Rövidtávu Országos Bajnokság 2005 - SelejtezőSzo 2005.09.03. 22:04
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

  Hely Név                             Klub                                     Idő 



M14 Selejtező  1.730 km  0 m   11 ep       

     1 Pongrácz Ervin                  VHS Veszprémi Honvéd SE                 9:19 
     2 Tölgyesi Ákos ifj.              VHS Veszprémi Honvéd SE                 9:30 
     3 Hráb Dániel                     ETC Egri Testedző Club                  9:44 
     4 Baumholczer Máté                PVS Pécsi Vasutas SK                    9:59 
     5 Horváth Marcell                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     10:07 
     6 Jenes Géza                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     10:19 
     7 Rebák Csaba                     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     11:01 
     8 Hajdu Marcell                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        11:07 
     9 Kovács Sebestyén                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          11:16 
    10 Locskai Péter                   SZV Szegedi Vasutas SE                 11:19 
    11 Zoboki Barna                    THT Tapolcai Honvéd SE                 11:25 
    12 Tölgyesi Tamás                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             11:27 
    13 Nagy Attila                     PVS Pécsi Vasutas SK                   11:35 
    14 Engi Erik                       VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     11:39 
    15 Diószegi Bálint                 SDS Salgótarjáni Dornyai SE            11:48 
    16 Szalay Károly ifj.              VHS Veszprémi Honvéd SE                12:21 
    17 Liszka Krisztián                GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              12:26 
    18 Kelemeny Máté                   ETC Egri Testedző Club                 12:39 
    19 Kovács Domonkos                 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          12:56 
    20 Sveiczer Attila                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     13:19 
    21 Spicze Máté                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club             13:39 
    22 Hideg Gábor                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     14:16 
    23 Gömbös Dániel                   SKS Sárvári Kinizsi SK                 14:22 
    24 Gera Tamás                      SZV Szegedi Vasutas SE                 14:32 
    25 Gojsza Ádám                     JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     14:47 
    26 Radványi Ádám                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club             15:22 
    27 Nyíri Dániel                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     15:30 
    28 Hartmann Ákos                   THT Tapolcai Honvéd SE                 15:31 
    29 Németh Marcell                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     16:13 
    30 Papp Máté                       DAR Délalföldi Regionális Tájékozó     17:24 
    31 Brenn Dávid                     TSE Törekvés SE                        18:49 
    32 Czigány Máté                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     22:34 
    32 Szabó Ákos                      HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     22:34 

       Incze Márton                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK         hiba 



M14 Selejtező  1.720 km  0 m   11 ep       

     1 Kinde Mátyás                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub               9:45 
     2 Kovács Boldizsár                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE           9:59 
     3 Cserki Soma                     SDS Salgótarjáni Dornyai SE            10:02 
     4 Szivós Dániel                   ESP Egri Spartacus SE                  10:08 
     5 Nagy Kristóf                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     10:24 
     6 Tölgyesi Renátó                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     10:32 
     7 Farkas Ottó                     SZV Szegedi Vasutas SE                 10:34 
     8 Repka Dániel                    ETC Egri Testedző Club                 10:38 
     9 Kisházi László ifj.             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     10:53 
    10 Gadolla Gergely                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      11:03 
    11 Heilig Dániel                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     11:16 
    11 Poser Márk                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     11:16 
    13 Péley Domokos                   PVS Pécsi Vasutas SK                   11:23 
    14 Lükő Dániel                     VHS Veszprémi Honvéd SE                11:28 
    15 Novák Zalán                     THT Tapolcai Honvéd SE                 11:40 
    16 Lacza Bálint                    PVS Pécsi Vasutas SK                   11:45 
    17 Lovas Gergely                   HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     11:50 
    18 Bérczes Zsigmond                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     11:55 
    18 Hoitsy Márton                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club             11:55 
    20 Petróczki Ádám                  HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     12:11 
    21 Muelek László                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub               12:18 
    22 Oszkó Attila                    MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     12:33 
    23 Gazdig Vendel                   VHS Veszprémi Honvéd SE                12:46 
    24 Liskány András                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     12:59 
    25 Gönye András                    VHS Veszprémi Honvéd SE                13:39 
    25 Varga Zsombor                   NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           13:39 
    27 Kabács Dávid                    JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     13:55 
    28 Kisgyura Dávid                  PVS Pécsi Vasutas SK                   14:10 
    29 Horváth Máté                    TSE Törekvés SE                        14:12 

       Hajdu Szása                     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK         hiba 
       Györgyi Ábel                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      hiba 
       Diószegi Ádám                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      hiba 
       Pálinkó Márton                  SZV Szegedi Vasutas SE                  hiba 



M16 Selejtező  1.940 km  0 m   11 ep       

     1 Mets Márton                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      9:55 
     2 Horváth Tamás                   SZV Szegedi Vasutas SE                 10:32 
     3 Ádámszki Tamás                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             10:33 
     4 Kuzmann Zsolt                   ESP Egri Spartacus SE                  10:40 
     5 Györgyi Máté                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     10:46 
     6 Terjéki Miklós                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     11:05 
     7 Szaknyéri Vendel Att            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     11:18 
     8 Szivák András                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          11:21 
     9 Morandini Miklós                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     11:24 
    10 Lápossy Péter                   PVS Pécsi Vasutas SK                   11:56 
    10 Németh Attila                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport     11:56 
    12 Morvai András                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE            12:01 
    13 Lukács Sebestyén                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      12:11 
    14 Lasztovicza Jen?                THT Tapolcai Honvéd SE                 12:25 
    15 Hardi Balázs                    PVS Pécsi Vasutas SK                   12:29 
    16 Filó Bernát                     PTX Pápai Tájfutó SE                   13:10 
    17 Kersity András                  PVS Pécsi Vasutas SK                   13:16 
    18 Fluck Marcell                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK              13:21 
    19 Barna Tamás                     FSC Futárok SC                         13:28 
    20 Vecsei András                   SKS Sárvári Kinizsi SK                 15:00 

