Katica tanya Alpok - Adria Kupa 2005V 2005.08.07. 14:21
Eredményekkészítette: OS2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Rajtsz Váltó                                       Idő 
             Név                              Idő 


MAN  (22)                   

    1    101 TBA AA Team Baranya TBA-1                140:52 
             Turcsán Gábor                  48:49 
             Kovács Róbert                  46:41 
             Vonyó Péter                    45:22 

    2    108 TSL AA Team Slovenia TSL-1               141:47 
             Rihtaric David                 48:03 
             Piltaver Jaka                  48:37 
             Hribar Andraz                  45:07 

    3    112 TTR AA Team Trentino - Alto Adige TTR-1  141:51 
             Bezzi Giuseppe                 46:49 
             Dallavalle Luca                45:15 
             Bezzi Marco                    49:47 

    4    114 TVE AA Team Veneto TVE-1                 143:44 
             Michele Franco                 48:05 
             Alberto Barausse               51:20 
             Antonio Franco                 44:19 

    5    110 TST AA Team Styrian TST-1                144:48 
             Allwinger Herwig               49:01 
             Wilfried Renner                51:54 
             Jürgen Egger                   43:53 

    6    123 BAR Team Baranya BAR-1                   149:07 
             Kovács Ferenc dr.              51:40 
             Kovács László dr.ifj.          48:00 
             Viniczai Ferenc                49:27 

    7    116 TZA AA Team Zala TZA-1                   162:53 
             Maros Ervin Péter              55:29 
             Uhlir Péter                    52:20 
             Varga Bálint                   55:04 

    8    117 TZA AA Team Zala TZA-2                   163:58 
             Varga József                   58:56 
             Fehér Ferenc                   55:08 
             Varga Zsolt                    49:54 

    9    102 TBA AA Team Baranya TBA-2                164:57 
             Antal Miklos                   46:46 
             Szieberth Péter                54:20 
             Sebők Béla                     63:51 

   10    104 TCR AA Team Croatia TCR-1                165:06 
             Tomislav Kaniski               48:54 
             Damir Klobucaric               50:18 
             Branimir Pongrac               65:54 

   11    127 RIS Orienteering Club "Ris" Delnic RIS-  169:43 
             Vukonic Bojan                  51:31 
             Stanfel Matjaz                 52:39 
             Baric Andreaj                  65:33 

   12    111 TST AA Team Styrian TST-2                170:15 
             Niko Krauland                  54:09 
             Herwig Proske                  55:53 
             Joachim Friessnig              60:13 

   13    103 TBR AA Team Bayern TBR                   192:49 
             Sebastian Cionoiu              86:21 
             Simon Aigner                   59:18 
             Ralph Körner                   47:10 

   14    115 TVE AA Team Veneto TVE-2                 203:30 
             Alberto Simionato              65:36 
             Simone Gambini                 58:56 
             Dario Stefani                  78:58 

   15    118 GSP GS Pavone GSP                        205:29 
             Bettega Davide                 64:50 
             Bettega Adriano                74:15 
             Turra Piero                    66:24 

   16    113 TTR AA Team Trentino - Alto Adige TTR-2  217:06 
             Cristellon Carlo               46:53 
             Murer Helmut                   69:58 
             Zanon Claudio                 100:15 

   17    107 TFV AA Team Friuli Venezia Giulia TFV-2  243:22 
             Andrea Foschian                79:47 
             Matteo Dainese                 77:04 
             Fulvio Apollonio               86:31 

   18    128 RIS Orienteering Club "Ris" Delnic RIS-  286:27 
             Malnar Dejan                  125:53 
             Marcinkovic Denis              80:44 
             Subat Andrej                   79:50 

   19    121 MEZ Orienteering Mezzocorona MEZ         317:19 
             Dorigati Carlo                104:34 
             Casatta Franco                103:34 
             Paris Ezio                    109:11 


         106 TFV AA Team Friuli Venezia Giulia TFV-1    hiba 
             Marco Seppi                    43:55 
             Andrea Seppi                    hiba 
             Marco Genuzio                  56:04 

         124 BAR Team Baranya BAR-2                     hiba 
             Antal András                    hiba 
             Udvardy Balázs                 70:48 
             Turcsán János                  69:57 

