Dobó István emlékverseny és Bélkő KupaV 2005.09.11. 18:08
Összetett eredményekkészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Rajtsz Név                    Klub                           N1           N2         Total 



F10D  (4)                                  

    1    104 Iski Gergő             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   22:03    1   15:27    1    37:30 
    2    101 Dalos Áron             MAF Műegyetemi Atlétikai    53:03    3   15:35    2    68:38 
    3    103 Lininger Martin        ETC Egri Testedző Club      49:12    2   36:24    3    85:36 

         105 Forrás Bence           BEA Budapesti Egyetemi At    hiba         n.i.               



F12C  (9)                                  

    1    117 Könnyű Bence           DNS Debreceni Nagyerdő SK   31:47    1   24:33    3    56:20 
    2    116 Iski Richárd           NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   33:59    2   24:51    4    58:50 
    3    110 Szabó Máté             DNY Debreceni Nyúlak SE     46:49    4   15:48    1    62:37 
    4    118 Olosz Máté             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   45:49    3   28:22    6    74:11 
    5    120 Kovács Dániel          ETC Egri Testedző Club      58:50    6   17:55    2    76:45 
    6    108 Vadász Mihály          DNS Debreceni Nagyerdő SK   68:43    7   39:16    8   107:59 

         112 Szklenár Bálint        DTC Diósgyőri Tájfutó Clu    hiba        27:16    5          
         114 Janotyk Tamás          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu    hiba        29:22    7          
         106 Lininger Milán         ETC Egri Testedző Club      50:32    5    hiba               



F14B  (11)                                 

    1    126 Hráb Dániel            ETC Egri Testedző Club      31:25    1   23:51    1    55:16 
    2    124 Repka Dániel           ETC Egri Testedző Club      39:28    3   26:18    3    65:46 
    3    132 Rebák Csaba            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   38:46    2   28:25    5    67:11 
    4    130 Liskány András         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   48:49    9   25:57    2    74:46 
    5    129 Szivós Dániel          ESP Egri Spartacus SE       47:47    8   30:31    6    78:18 
    6    121 Spicze Máté            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   46:30    6   32:47    7    79:17 
    7    122 Kelemeny Máté          ETC Egri Testedző Club      55:57   11   26:45    4    82:42 
    8    123 Hoitsy Márton          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   41:48    5   41:44   10    83:32 
    9    131 Bugár Gergely          BOF Budai ősforrás SC       46:45    7   39:20    9    86:05 
   10    128 Hanyicska Martin       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   52:53   10   33:31    8    86:24 
   11    125 Krajcovic Martin       KTK Kőbányai Tájfutó Klub   41:33    4   48:11   11    89:44 



F14C  (6)                                  

    1    339 Garamszegi Balázs      ESP Egri Spartacus SE       35:36    1   27:16    1    62:52 
    2    340 Radványi Ádám          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   47:08    2   29:14    2    76:22 
    3    345 Hadházi Dániel         ESP Egri Spartacus SE       48:49    3   31:18    3    80:07 
    4    343 Korózs Attila          ESP Egri Spartacus SE       52:52    4   39:14    5    92:06 
    5    341 Papp Norbert           ESP Egri Spartacus SE       57:05    5   35:17    4    92:22 

         342 Kiss Vivien            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu    hiba         n.i.               



F16B  (10)                                 

    1    138 Kuzmann Zsolt          ESP Egri Spartacus SE       43:43    1   27:52    1    71:35 
    2    135 Majláth Martin         KTK Kőbányai Tájfutó Klub   49:23    2   29:49    2    79:12 
    3    137 Kaló Attila            ETC Egri Testedző Club      51:11    3   30:25    3    81:36 
    4    143 Petruszka Imre         DNS Debreceni Nagyerdő SK   74:22    5   31:17    4   105:39 
    5    139 Filó Bernát            PTX Pápai Tájfutó SE        76:25    6   41:26    5   117:51 
    6    134 Vadász Endre           DNS Debreceni Nagyerdő SK   61:59    4   59:48    7   121:47 
    7    140 Szentesi Tamás         ESP Egri Spartacus SE      161:06    8   47:15    6   208:21 

         142 Lázár Olivér           ESP Egri Spartacus SE      157:06    7    hiba               
         145 Kovács Gergely         ETC Egri Testedző Club       hiba         n.i.               
         136 Korózs Attila          ESP Egri Spartacus SE        n.i.         n.i.               