       Zsilinszky Pál ifj.             DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü      hiba 



M16 Selejtező  1.940 km  0 m   11 ep       

     1 Turcsán Gábor                   PVS Pécsi Vasutas SK                    9:48 
     2 Vellner Gábor                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      9:58 
     3 Pápai Tamás                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          10:23 
     4 Kaló Attila                     ETC Egri Testedző Club                 10:33 
     5 Fehérvári Zsolt                 SDS Salgótarjáni Dornyai SE            11:06 
     6 Szántó Gergely                  MSE Megalódusz SE                      11:10 
     7 Kiss Bálint                     SKS Sárvári Kinizsi SK                 11:11 
     8 Fráter Tamás                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     11:20 
     9 Spisák László                   FSC Futárok SC                         11:27 
    10 Veres Tamás Pál                 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     11:48 
    11 Kiss Ádám                       VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     12:11 
    12 Tölgyesi Péter                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             12:19 
    13 Károlyi Márton                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      12:20 
    14 Kósa Gábor                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:33 
    15 Bereczki Máté                   SZV Szegedi Vasutas SE                 12:52 
    15 Nagy Tamás                      PVS Pécsi Vasutas SK                   12:52 
    17 Zentai Ármin                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     13:05 
    18 Béres László                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK              13:47 

       Tóth Károly ifj.                THT Tapolcai Honvéd SE                  hiba 



M18 Selejtező  2.390 km  0 m   15 ep       

     1 Szabó András                    ETC Egri Testedző Club                 11:02 
     2 Kerényi Máté                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              11:31 
     3 Lenkei Zsolt                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      11:32 
     4 Kovács Dávid                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          12:02 
     5 Halász Balázs                   ETC Egri Testedző Club                 12:06 
     6 Morandini Viktor                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     12:09 
     7 Kósa János                      NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     12:24 
     8 Tobias Killmann                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:55 
     9 Gond Balázs                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      12:57 
    10 Ferenczi Krisztián              ETC Egri Testedző Club                 13:04 
    11 Somogyi Péter                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport     13:05 
    12 Kormos Márton                   ESP Egri Spartacus SE                  13:09 
    13 Nagy László                     SDS Salgótarjáni Dornyai SE            13:18 
    14 Tari Gábor                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          13:22 
    15 Gadolla Máté                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      13:23 
    15 Pálvölgyi Zoltán                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     13:23 
    17 Kovács Balázs                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     13:32 
    18 Mihályfi Tamás                  SKS Sárvári Kinizsi SK                 13:59 
    19 Takács Balázs                   SZV Szegedi Vasutas SE                 14:16 
    20 Szivák Béla                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:17 
    21 Sebők Béla                      PVS Pécsi Vasutas SK                   14:20 
    22 Domán Rajmund                   THT Tapolcai Honvéd SE                 14:35 
    23 Kiss Péter                      VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     14:37 
    24 Viczián Péter                   SZV Szegedi Vasutas SE                 14:39 
    25 Kelemeny Dávid                  ETC Egri Testedző Club                 14:51 
    26 Billege Dávid                   NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           15:31 
    27 Urbán Csaba                     JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     16:59 

       Garda Tamás                     DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü      hiba 



M20 Selejtező  2.480 km  0 m   15 ep       

     1 Kovács Ádám                     ETC Egri Testedző Club                 12:23 
     2 Kovács Róbert                   PVS Pécsi Vasutas SK                   13:25 
     3 Tolnai Márton                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club             13:52 
     4 Horváth Zoltán                  TSE Törekvés SE                        13:56 
     5 Tóth Ádám                       GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              14:09 
     6 Tóth Máté                       GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              14:13 
     7 Szajkó Csaba                    ETC Egri Testedző Club                 14:19 
     8 Pálinkás Tamás                  EPI Építőipari SZKI SK (Országos D     14:31 
     9 Varga Zsolt                     NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           14:39 
    10 Oszlovics Ádám                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     15:01 
    11 Zsebeházy István                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     15:20 
    12 Halász Gergö                    ETC Egri Testedző Club                 15:28 
    13 Kovács Bálint                   PVS Pécsi Vasutas SK                   15:44 
    14 Péley Dániel                    PVS Pécsi Vasutas SK                   15:46 
    15 Zai Bálint                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     16:13 
    16 Nagy Dániel                     PVS Pécsi Vasutas SK                   16:27 
    17 Nagy Bence                      SZV Szegedi Vasutas SE                 16:55 
    18 Füleki Dániel                   GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              16:57 
    19 Hrenkó Viktor                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     17:06 
    20 Angyal Miklós                   PVS Pécsi Vasutas SK                   17:17 
    21 Gál Norbert                     SZV Szegedi Vasutas SE                 17:20 
    22 Karajz Csaba                    EPI Építőipari SZKI SK (Országos D     17:24 
    23 Hardi András                    PVS Pécsi Vasutas SK                   17:36 
    24 Dobrossy Ádám                   DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     17:54 
    25 Haraszti Krisztián              FLF Fehérlófia SE                      20:33 
    26 Szabó László                    FLF Fehérlófia SE                      21:03 