         105 TCR AA Team Croatia TCR-2                  n.i. 



WOMAN  (16)                 

    1    203 TCR AA Team Croatia TCR-1                121:53 
             Dunja van de Riet              40:51 
             Ana Jesovnik                   37:27 
             Tena Sakar                     43:35 

    2    201 TBA AA Team Baranya TBA-1                123:40 
             Kovács Bernadett               39:44 
             Domján Zsuzsa                  43:49 
             Viniczainé Kovács Ildik        40:07 

    3    208 TST AA Team Styrian TST-1                131:30 
             Allwinger Judit                45:32 
             Ursula Kadan                   46:39 
             Lisi Hohenwarter               39:19 

    4    202 TBA AA Team Baranya TBA-2                134:55 
             Péley Dorottya                 41:23 
             Lovas Ágnes                    51:39 
             Sebők Éva                      41:53 

    5    220 TSO AA Team Somogy TSO                   155:13 
             Baráth Imola                   58:51 
             Kaufmann Brigitta Dóra         49:52 
             Galambos Erika                 46:30 

    6    210 TTR AA Team Trentino - Alto Adige TTR-1  156:57 
             Rottensteiner M. Sabine        39:26 
             Murer Agathe                   66:31 
             Orler Jessica                  51:00 

    7    205 TFV AA Team Friuli Venezia Giulia TFV-1  162:40 
             Federica Sancin                54:48 
             Donatella Vecchies             57:31 
             Mita Crepaz                    50:21 

    8    212 TVE AA Team Veneto TVE                   169:49 
             Renate Fauner                  36:18 
             Giulia Cunico                  62:19 
             Federica Memo                  71:12 

    9    217 BAR Team Baranya BAR                     189:57 
             Tóth Mariann                   60:02 
             Bótor Barbara                  58:57 
             Mező Éva                       70:58 

   10    209 TST AA Team Styrian TST-2                194:19 
             Renate Krauland                58:10 
             Allwinger Tünde                66:18 
             Erika Lueger                   69:51 

   11    219 RIS Orienteering Club "Ris" Delnic RIS   197:14 
             Baric Mateja                   71:47 
             Petranovic Barbara             71:48 
             Stimac Linda                   53:39 

   12    216 MEZ Orienteering Mezzocorona MEZ         197:35 
             Zotta Ivana                    67:48 
             Casatta Cristina               67:23 
             Bragagna Lucia                 62:24 

   13    206 TFV AA Team Friuli Venezia Giulia TFV-2  222:17 
             Anka Kuzmin                    67:55 
             Licia Kalcich                  77:46 
             Samanta Rossi                  76:36 

   14    204 TCR AA Team Croatia TCR-2                231:06 
             Antonia Orlic                  83:27 
             Emilija Ebenspanger            87:01 
             Daniela Popovic                60:38 


         213 TZA AA Team Zala TZA-1                     hiba 
             Elmont Bernadett                hiba 
             Pap Viktória                   60:48 
             Sárecz Éva                     43:55 

         211 TTR AA Team Trentino - Alto Adige TTR-2    n.i. 



MIX L  (18)                 

    1    323 VHS Veszprémi Honvéd SE VHS              114:47 
             Sebők Petra                    44:37 
             Tölgyesi Ákos ifj.             36:31 
             Pongrácz Ervin                 33:39 

    2    324 VTC Veszprémi Tájfutó Club VTC           120:42 
             Nagy Márton                    38:56 
             Varsányi Attila                44:49 
             Tóth Károly                    36:57 

    3    309 BAR Team Baranya BAR-3                   135:54 
             Csillag Veronika               44:06 
             Csatlós Ferenc                 42:20 
             Radnai Zsolt                   49:28 

    4    316 VEN Team Veneto VEN-2                    137:42 
             Davide Biadene                 43:48 
             Cristiano De Agnoi             41:39 
             Filippo Muttele                52:15 

    5    303 GSP GS Pavone GSP                        137:43 
             Dorigati Paolo                 40:24 
             Meneghel Daniele               57:02 
             Zeni Gianluigi                 40:17 

