Rövidtávu Országos Bajnokság 2005 - DöntőSzo 2005.09.03. 22:07
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

  Hely Név                             Klub                                     Idő 



M14 Döntő A  ( 2.060 km  25 m   15 ep      

     1 Pongrácz Ervin                  VHS Veszprémi Honvéd SE                 9:56 
     2 Jenes Géza                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     10:25 
     3 Kovács Boldizsár                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          10:31 
     4 Horváth Marcell                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     11:38 
     5 Kinde Mátyás                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              12:03 
     5 Tölgyesi Renátó                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     12:03 
     7 Lükő Dániel                     VHS Veszprémi Honvéd SE                12:11 
     8 Tölgyesi Tamás                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             12:20 
     9 Farkas Ottó                     SZV Szegedi Vasutas SE                 12:23 
    10 Nagy Kristóf                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     12:41 
    11 Gadolla Gergely                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      12:49 
    12 Repka Dániel                    ETC Egri Testedző Club                 12:50 
    13 Péley Domokos                   PVS Pécsi Vasutas SK                   13:16 
    14 Kovács Sebestyén                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          13:33 
    15 Baumholczer Máté                PVS Pécsi Vasutas SK                   13:36 
    16 Hoitsy Márton                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club             13:44 
    17 Heilig Dániel                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     13:47 
    18 Szivós Dániel                   ESP Egri Spartacus SE                  14:38 
    19 Szalay Károly ifj.              VHS Veszprémi Honvéd SE                14:40 
    20 Rebák Csaba                     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     14:45 
    21 Kisházi László ifj.             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     14:49 
    22 Nagy Attila                     PVS Pécsi Vasutas SK                   14:57 
    23 Kelemeny Máté                   ETC Egri Testedző Club                 14:59 
    24 Diószegi Bálint                 SDS Salgótarjáni Dornyai SE            15:10 
    25 Poser Márk                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     16:22 
    26 Locskai Péter                   SZV Szegedi Vasutas SE                 16:25 
    26 Novák Zalán                     THT Tapolcai Honvéd SE                 16:25 
    28 Liszka Krisztián                GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              16:45 
    29 Hajdu Marcell                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        16:50 
    29 Lovas Gergely                   HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     16:50 
    31 Zoboki Barna                    THT Tapolcai Honvéd SE                 16:51 
    32 Bérczes Zsigmond                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     17:26 
    33 Lacza Bálint                    PVS Pécsi Vasutas SK                   18:15 

       Cserki Soma                     SDS Salgótarjáni Dornyai SE             hiba 
       Engi Erik                       VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá      hiba 
       Hráb Dániel                     ETC Egri Testedző Club                  hiba 
       Tölgyesi Ákos ifj.              VHS Veszprémi Honvéd SE                 hiba 



M14 Döntő B  ( 1.730 km  20 m   11 ep      

     1 Hideg Gábor                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     11:27 
     2 Gera Tamás                      SZV Szegedi Vasutas SE                 12:00 
     3 Gojsza Ádám                     JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     12:03 
     4 Muelek László                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub               12:35 
     5 Spicze Máté                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club             12:49 
     6 Radványi Ádám                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club             13:07 
     7 Kovács Domonkos                 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          13:11 
     8 Gazdig Vendel                   VHS Veszprémi Honvéd SE                13:27 
     9 Sveiczer Attila                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     14:01 
     9 Szabó Ákos                      HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     14:01 
    11 Kabács Dávid                    JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     14:11 
    12 Gönye András                    VHS Veszprémi Honvéd SE                14:22 
    13 Kisgyura Dávid                  PVS Pécsi Vasutas SK                   14:24 
    14 Hartmann Ákos                   THT Tapolcai Honvéd SE                 14:41 
    15 Oszkó Attila                    MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     14:51 
    16 Petróczki Ádám                  HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     15:26 
    17 Németh Marcell                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     15:43 
    18 Horváth Máté                    TSE Törekvés SE                        16:15 
    19 Nyíri Dániel                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     16:23 
    20 Liskány András                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     17:41 
    21 Brenn Dávid                     TSE Törekvés SE                        17:43 
    22 Varga Zsombor                   NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           19:02 
    23 Papp Máté                       DAR Délalföldi Regionális Tájékozó     19:54 
    24 Czigány Máté                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     20:46 

       Gömbös Dániel                   SKS Sárvári Kinizsi SK                  hiba 



M16 Döntő A  ( 2.330 km  35 m   16 ep      

     1 Turcsán Gábor                   PVS Pécsi Vasutas SK                   10:45 
     2 Horváth Tamás                   SZV Szegedi Vasutas SE                 10:47 
     3 Mets Márton                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     11:10 
     4 Szántó Gergely                  MSE Megalódusz SE                      11:25 
     5 Kuzmann Zsolt                   ESP Egri Spartacus SE                  11:29 
     6 Fehérvári Zsolt                 SDS Salgótarjáni Dornyai SE            11:33 
     7 Kaló Attila                     ETC Egri Testedző Club                 11:40 
     7 Pápai Tamás                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          11:40 
     9 Fráter Tamás                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     11:56 
    10 Spisák László                   FSC Futárok SC                         12:00 
    11 Bereczki Máté                   SZV Szegedi Vasutas SE                 12:04 
    12 Ádámszki Tamás                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             12:19 
    13 Györgyi Máté                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     12:33 
    14 Morvai András                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE            12:49 
    14 Vellner Gábor                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     12:49 
    16 Szivák András                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          12:59 
    17 Nagy Tamás                      PVS Pécsi Vasutas SK                   13:19 
    18 Szaknyéri Vendel Att            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     13:34 
    19 Tölgyesi Péter                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             13:38 
    20 Lápossy Péter                   PVS Pécsi Vasutas SK                   13:40 
    21 Károlyi Márton                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      13:41 
    22 Veres Tamás Pál                 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     13:45 
    23 Terjéki Miklós                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     13:49 
    24 Lukács Sebestyén                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      14:22 
    25 Morandini Miklós                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     14:52 
    26 Hardi Balázs                    PVS Pécsi Vasutas SK                   15:04 
    27 Filó Bernát                     PTX Pápai Tájfutó SE                   16:16 
    27 Kósa Gábor                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     16:16 
    29 Kersity András                  PVS Pécsi Vasutas SK                   16:54 
    29 Németh Attila                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport     16:54 
    31 Béres László                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK              17:14 
    32 Fluck Marcell                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK              17:52 
    33 Lasztovicza Jen?                THT Tapolcai Honvéd SE                 20:39 

