Katica tanya Alpok - Adria Kupa 2005Szo 2005.08.06. 16:11
Eredmények Zselic Kupakészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Név                        Klub                                Idő 



M10D  (7)      2.050 km  50 m   10 ep      

    1 Varga Zsombor              NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE      19:39 
    2 Kishanti Martin            THS Taszári Honvéd SE             21:36 
    3 Grguric Neven              RIS Orienteering Club "Ris" D     25:17 
    4 Miháczi Ádám               TTE Tipo Tájfutó és Környezet     28:49 
    5 Ács Bálint                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     38:22 
    6 Düh Tamás                  KAL Kalocsai SE                   52:23 

      Vonyó András               PVS Pécsi Vasutas SK               n.i. 



M12C  (15)     2.400 km  90 m   8 ep       

    1 Lükő Dániel                VHS Veszprémi Honvéd SE           19:47 
    2 Bettega Ivano              GSP GS Pavione                    23:49 
    3 Gazdik Vendel Özséb        VHS Veszprémi Honvéd SE           26:00 
    4 Muelek László              BTK Bakonyi Tájfutó Klub          28:07 
    5 Péley Domokos              PVS Pécsi Vasutas SK              28:52 
    6 Meneghel Marino            GSP GS Pavione                    32:03 
    7 Gönye András               VHS Veszprémi Honvéd SE           37:27 
    8 Milávecz Gergő             BTK Bakonyi Tájfutó Klub          59:11 
    9 Farkas Bence               GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     60:45 
   10 Németh Richárd             GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     69:00 
   11 Bettega David              GSP GS Pavione                    70:26 
   12 Czigány Máté               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     75:04 
   13 Bettega Fabiano            GSP GS Pavione                    76:19 

      Filippo Padovan            VEN Team Veneto                    n.i. 
      Paróczi Gergő              THS Taszári Honvéd SE              n.i. 



M14B  (11)     2.950 km  140 m   12 ep     

    1 Pongrácz Ervin             VHS Veszprémi Honvéd SE           23:07 
    2 Tölgyesi Ákos ifj.         VHS Veszprémi Honvéd SE           23:40 
    3 Baumholczer Máté           PVS Pécsi Vasutas SK              26:10 
    4 Stimac Hrvoje              RIS Orienteering Club "Ris" D     31:29 
    5 Nagy Attila                PVS Pécsi Vasutas SK              36:35 
    6 Malnar Goran               RIS Orienteering Club "Ris" D     36:54 
    7 Frank Sodia                STY Styrian                       37:55 
    8 Grguric Nikola             RIS Orienteering Club "Ris" D     46:40 

      Zeni Alessandro            GSP GS Pavione                     hiba 
      Zeni Fabio                 GSP GS Pavione                     hiba 
      Szalay Károly ifj.         VHS Veszprémi Honvéd SE            n.i. 



M16B  (14)     5.050 km  270 m   15 ep     

    1 Tóth Károly ifj.           THT Tapolcai Honvéd SE            52:36 
    2 Matjaz Stanfel             RIS Orienteering Club "Ris" D     54:35 
    3 Subat Andrej               RIS Orienteering Club "Ris" D     64:23 
    4 Nagy Tamás                 PVS Pécsi Vasutas SK              76:05 
    5 Kiss Bálint                SKS Sárvári Kinizsi SK            79:36 
    6 Filó Bernát                PTX Pápai Tájfutó SE              82:02 
    7 Malnar Dejan               RIS Orienteering Club "Ris" D     82:50 
    8 Kovács András              PVS Pécsi Vasutas SK              87:35 
    9 Kezele Kristijan           RIS Orienteering Club "Ris" D     92:09 
   10 Hardi Balázs               PVS Pécsi Vasutas SK              94:07 
   11 Biasutti Gianmarco         SEM Semiperdo Orienteering        99:08 
   12 Anic Nikola                LOK OK Lokve                     134:28 

      Kersity András             PVS Pécsi Vasutas SK               n.i. 
      Grbac Edi                  POK POK Torpedo                    n.i. 



