Nyílt Normáltávú Országos Egyéni Bajnokság - SelejtezőV 2005.10.23. 19:37
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

  Hely Név                            Klub                                     Idő 



F14E Selejtező 3.350 km   8 ep             

     1 Pongrácz Ervin                 VHS Veszprémi Honvéd Sport egyesül     22:01 
     2 Cserki Soma                    SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     23:11 
     3 Kovács Boldizsár               BME Balassagyarmati MEDOSZ Sport E     23:52 
     4 Jenes Géza                     MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     25:14 
     5 Baumholczer Máté               PVS Pécsi Vasutas Sk                   25:40 
     6 Tölgyesi Ákos ifj.             VHS Veszprémi Honvéd Sport egyesül     27:10 
     7 Nagy Kristóf                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     28:26 
     8 Kovács Sebestyén               BME Balassagyarmati MEDOSZ Sport E     29:22 
     9 Hoitsy Márton                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             29:38 
    10 Kopasz Róbert                  KAL Kalocsa SE                         29:48 
    11 Tölgyesi Renátó                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     30:48 
    12 Nagy Attila                    PVS Pécsi Vasutas Sk                   31:39 
    13 Nyüsti István                  NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     31:40 
    14 Bugár Gergely                  BOF Budai Ösforrás Tájfutó Club        32:14 
    15 Liskány András István          NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     32:47 
    16 Károlyi Gergely                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      33:20 
    17 Engi Erik                      VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     33:23 
    18 Gera Tamás                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     34:24 
    19 Radványi Ádám                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             35:03 
    20 Bérczes Zsigmond               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     35:13 
    21 Oszkó Attila                   MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     35:17 
    22 Muelek László                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub               35:49 
    23 Incze Márton                   KOS Hegyvidék-KFKI-Optimista Sk        35:59 
    24 Gojsza Ádám                    JMD Jászapáti DSK                      37:53 
    25 Kelemeny Máté                  ETC Egri Testedző Club                 39:14 
    26 Locskai Péter                  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     40:05 
    27 Lacza Bálint                   PVS Pécsi Vasutas Sk                   41:35 
    28 Novák Zalán                    THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle     41:36 
    29 Brenn Dávid                    TSE Törekvés SE                        44:10 
    30 Kalmár Viktor                  JMD Jászapáti DSK                      57:11 
    31 Szabó Ákos                     HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     58:51 

       Szélpál Dániel                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      n.i. 
       Heilig Dániel                  VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá      n.i. 



F14E Selejtező 3.300 km   8 ep             

     1 Kinde Mátyás                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              21:33 
     2 Pálinkó Márton                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     23:26 
     3 Hráb Dániel                    ETC Egri Testedző Club                 23:58 
     4 Lükő Dániel                    VHS Veszprémi Honvéd Sport egyesül     24:28 
     5 Horváth Marcell                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     24:31 
     6 Tölgyesi Tamás                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             25:16 
     7 Farkas Gábor Ottó              SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     25:37 
     8 Kovács Domonkos                BME Balassagyarmati MEDOSZ Sport E     26:28 
     9 Lovas Gergely                  HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     27:03 
    10 Szivós Dániel                  ESP Egri Spartacus Sport Egyesület     27:33 
    11 Repka Dániel                   ETC Egri Testedző Club                 28:28 
    12 Rebák Csaba                    NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     28:36 
    13 Péley Domokos                  PVS Pécsi Vasutas Sk                   29:31 
    14 Kazal Márton                   PVS Pécsi Vasutas Sk                   30:32 
    15 Diószegi Ádám                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     31:28 
    16 Spicze Máté                    DTC Diósgyőri Tájfutó Club             31:33 
    17 Birkás László                  JMD Jászapáti DSK                      31:42 
    18 Györgyi Ábel                   MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     31:57 
    19 Hajdú Szása                    KOS Hegyvidék-KFKI-Optimista Sk        33:14 
    20 Zoboki Barna                   THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle     33:33 
    21 Gadolla Gergely                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      34:09 
    22 Hideg Gábor                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     35:14 
    23 Diószegi Bálint                SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     35:23 
    24 Kabács Dávid                   JMD Jászapáti DSK                      36:36 
    25 Hajdú Marcell                  KOS Hegyvidék-KFKI-Optimista Sk        38:40 
    26 Liszka Krisztián               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             39:53 
    27 Hartmann Ákos                  THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle     39:58 
    28 Horváth Máté                   TSE Törekvés SE                        46:51 
    29 Papp Máté                      DAR Délalföldi Regionális Tájékozó     49:56 

       Petróczki Ádám                 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club      hiba 
       Nyíri Dániel                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      hiba 
       Lenner István                  VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá      n.i. 



F16E Selejtező 4.620 km   11 ep            

     1 Pápai Tamás                    ARA Alba Regia Atlétikai Club          28:24 
     2 Györgyi Máté                   MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     29:32 
     3 Horváth Tamás                  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     30:41 
     4 Györgyi Péter                  MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     31:16 
     5 Spisák László                  FSC Futárok SC                         31:43 
     6 Fráter Tamás                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     32:16 
     7 Mets Márton                    MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     32:33 
     8 Bereczki Máté                  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     32:48 
     9 Kaló Attila                    ETC Egri Testedző Club                 33:18 
     9 Turcsán Gábor                  PVS Pécsi Vasutas Sk                   33:18 
    11 Ádámszki Tamás                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             33:38 
    12 Szántó Gergely                 MSE Megalodusz Sport egyesület         33:45 
    13 Kuzmann Zsolt                  ESP Egri Spartacus Sport Egyesület     33:54 
    14 Fehérvári Zsolt                SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     34:02 
    15 Terjéki Miklós                 HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     34:04 
    16 Veres Tamás Pál                HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     34:16 
    17 Lukács Sebestyén               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      34:52 
    18 Lajtavári Zoltán               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      35:04 
    19 Tóth Károly ifj.               THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle     35:37 
    20 Lápossy Péter                  PVS Pécsi Vasutas Sk                   37:31 
    21 Molnár Attila                  BEA Budapesti Egyetemi AC              37:41 
    22 Szivák András                  ARA Alba Regia Atlétikai Club          38:03 
    23 Vellner Gábor                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     39:10 
    24 Filó Bernát                    PTX Pápai Sport Egyesület              39:34 
    25 Morvai András                  SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     39:39 
    26 Hardi Balázs                   PVS Pécsi Vasutas Sk                   42:39 
    27 Kersity András                 PVS Pécsi Vasutas Sk                   42:45 
    28 Kósa Gábor                     ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         43:16 
    29 Tölgyesi Péter                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             46:16 
    30 Csonka Gábor                   BSC Balatonfüredi Sport Club           47:10 
    31 Szaknyéri Vendel Attila        GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     49:08 
    32 Barna Tamás                    FSC Futárok SC                         52:06 
    33 Kovács András                  PVS Pécsi Vasutas Sk                   55:13 
    34 Incze Zsombor                  KOS Hegyvidék-KFKI-Optimista Sk        66:16 

       Zsilinszky Pál ifj.            DIS Demokratikus Ifjúsági Szövetsé      n.i. 
       Fluck Marcell                  PVM Pécsi Vörös Meteor Sk               n.i. 