M21 Selejtező  2.800 km  0 m   16 ep       

     1 Kiss Gábor                      PVS Pécsi Vasutas SK                   13:21 
     2 Józsa Gábor                     TSE Törekvés SE                        13:36 
     3 Szóka Attila                    VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     13:56 
     4 Lévai Ferenc                    MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     14:20 
     5 Hudax Thomas                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     14:35 
     6 Mézes Tibor Sólyom              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     14:39 
     7 Laki Balázs                     MSE Megalódusz SE                      14:48 
     8 Dénes Zoltán                    KAL Kalocsai SE                        14:57 
     9 Cserpák Zsolt                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     14:59 
    10 Forrai Miklós                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     15:12 
    11 Marosvölgyi Máté                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     15:17 
    12 Józsa Gábor                     PSE Postás-Matáv SE                    15:40 
    13 Veres Tamás                     HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     15:53 
    14 Scultéty Márton                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              15:58 
    15 Lenkei Ákos                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     16:08 
    16 Uhlir Péter                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     16:14 
    17 Zsebeházy Zsolt                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     16:20 
    18 Gyöngyösi István Csaba          SZV Szegedi Vasutas SE                 16:23 
    19 Szlávik Zoltán dr.              KFK KFKI Petőfi Sportkör               16:33 
    20 Bozsó Norbert                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     16:43 
    21 Bíró Áron                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     17:07 
    22 Hugyecz Zoltán                  HUF HUFEZE Pásztó                      17:20 
    23 Niedermayer Zoltán              VHS Veszprémi Honvéd SE                17:21 
    24 Kósa Péter                      DNY Debreceni Nyúlak SE                17:52 
    25 Horváth Pál                     JSS Jánosháza SK                       17:53 
    26 Török Imre                      MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     17:55 
    27 Bernáth Zsolt                   FLF Fehérlófia SE                      18:22 
    28 Horváth Norbert                 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           19:38 

       Mihályi Ferenc                  JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn      hiba 
       Peics Antal                     KFK KFKI Petőfi Sportkör                hiba 
       Csőkör Zoltán                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      hiba 



M21 Selejtező  2.710 km  0 m   16 ep       

     1 Bogos Tamás                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:14 
     2 Fodor József                    SZV Szegedi Vasutas SE                 14:33 
     3 Baracsi Gábor                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      14:37 
     3 Gyulai Tamás                    MSE Megalódusz SE                      14:37 
     5 Baksa Csaba                     KAL Kalocsai SE                        15:02 
     6 Vajda Kolos                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     15:04 
     6 Vajda Zsolt                     THT Tapolcai Honvéd SE                 15:04 
     6 Vizi Tibor                      HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     15:04 
     9 Lajszner Attila                 ESP Egri Spartacus SE                  15:05 
    10 Sprok Bence                     PVS Pécsi Vasutas SK                   15:11 
    11 Maros Ervin Péter               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     15:34 
    12 Vörös Endre                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     15:38 
    13 Novai György                    SZV Szegedi Vasutas SE                 16:03 
    14 Morandini Kristóf Márk          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     16:34 
    15 Simon Tamás                     KTK Kőbányai Tájfutó Klub              16:43 
    16 Madarassy Pál                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     17:38 
    17 Marton Balázs                   VHS Veszprémi Honvéd SE                17:51 
    18 Reviczki Zsolt                  HUF HUFEZE Pásztó                      18:02 
    19 Szundi Attila                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club             18:20 
    20 Balla György                    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     18:48 
    21 Illés Péter                     HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     18:53 
    22 F. Tóth András                  DNY Debreceni Nyúlak SE                20:47 

       Kajdon Tamás                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK               hiba 
       Krejci Thomas                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut      hiba 
       Bihari Zoltán                   KFK KFKI Petőfi Sportkör                hiba 
       Robotka Ákos                    DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü      hiba 
       Molnár Tibor                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub           Disq 
       Stark Gergely                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és      Disq 



M21 Selejtező  2.590 km  0 m   16 ep       

     1 Harkányi Zoltán                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     13:19 
     2 Less Áron                       DTC Diósgyőri Tájfutó Club             13:38 
     3 Sinkó János                     SZV Szegedi Vasutas SE                 13:46 
     4 Vonyó Péter                     PVS Pécsi Vasutas SK                   13:49 
     5 Forrai Gábor                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     13:55 
     6 Gyalog Zoltán                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     14:00 
     6 Koprivanacz Imre                KAL Kalocsai SE                        14:00 
     8 Farkas Viktor                   HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     14:15 
     9 Guszlev Antal                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:34 
    10 Mitró Zoltán                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     14:44 
    11 Gyulai Péter                    MSE Megalódusz SE                      15:09 
    12 Varga Bálint                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     15:26 
    13 Kemenczky Jenő                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     16:16 
    14 Bánki Zoltán                    SZV Szegedi Vasutas SE                 16:17 
    15 Gombkötő Péter                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      16:19 
    16 Marosán Dávid                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     16:36 
    17 Berecz Gábor                    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     17:10 
    18 Balogh Róbert                   FLF Fehérlófia SE                      17:26 
    19 Tömösközy Tamás                 THT Tapolcai Honvéd SE                 17:43 
    20 Lajtai Zoltán                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK              17:45 
    21 Szalai Szabolcs                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     17:46 
    22 Sárecz Lajos                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     18:12 
    23 Domonyik Szabolcs               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     18:13 
    24 Niedermayer Péter               VHS Veszprémi Honvéd SE                18:18 
    25 Révész Gábor                    MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     19:17 
    26 Mauer Lajos                     MSE Megalódusz SE                      19:18 
    27 Bónai András                    PVS Pécsi Vasutas SK                   20:39 
    28 Bettembuk Péter                 DNY Debreceni Nyúlak SE                22:36 

       Nagy Gábor                      KFK KFKI Petőfi Sportkör                hiba 
       Stark Ferenc                    MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és      Disq 
       Szűcs Levente Attila            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      Disq 