       Kiss Ádám                       VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá      hiba 
       Kiss Bálint                     SKS Sárvári Kinizsi SK                  hiba 
       Zentai Ármin                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      hiba 



M16 Döntő B  ( 2.200 km  30 m   15 ep      

     1 Barna Tamás                     FSC Futárok SC                         14:51 
     2 Vecsei András                   SKS Sárvári Kinizsi SK                 15:47 



M18 Döntő  (27 2.470 km  30 m   18 ep      

     1 Szabó András                    ETC Egri Testedző Club                 10:17 
     2 Lenkei Zsolt                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      10:44 
     3 Halász Balázs                   ETC Egri Testedző Club                 10:59 
     4 Kerényi Máté                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              11:08 
     5 Takács Balázs                   SZV Szegedi Vasutas SE                 11:14 
     6 Viczián Péter                   SZV Szegedi Vasutas SE                 11:24 
     7 Gond Balázs                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      11:45 
     8 Ferenczi Krisztián              ETC Egri Testedző Club                 12:03 
     9 Tobias Killmann                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:05 
    10 Tari Gábor                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          12:17 
    11 Morandini Viktor                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     12:26 
    12 Kovács Dávid                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          12:36 
    13 Gadolla Máté                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      12:38 
    14 Kósa János                      NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     12:47 
    15 Somogyi Péter                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport     12:59 
    16 Kovács Balázs                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     13:23 
    17 Sebők Béla                      PVS Pécsi Vasutas SK                   13:26 
    18 Szivák Béla                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          13:39 
    19 Pálvölgyi Zoltán                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     13:45 
    20 Kelemeny Dávid                  ETC Egri Testedző Club                 13:57 
    21 Kiss Péter                      VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     14:29 
    22 Billege Dávid                   NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           15:00 
    23 Mihályfi Tamás                  SKS Sárvári Kinizsi SK                 15:10 
    24 Domán Rajmund                   THT Tapolcai Honvéd SE                 15:47 
    25 Urbán Csaba                     JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     17:14 

       Kormos Márton                   ESP Egri Spartacus SE                   hiba 
       Nagy László                     SDS Salgótarjáni Dornyai SE             hiba 



M20 Döntő  (26 2.470 km  40 m   18 ep      

     1 Kovács Ádám                     ETC Egri Testedző Club                  9:33 
     2 Tóth Ádám                       GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              10:34 
     3 Kovács Róbert                   PVS Pécsi Vasutas SK                   10:50 
     4 Zsebeházy István                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     10:52 
     5 Nagy Bence                      SZV Szegedi Vasutas SE                 11:21 
     6 Tóth Máté                       GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              11:52 
     7 Horváth Zoltán                  TSE Törekvés SE                        12:00 
     8 Tolnai Márton                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club             12:02 
     9 Szajkó Csaba                    ETC Egri Testedző Club                 12:34 
    10 Varga Zsolt                     NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           12:35 
    11 Kovács Bálint                   PVS Pécsi Vasutas SK                   12:56 
    12 Péley Dániel                    PVS Pécsi Vasutas SK                   13:06 
    13 Oszlovics Ádám                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     13:10 
    14 Pálinkás Tamás                  EPI Építőipari SZKI SK (Országos D     13:35 
    15 Nagy Dániel                     PVS Pécsi Vasutas SK                   13:46 
    16 Halász Gergö                    ETC Egri Testedző Club                 13:53 
    17 Füleki Dániel                   GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              14:06 
    18 Hrenkó Viktor                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     14:50 
    19 Zai Bálint                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     14:51 
    20 Haraszti Krisztián              FLF Fehérlófia SE                      15:12 
    21 Gál Norbert                     SZV Szegedi Vasutas SE                 15:13 
    22 Angyal Miklós                   PVS Pécsi Vasutas SK                   15:28 
    23 Szabó László                    FLF Fehérlófia SE                      16:09 
    24 Karajz Csaba                    EPI Építőipari SZKI SK (Országos D     16:24 
    25 Dobrossy Ádám                   DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     18:10 
    26 Hardi András                    PVS Pécsi Vasutas SK                   18:16 



