Bakony Kupa & Tüskés Endre Emlékverseny 2005V 2005.09.04. 14:09
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

  Hely Név                             Klub                                     Idő 



F12C  (12)     2.800 km  60 m   6 ep       

     1 Muelek László                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub               23:03 
     2 Horváth Máté                    TSE Törekvés SE                        25:24 
     3 Peregi Dávid                    MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     26:16 
     4 Brenn Dávid                     TSE Törekvés SE                        28:07 
     5 Oszkó Attila                    MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     28:21 
     6 Gazdig Vendel                   VHS Veszprémi Honvéd SE                28:55 
     7 Czigány Máté                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     30:09 
     8 Schwendtner Bálint              KTK Kőbányai Tájfutó Klub              30:56 
     9 Tasi Dániel                     MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     30:59 
    10 Péntek Mátyás                   LIT Litéri Tájfutó Club                32:52 
    11 Gönye András                    VHS Veszprémi Honvéd SE                39:25 
    12 Milávecz Gerg?                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub               41:56 



F14B  (7)      3.200 km  75 m   7 ep       

     1 Szivós Dániel                   ESP Egri Spartacus SE                  26:03 
     2 Lükő Dániel                     VHS Veszprémi Honvéd SE                27:16 
     3 Lovas Gergely                   HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     30:12 
     4 Szalay Károly ifj.              VHS Veszprémi Honvéd SE                32:16 
     5 Liskány András                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     32:25 
     6 Gadolla Gergely                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      32:52 
     7 Rebák Csaba                     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     34:03 



F16B  (11)     4.000 km  80 m   8 ep       

     1 Tóth Károly ifj.                THT Tapolcai Honvéd SE                 29:41 
     2 Kuzmann Zsolt                   ESP Egri Spartacus SE                  31:17 
     3 Szaknyéri Vendel Att            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     33:41 
     4 Pápai Tamás                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          34:22 
     5 Pongrácz Ervin                  VHS Veszprémi Honvéd SE                34:43 
     6 Terjéki Miklós                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     34:58 
     7 Kósa Gábor                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     35:51 
     8 Barna Tamás                     FSC Futárok SC                         37:59 
     9 Spisák László                   FSC Futárok SC                         39:10 
    10 Veres Tamás Pál                 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     41:29 
    11 Károlyi Márton                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      45:52 



F18B  (6)      4.450 km  100 m   9 ep      

     1 Halázs Balázs                   ETC Egri Testedző Club                 31:20 
     2 Kovács Dávid                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          32:30 
     3 Gadolla Máté                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      32:33 
     4 Tari Gábor                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          34:29 

       Kormos Márton                   ESP Egri Spartacus SE                   hiba 
       Tobias Killmann                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut      hiba 



F21A  (18)     6.550 km  150 m   12 ep     

     1 Thomas Krejci                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     34:28 
     2 Kovács Ádám                     ETC Egri Testedző Club                 37:08 
     3 Vajda Kolos                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     38:07 
     4 Thomas Hudax                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     38:44 
     5 Lajszner Attila                 ESP Egri Spartacus SE                  40:15 
     6 Uhlir Péter                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     41:17 
     7 Baracsi Gábor                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      41:23 
     8 Maros Ervin Péter               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     42:17 
     9 Fehér Ferenc                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     42:31 
    10 Mitró Zoltán                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     43:13 
    11 Sárecz Lajos                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     44:18 
    12 Mézes Tibor Sólyom              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     44:33 
    13 Nagy Tibor                      FSC Futárok SC                         46:36 
    14 Szajkó Csaba                    ETC Egri Testedző Club                 47:43 
    15 Horváth Zoltán                  TSE Törekvés SE                        47:50 
    16 Kósa János                      NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     48:01 
    17 Hrenkó Viktor                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz   1:19:10 
    18 Horváth Imre                    BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg   1:25:23 