M16C  (7)      2.950 km  90 m   8 ep       

    1 Paul Christian             STY Styrian                       21:16 
    2 Fluck Marcell              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         26:33 
    3 Béres László               PVM Pécsi Vörös Meteor SK         26:35 
    4 Rizzi Marco                FRI Friuli MTB & Orienteering     31:51 
    5 Nágli András               GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     38:31 
    6 Vedran Lastovcic           JAP O-Club HPD Japetic            49:59 
    7 Buzály Norbert             GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     55:32 



M18B  (19)     7.400 km  350 m   24 ep     

    1 Dallavalle Luca            TTR AA Team Trentino - Alto A     58:41 
    2 Turcsán Gábor              TBA AA Team Baranya               61:46 
    3 Vukonic Bojan              RIS Orienteering Club "Ris" D     69:56 
    4 Seppi Andrea               TFV AA Team Friuli Venezia Gi     71:59 
    5 Krauland Niko              TST AA Team Styrian               77:58 
    6 Zanon Claudio              TTR AA Team Trentino - Alto A     78:40 
    7 Sebastian Cionoiu          TBR AA Team Bayern                80:03 
    8 Dorigati Paolo             MEZ Orienteering Mezzocorona      81:39 
    9 Genuzio Marco              TFV AA Team Friuli Venezia Gi     83:59 
   10 Boros Dániel               TSE Törekvés SE                   86:40 
   11 Simon Aigner               TBR AA Team Bayern                88:00 
   12 Sebők Béla                 TBA AA Team Baranya               93:34 
   13 Davide Biadene             TVE AA Team Veneto                96:59 
   14 Cristiano De Agnoi         TVE AA Team Veneto               105:40 
   15 Szaknyéri Vendel Att       TZA AA Team Zala                 118:00 
   16 Tomislav Resetar           TCR AA Team Croatia              118:24 
   17 Leon Jurcic                TCR AA Team Croatia              119:34 
   18 Kósa Gábor                 TZA AA Team Zala                 136:40 

      NN5                        TST AA Team Styrian                n.i. 



M18C  (6)      3.600 km  100 m   10 ep     

    1 Marcinkovic Denis          RIS Orienteering Club "Ris" D     35:00 
    2 Crucil Giacomo             FRI Friuli MTB & Orienteering     40:05 
    3 Luka Resetar               JAP O-Club HPD Japetic            46:30 
    4 Meneghel Daniele           GSP GS Pavione                    52:28 

      Mario Telisman             JAP O-Club HPD Japetic             n.i. 
      Maljevac Danijel           POK POK Torpedo                    n.i. 



M20A  (5)      8.900 km  410 m   21 ep     

    1 Baric Andrej               RIS Orienteering Club "Ris" D     80:34 
    2 Nagy Dániel                PVS Pécsi Vasutas SK              95:44 
    3 Szerémy Péter              PVS Pécsi Vasutas SK             114:53 
    4 Filippo Mutterle           VEN Team Veneto                  129:18 

      Paravic Anton              POK POK Torpedo                    n.i. 



M21A  (42)     12.000 km  510 m   26 ep    

    1 Seppi Marco                TFV AA Team Friuli Venezia Gi     85:21 
    2 Vonyó Péter                TBA AA Team Baranya               86:55 
    3 Antonio Franco             TVE AA Team Veneto                89:22 
    4 Ralph Koerner              TBR AA Team Bayern                89:41 
    5 Kovács Róbert              TBA AA Team Baranya               91:32 
    6 Jürgen Egger               TST AA Team Styrian               91:53 
    7 Varga Bálint               TZA AA Team Zala                  95:10 
    8 Hribar Andraz              TSL AA Team Slovenia              97:23 
    9 Maros Ervin Péter          TZA AA Team Zala                  98:13 
   10 Rihtaric David             TSL AA Team Slovenia              99:17 
   11 Uhlir Péter                TZA AA Team Zala                  99:38 
   12 Antal Miklós               TBA AA Team Baranya              100:22 
   13 Herwig Allwinger           TST AA Team Styrian              100:47 
   14 Szieberth Péter            TBA AA Team Baranya              101:02 
   15 Piltaver Jaka              TSL AA Team Slovenia             103:18 
   16 Cristellon Carlo           TTR AA Team Trentino - Alto A    104:48 
   17 Klobucaric Damir           TCR AA Team Croatia              109:28 
   18 Antal András               PVS Pécsi Vasutas SK             110:45 
   19 Crippa Vincenzo            TLO AA Team Lombardia            113:15 
   20 Alberto Barausse           TVE AA Team Veneto               113:30 
   21 Bezzi Giuseppe             TTR AA Team Trentino - Alto A    114:08 
   22 Varga Zsolt                TZA AA Team Zala                 114:35 
   23 Bezzi Marco                TTR AA Team Trentino - Alto A    116:25 
   24 Kustec Stanislav           TSL AA Team Slovenia             118:09 
   25 Wilfred Renner             TST AA Team Styrian              118:28 
   26 Michele Franco             TVE AA Team Veneto               121:00 
   27 Mézes Tibor Sólyom         GOC Göcsej Környezetvédő, Táj    121:52 
   28 Alberto Simionato          TVE AA Team Veneto               124:44 
   29 Turra Piero                GSP GS Pavione                   142:21 
   30 Foschian Andrea            TFV AA Team Friuli Venezia Gi    160:32 
   31 Pongrac Branimir           TCR AA Team Croatia              161:58 
   32 Dainese Matteo             TFV AA Team Friuli Venezia Gi    166:25 