F18B  (10)                                 

    1    156 Kormos Márton          ESP Egri Spartacus SE       66:13    1   44:00    3   110:13 
    2    149 Ferenczi Krisztián     ETC Egri Testedző Club      68:20    2   43:33    2   111:53 
    3    148 Gabnai Zoltán          DIS Demokratikus Ifjúsági   71:28    3   50:04    6   121:32 
    4    154 Gidofalvy Szabolcs     KTK Kőbányai Tájfutó Klub   87:53    5   43:12    1   131:05 
    5    150 Boros Dániel           TSE Törekvés SE             91:03    6   45:10    4   136:13 
    6    152 Kelemeny Dávid         ETC Egri Testedző Club      82:38    4   54:06    7   136:44 
    7    151 Dorner László          ESP Egri Spartacus SE      100:54    7   54:18    8   155:12 
    8    147 Szabó Kristóf          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu  112:54    8   49:50    5   162:44 
    9    146 Baptiszta Tamás        DTC Diósgyőri Tájfutó Clu  134:33    9   63:42   10   198:15 

         153 Szilágyi Péter         DTC Diósgyőri Tájfutó Clu    hiba        61:42    9          



F21A  (8)                                  

    1    158 Tóth Ádám              GYO Gyöngyösi Tájutó Klub   78:11    1   37:52    2   116:03 
    2    166 Magyar Zsolt           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   81:19    2   37:20    1   118:39 
    3    157 Uhlir Péter            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   84:15    4   42:42    4   126:57 
    4    165 Lajszner Attila        ESP Egri Spartacus SE       85:03    5   42:37    3   127:40 
    5    159 Less Áron              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   81:35    3   48:10    6   129:45 
    6    164 Balabás Péter Gergő    DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   88:23    6   54:41    7   143:04 
    7    160 Mihályi Ferenc         SSC Siketek SC Budapest     99:46    7   46:16    5   146:02 

         163 Mitró Zoltán           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    n.i.         n.i.               



F21B  (21)                                 

    1    180 Sümegi János           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   72:11    1   38:15    2   110:26 
    2    175 Drapcsik Péter         DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   72:44    2   44:08    7   116:52 
    3    169 Gábor József           CBD Ceglédi Bem Vasutas     80:14    5   38:20    3   118:34 
    4    177 Tolnai Márton          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   74:49    3   47:11    9   122:00 
    5    176 Honfi Gábor            ESP Egri Spartacus SE       82:33    7   42:11    5   124:44 
    6    183 Bátor Szilárd          ESP Egri Spartacus SE       90:39   11   39:36    4   130:15 
    7    170 Marczis István ifj.    SDS Salgótarjáni Dornyai    95:57   13   44:11    8   140:08 
    8    172 Vas Gábor              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   89:43   10   52:33   13   142:16 
    9    174 Weiler Zsolt           MAF Mőegyetemi Atlétikai    89:04    9   56:28   15   145:32 
   10    171 Halász Gergö           ETC Egri Testedző Club     104:04   17   42:17    6   146:21 
   11    182 Zagyi László           JMD Jászapáti Mészáros Lő   98:23   14   51:32   12   149:55 
   12    178 Kéri Péter ifj.        TSE Törekvés SE            103:03   16   49:25   11   152:28 
   13    181 Fekete Zoltán          ESP Egri Spartacus SE      101:44   15   53:48   14   155:32 
   14    167 Dalos Attila           MAF Műegyetemi Atlétikai   109:54   18   48:14   10   158:08 

         168 Bokros István          MEA Miskolci Egyetemi Atl   82:13    6    hiba               
         184 Demeter Zsolt          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu  129:47   19    n.i.               
         179 Mörk Péter             MEA Miskolci Egyetemi Atl   75:01    4    n.i.               
         185 Sramkó Tibor           SDS Salgótarjáni Dornyai    92:44   12    n.i.               
         173 Horváth György         PSE Postás-Matáv SE         87:11    8    n.i.               
         383 Józsa Gábor            PSE Postás-Matáv SE                      36:30    1          
         186 Szitter Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Klub    n.i.         n.i.               



