Katica tanya Alpok - Adria Kupa 2005Szo 2005.08.06. 16:13
Összetett eredményekkészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

Hely Név                 Klub                          N1          N2          Total 



M18B  (19)                                 

   1 Dallavalle Luca     TTR AA Team Trentino - Al  30:42    4  58:41    1     89:23 
   2 Turcsán Gábor       TBA AA Team Baranya        34:32    5  61:46    2     96:18 
   3 Vukonic Bojan       RIS Orienteering Club "Ri  30:17    1  69:56    3    100:13 
   4 Seppi Andrea        TFV AA Team Friuli Venezi  30:36    3  71:59    4    102:35 
   5 Krauland Niko       TST AA Team Styrian        30:29    2  77:58    5    108:27 
   6 Sebastian Cionoiu   TBR AA Team Bayern         35:57    7  80:03    7    116:00 
   7 Dorigati Paolo      MEZ Orienteering Mezzocor  35:48    6  81:39    8    117:27 
   8 Simon Aigner        TBR AA Team Bayern         37:17    8  88:00   11    125:17 
   9 Zanon Claudio       TTR AA Team Trentino - Al  48:56   13  78:40    6    127:36 
  10 Genuzio Marco       TFV AA Team Friuli Venezi  44:43   10  83:59    9    128:42 
  11 Boros Dániel        TSE Törekvés SE            50:37   14  86:40   10    137:17 
  12 Davide Biadene      TVE AA Team Veneto         45:17   11  96:59   13    142:16 
  13 Cristiano De Agnoi  TVE AA Team Veneto         48:05   12 105:40   14    153:45 
  14 Leon Jurcic         TCR AA Team Croatia        40:17    9 119:34   17    159:51 
  15 Tomislav Resetar    TCR AA Team Croatia        55:32   16 118:24   16    173:56 
  16 Szaknyéri Vendel At TZA AA Team Zala           64:13   17 118:00   15    182:13 
  17 Kósa Gábor          TZA AA Team Zala           51:07   15 136:40   18    187:47 

     Sebők Béla          TBA AA Team Baranya         n.i.       93:34   12           
     NN5                 TST AA Team Styrian         n.i.        n.i.                



M21A  (42)                                 

   1 Seppi Marco         TFV AA Team Friuli Venezi  45:46    4  85:21    1    131:07 
   2 Vonyó Péter         TBA AA Team Baranya        45:23    2  86:55    2    132:18 
   3 Jürgen Egger        TST AA Team Styrian        40:59    1  91:53    6    132:52 
   4 Ralph Koerner       TBR AA Team Bayern         45:34    3  89:41    4    135:15 
   5 Antonio Franco      TVE AA Team Veneto         47:35    8  89:22    3    136:57 
   6 Kovács Róbert       TBA AA Team Baranya        46:31    7  91:32    5    138:03 
   7 Varga Bálint        TZA AA Team Zala           48:11    9  95:10    7    143:21 
   8 Hribar Andraz       TSL AA Team Slovenia       46:19    6  97:23    8    143:42 
   9 Herwig Allwinger    TST AA Team Styrian        45:59    5 100:47   13    146:46 
  10 Maros Ervin Péter   TZA AA Team Zala           51:43   15  98:13    9    149:56 
  11 Uhlir Péter         TZA AA Team Zala           51:02   12  99:38   11    150:40 
  12 Antal Miklós        TBA AA Team Baranya        51:09   14 100:22   12    151:31 
  13 Szieberth Péter     TBA AA Team Baranya        53:06   20 101:02   14    154:08 
  14 Rihtaric David      TSL AA Team Slovenia       55:00   22  99:17   10    154:17 
  15 Piltaver Jaka       TSL AA Team Slovenia       52:06   17 103:18   15    155:24 
  16 Cristellon Carlo    TTR AA Team Trentino - Al  55:49   23 104:48   16    160:37 
  17 Klobucaric Damir    TCR AA Team Croatia        54:53   21 109:28   17    164:21 
  18 Varga Zsolt         TZA AA Team Zala           49:47   11 114:35   22    164:22 
  19 Bezzi Marco         TTR AA Team Trentino - Al  48:52   10 116:25   23    165:17 
  20 Wilfred Renner      TST AA Team Styrian        51:44   16 118:28   25    170:12 
  21 Alberto Barausse    TVE AA Team Veneto         60:57   24 113:30   20    174:27 
  22 Mézes Tibor Sólyom  GOC Göcsej Környezetvédő,  53:04   19 121:52   27    174:56 
  23 Antal András        PVS Pécsi Vasutas SK       65:45   28 110:45   18    176:30 
  24 Michele Franco      TVE AA Team Veneto         61:05   25 121:00   26    182:05 
  25 Crippa Vincenzo     TLO AA Team Lombardia      75:42   32 113:15   19    188:57 
  26 Turra Piero         GSP GS Pavione             64:26   26 142:21   29    206:47 
  27 Alberto Simionato   TVE AA Team Veneto         85:51   34 124:44   28    210:35 
  28 Pongrac Branimir    TCR AA Team Croatia        65:24   27 161:58   31    227:22 
  29 Foschian Andrea     TFV AA Team Friuli Venezi  79:02   33 160:32   30    239:34 
  30 Dainese Matteo      TFV AA Team Friuli Venezi  92:10   35 166:25   32    258:35 