F21B  (36)     5.500 km  110 m   11 ep     

     1 Hites Viktor                    VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     32:59 
     2 Gyallai János                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     34:55 
     3 Allwinger Herwig                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      35:14 
     4 Kajdon Tamás                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK              36:04 
     5 Farkas Viktor                   HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     36:59 
     6 Bokros István                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     37:19 
     7 Horváth Norbert                 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           38:08 
     8 Vankó Péter                     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     38:54 
     9 Józsa Gábor                     PSE Postás-Matáv SE                    40:10 
    10 Halász Gergő                    ETC Egri Testedző Club                 40:16 
    11 Bíró Áron                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     41:30 
    12 Dankó Zoltán                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      41:43 
    13 Zsebeházy Zsolt                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     41:55 
    14 Horváth György                  PSE Postás-Matáv SE                    42:10 
    15 Novai György                    SZV Szegedi Vasutas SE                 42:22 
    16 Szabó Attila                    VTC Veszprémi Tájfutó Club             43:07 
    17 Niedermayer Péter               VHS Veszprémi Honvéd SE                44:01 
    18 Marton Balázs                   VHS Veszprémi Honvéd SE                44:15 
    19 Nemesházi László                PSE Postás-Matáv SE                    44:45 
    20 Molnár Attila                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      45:03 
    21 Marosvölgyi Máté                EK Egyesületen kívüli                  45:34 
    22 Niedermayer Zoltán              VHS Veszprémi Honvéd SE                46:40 
    23 Balla György                    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     47:11 
    24 Károlyi Gyula                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      47:29 
    25 Hegedűs Zoltán                  OSC Orvosegyetem SC                    47:45 
    26 Szitter Attila                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              48:24 
    27 Heckenast Tamás                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     48:48 
    28 Illés Péter                     HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     49:04 
    29 Schwendtner Erik                KTK Kőbányai Tájfutó Klub              50:56 
    30 Dankó István                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      52:23 
    31 Brogyányi Péter                 FMT FŐMTERV SK                         52:35 
    32 Bozsó Norbert                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     53:57 
    33 Nagy Zsolt ifj.                 FMT FŐMTERV SK                         54:27 
    34 Kovalcsik István                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          55:11 
    35 Révész Gábor                    MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     57:45 

       Kocsik Árpád                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      hiba 



F21C  (6)      4.550 km  105 m   9 ep      

     1 Szabó Csaba                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub               31:06 
     2 Lőrincze Szabolcs               LIT Litéri Tájfutó Club                33:13 
     3 Lampert László                  LIT Litéri Tájfutó Club                37:11 
     4 Paskuj Mátyás                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     37:37 
     5 Rebák Sándor László             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     39:18 
     6 Pap Jácint                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     44:45 



F35  (10)      5.550 km  115 m   12 ep     

     1 Szieberth Péter                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              33:09 
     2 Horváth Sándor                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     33:49 
     3 Gillich György                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     36:07 
     4 Lénárt István                   FSC Futárok SC                         43:49 
     5 Zagyi László                    JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     45:13 
     6 Nagy Zsolt                      FMT FŐMTERV SK                         47:09 
     7 Faggyas László                  VHS Veszprémi Honvéd SE                47:55 
     8 Fekete Gábor                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     48:35 
     9 Bakos Béla                      FSC Futárok SC                       1:01:55 
    10 Ipsics László                   MAC Margitszigeti Atlétikai Centru   1:02:37 



F40  (9)       4.950 km  105 m   11 ep     

     1 Varga József                    NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           35:06 
     2 Rusvai László                   FSC Futárok SC                         38:33 
     3 Csizmadia József                HER Herkules SE Balatonalmádi          40:49 
     4 Szőcs László                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     42:28 
     5 Lovas Zoltán                    KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo     42:53 
     6 Szász Tibor                     HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     45:13 
     7 Liskány József                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     49:03 
     8 Oszkó László                    MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     50:29 
     9 Kerényi Zsolt                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     53:20 