F18E Selejtező 6.240 km   13 ep            

     1 Szabó András                   ETC Egri Testedző Club                 34:12 
     2 Viczián Péter                  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     34:56 
     3 Takács Balázs                  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     35:40 
     4 Kerényi Máté                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              35:47 
     5 Lenkei Zsolt                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      35:59 
     6 Gadolla Máté                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      41:25 
     7 Ferenczi Krisztián             ETC Egri Testedző Club                 41:33 
     8 Tári Kornél                    ARA Alba Regia Atlétikai Club          42:11 
     9 Morandini Viktor               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     43:00 
    10 Kósa János                     NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     44:37 
    11 Gabnai Zoltán                  DIS Demokratikus Ifjúsági Szövetsé     46:26 
    12 Tari Gábor                     ARA Alba Regia Atlétikai Club          47:24 
    13 Szivák Béla                    ARA Alba Regia Atlétikai Club          47:33 
    14 Gidofalvy Szabolcs             KTK Kőbányai Tájfutó Klub              48:44 
    15 Tóbis Gergö                    DTC Diósgyőri Tájfutó Club             49:24 
    16 Urbán Csaba                    JMD Jászapáti DSK                      52:43 
    17 Lukács Mihály                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      53:45 
    18 Kovács Dávid                   ARA Alba Regia Atlétikai Club          56:39 
    19 Kelemeny Dávid                 ETC Egri Testedző Club                 57:09 
    20 Halász Balázs                  ETC Egri Testedző Club                 60:35 
    21 Szabó Kristóf                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             64:14 
    22 Kácsor Attila                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      66:44 
    23 Nemcsényi László               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     78:18 

       Dorner László                  ESP Egri Spartacus Sport Egyesület      hiba 
       Brogyányi Péter                FMT FÖMTERV SE                          hiba 
       Nagy Zsolt ifj                 FMT FÖMTERV SE                          hiba 
       Kormos Márton                  ESP Egri Spartacus Sport Egyesület      n.i. 
       Léb Bence                      FMT FÖMTERV SE                          n.i. 
       Gáncs Dániel                   HER Balatonalmádi Herkules Sport E      n.i. 
       Sebők Béla                     PVS Pécsi Vasutas Sk                    n.i. 



F20E Selejtező 7.080 km   16 ep            

     1 Bogya Tamás                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      40:10 
     2 Kovács Róbert                  PVS Pécsi Vasutas Sk                   42:09 
     3 Szajkó Csaba                   ETC Egri Testedző Club                 43:44 
     4 Tóth Ádám                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             45:34 
     5 Sümegi János                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club             47:02 
     6 Nagy Bence                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     48:47 
     7 Pálinkás Tamás                 TSE Törekvés SE                        49:18 
     8 Gál Norbert                    SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     49:30 
     9 Varga Zsolt                    NKZ Nagykanizsai Zalaerdő Sport Eg     49:31 
    10 Tolnai Márton                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             50:47 
    11 Oszlovics Ádám                 MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     52:23 
    12 Zai Bálint                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     54:12 
    13 Miskó Róbert                   BSC Balatonfüredi Sport Club           54:21 
    14 Tóth Máté                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             57:23 
    15 Hrenkó Viktor                  NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     57:37 
    16 Halász Gergö                   ETC Egri Testedző Club                 58:48 
    17 Pintyili Gergely               DTC Diósgyőri Tájfutó Club             59:25 
    18 Nagy Dániel                    PVS Pécsi Vasutas Sk                   61:23 
    19 Hardi András                   PVS Pécsi Vasutas Sk                   66:28 

       Füleki Dániel                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              n.i. 
       Szerémy Péter                  PVS Pécsi Vasutas Sk                    n.i. 
       Horváth Zoltán                 TSE Törekvés SE                         n.i. 



F21E Selejtező 10.310 km   19 ep           

     1 Józsa Gábor                    TSE Törekvés SE                        53:52 
     2 Vonyó Péter                    PVS Pécsi Vasutas Sk                   54:15 
     3 Lévai Ferenc                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     55:23 
     4 Koprivanacz Imre               KAL Kalocsa SE                         57:45 
     5 Baracsi Gábor                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      57:52 
     6 Borbás Nándor                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     58:01 
     7 Halona Gergely                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             59:08 
     8 Veres Tamás                    HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     59:36 
     9 Bartak Lukas                   BBA Kobra Bratislava                   59:39 
    10 Bogos Tamás                    ARA Alba Regia Atlétikai Club          59:45 
    11 Antal András                   PVS Pécsi Vasutas Sk                   59:46 
    12 Szundi Attila                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             60:00 
    13 Lajszner Attila                ESP Egri Spartacus Sport Egyesület     61:59 
    14 Vörös Endre                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     62:18 
    15 Kocsik Árpád                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     62:44 
    16 Novai György                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     63:18 
    17 Gyalog Zoltán                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     63:26 
    18 Uhlir Péter                    ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         63:30 
    19 Hites Viktor                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     64:31 
    20 Szűcs Levente Attila           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     68:27 
    21 Somogyi Gergely                PSE Postás-MATÁV SE                    70:10 
    22 Szakál Péter                   VTC Veszprémi Tájfutó Club             73:06 
    23 Pap Attila                     KAL Kalocsa SE                         78:26 
    23 Beat Jakob                     SVS SVSE Schweiz                       78:26 
    25 Marosán Dávid                  BEA Budapesti Egyetemi AC              79:40 
    26 Zsebeházy Zsolt                MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     80:33 
    27 Révész Gábor                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     91:24 
    28 Hevér Csaba                    JOG Jogging Plus Szuperinfó Futó K     95:05 
    29 Dickmann Sándor                DIS Demokratikus Ifjúsági Szövetsé    106:57 

       Sárecz Lajos                   ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club          n.i. 