      Delic Petar                TCR AA Team Croatia                hiba 
      Bjoern Kramer              TBR AA Team Bayern                 hiba 
      Zeni Gianluigi             TTR AA Team Trentino - Alto A      hiba 
      Forrai Gábor               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      n.i. 
      Forrai Miklós              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      n.i. 
      NN1                        TST AA Team Styrian                n.i. 
      Lesjak Goran               TCR AA Team Croatia                n.i. 
      Nardo Daniel               TFV AA Team Friuli Venezia Gi      n.i. 
      Daniele Sabatini           VEN Team Veneto                    n.i. 
      Paróczi Zsolt              TSO AA Team Somogy                 n.i. 



M21B  (27)     8.300 km  340 m   20 ep     

    1 Gillich István             MSE Megalódusz SE                 65:16 
    2 Miháczi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környezet     69:52 
    3 Gyulai Tamás               MSE Megalódusz SE                 71:53 
    4 Hegedűs Zoltán             OSC Orvosegyetem SC               78:01 
    5 Csőkör Zoltán              TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     83:52 
    6 Dario Stefani              VEN Team Veneto                   89:15 
    7 Hardi András               PVS Pécsi Vasutas SK              97:38 
    8 Bettega Davide             GSP GS Pavione                   110:54 
    9 Pilotto Nicola             SEM Semiperdo Orienteering       121:39 
   10 Horváth Imre               BAL Budapesti Asztali-labdarú    202:05 

      Nicola Galvan              VEN Team Veneto                    hiba 
      Domján Tamás               PVS Pécsi Vasutas SK               n.i. 
      Ambrus Sándor              PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Csatlós Ferenc             PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Kajdon Tamás               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Lajtai Zoltán              PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Pillmann Gábor             PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Radnai Zsolt               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Szebeli István             SSC Siketek SC Budapest            n.i. 
      Niedermayer Zoltán         VHS Veszprémi Honvéd SE            n.i. 
      Franjo Budi                JAP O-Club HPD Japetic             n.i. 
      Tusic Andrija              LOK OK Lokve                       n.i. 
      Urbanc Ivica               RIS Orienteering Club "Ris" D      n.i. 
      Sasic Milan                POK POK Torpedo                    n.i. 
      Freitag Christian          STY Styrian                        n.i. 
      Szabó Csaba                BTK Bakonyi Tájfutó Klub           n.i. 
      Józsa Gábor                PSE Postás-Matáv SE                n.i. 



M21BR  (10)    4.800 km  220 m   16 ep     

    1 Domján Tamás               PVS Pécsi Vasutas SK              38:41 
    2 Kajdon Tamás               PVM Pécsi Vörös Meteor SK         39:59 
    3 Ács Gábor                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     44:08 
    4 Niedermayer Zoltán         VHS Veszprémi Honvéd SE           50:01 
    5 Franjo Budi                JAP O-Club HPD Japetic            51:02 
    6 Makai Zoltán               THS Taszári Honvéd SE             67:03 
    7 Serestey Áron              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     71:46 
    8 Tosic Andrija              LOK OK Lokve                     116:14 

      Lajtai Zoltán              PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Radnai Zsolt               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 