F21BR  (13)                                

    1    196 Hrenkó Viktor          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   63:45    5   30:59    1    94:44 
    2    187 Szikszai Szabolcs      SDS Salgótarjáni Dornyai    64:01    6   30:59    1    95:00 
    3    197 Farkas György          ESP Egri Spartacus SE       58:52    4   40:54    6    99:46 
    4    188 Báder Attila           MEA Miskolci Egyetemi Atl   68:47    8   35:22    3   104:09 
    5    195 Sass Pál               ESP Egri Spartacus SE       67:42    7   37:30    4   105:12 
    6    190 Kósa Péter             DNY Debreceni Nyúlak SE     80:21    9   40:29    5   120:50 
    7    192 Szabó István           DNY Debreceni Nyúlak SE    101:31   10   61:46    8   163:17 
    8    191 Vadász Tamás           DNS Debreceni Nagyerdő SK  120:47   11   57:51    7   178:38 

         193 Sass Lóránt            ESP Egri Spartacus SE        hiba         hiba               
         189 Havasi István          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   55:55    3    n.i.               
         375 Kocsik Árpád           HSP Hidegkúti Spartacus S   46:54    2    n.i.               
         380 Józsa Gábor            PSE Postás-Matáv SE         43:50    1    n.i.               
         194 Kerényi Zsolt          SPA Tabáni Spartacus Spor    n.i.         n.i.               



F21C  (8)                                  

    1    200 Iski Ferenc            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   48:29    1   23:49    1    72:18 
    2    198 Hanyicska Mihály       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   55:31    2   28:18    4    83:49 
    3    203 Karczag Tamás          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   59:10    3   26:54    2    86:04 
    4    205 Liskány András István  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   69:17    5   27:38    3    96:55 
    5    204 Kiss Péter             ESP Egri Spartacus SE       75:48    6   50:02    6   125:50 
    6    202 Rebák Sándor László    NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   93:03    7   35:44    5   128:47 

         201 Berecz Gábor           ESP Egri Spartacus SE       65:38    4    n.i.               
         199 Csaba Zoltán           EHS Egri Honvéd SE           hiba         n.i.               



F40  (7)                                   

    1    214 Blézer Attila          ESP Egri Spartacus SE       64:33    1   41:02    1   105:35 
    2    213 Bertóti Edgár          MEA Miskolci Egyetemi Atl   64:39    2   42:41    3   107:20 
    3    212 Filó György            PTX Pápai Tájfutó SE        68:29    3   42:20    2   110:49 
    4    207 Gabnai Ernő            DIS Demokratikus Ifjúsági   73:20    4   44:06    4   117:26 
    5    208 Liskány József         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   80:31    6   55:07    5   135:38 

         209 Garbacz Gábor          ESP Egri Spartacus SE       78:02    5    n.i.               
         210 Kopanicak Vladimir     VAM Vamex Kosice             n.i.         n.i.               



F45  (10)                                  

    1    221 Zsilkin Viktor         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   65:33    1   37:01    3   102:34 
    2    219 Zentai László          HSE Hegyisport Szentendre   74:50    3   31:14    1   106:04 
    3    217 Hrenkó László          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   76:35    4   36:04    2   112:39 
    4    218 Zempléni András dr.    KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   91:45    6   42:11    4   133:56 
    5    216 Könnyű István          DNS Debreceni Nagyerdő SK   82:14    5   68:31    5   150:45 

         220 Vizi Tamás             DNY Debreceni Nyúlak SE      hiba         n.i.               
         215 Kiss Zsolt             TSE Törekvés SE             98:34    9    n.i.               
         222 Csikós Miklós          FSC Futárok SC              94:57    8    n.i.               
         374 Kocsis László          FSC Futárok SC              94:53    7    n.i.               
         382 Horváth László         PSE Postás-Matáv SE         73:47    2    n.i.               



F50  (10)                                  

    1    225 Zentai József          HUF HUFEZE Pásztó           49:26    2   28:49    2    78:15 
    2    377 Pelyhe Dénes           SDS Salgótarjáni Dornyai    48:31    1   31:56    3    80:27 
    3    230 Hegedüs Ábel           BEA Budapesti Egyetemi At   60:24    5   26:42    1    87:06 
    4    223 Bugár József           BOF Budai ősforrás SC       60:51    6   38:17    5    99:08 
    5    231 Szabó László           DNS Debreceni Nagyerdő SK   70:01    7   37:58    4   107:59 

         224 Józsa György           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu    hiba        58:03    6          
         227 Olajos Ferenc          PSE Postás-Matáv SE         85:38    8    n.i.               
         228 Balla Sándor           HSE Hegyisport Szentendre   49:37    3    n.i.               
         226 Hegedüs András         BEA Budapesti Egyetemi At   53:05    4    n.i.               
         229 Bokros György          MEA Miskolci Egyetemi Atl    n.i.         n.i.               



