonal    14:40    3    47:25    3    55:08    3      117:13 
      4 Radics Anna            TTT Tatai Tömegsport és T    16:06    4    49:00    4    53:25    2      118:31 
      5 Hajas Csilla           KOS Hegyvidék-KFKI Optimi    16:46    5    52:17    5    67:16    7      136:19 
      6 Sophie Dupoirieux      LOS France                   16:48    6    59:35    6    62:30    5      138:53 
      7 Nagy Márta             ARA Alba Regia Atlétikai     18:17    7    64:14    8    62:39    6      145:10 
      8 Horváth Zoltánné       TSE Törekvés SE              18:30    8    63:22    7    67:23    8      149:15 



W45  (10)                                  

      1 Hídvégi Nóra           MSE Megalódusz SE            13:39    1    51:27    3    46:20    1      111:26 
      2 Dömötörné H. Erzsébet  SFC Széchenyi István Egye    15:43    2    55:44    4    47:03    2      118:30 
      3 Dr. Nagy Zsuzsa        HER Herkules SE Balatonal    18:39    4    55:59    5    54:27    4      129:05 
      4 Ludvig Ágnes           MAF Mőegyetemi Atlétikai     16:30    3    60:51    6    59:39    6      137:00 
      5 Päivi Mäkinen          FIN Finnland                 19:47    5    72:41    9    61:31    7      153:59 
      6 Pápainé Poós Ildikó    ARA Alba Regia Atlétikai     29:17    6    70:51    8    81:02    8      181:10 

        Dániel Edit            SPA Tabáni Spartacus Spor                  47:30    2    53:15    3             
        Pál Ilona              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  68:37    7                           
        Váryné Horváth Erzsébe LIT Litéri Tájfutó Club                                  58:46    5             
        Kármán Katalin         HSE Hegyisport Szentendre                  38:02    1                           



W50  (4)                                   

      1 Grant Julianna         PSE Postás-Matáv SE          16:54    2    44:46    1    40:37    1      102:17 
      2 Komár Béláné           HER Herkules SE Balatonal    17:05    3    56:56    3    52:19    2      126:20 
      3 Biró Aletta            BEA Budapesti Egyetemi At    14:38    1    55:32    2    60:28    4      130:38 
      4 Kovács Olga            HAV Havas Szabadidő Klub     18:31    4    71:23    4    57:41    3      147:35 



W60  (2)                                   

      1 Elise Jevanord         OKK                          12:44    1    53:21    1    59:54    2      125:59 
      2 Schell Antalné         PSE Postás-Matáv SE          16:54    2    85:18    2    52:51    1      155:03 



Open A  (33)                               

      1 Jankó Sándor           BTK Bakonyi Tájfutó Klub     20:13    5    78:27    4    54:39    6      153:19 
      2 Németh Jenő            BTK Bakonyi Tájfutó Klub     20:22    6    76:38    3    57:27    9      154:27 
      3 Sódor István           OSC Orvosegyetem SC          18:59    2    83:28    7    57:02    8      159:29 
      4 Gárdonyi Márk          OSC Orvosegyetem SC          15:29    1    87:07    9    61:35   13      164:11 
      5 Nagy Zsolt ifj         FMT FőMTERV SK               19:06    3   116:56   17    94:12   17      230:14 
      6 Tüskené Borszéki Erika PSE Postás-Matáv SE          22:27    8   135:35   21    87:37   16      245:39 

