Őszi Spartacus Kupa - 2005V 2005.11.06. 17:21
Összetett eredményekkészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

   Hely Név                    Klub                       Orsz          N1            N2            Total 



M10D  (20)                                 

      1 Dankó Botond           TTE Tipo Tájfutó és Környe            23:57    2    28:46    1       52:43 
      2 Tóth Adrián            TTE Tipo Tájfutó és Környe            23:41    1    34:17    2       57:58 
      3 Rusvai László          FSC Futárok SC                        27:55    4    36:26    3       64:21 
      4 Tenk Lőrinc            MAC Margitszigeti Atlétika            27:15    3    49:00    5       76:15 
      5 Dalos Áron             MAF Műegyetemi Atlétikai é            29:11    5    54:18    6       83:29 
      6 Hajagos Miklós         TTE Tipo Tájfutó és Környe            31:01    7    55:50    7       86:51 
      7 Ipsics Péter           MAC Margitszigeti Atlétika            35:57    8    61:17    9       97:14 
      8 Hajdu Erik             TTE Tipo Tájfutó és Környe            36:17    9    63:30   11       99:47 
      9 Körmendi Márton        EK1 Egyesületen kívüli - 1            62:32   14    45:37    4      108:09 
     10 Kintli György          GOC Göcsej Környezetvédő,             50:04   11    79:34   15      129:38 
     11 Siklósi Bálint         TSE Törekvés SE                       54:15   12    79:59   16      134:14 
     12 Tölgyesi Aurél         VHS Veszprémi Honvéd SE               45:16   10    93:14   17      138:30 

        Peregi Dániel          MAC Margitszigeti Atlétika            29:45    6     hiba                  
        Dima Péter             VHS Veszprémi Honvéd SE                hiba         64:55   12             
        Jónás Balázs           VHS Veszprémi Honvéd SE                hiba         94:14   18             
        Malesevic Nikola       PTT PD PTT                 SCG         Disq         74:50   14             
        Somfai Márk            KOS Hegyvidék-KFKI Optimis             n.i.         56:29    8             
        Bakó Ágoston           KOS Hegyvidék-KFKI Optimis             n.i.         68:43   13             
        Hassmann Bálint        KOS Hegyvidék-KFKI Optimis             n.i.         63:09   10             
        Soós Barnabás          TSE Törekvés SE                       59:33   13     n.i.                  



M12C  (17)                                 

      1 Horváth Máté           TSE Törekvés SE                       31:01    4    32:56    1       63:57 
      2 Gönye András           VHS Veszprémi Honvéd SE               29:40    3    37:21    5       67:01 
      3 Muelek László          BTK Bakonyi Tájfutó Klub              34:13    6    34:11    3       68:24 
      4 Péntek Mátyás          LIT Litéri Tájfutó Club               29:30    2    41:40    8       71:10 
      5 Peregi Dávid           MAC Margitszigeti Atlétika            35:42    7    36:20    4       72:02 
      6 Brenn Dávid            TSE Törekvés SE                       40:21   11    33:53    2       74:14 
      7 Gera Tamás             SZV Szegedi Vasutas SE                36:09    8    38:12    6       74:21 
      8 Oszkó Attila           MAC Margitszigeti Atlétika            33:35    5    42:33    9       76:08 
      9 Jakus Bertalan         FSC Futárok SC                        25:32    1    55:54   13       81:26 
     10 Schwendtner Bálint     KTK Kőbányai Tájfutó Klub             44:25   12    40:53    7       85:18 
     11 Csöngei Dávid          VTC Veszprémi Tájfutó Club            37:45    9    49:57   11       87:42 
     12 Németh Marcell         SPA Tabáni Spartacus Sport            39:58   10    54:01   12       93:59 
     13 Bugyi Kálmán           JMD Jászapáti Mészáros Lőr            64:42   13    69:46   14      134:28 

        Heppes Mihály          EK1 Egyesületen kívüli - 1             hiba         46:28   10             
        Újfalusi Zsolt         KOS Hegyvidék-KFKI Optimis             n.i.         72:52   15             
        Kalmár Krisztián       JMD Jászapáti Mészáros Lőr             n.i.          n.i.                  
        Gazdik Vendel Özséb    VHS Veszprémi Honvéd SE                n.i.          n.i.                  



M14B  (15)                                 

      1 Hráb Dániel            ETC Egri Testedző Club                64:13    1    47:19    1      111:32 
      2 Pálinkó Márton         SZV Szegedi Vasutas SE                66:04    2    56:51    3      122:55 
      3 Kovács Domonkos        BME Balassagyarmati MEDOSZ            96:13    4    49:15    2      145:28 
      4 Lükő Dániel            VHS Veszprémi Honvéd SE               94:20    3    61:43    8      156:03 
      5 Tölgyesi Renátó        SPA Tabáni Spartacus Sport            98:28    6    59:16    5      157:44 
      6 Liszka Krisztián       GYO Gyöngyösi Tájutó Klub            100:55    8    57:39    4      158:34 
      7 Stevanovic Marko       OBI Obilic                 SCG       102:53    9    61:07    7      164:00 
      8 Kovács Sebestyén       BME Balassagyarmati MEDOSZ            96:54    5    67:33    9      164:27 
      9 Gojsza Ádám            JMD Jászapáti Mészáros Lőr           104:51   10    67:46   10      172:37 
     10 Kalmár Viktor          JMD Jászapáti Mészáros Lőr           118:25   12    59:49    6      178:14 
     11 Kabács Dávid           JMD Jászapáti Mészáros Lőr            98:52    7    85:08   11      184:00 
     12 Birkás László          JMD Jászapáti Mészáros Lőr           112:24   11    89:08   12      201:32 
     13 Góth Roland            GOC Göcsej Környezetvédő,            168:28   13    90:57   13      259:25 

        Szalay Károly ifj.     VHS Veszprémi Honvéd SE                n.i.          n.i.                  
        Pongrácz Ervin         VHS Veszprémi Honvéd SE                n.i.          n.i.                  



M16B  (21)                                 

      1 Pongrácz Ervin         VHS Veszprémi Honvéd SE               52:27    1    50:57    3      103:24 
      2 Pápai Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai K            53:51    2    49:52    2      103:43 
      3 Horváth Tamás          SZV Szegedi Vasutas SE                57:00    3    48:40    1      105:40 
      4 Bereczki Máté          SZV Szegedi Vasutas SE                58:49    4    55:05    4      113:54 
      5 Tóth Károly ifj.       THT Tapolcai Honvéd SE                62:29    8    60:44    6      123:13 
      6 Kovács Boldizsár       BME Balassagyarmati MEDOSZ            59:24    6    66:42    9      126:06 
      7 Kiss Bálint            SKS Sárvári Kinizsi SK                69:19   13    59:42    5      129:01 
      8 Spisák László          FSC Futárok SC                        61:28    7    67:48   10      129:16 
      9 Szivák András          ARA Alba Regia Atlétikai K            67:56   12    63:27    7      131:23 
     10 Csonka Gábor           BSC Balatonfüredi SC                  64:02   10    67:57   11      131:59 
     11 Barna Tamás            FSC Futárok SC                        64:43   11    70:45   14      135:28 
     12 Lukács Sebestyén       TTE Tipo Tájfutó és Környe            62:32    9    75:55   16      138:27 
     13 Diószegi Ádám          HSP Hidegkúti Spartacus Sp            70:42   14    70:56   15      141:38 
     14 Hegedüs Gergely        KTK Kőbányai Tájfutó Klub             76:31   15    78:14   17      154:45 
     15 Lajtavári Zoltán       TTE Tipo Tájfutó és Környe           103:44   17    66:09    8      169:53 
     16 Filó Bernát            PTX Pápai Tájfutó SE                  91:37   16    81:04   18      172:41 
     17 Barna Dávid            JOG Jogging Plus Szuperinf           110:48   18    69:19   13      180:07 
     18 Fluck Marcell          PVM Pécsi Vörös Meteor SK            114:48   19    67:59   12      182:47 

        Szieberth Edvin        ARA Alba Regia Atlétikai K           125:54   20     hiba                  
        Tölgyesi Ákos ifj.     VHS Veszprémi Honvéd SE               58:59    5     n.i.                  
        Gálfi Tamás            TSE Törekvés SE                        n.i.          n.i.                  



M18B  (17)                                 

      1 Kovács Dávid           ARA Alba Regia Atlétikai K            57:21    2    45:14    1      102:35 
      2 Takács Balázs          SZV Szegedi Vasutas SE                54:29    1    49:12    2      103:41 
      3 Tári Kornél            ARA Alba Regia Atlétikai K            62:18    4    52:57    4      115:15 
      4 Viczián Péter          SZV Szegedi Vasutas SE                66:00    6    50:42    3      116:42 
      5 Tari Gábor             ARA Alba Regia Atlétikai K            65:32    5    53:06    5      118:38 
      6 Fehérvári Zsolt        SDS Salgótarjáni Dornyai S            62:01    3    59:24    9      121:25 
      7 Szivák Béla            ARA Alba Regia Atlétikai K            67:13    7    55:06    6      122:19 
      8 Fesselhofer Roland     HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        69:48    9    55:39    7      125:27 
      9 Kácsor Attila          TTE Tipo Tájfutó és Környe            67:31    8    65:02   11      132:33 
     10 Domán Rajmund          THT Tapolcai Honvéd SE                80:32   11    63:09   10      143:41 
     11 Lukács Mihály          TTE Tipo Tájfutó és Környe            88:55   12    58:04    8      146:59 
     12 Urbán Csaba            JMD Jászapáti Mészáros Lőr            78:05   10    69:57   12      148:02 
     13 Koiser Bernhard        HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        96:28   13    74:48   13      171:16 
     14 Mihályfi Tamás         SKS Sárvári Kinizsi SK               139:46   15   114:08   14      253:54 

        Mario Telisman         JAP HPD Japetic            CRO       114:59   14     hiba                  
        Nagy Zsolt ifj.        FMT FŐMTERV SK                         n.i.          n.i.                  
        Boros Dániel           TSE Törekvés SE                        n.i.          n.i.                  



M20A  (6)                                  

      1 Björn Arnesson         ULR Ulricehamns OK         SWE        70:08    2    63:54    1      134:02 
      2 Tóth Ádám              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub            68:14    1    78:30    2      146:44 
      3 Miskó Róbert           BSC Balatonfüredi SC                  90:36    3    82:43    3      173:19 
      4 Stanojevic Nebojsa     LSI LSI                    SCG       107:10    4    87:42    4      194:52 

        Pálinkás Tamás         TSE Törekvés SE                        n.i.          n.i.                  
        Szajkó Csaba           ETC Egri Testedző Club                 n.i.          n.i.                  