M21 Döntő A  ( 2.640 km  40 m   20 ep      

     1 Józsa Gábor                     TSE Törekvés SE                        10:54 
     2 Kiss Gábor                      PVS Pécsi Vasutas SK                   11:06 
     3 Sinkó János                     SZV Szegedi Vasutas SE                 11:26 
     4 Lévai Ferenc                    MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     11:32 
     5 Forrai Gábor                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     11:39 
     6 Less Áron                       DTC Diósgyőri Tájfutó Club             11:41 
     7 Koprivanacz Imre                KAL Kalocsai SE                        11:45 
     8 Vonyó Péter                     PVS Pécsi Vasutas SK                   11:47 
     9 Gyalog Zoltán                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     12:03 
    10 Harkányi Zoltán                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     12:04 
    11 Gyulai Tamás                    MSE Megalódusz SE                      12:08 
    12 Bogos Tamás                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          12:14 
    13 Dénes Zoltán                    KAL Kalocsai SE                        12:16 
    14 Maros Ervin Péter               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:18 
    15 Hudax Thomas                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:26 
    16 Forrai Miklós                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     12:29 
    17 Vajda Kolos                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:31 
    17 Vajda Zsolt                     THT Tapolcai Honvéd SE                 12:31 
    19 Laki Balázs                     MSE Megalódusz SE                      12:32 
    20 Farkas Viktor                   HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     12:35 
    21 Baracsi Gábor                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      12:39 
    22 Cserpák Zsolt                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     12:41 
    23 Mézes Tibor Sólyom              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     12:45 
    24 Józsa Gábor                     PSE Postás-Matáv SE                    12:48 
    25 Fodor József                    SZV Szegedi Vasutas SE                 12:49 
    26 Guszlev Antal                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          12:50 
    27 Baksa Csaba                     KAL Kalocsai SE                        12:58 
    28 Lajszner Attila                 ESP Egri Spartacus SE                  13:03 
    29 Mitró Zoltán                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     13:04 
    30 Marosvölgyi Máté                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     13:16 
    31 Varga Bálint                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     13:27 
    32 Gyulai Péter                    MSE Megalódusz SE                      13:33 
    33 Vörös Endre                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     13:37 
    34 Vizi Tibor                      HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     13:43 

       Sprok Bence                     PVS Pécsi Vasutas SK                    hiba 
       Szóka Attila                    VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá      hiba 



M21 Döntő B  ( 2.500 km  40 m   20 ep      

     1 Szundi Attila                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club             12:29 
     2 Bánki Zoltán                    SZV Szegedi Vasutas SE                 12:43 
     3 Uhlir Péter                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:46 
     3 Veres Tamás                     HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     12:46 
     5 Scultéty Márton                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              13:01 
     6 Lenkei Ákos                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     13:17 
     7 Sárecz Lajos                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     13:25 
     8 Gombkötő Péter                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      13:40 
     9 Morandini Kristóf Márk          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     13:46 
    10 Zsebeházy Zsolt                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     13:49 
    11 Gyöngyösi István Csaba          SZV Szegedi Vasutas SE                 14:00 
    12 Marosán Dávid                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     14:01 
    13 Szlávik Zoltán dr.              KFK KFKI Petőfi Sportkör               14:09 
    14 Berecz Gábor                    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     14:14 
    15 Hugyecz Zoltán                  HUF HUFEZE Pásztó                      14:35 
    16 Simon Tamás                     KTK Kőbányai Tájfutó Klub              14:42 
    17 Madarassy Pál                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     15:00 
    18 Reviczki Zsolt                  HUF HUFEZE Pásztó                      15:05 
    19 Kemenczky Jenő                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     15:10 
    20 Balogh Róbert                   FLF Fehérlófia SE                      15:14 
    21 Marton Balázs                   VHS Veszprémi Honvéd SE                15:46 
    22 Lajtai Zoltán                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK              16:00 
    23 Illés Péter                     HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     16:03 
    24 Szalai Szabolcs                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     16:26 
    25 Bíró Áron                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     16:40 
    26 Domonyik Szabolcs               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     16:43 
    27 Niedermayer Zoltán              VHS Veszprémi Honvéd SE                16:45 
    28 Tömösközy Tamás                 THT Tapolcai Honvéd SE                 16:46 
    29 Balla György                    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     17:11 
    30 Kósa Péter                      DNY Debreceni Nyúlak SE                17:26 
    31 Niedermayer Péter               VHS Veszprémi Honvéd SE                17:31 
    32 Bozsó Norbert                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     19:39 
    33 F. Tóth András                  DNY Debreceni Nyúlak SE                21:27 



M21 Döntő C  ( 2.250 km  30 m   15 ep      

     1 Török Imre                      MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     12:08 
     2 Mauer Lajos                     MSE Megalódusz SE                      12:38 
     3 Bónai András                    PVS Pécsi Vasutas SK                   14:18 
     4 Révész Gábor                    MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     14:24 
     5 Bernáth Zsolt                   FLF Fehérlófia SE                      14:55 
     6 Horváth Norbert                 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           15:36 
     7 Horváth Pál                     JSS Jánosháza SK                       15:47 
     8 Bettembuk Péter                 DNY Debreceni Nyúlak SE                17:44 