F45  (19)      4.450 km  100 m   9 ep      

     1 Pápai János                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          29:00 
     2 Margittai Endre                 SMA Soproni Műegyetemi AC              29:09 
     3 Fehér Mihály                    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     29:44 
     4 Joachim Friessnig               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     30:48 
     5 Györgyi László                  OSC Orvosegyetem SC                    32:06 
     6 Kaszás György                   HER Herkules SE Balatonalmádi          34:58 
     7 Nagy Sándor                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          35:11 
     8 Hrenkó László                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     35:55 
     9 Kocsis László                   FSC Futárok SC                         36:04 
    10 Kiss Tibor                      FSC Futárok SC                         36:20 
    11 Molnár Gyula                    BTK Bakonyi Tájfutó Klub               37:26 
    12 Hadnagy Árpád                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     43:57 
    13 Dömötör Imre                    SFC Széchenyi István Egyetem Sport     46:29 
    14 Somlay Gábor                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          47:43 
    15 Kiss Zsolt                      TSE Törekvés SE                        47:58 
    16 Rózsa László                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          48:06 
    17 Zsilkin Viktor                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     49:15 
    18 Gadolla Gábor                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      51:16 
    19 Kubacsek József                 FSC Futárok SC                         59:18 



F50  (20)      3.900 km  105 m   8 ep      

     1 Ládi János                      BTK Bakonyi Tájfutó Klub               23:04 
     2 Petró Géza                      FSC Futárok SC                         24:13 
     3 Balla Sándor                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     25:24 
     4 Horváth Tivadar                 HER Herkules SE Balatonalmádi          26:53 
     5 Bacsó Attila                    HER Herkules SE Balatonalmádi          27:04 
     6 Somogyi Lajos                   PTX Pápai Tájfutó SE                   27:38 
     7 Melkes Antal                    SMA Soproni Műegyetemi AC              28:21 
     8 Lovász István                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     29:58 
     9 Muszély György                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     31:02 
    10 Kristian Leonhardt              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     32:02 
    11 Bunyik László                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     32:27 
    12 Lévai Kálmán                    KSE Karcagi SE                         32:50 
    13 Hirt Károly                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          32:51 
    14 Nick József dr.                 PTX Pápai Tájfutó SE                   35:05 
    15 Szepesi Imre                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          36:37 
    16 Aknai Antal                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     37:15 
    17 Olajos Ferenc                   PSE Postás-Matáv SE                    37:47 
    18 Lutring László                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     43:47 
    19 Kiss Ferenc                     BSC Balatonfüredi SC                   44:24 
    20 Bedő János                      MCS Ménfőcsanak TSZ SE                 46:31 



F55  (12)      3.600 km  90 m   7 ep       

     1 Salga István                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     25:14 
     2 Sindely Pál Dr.                 SZV Szegedi Vasutas SE                 25:17 
     3 Kéri Péter                      TSE Törekvés SE                        27:34 
     4 Horváth Béla                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              28:26 
     5 Andrási Lajos                   HER Herkules SE Balatonalmádi          29:53 
     6 Lázár László                    PSE Postás-Matáv SE                    32:33 
     7 Boros Zoltán                    ESP Egri Spartacus SE                  33:40 
     8 Gáncs Kálmán                    HER Herkules SE Balatonalmádi          34:43 
     9 Nagy Imre                       MCS Ménfőcsanak TSZ SE                 36:31 
    10 Vajda László                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     36:58 
    11 Tasi Ákos                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      39:31 
    12 Sódor István dr.                OSC Orvosegyetem SC                    42:26 



F65  (7)       2.750 km  65 m   6 ep       

     1 Páhy Tibor                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          24:58 
     2 Varga György                    POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        25:18 
     3 Nyögéri Imre                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              25:56 
     4 Vass Tibor                      VHS Veszprémi Honvéd SE                28:03 
     5 Bogdány Miklós                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      28:07 
     6 Rácz Márton                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      48:46 
     7 Gönczi Péter                    FSC Futárok SC                         58:39 



F70  (6)       2.450 km  60 m   6 ep       

     1 Balla Sándor                    KFK KFKI Petőfi Sportkör               29:38 
     2 Dudás István                    OSC Orvosegyetem SC                    30:00 
     3 Kangasmaki Heikki               BSC Balatonfüredi SC                   30:41 
     4 Csupor Miklós                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      39:41 
     5 Éliás Vilmos                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      45:05 