     Delic Petar         TCR AA Team Croatia        51:04   13   hiba                
     Bjoern Kramer       TBR AA Team Bayern         73:41   31   hiba                
     Bezzi Giuseppe      TTR AA Team Trentino - Al   hiba      114:08   21           
     Zeni Gianluigi      TTR AA Team Trentino - Al  70:02   29   hiba                
     Lesjak Goran        TCR AA Team Croatia        73:05   30   n.i.                
     Kustec Stanislav    TSL AA Team Slovenia        n.i.      118:09   24           
     Paróczi Zsolt       TSO AA Team Somogy         52:17   18   n.i.                
     Forrai Gábor        HTC Hódmezővásárhelyi Táj   n.i.        n.i.                
     Forrai Miklós       HTC Hódmezővásárhelyi Táj   n.i.        n.i.                
     NN1                 TST AA Team Styrian         n.i.        n.i.                
     Nardo Daniel        TFV AA Team Friuli Venezi   n.i.        n.i.                
     Daniele Sabatini    VEN Team Veneto             n.i.        n.i.                



M35A  (28)                                 

   1 Gillich György      TTT Tatai Tömegsport és T  39:47    1  70:26    1    110:13 
   2 Viniczai Ferenc     TBA AA Team Baranya        41:43    2  71:24    3    113:07 
   3 Kaniski Tomislav    TCR AA Team Croatia        44:48    4  70:52    2    115:40 
   4 Varga József        TZA AA Team Zala           45:44    5  78:27    5    124:11 
   5 Fehér Ferenc        TZA AA Team Zala           47:02    8  79:26    6    126:28 
   6 Joachim Friessinig  TST AA Team Styrian        46:49    7  79:54    7    126:43 
   7 Kovács Ferenc dr.   PVS Pécsi Vasutas SK       52:36   12  76:36    4    129:12 
   8 Udvardy Balázs      PVS Pécsi Vasutas SK       48:07    9  82:49    8    130:56 
   9 Herwig Proske       TST AA Team Styrian        46:35    6  84:28    9    131:03 
  10 Turcsán János       PVS Pécsi Vasutas SK       49:20   10  87:43   12    137:03 
  11 Van de Riet Gerrit  OLI OK Olifant             56:41   14  85:56   10    142:37 
  12 Zagyi László        JMD Jászapáti Mészáros DS  56:41   14 101:15   13    157:56 
  13 Simone Gambini      TVE AA Team Veneto         56:21   13 103:05   15    159:26 
  14 Barnabe Renzo       TTR AA Team Trentino - Al  64:03   18 102:55   14    166:58 
  15 Murer Helmut        TTR AA Team Trentino - Al  64:24   19 114:54   16    179:18 
  16 Gion János Tamás    KAL Kalocsai SE            84:06   22 128:18   18    212:24 
  17 Rudi Lorenz         TBR AA Team Bayern         67:42   20 153:28   19    221:10 

