Katica tanya Alpok - Adria Kupa 2005P 2005.08.05. 18:26
Eredmények Zala Kupakészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Név                        Klub                                Idő 



M10D  (5)      2.550 km  75 m   4 ep       

    1 Varga Zsombor              NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE      14:35 
    2 Kishanti Martin            THS Taszári Honvéd SE             19:08 
    3 Vonyó András               PVS Pécsi Vasutas SK              59:54 

      Miháczi Ádám               TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i. 
      Grguric Neven              RIS Orienteering Club "Ris" D      n.i. 



M12C  (15)     2.360 km  65 m   6 ep       

    1 Péley Domokos              PVS Pécsi Vasutas SK              23:02 
    2 Lükő Dániel                VHS Veszprémi Honvéd SE           24:15 
    3 Muelek László              BTK Bakonyi Tájfutó Klub          30:19 
    4 Bettega Ivano              GSP GS Pavione                    31:06 
    5 Gazdik Vendel Özséb        VHS Veszprémi Honvéd SE           31:22 
    6 Paróczi Gergő              THS Taszári Honvéd SE             33:22 
    7 Gönye András               VHS Veszprémi Honvéd SE           34:20 
    8 Meneghel Marino            GSP GS Pavione                    34:28 
    9 Bettega Fabiano            GSP GS Pavione                    41:19 
   10 Milávecz Gergő             BTK Bakonyi Tájfutó Klub          42:45 
   11 Bettega David              GSP GS Pavione                    45:17 
   12 Czigány Máté               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     52:35 
   13 Németh Richárd             GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     56:41 
   14 Farkas Bence               GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     91:04 

      Filippo Padovan            VEN Team Veneto                    n.i. 



M14B  (11)     2.960 km  55 m   9 ep       

    1 Pongrácz Ervin             VHS Veszprémi Honvéd SE           24:56 
    2 Tölgyesi Ákos ifj.         VHS Veszprémi Honvéd SE           25:25 
    3 Zeni Alessandro            GSP GS Pavione                    29:02 
    4 Baumholczer Máté           PVS Pécsi Vasutas SK              30:27 
    5 Malnar Goran               RIS Orienteering Club "Ris" D     32:27 
    6 Grguric Nikola             RIS Orienteering Club "Ris" D     38:41 
    7 Nagy Attila                PVS Pécsi Vasutas SK              39:09 
    8 Frank Sodia                STY Styrian                       43:25 
    9 Stimac Hrvoje              RIS Orienteering Club "Ris" D     48:04 

      Zeni Fabio                 GSP GS Pavione                     hiba 
      Szalay Károly ifj.         VHS Veszprémi Honvéd SE            n.i. 



M16B  (14)     3.890 km  115 m   13 ep     

    1 Matjaz Stanfel             RIS Orienteering Club "Ris" D     41:04 
    2 Filó Bernát                PTX Pápai Tájfutó SE              50:16 
    3 Subat Andrej               RIS Orienteering Club "Ris" D     51:03 
    4 Biasutti Gianmarco         SEM Semiperdo Orienteering        52:39 
    5 Tóth Károly ifj.           THT Tapolcai Honvéd SE            52:49 
    6 Hardi Balázs               PVS Pécsi Vasutas SK              62:13 
    7 Kiss Bálint                SKS Sárvári Kinizsi SK            64:35 
    8 Kezele Kristijan           RIS Orienteering Club "Ris" D     70:05 
    9 Nagy Tamás                 PVS Pécsi Vasutas SK              76:38 
   10 Malnar Dejan               RIS Orienteering Club "Ris" D     95:46 
   11 Anic Nikola                LOK OK Lokve                     104:05 

      Kersity András             PVS Pécsi Vasutas SK               n.i. 
      Kovács András              PVS Pécsi Vasutas SK               n.i. 
      Grbac Edi                  POK POK Torpedo                    n.i. 