       Gáti László                     PTX Pápai Tájfutó SE                    hiba 



F10D  (10)     2.200 km  40 m   5 ep       

     1 Tenk Lőrinc                     MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     17:22 
     2 Horváth Gergő                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     17:49 
     3 Prill Tamás                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub          18:44 
     4 Ipsics Péter                    MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     20:04 
     5 Varga Zsombor                   NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           20:29 
     6 Lekics Áron                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     20:32 
     7 Rusvai László                   FSC Futárok SC                         22:30 
     8 Dudás István                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     24:39 
     9 Józsa Botond                    PSE Postás-Matáv SE                    33:34 

       Kelemen Bálint                  EK Egyesületen kívüli                   hiba 



N10D  (9)      2.200 km  40 m   5 ep       

     1 Kadocsa Rebeka                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     18:03 
     2 Faggyas Réka                    VHS Veszprémi Honvéd SE                21:42 
     3 Péntek Gréti                    LIT Litéri Tájfutó Club                22:54 
     4 Konrád Krisztina                GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              25:02 
     5 Horváth Hanga                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     25:04 
     6 Szilágyi Mónika                 TSE Törekvés SE                        26:31 
     7 Ágh Barbara                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     26:40 
     8 Józsa Dominika                  PSE Postás-Matáv SE                    28:05 
     9 Schwendtner Réka                KTK Kőbányai Tájfutó Klub              29:53 



N12C  (8)      2.600 km  50 m   5 ep       

     1 Varsányi Kinga                  VTC Veszprémi Tájfutó Club             20:30 
     2 Faggyas Eszter                  VHS Veszprémi Honvéd SE                21:57 
     3 Rusvai Katalin                  FSC Futárok SC                         22:35 
     4 Paskuj Rebeka                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     25:01 
     5 Szőcs Fruzsina                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     28:57 
     6 Kerényi Szófi Zsófia            KTK Kőbányai Tájfutó Klub              36:05 
     7 Hadnagy Anita                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     36:10 
     8 Ipsics Viktória                 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     36:44 



N14B  (6)      2.800 km  60 m   6 ep       

     1 Tóth Krisztina                  VTC Veszprémi Tájfutó Club             20:10 
     2 Oszkó Dóra                      MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     22:58 
     3 Kovalcsik Anna                  BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          28:22 
     4 Toure Anita                     PSE Postás-Matáv SE                    29:05 
     5 Kéri Brigitta                   VTC Veszprémi Tájfutó Club             29:48 
     6 Paskuj Sára                     MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     30:56 



N16B  (7)      3.200 km  75 m   7 ep       

     1 Mihalkó Mónika                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     26:09 
     2 Császár Barbara                 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     30:20 
     3 Varga Adél                      NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           30:27 
     4 Csizmadia Ágnes                 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           31:29 
     5 Rusvai Mónika                   FSC Futárok SC                         33:30 
     6 Sebők Petra                     VHS Veszprémi Honvéd SE                38:57 
     7 Kovalcsik Bernadett             BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          42:34 



N18B  (9)      4.000 km  80 m   8 ep       

     1 Hrenkó Ivett                    NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     32:19 
     2 Stephanie Killmann              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     34:38 
     3 Máthé Fanni                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      35:40 
     4 Nyüsti Szilvia                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     44:13 
     5 Fenyvesi Laura                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              44:38 
     6 Lukács Vera                     NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           50:12 
     7 Kerényi Krisztina               KTK Kőbányai Tájfutó Klub              52:43 
     8 Szekeres Ágnes                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   1:06:47 

       Nágli Anikó                     GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó      hiba 



N21A  (11)     5.550 km  115 m   12 ep     

     1 Makrai Éva                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     33:08 
     2 Császár Éva                     GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     35:42 
     3 Bokros Andrea dr.               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     36:19 
     4 Simon Ágnes                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     37:08 
     5 Szabó Veronika                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub          40:05 
     6 Valler Krisztina                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     42:14 
     7 Pap Viktória                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     42:34 
     8 Wengrin Ágnes                   VHS Veszprémi Honvéd SE                43:44 
     9 Sárecz Éva                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     46:08 
    10 Karin Leonhardt                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     49:32 