     Fekete Gábor        ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  63:52   17   hiba                
     Kovács László dr.if TBA AA Team Baranya         n.i.       86:17   11           
     Csizmadia János     TSO AA Team Somogy         43:53    3   n.i.                
     Tóth Zsolt          POE Pécsi Orvos Egészségü  81:28   21   n.i.                
     Varsányi Attila     VTC Veszprémi Tájfutó Clu  58:16   16   n.i.                
     Apollonio Fulvio    TFV AA Team Friuli Venezi   n.i.      126:05   17           
     Kustec Stanislav    TSL AA Team Slovenia       52:24   11   n.i.                
     Ament Tamás         POE Pécsi Orvos Egészségü   n.i.        n.i.                
     Folin Luca          TFV AA Team Friuli Venezi   n.i.        n.i.                
     Fabio Padovan       TVE AA Team Veneto          n.i.        n.i.                
     Jevsevar Bojan      BRE OK Brezice              n.i.        n.i.                



W18B  (20)                                 

   1 Péley Dorottya      TBA AA Team Baranya        41:58    1  51:30    1     93:28 
   2 Adéla Stepánská     BRN Brno Zabovresky        48:28    3  51:42    2    100:10 
   3 Sakar Tena          TCR AA Team Croatia        42:17    2  65:55    4    108:12 
   4 Federica Memo       TVE AA Team Veneto         55:54    6  64:59    3    120:53 
   5 Varga Adél          TZA AA Team Zala           51:34    4  72:50    7    124:24 
   6 Orler Jessica       TTR AA Team Trentino - Al  61:37    8  70:45    5    132:22 
   7 Giulia Cunico       TVE AA Team Veneto         52:39    5  81:37    8    134:16 
   8 Rossi Samanta       TFV AA Team Friuli Venezi  69:56    9  83:06    9    153:02 
   9 Csizmadia Ágnes     TZA AA Team Zala           60:07    7  95:28   11    155:35 
  10 Baric Mateja        RIS Orienteering Club "Ri  83:41   10  90:19   10    174:00 
  11 Lucija Tancer       JAP O-Club HPD Japetic    112:57   12 109:55   13    222:52 

     Csizmadia Anett     TSO AA Team Somogy         93:40   11   hiba                
     Ursula Kadan        TST AA Team Styrian         hiba       71:57    6           
     Bramuzzi Monica     TFV AA Team Friuli Venezi   hiba      101:04   12           
     NN6                 TST AA Team Styrian         n.i.        n.i.                
     Stepan Nikolina     TCR AA Team Croatia         n.i.        n.i.                
     Stepan Nikolina     POK POK Torpedo             n.i.        n.i.                
     Stepan Valentina    POK POK Torpedo             n.i.        n.i.                
     Scalet Nicole       TTR AA Team Trentino - Al   n.i.        n.i.                
     Lukács Veronika     NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   n.i.        n.i.                



W21A  (25)                                 