M21E  (29)                                 

      1 Vajda Kolos            ZTC Zalaegerszegi Tájékozó            87:28    2    79:56    2      167:24 
      2 Gösswein Csaba         PSE Postás-Matáv SE                   89:15    3    79:09    1      168:24 
      3 Dénes Zoltán           KAL Kalocsai SE                       85:56    1    87:18    8      173:14 
      4 Zsebeházy István       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu            90:34    4    83:34    6      174:08 
      5 Józsa Gábor            TSE Törekvés SE                       92:05    7    82:06    4      174:11 
      6 Kerényi Máté           KTK Kőbányai Tájfutó Klub             93:34    8    86:15    7      179:49 
      7 Borbás Nándor          MEA Miskolci Egyetemi Atlé            97:52   10    88:08    9      186:00 
      8 Baracsi Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Környe            95:31    9    92:20   13      187:51 
      9 Lino Legac             MAK OK Maksimir            CRO        97:55   11    93:33   14      191:28 
     10 Haarlaa Tapio          HSS Helsingin Suunnistajat FIN       107:02   15    89:44   10      196:46 
     11 Scultéty Márton        KTK Kőbányai Tájfutó Klub            108:26   16    94:58   15      203:24 
     12 Mihályi Ferenc         TTE Tipo Tájfutó és Környe           104:52   13   102:53   17      207:45 
     13 Forrai Gábor           HTC Hódmezővásárhelyi Tájf           120:40   19    92:08   12      212:48 
     14 Marosffy Dániel        OSC Orvosegyetem SC                  113:38   17   101:03   16      214:41 
     15 Gyimesi Zoltán         TTE Tipo Tájfutó és Környe           120:05   18   106:36   18      226:41 
     16 Matthias Poell         WIW OLC Wienerwald         AUT       135:53   20   114:33   21      250:26 
     17 Mézes Tibor Sólyom     GOC Göcsej Környezetvédő,            140:43   21   112:32   20      253:15 
     18 Branimir Pongrac       JAP HPD Japetic            CRO       143:10   22   126:02   23      269:12 

        Molnár Tibor           ARA Alba Regia Atlétikai K            99:16   12     hiba                  
        Forrai Miklós          HTC Hódmezővásárhelyi Tájf             hiba         80:23    3             
        Lenkei Zsolt           TTE Tipo Tájfutó és Környe            90:41    6     hiba                  
        Lamberg Mikael         HSS Helsingin Suunnistajat FIN         hiba         90:47   11             
        Christian Arnesson     ULR Ulricehamns OK         SWE         hiba        123:16   22             
        Kiffer Gyula           ARA Alba Regia Atlétikai K            90:34    4     n.i.                  
        Vizi Tibor             HSP Hidegkúti Spartacus Sp             hiba          n.i.                  
        Harkányi Zoltán        MEA Miskolci Egyetemi Atlé             n.i.         82:58    5             
        Gyulai Tamás           MSE Megalódusz SE                      n.i.        106:53   19             
        Lajszner Attila        ESP Egri Spartacus Tájékoz           106:54   14     n.i.                  
        Saric Petar            STR OK Strazilovo          SCG         n.i.          n.i.                  



M21B  (54)                                 

      1 Laki Balázs            MSE Megalódusz SE                     66:13    2    54:51    1      121:04 
      2 Kocsik Árpád           HSP Hidegkúti Spartacus Sp            66:22    3    59:58    5      126:20 
      3 Ádám Péter             MSE Megalódusz SE                     70:20    4    58:33    2      128:53 
      4 Fodor József           SZV Szegedi Vasutas SE                65:07    1    66:57   13      132:04 
      5 Hegedűs Zoltán         OSC Orvosegyetem SC                   70:43    5    61:46    6      132:29 
      6 Srb Alexander          HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        71:08    6    63:15   10      134:23 
      7 Guszlev Antal          ARA Alba Regia Atlétikai K            71:31    8    62:57    9      134:28 
      8 Lenkei Ákos            HSP Hidegkúti Spartacus Sp            75:46   10    58:55    4      134:41 
      9 Néda László            HSP Hidegkúti Spartacus Sp            76:14   12    62:31    8      138:45 
     10 Allwinger Herwig       TTE Tipo Tájfutó és Környe            78:16   17    63:42   11      141:58 
     11 Domán Gábor            THT Tapolcai Honvéd SE                71:25    7    71:29   21      142:54 
     12 Schultheisz György     KFK KFKI Petőfi Sportkör              77:30   16    65:34   12      143:04 
     13 Mezei Gábor            FSC Futárok SC                        75:51   11    67:39   16      143:30 
     14 Ács Gábor              ZTC Zalaegerszegi Tájékozó            78:40   18    67:02   14      145:42 
     15 Christof Haingartner   SMA Soproni Műegyetemi AC             74:33    9    76:51   27      151:24 
     16 Horváth György         PSE Postás-Matáv SE                   76:54   14    75:20   25      152:14 
     17 Nemesházi László       PSE Postás-Matáv SE                   83:00   21    70:59   20      153:59 
     18 Juhász Roland          FSC Futárok SC                        86:36   23    67:35   15      154:11 
     19 Zemann Adi             HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        92:40   25    62:08    7      154:48 
     20 Bihari Zoltán          KFK KFKI Petőfi Sportkör              84:18   22    71:36   22      155:54 
     21 Boros Zoltán           ESP Egri Spartacus Tájékoz            76:17   13    81:24   31      157:41 
     22 Serestey Áron          ZTC Zalaegerszegi Tájékozó            81:23   20    76:51   27      158:14 
     23 Sinkó János            SZV Szegedi Vasutas SE                79:00   19    81:31   32      160:31 
     24 Gombos Csaba           MAF Műegyetemi Atlétikai é            98:40   29    82:33   33      181:13 
     25 Révész Gábor           MCB Maccabi Vívó és Atléti           104:21   33    78:37   29      182:58 
     26 Matics Gyula           MAF Műegyetemi Atlétikai é           101:24   32    82:35   34      183:59 
     27 Balogh Péter           FSC Futárok SC                        95:43   27    91:05   40      186:48 
     28 Szunyog Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Klub             99:00   31    92:24   41      191:24 
     29 Varsányi Ferenc        MSE Megalódusz SE                    116:41   36    78:51   30      195:32 
     30 Oprsal Alan            ?? ??                      ??        113:29   34    86:03   37      199:32 
     31 Scultéty Gábor         BOF Budai Ősforrás SC                114:25   35    98:36   43      213:01 
     32 Jávor Balázs           MOE Munkás Önsegélyező Egy           141:30   37   107:59   44      249:29 

        Horváth Pál            JSS Jánosháza SK                      87:16   24     hiba                  
        Cserna András          MSE Megalódusz SE                     95:54   28     hiba                  
        Marton Balázs          VHS Veszprémi Honvéd SE               94:45   26     hiba                  
        Plohn Markus           HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT         hiba         72:01   23             
        Damir Suban            JAP HPD Japetic            CRO         hiba         87:20   39             
        Kovács Balázs          BEA Budapesti Egyetemi Atl            77:28   15     n.i.                  
        Balogh Róbert          FLF Fehérlófia SE                      n.i.         69:19   18             
        Reviczki Zsolt         HUF HUFEZE Pásztó                      n.i.         86:52   38             
        Schell Antal ifj.      PSE Postás-Matáv SE                    n.i.         83:39   35             
        Kiácz Bence            HSE Hegyisport Szentendre              n.i.         69:53   19             
        Zakariás Péter         TSE Törekvés SE                        n.i.         58:41    3             
        Bátor Szilárd          ESP Egri Spartacus Tájékoz             n.i.         67:39   16             
        Soós László            TSE Törekvés SE                       98:48   30     n.i.                  
        Tavaszi Tamás          MOE Munkás Önsegélyező Egy             n.i.         98:06   42             
        Jankó Tamás            HSE Hegyisport Szentendre              n.i.         75:23   26             
        Hegedűs Márton         BEA Budapesti Egyetemi Atl                          74:50   24             
        Déry Attila            TTE Tipo Tájfutó és Környe                          84:01   36             
        Kovalcsik István       BME Balassagyarmati MEDOSZ             n.i.          n.i.                  
        Haraszti Krisztián     FLF Fehérlófia SE                      n.i.          n.i.                  
        Szűcs Levente Attila   HSP Hidegkúti Spartacus Sp             n.i.          n.i.                  
        Antók Gergely          OSC Orvosegyetem SC                    n.i.           nfb                  
        Tömösközy Tamás        VHS Veszprémi Honvéd SE                n.i.          n.i.                  



M21BR  (44)                                

      1 Dankó Zoltán           TTE Tipo Tájfutó és Környe            50:03    2    42:21    3       92:24 
      2 Vellner Gábor          SPA Tabáni Spartacus Sport            59:26   11    40:53    2      100:19 
      3 Trón Viktor            OSC Orvosegyetem SC                   54:54    4    47:49    7      102:43 
      4 Bergendi Péter         KAL Kalocsai SE                       57:46    9    45:07    4      102:53 
      5 Meichl Márton          TTE Tipo Tájfutó és Környe            57:01    8    46:56    6      103:57 
      6 Sáfrán Bence           TTE Tipo Tájfutó és Környe            56:13    6    51:11   10      107:24 
      7 Jakus Zoltán           FSC Futárok SC                        55:42    5    51:54   12      107:36 
      8 Szikszai Szabolcs      SDS Salgótarjáni Dornyai S            56:22    7    52:12   14      108:34 
      9 Franjo Budi            JAP HPD Japetic            CRO        61:33   13    48:54    9      110:27 
     10 Kósa Péter             DNY Debreceni Nyúlak SE               63:58   16    46:51    5      110:49 
     11 Kiss László            PSE Postás-Matáv SE                   60:13   12    52:01   13      112:14 
     12 Bodrogi László         SDS Salgótarjáni Dornyai S            64:55   17    48:48    8      113:43 
     13 Tálas Sándor           OSC Orvosegyetem SC                   63:11   15    51:43   11      114:54 
     14 Petró Árpád            FSC Futárok SC                        61:47   14    54:26   16      116:13 
     15 Hevér Csaba            JOG Jogging Plus Szuperinf            67:57   18    58:01   19      125:58 
     16 Kalmár János           PSE Postás-Matáv SE                   70:12   19    58:15   21      128:27 
     17 Laták Rudolf           FMT FŐMTERV SK                        72:28   20    56:26   18      128:54 
     18 Bernáth Zsolt          FLF Fehérlófia SE                     74:56   22    54:24   15      129:20 
     19 Schwendtner Erik       KTK Kőbányai Tájfutó Klub             82:58   25    58:01   19      140:59 
     20 Nikola Tot             JAP HPD Japetic            CRO        81:35   24    60:26   22      142:01 
     21 Dankó István           TTE Tipo Tájfutó és Környe            88:21   29    56:25   17      144:46 
     22 Tankó Attila           ARA Alba Regia Atlétikai K            86:20   27    69:39   27      155:59 
     23 Bein Márton            AGD Árpád Gimnázium DSK (O            92:22   30    63:44   24      156:06 
     24 Gárdonyi Márk          OSC Orvosegyetem SC                   75:17   23    82:16   31      157:33 
     25 Varga Attila           ARA Alba Regia Atlétikai K            93:07   31    71:35   28      164:42 
     26 Csikós Tamás           FSC Futárok SC                        87:18   28    77:35   30      164:53 
     27 Kovács Béla            KTK Kőbányai Tájfutó Klub             93:31   32    76:42   29      170:13 
     28 Fekete András          KFK KFKI Petőfi Sportkör             116:21   35    65:40   25      182:01 