F55  (6)                                   

    1    236 Kéri Péter             TSE Törekvés SE             48:06    2   29:21    1    77:27 
    2    235 Zánkay András          BEA Budapesti Egyetemi At   44:44    1   40:32    4    85:16 
    3    233 Hunyadvári László      BEA Budapesti Egyetemi At   51:42    3   35:32    2    87:14 
    4    237 Andrási Lajos          HER Herkules SE Balatonal   62:02    5   39:30    3   101:32 

         234 Lázár László           PSE Postás-Matáv SE         65:13    6    n.i.               
         232 Kardos Ferenc Dr.      OSC Orvosegyetem SC         55:55    4    n.i.               



F60  (6)                                   

    1    240 Hargitai István        TTE Tipo Tájfutó és Körny   48:43    3   26:45    1    75:28 
    2    241 Nyögéri Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   48:03    1   31:57    2    80:00 

         243 Ovaskainen Jorma       HSS Helsingin Suunistajat   48:26    2    hiba               
         239 Buncsik János          PSE Postás-Matáv SE         63:42    5    n.i.               
         242 Vörös István dr.       BEA Budapesti Egyetemi At   90:19    6    n.i.               
         238 Ribényi Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   51:27    4    n.i.               



N10D  (2)                                  

    1    246 Weiler Virág           MAF Műegyetemi Atlétikai    24:32    1   23:40    2    48:12 
    2    247 Hanyicska Zsaklin      NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   30:10    2   19:32    1    49:42 



N12C  (10)                                 

    1    252 Zempléni Réka          KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   24:18    1   13:46    1    38:04 
    2    248 Kerényi Szófi Zsófia   KTK Kőbányai Tájfutó Klub   34:26    2   19:38    3    54:04 
    3    251 Váradi Zsanett         ESP Egri Spartacus SE       52:37    3   21:45    4    74:22 
    4    256 Fehér Viktória         ESP Egri Spartacus SE       57:33    5   18:38    2    76:11 
    5    255 Tölgyesi Blanka        SPA Tabáni Spartacus Spor   58:10    7   23:31    5    81:41 
    6    257 Kiss Nikolett          ESP Egri Spartacus SE       55:26    4   29:03    8    84:29 
    7    249 Skovrán Brigitta       ESP Egri Spartacus SE       57:50    6   26:42    6    84:32 

         254 Karczag Kriszti        DTC Diósgyőri Tájfutó Clu    hiba        28:13    7          
         253 Vladár Anita           ESP Egri Spartacus SE       63:30    8    n.i.               
         250 Forrás Zsófia          BEA Budapesti Egyetemi At    hiba         n.i.               



N16B  (8)                                  

    1    260 Bertóti Regina         DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   33:50    1   25:36    2    59:26 
    2    265 Jana Krsijakova        ETC Egri Testedző Club      36:31    2   25:27    1    61:58 
    3    263 Mihalkó Mónika         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   44:03    3   41:30    3    85:33 
    4    258 Justán Szabina         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   56:08    5   44:57    5   101:05 
    5    261 Apostol Nikolett       ETC Egri Testedző Club      74:25    7   43:08    4   117:33 

         264 Szabó Fanni            SDS Salgótarjáni Dornyai    66:07    6    n.i.               
         259 Kovács Anett           SDS Salgótarjáni Dornyai    50:53    4    n.i.               
         262 Mihalová Dasa          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    n.i.         n.i.               



N18B  (7)                                  

    1    271 Hrenkó Ivett           NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   48:57    1   30:38    2    79:35 
    2    276 Nyüsti Szilvia         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   49:56    2   35:34    4    85:30 
    3    269 Maria Krsijakova       ETC Egri Testedző Club      60:38    5   28:54    1    89:32 
    4    273 Sümegi Mária           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   59:39    4   34:26    3    94:05 
    5    274 Kovács Kinga           ETC Egri Testedző Club      56:50    3   37:58    5    94:48 
    6    275 Szivós Timea           ESP Egri Spartacus SE      109:41    6   44:25    6   154:06 

         267 Kovács Zita            ETC Egri Testedző Club       n.i.         n.i.               



N21A  (4)                                  