M35 Selejtező  2.460 km  0 m   14 ep       

     1 Hajdu Martin                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      11:41 
     2 Dezső Sándor                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     11:43 
     3 Nagy Tibor                      FSC Futárok SC                         11:59 
     4 Viniczai Ferenc                 PVS Pécsi Vasutas SK                   12:08 
     5 Miháczi Zoltán                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      12:19 
     6 Fehér Ferenc                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:33 
     7 Gillich György                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     13:03 
     8 Juhász Gábor                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     13:04 
     9 Kiácz Bence                     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     13:13 
    10 Allwinger Herwig                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      13:18 
    11 Gillich István                  MSE Megalódusz SE                      13:27 
    12 Kovács Balázs                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     13:29 
    13 Turcsán János                   PVS Pécsi Vasutas SK                   13:37 
    14 Szabó Csaba                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub               13:44 
    15 Csizmadia János                 THS Taszári Honvéd SE                  13:52 
    16 Horváth Sándor                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     13:54 
    17 Szitter Attila                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              13:58 
    18 Kovács Gábor                    BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          14:04 
    19 Marczis István ifj.             SDS Salgótarjáni Dornyai SE            14:12 
    19 Pavlovics Gábor                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              14:12 
    21 Engi Imre                       SZT Szombathelyi Főiskola SE           14:13 
    22 Lénárt István                   FSC Futárok SC                         14:18 
    23 Schwendtner Erik                KTK Kőbányai Tájfutó Klub              14:26 
    24 Németh Csaba                    BOF Budai Ősforrás SC                  14:41 
    25 Dankó István                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      15:00 
    26 Faggyas László                  VHS Veszprémi Honvéd SE                15:54 
    27 Paskuj Mátyás                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     16:20 
    28 Bakos Béla                      FSC Futárok SC                         16:23 
    29 Fekete Gábor                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     16:36 
    30 Kovalcsik István                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          16:38 
    31 Schell Antal ifj.               PSE Postás-Matáv SE                    17:18 
    32 Molnár Attila                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      17:20 
    33 Zoboki Mihály                   THT Tapolcai Honvéd SE                 17:38 
    34 Zagyi László                    JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     18:15 



M40 Selejtező  2.200 km  0 m   16 ep       

     1 Török József                    SDS Salgótarjáni Dornyai SE            13:06 
     2 Egei Tamás                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      13:15 
     3 Gyallai János                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     13:24 
     4 Garda Árpád                     DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     13:32 
     5 Rusvai László                   FSC Futárok SC                         13:49 
     6 Pokornyik Tibor                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     14:09 
     7 Szőcs László                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     14:25 
     8 Károlyi Gyula                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      14:30 
     9 Filó György                     PTX Pápai Tájfutó SE                   14:32 
    10 Mohácsy Tamás dr.               SDS Salgótarjáni Dornyai SE            14:52 
    11 Tölgyesi Tibor                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             14:54 
    12 Lovas Zoltán                    KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo     15:02 
    13 Csizmadia József                HER Herkules SE Balatonalmádi          15:14 
    14 Prill László                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          15:34 
    15 Szlatényi Ferenc                OSC Orvosegyetem SC                    15:36 
    16 Tóth Gábor                      SZV Szegedi Vasutas SE                 15:37 
    17 Szász Tibor                     HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     15:58 
    18 Oszkó László                    MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     16:28 
    19 Mets Miklós                     OSC Orvosegyetem SC                    16:43 
    20 Liskány József                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     17:48 
    21 Urbán András                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     18:18 
    22 Szieberth Péter                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              20:02 
    23 Gera Tibor                      SZV Szegedi Vasutas SE                 26:07 

       Takács Csaba                    HER Herkules SE Balatonalmádi           Disq 



M45 Selejtező  2.170 km  0 m   13 ep       

     1 Kovács József                   ETC Egri Testedző Club                 12:01 
     2 Jankó Tamás                     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     12:52 
     3 Győri László                    SDS Salgótarjáni Dornyai SE            13:02 
     4 Fehér Mihály                    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     13:05 
     5 Joachim Friessnig               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     13:14 
     6 Zsilkin Viktor                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     14:01 
     7 Kerényi Dénes                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     14:09 
     8 Halla Ernő                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:29 
     9 Margittai Endre                 SMA Soproni Műegyetemi AC              14:54 
    10 Kiss Zsolt                      TSE Törekvés SE                        14:56 
    11 Nagy Sándor                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:58 
    12 Kubacsek József                 FSC Futárok SC                         15:07 
    13 Zempléni András dr.             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        15:32 
    14 Sáfrán Zoltán                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          16:22 
    15 Gadolla Gábor                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      16:44 
    16 Szabó Gyula                     DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     17:41 
    17 Rebák Sándor László             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     17:55 
    18 Dömötör Imre                    SFC Széchenyi István Egyetem Sport     18:43 
    19 Ádám András                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          19:01 
    20 Hadnagy Árpád                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     19:15 

       Németh Ferenc                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK               hiba 
       Molnár Gyula                    BTK Bakonyi Tájfutó Klub                Disq 
       Varga József                    NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE            Disq 