M21C  (3)      4.660 km  100 m   9 ep      

    1 Freitag Christian          STY Styrian                       37:32 
    2 Urbanc Ivica               RIS Orienteering Club "Ris" D     56:23 

      Papp Jácint                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 



M35A  (28)     8.550 km  370 m   21 ep     

    1 Gillich György             TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     70:26 
    2 Kaniski Tomislav           TCR AA Team Croatia               70:52 
    3 Viniczai Ferenc            TBA AA Team Baranya               71:24 
    4 Kovács Ferenc dr.          PVS Pécsi Vasutas SK              76:36 
    5 Varga József               TZA AA Team Zala                  78:27 
    6 Fehér Ferenc               TZA AA Team Zala                  79:26 
    7 Joachim Friessinig         TST AA Team Styrian               79:54 
    8 Udvardy Balázs             PVS Pécsi Vasutas SK              82:49 
    9 Herwig Proske              TST AA Team Styrian               84:28 
   10 Van de Riet Gerrit         OLI OK Olifant                    85:56 
   11 Kovács László dr.ifj.      TBA AA Team Baranya               86:17 
   12 Turcsán János              PVS Pécsi Vasutas SK              87:43 
   13 Zagyi László               JMD Jászapáti Mészáros DSK       101:15 
   14 Barnabe Renzo              TTR AA Team Trentino - Alto A    102:55 
   15 Simone Gambini             TVE AA Team Veneto               103:05 
   16 Murer Helmut               TTR AA Team Trentino - Alto A    114:54 
   17 Apollonio Fulvio           TFV AA Team Friuli Venezia Gi    126:05 
   18 Gion János Tamás           KAL Kalocsai SE                  128:18 
   19 Rudi Lorenz                TBR AA Team Bayern               153:28 

      Fekete Gábor               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      hiba 
      Csizmadia János            TSO AA Team Somogy                 n.i. 
      Ament Tamás                POE Pécsi Orvos Egészségügyi       n.i. 
      Tóth Zsolt                 POE Pécsi Orvos Egészségügyi       n.i. 
      Varsányi Attila            VTC Veszprémi Tájfutó Club         n.i. 
      Folin Luca                 TFV AA Team Friuli Venezia Gi      n.i. 
      Fabio Padovan              TVE AA Team Veneto                 n.i. 
      Kustec Stanislav           TSL AA Team Slovenia               n.i. 
      Jevsevar Bojan             BRE OK Brezice                     n.i. 



M35BR  (7)     4.800 km  220 m   16 ep     

    1 Szabó Csaba                BTK Bakonyi Tájfutó Klub          43:57 
    2 Csatlós Ferenc             PVM Pécsi Vörös Meteor SK         46:56 
    3 Varsányi Attila            VTC Veszprémi Tájfutó Club        49:07 
    4 Ament Tamás                POE Pécsi Orvos Egészségügyi      52:53 
    5 Pillmann Gábor             PVM Pécsi Vörös Meteor SK         55:59 
    6 Ambrus Sándor              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         64:10 
    7 Tóth Zsolt                 POE Pécsi Orvos Egészségügyi      76:37 



M40  (10)      5.900 km  240 m   18 ep     

    1 Filó György                PTX Pápai Tájfutó SE              61:21 
    2 Günter Kradischnig         STY Styrian                       68:57 
    3 Csizmadia József           HER Herkules SE Balatonalmádi     70:31 
    4 Václav Stepánsky           BRN Brno Zabovresky               85:44 
    5 Alberto Albarello          VEN Team Veneto                   88:51 
    6 Halász Elemér              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás    111:46 
    7 Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atléti    115:34 
    8 Gramaccia Danilo           SEM Semiperdo Orienteering       140:34 

      Wolfgang Lueger            STY Styrian                        hiba 
      Makai Zoltán               THS Taszári Honvéd SE              n.i. 



M45  (11)      5.300 km  210 m   20 ep     

    1 Gyulai Zoltán              MSE Megalódusz SE                 38:42 
    2 Nagy Márton                VTC Veszprémi Tájfutó Club        46:12 
    3 Tóth Károly                VTC Veszprémi Tájfutó Club        48:04 
    4 Nagy György                PVM Pécsi Vörös Meteor SK         55:23 
    5 Bettega Adriano            GSP GS Pavione                    57:09 
    6 Krauland Elmar             STY Styrian                       58:03 
    7 Mészáros József            NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE      67:02 
    8 Szebényi Béla              KAL Kalocsai SE                  101:53 

      Tiziano Zanetello          VEN Team Veneto                    hiba 
      Németh Ferenc              PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Lazic Zoran                POK POK Torpedo                    n.i. 