M16C  (7)      3.410 km  85 m   11 ep      

    1 Paul Christian             STY Styrian                       46:59 
    2 Rizzi Marco                FRI Friuli MTB & Orienteering     51:41 
    3 Béres László               PVM Pécsi Vörös Meteor SK         51:47 
    4 Fluck Marcell              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         54:43 
    5 Nágli András               GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     60:46 
    6 Vedran Lastovcic           JAP O-Club HPD Japetic           143:01 

      Buzály Norbert             GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      hiba 



M18B  (19)     4.210 km  110 m   15 ep     

    1 Vukonic Bojan              RIS Orienteering Club "Ris" D     30:17 
    2 Krauland Niko              TST AA Team Styrian               30:29 
    3 Seppi Andrea               TFV AA Team Friuli Venezia Gi     30:36 
    4 Dallavalle Luca            TTR AA Team Trentino - Alto A     30:42 
    5 Turcsán Gábor              TBA AA Team Baranya               34:32 
    6 Dorigati Paolo             MEZ Orienteering Mezzocorona      35:48 
    7 Sebastian Cionoiu          TBR AA Team Bayern                35:57 
    8 Simon Aigner               TBR AA Team Bayern                37:17 
    9 Leon Juricic               TCR AA Team Croatia               40:17 
   10 Genuzio Marco              TFV AA Team Friuli Venezia Gi     44:43 
   11 Davide Biadene             TVE AA Team Veneto                45:17 
   12 Cristiano De Agnoi         TVE AA Team Veneto                48:05 
   13 Zanon Claudio              TTR AA Team Trentino - Alto A     48:56 
   14 Boros Dániel               TSE Törekvés SE                   50:37 
   15 Kósa Gábor                 TZA AA Team Zala                  51:07 
   16 Tomislav Resetar           TCR AA Team Croatia               55:32 
   17 Szaknyéri Vendel Att       TZA AA Team Zala                  64:13 

      Sebők Béla                 TBA AA Team Baranya                n.i. 
      NN5                        TST AA Team Styrian                n.i. 



M18C  (6)      3.410 km  85 m   11 ep      

    1 Marcinkovic Denis          RIS Orienteering Club "Ris" D     38:02 
    2 Crucil Giacomo             FRI Friuli MTB & Orienteering     44:39 
    3 Meneghel Daniele           GSP GS Pavione                    45:51 
    4 Luka Resetar               JAP O-Club HPD Japetic            63:52 

      Mario Telisman             JAP O-Club HPD Japetic             n.i. 
      Maljevac Danijel           POK POK Torpedo                    n.i. 



M20A  (5)      6.310 km  155 m   17 ep     

    1 Baric Andrej               RIS Orienteering Club "Ris" D     52:39 
    2 Nagy Dániel                PVS Pécsi Vasutas SK              65:28 
    3 Szerémy Péter              PVS Pécsi Vasutas SK              70:14 
    4 Filippo Mutterle           VEN Team Veneto                   95:31 

      Paravic Anton              POK POK Torpedo                    n.i. 