M45 Selejtező  2.170 km  0 m   13 ep       

     1 Gyulai Zoltán                   MSE Megalódusz SE                      12:44 
     2 Kaszás György                   HER Herkules SE Balatonalmádi          13:10 
     3 Györgyi László                  OSC Orvosegyetem SC                    13:36 
     4 Domán Gábor                     THT Tapolcai Honvéd SE                 13:42 
     5 Vankó Péter                     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     14:00 
     6 Zentai László                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     14:42 
     7 Kocsis László                   FSC Futárok SC                         14:57 
     8 Pápai János                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          15:07 
     9 Nemesházi László                PSE Postás-Matáv SE                    15:37 
    10 Hegedűs Béla                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              15:52 
    11 Kovács Nándor                   PVS Pécsi Vasutas SK                   16:03 
    12 Lenkei Győző                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     16:10 
    13 Kiss Tibor                      FSC Futárok SC                         16:13 
    14 Tóth Lajos                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     16:22 
    15 Rózsa László                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          16:26 
    16 Vizi Tamás                      DNY Debreceni Nyúlak SE                16:33 
    17 Hrenkó László                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     16:44 
    18 Hajagos Henrik                  SZV Szegedi Vasutas SE                 17:03 
    19 Dobrossy István dr.             DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     18:43 

       Fonyó Sándor                    SUN Sün SC Veszprém                     Disq 



M50 Selejtező  2.060 km  0 m   12 ep       

     1 Szunyog József dr.              KTK Kőbányai Tájfutó Klub              11:05 
     2 Bacsó Attila                    HER Herkules SE Balatonalmádi          12:28 
     3 Ládi János                      BTK Bakonyi Tájfutó Klub               12:49 
     4 Hegedüs Ábel                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     13:11 
     5 Pelyhe Dénes                    SDS Salgótarjáni Dornyai SE            13:25 
     6 Horváth János                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     13:27 
     7 Kolláth Gábor                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport     13:28 
     8 Somogyi Lajos                   PTX Pápai Tájfutó SE                   13:42 
     9 Erdélyi Tibor                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     13:51 
    10 Bunyik László                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     13:55 
    11 Kóger Gyula                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK              13:58 
    12 Zsilinszky Pál                  DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     14:12 
    13 Melkes Antal                    SMA Soproni Műegyetemi AC              14:24 
    14 Csikós Miklós                   FSC Futárok SC                         14:33 
    14 Horváth György                  PSE Postás-Matáv SE                    14:33 
    16 Hirt Károly                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:45 
    17 Kovács László dr.               PVS Pécsi Vasutas SK                   15:06 
    18 Lutring László                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     15:08 
    19 Aknai Antal                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     15:34 
    19 Virág Gyula                     KTC Kaposvári Tájfutó Klub             15:34 
    21 Lévai Kálmán                    KSE Karcagi SE                         16:01 
    22 Halász László                   ETC Egri Testedző Club                 16:56 
    23 Cserép László                   BSC Balatonfüredi SC                   22:44 



M50 Selejtező  2.060 km  0 m   12 ep       

     1 Petró Géza                      FSC Futárok SC                         12:05 
     2 Balla Sándor                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     12:10 
     3 Horváth Tivadar                 HER Herkules SE Balatonalmádi          12:48 
     4 Hegedűs Zoltán                  OSC Orvosegyetem SC                    12:49 
     5 Bokros István                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     12:52 
     6 Gyurkó László                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              13:02 
     7 Zentai József                   HUF HUFEZE Pásztó                      13:48 
     8 Kristian Leonhardt              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     14:02 
     9 Lovász István                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     14:07 
    10 Szepesi Imre                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:18 
    11 Péley Iván Dr.                  BSC Balatonfüredi SC                   15:15 
    12 Csőkör György dr.               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     15:21 
    13 Kósa Pál                        PVS Pécsi Vasutas SK                   15:32 
    14 Tóth Sándor                     ETC Egri Testedző Club                 15:33 
    15 Mészáros Károly                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     15:59 
    16 Lajtai Sándor                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK              16:29 
    17 Olajos Ferenc                   PSE Postás-Matáv SE                    16:32 
    18 Magyar János                    MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     16:42 

       Horváth Imre                    BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg      hiba 
       Harkányi Csaba                  HAV Havas Szabadidő Klub                hiba 
       Honfi Gábor                     ESP Egri Spartacus SE                   hiba 



M55 Selejtező  1.750 km  0 m   11 ep       

     1 Hegedüs András                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     11:35 
     2 Kéri Péter                      TSE Törekvés SE                        11:37 
     3 Bogdanovits András              MSE Megalódusz SE                      11:41 
     3 Boros Zoltán                    ESP Egri Spartacus SE                  11:41 
     5 Tüskés György                   SUN Sün SC Veszprém                    11:45 
     6 Rétfalvi Lajos                  JSS Jánosháza SK                       11:57 
     7 Andrási Lajos                   HER Herkules SE Balatonalmádi          12:05 
     8 Fluck István                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK              12:26 
     9 Gyalog László                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     12:32 
    10 Gömbös Gyula                    SKS Sárvári Kinizsi SK                 12:36 
    11 Vincze István                   HER Herkules SE Balatonalmádi          12:38 
    12 Gáncs Kálmán                    HER Herkules SE Balatonalmádi          12:48 
    13 Lux Iván                        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     12:50 
    14 Sindely Pál dr.                 SZV Szegedi Vasutas SE                 13:09 
    15 Sódor István dr.                OSC Orvosegyetem SC                    13:21 
    16 Kardos Ferenc Dr.               OSC Orvosegyetem SC                    13:34 
    17 Csongrádi Jenő                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     13:39 
    18 Tasi Ákos                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      13:41 
    19 Homoki Géza                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     13:52 
    20 Vajda László                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     14:36 
    21 Lipp József                     PVS Pécsi Vasutas SK                   14:38 
    22 Salga István dr.                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     14:39 
    23 Lázár László                    PSE Postás-Matáv SE                    14:40 
    24 Balázsy László                  PVS Pécsi Vasutas SK                   14:48 
    25 Gulyás Gyula                    DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     16:08 
    26 Simon Gyula                     DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     21:12 

       Felber Gyula                    HER Herkules SE Balatonalmádi           Disq 
       Szűcs B. Levente                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      Disq 