        Maácz Miklós           MAF Műegyetemi Atlétikai é            84:20   26     hiba                  
        Andrija Tusic          LOK OK Lokve               CRO        94:21   33     hiba                  
        Decsi Tamás            AGD Árpád Gimnázium DSK (O           119:21   36     n.i.                  
        Balogh Márk            FSC Futárok SC                        74:16   21     n.i.                  
        Mauer Lajos            MSE Megalódusz SE                      n.i.         67:11   26             
        Korcsok Pál            TSE Törekvés SE                       53:02    3     n.i.                  
        Nagy István            TSE Törekvés SE                       46:20    1     n.i.                  
        Kállai Tamás           TSE Törekvés SE                       57:57   10     n.i.                  
        Földi László           TSE Törekvés SE                      121:40   37     n.i.                  
        Honfi Gábor Ádám       TTE Tipo Tájfutó és Környe             n.i.         63:25   23             
        Friedrich Gábor        TTE Tipo Tájfutó és Környe             hiba          n.i.                  
        Gombkötő Péter         TTE Tipo Tájfutó és Környe             n.i.         39:49    1             
        Bodnár Barnabás        MSE Megalódusz SE                    112:46   34     n.i.                  
        Peics Antal            KFK KFKI Petőfi Sportkör               n.i.          n.i.                  
        Simon Tamás            KTK Kőbányai Tájfutó Klub              n.i.          n.i.                  
        Mets Miklós            OSC Orvosegyetem SC                    n.i.          n.i.                  



M21C  (16)                                 

      1 Turschl Attila         FLF Fehérlófia SE                     43:45    2    43:10    2       86:55 
      2 Mikko Kaataja          RAS Rastiketut             FIN        47:08    3    44:22    3       91:30 
      3 Pavlovic Dragan        CLK PK Celik               SCG        50:54    4    40:38    1       91:32 
      4 Lénárt István          FSC Futárok SC                        41:24    1    52:06    6       93:30 
      5 Bakos Béla             FSC Futárok SC                        60:25    8    50:51    5      111:16 
      6 Tósaki Zoltán          FMT FŐMTERV SK                        56:08    5    56:18    8      112:26 
      7 Köblös Csaba           KTX Kőbányai Textil SE                59:26    7    60:22   11      119:48 
      8 Szabó László           FLF Fehérlófia SE                     71:44    9    53:22    7      125:06 
      9 Farkas Dénes           HAV Havas Szabadidő Klub              74:55   11    59:09    9      134:04 
     10 Subevski Branislav     PTT PD PTT                 SCG        77:42   12    64:30   13      142:12 
     11 Török Tibor            KAL Kalocsai SE                       74:12   10    68:26   14      142:38 
     12 Ballagó Tamás          FSC Futárok SC                       105:43   13   103:49   15      209:32 

        Hunyadi István         EK1 Egyesületen kívüli - 1            57:38    6     n.i.                  
        Tóth II. Zoltán        KTK Kőbányai Tájfutó Klub              n.i.         63:55   12             
        Muity László           MSE Megalódusz SE                      n.i.         49:16    4             
        Magyar János           MAF Műegyetemi Atlétikai é             n.i.         59:30   10             



M35A  (18)                                 

      1 Hajdu Martin           TTE Tipo Tájfutó és Környe            69:27    1    62:17    1      131:44 
      2 Stockmayer Michael     HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        70:09    2    65:05    3      135:14 
      3 Egei Tamás             TTE Tipo Tájfutó és Környe            74:42    4    63:40    2      138:22 
      4 Gillich István         MSE Megalódusz SE                     71:50    3    69:32    6      141:22 
      5 Gillich György         TTT Tatai Tömegsport és Tá            77:43    5    69:20    4      147:03 
      6 Tomislav Kaniski       JEL OK Jelen               CRO        79:32    6    69:30    5      149:02 
      7 Dosek Ágoston          OSC Orvosegyetem SC                   80:19    7    70:53    7      151:12 
      8 Nagy Tibor             FSC Futárok SC                        85:23   10    71:15    8      156:38 
      9 Marton János           HSP Hidegkúti Spartacus Sp            86:27   11    72:48    9      159:15 
     10 Kovács Zoltán          BME Balassagyarmati MEDOSZ            84:39    9    78:41   10      163:20 
     11 Kovács Gábor           BME Balassagyarmati MEDOSZ            83:06    8    82:55   11      166:01 
     12 Angyal Gábor           ARA Alba Regia Atlétikai K           105:37   13    89:33   13      195:10 
     13 Liljeström Kimmo       HSS Helsingin Suunnistajat FIN       106:20   14    93:51   14      200:11 
     14 Weiler Zsolt           MAF Műegyetemi Atlétikai é           103:31   12    97:01   15      200:32 
     15 Nagy Zsolt             FMT FŐMTERV SK                       139:12   16   138:57   16      278:09 

        Kovács Péter           BME Balassagyarmati MEDOSZ             n.i.         88:39   12             
        Dalos Attila           MAF Műegyetemi Atlétikai é           132:48   15      nfb                  
        Nemoda Ferenc          FSC Futárok SC                         n.i.          n.i.                  



M35BR  (14)                                

      1 Molnár Attila          TTE Tipo Tájfutó és Környe            55:49    2    53:49    2      109:38 
      2 Halaj László           JMD Jászapáti Mészáros Lőr            56:33    4    53:09    1      109:42 
      3 Kiss Attila            HSP Hidegkúti Spartacus Sp            55:50    3    59:28    4      115:18 
      4 Koós István            SDS Salgótarjáni Dornyai S            49:07    1    67:36    9      116:43 
      5 Oszkó László           MAC Margitszigeti Atlétika            60:46    5    61:10    7      121:56 
      6 Szabó Csaba            BTK Bakonyi Tájfutó Klub              64:24    6    59:42    5      124:06 
      7 Pillmann Gábor         PVM Pécsi Vörös Meteor SK             64:54    7    60:14    6      125:08 
      8 Varsányi Attila        VTC Veszprémi Tájfutó Club            72:04   10    58:23    3      130:27 
      9 Paskuj Mátyás          MCB Maccabi Vívó és Atléti            65:39    8    66:10    8      131:49 
     10 Ipsics László          MAC Margitszigeti Atlétika            69:29    9    76:38   10      146:07 
     11 Cenner Tibor dr.       FMT FŐMTERV SK                        96:57   11    85:46   11      182:43 

        Süle Zoltán            BTK Bakonyi Tájfutó Klub               n.i.         92:50   12             
        Fülöp Tamás            VBT Veszprémi Bridzs és Tá           108:17   12     n.i.                  
        Faggyas László         VHS Veszprémi Honvéd SE                n.i.          n.i.                  



M40  (24)                                  

      1 Szieberth Péter        PVM Pécsi Vörös Meteor SK             69:32    3    57:46    2      127:18 
      2 Opetnik Siegfried      BLE HSV Bleiburg           AUT        71:05    5    57:21    1      128:26 
      3 Rusvai László          FSC Futárok SC                        68:50    2    60:18    5      129:08 
      4 Takács Csaba           HER Herkules SE Balatonalm            69:58    4    59:19    3      129:17 
      5 Szlatényi Ferenc       OSC Orvosegyetem SC                   73:44    7    61:51    6      135:35 
      6 Szőcs László           HSP Hidegkúti Spartacus Sp            68:27    1    67:10   11      135:37 
      7 Tóth Gábor             SZV Szegedi Vasutas SE                74:16    8    62:00    7      136:16 
      8 Vass Zoltán            SZV Szegedi Vasutas SE                76:22   10    60:03    4      136:25 
      9 Szokol Lajos           SZV Szegedi Vasutas SE                73:40    6    63:23    8      137:03 
     10 Gera Tibor             SZV Szegedi Vasutas SE                78:04   11    64:20    9      142:24 
     11 Hajagos Henrik         SZV Szegedi Vasutas SE                78:24   12    70:52   13      149:16 
     12 Darko Merunka          MAK OK Maksimir            CRO        84:41   13    65:44   10      150:25 
     13 Csizmadia József       HER Herkules SE Balatonalm            88:28   14    69:57   12      158:25 
     14 Trond Ivar Toemmervold HAM Hamar Orienteringsklub NOR        93:12   16    82:48   15      176:00 
     15 Oeystein Melby         HAM Hamar Orienteringsklub NOR       103:32   17    81:29   14      185:01 
     16 Helge Ryen             HAM Hamar Orienteringsklub NOR       117:44   18    93:10   17      210:54 
     17 Urbán András           BEA Budapesti Egyetemi Atl           147:30   19   122:43   19      270:13 
     18 Jovovic Djordje        PTT PD PTT                 SCG       159:21   20   117:59   18      277:20 

        Prill László           ARA Alba Regia Atlétikai K            74:32    9     hiba                  
        Czégé Zoltán           EMO EMOC                               hiba          hiba                  
        Filó György            PTX Pápai Tájfutó SE                  89:23   15     hiba                  
        Nagy György            PVM Pécsi Vörös Meteor SK              hiba          n.i.                  
        Muliter Gábor          HSE Hegyisport Szentendre                           84:10   16             
        Alidjukic Todor        NES Orijentacioni Klub Nes SCG         n.i.          n.i.                  