M21A  (42)     6.310 km  155 m   17 ep     

    1 Jürgen Egger               TST AA Team Styrian               40:59 
    2 Vonyó Péter                TBA AA Team Baranya               45:23 
    3 Ralph Koerner              TBR AA Team Bayern                45:34 
    4 Seppi Marco                TFV AA Team Friuli Venezia Gi     45:46 
    5 Herwig Allwinger           TST AA Team Styrian               45:59 
    6 Hribar Andraz              TSL AA Team Slovenia              46:19 
    7 Kovács Róbert              TBA AA Team Baranya               46:31 
    8 Antonio Franco             TVE AA Team Veneto                47:35 
    9 Varga Bálint               TZA AA Team Zala                  48:11 
   10 Bezzi Marco                TTR AA Team Trentino - Alto A     48:52 
   11 Varga Zsolt                TZA AA Team Zala                  49:47 
   12 Uhlir Péter                TZA AA Team Zala                  51:02 
   13 Delic Petar                TCR AA Team Croatia               51:04 
   14 Antal Miklós               TBA AA Team Baranya               51:09 
   15 Maros Ervin Péter          TZA AA Team Zala                  51:43 
   16 Wilfred Renner             TST AA Team Styrian               51:44 
   17 Piltaver Jaka              TSL AA Team Slovenia              52:06 
   18 Paróczi Zsolt              TSO AA Team Somogy                52:17 
   19 Mézes Tibor Sólyom         GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     53:04 
   20 Szieberth Péter            TBA AA Team Baranya               53:06 
   21 Klobucaric Damir           TCR AA Team Croatia               54:53 
   22 Rihtaric David             TSL AA Team Slovenia              55:00 
   23 Cristellon Carlo           TTR AA Team Trentino - Alto A     55:49 
   24 Alberto Barausse           TVE AA Team Veneto                60:57 
   25 Michele Franco             TVE AA Team Veneto                61:05 
   26 Turra Piero                GSP GS Pavione                    64:26 
   27 Pongrac Branimir           TCR AA Team Croatia               65:24 
   28 Antal András               PVS Pécsi Vasutas SK              65:45 
   29 Zeni Gianluigi             TTR AA Team Trentino - Alto A     70:02 
   30 Lesjak Goran               TCR AA Team Croatia               73:05 
   31 Bjoern Kramer              TBR AA Team Bayern                73:41 
   32 Crippa Vincenzo            TLO AA Team Lombardia             75:42 
   33 Foschian Andrea            TFV AA Team Friuli Venezia Gi     79:02 
   34 Alberto Simionato          TVE AA Team Veneto                85:51 
   35 Dainese Matteo             TFV AA Team Friuli Venezia Gi     92:10 

      Bezzi Giuseppe             TTR AA Team Trentino - Alto A      hiba 
      Forrai Gábor               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      n.i. 
      Forrai Miklós              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      n.i. 
      NN1                        TST AA Team Styrian                n.i. 
      Nardo Daniel               TFV AA Team Friuli Venezia Gi      n.i. 
      Daniele Sabatini           VEN Team Veneto                    n.i. 
      Kustec Stanislav           TSL AA Team Slovenia               n.i. 



M21B  (26)     5.490 km  145 m   16 ep     

    1 Józsa Gábor                PSE Postás-Matáv SE               40:14 
    2 Miháczi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környezet     43:29 
    3 Gyulai Tamás               MSE Megalódusz SE                 43:48 
    4 Hegedűs Zoltán             OSC Orvosegyetem SC               48:51 
    5 Kajdon Tamás               PVM Pécsi Vörös Meteor SK         49:28 
    6 Domján Tamás               PVS Pécsi Vasutas SK              54:10 
    7 Csatlós Ferenc             PVM Pécsi Vörös Meteor SK         54:51 
    8 Csőkör Zoltán              TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     55:51 
    9 Szabó Csaba                BTK Bakonyi Tájfutó Klub          55:53 
   10 Niedermayer Zoltán         VHS Veszprémi Honvéd SE           58:05 
   11 Lajtai Zoltán              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         63:14 
   12 Ambrus Sándor              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         65:43 
   13 Dario Stefani              VEN Team Veneto                   66:11 
   14 Franjo Budi                JAP O-Club HPD Japetic            66:44 
   15 Bettega Davide             GSP GS Pavione                    67:13 
   16 Szebeli István             SSC Siketek SC Budapest           70:56 
   17 Pilotto Nicola             SEM Semiperdo Orienteering        77:10 
   18 Tusic Andrija              LOK OK Lokve                      79:49 
   19 Freitag Christian          STY Styrian                       81:29 
   20 Nicola Galvan              VEN Team Veneto                   83:39 
   21 Hardi András               PVS Pécsi Vasutas SK              86:55 
   22 Horváth Imre               BAL Budapesti Asztali-labdarú     96:00 
   23 Urbanc Ivica               RIS Orienteering Club "Ris" D    106:18 

      Pillmann Gábor             PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Radnai Zsolt               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Sasic Milan                POK POK Torpedo                    n.i. 