M35 Döntő  (34 2.550 km  35 m   16 ep      

     1 Viniczai Ferenc                 PVS Pécsi Vasutas SK                   11:21 
     2 Nagy Tibor                      FSC Futárok SC                         11:49 
     3 Miháczi Zoltán                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      12:04 
     4 Dezső Sándor                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     12:07 
     5 Fehér Ferenc                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:19 
     6 Hajdu Martin                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      12:38 
     7 Allwinger Herwig                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      12:41 
     8 Gillich István                  MSE Megalódusz SE                      12:43 
     9 Kovács Balázs                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     12:50 
    10 Pavlovics Gábor                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              12:54 
    11 Csizmadia János                 THS Taszári Honvéd SE                  13:01 
    11 Gillich György                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     13:01 
    13 Turcsán János                   PVS Pécsi Vasutas SK                   13:25 
    14 Németh Csaba                    BOF Budai Ősforrás SC                  13:43 
    15 Horváth Sándor                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     13:53 
    15 Kovács Gábor                    BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          13:53 
    17 Kiácz Bence                     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     13:54 
    18 Szitter Attila                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              13:55 
    19 Szabó Csaba                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub               14:23 
    20 Marczis István ifj.             SDS Salgótarjáni Dornyai SE            14:30 
    21 Engi Imre                       SZT Szombathelyi Főiskola SE           14:38 
    22 Dankó István                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      15:29 
    23 Lénárt István                   FSC Futárok SC                         15:42 
    24 Faggyas László                  VHS Veszprémi Honvéd SE                16:00 
    25 Juhász Gábor                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     16:13 
    26 Schell Antal ifj.               PSE Postás-Matáv SE                    16:26 
    27 Kovalcsik István                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          16:32 
    28 Zoboki Mihály                   THT Tapolcai Honvéd SE                 16:33 
    29 Schwendtner Erik                KTK Kőbányai Tájfutó Klub              16:34 
    30 Zagyi László                    JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     16:52 
    31 Fekete Gábor                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     16:58 
    32 Bakos Béla                      FSC Futárok SC                         17:25 
    32 Paskuj Mátyás                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     17:25 
    34 Molnár Attila                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      17:42 



M40 Döntő  (23 2.490 km  35 m   19 ep      

     1 Egei Tamás                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      11:56 
     2 Garda Árpád                     DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     12:17 
     3 Gyallai János                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     12:59 
     4 Rusvai László                   FSC Futárok SC                         13:17 
     5 Szlatényi Ferenc                OSC Orvosegyetem SC                    13:27 
     6 Tölgyesi Tibor                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             13:28 
     7 Károlyi Gyula                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      13:39 
     8 Szieberth Péter                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              14:12 
     9 Filó György                     PTX Pápai Tájfutó SE                   14:22 
    10 Török József                    SDS Salgótarjáni Dornyai SE            14:49 
    11 Szőcs László                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     15:08 
    12 Mets Miklós                     OSC Orvosegyetem SC                    15:09 
    13 Tóth Gábor                      SZV Szegedi Vasutas SE                 15:41 
    14 Szász Tibor                     HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     15:42 
    15 Gera Tibor                      SZV Szegedi Vasutas SE                 16:55 
    16 Liskány József                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     18:33 
    17 Csizmadia József                HER Herkules SE Balatonalmádi          18:45 
    18 Pokornyik Tibor                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     19:32 
    19 Urbán András                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     19:48 

       Lovas Zoltán                    KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo      hiba 
       Mohácsy Tamás dr.               SDS Salgótarjáni Dornyai SE             hiba 
       Oszkó László                    MAC Margitszigeti Atlétikai Centru      hiba 
       Prill László                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub           hiba 



M45 Döntő A  ( 2.300 km  45 m   17 ep      

     1 Jankó Tamás                     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     12:15 
     2 Domán Gábor                     THT Tapolcai Honvéd SE                 12:27 
     3 Joachim Friessnig               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:43 
     4 Gyulai Zoltán                   MSE Megalódusz SE                      12:51 
     5 Pápai János                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          12:58 
     6 Vankó Péter                     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     13:02 
     7 Kaszás György                   HER Herkules SE Balatonalmádi          13:06 
     8 Hajagos Henrik                  SZV Szegedi Vasutas SE                 13:41 
     9 Györgyi László                  OSC Orvosegyetem SC                    13:54 
    10 Fehér Mihály                    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     13:55 
    11 Kerényi Dénes                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     13:57 
    11 Nemesházi László                PSE Postás-Matáv SE                    13:57 
    13 Margittai Endre                 SMA Soproni Műegyetemi AC              14:02 
    14 Nagy Sándor                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:18 
    15 Győri László                    SDS Salgótarjáni Dornyai SE            14:23 
    16 Halla Ernő                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:51 
    17 Zentai László                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     14:56 
    18 Kiss Zsolt                      TSE Törekvés SE                        15:04 
    19 Kovács Nándor                   PVS Pécsi Vasutas SK                   15:12 
    20 Zempléni András dr.             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        15:41 
    21 Kubacsek József                 FSC Futárok SC                         15:45 
    22 Rebák Sándor László             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     16:03 
    23 Vizi Tamás                      DNY Debreceni Nyúlak SE                16:10 
    24 Szabó Gyula                     DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     16:16 
    25 Kocsis László                   FSC Futárok SC                         16:24 
    26 Hrenkó László                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     16:28 
    26 Sáfrán Zoltán                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          16:28 
    28 Kiss Tibor                      FSC Futárok SC                         16:31 
    29 Hegedűs Béla                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              16:37 
    29 Lenkei Győző                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     16:37 
    31 Tóth Lajos                      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     17:26 
    32 Kovács József                   ETC Egri Testedző Club                 18:11 
    33 Dömötör Imre                    SFC Széchenyi István Egyetem Sport     18:26 
    34 Rózsa László                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          18:27 
    35 Gadolla Gábor                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      18:32 

       Zsilkin Viktor                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      hiba 



M45 Döntő B  ( 1.990 km  25 m   13 ep      

     1 Ádám András                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          15:41 
     2 Dobrossy István dr.             DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     16:09 
     3 Hadnagy Árpád                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     17:02 



