Mikrosprint OBV 2005.09.18. 22:18
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                              Idő 



Férfi  (38)    360.000 km  12 m   0 ep     

    1    300 Kovács Zoltán                70 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE    3:29 
    2     50 Forrai Gábor                 79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó    4:03 
    2    446 Scultéty Márton              82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        4:03 
    4     65 Zsebeházy Zsolt              78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     4:12 
    5    295 Kovács Gábor                 67 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE    4:18 
    5   1000 Vizi Tibor                   80 HSP Hidegkúti Spartacus Sport    4:18 
    7     56 Bánfi Róbert                 77 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó    4:26 
    8     43 Mihályi Ferenc               84 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    4:35 
    9     52 Tóth Máté                    89 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub        4:46 
   10     63 Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    4:52 
   11    263 Kinde Mátyás                 91 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        5:00 
   12     45 Vankó Péter                     HSE Szentendre                   5:12 
   13     60 Antók Gergely                74 OSC Orvosegyetem SC              5:14 
   13     53 Tóth Ádám                    86 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub        5:14 
   15    292 Kovács Boldizsár             91 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE    5:15 
   16   2000 Szebeli István               68 PSE Postás-Matáv SE              5:27 
   17    304 Kovalcsik István             66 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE    5:29 
   18    451 Serestey Áron                72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás    5:32 
   19     40 Szeredi Gábor                67 SSC Siketek SC Budapest          5:33 
   20    553 Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     5:37 
   21     60 Forrai Miklós                79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó    5:39 
   22     97 Borsi Ferenc                 68 NAV Navigátor SE                 5:42 
   23    294 Kovács Domonkos              94 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE    5:52 
   24     62 Tüske Márton                    SSC Siketek SC Budapest          6:25 
   25    353 Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti    6:26 
   26     54 Töreky Ákos                  71 BEA Budapesti Egyetemi Atléti    6:52 
   27     59 Kocsik Árpi                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport    6:57 
   28     66 Németh László                62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     6:59 
   29     44 Ruff Róbert                  64 SSC Siketek SC Budapest          7:13 
   30     58 Pusztai Tibor                86 SSC Siketek SC Budapest          8:22 
   31    299 Kovács Sebestyén             93 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE    8:55 
   32     49 Fekete András                76 KFK KFKI Petőfi Sportkör         9:03 
   33     64 Vellner Gábor                   SPA Tabáni Spartacus Sport és    9:41 
   34     55 Vellner Gábor ifj.           90 SPA Tabáni Spartacus Sport és    9:52 
   35     61 Illés Vilmos                 40 SSC Siketek SC Budapest         10:20 
   36     48 Falkus Zoltán                88 SSC Siketek SC Budapest         10:46 
   37    518 Török István                 39 DEA Debreceni Egyetemi Atléti   14:18 
   38     46 Balázs Boldizsár                OSC Orvosegyetem SC             19:17 



Női  (16)      340.000 km  10 m   0 ep     

    1     13 Simon Ágnes                  74 ETC Egri Testedző Club           5:06 
    2     12 Koós Brigitta                91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE      5:22 
    3      1 Bacsó Piroska                61 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    5:32 
    4     10 Sváb Emese                   74 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        5:48 
    5     16 Kovács Eszter                78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        6:32 
    5      6 Németh Anna                  89 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     6:32 
    7      5 Zempléni Réka                93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     6:35 
    8     42 Péntek Márta                 83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        6:49 
    9      8 Krasznai Orsolya             64 OSC Orvosegyetem SC              6:50 
   10      3 Goldmann Dóra                93 SDS Salgótarjáni Dornyay SE      6:56 
   11     15 Dékány Szilvia               89 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub        7:49 
   12     14 Grant Julianna               48 PSE Postás-Matáv SE              7:56 
   13      2 Tüskéné Borszéki Erika       77 PSE Postás-Matáv SE              8:11 
   14    503 Tertsch Ágnes                80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        9:19 
   15    486 Szőcs Fruzsina                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport   11:55 
   16    264 Kinde Vanda                  94 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       12:00