M50  (16)      5.050 km  270 m   15 ep     

    1 Zentai József              HUF HUFEZE Pásztó                 52:05 
    2 Balla Sándor               HSE Hegyisport Szentendre SE      56:14 
    3 Ládi János                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub          61:53 
    4 Kósa Pál                   PVS Pécsi Vasutas SK              62:14 
    5 Kóger Gyula                PVM Pécsi Vörös Meteor SK         65:15 
    6 Kovács László dr.          PVS Pécsi Vasutas SK              71:36 
    7 Virág Gyula                TSO AA Team Somogy                71:56 
    8 Lajtai Sándor              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         76:01 
    9 Vékony Andor               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         82:27 
   10 Paris Ezio                 MEZ Orienteering Mezzocorona      99:07 
   11 Kersity Antal              PVS Pécsi Vasutas SK             127:43 
   12 Nagy Balázs                POE Pécsi Orvos Egészségügyi     142:43 
   13 Kollarics József           PVS Pécsi Vasutas SK             147:57 

      Horváth Tivadar            HER Herkules SE Balatonalmádi      hiba 
      Jónás Rudolf               POE Pécsi Orvos Egészségügyi       n.i. 
      Stepan Darko               POK POK Torpedo                    n.i. 



M55  (15)      4.500 km  250 m   18 ep     

    1 Gömbös Gyula               SKS Sárvári Kinizsi SK            54:48 
    2 Horváth Béla               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         55:48 
    3 Andrási Lajos              HER Herkules SE Balatonalmádi     63:34 
    4 Dorigati Carlo             MEZ Orienteering Mezzocorona      64:43 
    5 Friedrich Vilmos           BEA Budapesti Egyetemi Atléti     69:41 
    6 Hunyadvári László          BEA Budapesti Egyetemi Atléti     70:42 
    7 Gabriel Fauner             VEN Team Veneto                   71:08 
    8 Lenarduzzi Fulvio          SEM Semiperdo Orienteering        74:54 
    9 Korbély Tibor              HER Herkules SE Balatonalmádi     81:24 
   10 Ivan Pongrac               JAP O-Club HPD Japetic            84:14 

      Fluck István               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          hiba 
      Franco Tamanini            VEN Team Veneto                    hiba 
      Blum László id.            RTE Rendőr Testedző Egylet         n.i. 
      Vajda László               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 
      Helmuth Gisser             TER Terlaner Orientierungslau      n.i. 



M60  (11)      3.850 km  180 m   14 ep     

    1 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezet     43:53 
    2 Zolarek István             PVS Pécsi Vasutas SK              47:34 
    3 Nagy Lajos                 PVS Pécsi Vasutas SK              49:17 
    4 Tóth János                 SKS Sárvári Kinizsi SK            53:28 
    5 Benkovics László Dr.       PVS Pécsi Vasutas SK              53:35 
    6 Szűcs György dr.           PVS Pécsi Vasutas SK              53:36 
    7 Bányai Attila              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     54:47 
    8 Kéri Gerzson dr.           OSC Orvosegyetem SC               56:16 
    9 Nagy Gábor                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     59:26 
   10 Kiss Endre dr.             PVM Pécsi Vörös Meteor SK         60:35 
   11 Pilotto Sergio             SEM Semiperdo Orienteering        77:23 



M65  (8)       2.950 km  140 m   12 ep     

    1 Varga György               POE Pécsi Orvos Egészségügyi      34:33 
    2 Casatta Franco             MEZ Orienteering Mezzocorona      36:22 
    3 Gerfried Hoch              STY Styrian                       37:16 
    4 Ijjász István              PVS Pécsi Vasutas SK              41:57 
    5 Csupor Miklós              TTE Tipo Tájfutó és Környezet     60:56 
    6 Tihanyi László dr.         POE Pécsi Orvos Egészségügyi      62:08 
    7 Kozma László               TTE Tipo Tájfutó és Környezet    164:21 

      Szebeli István             SSC Siketek SC Budapest            n.i. 