M50 Döntő A  ( 2.230 km  35 m   14 ep      

     1 Balla Sándor                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     11:31 
     2 Hegedűs Zoltán                  OSC Orvosegyetem SC                    12:03 
     3 Ládi János                      BTK Bakonyi Tájfutó Klub               12:28 
     4 Pelyhe Dénes                    SDS Salgótarjáni Dornyai SE            12:46 
     5 Hegedüs Ábel                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     12:50 
     6 Bacsó Attila                    HER Herkules SE Balatonalmádi          12:52 
     7 Zentai József                   HUF HUFEZE Pásztó                      13:10 
     8 Horváth Tivadar                 HER Herkules SE Balatonalmádi          13:50 
     9 Gyurkó László                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              13:58 
    10 Bokros István                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     14:00 
    11 Petró Géza                      FSC Futárok SC                         14:02 
    12 Szepesi Imre                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:08 
    13 Kóger Gyula                     PVM Pécsi Vörös Meteor SK              14:11 
    14 Somogyi Lajos                   PTX Pápai Tájfutó SE                   14:55 
    15 Lovász István                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     15:17 
    16 Bunyik László                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     15:23 
    17 Horváth János                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     15:36 
    18 Csikós Miklós                   FSC Futárok SC                         15:52 
    19 Melkes Antal                    SMA Soproni Műegyetemi AC              16:15 
    20 Horváth György                  PSE Postás-Matáv SE                    16:32 
    21 Hirt Károly                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          16:38 
    22 Erdélyi Tibor                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     16:52 
    23 Lajtai Sándor                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK              16:54 
    24 Kristian Leonhardt              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     17:00 
    25 Kovács László dr.               PVS Pécsi Vasutas SK                   17:19 
    26 Péley Iván Dr.                  BSC Balatonfüredi SC                   18:53 
    27 Tóth Sándor                     ETC Egri Testedző Club                 19:23 
    28 Olajos Ferenc                   PSE Postás-Matáv SE                    19:28 
    29 Kósa Pál                        PVS Pécsi Vasutas SK                   19:35 
    30 Zsilinszky Pál                  DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     20:20 
    31 Csőkör György dr.               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     20:34 
    32 Lutring László                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     20:49 

       Kolláth Gábor                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport      hiba 
       Mészáros Károly                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      hiba 
       Szunyog József dr.              KTK Kőbányai Tájfutó Klub               hiba 



M50 Döntő B  ( 1.990 km  25 m   13 ep      

     1 Virág Gyula                     KTC Kaposvári Tájfutó Klub             12:28 
     2 Lévai Kálmán                    KSE Karcagi SE                         14:12 
     3 Halász László                   ETC Egri Testedző Club                 14:44 
     4 Aknai Antal                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     16:01 
     5 Cserép László                   BSC Balatonfüredi SC                   25:35 



M55 Döntő  (26 1.990 km  25 m   13 ep      

     1 Boros Zoltán                    ESP Egri Spartacus SE                  10:49 
     2 Hegedüs András                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     11:29 
     3 Kéri Péter                      TSE Törekvés SE                        11:51 
     4 Bogdanovits András              MSE Megalódusz SE                      11:57 
     5 Tüskés György                   SUN Sün SC Veszprém                    12:23 
     6 Kardos Ferenc Dr.               OSC Orvosegyetem SC                    12:35 
     7 Sindely Pál dr.                 SZV Szegedi Vasutas SE                 12:41 
     8 Lux Iván                        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     12:51 
     9 Gömbös Gyula                    SKS Sárvári Kinizsi SK                 13:04 
    10 Fluck István                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK              13:11 
    11 Salga István dr.                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     13:14 
    11 Vincze István                   HER Herkules SE Balatonalmádi          13:14 
    13 Rétfalvi Lajos                  JSS Jánosháza SK                       13:20 
    14 Csongrádi Jenő                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     13:59 
    15 Tasi Ákos                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      14:05 
    16 Homoki Géza                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     14:07 
    17 Gyalog László                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     14:20 
    18 Andrási Lajos                   HER Herkules SE Balatonalmádi          14:25 
    19 Gáncs Kálmán                    HER Herkules SE Balatonalmádi          14:41 
    19 Sódor István dr.                OSC Orvosegyetem SC                    14:41 
    21 Vajda László                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     15:23 
    22 Lázár László                    PSE Postás-Matáv SE                    16:00 
    23 Lipp József                     PVS Pécsi Vasutas SK                   16:18 
    24 Balázsy László                  PVS Pécsi Vasutas SK                   16:57 
    25 Gulyás Gyula                    DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     18:05 
    26 Simon Gyula                     DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     19:34 



M60 Döntő  (21 1.850 km  25 m   13 ep      

     1 Horváth Béla                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              12:01 
     2 Nagy Árpád dr.                  ETC Egri Testedző Club                 12:09 
     3 Tóth János                      SKS Sárvári Kinizsi SK                 12:29 
     4 Muszély György                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     12:46 
     5 Bozán György                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     13:28 
     6 Horváth Zoltán                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     13:44 
     7 Lénárd Miklós                   ETC Egri Testedző Club                 14:09 
     8 Gombkötő Péter dr.              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      14:10 
     8 Lohász Márton                   EPI Építőipari SZKI SK (Országos D     14:10 
    10 Kéri Gerzson dr.                OSC Orvosegyetem SC                    15:00 
    11 Berbécs Sándor                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     15:02 
    12 Komár Béla                      HER Herkules SE Balatonalmádi          15:07 
    13 Perényi János                   GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              16:04 
    14 Szecsődi Ákos                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     16:11 
    15 Jelinek István                  PSE Postás-Matáv SE                    16:18 
    16 Ballagó Béla                    FSC Futárok SC                         19:16 
    17 Reszter István                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     21:34 
    18 Kiss Endre dr.                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK              26:55 

       Albert Ferenc                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub                hiba 
       Bányai Attila                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut      hiba 
       Nagy Lajos                      PVS Pécsi Vasutas SK                    hiba  