F21E Selejtező 10.240 km   18 ep           

     1 Kovács Ádám                    ETC Egri Testedző Club                 52:40 
     2 Forrai Gábor                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     54:25 
     3 Less Áron                      DTC Diósgyőri Tájfutó Club             55:58 
     4 Zsebeházy István               MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     56:06 
     5 Kiss Gábor                     PVS Pécsi Vasutas Sk                   59:47 
     6 Harkányi Zoltán                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     60:05 
     7 Laki Balázs                    MSE Megalodusz Sport egyesület         60:14 
     8 Drapcsik Péter                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             60:19 
     9 Mitró Zoltán                   ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         61:12 
    10 Antal Miklós                   PVS Pécsi Vasutas Sk                   61:40 
    11 Maros Ervin Péter              ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         62:06 
    12 Kovács János                   KAL Kalocsa SE                         64:15 
    13 Mézes Tibor Sólyom             GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     64:21 
    14 Harkányi Árpád                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      67:17 
    15 Vizi Tibor                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     68:06 
    16 Bozsó Norbert                  MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     68:15 
    17 Csőkör Zoltán                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     68:33 
    18 Guszlev Antal                  ARA Alba Regia Atlétikai Club          70:47 
    19 Trón Viktor                    OSC Orvosegyetem Sport Club            72:48 
    20 Silvio Zahnd                   SVS SVSE Schweiz                       73:05 
    21 Berecz Gábor                   HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     73:37 
    22 Reviczki Zsolt                 HUF Hufeze SK                          89:07 
    23 Kósa Péter                     DNY Debreceni Nyúlak Sport Egyesül     91:51 
    24 Domonyik Szabolcs              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     93:47 
    25 Töreky Ákos                    BEA Budapesti Egyetemi AC              93:56 
    26 Gergely Balázs                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K    109:04 

       Kemenczky Jenő                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      n.i. 
       Sinkó János                    SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      n.i. 
       Eisler Gábor                   TSE Törekvés SE                         n.i. 



F21E Selejtező 10.170 km   19 ep           

     1 Vajda Kolos                    ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         53:57 
     2 Davidik Marian                 BBA Kobra Bratislava                   54:57 
     3 Cserpák Zsolt                  NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     55:40 
     4 Gösswein Csaba                 PSE Postás-MATÁV SE                    56:47 
     5 Forrai Miklós                  HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     56:55 
     6 Baksa Csaba                    KAL Kalocsa SE                         57:58 
     7 Molnár Tibor                   ARA Alba Regia Atlétikai Club          58:56 
     8 Vajda Zsolt                    THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle     59:03 
     9 Gábor József                   CBM Ceglédi Germán RT Bem-Vasutas      59:31 
    10 Scultéty Márton                KTK Kőbányai Tájfutó Klub              59:33 
    11 Lenkei Ákos                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     60:26 
    12 Balabás Péter Gergő            DTC Diósgyőri Tájfutó Club             60:38 
    13 Farkas Viktor                  HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     61:27 
    14 Dosek Ágoston                  OSC Orvosegyetem Sport Club            61:43 
    15 Mihályi Ferenc                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      61:53 
    16 Gyimesi Zoltán                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      63:40 
    17 Sprok Bence                    PVS Pécsi Vasutas Sk                   65:57 
    18 Farkas Sándor                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     67:33 
    19 Szlávik Zoltán dr.             KFK KFKI Petőfi Sportkör               69:16 
    20 Ács Gábor                      ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         70:52 
    21 Szörényi Gábor                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             73:47 
    22 Hugyecz Zoltán                 HUF Hufeze SK                          74:41 
    23 Serestey Áron                  ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         76:21 
    24 Nagy Gábor                     JMD Jászapáti DSK                      80:39 
    25 Illés Péter                    HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     81:49 
    26 Morandini Kristóf Márk         SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     93:46 
    27 Nyári Sándor                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club    125:31 

       Horváth Norbert                NKZ Nagykanizsai Zalaerdő Sport Eg      hiba 
       Bánki Zoltán                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      n.i. 



F35A Selejtező 7.370 km   15 ep            

     1 Hajdu Martin                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      41:47 
     2 Kovács László dr.ifj.          PVS Pécsi Vasutas Sk                   42:03 
     3 Gillich György                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     43:43 
     4 Miháczi Zoltán                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      43:46 
     5 Korsós Zoltán                  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     44:44 
     6 Juhász Gábor                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     46:43 
     7 Győri Lajos                    FSC Futárok SC                         49:20 
     8 Hajnács Tamás Csaba            RTE Rendőr Testedző Egylet             51:16 
     9 Kovács Balázs                  BEA Budapesti Egyetemi AC              53:13 
    10 Kovalcsik István               BME Balassagyarmati MEDOSZ Sport E     53:50 
    11 Kiácz Bence                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     53:52 
    12 Szabó Csaba                    BTK Bakonyi Tájfutó Klub               56:00 
    13 Szebeli István                 PSE Postás-MATÁV SE                    56:37 
    14 Molnár Attila                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      58:24 
    15 Zagyi László                   JMD Jászapáti DSK                      60:58 
    16 Faggyas László                 VHS Veszprémi Honvéd Sport egyesül     68:46 
    17 Mörk Péter                     MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     69:04 
    18 Fekete Gábor                   ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         72:16 

       Felföldi Barnabás              PVS Pécsi Vasutas Sk                    hiba 
       Kovács Zoltán                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub               n.i. 
       Zoboki Mihály                  THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle      n.i. 



F35A Selejtező 7.410 km   16 ep            

     1 Dezső Sándor                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     42:39 
     2 Viniczai Ferenc                PVS Pécsi Vasutas Sk                   44:18 
     3 Egei Tamás                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      44:58 
     4 Gillich István                 MSE Megalodusz Sport egyesület         46:20 
     5 Semaska Darius                 BEA Budapesti Egyetemi AC              46:52 
     6 Fehér Ferenc                   ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         48:16 
     7 Marton János                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     50:08 
     8 Horváth Sándor                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     50:46 
     9 Kovács Gábor                   BME Balassagyarmati MEDOSZ Sport E     53:38 
    10 Csizmadia János                THS Taszári Honvéd Sport egyesület     56:32 
    11 Kósik Gábor                    DTC Diósgyőri Tájfutó Club             58:10 
    12 Szitter Attila                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              58:26 
    13 Varsányi Attila                VTC Veszprémi Tájfutó Club             66:44 
    14 Urs Trösch                     SVS SVSE Schweiz                       67:46 
    15 Dankó István                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      71:23 
    16 Schell Antal ifj.              PSE Postás-MATÁV SE                    72:14 
    17 Paskuj Mátyás                  MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     77:16 
    18 Gion János Tamás               KAL Kalocsa SE                         77:38 
    19 Kiss Gábor                     SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai C     93:38 

       Nemoda Ferenc                  FSC Futárok SC                          n.i. 
       Szűcs Péter                    KFK KFKI Petőfi Sportkör                n.i. 