W10D  (4)      2.050 km  50 m   10 ep      

    1 Kovács Réka                PVS Pécsi Vasutas SK              28:43 
    2 Becze Rita                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         41:40 
    3 Klepah Vanda               PVM Pécsi Vörös Meteor SK         50:43 

      Józsa Dominika             PSE Postás-Matáv SE                  vi 



W12C  (5)      2.300 km  55 m   9 ep       

    1 Varsányi Kinga             VTC Veszprémi Tájfutó Club        22:49 
    2 Szomor Beatrix             PVS Pécsi Vasutas SK              36:19 
    3 Gramaccia Margherita       SEM Semiperdo Orienteering        43:19 

      Gál Szabina                GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      n.i. 
      Bettega Beatrice           GSP GS Pavione                     n.i. 



W14B  (8)      2.800 km  120 m   11 ep     

    1 Clarissa Kradischnig       STY Styrian                       25:57 
    2 Tóth Krisztina             VTC Veszprémi Tájfutó Club        26:29 
    3 Elisabeth Pfeifer          STY Styrian                       27:51 
    4 Helena Aigner              STY Styrian                       30:34 
    5 Zeni Maura                 GSP GS Pavione                    41:46 
    6 Gramaccia Valentina        SEM Semiperdo Orienteering        44:54 
    7 Micol Zanetello            VEN Team Veneto                   44:55 
    8 Grisoni Valeria            SEM Semiperdo Orienteering        50:38 



W16B  (8)      3.850 km  180 m   14 ep     

    1 Carina Kradischnig         STY Styrian                       39:37 
    2 Sebők Petra                VHS Veszprémi Honvéd SE           42:49 
    3 Andrea Wurzer              STY Styrian                       49:22 
    4 Irene Zanetello            VEN Team Veneto                   50:54 
    5 Petranovic Barbara         RIS Orienteering Club "Ris" D     60:16 
    6 Tusic Anamaria             LOK OK Lokve                      75:38 
    7 Biasutti Lucrezia          SEM Semiperdo Orienteering        79:30 

      Szijártó Anikó             SKS Sárvári Kinizsi SK             n.i. 



W18B  (20)     5.150 km  270 m   19 ep     

    1 Péley Dorottya             TBA AA Team Baranya               51:30 
    2 Adéla Stepánská            BRN Brno Zabovresky               51:42 
    3 Federica Memo              TVE AA Team Veneto                64:59 
    4 Sakar Tena                 TCR AA Team Croatia               65:55 
    5 Orler Jessica              TTR AA Team Trentino - Alto A     70:45 
    6 Ursula Kadan               TST AA Team Styrian               71:57 
    7 Varga Adél                 TZA AA Team Zala                  72:50 
    8 Giulia Cunico              TVE AA Team Veneto                81:37 
    9 Rossi Samanta              TFV AA Team Friuli Venezia Gi     83:06 
   10 Baric Mateja               RIS Orienteering Club "Ris" D     90:19 
   11 Csizmadia Ágnes            TZA AA Team Zala                  95:28 
   12 Bramuzzi Monica            TFV AA Team Friuli Venezia Gi    101:04 
   13 Lucija Tancer              JAP O-Club HPD Japetic           109:55 

      Csizmadia Anett            TSO AA Team Somogy                 hiba 
      NN6                        TST AA Team Styrian                n.i. 
      Stepan Nikolina            TCR AA Team Croatia                n.i. 
      Stepan Nikolina            POK POK Torpedo                    n.i. 
      Stepan Valentina           POK POK Torpedo                    n.i. 
      Scalet Nicole              TTR AA Team Trentino - Alto A      n.i. 
      Lukács Veronika            NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE       n.i. 