    1    279 Bokros Andrea dr.      MEA Miskolci Egyetemi Atl   50:09    1   28:50    1    78:59 
    2    282 Prékop Márta           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   55:29    3   30:13    2    85:42 
    3    277 Zsigmond Száva         DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   54:40    2   31:23    3    86:03 
    4    281 Valler Krisztina       MEA Miskolci Egyetemi Atl   60:34    4   35:29    4    96:03 



N21B  (14)                                 

    1    287 Mezei Anikó            FSC Futárok SC              46:55    1   33:15    1    80:10 
    2    285 Horváth Tímea          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   52:57    2   41:33    5    94:30 
    3    292 Tusz Mariann           ETC Egri Testedző Club      59:53    4   35:50    3    95:43 
    4    294 Daragó Zsófia          ETC Egri Testedző Club      56:49    3   39:50    4    96:39 
    5    300 Farkas Zsuzsanna       DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   62:38    5   34:26    2    97:04 
    6    297 Bertóti Diana          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   66:58    7   41:33    5   108:31 
    7    293 Pénzes Erzsébet        DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   67:09    9   43:18    7   110:27 
    8    295 Magyar Ágnes           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   69:20   10   44:08    9   113:28 
    9    291 Vadászné Kerese Andrea DNS Debreceni Nagyerdő SK   76:32   11   43:54    8   120:26 
   10    283 Szabó Anita            CBD Ceglédi Bem Vasutas    100:56   13   60:03   10   160:59 

         299 Rákos Piroska          DNS Debreceni Nagyerdő SK   65:13    6    n.i.               
         289 Debnár Zsuzsanna       DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   79:50   12    n.i.               
         286 Csikós Nóra            FSC Futárok SC              67:01    8    n.i.               
         288 Szathmári Nóra         DEA Debreceni Egyetemi At    n.i.         n.i.               



N21BR  (9)                                 

    1    381 Riczel Zsuzsanna       PSE Postás-Matáv SE         46:21    1   26:27    1    72:48 
    2    303 Karczag Réka           MEA Miskolci Egyetemi Atl   60:27    2   37:05    3    97:32 
    3    307 Jenei Margit           BOF Budai ősforrás SC       65:14    5   37:09    4   102:23 
    4    305 Tóth Ágnes             MAF Műegyetemi Atlétikai    61:57    3   42:58    7   104:55 
    5    309 Molnár Katalin         KTE KTE                     69:52    8   35:04    2   104:56 
    6    310 Hanyicska Mihályné     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   66:17    6   40:55    5   107:12 
    7    304 Szabó Fruzsina         DNY Debreceni Nyúlak SE     69:35    7   40:58    6   110:33 

         302 Forrás Aletta          BEA Budapesti Egyetemi At   63:26    4    n.i.               
         306 Bíró Fruzsina          BEA Budapesti Egyetemi At    n.i.         n.i.               



N40  (5)                                   

    1    315 Justán Bánszki Zsuzsa  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   66:21    2   39:07    1   105:28 
    2    317 Hajas Csilla dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   60:11    1   52:22    2   112:33 
    3    312 Liskányné J.Anikó      NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   75:33    3   54:02    3   129:35 

         314 Nemesházi Lászlóné     PSE Postás-Matáv SE         81:56    5    n.i.               
         316 Ostorics Zsuzsanna     PSE Postás-Matáv SE         75:51    4    n.i.               



N45  (5)                                   

    1    319 Montovay Emília        DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   45:10    1   31:43    1    76:53 
    2    322 Kozák Éva              ESP Egri Spartacus SE       51:28    2   33:10    2    84:38 
    3    320 Benga Andrásné         PVM Pécsi Vörös Meteor SK   63:47    4   57:06    3   120:53 

         318 Gösswein Judit         PSE Postás-Matáv SE         66:38    5    n.i.               
         321 Kardos Rózsa           OSC Orvosegyetem SC         54:55    3    n.i.               