F40A Selejtező 5.500 km   11 ep            

     1 Molnár Géza                    BEA Budapesti Egyetemi AC              32:40 
     2 Markus Gerber                  SVS SVSE Schweiz                       33:14 
     3 Rusvai László                  FSC Futárok SC                         35:24 
     4 Károlyi Gyula                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      35:59 
     5 Sramkó Tibor                   SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     36:52 
     6 Trócsányi Zoltán               DIS Demokratikus Ifjúsági Szövetsé     37:02 
     7 Mohácsy Tamás dr.              SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     37:05 
     8 Takács Csaba                   HER Balatonalmádi Herkules Sport E     37:19 
     9 Szlatényi Ferenc               OSC Orvosegyetem Sport Club            37:20 
    10 Szieberth Péter                PVM Pécsi Vörös Meteor Sk              37:42 
    11 Török József                   SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     38:03 
    12 Gyallai János                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     38:38 
    13 Jankó Tamás                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     39:41 
    14 Prill László                   ARA Alba Regia Atlétikai Club          39:59 
    15 Bertóti Edgár                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     40:35 
    16 Filó György                    PTX Pápai Sport Egyesület              41:13 
    17 Tölgyesi Tibor                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             41:54 
    18 Gabnai Ernő                    DIS Demokratikus Ifjúsági Szövetsé     42:07 
    19 Koós István                    SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     42:45 
    20 Mets Miklós                    OSC Orvosegyetem Sport Club            43:07 
    21 Pokornyik Tibor                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     44:48 
    22 Oszkó László                   MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     45:10 
    23 Urs Bader                      SVS SVSE Schweiz                       45:13 
    24 Liskány József                 NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     46:53 
    25 Györgyi Zoltán                 OSC Orvosegyetem Sport Club            48:19 
    26 Czégé Zoltán                   EMO Észak-Magyarországi Természeti     52:04 
    27 Szász Tibor                    HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     54:01 
    28 Urbán András                   BEA Budapesti Egyetemi AC              56:21 
    29 Nemcsényi László dr.           TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     58:27 
    30 Cenner Tibor Dr                FMT FÖMTERV SE                         66:48 

       Csizmadia József               HER Balatonalmádi Herkules Sport E      n.i. 
       Szőcs László                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      n.i. 
       Geisz Ferenc                   POE Pécsi Orvos Eü.SK                   n.i. 
       Hanák Lajos                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      n.i. 
       Alidjukic Todor                NES OK Nestin                           n.i. 



F45A Selejtező 4.710 km   11 ep            

     1 Vankó Péter                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     30:51 
     2 Moravszky János                NYK Nyíregyházi Konzerv Sport Egye     33:52 
     3 Pápai János                    ARA Alba Regia Atlétikai Club          35:58 
     4 Györgyi László                 OSC Orvosegyetem Sport Club            36:45 
     5 Pap László                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      36:56 
     6 Halla Ernő                     ARA Alba Regia Atlétikai Club          38:38 
     7 Vizi Tamás                     DNY Debreceni Nyúlak Sport Egyesül     39:34 
     8 Daniel Kuna                    BBA Kobra Bratislava                   40:18 
     9 Hadnagy Árpád                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     40:50 
    10 Nagy György                    PVM Pécsi Vörös Meteor Sk              40:52 
    11 Szabovik Zoltán                HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     41:16 
    12 Németh Ferenc                  PVM Pécsi Vörös Meteor Sk              41:45 
    13 Horváth László                 PSE Postás-MATÁV SE                    41:52 
    14 Nagy Zsolt                     FMT FÖMTERV SE                         41:56 
    15 Sáfrán Zoltán                  ARA Alba Regia Atlétikai Club          42:50 
    16 Csöngei Dezső                  VTC Veszprémi Tájfutó Club             43:21 
    17 Dömötör Imre                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport     46:39 
    18 Rebák Sándor László            NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     48:53 
    19 Barna Péter                    HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     49:26 
    20 Katulin Tibor                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     49:44 
    21 Gadolla Gábor                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      55:11 
    22 Hideg István                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     56:21 
    23 Marcel Härry                   SVS SVSE Schweiz                       58:45 

       Dobrossy István dr.            DIS Demokratikus Ifjúsági Szövetsé      n.i. 
       Kocsis László                  FSC Futárok SC                          n.i. 
       Hegedűs Béla                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub               n.i. 
       Mészáros József                NKZ Nagykanizsai Zalaerdő Sport Eg      n.i. 



F45A Selejtező 4.650 km   11 ep            

     1 Gyulai Zoltán                  MSE Megalodusz Sport egyesület         29:37 
     2 Kaszás György                  HER Balatonalmádi Herkules Sport E     30:36 
     3 Fehér Mihály                   HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     31:13 
     4 Kerényi Dénes                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     31:56 
     5 Kovács József                  ETC Egri Testedző Club                 33:42 
     6 Urbán Imre                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      34:04 
     7 Hrenkó László                  NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     34:09 
     8 Zentai László                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     34:14 
     8 Tóth Károly                    VTC Veszprémi Tájfutó Club             34:14 
    10 Nemesházi László               PSE Postás-MATÁV SE                    34:43 
    11 Zsilkin Viktor                 NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     35:16 
    12 Győri László                   SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     35:20 
    13 Kele József                    BEA Budapesti Egyetemi AC              35:59 
    14 Margittai Endre                SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai C     36:26 
    15 Szabó Gyula                    DIS Demokratikus Ifjúsági Szövetsé     38:57 
    16 Nagy Sándor                    ARA Alba Regia Atlétikai Club          40:26 
    16 Ortman János                   POE Pécsi Orvos Eü.SK                  40:26 
    18 Kiss Tibor                     FSC Futárok SC                         42:09 
    19 Hajagos István                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      42:44 
    20 Lenkei Győző                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     46:25 
    21 Kiss Zsolt                     TSE Törekvés SE                        48:19 
    22 Somlay Gábor                   ARA Alba Regia Atlétikai Club          48:45 
    23 Szebényi Béla                  KAL Kalocsa SE                         55:07 
    24 Rózsa László                   ARA Alba Regia Atlétikai Club          61:24 
    25 Németh Béla                    PVM Pécsi Vörös Meteor Sk              62:15 

       Varga József                   NKZ Nagykanizsai Zalaerdő Sport Eg      n.i. 
       Tóth Lajos                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      n.i. 