M21BR  (8)                                 

      Domján Tamás               PVS Pécsi Vasutas SK               n.i. 
      Kajdon Tamás               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Lajtai Zoltán              PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Radnai Zsolt               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Niedermayer Zoltán         VHS Veszprémi Honvéd SE            n.i. 
      Franjo Budi                JAP O-Club HPD Japetic             n.i. 
      Makai Zoltán               THS Taszári Honvéd SE              n.i. 
      Tosic Andrija              LOK OK Lokve                       n.i. 



M21C  (2)                                  

      Papp Jácint                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 
      Urbanc Ivica               RIS Orienteering Club "Ris" D      n.i. 



M35A  (28)     5.490 km  145 m   16 ep     

    1 Gillich György             TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     39:47 
    2 Viniczai Ferenc            TBA AA Team Baranya               41:43 
    3 Csizmadia János            TSO AA Team Somogy                43:53 
    4 Kaniski Tomislav           TCR AA Team Croatia               44:48 
    5 Varga József               TZA AA Team Zala                  45:44 
    6 Herwig Proske              TST AA Team Styrian               46:35 
    7 Joachim Friessinig         STY Styrian                       46:49 
    8 Fehér Ferenc               TZA AA Team Zala                  47:02 
    9 Udvardy Balázs             PVS Pécsi Vasutas SK              48:07 
   10 Turcsán János              PVS Pécsi Vasutas SK              49:20 
   11 Kustec Stanislav           TSL AA Team Slovenia              52:24 
   12 Kovács Ferenc dr.          PVS Pécsi Vasutas SK              52:36 
   13 Simone Gambini             TVE AA Team Veneto                56:21 
   14 Zagyi László               JMD Jászapáti Mészáros DSK        56:41 
   14 Van de Riet Gerrit         OLI OK Olifant                    56:41 
   16 Varsányi Attila            VTC Veszprémi Tájfutó Club        58:16 
   17 Fekete Gábor               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     63:52 
   18 Barnabe Renzo              TTR AA Team Trentino - Alto A     64:03 
   19 Murer Helmut               TTR AA Team Trentino - Alto A     64:24 
   20 Rudi Lorenz                TBR AA Team Bayern                67:42 
   21 Tóth Zsolt                 POE Pécsi Orvos Egészségügyi      81:28 
   22 Gion János Tamás           KAL Kalocsai SE                   84:06 

      Kovács László dr.ifj.      TBA AA Team Baranya                n.i. 
      Ament Tamás                POE Pécsi Orvos Egészségügyi       n.i. 
      Apollonio Fulvio           TFV AA Team Friuli Venezia Gi      n.i. 
      Folin Luca                 TFV AA Team Friuli Venezia Gi      n.i. 
      Fabio Padovan              TVE AA Team Veneto                 n.i. 
      Jevsevar Bojan             BRE OK Brezice                     n.i. 



M35BR  (7)                                 

      Ambrus Sándor              PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Csatlós Ferenc             PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Pillmann Gábor             PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Ament Tamás                POE Pécsi Orvos Egészségügyi       n.i. 
      Tóth Zsolt                 POE Pécsi Orvos Egészségügyi       n.i. 
      Varsányi Attila            VTC Veszprémi Tájfutó Club         n.i. 
      Szabó Csaba                BTK Bakonyi Tájfutó Klub           n.i. 



M40  (9)       4.490 km  145 m   17 ep     

    1 Václav Stepánsky           BRN Brno Zabovresky               47:08 
    2 Filó György                PTX Pápai Tájfutó SE              47:09 
    3 Günter Kradischnig         STY Styrian                       48:26 
    4 Csizmadia József           HER Herkules SE Balatonalmádi     48:37 
    5 Wolfgang Lueger            STY Styrian                       56:13 
    6 Alberto Albarello          VEN Team Veneto                   66:38 
    7 Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atléti     72:31 
    8 Gramaccia Danilo           SEM Semiperdo Orienteering        82:58 

      Makai Zoltán               THS Taszári Honvéd SE              hiba 



M45  (11)      4.210 km  110 m   15 ep     

    1 Gyulai Zoltán              MSE Megalódusz SE                 30:44 
    2 Nagy Márton                VTC Veszprémi Tájfutó Club        37:06 
    3 Németh Ferenc              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         38:43 
    4 Tóth Károly                VTC Veszprémi Tájfutó Club        39:17 
    5 Tiziano Zanetello          VEN Team Veneto                   39:58 
    6 Bettega Adriano            GSP GS Pavione                    43:18 

      Krauland Elmar             STY Styrian                        hiba 
      Szebényi Béla              KAL Kalocsai SE                    n.i. 
      Mészáros József            NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE       n.i. 
      Nagy György                PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Lazic Zoran                POK POK Torpedo                    n.i. 