    6    301 TBR AA Team Bayern TBR                   146:31 
             Rudi Lorenz                    57:21 
             Boros Dániel                   44:38 
             Ewa Walter                     44:32 

    7    308 BAR Team Baranya BAR-2                   147:14 
             Fluck István                   53:50 
             Kóger Gyula                    41:46 
             Lajtai Sándor                  51:38 

    8    307 BAR Team Baranya BAR-1                   151:07 
             Szerémy Péter                  47:39 
             Nagy Tamás                     60:36 
             Nagy Dániel                    42:52 

    9    305 JAP O-Club HPD Japetic JAP               163:24 
             Ivan Pongrac                   53:52 
             Luka Resetar                   67:18 
             Tomislav Resetar               42:14 

   10    317 VEN Team Veneto VEN-3                    179:58 
             Nicola Galvan                  44:08 
             Irene Zanetello                71:14 
             M. Grazia Eberle               64:36 

   11    312 BAR Team Baranya BAR-6                   191:39 
             Hardi András                   52:28 
             Kovács András                  54:34 
             Péley Iván                     84:37 

   12    319 RIS Orienteering Club "Ris" Delnic RIS-  236:50 
             Grguric Nikola                 86:11 
             Stimac Hrovje                  92:39 
             Malnar Goran                   58:00 


         304 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó GOC     hiba 
             Szaknyéri Vendel Att           65:05 
             Nágli András                    hiba 
             Mézes Tibor Sólyom             35:42 

         306 STY Styrian STY                            hiba 
             Wolfgang Lueger                 hiba 
             Günter Kradischnig             44:14 
             Elmar Krauland                  hiba 

         310 BAR Team Baranya BAR-4                     hiba 
             Ambrus Sándor                  45:28 
             Nagy György                    51:14 
             Pillmann Gábor                  hiba 

         311 BAR Team Baranya BAR-5                     hiba 
             Bótor Tímea                    75:30 
             Németh Béla                    86:39 
             Németh Ferenc                   hiba 

         315 VEN Team Veneto VEN-1                      hiba 
             Franco Tamanini                49:10 
             Alberto Albarello              47:43 
             Tiziano Zanetello               hiba 

         320 RIS Orienteering Club "Ris" Delnic RIS-    n.i. 



MIX S  (32)                 

    1    422 BAR Team Baranya BAR-6                    44:07 
             Lajtai Zoltán                  15:15 
             Domján Tamás                   14:57 
             Kajdon Tamás                   13:55 

    2    414 STY Styrian STY-1                         48:47 
             Paul Christian                 14:41 
             Clarissa Kradischnig           17:53 
             Carina Kradischnig             16:13 

    3    407 JAP O-Club HPD Japetic JAP                55:53 
             Franjo Budi                    14:39 
             Vedran Lastovcic               24:46 
             Leon Jurcic                    16:28 

    4    419 BAR Team Baranya BAR-3                    55:57 
             Nagy Attila                    19:56 
             Baumholczer Máté               19:06 
             Péley Domokos                  16:55 

    5    431 VTC Veszprémi Tájfutó Club VTC            56:16 
             Tóth Károly ifj.               14:30 
             Varsányi Kinga                 22:08 
             Tóth Krisztina                 19:38 

    6    427 TZA AA Team Zala TZA-2                    57:29 
             Serestey Áron                  16:51 
             Horváth Tímea                  20:32 
             Lendvai Katalin                20:06 

    7    404 GSP GS Pavone GSP-3                       59:30 
             Zeni Alessandro                20:00 
             Zeni Fabio                     21:15 
             Bettega Ivano                  18:15 

    8    429 HER Herkules SE Balatonalmádi HER-1       62:04 
             Csizmadiáné Szóládi Ann        18:40 
             Tölgyesi Ákos                  26:55 
             Csizmadia József               16:29 

    9    415 STY Styrian STY-2                         63:49 
             Andrea Wurzer                  20:04 
             Helena Aigner                  21:24 
             Elisabeth Pfeifer              22:21 

   10    430 HER Herkules SE Balatonalmádi HER-2       64:19 
             Horváth Tivadar                15:36 
             Korbély Tibor                  26:01 
             Andrási Lajos                  22:42 