F50A Selejtező 4.320 km   10 ep            

     1 Hegedüs Ábel                   BEA Budapesti Egyetemi AC              28:55 
     2 Pelyhe Dénes                   SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     30:11 
     3 Zentai József                  HUF Hufeze SK                          30:24 
     4 Bokros István                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     30:35 
     5 Harkányi Csaba                 HAV Havas Szabadidő Klub               30:45 
     6 Szunyog József dr.             KTK Kőbányai Tájfutó Klub              30:50 
     7 Erdélyi Tibor                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     32:22 
     8 Kóger Gyula                    PVM Pécsi Vörös Meteor Sk              33:17 
     9 Takács István                  MSE Megalodusz Sport egyesület         33:35 
    10 Bikki Sándor                   HER Balatonalmádi Herkules Sport E     34:37 
    11 Virág Gyula                    KTC Kaposvári Tájfutó Klub             36:25 
    12 Juhász István                  BOF Budai Ösforrás Tájfutó Club        37:28 
    13 Hirt Károly                    ARA Alba Regia Atlétikai Club          37:49 
    14 Kaján László                   FMT FÖMTERV SE                         39:50 
    15 Urbánfy Jenő                   BOF Budai Ösforrás Tájfutó Club        39:58 
    16 Zsilinszky Pál                 DIS Demokratikus Ifjúsági Szövetsé     42:56 
    17 Herter László                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     43:17 
    18 Horváth Imre                   BAL Budapesti Asztali Labdarugó Eg     47:38 
    19 Aknai Antal                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     48:01 
    20 Halász László                  ETC Egri Testedző Club                 48:40 
    21 Olajos Ferenc                  PSE Postás-MATÁV SE                    49:55 
    22 Mészáros Károly                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     50:31 

       Nagy Balázs                    POE Pécsi Orvos Eü.SK                   n.i. 
       Kósa Pál                       PVS Pécsi Vasutas Sk                    n.i. 



F50A Selejtező 4.370 km   10 ep            

     1 Gyurkó László                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              28:48 
     2 Ládi János                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub               29:26 
     3 Kovács Attila                  ZSC Zöld Sportok Clubja                31:10 
     4 Hegedűs Zoltán                 OSC Orvosegyetem Sport Club            31:33 
     5 Balla Sándor                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     31:45 
     6 Stefan Maj                     BBA Kobra Bratislava                   31:47 
     7 Tertsch Antal                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              33:06 
     8 Bacsó Attila                   HER Balatonalmádi Herkules Sport E     33:14 
     9 Szepesi Imre                   ARA Alba Regia Atlétikai Club          33:52 
    10 Ludvig István                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     36:24 
    11 Lajtai Sándor                  PVM Pécsi Vörös Meteor Sk              36:29 
    12 Lévai Kálmán                   KSE Karcagi Sport Egyesület            36:53 
    13 Bunyik László                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     37:12 
    14 Szabó László                   DNS Debreceni Nagyerdő Sport Egyes     37:14 
    15 Csőkör György dr.              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     37:15 
    16 Melkes Antal                   SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai C     37:20 
    17 Bugár József                   BOF Budai Ösforrás Tájfutó Club        37:51 
    18 Kovács László dr.              PVS Pécsi Vasutas Sk                   38:16 
    19 Scultéty Gábor                 BOF Budai Ösforrás Tájfutó Club        40:14 
    20 Tóth Sándor                    ETC Egri Testedző Club                 41:48 
    21 Vámos Péter                    PSE Postás-MATÁV SE                    41:50 
    22 Csikós Miklós                  FSC Futárok SC                         45:05 

       Lovász István                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      n.i. 
       Horváth György                 PSE Postás-MATÁV SE                     n.i. 



F55A Selejtező 4.060 km   11 ep            

     1 Boros Zoltán                   ESP Egri Spartacus Sport Egyesület     30:01 
     2 Hegedüs András                 BEA Budapesti Egyetemi AC              30:54 
     3 Sindely Pál dr.                SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     32:48 
     4 Lux Iván                       BEA Budapesti Egyetemi AC              32:58 
     5 Kéri Péter                     TSE Törekvés SE                        33:26 
     6 Kardos Ferenc Dr.              OSC Orvosegyetem Sport Club            36:55 
     7 Tüskés György                  SUN Sün Sport Club                     36:57 
     8 Csongrádi Jenő                 BEA Budapesti Egyetemi AC              38:03 
     9 Hunyadvári László              BEA Budapesti Egyetemi AC              38:49 
    10 Gáncs Kálmán                   HER Balatonalmádi Herkules Sport E     39:41 
    11 Bogdanovits András             MSE Megalodusz Sport egyesület         40:23 
    12 Andrási Lajos                  HER Balatonalmádi Herkules Sport E     40:50 
    13 Szűcs B. Levente               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     41:18 
    14 Fluck István                   PVM Pécsi Vörös Meteor Sk              42:17 
    15 Vincze István                  HER Balatonalmádi Herkules Sport E     43:08 
    16 Blum László id.                RTE Rendőr Testedző Egylet             44:45 
    17 Homoki Géza                    BEA Budapesti Egyetemi AC              44:49 
    18 Friedrich Vilmos               BEA Budapesti Egyetemi AC              45:25 
    19 Drávucz Imre                   HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     47:00 
    20 Lipp József                    PVS Pécsi Vasutas Sk                   48:23 
    21 Tóth Péter                     EPI Építőipari SKI                     48:51 
    22 Sódor István dr.               OSC Orvosegyetem Sport Club            49:33 
    23 Kovács András                  HBS Honvéd Bottyán SE                  50:43 
    24 Felber Gyula                   HER Balatonalmádi Herkules Sport E     50:55 
    25 Lázár László                   PSE Postás-MATÁV SE                    51:26 
    26 Korbély Tibor                  HER Balatonalmádi Herkules Sport E     53:54 
    27 Balázsy László                 PVS Pécsi Vasutas Sk                   62:38 
    28 Csuka Zsigmond                 CBM Ceglédi Germán RT Bem-Vasutas      92:45 
    29 Zánkay András                  BEA Budapesti Egyetemi AC             136:59 

       Síkhegyi Ferenc                BEA Budapesti Egyetemi AC               n.i. 
       Gulyás Gyula                   DIS Demokratikus Ifjúsági Szövetsé      n.i. 
       Salga István dr.               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      n.i. 
       Tasi Ákos                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       n.i. 
       Stevanovic Borislav            STR OK Strazilovo                       n.i. 