M50  (16)      3.830 km  115 m   14 ep     

    1 Zentai József              HUF HUFEZE Pásztó                 38:59 
    2 Horváth Tivadar            HER Herkules SE Balatonalmádi     42:48 
    3 Ládi János                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub          45:16 
    4 Kóger Gyula                PVM Pécsi Vörös Meteor SK         45:35 
    5 Lajtai Sándor              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         46:29 
    6 Kósa Pál                   PVS Pécsi Vasutas SK              48:49 
    7 Paris Ezio                 MEZ Orienteering Mezzocorona      56:13 
    8 Vékony Andor               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         64:46 
    9 Virág Gyula                TSO AA Team Somogy                65:06 
   10 Kovács László dr.          PVS Pécsi Vasutas SK              71:07 
   11 Kersity Antal              PVS Pécsi Vasutas SK              89:31 
   12 Nagy Balázs                POE Pécsi Orvos Egészségügyi      91:48 
   13 Kollarics József           PVS Pécsi Vasutas SK             104:24 

      Balla Sándor               HSE Hegyisport Szentendre SE        nfb 
      Jónás Rudolf               POE Pécsi Orvos Egészségügyi       n.i. 
      Stepan Darko               POK POK Torpedo                    n.i. 



M55  (15)      3.430 km  95 m   12 ep      

    1 Horváth Béla               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         35:24 
    2 Fluck István               PVM Pécsi Vörös Meteor SK         37:54 
    3 Franco Tamanini            VEN Team Veneto                   40:33 
    4 Andrási Lajos              HER Herkules SE Balatonalmádi     41:57 
    5 Friedrich Vilmos           BEA Budapesti Egyetemi Atléti     45:33 
    6 Dorigati Carlo             MEZ Orienteering Mezzocorona      48:04 
    7 Gabriel Fauner             VEN Team Veneto                   48:29 
    8 Ivan Pongrac               JAP O-Club HPD Japetic            49:39 
    9 Gömbös Gyula               SKS Sárvári Kinizsi SK            50:15 
   10 Lenarduzzi Fulvio          SEM Semiperdo Orienteering        58:15 

      Hunyadvári László          BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 
      Korbély Tibor              HER Herkules SE Balatonalmádi      n.i. 
      Blum László id.            RTE Rendőr Testedző Egylet         n.i. 
      Vajda László               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 
      Helmuth Gisser             TER Terlaner Orientierungslau      n.i. 



M60  (11)      2.940 km  60 m   10 ep      

    1 Nagy Lajos                 PVS Pécsi Vasutas SK              26:09 
    2 Tóth János                 SKS Sárvári Kinizsi SK            37:21 
    2 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezet     37:21 
    4 Szűcs György dr.           PVS Pécsi Vasutas SK              40:07 
    5 Kéri Gerzson dr.           OSC Orvosegyetem SC               40:47 
    6 Benkovics László Dr.       PVS Pécsi Vasutas SK              43:49 
    7 Pilotto Sergio             SEM Semiperdo Orienteering        60:47 
    8 Kiss Endre dr.             PVM Pécsi Vörös Meteor SK         62:04 
    9 Nagy Gábor                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     99:18 

      Zolarek István             PVS Pécsi Vasutas SK               n.i. 
      Bányai Attila              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 