        Marganits Sándor       TTT Tatai Tömegsport és T    27:00    9   111:42   16     hiba                  
        Fejes Péter            VHS Veszprémi Honvéd SE      21:20    7     hiba                                
        Nyögéri Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  84:26    8    60:46   12             
        Karsai Klára           OSC Orvosegyetem SC                        91:51   11    60:17   11             
        Kiss Gábor             SMA Soproni Mőegyetemi AC                  70:06    2    52:34    5             
        Magyari Orsolya        TTE Tipo Tájfutó és Körny                 139:56   22    78:32   14             
        Győri János            BEA Budapesti Egyetemi At    19:07    4   134:14   20                           
        Törjék György          TTT Tatai Tömegsport és T                  94:02   12                           
        Kiss Zoltán            HSF Helsingin Suunnistaja                                58:24   10             
        Batta István           TTE Tipo Tájfutó és Körny                                52:03    4             
        Dankó Zoltán           TTE Tipo Tájfutó és Körny                                50:12    3             
        Meichl Márton          TTE Tipo Tájfutó és Körny                                49:41    2             
        Hegedüs Károly         TTE Tipo Tájfutó és Körny                                55:04    7             
        Belaj Zelsko           BJE BJE                                    82:40    5                           
        Krolopp Frigyes        HSP Hidegkúti Spartacus S                 102:08   14                           
        Horváth Gergely        FMT FőMTERV SK                            126:05   19                           
        Kiss Zsolt             TSE Törekvés SE                                          80:31   15             
        Perica Mladen          BJE BJE                                    97:54   13                           
        Peter Barcik           BBA Kobra Bratislava                       37:46    1                           
        Peter Barcik           BBA Kobra Bratislava                                     35:34    1             
        Georg Pregargner       OLC Rudersedorf                            89:24   10                           
        Gudrun Pregargner      OLC Rudersedorf                            83:21    6                           
        Brigitte Maget         OLC Rudersedorf                           118:07   18                           
        Gönczi Vera            TTE Tipo Tájfutó és Körny                 107:44   15                           
        Geisz Ferenc           POE Pécsi Orvos Egészségü                                                       
        Kallós Adél            POE Pécsi Orvos Egészségü                                                       
        Horváth Mihály         FMT FőMTERV SK                              hiba                                



Open B  (33)                               

      1 Kolarov Djoka          NES                          12:45    6    55:45   12    23:06    1       91:36 
      2 Varsányi Bence         MSE Megalódusz SE            15:24   10    44:44    5    41:13    3      101:21 
      3 Takács Tibor           BTK Bakonyi Tájfutó Klub     10:37    4    36:41    3    62:20   12      109:38 
      4 Dévényi Beatrix        ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    10:29    3    58:39   13    50:33    6      119:41 
      5 Bognár Emese           KTK Kőbányai Tájfutó Klub     9:51    1    63:17   16    51:38    8      124:46 
      6 Feltser Ilona          FMT FőMTERV SK               14:15    8    53:12   10    61:18   11      128:45 
      7 Dévényi Erika          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    21:47   16    54:49   11    82:04   19      158:40 
      8 Szebeliné Toldi Éva    PSE Postás-Matáv SE          18:44   14    91:41   19    52:26   10      162:51 
      9 Milávetz Gergő         BTK Bakonyi Tájfutó Klub     18:05   12    86:57   17    64:42   14      169:44 
     10 Nagy Balázs            TTE Tipo Tájfutó és Körny    20:27   15    88:46   18    88:40   20      197:53 

        Boa Brigitta           BTK Bakonyi Tájfutó Klub     13:00    7    44:29    4     hiba                  
        Jakus Katalin          FSC Futárok SC               15:26   11     hiba         50:55    7             
        Tuboly József          BTK Bakonyi Tájfutó Klub     12:00    5     hiba         97:07   21             
        Tóth-Buschmann Ilka    TTE Tipo Tájfutó és Körny                  48:48    7    42:22    4             
        Bükki Gyöngyi          VTC Veszprémi Tájfutó Clu                  51:47    9    69:48   16             
        Csöngei Barbara        VTC Veszprémi Tájfutó Clu    15:20    9    48:33    6                           
        Gegesi Kiss Rita       TTE Tipo Tájfutó és Körny                   hiba         73:07   17             
        Szőke Eszter           ARA Alba Regia Atlétikai                   61:12   14   108:15   22             
        Nemoda Katalin         FSC Futárok SC               22:48   17    61:19   15     hiba                  
        Pormüller Gabriella    ZTC Zalaegerszegi Tájékoz                                63:56   13             
        Id. Szebeli István     SSC Siketek SC Budapest      18:08   13                                         
        Parádi Zsuzsanna       ZTC Zalaegerszegi Tájékoz                                64:52   15             
        Robert Barcik          BBA Kobra Bratislava                       49:58    8                           
        Bánki Zoltánné         SZV Szegedi Vasutas SE                                   74:42   18             
        Tóth József            SKS Sárvári Kinizsi SK       10:18    2                                         
        Albert Judit           BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   31:20    2                           
        Robert Barcik          BBA Kobra Bratislava                                     43:38    5             
        Nagy Judit             HSP Hidegkúti Spartacus S                                51:39    9             
        Helle Dorina           VBT Veszprémi Bridzs és T     hiba                                              
        Renata Barcikova       BBA Kobra Bratislava                       28:29    1                           
        Renata Barcikova       BBA Kobra Bratislava                                     23:55    2             
        Renata Pachnik         POL Poland                                                                      
        Dosen Svetlana         OKS OKS