F60A Selejtező 3.560 km   9 ep             

     1 Szemler István                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      29:41 
     2 Jelinek István                 PSE Postás-MATÁV SE                    29:58 
     3 Nagy Árpád dr.                 ETC Egri Testedző Club                 30:05 
     4 Lénárd Miklós                  ETC Egri Testedző Club                 30:58 
     5 Ladislav Hybal                 BBA Kobra Bratislava                   31:05 
     6 Hargitai István                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      31:57 
     7 Pásztor Imre                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     32:35 
     8 Muszély György                 BEA Budapesti Egyetemi AC              32:38 
     9 Komár Béla                     HER Balatonalmádi Herkules Sport E     33:23 
    10 Horváth Béla                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              33:27 
    11 Felföldi Károly dr.            SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     34:31 
    12 Gombkötő Péter dr.             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      35:13 
    13 Bozán György                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     36:01 
    14 Horváth Zoltán                 ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         36:14 
    15 Szecsődi Ákos                  BEA Budapesti Egyetemi AC              37:54 
    15 Mohácsi József                 HAV Havas Szabadidő Klub               37:54 
    17 Sejpes Gyula                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              40:12 
    18 Lohász Márton                  EPI Építőipari SKI                     40:55 
    19 Varga Sándor                   BEA Budapesti Egyetemi AC              41:27 
    20 Nagy Lajos                     PVS Pécsi Vasutas Sk                   41:31 
    21 Bányai Attila                  ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         41:52 
    22 Wengrin István                 VTC Veszprémi Tájfutó Club             42:02 
    23 Zolarek István                 PVS Pécsi Vasutas Sk                   44:02 
    24 Perényi János                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             45:26 
    25 Ribényi Imre                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub              48:23 
    26 Buda József                    BSC Balatonfüredi Sport Club           49:35 
    27 Ballagó Béla                   FSC Futárok SC                         49:57 
    28 Radnóti Rezső                  HAV Havas Szabadidő Klub               50:58 
    29 Szűcs György dr.               PVS Pécsi Vasutas Sk                   51:43 
    30 Köblös József                  KTX Kőbányai Textil SE                 52:46 
    31 Reszter István                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     59:21 
    32 Marton Péter                   KTC Kaposvári Tájfutó Klub             63:05 

       Lányi Botond dr.               NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S      n.i. 



N14E Selejtező 2.670 km   8 ep             

     1 Őry Luca                       MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     23:51 
     2 Schulek Iringó                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              24:17 
     3 Szokol Mónika                  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     24:20 
     4 Kovács Anett                   SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     25:35 
     5 Koós Brigitta                  SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     25:54 
     6 Kovács Filoména                PVS Pécsi Vasutas Sk                   25:57 
     7 Györgyi Hanga                  MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     27:07 
     8 Tóth Réka                      SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     27:52 
     9 Dénes Krisztina                KAL Kalocsa SE                         28:28 
    10 Juhász V. Renáta               SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     28:51 
    11 Nemcsényi Rita                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     30:27 
    12 Balla Brigitta                 SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     30:40 
    13 Tóth Krisztina                 VTC Veszprémi Tájfutó Club             31:04 
    14 Kinde Vanda                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              31:45 
    15 Gyöngy Sára                    GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     32:33 
    16 Németh Luca                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     32:45 
    17 Domán Fruzsina                 THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle     33:16 
    18 Varsányi Kinga                 VTC Veszprémi Tájfutó Club             33:43 
    19 Paskuj Rebeka                  MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     34:41 
    20 Rusvai Katalin                 FSC Futárok SC                         34:45 
    21 Kovalcsik Anna                 BME Balassagyarmati MEDOSZ Sport E     37:30 
    22 Paskuj Sára                    MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     37:45 
    23 Faggyas Eszter                 VHS Veszprémi Honvéd Sport egyesül     38:46 
    24 Síkhegyi Antónia               BEA Budapesti Egyetemi AC              40:28 
    25 Lajos Luca                     PVS Pécsi Vasutas Sk                   41:43 
    26 Szomor Beatrix                 PVS Pécsi Vasutas Sk                   43:12 
    27 Szabó Fanni                    SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     44:20 
    28 Kalapos Csilla                 KAL Kalocsa SE                         44:30 
    29 Oszkó Dóra                     MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     56:11 
    30 Csóti Diána                    KAL Kalocsa SE                         57:02 

       Dobrossy Tünde                 DIS Demokratikus Ifjúsági Szövetsé      n.i. 
       Apostol Nikolett               ETC Egri Testedző Club                  n.i. 
       Zubánics Mária                 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club      n.i. 
       Zempléni Réka                  KOS Hegyvidék-KFKI-Optimista Sk         n.i. 
       Csurel Beáta                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      n.i. 
       Kakuk Zsófia                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle      n.i. 



N16E Selejtező 3.320 km   9 ep             

     1 Péley Dorottya                 PVS Pécsi Vasutas Sk                   22:23 
     2 Zsigmond Timea                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     23:47 
     3 Varga Adél                     NKZ Nagykanizsai Zalaerdő Sport Eg     24:38 
     4 Bertóti Regina                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             25:14 
     5 Sebők Petra                    VHS Veszprémi Honvéd Sport egyesül     25:58 
     6 Tibay Ilona                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     26:09 
     7 Farkas Mariann                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     26:22 
     8 Samu Mona Liza                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     27:35 
     9 Györgyi Csenge                 MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     27:48 
    10 Zsigmond Vanda                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             28:20 
    11 Fleischer Orsolya              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     29:04 
    12 Gyalog Zsófia                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     29:20 
    13 Rusvai Mónika                  FSC Futárok SC                         29:23 
    14 Császár Barbara                GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     30:25 
    15 Csizmadia Ágnes                NKZ Nagykanizsai Zalaerdő Sport Eg     30:47 
    16 Molnár Julianna                BEA Budapesti Egyetemi AC              31:19 
    17 Mihalkó Mónika                 NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     34:13 
    18 Sisa Dorottya                  JMD Jászapáti DSK                      35:31 
    19 Justán Szabina                 NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     38:02 
    20 Kovalcsik Bernadett            BME Balassagyarmati MEDOSZ Sport E     40:32 
    21 Dékány Szilvia                 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             40:42 
    22 Szokol Boglárka                SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     41:10 



N18E Selejtező 4.170 km   11 ep            

     1 Szerencsi Dóra                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     30:12 
     2 Nyüsti Szilvia                 NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     31:02 
     3 Koós Diána                     SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     33:47 
     4 Novák Martina                  NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     35:18 
     5 Nagy Virág                     SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     36:28 
     6 Gyurkó Fanni                   ARA Alba Regia Atlétikai Club          36:32 
     7 Hrenkó Ivett                   NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     36:43 
     8 Kovács Kinga                   ETC Egri Testedző Club                 37:23 
     9 Perényi Dóra Roberta           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             39:16 
    10 Prokai Eszter Anna             ESP Egri Spartacus Sport Egyesület     39:46 
    11 Máthé Fanni                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      39:47 
    12 Sümegi Mária                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club             39:59 
    13 Kaszás Orsolya                 BSC Balatonfüredi Sport Club           43:36 
    14 Kovács Zita                    ETC Egri Testedző Club                 43:46 
    15 Fenyvesi Laura                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              45:17 
    16 Tas Katalin                    MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     45:18 
    17 Horváth Hajnalka               TSE Törekvés SE                        46:10 
    18 Dékány Andrea                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             51:03 
    19 Halák Brigitta                 KAL Kalocsa SE                         56:10 

       Őry Eszter                     MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako      n.i. 
       Lukács Vera                    NKZ Nagykanizsai Zalaerdő Sport Eg      n.i. 
       Liskány Krisztina              NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S      n.i. 