M65  (8)       2.550 km  45 m   9 ep       

    1 Varga György               POE Pécsi Orvos Egészségügyi      33:42 
    2 Ijjász István              PVS Pécsi Vasutas SK              42:27 
    3 Casatta Franco             MEZ Orienteering Mezzocorona      44:19 
    4 Gerfried Hoch              STY Styrian                       47:43 
    5 Csupor Miklós              TTE Tipo Tájfutó és Környezet     50:17 
    6 Szebeli István             SSC Siketek SC Budapest           63:56 
    7 Tihanyi László dr.         POE Pécsi Orvos Egészségügyi      71:58 
    8 Kozma László               TTE Tipo Tájfutó és Környezet    195:13 



W10D  (1)      2.550 km  75 m   4 ep       

    1 Kovács Réka                PVS Pécsi Vasutas SK              33:46 



W12C  (5)      2.360 km  65 m   6 ep       

    1 Varsányi Kinga             VTC Veszprémi Tájfutó Club        32:44 
    2 Szomor Beatrix             PVS Pécsi Vasutas SK              40:23 
    3 Gramaccia Margherita       SEM Semiperdo Orienteering        62:36 

      Gál Szabina                GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      n.i. 
      Bettega Beatrice           GSP GS Pavione                     n.i. 



W14B  (7)      2.550 km  45 m   9 ep       

    1 Clarissa Kradischnig       STY Styrian                       25:38 
    2 Elisabeth Pfeifer          STY Styrian                       32:14 
    3 Tóth Krisztina             VTC Veszprémi Tájfutó Club        34:09 
    4 Helena Aigner              STY Styrian                       40:45 
    5 Micol Zanetello            VEN Team Veneto                   51:40 
    6 Gramaccia Valentina        SEM Semiperdo Orienteering        53:09 

      Grisoni Valeria            SEM Semiperdo Orienteering         hiba 



W16B  (8)      2.960 km  55 m   9 ep       

    1 Sebők Petra                VHS Veszprémi Honvéd SE           28:33 
    2 Carina Kradischnig         STY Styrian                       31:17 
    3 Andrea Wurzer              STY Styrian                       39:28 
    4 Petranovic Barbara         RIS Orienteering Club "Ris" D     40:17 
    5 Tusic Anamaria             LOK OK Lokve                      41:36 
    6 Irene Zanetello            VEN Team Veneto                   43:34 
    7 Biasutti Lucrezia          SEM Semiperdo Orienteering        52:14 

      Szijártó Anikó             SKS Sárvári Kinizsi SK             n.i. 



W18B  (20)     3.890 km  115 m   13 ep     

    1 Péley Dorottya             TBA AA Team Baranya               41:58 
    2 Sakar Tena                 TCR AA Team Croatia               42:17 
    3 Adéla Stepánská            BRN Brno Zabovresky               48:28 
    4 Varga Adél                 TZA AA Team Zala                  51:34 
    5 Giulia Cunico              TVE AA Team Veneto                52:39 
    6 Federica Memo              TVE AA Team Veneto                55:54 
    7 Csizmadia Ágnes            TZA AA Team Zala                  60:07 
    8 Orler Jessica              TTR AA Team Trentino - Alto A     61:37 
    9 Rossi Samanta              TFV AA Team Friuli Venezia Gi     69:56 
   10 Baric Mateja               RIS Orienteering Club "Ris" D     83:41 
   11 Csizmadia Anett            TSO AA Team Somogy                93:40 
   12 Lucija Tancer              JAP O-Club HPD Japetic           112:57 

      Ursula Kadan               TST AA Team Styrian                hiba 
      Bramuzzi Monica            TFV AA Team Friuli Venezia Gi      hiba 
      NN6                        TST AA Team Styrian                n.i. 
      Stepan Nikolina            TCR AA Team Croatia                n.i. 
      Stepan Nikolina            POK POK Torpedo                    n.i. 
      Stepan Valentina           POK POK Torpedo                    n.i. 
      Scalet Nicole              TTR AA Team Trentino - Alto A      n.i. 
      Lukács Veronika            NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE       n.i. 