M65 Döntő  (16 1.700 km  30 m   13 ep      

     1 Varga György                    POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        13:48 
     2 Cserteg István                  TSC Tungsram SC                        13:51 
     3 Vass Tibor                      VHS Veszprémi Honvéd SE                14:12 
     4 Bogdány Miklós                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      14:31 
     5 Hódossy Béla                    TSC Tungsram SC                        15:15 
     6 Szabon János                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        15:19 
     7 Schell Antal                    PSE Postás-Matáv SE                    16:02 
     8 Argay Gyula                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     16:20 
     9 Ijjász István                   PVS Pécsi Vasutas SK                   16:54 
    10 Páhy Tibor                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          17:02 
    11 Hargitai Miklós                 TSC Tungsram SC                        17:11 
    12 Müller János                    PSE Postás-Matáv SE                    18:03 
    13 Nyögéri Imre                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              19:12 
    14 Rácz Márton                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      19:46 
    15 Gönczi Péter                    FMT FŐMTERV SK                         22:09 

       Dr. Mercz László                EPI Építőipari SZKI SK (Országos D      hiba 



M70 Döntő  (5) 1.640 km  20 m   11 ep      

     1 Kangasmaki Heikki               BSC Balatonfüredi SC                   14:32 
     2 Dudás István                    OSC Orvosegyetem SC                    15:44 
     3 Éliás Vilmos                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      15:54 
     4 Weress Kálmán                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      18:08 
     5 Csupor Miklós                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      18:33 



M75 Döntő  (1) 1.640 km  20 m   11 ep      

       Gáti László                     PTX Pápai Tájfutó SE                   hiba 



M80 Döntő  (2) 1.640 km  20 m   11 ep      

     1 Balla Sándor                    KFK KFKI Petőfi Sportkör               18:17 
     2 Balogh László                   OSC Orvosegyetem SC                    38:21 



W14 Döntő A  ( 1.640 km  25 m   10 ep      

     1 Tóth Réka                       SZV Szegedi Vasutas SE                  9:00 
     2 Koós Brigitta                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE             9:40 
     2 Szokol Mónika                   SZV Szegedi Vasutas SE                  9:40 
     2 Tóth Krisztina                  VTC Veszprémi Tájfutó Club              9:40 
     5 Schulek Iringó                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub               9:55 
     6 Zempléni Réka                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        10:24 
     7 Oszkó Dóra                      MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     10:27 
     8 Lajos Luca                      PVS Pécsi Vasutas SK                   10:39 
     9 Kovács Anett                    SDS Salgótarjáni Dornyai SE            10:40 
    10 Őry Luca                        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     10:56 
    11 Németh Luca                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     11:01 
    12 Varsányi Kinga                  VTC Veszprémi Tájfutó Club             11:12 
    13 Kéri Brigitta                   VTC Veszprémi Tájfutó Club             11:15 
    14 Kovács Filoména                 PVS Pécsi Vasutas SK                   11:37 
    15 Faggyas Eszter                  VHS Veszprémi Honvéd SE                12:14 
    16 Szomor Beatrix                  PVS Pécsi Vasutas SK                   12:32 
    17 Balogh Réka                     GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              12:34 
    18 Paskuj Rebeka                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     12:52 
    19 Paskuj Sára                     MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     13:22 
    20 Rusvai Katalin                  FSC Futárok SC                         13:29 
    21 Csurel Beáta                    SZV Szegedi Vasutas SE                 13:36 
    22 Apostol Nikolett                ETC Egri Testedző Club                 13:58 
    23 Györgyi Hanga                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     14:13 
    24 Kovalcsik Anna                  BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          14:30 
    25 Domán Fruzsina                  THT Tapolcai Honvéd SE                 14:55 
    26 Goldmann Dóra                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE            15:34 
    27 Faggyas Réka                    VHS Veszprémi Honvéd SE                15:56 
    28 Ozsvárt Dóra                    SDS Salgótarjáni Dornyai SE            16:01 
    29 Tölgyesi Blanka                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     16:54 
    30 Faggyas Petra                   VHS Veszprémi Honvéd SE                18:34 
    31 Kiss Vivien                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club             19:24 
    32 Mihályfi Anna                   SKS Sárvári Kinizsi SK                 27:33 
    33 Dobrossy Tünde                  DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     37:06 



W16 Döntő  (24 1.890 km  25 m   12 ep      

     1 Zsigmond Vanda                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             10:16 
     2 Zsigmond Timea                  SZV Szegedi Vasutas SE                 10:19 
     3 Tibay Ilona                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     10:20 
     4 Péley Dorottya                  PVS Pécsi Vasutas SK                   10:29 
     5 Sebők Petra                     VHS Veszprémi Honvéd SE                11:21 
     6 Samu Mona Liza                  SZV Szegedi Vasutas SE                 11:27 
     7 Dékány Szilvia                  GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              11:45 
     8 Bertóti Regina                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             12:06 
     9 Szokol Boglárka                 SZV Szegedi Vasutas SE                 12:20 
    10 Császár Barbara                 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     12:22 
    11 Györgyi Csenge                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     12:26 
    12 Farkas Mariann                  SZV Szegedi Vasutas SE                 12:41 
    13 Csizmadia Ágnes                 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           13:14 
    14 Fleischer Orsolya               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     13:17 
    15 Rusvai Mónika                   FSC Futárok SC                         14:05 
    16 Mihalkó Mónika                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     14:32 
    17 Kovalcsik Bernadett             BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          15:13 
    18 Szijártó Anikó                  SKS Sárvári Kinizsi SK                 15:36 
    19 Fleischer Zsófia                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     16:32 
    19 Gyalog Zsófia                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     16:32 
    21 Fleischer Kata                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     16:45 
    22 Denave Alizée                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     17:20 