M45  (42)                                  

      1 Gyulai Zoltán          MSE Megalódusz SE                     61:46    1    50:04    1      111:50 
      2 Vankó Péter            HSE Hegyisport Szentendre             72:14    2    54:01    2      126:15 
      3 Iain Rochford          BOK Bristol OK             GBR        74:35    4    55:24    3      129:59 
      4 Kaszás György          HER Herkules SE Balatonalm            72:46    3    59:15    9      132:01 
      5 Pápai János            ARA Alba Regia Atlétikai K            76:17    5    56:38    4      132:55 
      6 Kerényi Dénes          HSE Hegyisport Szentendre             77:22    6    58:07    6      135:29 
      7 Margittai Endre        SMA Soproni Műegyetemi AC             78:55    7    58:15    7      137:10 
      8 Jozef Fedor            PEZ Sokol Pezinok          SVK        85:01   12    57:15    5      142:16 
      9 Zentai László          HSE Hegyisport Szentendre             81:53    9    61:18   10      143:11 
     10 Szunyog József dr.     KTK Kőbányai Tájfutó Klub             84:59   11    58:36    8      143:35 
     11 Zsilkin Viktor         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó            80:33    8    63:12   13      143:45 
     12 Tóth Károly            VTC Veszprémi Tájfutó Club            82:30   10    61:44   11      144:14 
     13 Pap László             TTE Tipo Tájfutó és Környe            93:44   16    67:13   15      160:57 
     14 Nagy Sándor            ARA Alba Regia Atlétikai K            88:35   13    72:40   19      161:15 
     15 Halla Ernő             ARA Alba Regia Atlétikai K            99:51   20    62:56   12      162:47 
     16 Nagy György            PVM Pécsi Vörös Meteor SK             90:40   15    74:49   20      165:29 
     17 Koiser Gerhard         HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        89:11   14    76:46   23      165:57 
     18 Viczena Miklós         MSE Megalódusz SE                     95:18   18    71:09   17      166:27 
     19 Kocsis László          FSC Futárok SC                       103:45   22    64:17   14      168:02 
     20 Erik Neby              HAM Hamar Orienteringsklub NOR       101:13   21    70:06   16      171:19 
     21 Németh Ferenc          PVM Pécsi Vörös Meteor SK             98:03   19    80:49   26      178:52 
     22 PidnerValentin         HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        94:22   17    90:33   32      184:55 
     23 Stevanovic Miroslav    OBI Obilic                 SCG       110:29   26    76:08   22      186:37 
     24 Hajagos István         TTE Tipo Tájfutó és Környe           109:18   25    78:43   24      188:01 
     25 Csöngei Dezső          VTC Veszprémi Tájfutó Club           114:46   27    81:54   27      196:40 
     26 Lenkei Győző           HSP Hidegkúti Spartacus Sp           107:33   24    89:16   30      196:49 
     27 Molnár Gyula           BTK Bakonyi Tájfutó Klub             115:24   28    85:44   28      201:08 
     28 Kaptur József          VHS Veszprémi Honvéd SE              103:58   23    97:22   34      201:20 
     29 Pap László             VTC Veszprémi Tájfutó Club           119:00   29    98:41   35      217:41 
     30 Kiss Zsolt             TSE Törekvés SE                      131:28   31    90:21   31      221:49 
     31 Hegedüs Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub            122:08   30   103:40   36      225:48 
     32 Kubacsek József        FSC Futárok SC                       155:11   35    75:30   21      230:41 
     33 Rózsa László           ARA Alba Regia Atlétikai K           140:26   33    96:12   33      236:38 
     34 Zempléni András dr.    KOS Hegyvidék-KFKI Optimis           134:50   32   108:17   37      243:07 
     35 Ormay György           KOS Hegyvidék-KFKI Optimis           221:28   36   119:32   38      341:00 

        Somlay Gábor           ARA Alba Regia Atlétikai K             hiba         86:54   29             
        Mészáros József        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő            143:18   34     hiba                  
        Hadnagy Árpád          HSP Hidegkúti Spartacus Sp             n.i.         71:17   18             
        Gajdos Tamás           EK1 Egyesületen kívüli - 1                          79:49   25             
        Ernyei Balázs          FMT FŐMTERV SK                         n.i.          n.i.                  
        Györgyi László         OSC Orvosegyetem SC                    n.i.          n.i.                  
        Kele József            BEA Budapesti Egyetemi Atl             n.i.          n.i.                  



M50  (34)                                  

      1 Petró Géza             FSC Futárok SC                        49:39    3    49:01    2       98:40 
      2 Schweifer Erwin        HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        47:59    1    54:37    4      102:36 
      3 Balla Sándor           HSE Hegyisport Szentendre             48:41    2    56:26    7      105:07 
      4 Zentai József          HUF HUFEZE Pásztó                     52:28    4    53:32    3      106:00 
      5 Kóger Gyula            PVM Pécsi Vörös Meteor SK             56:16    5    56:55    9      113:11 
      6 Bacsó Attila           HER Herkules SE Balatonalm            58:26    7    57:50   11      116:16 
      7 Sane Kari              HSS Helsingin Suunnistajat FIN        61:52   11    57:03   10      118:55 
      8 Dravetz Walter         SMA Soproni Műegyetemi AC             60:48    8    59:06   12      119:54 
      9 Ládi János             BTK Bakonyi Tájfutó Klub              57:35    6    62:41   13      120:16 
     10 Harkányi Csaba         HAV Havas Szabadidő Klub              77:14   20    47:16    1      124:30 
     11 Lajtai Sándor          PVM Pécsi Vörös Meteor SK             61:25   10    65:51   15      127:16 
     12 Kovács Attila          ZSC Zöld Sportok Clubja               61:23    9    66:13   17      127:36 
     13 Ponweiser Franz        HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        73:00   18    56:03    6      129:03 
     14 Lovász István          HSP Hidegkúti Spartacus Sp            64:27   12    66:01   16      130:28 
     15 Harald Volden          HAM Hamar Orienteringsklub NOR        70:07   16    64:11   14      134:18 
     16 Ludvig István          MAF Műegyetemi Atlétikai é            69:07   14    66:46   18      135:53 
     17 Urbánfy Jenő           BOF Budai Ősforrás SC                 70:41   17    72:35   22      143:16 
     18 Melkes Antal           SMA Soproni Műegyetemi AC             76:49   19    69:21   20      146:10 
     19 Kaján László           FMT FŐMTERV SK                        69:38   15    77:08   25      146:46 
     20 Lamprecht Reinhard     OMA LZ-OMAHA               AUT        78:08   21    72:48   23      150:56 
     21 Magyar János           MAF Műegyetemi Atlétikai é            80:00   23    80:46   27      160:46 
     22 Erik Groendalen        HAM Hamar Orienteringsklub NOR        90:14   25    71:40   21      161:54 
     23 Juhász István          BOF Budai Ősforrás SC                100:17   27    78:25   26      178:42 
     24 Hirt Károly            ARA Alba Regia Atlétikai K            90:23   26    92:20   29      182:43 
     25 Gárdonyi Zoltán        BOF Budai Ősforrás SC                 87:12   24    99:29   30      186:41 

        Arthofer Dietmar       OMA LZ-OMAHA               AUT         hiba         74:45   24             
        Krolopp Frigyes        HSP Hidegkúti Spartacus Sp            78:29   22     hiba                  
        Hegedüs András         BEA Budapesti Egyetemi Atl             n.i.         54:46    5             
        Bugár József           BOF Budai Ősforrás SC                  n.i.         67:41   19             
        Kiss Ferenc            BSC Balatonfüredi SC                 121:33   28     n.i.                  
        Olajos Ferenc          PSE Postás-Matáv SE                    n.i.         82:48   28             
        Hegedüs Ábel           BEA Budapesti Egyetemi Atl             n.i.         56:40    8             
        Sinkó György           KTK Kőbányai Tájfutó Klub             65:50   13     n.i.                  
        Keszthelyi Ildikó      PSE Postás-Matáv SE                  126:30   29     n.i.                  



M55  (36)                                  

      1 Liljeström Age         HSS Helsingin Suunnistajat FIN        45:10    1    31:59    1       77:09 
      2 Lux Iván               BEA Budapesti Egyetemi Atl            45:56    2    36:53    3       82:49 
      3 Kaarnijärvi Seppo      KSK KangSK                 FIN        46:33    3    36:30    2       83:03 
      4 Grabenhofer Willi      OMA LZ-OMAHA               AUT        47:37    4    37:46    4       85:23 
      5 Tüskés György          SUN Sün SC Veszprém                   48:57    5    40:20    8       89:17 
      6 Fluck István           PVM Pécsi Vörös Meteor SK             49:57    6    39:27    7       89:24 
      7 Horváth Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub             52:11   10    38:48    6       90:59 
      8 Salga István dr.       HSP Hidegkúti Spartacus Sp            51:03    8    41:48   13       92:51 
      9 Bogdanovits András     MSE Megalódusz SE                     51:25    9    44:22   16       95:47 
     10 Kyckling Veli Matti    HSS Helsingin Suunnistajat FIN        57:21   15    38:34    5       95:55 
     11 Sindely Pál dr.        SZV Szegedi Vasutas SE                54:33   11    41:28   10       96:01 
     12 Kardos Ferenc Dr.      OSC Orvosegyetem SC                   55:33   13    41:44   12       97:17 
     13 Blum László id.        RTE Rendőr Testedző Egylet            57:04   14    41:36   11       98:40 
     14 Gömbös Gyula           SKS Sárvári Kinizsi SK                55:20   12    43:39   15       98:59 
     15 Homoki Géza            BEA Budapesti Egyetemi Atl            59:14   18    45:17   18      104:31 
     16 Csongrádi Jenő         BEA Budapesti Egyetemi Atl            58:32   17    48:12   20      106:44 
     17 Tiura Tapio            HSS Helsingin Suunnistajat FIN        66:58   21    40:48    9      107:46 
     18 Friedrich Vilmos       BEA Budapesti Egyetemi Atl            61:22   19    53:04   21      114:26 
     19 Hunyadvári László      BEA Budapesti Egyetemi Atl            68:38   22    46:35   19      115:13 
     20 Szűcs B. Levente       HSP Hidegkúti Spartacus Sp            61:56   20    53:51   23      115:47 
     21 Lázár László           PSE Postás-Matáv SE                   70:57   24    57:57   26      128:54 
     22 Zagorac Djordje        PTT PD PTT                 SCG        75:45   27    53:32   22      129:17 
     23 Hannu Ihatsu           FOC Finnair Orienteering C FIN        83:57   28    55:19   24      139:16 
     24 Isailovic Misa         PTT PD PTT                 SCG        86:39   30    56:40   25      143:19 
     25 Mudry Ferenc           MSE Megalódusz SE                     85:53   29    70:25   28      156:18 
     26 Radovanac Voislav      PTT PD PTT                 SCG        93:13   31    69:38   27      162:51 
     27 Tom-Erik Brohaug       HAM Hamar Orienteringsklub NOR        74:50   26    89:29   29      164:19 

        Rétfalvi Lajos         JSS Jánosháza SK                      69:50   23     hiba                  
        Mattila Pertti         HSS Helsingin Suunnistajat FIN        50:08    7     hiba                  
        Andrási Lajos          HER Herkules SE Balatonalm             n.i.         45:05   17             
        Gáncs Kálmán           HER Herkules SE Balatonalm             n.i.         43:13   14             
        Markku Kemppainen      WIW OLC Wienerwald         AUT        71:20   25     n.i.                  
        Vida István            OSC Orvosegyetem SC                   58:29   16     n.i.                  
        Kéri Péter             TSE Törekvés SE                        n.i.          n.i.                  
        Graf Josef             OMA LZ-OMAHA               AUT         n.i.          n.i.                  
        Vincze István          HER Herkules SE Balatonalm             n.i.          n.i.                  