   1 Renate Fauner       TVE AA Team Veneto         47:23    5  61:51    1    109:14 
   2 Elisabeth Hohenwart TST AA Team Styrian        44:11    1  73:25    4    117:36 
   3 Kovács Bernadett    TBA AA Team Baranya        47:12    4  71:42    3    118:54 
   4 Sárecz Éva          TZA AA Team Zala           46:32    3  74:55    5    121:27 
   5 Judit Allwinger     TST AA Team Styrian        47:25    6  77:08    8    124:33 
   6 Rottensteiner M. Sa TTR AA Team Trentino - Al  53:18   12  71:20    2    124:38 
   7 Domján Zsuzsa       TBA AA Team Baranya        51:10    8  75:53    6    127:03 
   8 Jesovnik Ana        TCR AA Team Croatia        47:41    7  80:50   11    128:31 
   9 van de Riet Dunja   TCR AA Team Croatia        46:15    2  82:59   12    129:14 
  10 Sebők Éva           TBA AA Team Baranya        52:43   11  77:42    9    130:25 
  11 Elmont Bernadett    TZA AA Team Zala           52:22   10  80:22   10    132:44 
  12 Sancin Federica     TFV AA Team Friuli Venezi  54:58   13  85:06   13    140:04 
  13 Michela Guizzardi   CUS CUS Bologna            70:35   19  76:55    7    147:30 
  14 Crepaz Mita         TFV AA Team Friuli Venezi  63:54   16  91:07   14    155:01 
  15 Kaufmann Brigitta D TSO AA Team Somogy         56:37   14  99:57   16    156:34 
  16 Orlic Antonija      TCR AA Team Croatia        67:32   18  95:08   15    162:40 
  17 Pap Viktória        TZA AA Team Zala           51:56    9 114:24   20    166:20 
  18 Tünde Allwinger     TST AA Team Styrian        64:41   17 112:01   19    176:42 
  19 Eva Walter          NFW NF Wien                73:49   20 104:22   17    178:11 

     Kuzmin Anka         TFV AA Team Friuli Venezi  77:56   21   hiba                
     Tusic Andrea        LOK OK Lokve               81:39   22   n.i.                
     Stimac Linda        RIS Orienteering Club "Ri  59:36   15   n.i.                
     Holper Antónia      TTE Tipo Tájfutó és Körny   n.i.      110:20   18           
     irchlechner Christi TTR AA Team Trentino - Al   n.i.        n.i.                
     Simion Marina       TTR AA Team Trentino - Al   n.i.        n.i.                



W35A  (23)                                 

   1 Viniczainé Kovács I TBA AA Team Baranya        41:08    1  62:01    3    103:09 
   2 Csillag Veronika    HSE Hegyisport Szentendre  49:49    3  55:13    1    105:02 
   3 Galambos Erika      TSO AA Team Somogy         49:43    2  55:55    2    105:38 
   4 Lovas Ágnes         TBA AA Team Baranya        51:50    5  65:16    5    117:06 
   5 Renate Krauland     TST AA Team Styrian        56:11    6  68:57    9    125:08 
   6 Barát Imola         TSO AA Team Somogy         60:38    9  67:58    8    128:36 
   7 Erika Lueger        TST AA Team Styrian        63:22   11  65:28    6    128:50 
   8 Csizmadiáné Szóládi HER Herkules SE Balatonal  76:51   14  64:25    4    141:16 
   9 Vecchies Donatella  TFV AA Team Friuli Venezi  71:12   13  86:10   11    157:22 
  10 Kalcich Licia       TFV AA Team Friuli Venezi  68:46   12  90:17   12    159:03 
  11 Murer Agathe        TTR AA Team Trentino - Al  61:44   10 103:02   14    164:46 
  12 Ebenspanger Emilija TCR AA Team Croatia       100:02   18  71:57   10    171:59 
  13 Villiotti Paola     TTR AA Team Trentino - Al  83:31   16 101:10   13    184:41 
  14 Tusic Rozmari       LOK OK Lokve              106:49   19 111:14   15    218:03 
  15 Antonella Panté     TVE AA Team Veneto        117:03   20 134:39   16    251:42 

     Császár Jánosné     TZA AA Team Zala           78:34   15   hiba                
     Vargáné Kocsis Kata TZA AA Team Zala           57:19    7   hiba                
     Tóth Mariann        PVM Pécsi Vörös Meteor SK  60:10    8   hiba                
     Mátyás Ildikó       HSE Hegyisport Szentendre  51:09    4   n.i.                
     Tóthné Pfeiffer Zsu POE Pécsi Orvos Egészségü  88:14   17   n.i.                
     Gillichné dr.Kalocs MSE Megalódusz SE                      65:33    7           
     Blum Henriette      RTE Rendőr Testedző Egyle   n.i.        n.i.                
     Hribar Nusa         TSL AA Team Slovenia        n.i.        n.i.