       Sisa Dorottya                   JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn      hiba 
       Varga Adél                      NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE            hiba 



W18 Döntő  (24 2.080 km  25 m   13 ep      

     1 Hrenkó Ivett                    NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     10:43 
     2 Máthé Fanni                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      11:15 
     3 Szerencsi Dóra                  SZV Szegedi Vasutas SE                 11:20 
     4 Őry Eszter                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     11:25 
     5 Koós Diána                      SDS Salgótarjáni Dornyai SE            11:38 
     6 Nyüsti Szilvia                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     11:48 
     7 Novák Martina                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     11:58 
     8 Stephanie Killmann              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:12 
     9 Kovács Kinga                    ETC Egri Testedző Club                 12:32 
    10 Nagy Virág                      SZV Szegedi Vasutas SE                 12:33 
    11 Gyurkó Fanni                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          12:46 
    12 Sümegi Mária                    DTC Diósgyőri Tájfutó Club             12:59 
    13 Fenyvesi Laura                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              13:37 
    14 Liskány Krisztina               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     14:01 
    15 Dékány Andrea                   GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              14:17 
    15 Kovács Zita                     ETC Egri Testedző Club                 14:17 
    17 Nágli Anikó                     GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     14:22 
    18 Horváth Hajnalka                TSE Törekvés SE                        15:27 
    19 Henk Zsófia                     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        15:48 
    20 Kerényi Krisztina               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     17:00 
    21 Perényi Dóra Roberta            GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              18:04 
    22 Szekeres Ágnes                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     19:19 
    23 Cser Nikoletta                  SKS Sárvári Kinizsi SK                 19:46 
    24 Vecsei Anna                     SKS Sárvári Kinizsi SK                 20:09 



W20 Döntő  (16 2.230 km  30 m   16 ep      

     1 Szerencsi Ildikó                SZV Szegedi Vasutas SE                 11:07 
     2 Kerényi Krisztina               KTK Kőbányai Tájfutó Klub              12:20 
     3 Leonhardt Karin                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     12:31 
     4 Daragó Zsófia                   ETC Egri Testedző Club                 12:42 
     5 Zsigmond Száva                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             12:58 
     6 Szivák Ildikó                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          13:46 
     7 Liskány Diána                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     13:50 
     8 Hajdú Hajnalka                  ESP Egri Spartacus SE                  13:56 
     9 Bertóti Diana                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club             14:55 
    10 Szántó Rita                     MSE Megalódusz SE                      15:39 
    11 Aporfi Petra                    VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     16:22 
    12 Győri Judit                     SDS Salgótarjáni Dornyai SE            16:37 
    13 Madarász Anett                  SZV Szegedi Vasutas SE                 16:53 
    14 Pocsai Boglárka Márta           DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     17:03 
    15 Dömötör Erika                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport     17:47 
    16 Dömötör Andrea                  SFC Széchenyi István Egyetem Sport     27:30 



W21 Döntő A  ( 2.420 km  35 m   19 ep      

     1 Makrai Éva                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     11:35 
     2 Simon Ágnes                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     12:27 
     3 Kelemen Bernadett               PVS Pécsi Vasutas SK                   12:47 
     4 Zsebeházy Eszter                KTK Kőbányai Tájfutó Klub              12:51 
     5 Császár Éva                     GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     12:59 
     6 Kovács Bernadett                PVS Pécsi Vasutas SK                   13:23 
     7 Bokros Andrea dr.               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     13:26 
     8 Fekete Zsuzsa                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              13:30 
     9 Sebők Éva                       PVS Pécsi Vasutas SK                   13:56 
     9 Viniczainé Kovács Ildik         PVS Pécsi Vasutas SK                   13:56 
    11 Domján Zsuzsa                   PVS Pécsi Vasutas SK                   13:59 
    12 Wengrin Ágnes                   VHS Veszprémi Honvéd SE                14:06 
    13 Horváth Tímea                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     14:14 
    14 Szabó Veronika                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:23 
    15 Marosán Ágnes                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     14:28 
    16 Csikós Nóra                     FSC Futárok SC                         14:39 
    17 Petrócki Szilvia                HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     14:51 
    18 Valler Krisztina                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     14:52 
    19 Sárecz Éva                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     14:58 
    20 Füzy Judit                      OSC Orvosegyetem SC                    14:59 
    21 Berecz Éva                      HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     15:25 
    22 Kövér Csilla                    DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     15:28 
    23 Balogh Edina                    FSC Futárok SC                         15:32 
    24 Petró Annamária                 FSC Futárok SC                         15:45 
    25 Pap Viktória                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     16:05 
    26 Balogh Katalin                  FSC Futárok SC                         16:15 
    27 Péntek Márta                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              16:39 
    28 Lendvai Katalin                 VHS Veszprémi Honvéd SE                16:40 
    29 Federics Éva                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     16:41 
    29 Homola Judit                    VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     16:41 
    31 Nagy Krisztina                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     17:03 
    32 Bíró Fruzsina                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     17:24 
    33 Dóczi Petra                     OSC Orvosegyetem SC                    17:32 
    34 Ambruzs Krisztina               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     17:58 
    35 Allwinger Tünde                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      18:39 
    36 Friedrich Orsolya               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     22:14 