M60  (23)                                  

      1 Gombkötő Péter dr.     TTE Tipo Tájfutó és Környe            42:02    1    34:19    1       76:21 
      2 Muszély György         BEA Budapesti Egyetemi Atl            42:14    2    35:54    5       78:08 
      3 Niilo Koskenkorva      FOC Finnair Orienteering C FIN        43:22    4    35:09    2       78:31 
      4 Komár Béla             HER Herkules SE Balatonalm            43:12    3    35:33    4       78:45 
      5 Szemler István         TTE Tipo Tájfutó és Környe            45:30    5    37:37    6       83:07 
      6 Hargitai István        TTE Tipo Tájfutó és Környe            50:42    8    35:25    3       86:07 
      7 Holluby Andor          PSE Postás-Matáv SE                   51:04    9    38:36    7       89:40 
      8 Karjalainen Jouko      HSS Helsingin Suunnistajat FIN        50:24    7    40:25    8       90:49 
      9 Varga György           POE Pécsi Orvos Egészségüg            46:21    6    44:51   11       91:12 
     10 Tóth János             SKS Sárvári Kinizsi SK                56:12   11    41:11    9       97:23 
     11 Kéri Gerzson dr.       OSC Orvosegyetem SC                   52:57   10    45:38   12       98:35 
     12 Peitsala Osmo          HSS Helsingin Suunnistajat FIN        60:13   12    41:47   10      102:00 
     13 Nagy Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Környe            62:29   13    47:56   14      110:25 
     14 Lindeman Osmo          HSS Helsingin Suunnistajat FIN        71:25   16    47:51   13      119:16 
     15 Buda József            BSC Balatonfüredi SC                  69:06   14    56:25   19      125:31 
     16 Köblös József          KTX Kőbányai Textil SE                71:11   15    56:19   18      127:30 
     17 Wengrin István         VTC Veszprémi Tájfutó Club            85:27   19    48:46   15      134:13 
     18 Farkas Sándor          HAV Havas Szabadidő Klub              73:07   17    61:43   20      134:50 
     19 Ballagó Béla           FSC Futárok SC                        76:56   18    66:00   21      142:56 
     20 Bálint Sándor dr.      KTK Kőbányai Tájfutó Klub             97:29   20    55:04   17      152:33 

        Ribényi Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub              hiba         51:38   16             
        Albert Ferenc          BTK Bakonyi Tájfutó Klub               n.i.          n.i.                  
        Mohácsi József         HAV Havas Szabadidő Klub               n.i.          n.i.                  



M65  (15)                                  

      1 Nagy Dezső             KTK Kőbányai Tájfutó Klub             44:02    5    36:05    1       80:07 
      2 Schell Antal           PSE Postás-Matáv SE                   43:30    4    36:57    2       80:27 
      3 Nyögéri Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub             39:53    2    43:17    6       83:10 
      4 Bogdány Miklós         TTE Tipo Tájfutó és Környe            46:53    6    37:23    3       84:16 
      5 Cserteg István         TSC Tungsram SC                       42:42    3    41:50    4       84:32 
      6 Hargitai Miklós        TSC Tungsram SC                       49:45    8    42:07    5       91:52 
      7 Páhy Tibor             ARA Alba Regia Atlétikai K            34:56    1    58:56    9       93:52 
      8 Hódossy Béla           TSC Tungsram SC                       54:46    9    56:13    7      110:59 
      9 Gönczi Péter           FMT FŐMTERV SK                        62:27   10    57:47    8      120:14 
     10 Tihanyi László dr.     POE Pécsi Orvos Egészségüg            62:36   11    63:27   11      126:03 
     11 Mercz László           ÉPI Épitőipari SZKI DSK               73:27   12    59:48   10      133:15 
     12 Török István           DEA Debreceni Egyetemi Atl            83:22   13    75:09   13      158:31 
     13 Müller János           PSE Postás-Matáv SE                  103:19   14    71:17   12      174:36 

        Christian Fiechter     KAP Kapela                 SUI        48:01    7     n.i.                  
        Rácz Márton            TTE Tipo Tájfutó és Környe             n.i.          n.i.                  



M70  (10)                                  

      1 Pertti Virtanen        HSS Helsingin Suunnistajat FIN        32:12    2    28:04    1       60:16 
      2 Buncsik János          PSE Postás-Matáv SE                   32:47    3    32:41    2       65:28 
      3 Kangasmaki Heikki      BSC Balatonfüredi SC                  30:59    1    34:56    4       65:55 
      4 Dudás István           OSC Orvosegyetem SC                   35:50    4    33:47    3       69:37 
      5 Salmenkylä Juhani      HSS Helsingin Suunnistajat FIN        38:30    5    37:14    5       75:44 
      6 Éliás Vilmos           TTE Tipo Tájfutó és Környe            46:38    6    46:42    7       93:20 
      7 Erkki Simpanen         FOC Finnair Orienteering C FIN        71:12   10    46:20    6      117:32 
      8 Kún Ferenc             KTX Kőbányai Textil SE                58:44    7    60:04    8      118:48 
      9 Möstl Max              HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        65:03    9    60:44    9      125:47 

        Babai Margit dr.       TTE Tipo Tájfutó és Környe            63:35    8     n.i.                  



W10D  (21)                                 

      1 Konrád Krisztina       GYO Gyöngyösi Tájutó Klub             26:14    1    40:28    2       66:42 
      2 Korponai Zsófia        ARA Alba Regia Atlétikai K            29:58    5    37:19    1       67:17 
      3 Péntek Gréti           LIT Litéri Tájfutó Club               27:42    2    47:41    8       75:23 
      4 Szuromi Luca           HSE Hegyisport Szentendre             34:52    7    40:34    3       75:26 
      5 Faggyas Petra          VHS Veszprémi Honvéd SE               30:21    6    46:28    6       76:49 
      6 Szerző Regina          FSC Futárok SC                        28:58    3    53:56   13       82:54 
      7 Weiler Virág           MAF Műegyetemi Atlétikai é            29:49    4    53:09   12       82:58 
      8 Faggyas Réka           VHS Veszprémi Honvéd SE               36:26    8    46:39    7       83:05 
      9 Gera Krisztina         SZV Szegedi Vasutas SE                40:54   10    49:16    9       90:10 
     10 Liszka Eszter          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub             44:38   12    51:28   10       96:06 
     11 Tölgyesi Blanka        SPA Tabáni Spartacus Sport            44:20   11    52:27   11       96:47 
     12 Barna Szilvia          JOG Jogging Plus Szuperinf            54:20   14    55:25   14      109:45 
     13 Szilágyi Mónika        TSE Törekvés SE                       53:12   13    60:40   16      113:52 
     14 Vass Flóra             SZV Szegedi Vasutas SE                38:11    9    81:42   19      119:53 

        Bányai Anett           FSC Futárok SC                         hiba         42:53    5             
        Vass Luca              SZV Szegedi Vasutas SE                 hiba         42:40    4             
        Masztis Anna           KOS Hegyvidék-KFKI Optimis             n.i.         61:32   17             
        Masztis Dóra           KOS Hegyvidék-KFKI Optimis             n.i.         56:39   15             
        Lancz Esztella         EK1 Egyesületen kívüli - 1            94:14   15     n.i.                  
        Józsa Dominika         PSE Postás-Matáv SE                                 71:18   18             
        Jakus Virág            FSC Futárok SC                         n.i.          n.i.                  



W12C  (17)                                 

      1 Tóth Krisztina         VTC Veszprémi Tájfutó Club            25:29    1    27:00    1       52:29 
      2 Varsányi Kinga         VTC Veszprémi Tájfutó Club            28:52    2    29:34    2       58:26 
      3 Rusvai Katalin         FSC Futárok SC                        33:39    3    41:26    4       75:05 
      4 Kerényi Szófi Zsófia   KTK Kőbányai Tájfutó Klub             41:42    5    39:05    3       80:47 
      5 Faggyas Eszter         VHS Veszprémi Honvéd SE               40:15    4    46:36    6       86:51 
      6 Szőcs Fruzsina         HSP Hidegkúti Spartacus Sp            59:14   11    42:22    5      101:36 
      7 Held Nikolett          FSC Futárok SC                        49:44    9    52:01    8      101:45 
      8 Szlatényi Dóra         OSC Orvosegyetem SC                   46:59    7    60:20   10      107:19 
      9 Répássy Dominika       FSC Futárok SC                        65:44   12    50:25    7      116:09 
     10 Szabari Bernadett      JMD Jászapáti Mészáros Lőr            69:45   13    57:30    9      127:15 
     11 Ózsvári Eszter         JMD Jászapáti Mészáros Lőr            44:17    6    84:31   12      128:48 
     12 Hajdu Dorisz           TTE Tipo Tájfutó és Környe            49:33    8   109:03   14      158:36 
     13 Birkás Kinga           JMD Jászapáti Mészáros Lőr            85:48   14    78:45   11      164:33 
     14 Stabari Lili           EK1 Egyesületen kívüli - 1           180:49   16    93:54   13      274:43 

        Barna Melinda          FSC Futárok SC                       125:20   15     hiba                  
        Rába Noémi             JSS Jánosháza SK                      49:46   10     n.i.                  
        Ipsics Viktória        MAC Margitszigeti Atlétika             hiba          n.i.                  



W14B  (12)                                 

      1 Koós Brigitta          SDS Salgótarjáni Dornyai S            31:56    1    44:09    3       76:05 
      2 Schulek Iringó         KTK Kőbányai Tájfutó Klub             35:33    2    42:04    2       77:37 
      3 Tóth Réka              SZV Szegedi Vasutas SE                38:56    3    41:09    1       80:05 
      4 Oszkó Dóra             MAC Margitszigeti Atlétika            50:14    6    53:26    5      103:40 
      5 Juhász V. Renáta       DAR Délalföldi Regionális             43:11    4    62:26    8      105:37 
      6 Zempléni Réka          KOS Hegyvidék-KFKI Optimis            58:36    9    51:23    4      109:59 
      7 Kovács Anett           SDS Salgótarjáni Dornyai S            50:58    7    60:11    6      111:09 
      8 Domán Fruzsina         THT Tapolcai Honvéd SE                54:26    8    66:41    9      121:07 
      9 Kakuk Zsófia Luca      SZV Szegedi Vasutas SE                62:18   10    61:26    7      123:44 
     10 Jámbor Judit           JMD Jászapáti Mészáros Lőr           115:39   12   138:35   10      254:14 
     11 Polgár Henriett        JMD Jászapáti Mészáros Lőr           103:43   11   154:32   11      258:15 

        Jakus Júlia            FSC Futárok SC                        48:34    5     n.i.                  