       Hajdú Hajnalka                  ESP Egri Spartacus SE                   hiba 



N21B  (26)     4.450 km  100 m   9 ep      

     1 Balogh Katalin                  FSC Futárok SC                         32:11 
     2 Sváb Emese                      KTK Kőbányai Tájfutó Klub              34:27 
     3 Riczel Zsuzsanna                PSE Postás-Matáv SE                    35:50 
     4 Csikós Nóra                     FSC Futárok SC                         36:00 
     5 Berecz Éva                      HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     36:01 
     6 Bíró Fruzsina                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     36:37 
     7 Balogh Edina                    FSC Futárok SC                         36:44 
     8 Federics Éva                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     39:07 
     9 Rácz Mónika                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      39:55 
    10 Lux Andrea                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      40:14 
    11 Allwinger Tünde                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      40:27 
    12 Pénzes Erzsébet                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             40:47 
    13 Petró Annamária                 FSC Futárok SC                         40:55 
    14 Zelena Dóra                     MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     41:12 
    15 Lendvai Katalin                 VHS Veszprémi Honvéd SE                41:40 
    16 Péntek Márta                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              42:06 
    17 Lengyel Andrea                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      42:22 
    18 Liskány Diána                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     42:47 
    19 Horváth Tímea                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     44:31 
    20 Nick Brigitta                   PTX Pápai Tájfutó SE                   45:45 
    21 Borza Ágnes                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     47:19 
    22 Nagy Zsuzsanna                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     50:24 
    23 Dömötör Erika                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport     57:55 
    24 Bogdány Szilvia                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    1:00:33 
    25 Dömötör Csilla                  SFC Széchenyi István Egyetem Sport   1:05:11 

       Oszkó Ildikó                    MAC Margitszigeti Atlétikai Centru      hiba 



N35  (8)       3.900 km  105 m   8 ep      

     1 Csillag Veronika                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     28:07 
     2 Tömördi Ágnes                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     29:19 
     3 Csizmadia Annamária             HER Herkules SE Balatonalmádi          33:15 
     4 Németh Zsoltné                  HER Herkules SE Balatonalmádi          33:27 
     5 Ágoston Erika                   PSE Postás-Matáv SE                    38:18 
     6 Orbán Judit                     POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        47:48 
     7 Ebinger Mónika                  KFK KFKI Petőfi Sportkör               49:51 
     8 Prill Andrea                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          50:19 



N40  (10)      3.600 km  90 m   7 ep       

     1 Rusvainé Barócsi Katali         FSC Futárok SC                         27:16 
     2 Kármán Katalin                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     31:11 
     3 Radics Anna                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     33:14 
     4 Ostorics Zsuzsanna              PSE Postás-Matáv SE                    33:18 
     5 Nagy Márta                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          34:55 
     6 Horváth Zoltánné                TSE Törekvés SE                        35:49 
     7 Szőke Eszter                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub          39:06 
     8 Nemesházi Lászlóné              PSE Postás-Matáv SE                    41:45 
     9 Knódel Éva                      KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo     52:58 

       Varga Katalin                   NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE            hiba 



N45  (9)       3.150 km  80 m   7 ep       

     1 Lévainé Kovács Róza             KSE Karcagi SE                         34:03 
     2 Dr. Udvari Csilla               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     41:49 
     3 Dömötörné Horváth Erzsé         SFC Széchenyi István Egyetem Sport     49:01 
     4 Nickné Laczkó Mária             PTX Pápai Tájfutó SE                   50:29 
     5 Nagy Zsuzsanna dr.              HER Herkules SE Balatonalmádi          51:58 
     6 Keszthelyi Ildikó               PSE Postás-Matáv SE                    52:38 
     7 Pápainé Poós Ildikó             ARA Alba Regia Atlétikai Klub          54:36 
     8 Terjékiné Tóth Edit             HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     55:34 
     9 Bérdiné Balázs Katalin          POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        59:14 