W21 Döntő B  ( 2.360 km  35 m   16 ep      

     1 Nagy Zsuzsanna                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     18:32 
     2 Petrik Zsuzsa                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          18:33 
     3 Kovács Edit                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          18:35 
     4 Dömötör Csilla                  SFC Széchenyi István Egyetem Sport     18:40 
     5 Ádám Vera                       ARA Alba Regia Atlétikai Klub          20:22 
     6 Tertsch Ágnes                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              20:46 
     7 Gyalog Zsuzsa                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     20:56 
     8 Auer Hajnalka                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              21:07 
     9 Lajtai Eszter                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK              21:33 
    10 Vonyó Péterné Szabó Rék         PVS Pécsi Vasutas SK                   21:42 
    11 Bális Eszter Magdolna           PVM Pécsi Vörös Meteor SK              23:10 
    12 Schell Anikó                    PSE Postás-Matáv SE                    33:30 



W35 Döntő  (17 2.200 km  30 m   15 ep      

     1 Győrffy Gabriella               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     12:38 
     2 Balogh Piroska                  SZV Szegedi Vasutas SE                 12:57 
     3 Cseh Veronika                   MSE Megalódusz SE                      13:19 
     4 Csillag Veronika                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     13:40 
     5 Boros Anna                      SDS Salgótarjáni Dornyai SE            13:42 
     6 Riczel Zsuzsanna                PSE Postás-Matáv SE                    13:54 
     7 Holper Antónia                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      14:25 
     8 Gillichné dr.Kalocsai A         MSE Megalódusz SE                      14:47 
     9 Zelena Dóra                     MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     14:58 
    10 Csizmadia Annamária             HER Herkules SE Balatonalmádi          15:47 
    11 Jakubecz Andrea                 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          16:01 
    12 Németh Zsoltné                  HER Herkules SE Balatonalmádi          16:08 
    13 Turcsánné Cseh Erzsébet         PVS Pécsi Vasutas SK                   16:45 
    14 Szűcs Judit                     ESP Egri Spartacus SE                  17:32 
    15 Hartmann-né P. Timea            THT Tapolcai Honvéd SE                 17:35 
    16 Kiss Teodóra                    ETC Egri Testedző Club                 18:51 
    17 Orbán Judit                     POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        20:05 



W40 Döntő  (13 2.130 km  30 m   15 ep      

     1 Tömördi Ágnes                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     14:11 
     2 Kaszásné Boa Ágnes              HER Herkules SE Balatonalmádi          14:28 
     3 Rusvainé Barócsi Katali         FSC Futárok SC                         14:50 
     4 Bacsó Piroska                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     15:04 
     5 Marczis Márta                   ETC Egri Testedző Club                 15:08 
     6 Szerencsiné Csamangó Ju         DAR Délalföldi Regionális Tájékozó     15:58 
     7 Radics Anna                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     16:32 
     8 Nagy Márta                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          17:48 
     9 Nemesházi Lászlóné              PSE Postás-Matáv SE                    18:30 
    10 Horváth Zoltánné                TSE Törekvés SE                        18:53 
    11 Knódel Éva                      KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo     19:42 
    12 Liskányné J.Anikó               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     21:05 
    13 Halászné L. Ibolya              ETC Egri Testedző Club                 23:41 



W45 Döntő  (15 2.020 km  30 m   13 ep      

     1 Kármán Katalin                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     13:57 
     2 Jenővári Gabriella              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     14:50 
     3 Lévainé Kovács Róza             KSE Karcagi SE                         15:16 
     4 Dömötörné Horváth Erzsé         SFC Széchenyi István Egyetem Sport     16:14 
     5 Serák Katalin                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub          16:19 
     6 Hidvégi Nóra                    MSE Megalódusz SE                      17:56 
     7 Ostorics Zsuzsanna              PSE Postás-Matáv SE                    18:05 
     8 Nagy Zsuzsanna dr.              HER Herkules SE Balatonalmádi          18:27 
     9 Terjékiné Tóth Edit             HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     19:21 
    10 Mészárosné Boros Val            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     21:16 
    11 Lenkeiné Halasi Erzsébe         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     22:12 
    12 Pápainé Poós Ildikó             ARA Alba Regia Atlétikai Klub          24:01 
    13 Bérdiné Balázs Katalin          POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        24:41 
    14 Lajtai Sándorné                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              27:35 
    15 Udvari Csilla dr.               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     34:53 



W50 Döntő  (9) 1.860 km  25 m   13 ep      

     1 Muzsnai Ágota                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     13:23 
     2 Horváth Magda                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      13:26 
     3 Rostás Irén                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     17:01 
     4 Kovács Olga                     HAV Havas Szabadidő Klub               17:41 
     5 Kocsis Gyöngyi                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub          19:06 
     6 Cserpák Ferencné                NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     21:24 
     7 Keszthelyi Ildikó               PSE Postás-Matáv SE                    22:52 
     8 Szabó Zsuzsanna                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     22:57 
     9 Sipos Judit                     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     27:33 



W55 Döntő  (6) 1.640 km  20 m   11 ep      

     1 Bíró Aletta                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     11:16 
     2 Grant Julianna                  PSE Postás-Matáv SE                    11:54 
     3 Korik Vera                      PSE Postás-Matáv SE                    11:55 
     4 Hegedüs Ágnes                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     12:50 
     5 Szuromi Imréné                  BOF Budai Ősforrás SC                  15:40 
     6 Szabados Magdolna               KTC Kaposvári Tájfutó Klub             19:25 



W60 Döntő  (4) 1.640 km  20 m   11 ep      

     1 Cser Krisztina                  FMT FŐMTERV SK                         14:12 
     2 Hanusz Mária                    OSC Orvosegyetem SC                    17:50 
     3 Csorja Ida                      HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     19:01 

       Schell Antalné                  PSE Postás-Matáv SE                     hiba 



W65 Döntő  (2) 1.640 km  20 m   11 ep      

     1 Babai Margit dr.                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      18:32 
     2 Éliás Vilmosné                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      37:07