W16B  (11)                                 

      1 Rusvai Mónika          FSC Futárok SC                        40:26    1    42:06    3       82:32 
      2 Zsigmond Timea         SZV Szegedi Vasutas SE                42:16    2    40:22    1       82:38 
      3 Anamaria Tusic         LOK OK Lokve               CRO        44:54    3    44:07    4       89:01 
      4 Sebők Petra            VHS Veszprémi Honvéd SE               50:17    6    41:38    2       91:55 
      5 Jankovic Ana           PTT PD PTT                 SCG        48:19    5    57:48    6      106:07 
      6 Sisa Dorottya          JMD Jászapáti Mészáros Lőr            50:48    7    62:23    7      113:11 
      7 Topalov Aleksandra     PTT PD PTT                 SCG        64:09    9    52:07    5      116:16 
      8 Szijártó Anikó         SKS Sárvári Kinizsi SK                66:28   10    62:27    8      128:55 

        Tóth Annamária         ARA Alba Regia Atlétikai K            62:06    8     hiba                  
        Császár Barbara        GOC Göcsej Környezetvédő,             45:02    4     hiba                  
        Bock Jenny             HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT         n.i.          n.i.                  



W18B  (10)                                 

      1 Tena Sakar             MAK OK Maksimir            CRO        67:07    2    51:13    1      118:20 
      2 Gyurkó Fanni           ARA Alba Regia Atlétikai K            63:04    1    59:23    3      122:27 
      3 Máthé Fanni            TTE Tipo Tájfutó és Környe            71:03    3    59:05    2      130:08 
      4 Koós Diána             SDS Salgótarjáni Dornyai S            72:49    4    61:02    5      133:51 
      5 Agnes Harreither       WIW OLC Wienerwald         AUT        77:09    5    59:25    4      136:34 
      6 Kovács Kinga           ETC Egri Testedző Club                80:28    6    78:11    8      158:39 
      7 Kaszás Orsolya         BSC Balatonfüredi SC                  91:50    7    74:41    7      166:31 
      8 Nagy Virág             SZV Szegedi Vasutas SE               103:49    8    68:00    6      171:49 
      9 Radulovic Tamara       PTT PD PTT                 SCG       107:08    9   100:33    9      207:41 

        Durján Noémi           KTK Kőbányai Tájfutó Klub              n.i.          n.i.                  



W21E  (13)                                 

      1 Katarina Fedorova      PEZ Sokol Pezinok          SVK        65:45    2    71:49    2      137:34 
      2 Simon Ágnes            ETC Egri Testedző Club                64:05    1    75:07    4      139:12 
      3 Szerencsi Ildikó       SZV Szegedi Vasutas SE                71:15    3    70:12    1      141:27 
      4 Füzy Anna              OSC Orvosegyetem SC                   74:26    5    72:11    3      146:37 
      5 Wengrin Ágnes          VHS Veszprémi Honvéd SE               77:02    7    80:23    5      157:25 
      6 Kivimäki Tiina         HSS Helsingin Suunnistajat FIN        74:59    6    85:01    8      160:00 
      7 Ponweiser Eva          HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        81:15   10    81:49    6      163:04 
      8 Julia Cioban           GGO GGO Ontario            CAN        80:07    9    83:29    7      163:36 
      9 Szabó Veronika         ARA Alba Regia Atlétikai K            78:15    8    85:59    9      164:14 

        Marosffy Orsolya       OSC Orvosegyetem SC                   97:32   11     hiba                  
        Ana Jesovnik           JEL OK Jelen               CRO         hiba         94:39   11             
        Kovács Bernadett       PVS Pécsi Vasutas SK                  71:39    4     n.i.                  
        Zsigmond Száva         DTC Diósgyőri Tájfutó Club             n.i.         86:04   10             



W21B  (31)                                 

      1 Emilia Mattila         RAS Rastiketut             FIN        60:05    2    58:03    2      118:08 
      2 Balogh Edina           FSC Futárok SC                        61:12    3    67:41    9      128:53 
      3 Lengyel Andrea         TTE Tipo Tájfutó és Környe            62:31    4    66:31    8      129:02 
      4 Rácz Mónika            TTE Tipo Tájfutó és Környe            70:31   10    61:59    4      132:30 
      5 Allwinger Tünde        TTE Tipo Tájfutó és Környe            73:29   11    67:46   10      141:15 
      6 Cseresnyés Ágnes       TTE Tipo Tájfutó és Környe            68:58    9    74:22   13      143:20 
      7 Dóczi Petra            OSC Orvosegyetem SC                   83:45   17    68:30   11      152:15 
      8 Kovács Edit            ARA Alba Regia Atlétikai K            76:32   12    75:53   16      152:25 
      9 Juhászné Czinege Anita FSC Futárok SC                        81:38   15    71:55   12      153:33 
     10 Szunyog Emese          KTK Kőbányai Tájfutó Klub             87:51   18    75:34   15      163:25 
     11 Balogh Katalin         FSC Futárok SC                        63:42    5   108:23   24      172:05 
     12 Juhász Diana           FSC Futárok SC                        77:55   14    94:46   22      172:41 
     13 Dénes Ildikó           KAL Kalocsai SE                       93:48   19    87:56   20      181:44 
     14 Lux Andrea             TTE Tipo Tájfutó és Környe            59:30    1   124:20   25      183:50 
     15 Rosic Andjela          PTT PD PTT                 SCG       103:33   20    89:15   21      192:48 

        Szivák Ildikó          ARA Alba Regia Atlétikai K             hiba         59:40    3             
        Füzy Judit             OSC Orvosegyetem SC                    hiba         64:49    5             
        Baráth Imola           THS Taszári Honvéd SE                 64:54    7     hiba                  
        Daragó Zsófia          ETC Egri Testedző Club                64:16    6     hiba                  
        Rostás Anikó           KAL Kalocsai SE                       77:36   13     hiba                  
        Mezei Anikó            FSC Futárok SC                         n.i.         54:12    1             
        Herczku Timea          HSP Hidegkúti Spartacus Sp            82:53   16     n.i.                  
        Tertsch Ágnes          KTK Kőbányai Tájfutó Klub              n.i.         79:47   19             
        Tóthné Schuch Anikó    KTK Kőbányai Tájfutó Klub              n.i.         79:21   18             
        Sváb Emese             KTK Kőbányai Tájfutó Klub              n.i.         65:41    6             
        Rácz Alida             TTE Tipo Tájfutó és Környe             n.i.         76:20   17             
        Farkas Krisztina       TTE Tipo Tájfutó és Környe             n.i.         66:06    7             
        Pelhős Lívia           TTE Tipo Tájfutó és Környe             n.i.         75:17   14             
        Federics Éva           TTT Tatai Tömegsport és Tá            67:46    8     hiba                  
        Prinzhausen Judit      TTE Tipo Tájfutó és Környe             n.i.         95:08   23             
        Tobler Bati            HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT         n.i.          n.i.                  



W21BR  (30)                                

      1 Marosfalvi Mónika      FMT FŐMTERV SK                        39:16    1    39:47    1       79:03 
      2 Balogh Piroska         SZV Szegedi Vasutas SE                41:27    2    41:02    2       82:29 
      3 Marosfalvi Eszter      FMT FŐMTERV SK                        44:28    4    47:06    8       91:34 
      4 Pegán Bernadett        VTC Veszprémi Tájfutó Club            45:43    5    46:04    6       91:47 
      5 Bozsits Szilvia        VHS Veszprémi Honvéd SE               47:49    8    44:31    3       92:20 
      6 Borsiné Petrik Zsuzsa  ARA Alba Regia Atlétikai K            50:26   11    45:43    4       96:09 
      7 Tóth Ágnes             MAF Műegyetemi Atlétikai é            49:52    9    46:30    7       96:22 
      8 Sanja Hak              MAK OK Maksimir            CRO        45:43    5    54:40   12      100:23 
      9 Kiss Teodóra           ETC Egri Testedző Club                50:24   10    50:44   11      101:08 
     10 Csordás Erika          FMT FŐMTERV SK                        56:37   13    45:46    5      102:23 
     11 Csikós Éva             FSC Futárok SC                        46:32    7    57:35   17      104:07 
     12 Osaigbovo Ngozi Barbar BME Balassagyarmati MEDOSZ            60:04   17    48:10    9      108:14 
     13 Ebinger Mónika         KFK KFKI Petőfi Sportkör              55:22   12    55:05   14      110:27 
     14 Kovács Eszter          KTK Kőbányai Tájfutó Klub             58:10   14    55:32   15      113:42 
     15 Kucher Nicole          OMA LZ-OMAHA               AUT        58:25   15    58:30   18      116:55 
     16 Ézsiás Katalin         SPA Tabáni Spartacus Sport            59:17   16    60:03   19      119:20 
     17 Zsigmond Erika         COM Compass Kolozsvár      ROM        43:04    3    77:50   24      120:54 
     18 Kapturné Bíró Anna     VHS Veszprémi Honvéd SE               64:11   19    56:53   16      121:04 
     19 Daniela Popovic        JAP HPD Japetic            CRO        63:01   18    62:54   21      125:55 
     20 Rozmari Tusic          LOK OK Lokve               CRO        67:51   22    60:19   20      128:10 
     21 Andrea Tusic           LOK OK Lokve               CRO        75:46   23    54:40   12      130:26 
     22 Holluby Dóra           PSE Postás-Matáv SE                   65:33   20    71:35   23      137:08 
     23 Marina Cosic           JAP HPD Japetic            CRO        86:13   24    63:44   22      149:57 
     24 Hevérné Fricska Ildikó JOG Jogging Plus Szuperinf            89:49   25   103:36   25      193:25 

        Szemler Judit          TTE Tipo Tájfutó és Környe            65:55   21     n.i.                  
        Horváti Réka           HSP Hidegkúti Spartacus Sp             n.i.         50:28   10             
        Peicsné Liptai Vera    KFK KFKI Petőfi Sportkör               n.i.          n.i.                  
        Salánki Zsuzsa         OSC Orvosegyetem SC                    n.i.          n.i.                  
        Harsányi Rita          ZTC Zalaegerszegi Tájékozó             n.i.          n.i.                  
        Hegedűs Klára          OSC Orvosegyetem SC                    n.i.          n.i.                  