N55  (4)                                   

    1    328 Bíró Aletta            BEA Budapesti Egyetemi At   35:38    2   21:24    1    57:02 
    2    324 Ovaskainen Sinikka     HSS Helsingin Suunistajat   60:40    3   34:51    2    95:31 
    3    327 Újvárosi Lajosné       DNY Debreceni Nyúlak SE    103:44    4   36:55    3   140:39 

         325 Hegedüs Ágnes          BEA Budapesti Egyetemi At   31:47    1    n.i.               



Nyílt kezdő  (12)                          

    1    334 Prékop Juráj           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   34:01    1   11:39    1    45:40 
    2    330 Auer Hajnalka          KTK Kőbányai Tájfutó Klub   36:35    2   14:05    2    50:40 
    3    335 Iskiné Sinka Ildikó    NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   41:38    3   17:58    7    59:36 
    4    331 Dévényi Beatrix        ZTC Zalaegerszegi Tájékoz   47:34    5   14:44    3    62:18 
    5    332 Lázár Evelin           ESP Egri Spartacus SE       47:26    4   16:42    6    64:08 
    6    378 Szabóné G. Julianna    DNS Debreceni Nagyerdő SK   56:36    8   16:34    5    73:10 
    7    336 Tamás Bianka           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   50:17    7   24:54    8    75:11 
    8    337 Végvári Edit           DNY Debreceni Nyúlak SE     58:33    9   27:19    9    85:52 
    9    333 Dévényi Erika          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz  101:06   11   16:27    4   117:33 

         338 Czakó Dóra             EK1 Egyesületen kívül        hiba         n.i.               
         376 Hegedüs Ildikó         BEA Budapesti Egyetemi At   75:00   10    n.i.               
         379 Bölcsföldi István      MAF Mőegyetemi Atlétikai    50:13    6    n.i.               



Nyílt technikás  (26)                      

    1    366 Morandini Viktor       SPA Tabáni Spartacus Spor   32:07    1   15:10    2    47:17 
    2    354 Simon Tamás            KTK Kőbányai Tájfutó Klub   34:12    3   16:03    3    50:15 
    3    367 Zai Bálint             SPA Tabáni Spartacus Spor   34:54    4   16:50    5    51:44 
    4    369 Gyalog Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Spor   38:47    5   14:11    1    52:58 
    5    362 Fráter Tamás           SPA Tabáni Spartacus Spor   33:05    2   20:03    9    53:08 
    6    370 Morandini Kristóf Márk SPA Tabáni Spartacus Spor   41:06    8   16:41    4    57:47 
    7    349 Illés Péter            HRF Szolnoki Honvéd Sport   43:26   12   17:08    6    60:34 
    8    348 Schwendtner Erik       KTK Kőbányai Tájfutó Klub   40:32    6   20:11   10    60:43 
    9    373 Tibay Ilona            SPA Tabáni Spartacus Spor   43:06   11   18:55    8    62:01 
   10    365 Diószegi Ádám          SPA Tabáni Spartacus Spor   45:03   13   18:05    7    63:08 
   11    364 Vellner Gábor          SPA Tabáni Spartacus Spor   40:46    7   22:43   14    63:29 
   12    363 Morandini Miklós       SPA Tabáni Spartacus Spor   42:25    9   22:03   13    64:28 
   13    356 Nagy Kristóf           SPA Tabáni Spartacus Spor   43:03   10   23:24   15    66:27 
   14    346 Kiss Zoltán            RTF Rendőrtiszti Főiskola   49:27   16   21:27   12    70:54 
   15    360 Tölgyesi Renátó        SPA Tabáni Spartacus Spor   46:56   15   24:19   16    71:15 
   16    358 Bérczes Zsigmond       SPA Tabáni Spartacus Spor   53:17   17   21:22   11    74:39 
   17    368 Kerényi II. Krisztina  SPA Tabáni Spartacus Spor   59:25   19   24:45   17    84:10 
   18    361 Németh Marcell         SPA Tabáni Spartacus Spor   66:07   20   44:33   20   110:40 
   19    355 Nánási Krisztina       MEA Miskolci Egyetemi Atl   89:44   21   46:32   21   136:16 
   20    350 Szabóné Tóth Krisztina DNY Debreceni Nyúlak SE    161:22   23   43:53   18   205:15 

         357 Dobróka Anett          SPA Tabáni Spartacus Spor    hiba        44:28   19          
         371 Németh Luca            SPA Tabáni Spartacus Spor   53:21   18    hiba               
         329 Adler István           SDS Salgótarjáni Dornyai                 53:33   22          
         351 Dobány László          EHS Egri Honvéd SE           hiba         n.i.               
         347 Medvegy Sándor         EK1 Egyesületen kívül       90:30   22    n.i.               
         372 Gyalog Zsófia          SPA Tabáni Spartacus Spor   45:42   14    n.i.