   11    423 BAR Team Baranya BAR-7                    65:25 
             Fluck Marcell                  21:56 
             Béres László                   17:03 
             Bális Eszter Magdolna          26:26 

   12    435 TZA AA Team Zala TZA-3                    68:31 
             Vargáné Kocsis Katalin         22:02 
             Galambos Katalin               21:49 
             Kósa Gábor                     24:40 

   13    418 BAR Team Baranya BAR-2                    68:59 
             Turcsánné Cseh Erzsébet        18:11 
             Vonyó Péterné Szabó Rék        22:09 
             Gömöri Csilla dr.              28:39 

   14    434 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C BEA    69:15 
             Friedrich Vilmos               21:58 
             Mitterer Andrea                26:38 
             Urbán András                   20:39 

   15    436 TZA AA Team Zala TZA-4                    69:51 
             Varga Zsombor                  19:58 
             Czigány Máté                   32:14 
             Fekete Gábor                   17:39 

   16    421 BAR Team Baranya BAR-5                    72:39 
             Ament Tamás                    16:49 
             Tóthné Pfeiffer Zsuzsan        26:39 
             Tóth Zsolt                     29:11 

   17    428 LOK OK Lokve LOK                          75:26 
             Rozmari Tusic                  28:53 
             Andrea Tusic                   28:33 
             Anamaria Tusic                 18:00 

   18    432 BAR Team Baranya BAR-9                    80:10 
             Kiss Endre dr.                 26:35 
             Németh Béláné                  30:22 
             Lajtai Eszter                  23:13 

   19    420 BAR Team Baranya BAR-4                    83:47 
             Varga György                   20:09 
             Tihanyi László dr.             36:43 
             Nagy Balázs                    26:55 

   20    402 GSP GS Pavone GSP-1                       91:46 
             Bettega Fabiano                41:32 
             Meneghel Marino                27:32 
             Zeni Maura                     22:42 

   21    426 TZA AA Team Zala TZA-1                    92:04 
             Dévényi Erika                  30:32 
             Harsányi Rita                  30:54 
             Dévényi Beatrix                30:38 

   22    425 VEN Team Veneto VEN                      109:35 
             Micol Zanetello                27:48 
             Antonella Pante                36:34 
             Gabriel Fauner                 45:13 

   23    406 VTC Veszprémi Tájfutó Club VTC-2         204:20 
             Niedermayer Zoltán             16:12 
             Tóth Károlyné                  25:43 
             Kozma László                  162:25 


         401 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó GOC     hiba 
             Buzály Norbert                  hiba 
             Farkas Bence                    hiba 
             Németh Richárd                 61:57 

         403 GSP GS Pavone GSP-2                        hiba 
             Bettega David                  41:46 
             Viliotti Paola                  hiba 
             Bernabe Renzo                  19:59 

         405 BAR Team Baranya BAR-8                     hiba 
             Kovács László dr.              16:23 
             Kersity Antal                   hiba 
             Kollarics József               31:56 

         411 SEM Semiperdo Orienteering SEM-1           hiba 
             Monica Bramuzzi                28:18 
             Grisoni Valeria                 hiba 
             Biasutti Lucrezia              26:17 

         412 SEM Semiperdo Orienteering SEM-2           hiba 
             Lin Fiorela                     hiba 
             Gratton Donatella               hiba 
             Lenarduzzi Fulvio              24:54 

         416 STY Styrian STY-3                          hiba 
             Christian Freitag              18:07 
             Frank Sodia                    19:24 
             Gerfried Hoch                   hiba 

         417 BAR Team Baranya BAR-1                     hiba 
             Szűcs György dr.               24:21 
             Nagy Lajos                      hiba 
             Ijjász István                  24:36 

         424 TFV AA Team Friuli Venezia Giulia TFV      hiba 
             Giacomo Crucil                 15:54 
             Marco Rizzi                     hiba 
             Biasutti Gianmarco             16:06 

         433 BAR Team Baranya BAR-10                    hiba 
             Szomor Beatrix                 25:48 
             Hardi Balázs                    hiba 
             Nagy Judit                     19:58