M60 Selejtező  1.650 km  0 m   10 ep       

     1 Nagy Árpád dr.                  ETC Egri Testedző Club                 10:41 
     2 Lénárd Miklós                   ETC Egri Testedző Club                 10:55 
     3 Nagy Lajos                      PVS Pécsi Vasutas SK                   10:56 
     4 Horváth Béla                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              11:02 
     5 Gombkötő Péter dr.              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      11:04 
     6 Tóth János                      SKS Sárvári Kinizsi SK                 11:23 
     7 Muszély György                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     11:34 
     8 Berbécs Sándor                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     11:48 
     9 Albert Ferenc                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub               12:11 
    10 Bozán György                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     12:18 
    11 Kéri Gerzson dr.                OSC Orvosegyetem SC                    12:19 
    12 Jelinek István                  PSE Postás-Matáv SE                    12:32 
    13 Horváth Zoltán                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:41 
    14 Szecsődi Ákos                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     12:57 
    15 Bányai Attila                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     13:01 
    16 Lohász Márton                   EPI Építőipari SZKI SK (Országos D     13:27 
    17 Perényi János                   GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              14:01 
    18 Kiss Endre dr.                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK              14:24 
    19 Komár Béla                      HER Herkules SE Balatonalmádi          15:24 
    20 Ballagó Béla                    FSC Futárok SC                         15:29 
    21 Reszter István                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     17:17 

       Marton Péter                    KTC Kaposvári Tájfutó Klub              hiba 
       Hargitai Ákos                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       Disq 



W14 Selejtező  1.520 km  0 m   8 ep        

     1 Tóth Réka                       SZV Szegedi Vasutas SE                  9:39 
     2 Tóth Krisztina                  VTC Veszprémi Tájfutó Club              9:54 
     3 Lajos Luca                      PVS Pécsi Vasutas SK                   10:07 
     4 Varsányi Kinga                  VTC Veszprémi Tájfutó Club             10:12 
     5 Schulek Iringó                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              10:13 
     6 Őry Luca                        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     10:27 
     7 Zempléni Réka                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        10:50 
     8 Ozsvárt Dóra                    SDS Salgótarjáni Dornyai SE            11:26 
     9 Rusvai Katalin                  FSC Futárok SC                         12:35 
    10 Goldmann Dóra                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE            12:49 
    11 Paskuj Sára                     MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     13:36 
    12 Tölgyesi Blanka                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     14:18 
    13 Kiss Vivien                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club             15:19 
    14 Domán Fruzsina                  THT Tapolcai Honvéd SE                 15:27 
    15 Faggyas Petra                   VHS Veszprémi Honvéd SE                18:31 
    16 Mihályfi Anna                   SKS Sárvári Kinizsi SK                 18:43 

       Juhász V. Renáta                DAR Délalföldi Regionális Tájékozó      hiba 
       Kakuk Zsófia Luca               SZV Szegedi Vasutas SE                  hiba 
       Stankovics Beáta                JSS Jánosháza SK                        hiba 



W14 Selejtező  1.520 km  0 m   8 ep        

     1 Szokol Mónika                   SZV Szegedi Vasutas SE                  9:35 
     2 Koós Brigitta                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE             9:39 
     2 Oszkó Dóra                      MAC Margitszigeti Atlétikai Centru      9:39 
     4 Kovács Filoména                 PVS Pécsi Vasutas SK                    9:56 
     5 Németh Luca                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     10:15 
     6 Kovács Anett                    SDS Salgótarjáni Dornyai SE            10:24 
     7 Balogh Réka                     GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              10:36 
     7 Csurel Beáta                    SZV Szegedi Vasutas SE                 10:36 
     9 Kéri Brigitta                   VTC Veszprémi Tájfutó Club             10:42 
    10 Györgyi Hanga                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     11:10 
    11 Faggyas Eszter                  VHS Veszprémi Honvéd SE                11:36 
    12 Szomor Beatrix                  PVS Pécsi Vasutas SK                   11:38 
    13 Paskuj Rebeka                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     12:03 
    14 Apostol Nikolett                ETC Egri Testedző Club                 13:58 
    15 Faggyas Réka                    VHS Veszprémi Honvéd SE                14:47 
    16 Kovalcsik Anna                  BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          21:54 
    17 Dobrossy Tünde                  DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     22:54 

       Zubánics Mária                  HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club      hiba 



W16 Selejtező  1.640 km  0 m   9 ep        

     1 Varga Adél                      NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE            9:33 
     2 Bertóti Regina                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club              9:36 
     3 Tibay Ilona                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      9:43 
     4 Gyalog Zsófia                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      9:45 
     5 Zsigmond Vanda                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club              9:52 
     6 Péley Dorottya                  PVS Pécsi Vasutas SK                   10:04 
     7 Zsigmond Timea                  SZV Szegedi Vasutas SE                 10:05 
     8 Samu Mona Liza                  SZV Szegedi Vasutas SE                 10:09 
     9 Dékány Szilvia                  GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              10:12 
    10 Farkas Mariann                  SZV Szegedi Vasutas SE                 10:20 
    11 Sebők Petra                     VHS Veszprémi Honvéd SE                10:52 
    12 Szokol Boglárka                 SZV Szegedi Vasutas SE                 11:06 
    13 Fleischer Zsófia                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     11:09 
    14 Császár Barbara                 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     11:12 
    15 Rusvai Mónika                   FSC Futárok SC                         11:31 
    16 Mihalkó Mónika                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     11:36 
    17 Györgyi Csenge                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     11:38 
    18 Csizmadia Ágnes                 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           11:49 
    19 Fleischer Orsolya               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     11:55 
    20 Fleischer Kata                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     12:28 
    21 Kovalcsik Bernadett             BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          12:31 
    22 Sisa Dorottya                   JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     12:51 
    23 Prill Dóra                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          12:53 
    24 Denave Alizée                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     13:56 
    25 Szijártó Anikó                  SKS Sárvári Kinizsi SK                 13:59 