W21A  (25)     7.250 km  330 m   22 ep     

    1 Renate Fauner              TVE AA Team Veneto                61:51 
    2 Rottensteiner M. Sabine    TTR AA Team Trentino - Alto A     71:20 
    3 Kovács Bernadett           TBA AA Team Baranya               71:42 
    4 Elisabeth Hohenwarter      TST AA Team Styrian               73:25 
    5 Sárecz Éva                 TZA AA Team Zala                  74:55 
    6 Domján Zsuzsa              TBA AA Team Baranya               75:53 
    7 Michela Guizzardi          CUS CUS Bologna                   76:55 
    8 Judit Allwinger            TST AA Team Styrian               77:08 
    9 Sebők Éva                  TBA AA Team Baranya               77:42 
   10 Elmont Bernadett           TZA AA Team Zala                  80:22 
   11 Jesovnik Ana               TCR AA Team Croatia               80:50 
   12 van de Riet Dunja          TCR AA Team Croatia               82:59 
   13 Sancin Federica            TFV AA Team Friuli Venezia Gi     85:06 
   14 Crepaz Mita                TFV AA Team Friuli Venezia Gi     91:07 
   15 Orlic Antonija             TCR AA Team Croatia               95:08 
   16 Kaufmann Brigitta Dóra     TSO AA Team Somogy                99:57 
   17 Eva Walter                 NFW NF Wien                      104:22 
   18 Holper Antónia             TTE Tipo Tájfutó és Környezet    110:20 
   19 Tünde Allwinger            TST AA Team Styrian              112:01 
   20 Pap Viktória               TZA AA Team Zala                 114:24 

      Kuzmin Anka                TFV AA Team Friuli Venezia Gi      hiba 
      Tusic Andrea               LOK OK Lokve                       n.i. 
      Stimac Linda               RIS Orienteering Club "Ris" D      n.i. 
      irchlechner Christine      TTR AA Team Trentino - Alto A      n.i. 
      Simion Marina              TTR AA Team Trentino - Alto A      n.i. 



W21B  (12)     4.800 km  220 m   16 ep     

    1 Horváth Tímea              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     54:01 
    2 Stimac Linda               RIS Orienteering Club "Ris" D     56:19 
    3 Federics Éva               TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     59:32 
    4 Vékonyné Árva Katalin      KTK Kőbányai Tájfutó Klub         62:19 
    5 Lendvai Katalin            VHS Veszprémi Honvéd SE           68:01 
    6 Vonyó Péterné Szabó Rék    PVS Pécsi Vasutas SK              71:41 
    7 Orosz Katalin              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     80:08 
    8 Varga Zsuzsa               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     89:21 

      Bális Eszter Magdolna      PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Bótor Barbara              PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Lajtai Eszter              PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 
      Borza Ágnes                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 



W21BR  (7)     3.500 km  150 m   14 ep     

    1 Bótor Barbara              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         46:45 
    2 Galambos Katalin           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     47:05 
    3 Daniela Popovic            JAP O-Club HPD Japetic            55:49 
    4 Lajtai Eszter              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         56:39 
    5 Tóthné Pfeiffer Zsuzsan    POE Pécsi Orvos Egészségügyi      60:37 
    6 Harsányi Rita              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     61:48 
    7 Bális Eszter Magdolna      PVM Pécsi Vörös Meteor SK         68:53 



W21C  (10)     3.600 km  100 m   10 ep     

    1 Turcsánné Cseh Erzsébet    PVS Pécsi Vasutas SK              41:59 
    2 Tóth Károlyné              VTC Veszprémi Tájfutó Club        43:56 
    3 Nagy Judit                 EK2 Egyesületen kívüli - 2        45:41 
    4 Tusic Andrea               LOK OK Lokve                      46:42 
    5 Tajnai Anita               SFC Széchenyi István Egyetem      48:08 
    6 Gömöri Csilla dr.          PVS Pécsi Vasutas SK              52:23 
    7 Mitterer Andrea            BEA Budapesti Egyetemi Atléti     53:35 
    8 André Anna                 EK1 Egyesületen kívüli - 1        56:22 
    9 Stimac Nina                RIS Orienteering Club "Ris" D     63:17 

      Daniela Popovic            JAP O-Club HPD Japetic             n.i. 