N50  (4)       2.750 km  65 m   6 ep       

     1 Bíró Aletta                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     24:23 
     2 Cserpák Ferencné                NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     28:29 
     3 Szabó Zsuzsanna                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     29:38 
     4 Muzsnay Ágota                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     29:44 



N55  (4)       2.450 km  60 m   6 ep       

     1 Grant Julianna                  PSE Postás-Matáv SE                    22:12 
     2 Komár Béláné                    HER Herkules SE Balatonalmádi          26:20 
     3 Cser Krisztina                  FMT FŐMTERV SK                         33:49 
     4 Hanusz Mária                    OSC Orvosegyetem SC                    47:05 



N65  (2)       2.200 km  50 m   6 ep       

     1 Babai Margit dr.                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      29:06 
     2 Éliás Vilmosné                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      32:00 



NYT  (17)      3.600 km  90 m   7 ep       

     1 Miskó Róbert                    BSC Balatonfüredi SC                   22:35 
     2 Kovács Balázs                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     24:56 
     3 Horváth János                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     26:23 
     4 Horváth Marcell                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     26:51 
     5 Szóka Attila                    VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     28:01 
     6 Jankó Sándor                    BTK Bakonyi Tájfutó Klub               28:26 
     7 Heilig Dániel                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     29:22 
     8 Hajdu Dániel                    ESP Egri Spartacus SE                  31:00 
     9 Cser Borbála                    SMA Soproni Műegyetemi AC              32:59 
    10 Széplaki Erika                  VHS Veszprémi Honvéd SE                33:35 
    11 Liskányné J.Anikó               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     33:37 
    12 Felber Gyula                    HER Herkules SE Balatonalmádi          39:11 
    13 Takács Tibor                    BTK Bakonyi Tájfutó Klub               41:20 
    14 Lenner István                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     41:22 
    15 Bősze Csaba                     EK Egyesületen kívüli                1:04:24 
    16 Madarassy Pál                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   1:11:49 

       Bokros Mátyás                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és      hiba 



NYK  (12)      2.600 km  50 m   5 ep       

     1 Koller Gitta                    EK Egyesületen kívüli                  30:28 
     2 Konrád Csaba                    GYO Gyöngyösi Tájutó Klub              30:32 
     3 Boa Brigitta                    BTK Bakonyi Tájfutó Klub               33:20 
     4 Dömötör Andrea                  SFC Széchenyi István Egyetem Sport     34:08 
     5 Óváry-Nagy Andrea               VHS Veszprémi Honvéd SE                37:17 
     6 Ipsicsné Popelyás An            MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     42:59 
     7 Bölcsföldi István               MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     43:40 
     8 Péntek Márton                   LIT Litéri Tájfutó Club                44:37 
     9 Peregi Tamás                    MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     47:42 
    10 Tako Kolcser                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     53:30 
    11 Nagy Patrik                     VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá   1:12:33 
    12 Borgulya Nelli                  VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá   1:24:36 



F60  (14)      3.150 km  80 m   7 ep       

     1 Szemler István                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      26:49 
     2 Berbécs Sándor                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     28:45 
     3 Komár Béla                      HER Herkules SE Balatonalmádi          28:46 
     4 Albert Ferenc                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub               31:06 
     5 Hargitai István                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      31:37 
     6 Kéri Gerzson dr.                OSC Orvosegyetem SC                    32:28 
     7 Lohász Márton                   EPI Építőipari SZKI SK (Országos D     34:26 
     8 Horváth Zoltán                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     34:34 
     9 Ribényi Imre                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              35:45 
    10 Dr. Nagy Árpád                  ETC Egri Testedző Club                 37:38 
    11 Bányai Attila                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     48:40 
    12 Reszter István                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     54:48 
    13 Ballagó Béla                    FSC Futárok SC                       1:03:02 
    14 Fábics Ferenc                   PSE Postás-Matáv SE                  1:09:58