N20E Selejtező 4.760 km   12 ep            

     1 Szerencsi Ildikó               SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     33:12 
     2 Veronika Vavrova               BBA Kobra Bratislava                   34:01 
     3 Zsigmond Száva                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             37:29 
     4 Daragó Zsófia                  ETC Egri Testedző Club                 39:30 
     5 Szivák Ildikó                  ARA Alba Regia Atlétikai Club          42:41 
     6 Kerényi Krisztina              KTK Kőbányai Tájfutó Klub              43:33 
     7 Győri Judit                    SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     44:41 
     8 Bertóti Diana                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club             45:02 
     9 Madarász Anett                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     47:29 
    10 Babják Nóra                    SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     48:50 
    11 Liskány Diána                  NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     52:29 
    12 Herczku Timea                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     53:04 
    13 Csányi Éva                     VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     56:20 
    14 Szántó Rita                    MSE Megalodusz Sport egyesület         57:15 
    15 Csizmadia Bernadett            HER Balatonalmádi Herkules Sport E     66:02 
    16 Pocsai Boglárka Márta          DIS Demokratikus Ifjúsági Szövetsé     80:32 

       Hajdú Hajnalka                 ESP Egri Spartacus Sport Egyesület      n.i. 



N21E Selejtező 5.990 km   15 ep            

     1 Füzy Anna                      OSC Orvosegyetem Sport Club            44:20 
     2 Kovács Bernadett               PVS Pécsi Vasutas Sk                   44:48 
     3 Sebők Éva                      PVS Pécsi Vasutas Sk                   45:16 
     4 Kelemen Bernadett              PVS Pécsi Vasutas Sk                   45:32 
     5 Sárecz Éva                     ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         45:36 
     6 Zsebeházy Eszter               KTK Kőbányai Tájfutó Klub              47:23 
     7 Gábor Ágnes                    CBM Ceglédi Germán RT Bem-Vasutas      47:41 
     8 Tokaji Mónika                  HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     49:23 
     9 Marosán Ágnes                  BEA Budapesti Egyetemi AC              49:40 
    10 Farkas Gabriella               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     53:10 
    11 Balogh Edina                   FSC Futárok SC                         54:43 
    12 Marosffy Orsolya               OSC Orvosegyetem Sport Club            55:01 
    13 Lengyel Andrea                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      60:05 
    14 Horváth Tímea                  ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         60:48 
    15 Sváb Emese                     KTK Kőbányai Tájfutó Klub              61:54 
    16 Rostás Anikó                   KAL Kalocsa SE                         69:05 
    17 Tertsch Ágnes                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              69:06 
    18 Ursula Wyss                    SVS SVSE Schweiz                       75:50 
    19 Berecz Éva                     HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     82:17 

       Hódsági Ágnes                  BEA Budapesti Egyetemi AC               hiba 
       Kovács Edit                    ARA Alba Regia Atlétikai Club           n.i. 
       Petró Annamária                FSC Futárok SC                          n.i. 
       Petrócki Szilvia               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club      n.i. 
       Vaszilev Katalin               MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako      n.i. 



N21E Selejtező 5.780 km   13 ep            

     1 Makrai Éva                     ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club         36:45 
     2 Fekete Zsuzsa                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              39:48 
     3 Simon Ágnes                    ETC Egri Testedző Club                 41:48 
     4 Császár Éva                    GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     43:00 
     5 Szabó Andrea                   SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     44:42 
     6 Kerekes Andrea                 VTC Veszprémi Tájfutó Club             45:27 
     7 Domján Zsuzsa                  PVS Pécsi Vasutas Sk                   45:33 
     8 Szabó Veronika                 ARA Alba Regia Atlétikai Club          45:37 
     9 Valler Krisztina               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     46:18 
    10 Balogh Katalin                 FSC Futárok SC                         46:30 
    11 Csikós Nóra                    FSC Futárok SC                         48:39 
    12 Kövér Csilla                   DIS Demokratikus Ifjúsági Szövetsé     51:28 
    13 Wengrin Ágnes                  VHS Veszprémi Honvéd Sport egyesül     51:35 
    14 Dóczi Petra                    OSC Orvosegyetem Sport Club            58:44 
    15 Szunyog Emese                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              65:07 
    16 Hevérné Fricska Ildikó         JOG Jogging Plus Szuperinfó Futó K    104:23 
    17 Krámli Magdolna                BEA Budapesti Egyetemi AC             135:43 

       Balogh Szilvia Odett           KAL Kalocsa SE                          hiba 
       Federics Éva                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      hiba 
       Nagy Krisztina                 BEA Budapesti Egyetemi AC               n.i. 
       Juhász Diana                   FSC Futárok SC                          n.i. 
       Koródi Marianna                HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület      n.i. 
       Kaufmann Brigitta Dóra         THS Taszári Honvéd Sport egyesület      n.i. 



N35A Selejtező 4.540 km   10 ep            

     1 Viniczainé Kovács Ildikó       PVS Pécsi Vasutas Sk                   32:30 
     2 Bokros Andrea dr.              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     34:09 
     3 Molnár Pia                     BEA Budapesti Egyetemi AC              34:17 
     4 Galambos Erika                 THS Taszári Honvéd Sport egyesület     34:58 
     5 Balogh Piroska                 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle     35:10 
     6 Boros Anna                     SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     35:30 
     7 Cserjés Andrea dr.             HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     36:43 
     8 Jakubecz Andrea                BME Balassagyarmati MEDOSZ Sport E     37:08 
     9 Riczel Zsuzsanna               PSE Postás-MATÁV SE                    38:12 
    10 Győrffy Gabriella              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     39:20 
    11 Németh Zsoltné                 HER Balatonalmádi Herkules Sport E     39:27 
    12 Csillag Veronika               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     40:43 
    13 Lovas Ágnes                    PVM Pécsi Vörös Meteor Sk              40:58 
    14 Zelena Dóra                    MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     41:53 
    15 Cseresnyés Ágnes               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      42:03 
    16 Koósné Nagy Judit              SDS Salgótarjáni Dornyai Sport Egy     42:31 
    17 Rosingerné Tóth Mariann        PVM Pécsi Vörös Meteor Sk              42:48 
    18 Csizmadiáné Szóládi Anna       HER Balatonalmádi Herkules Sport E     43:07 
    19 Szűcs Judit                    ESP Egri Spartacus Sport Egyesület     46:26 
    20 Kiss Teodóra                   ETC Egri Testedző Club                 46:38 
    21 Orbán Judit                    POE Pécsi Orvos Eü.SK                  55:56 
    22 Karagics Judit                 OSC Orvosegyetem Sport Club            59:01 
    23 Hajagos Istvánné               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      59:54 
    24 Tóth Károlyné                  VTC Veszprémi Tájfutó Club             66:48 