W35A  (23)     5.300 km  210 m   20 ep     

    1 Csillag Veronika           HSE Hegyisport Szentendre Egy     55:13 
    2 Galambos Erika             TSO AA Team Somogy                55:55 
    3 Viniczainé Kovács Ildik    TBA AA Team Baranya               62:01 
    4 Csizmadiáné Szóládi Ann    HER Herkules SE Balatonalmádi     64:25 
    5 Lovas Ágnes                TBA AA Team Baranya               65:16 
    6 Erika Lueger               TST AA Team Styrian               65:28 
    7 Gillichné dr.Kalocsai A    MSE Megalódusz SE                 65:33 
    8 Barát Imola                TSO AA Team Somogy                67:58 
    9 Renate Krauland            TST AA Team Styrian               68:57 
   10 Ebenspanger Emilija        TCR AA Team Croatia               71:57 
   11 Vecchies Donatella         TFV AA Team Friuli Venezia Gi     86:10 
   12 Kalcich Licia              TFV AA Team Friuli Venezia Gi     90:17 
   13 Villiotti Paola            TTR AA Team Trentino - Alto A    101:10 
   14 Murer Agathe               TTR AA Team Trentino - Alto A    103:02 
   15 Tusic Rozmari              LOK OK Lokve                     111:14 
   16 Antonella Panté            TVE AA Team Veneto               134:39 

      Császár Jánosné            TZA AA Team Zala                   hiba 
      Vargáné Kocsis Katalin     TZA AA Team Zala                   hiba 
      Tóth Mariann               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          hiba 
      Mátyás Ildikó              HSE Hegyisport Szentendre SE       n.i. 
      Tóthné Pfeiffer Zsuzsan    POE Pécsi Orvos Egészségügyi       n.i. 
      Blum Henriette             RTE Rendőr Testedző Egylet         n.i. 
      Hribar Nusa                TSL AA Team Slovenia               n.i. 



W40  (6)       4.500 km  250 m   18 ep     

    1 Radics Anna                TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     61:50 
    2 Dániel Edit                SPA Tabáni Spartacus Sport és     74:04 
    3 Mező Éva                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK         77:23 
    4 Nagy Márta                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     84:10 
    5 Németh Béláné              PVM Pécsi Vörös Meteor SK        107:37 

      Lajtai Sándorné            PVM Pécsi Vörös Meteor SK          hiba 



W50  (4)       3.850 km  180 m   14 ep     

    1 Bragagna Lucia             MEZ Orienteering Mezzocorona      49:09 
    2 Zotta Ivana                MEZ Orienteering Mezzocorona      57:40 
    3 Maria Grazia Eberle        VEN Team Veneto                   78:25 

      Benga Andrásné             PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 



W55  (4)       3.500 km  150 m   14 ep     

    1 Casatta Cristina           MEZ Orienteering Mezzocorona      54:59 
    2 Gratton Donatella          CAI Cai Ottobre Trieste           89:21 
    3 Lin Fiorella               SEM Semiperdo Orienteering        90:35 
    4 Zorat Gabriella            EK2 Egyesületen kívüli - 2       141:38 



W60  (2)       2.950 km  140 m   12 ep     

    1 Hanusz Mária               OSC Orvosegyetem SC               60:55 
    2 Babai Margit dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezet     61:29 



Open advanced  3.500 km  150 m   14 ep     

    1 Lovász István              HSP Hidegkúti Spartacus Sport     37:13 
    2 Gajdos Péter               PVM Pécsi Vörös Meteor SK         43:15 
    3 Nyögéri Imre               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         46:14 
    4 Tóth Csaba                 EK1 Egyesületen kívüli - 1        50:52 
    5 Bátor Tímea                PVM Pécsi Vörös Meteor SK         52:22 
    6 Gáncs Kálmán               HER Herkules SE Balatonalmádi     60:23 
    7 Rózsa László               ARA Alba Regia Atlétikai Klub     60:52 
    8 Dákány Péter               INT INTERSICA SE                  65:27 
    9 Lukácsi Ágnes              PVM Pécsi Vörös Meteor SK         83:51 
   10 Varga Lilla                NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE      90:21 
   11 Hardi András               PVS Pécsi Vasutas SK              96:55 



Open beginner  2.950 km  90 m   8 ep       

    1 Ronkai György              EK2 Egyesületen kívüli - 2        26:53 
    2 Csizmadia Ádám             TSO AA Team Somogy                38:53 
    3 Dévényi Erika              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     40:45 
    4 Dévényi Beatrix            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     55:17 
    5 Bendl Dagmar               STY Styrian                       59:03 
    6 Köves Kitti                PVS Pécsi Vasutas SK              81:38 
    7 Denardo Paola              EK2 Egyesületen kívüli - 2        93:06 

      Lukács Endre               POE Pécsi Orvos Egészségügyi       n.i. 
      Zampiero Laura             GSP GS Pavione                     n.i.