W18 Selejtező  2.100 km  0 m   13 ep       

     1 Szerencsi Dóra                  SZV Szegedi Vasutas SE                 13:37 
     2 Hrenkó Ivett                    NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     13:47 
     3 Novák Martina                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     14:10 
     4 Őry Eszter                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     14:13 
     5 Máthé Fanni                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      14:37 
     6 Koós Diána                      SDS Salgótarjáni Dornyai SE            14:38 
     7 Nagy Virág                      SZV Szegedi Vasutas SE                 14:45 
     8 Kovács Kinga                    ETC Egri Testedző Club                 15:13 
     9 Stephanie Killmann              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     15:27 
    10 Liskány Krisztina               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     15:33 
    11 Gyurkó Fanni                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          15:42 
    12 Perényi Dóra Roberta            GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              15:48 
    13 Nyüsti Szilvia                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     16:00 
    14 Szekeres Ágnes                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     16:21 
    15 Sümegi Mária                    DTC Diósgyőri Tájfutó Club             17:24 
    16 Kovács Zita                     ETC Egri Testedző Club                 17:32 
    17 Dékány Andrea                   GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              17:46 
    18 Fenyvesi Laura                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              17:54 
    19 Kerényi Krisztina               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     18:30 
    20 Henk Zsófia                     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        18:36 
    21 Nágli Anikó                     GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     18:59 
    22 Vecsei Anna                     SKS Sárvári Kinizsi SK                 19:57 
    23 Horváth Hajnalka                TSE Törekvés SE                        21:13 
    24 Cser Nikoletta                  SKS Sárvári Kinizsi SK                 22:39 

       Lukács Vera                     NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE            Disq 



W20 Selejtező  2.330 km  0 m   18 ep       

     1 Szerencsi Ildikó                SZV Szegedi Vasutas SE                 14:21 
     2 Kerényi Krisztina               KTK Kőbányai Tájfutó Klub              14:56 
     3 Daragó Zsófia                   ETC Egri Testedző Club                 15:55 
     4 Leonhardt Karin                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     15:56 
     5 Zsigmond Száva                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             16:14 
     6 Szivák Ildikó                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          17:01 
     7 Liskány Diána                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     17:38 
     8 Bertóti Diana                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club             17:50 
     9 Hajdú Hajnalka                  ESP Egri Spartacus SE                  18:39 
    10 Pocsai Boglárka Márta           DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     18:40 
    11 Győri Judit                     SDS Salgótarjáni Dornyai SE            18:49 
    12 Dömötör Andrea                  SFC Széchenyi István Egyetem Sport     18:58 
    13 Aporfi Petra                    VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     19:01 
    14 Dömötör Erika                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport     20:13 
    15 Szántó Rita                     MSE Megalódusz SE                      20:32 
    16 Madarász Anett                  SZV Szegedi Vasutas SE                 21:45 



W21 Selejtező  2.550 km  0 m   15 ep       

     1 Makrai Éva                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     14:56 
     2 Császár Éva                     GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     15:35 
     3 Viniczainé Kovács Ildik         PVS Pécsi Vasutas SK                   16:03 
     4 Kovács Bernadett                PVS Pécsi Vasutas SK                   16:05 
     5 Domján Zsuzsa                   PVS Pécsi Vasutas SK                   16:28 
     6 Bokros Andrea dr.               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     16:29 
     7 Wengrin Ágnes                   VHS Veszprémi Honvéd SE                16:36 
     8 Csikós Nóra                     FSC Futárok SC                         16:50 
     9 Horváth Tímea                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     17:27 
    10 Füzy Judit                      OSC Orvosegyetem SC                    17:28 
    11 Kövér Csilla                    DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     17:51 
    12 Balogh Katalin                  FSC Futárok SC                         17:55 
    13 Petrócki Szilvia                HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     18:39 
    14 Nagy Krisztina                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     18:43 
    15 Ambruzs Krisztina               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     19:05 
    16 Péntek Márta                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              19:23 
    17 Federics Éva                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     19:27 
    18 Bíró Fruzsina                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     19:30 
    19 Kovács Edit                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          19:56 
    20 Tertsch Ágnes                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              20:51 
    21 Ádám Vera                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub          22:21 
    22 Bális Eszter Magdolna           PVM Pécsi Vörös Meteor SK              29:15 

       Peicsné Liptai Vera             KFK KFKI Petőfi Sportkör                hiba 
       Marosfalvi Eszter               FMT FŐMTERV SK                          hiba 
       Szebeliné Toldi Éva             PSE Postás-Matáv SE                     hiba 
       Pénzes Erzsébet                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              hiba 
       Lengyel Andrea                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       Disq 