       Prillné Pavelka Andrea         ARA Alba Regia Atlétikai Club           n.i. 
       Cseh Veronika                  MSE Megalodusz Sport egyesület          n.i. 
       Gillichné dr.Kalocsai Ad       MSE Megalodusz Sport egyesület          n.i. 



N40A Selejtező 3.570 km   10 ep            

     1 Mátyás Ildikó                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     25:08 
     2 Tömördi Ágnes                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     26:37 
     3 Pokk Mariann                   ARA Alba Regia Atlétikai Club          28:37 
     4 Baráth Imola                   THS Taszári Honvéd Sport egyesület     28:39 
     5 Rusvainé Barócsi Katalin       FSC Futárok SC                         29:45 
     6 Radics Anna                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     30:51 
     7 Szerencsiné Csamangó Jus       DAR Délalföldi Regionális Tájékozó     31:42 
     8 Síkhegyi Gabriella             BEA Budapesti Egyetemi AC              31:58 
     9 Marczis Márta                  ETC Egri Testedző Club                 32:10 
    10 Bacsó Piroska                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     32:52 
    11 Kissné Kiss Mária              JMD Jászapáti DSK                      32:55 
    12 Kaszásné Boa Ágnes             HER Balatonalmádi Herkules Sport E     36:50 
    13 Ajkai Adrien                   POE Pécsi Orvos Eü.SK                  37:30 
    14 Nagypéter Mária                JMD Jászapáti DSK                      37:45 
    15 Vargáné Kocsis Katalin         NKZ Nagykanizsai Zalaerdő Sport Eg     38:12 
    16 Justán Bánszki Zsuzsa          NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     38:22 
    17 Horváth Zoltánné               TSE Törekvés SE                        41:59 
    18 Madarász Lászlóné              HGA Honvéd Gábor Áron SE               42:45 
    19 Liskányné J.Anikó              NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     43:40 
    20 Nemesházi Lászlóné             PSE Postás-MATÁV SE                    44:21 
    21 Halászné L. Ibolya             ETC Egri Testedző Club                 45:43 
    22 Ostorics Zsuzsanna             PSE Postás-MATÁV SE                    47:13 
    23 Nagy Márta                     ARA Alba Regia Atlétikai Club          48:12 
    24 Németh Béláné                  PVM Pécsi Vörös Meteor Sk              55:24 
    25 Szőke Eszter                   ARA Alba Regia Atlétikai Club          85:50 
    26 Pozsgai Erzsébet               BSC Balatonfüredi Sport Club           89:36 
    27 Bende Mónika                   BSC Balatonfüredi Sport Club          109:35 

       Barki Andrea                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      n.i. 



N45A Selejtező 2.950 km   9 ep             

     1 Kármán Katalin                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     23:08 
     2 Horváth Magda                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      23:54 
     3 Regályné Zarnóczay Klára       NYK Nyíregyházi Konzerv Sport Egye     25:33 
     4 Jenővári Gabriella             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     28:23 
     5 Hidvégi Nóra                   MSE Megalodusz Sport egyesület         31:41 
     6 Dömötörné Horváth Erzséb       SFC Széchenyi István Egyetem Sport     31:55 
     7 Fent Marianne                  ARA Alba Regia Atlétikai Club          31:58 
     8 Lévainé Kovács Róza            KSE Karcagi Sport Egyesület            33:58 
     9 Jenei Margit                   BOF Budai Ösforrás Tájfutó Club        34:20 
    10 Mező Éva                       PVM Pécsi Vörös Meteor Sk              34:40 
    11 Dániel Edit                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     35:48 
    12 Terjékiné Tóth Edit            HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     36:49 
    13 Bérdiné Balázs Katalin         POE Pécsi Orvos Eü.SK                  39:27 
    14 Kedl Ildikó                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     43:08 
    15 Nagy Zsuzsanna dr.             HER Balatonalmádi Herkules Sport E     45:51 
    16 Hideg Istvánné                 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     48:00 
    17 Pápainé Poós Ildikó            ARA Alba Regia Atlétikai Club          48:22 
    18 Beata Vavrova                  BBA Kobra Bratislava                   50:25 
    19 Mészárosné Boros Valéria       TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     53:06 
    20 Gösswein Judit                 PSE Postás-MATÁV SE                    55:28 

       Lenkeiné Halasi Erzsébet       HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      n.i. 
       Udvari Csilla dr.              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      n.i. 



N50A Selejtező 2.780 km   8 ep             

     1 Muzsnai Ágota                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     22:56 
     2 Rostás Irén                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     25:12 
     3 Paulina Majova                 BBA Kobra Bratislava                   26:23 
     4 Veresné Sipos Etelka           HRF Szolnok Honvéd Sport Egyesület     27:58 
     5 Karsai Klára                   OSC Orvosegyetem Sport Club            30:13 
     6 Kocsis Gyöngyi                 ARA Alba Regia Atlétikai Club          32:28 
     6 Mitterer Andrea                BEA Budapesti Egyetemi AC              32:28 
     8 Kovács Olga                    HAV Havas Szabadidő Klub               34:10 
     9 Makrainé Tóth Rita             BOF Budai Ösforrás Tájfutó Club        34:21 
    10 Szabó Zsuzsanna                MOM Hegyvidék SE-MOM tájfutó szako     34:30 
    11 Tóth Józsefné                  HAV Havas Szabadidő Klub               35:00 
    12 Cserpák Ferencné               NYV Nyíregyházi Vasutas-Nyírerdő S     47:47 
    13 Vajda Istvánné                 HAV Havas Szabadidő Klub               50:39 
    14 Keszthelyi Ildikó              PSE Postás-MATÁV SE                    53:59 

       Benga Andrásné                 PVM Pécsi Vörös Meteor Sk               n.i.