W21A  (25)     4.490 km  145 m   17 ep     

    1 Elisabeth Hohenwarter      TST AA Team Styrian               44:11 
    2 van de Riet Dunja          TCR AA Team Croatia               46:15 
    3 Sárecz Éva                 TZA AA Team Zala                  46:32 
    4 Kovács Bernadett           TBA AA Team Baranya               47:12 
    5 Renate Fauner              TVE AA Team Veneto                47:23 
    6 Judit Allwinger            TST AA Team Styrian               47:25 
    7 Jesovnik Ana               TCR AA Team Croatia               47:41 
    8 Domján Zsuzsa              TBA AA Team Baranya               51:10 
    9 Pap Viktória               TZA AA Team Zala                  51:56 
   10 Elmont Bernadett           TZA AA Team Zala                  52:22 
   11 Sebők Éva                  TBA AA Team Baranya               52:43 
   12 Rottensteiner M. Sabine    TTR AA Team Trentino - Alto A     53:18 
   13 Sancin Federica            TFV AA Team Friuli Venezia Gi     54:58 
   14 Kaufmann Brigitta Dóra     THS Taszári Honvéd SE             56:37 
   15 Stimac Linda               RIS Orienteering Club "Ris" D     59:36 
   16 Crepaz Mita                TFV AA Team Friuli Venezia Gi     63:54 
   17 Tünde Allwinger            TST AA Team Styrian               64:41 
   18 Orlic Antonija             TCR AA Team Croatia               67:32 
   19 Michela Guizzardi          CUS CUS Bologna                   70:35 
   20 Eva Walter                 NFW NF Wien                       73:49 
   21 Kuzmin Anka                TFV AA Team Friuli Venezia Gi     77:56 
   22 Tusic Andrea               LOK OK Lokve                      81:39 

      irchlechner Christine      TTR AA Team Trentino - Alto A      n.i. 
      Simion Marina              TTR AA Team Trentino - Alto A      n.i. 
      Holper Antónia             TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i. 



W21B  (11)     4.100 km  115 m   15 ep     

    1 Lendvai Katalin            VHS Veszprémi Honvéd SE           59:26 
    2 Federics Éva               TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     65:50 
    3 Bótor Barbara              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         73:01 
    4 Lajtai Eszter              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         86:28 
    5 Vonyó Péterné Szabó Rék    PVS Pécsi Vasutas SK              89:19 
    6 Vékonyné Árva Katalin      KTK Kőbányai Tájfutó Klub         90:59 
    7 Bális Eszter Magdolna      PVM Pécsi Vörös Meteor SK         92:28 
    8 Varga Zsuzsa               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     93:57 

      Horváth Tímea              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 
      Borza Ágnes                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 
      Stimac Linda               RIS Orienteering Club "Ris" D      n.i. 



W21BR  (5)                                 

      Bális Eszter Magdolna      PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Bótor Barbara              PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Lajtai Eszter              PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Tóthné Pfeiffer Zsuzsan    POE Pécsi Orvos Egészségügyi       n.i. 
      Daniela Popovic            JAP O-Club HPD Japetic             n.i. 



W21C  (10)     3.410 km  85 m   11 ep      

    1 Turcsánné Cseh Erzsébet    PVS Pécsi Vasutas SK              43:41 
    2 Nagy Judit                 EK2 Egyesületen kívüli - 2        47:44 
    3 Daniela Popovic            JAP O-Club HPD Japetic            52:46 
    4 Tóth Károlyné              VTC Veszprémi Tájfutó Club        53:38 
    5 Gömöri Csilla dr.          PVS Pécsi Vasutas SK              59:49 
    6 Stimac Nina                RIS Orienteering Club "Ris" D     63:07 
    7 Mitterer Andrea            BEA Budapesti Egyetemi Atléti     63:34 
    8 André Anna                 EK1 Egyesületen kívüli - 1        85:53 

      Tajnai Anita               SFC Széchenyi István Egyetem       n.i. 
      Tusic Andrea               LOK OK Lokve                       n.i. 