W21 Selejtező  2.590 km  0 m   16 ep       

     1 Zsebeházy Eszter                KTK Kőbányai Tájfutó Klub              15:46 
     2 Simon Ágnes                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     15:55 
     3 Fekete Zsuzsa                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              16:01 
     4 Kelemen Bernadett               PVS Pécsi Vasutas SK                   17:00 
     4 Pap Viktória                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     17:00 
     4 Valler Krisztina                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     17:00 
     7 Szabó Veronika                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub          17:05 
     8 Homola Judit                    VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     17:10 
     9 Sebők Éva                       PVS Pécsi Vasutas SK                   17:11 
    10 Marosán Ágnes                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     17:49 
    11 Sárecz Éva                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     18:00 
    12 Petró Annamária                 FSC Futárok SC                         18:12 
    13 Lendvai Katalin                 VHS Veszprémi Honvéd SE                19:26 
    14 Dóczi Petra                     OSC Orvosegyetem SC                    19:27 
    15 Balogh Edina                    FSC Futárok SC                         19:38 
    16 Berecz Éva                      HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     19:46 
    17 Friedrich Orsolya               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     20:01 
    18 Allwinger Tünde                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      20:14 
    19 Cserjés Andrea dr.              HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     20:17 
    20 Nagy Zsuzsanna                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     21:08 
    21 Dömötör Csilla                  SFC Széchenyi István Egyetem Sport     22:06 
    22 Gyalog Zsuzsa                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     22:24 
    23 Petrik Zsuzsa                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          22:31 
    24 Vonyó Péterné Szabó Rék         PVS Pécsi Vasutas SK                   22:48 
    25 Auer Hajnalka                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              23:05 
    26 Lajtai Eszter                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK              23:21 
    27 Schell Anikó                    PSE Postás-Matáv SE                    34:12 

       Füzy Anna                       OSC Orvosegyetem SC                     hiba 



W35 Selejtező  2.470 km  0 m   17 ep       

     1 Győrffy Gabriella               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     15:47 
     2 Boros Anna                      SDS Salgótarjáni Dornyai SE            16:47 
     3 Balogh Piroska                  SZV Szegedi Vasutas SE                 17:38 
     4 Holper Antónia                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      18:11 
     5 Riczel Zsuzsanna                PSE Postás-Matáv SE                    18:19 
     6 Cseh Veronika                   MSE Megalódusz SE                      18:36 
     7 Csillag Veronika                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     18:57 
     8 Jakubecz Andrea                 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          19:51 
     8 Turcsánné Cseh Erzsébet         PVS Pécsi Vasutas SK                   19:51 
    10 Csizmadia Annamária             HER Herkules SE Balatonalmádi          19:52 
    11 Kiss Teodóra                    ETC Egri Testedző Club                 20:00 
    12 Zelena Dóra                     MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     21:33 
    13 Hartmann-né P. Timea            THT Tapolcai Honvéd SE                 22:04 
    14 Szűcs Judit                     ESP Egri Spartacus SE                  22:12 
    15 Gillichné dr.Kalocsai A         MSE Megalódusz SE                      22:50 
    16 Németh Zsoltné                  HER Herkules SE Balatonalmádi          23:33 
    17 Orbán Judit                     POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        24:23 

       Lovas Ágnes                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK               hiba 
       Cseresnyés Ágnes                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       hiba 
       Pincés Marianna                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      hiba 
       Oszkóné Simon Ildikó            MAC Margitszigeti Atlétikai Centru      Disq 
       Tóth Marianna                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK               Disq 



W40 Selejtező  2.100 km  0 m   13 ep       

     1 Rusvainé Barócsi Katali         FSC Futárok SC                         15:25 
     2 Tömördi Ágnes                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     15:32 
     3 Marczis Márta                   ETC Egri Testedző Club                 16:03 
     4 Szerencsiné Csamangó Ju         DAR Délalföldi Regionális Tájékozó     17:08 
     5 Bacsó Piroska                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     17:09 
     6 Radics Anna                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     18:04 
     7 Halászné L. Ibolya              ETC Egri Testedző Club                 18:26 
     8 Kaszásné Boa Ágnes              HER Herkules SE Balatonalmádi          18:32 
     9 Liskányné J.Anikó               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     18:51 
    10 Horváth Zoltánné                TSE Törekvés SE                        20:29 
    11 Nagy Márta                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          21:38 
    12 Nemesházi Lászlóné              PSE Postás-Matáv SE                    22:37 
    13 Knódel Éva                      KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo     23:02 

       Hajas Csilla dr.                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK         Disq 
       Síkhegyi Gabriella              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      Disq 
       Vargáné Kocsis Katalin          NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE            Disq 



W45 Selejtező  1.750 km  0 m   11 ep       

     1 Kármán Katalin                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     12:18 
     2 Hidvégi Nóra                    MSE Megalódusz SE                      12:35 
     3 Dömötörné Horváth Erzsé         SFC Széchenyi István Egyetem Sport     13:35 
     4 Lévainé Kovács Róza             KSE Karcagi SE                         13:43 
     5 Serák Katalin                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          13:52 
     6 Jenővári Gabriella              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     14:29 
     7 Nagy Zsuzsanna dr.              HER Herkules SE Balatonalmádi          14:48 
     8 Ostorics Zsuzsanna              PSE Postás-Matáv SE                    15:29 
     9 Udvari Csilla dr.               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     16:42 
    10 Mészárosné Boros Val            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     17:26 
    11 Terjékiné Tóth Edit             HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     17:31 
    12 Lajtai Sándorné                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              18:01 
    13 Bérdiné Balázs Katalin          POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        18:13 
    14 Pápainé Poós Ildikó             ARA Alba Regia Atlétikai Klub          18:20 
    15 Lenkeiné Halasi Erzsébe         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     18:29 



W50 Selejtező  1.650 km  0 m   10 ep       

     1 Horváth Magda                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      11:03 
     2 Szabó Zsuzsanna                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     13:00 
     3 Cserpák Ferencné                NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     13:07 
     4 Rostás Irén                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     13:42 
     5 Kocsis Gyöngyi                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub          13:54 
     6 Kovács Olga                     HAV Havas Szabadidő Klub               14:52 
     7 Muzsnai Ágota                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     15:37 
     8 Sipos Judit                     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     16:25 
     9 Keszthelyi Ildikó               PSE Postás-Matáv SE                    22:55 

       Benga Andrásné                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK               hiba 
       Komár Béláné                    HER Herkules SE Balatonalmádi           hiba