W21C  (12)                                 

      1 Koósné Nagy Judit      SDS Salgótarjáni Dornyai S            44:14    1    35:09    1       79:23 
      2 Orosz Katalin          ZTC Zalaegerszegi Tájékozó            46:38    2    37:26    2       84:04 
      3 Hornyán Katalin dr.    HSP Hidegkúti Spartacus Sp            60:49    5    48:19    3      109:08 
      4 Ódor Viktória          FMT FŐMTERV SK                        59:17    4    54:06    6      113:23 
      5 Tóth Károlyné          VTC Veszprémi Tájfutó Club            61:46    6    51:57    5      113:43 
      6 Nagyné Bódis Borbála   FSC Futárok SC                        55:15    3    59:25    8      114:40 
      7 Kovácsné Bajnóczi Rita FMT FŐMTERV SK                        70:53    7    59:14    7      130:07 
      8 Tóth-Buschmann Ilka    TTE Tipo Tájfutó és Környe            80:16    9    71:21    9      151:37 
      9 Ajdanic Natasa         DMB DMB                    SCG        78:04    8    88:27   11      166:31 

        Mitterer Andrea        BEA Budapesti Egyetemi Atl              nfb         50:49    4             
        Schell Anikó           PSE Postás-Matáv SE                    n.i.         74:35   10             
        Bogdány Szilvia        TTE Tipo Tájfutó és Környe             n.i.          n.i.                  



W35A  (16)                                 

      1 Mátyás Ildikó          HSE Hegyisport Szentendre             65:05    2    43:45    1      108:50 
      2 Tömördi Ágnes          HSE Hegyisport Szentendre             63:36    1    48:54    2      112:30 
      3 Csillag Veronika       HSE Hegyisport Szentendre             68:15    4    48:54    2      117:09 
      4 Győrffy Gabriella      HSE Hegyisport Szentendre             66:38    3    54:49    4      121:27 
      5 Németh Zsoltné         HER Herkules SE Balatonalm            77:22    5    60:15    5      137:37 
      6 Felföldi Hajnalka      SZV Szegedi Vasutas SE                81:34    6    62:08    6      143:42 
      7 Barnáné Szabó Irén     JOG Jogging Plus Szuperinf            88:12    7    65:19    7      153:31 
      8 Jakubecz Andrea        BME Balassagyarmati MEDOSZ            98:26    9    67:36    8      166:02 
      9 Csizmadiáné Szóládi An HER Herkules SE Balatonalm            95:22    8    75:31    9      170:53 

        Karagics Judit         OSC Orvosegyetem SC                    hiba         81:43   10             
        Prillné Pavelka Andrea ARA Alba Regia Atlétikai K             n.i.          n.i.                  
        Cseh Veronika          MSE Megalódusz SE                      n.i.          n.i.                  
        Tamásné Szakács Judit  MSE Megalódusz SE                      n.i.          n.i.                  
        Gillichné dr.Kalocsai  MSE Megalódusz SE                      n.i.          n.i.                  
        Szűcs Judit            ESP Egri Spartacus Tájékoz             n.i.          n.i.                  
        Cserjés Andrea dr.     HRF Szolnoki Honvéd Sporte             n.i.          n.i.                  



W40  (19)                                  

      1 Pokk Mariann           ARA Alba Regia Atlétikai K            56:12    2    51:51    3      108:03 
      2 Jenővári Gabriella     HSE Hegyisport Szentendre             57:45    4    51:29    2      109:14 
      3 Kaszásné Boa Ágnes     HER Herkules SE Balatonalm            56:29    3    52:46    4      109:15 
      4 Kármán Katalin         HSE Hegyisport Szentendre             55:12    1    54:25    5      109:37 
      5 Rusvainé Barócsi Katal FSC Futárok SC                        63:07    5    48:56    1      112:03 
      6 Sallai Sára            SZV Szegedi Vasutas SE                71:01    6    57:37    6      128:38 
      7 Marczis Márta          ETC Egri Testedző Club                74:20    7    65:21    8      139:41 
      8 Bacsó Piroska          MAF Műegyetemi Atlétikai é            74:58    8    64:55    7      139:53 
      9 Kissné Kiss Mária      JMD Jászapáti Mészáros Lőr            78:08    9    68:25    9      146:33 
     10 Nagy Márta             ARA Alba Regia Atlétikai K            81:12   10    75:02   11      156:14 
     11 Hajas Csilla dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimis            99:08   13    71:54   10      171:02 
     12 Ostorics Zsuzsanna     PSE Postás-Matáv SE                   90:10   11    82:14   14      172:24 
     13 Nagypéter Mária        JMD Jászapáti Mészáros Lőr            94:39   12    79:54   13      174:33 
     14 Nemesházi Lászlóné     PSE Postás-Matáv SE                  108:58   14    87:11   15      196:09 
     15 Pozsgai Erzsébet       BSC Balatonfüredi SC                 109:18   15   110:53   16      220:11 
     16 Szőke Eszter           ARA Alba Regia Atlétikai K           135:27   16   136:24   17      271:51 

        Bende Mónika           BSC Balatonfüredi SC                   hiba          n.i.                  
        Ormay Éva              KOS Hegyvidék-KFKI Optimis           149:26   17     n.i.                  
        Csákány Anikó          OSC Orvosegyetem SC                    n.i.         77:12   12             



W45  (9)                                   

      1 Horváth Magda          TTE Tipo Tájfutó és Környe            55:33    1    61:07    1      116:40 
      2 Fent Marianne          ARA Alba Regia Atlétikai K            62:20    2    62:49    2      125:09 
      3 Mező Éva               PVM Pécsi Vörös Meteor SK             67:16    3    70:32    3      137:48 
      4 Nagy Zsuzsanna dr.     HER Herkules SE Balatonalm            82:33    5    77:16    5      159:49 
      5 Kerényiné Rédly Zsófia HSE Hegyisport Szentendre             77:22    4    87:13    6      164:35 
      6 Pápainé Poós Ildikó    ARA Alba Regia Atlétikai K           121:55    6   116:06    7      238:01 

        Litmanen Pairi         HSS Helsingin Suunnistajat FIN         hiba        122:36    8             
        Gösswein Judit         PSE Postás-Matáv SE                    n.i.         77:06    4             
        Lenkeiné Halasi Erzséb HSP Hidegkúti Spartacus Sp             n.i.          n.i.                  



W50  (6)                                   

      1 Novotni Tiborné        BME Balassagyarmati MEDOSZ            56:55    2    47:06    1      104:01 
      2 Szabó Zsuzsanna        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu            61:21    4    51:24    2      112:45 
      3 Lux Ágnes              BEA Budapesti Egyetemi Atl            61:05    3    53:43    3      114:48 
      4 Zagorac Marijana       PTT PD PTT                 SCG        77:58    5    68:49    4      146:47 

        Muzsnai Ágota          HSP Hidegkúti Spartacus Sp            46:10    1     n.i.                  
        Benga Andrásné         PVM Pécsi Vörös Meteor SK              n.i.          n.i.                  



W55  (4)                                   

      1 Komár Béláné           HER Herkules SE Balatonalm            54:19    1    38:21    1       92:40 
      2 Tobler Barbara         HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        55:29    2    42:32    2       98:01 
      3 Kaarnijärvi Marja      KSK KangSK                 FIN        60:29    3    45:27    3      105:56 
      4 Sane Anneli            HSS Helsingin Suunnistajat FIN        89:55    4    68:02    4      157:57 



W60  (15)                                  

      1 Cser Borbála           HER Herkules SE Balatonalm            32:47    1    31:35    1       64:22 
      2 Lindeman Gunnel        HSS Helsingin Suunnistajat FIN        44:51    4    39:20    2       84:11 
      3 Schell Antalné         PSE Postás-Matáv SE                   42:35    2    43:05    3       85:40 
      4 Ikkala Leena           HSS Helsingin Suunnistajat FIN        44:50    3    45:16    6       90:06 
      5 Simon Krisztina        HSP Hidegkúti Spartacus Sp            45:57    5    47:11    7       93:08 
      6 Raatikka Marja         HSS Helsingin Suunnistajat FIN        46:20    6    48:19    8       94:39 
      7 Achacher Gisela        HSV HSV OL Wr. Neustadt    AUT        49:49    7    44:53    4       94:42 
      8 Cser Krisztina         FMT FŐMTERV SK                        52:30   10    45:06    5       97:36 
      9 Sváb Lászlóné          KTK Kőbányai Tájfutó Klub             53:13   11    49:32    9      102:45 
     10 Hanusz Mária           OSC Orvosegyetem SC                   51:21    8    55:02   10      106:23 
     11 Wengrin Istvánné       VTC Veszprémi Tájfutó Club            52:04    9    55:06   11      107:10 
     12 Salmenkylä Pirkko      HSS Helsingin Suunnistajat FIN        63:25   13    55:39   12      119:04 
     13 Bálint Sándorné dr.    KTK Kőbányai Tájfutó Klub             58:20   12    64:45   14      123:05 
     14 Spasojevic Biljana     PTT PD PTT                 SCG        68:37   14    64:40   13      133:17 
     15 Éliás Vilmosné         TTE Tipo Tájfutó és Környe            87:11   15    74:46   15      161:57 



Open advanced  (81)                        

      1 Horváth Zoltán         TSE Törekvés SE                       39:15    1    43:56    1       83:11 
      2 Szuromi Balázs         HSE Hegyisport Szentendre             45:23    2    45:05    3       90:28 
      3 Harkányi Nándor        KTK Kőbányai Tájfutó Klub             45:59    3    52:51    5       98:50 
      4 Bikki Sándor           HER Herkules SE Balatonalm            52:31    5    53:05    6      105:36 
      5 Kelemeny Dávid         ETC Egri Testedző Club                53:57    6    53:42    7      107:39 
      6 Mód Rudolf             VBT Veszprémi Bridzs és Tá            59:27    9    48:52    4      108:19 
      7 Horváth János          TTT Tatai Tömegsport és Tá            57:07    8    59:55   10      117:02 
      8 Harkányi Ádám          KTK Kőbányai Tájfutó Klub             55:14    7    67:43   16      122:57 
      9 Tápai József           ATK Acélszív Triatlon Klub            69:04   19    62:14   12      131:18 
     10 Szabó János            SZV Szegedi Vasutas SE                61:43   10    74:04   21      135:47 
     11 Aknai Antal            TTT Tatai Tömegsport és Tá            63:11   14    72:59   20      136:10 
     12 Bóvári Balázs          ARA Alba Regia Atlétikai K            62:13   12    77:54   25      140:07 
     13 Horváth Hajnalka       ETC Egri Testedző Club                67:15   18    74:16   22      141:31 
     14 Stark Ferenc           MEA Miskolci Egyetemi Atlé            75:16   25    66:45   15      142:01 
     15 Berbécs Sándor         TTT Tatai Tömegsport és Tá            83:51   31    64:31   14      148:22 
     16 Ladóczki Attila        ATK Acélszív Triatlon Klub            70:51   20    85:17   32      156:08 
     17 Nemcsényi László dr.   TTT Tatai Tömegsport és Tá            70:53   21    86:20   33      157:13 
     18 Imeli János            MSE Megalódusz SE                     71:23   22    93:22   40      164:45 
     19 Horváth Zoltánné       TSE Törekvés SE                       82:11   28    82:39   30      164:50 
     20 Klein Pál              ATK Acélszív Triatlon Klub            87:31   34    78:10   27      165:41 
     21 Karsai Klára           OSC Orvosegyetem SC                   65:44   17   103:42   46      169:26 
     22 Karossy Réka           SZV Szegedi Vasutas SE                84:52   32    86:26   34      171:18 
     23 Svéda István           EK2 Egyesületen kívüli - 2            82:21   29    97:15   42      179:36 
     24 Horváth Gergely        EK2 Egyesületen kívüli - 2            86:50   33    96:40   41      183:30 
     25 Szigetfy Ildikó        EK1 Egyesületen kívüli - 1            94:21   36    91:20   38      185:41 
     26 Balogh Iván            BEA Budapesti Egyetemi Atl            99:10   37    98:32   43      197:42 
     27 Budai Renáta           TTE Tipo Tájfutó és Környe            74:01   24   131:17   57      205:18 
     28 Reszter István         TTT Tatai Tömegsport és Tá           107:36   40   113:08   50      220:44 
     29 Róth Tibor             ATK Acélszív Triatlon Klub           146:18   41   127:44   56      274:02 
     30 Ördög István           ATK Acélszív Triatlon Klub           165:39   42   118:46   53      284:25 