W35A  (22)     4.100 km  115 m   15 ep     

    1 Viniczainé Kovács Ildik    TBA AA Team Baranya               41:08 
    2 Galambos Erika             TSO AA Team Somogy                49:43 
    3 Csillag Veronika           HSE Hegyisport Szentendre Egy     49:49 
    4 Mátyás Ildikó              HSE Hegyisport Szentendre SE      51:09 
    5 Lovas Ágnes                TBA AA Team Baranya               51:50 
    6 Renate Krauland            TST AA Team Styrian               56:11 
    7 Vargáné Kocsis Katalin     TZA AA Team Zala                  57:19 
    8 Tóth Mariann               PVM Pécsi Vörös Meteor SK         60:10 
    9 Barát Imola                TSO AA Team Somogy                60:38 
   10 Murer Agathe               TTR AA Team Trentino - Alto A     61:44 
   11 Erika Lueger               TST AA Team Styrian               63:22 
   12 Kalcich Licia              TFV AA Team Friuli Venezia Gi     68:46 
   13 Vecchies Donatella         TFV AA Team Friuli Venezia Gi     71:12 
   14 Csizmadiáné Szóládi Ann    HER Herkules SE Balatonalmádi     76:51 
   15 Császár Jánosné            TZA AA Team Zala                  78:34 
   16 Villiotti Paola            TTR AA Team Trentino - Alto A     83:31 
   17 Tóthné Pfeiffer Zsuzsan    POE Pécsi Orvos Egészségügyi      88:14 
   18 Ebenspanger Emilija        TCR AA Team Croatia              100:02 
   19 Tusic Rozmari              LOK OK Lokve                     106:49 
   20 Antonella Panté            TVE AA Team Veneto               117:03 

      Blum Henriette             RTE Rendőr Testedző Egylet         n.i. 
      Hribar Nusa                TSL AA Team Slovenia               n.i. 



W40  (5)       3.830 km  115 m   14 ep     

    1 Radics Anna                TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     56:21 
    2 Dániel Edit                SPA Tabáni Spartacus Sport és     58:25 
    3 Mező Éva                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK         59:18 
    4 Németh Béláné              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         95:16 

      Lajtai Sándorné            PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 



W50  (4)       2.940 km  60 m   10 ep      

    1 Bragagna Lucia             MEZ Orienteering Mezzocorona      48:57 
    2 Zotta Ivana                MEZ Orienteering Mezzocorona      53:34 
    3 Maria Grazia Eberle        VEN Team Veneto                   64:23 

      Benga Andrásné             PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 



W55  (3)       2.550 km  45 m   9 ep       

    1 Casatta Cristina           MEZ Orienteering Mezzocorona      44:45 
    2 Gratton Donatella          CAI Cai Ottobre Trieste           61:21 
    3 Lin Fiorella               SEM Semiperdo Orienteering        93:26 



W60  (2)       2.550 km  45 m   9 ep       

    1 Babai Margit dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezet     45:05 
    2 Hanusz Mária               OSC Orvosegyetem SC               49:22 



Open advanced  3.430 km  95 m   12 ep      

    1 Lovász István              HSP Hidegkúti Spartacus Sport     39:16 
    2 Gáncs Kálmán               HER Herkules SE Balatonalmádi     44:06 
    3 Dákány Péter               INT INTERSICA SE                  49:20 
    4 Nyögéri Imre               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         50:44 
    5 Tóth Csaba                 EK1 Egyesületen kívüli - 1        73:00 
    6 Bátor Tímea                PVM Pécsi Vörös Meteor SK         81:07 
    7 Hardi András               PVS Pécsi Vasutas SK              90:34 

      Gajdos Péter               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Kárpát Zsolt               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 



Open beginner  2.360 km  65 m   6 ep       

    1 Csizmadia Ádám             TSO AA Team Somogy                41:22 
    2 Bendl Dagmar               STY Styrian                       64:36 
    3 Dévényi Beatrix            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     71:36 
    4 Lukács Endre               POE Pécsi Orvos Egészségügyi      74:22 
    5 Dévényi Erika              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     89:08 

      Zampiero Laura             GSP GS Pavione                     hiba 
      Köves Kitti                PVS Pécsi Vasutas SK               n.i.