        Savanya Domonkos       SPA Tabáni Spartacus Sport             hiba        122:14   54             
        Lass Arnesson          EK1 Egyesületen kívüli - 1             hiba          hiba                  
        Pados András           ARA Alba Regia Atlétikai K           103:56   39     n.i.                  
        Vranic Jelena          CLK PK Celik               SCG         hiba        125:02   55             
        Pincés Marianna        TTT Tatai Tömegsport és Tá             n.i.         98:56   44             
        Mészáros Károly        TTT Tatai Tömegsport és Tá             n.i.         80:36   28             
        Bodó László            TTT Tatai Tömegsport és Tá             n.i.        141:50   59             
        Mészárosné Boros Val   TTT Tatai Tömegsport és Tá             n.i.        118:39   52             
        Varga Zoltán           TTT Tatai Tömegsport és Tá            64:10   16     n.i.                  
        Schlett Ferenc         ATK Acélszív Triatlon Klub             n.i.          hiba                  
        Tavaszi Tamás          MOE Munkás Önsegélyező Egy            73:30   23     n.i.                  
        Horváth Mihály         EK2 Egyesületen kívüli - 2           103:36   38     n.i.                  
        Váradi Ferenc          ATK Acélszív Triatlon Klub             n.i.         89:42   36             
        Németh Ferenc          TTT Tatai Tömegsport és Tá             hiba          n.i.                  
        Gerely Ferenc          SMA Soproni Műegyetemi AC             63:43   15     n.i.                  
        Illés Vilmos           SSC Siketek SC Budapest               80:28   27     n.i.                  
        Héja Enikő             EK1 Egyesületen kívüli - 1            91:01   35     hiba                  
        Szebeli István         PSE Postás-Matáv SE                   48:14    4     n.i.                  
        Kiss Gábor             SMA Soproni Műegyetemi AC              hiba          n.i.                  
        Polgár Olivér          TTE Tipo Tájfutó és Környe            83:49   30     n.i.                  
        Makai Zoltán           THS Taszári Honvéd SE                  hiba          n.i.                  
        F. Tóth András         DNY Debreceni Nyúlak SE               62:50   13     n.i.                  
        Csontos László         BEA Budapesti Egyetemi Atl            78:32   26     n.i.                  
        Dékány Dóra            EK1 Egyesületen kívüli - 1             hiba          n.i.                  
        Kocsis Péter           OSC Orvosegyetem SC                   62:00   11     n.i.                  
        Lux Anna               BEA Budapesti Egyetemi Atl             hiba          n.i.                  
        Fülöp Tamás            VBT Veszprémi Bridzs és Tá                         109:52   49             
        Fekete Bence           ARA Alba Regia Atlétikai K                          76:09   24             
        Nagy Zoltán            ARA Alba Regia Atlétikai K                          78:08   26             
        Sitkei Péter           ARA Alba Regia Atlétikai K                         131:17   57             
        Csongor Csaba          ATK Acélszív Triatlon Klub                         108:18   48             
        Szöllősi Zoltán        ATK Acélszív Triatlon Klub                         103:59   47             
        Ádám András            ARA Alba Regia Atlétikai K                          99:09   45             
        Ádám Vera              ARA Alba Regia Atlétikai K                          90:44   37             
        Gárdonyi Réka          OSC Orvosegyetem SC                                 62:02   11             
        Lutring László         TTT Tatai Tömegsport és Tá                          71:05   19             
        Radics Anna            TTT Tatai Tömegsport és Tá                          69:02   18             
        Illés Péter            HRF Szolnoki Honvéd Sporte                          68:43   17             
        Illés Balázs           HRF Szolnoki Honvéd Sporte                          84:35   31             
        Faragó Gergely         EK1 Egyesületen kívüli - 1                          75:13   23             
        Haralyi László         EK1 Egyesületen kívüli - 1                          88:24   35             
        Masztis Tamás          KOS Hegyvidék-KFKI Optimis                         116:12   51             
        Grabecz Tibor          ARA Alba Regia Atlétikai K                          57:38    9             
        Körmendi Miklós        MSE Megalódusz SE                                   62:53   13             
        Szivák Béla            ARA Alba Regia Atlétikai K                          92:06   39             
        Héja Gábor             EK1 Egyesületen kívüli - 1                          81:55   29             
        Nagy Gergő             SZV Szegedi Vasutas SE                              56:54    8             
        Oszlovics Ádám         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfu                          43:56    1             
        Katona Ferenc dr.      HSE Hegyisport Szentendre              n.i.          n.i.                  
        Lubos Vojtko           TBB SK Terezka Banska Byns SVK         n.i.          n.i.                  
        Csongor Donát          ATK Acélszív Triatlon Klub                           hiba                  



Open beginner  (50)                        

      1 Barna István           JOG Jogging Plus Szuperinf            33:10    3    41:39    2       74:49 
      2 Felber Gyula           HER Herkules SE Balatonalm            32:43    2    47:43    3       80:26 
      3 Novai Magdolna         SZV Szegedi Vasutas SE                35:29    5    60:25   10       95:54 
      4 Ágoston Tibor          MAC Margitszigeti Atlétika            46:54    8    51:00    4       97:54 
      5 Fejes Péter            VHS Veszprémi Honvéd SE               33:52    4    64:45   12       98:37 
      6 Oszkóné Simon Ildikó   MAC Margitszigeti Atlétika            51:16   11    59:07    9      110:23 
      7 Peregi Tamás           MAC Margitszigeti Atlétika            38:16    7    95:13   18      133:29 
      8 Szuromi Mátyás         HSE Hegyisport Szentendre             61:57   14    74:09   13      136:06 
      9 Hajagos István ifj.    TTE Tipo Tájfutó és Környe            67:04   16    83:37   14      150:41 
     10 Ipsicsné Popelyás An   MAC Margitszigeti Atlétika            48:55    9   106:40   23      155:35 

        Jakus Katalin          FSC Futárok SC                        67:17   17     hiba                  
        Kovács Dóra            EK1 Egyesületen kívüli - 1            66:21   15     hiba                  
        Nagy Martin            EK1 Egyesületen kívüli - 1             hiba          hiba                  
        Csöngei Barbara        VTC Veszprémi Tájfutó Club            77:14   21     n.i.                  
        Balogh László          OSC Orvosegyetem SC                   80:40   22     n.i.                  
        Kishalmi Tamás         VTC Veszprémi Tájfutó Club            37:10    6     n.i.                  
        Erdős Ferenc           ARA Alba Regia Atlétikai K             n.i.        104:43   21             
        Csontos Bori           BEA Budapesti Egyetemi Atl            55:08   13     n.i.                  
        Iván Ákos              EK1 Egyesületen kívüli - 1             hiba          n.i.                  
        Vasvári Zsuzsa         RTF Rendőrtiszti Főiskola             74:09   19     n.i.                  
        Prél József            ARA Alba Regia Atlétikai K             n.i.        104:41   20             
        Sipos Judit            HSE Hegyisport Szentendre              n.i.         83:41   15             
        Szebeli István         SSC Siketek SC Budapest               74:37   20     n.i.                  
        Héja Gábor             EK1 Egyesületen kívüli - 1            31:23    1     n.i.                  
        Körmendi Kata          EK1 Egyesületen kívüli - 1            52:32   12     n.i.                  
        Csontos Zsuzsi         BEA Budapesti Egyetemi Atl            49:07   10     n.i.                  
        Bokodi Blanka          MSE Megalódusz SE                     73:26   18     n.i.                  
        Krishnamurthy Artúr    EK1 Egyesületen kívüli - 1            85:22   24     n.i.                  
        Zakariás Márton        TSE Törekvés SE                       84:55   23     n.i.                  
        Csongor Botond         ATK Acélszív Triatlon Klub                           hiba                  
        Kasza Levente          EK1 Egyesületen kívüli - 1                         106:31   22             
        Lassú Viktória         EK1 Egyesületen kívüli - 1                          88:49   16             
        Szlávik Szabolcs       EK1 Egyesületen kívüli - 1                          56:52    8             
        Bozán Berci            EK1 Egyesületen kívüli - 1                          36:22    1             
        Szilvási Anita         KOS Hegyvidék-KFKI Optimis                         107:11   24             
        Bihariné Tenk Dóra     KFK KFKI Petőfi Sportkör                            54:30    7             
        Horváth Andrea         TTE Tipo Tájfutó és Környe                          54:19    6             
        Simon Tamás            EK1 Egyesületen kívüli - 1                           hiba                  
        Kállai Gábor           TSE Törekvés SE                                     62:27   11             
        Bende Mónika           BSC Balatonfüredi SC                                99:41   19             
        Jónás Kinga            EK1 Egyesületen kívüli - 1                           hiba                  
        Kardos Rózsa           OSC Orvosegyetem SC                                 52:59    5             
        Mészáros Ágnes         EK1 Egyesületen kívüli - 1                          88:56   17             
        Nemoda Katalin         FSC Futárok SC                         n.i.          n.i.                  
        Nensi Lipovac          LOK OK Lokve               CRO         n.i.          n.i.                  
        Kolarov Djoka          NES Orijentacioni Klub Nes SCG         n.i.          n.i.                  
        Cser Nikoletta         SKS Sárvári Kinizsi SK                 n.i.          n.i.                  
        Mészáros Ágnes         EK1 Egyesületen kívüli - 1                           n.i.                  
        Gajdos Viktória        EK1 Egyesületen kívüli - 1                           hiba                  
        Gajdos Dóri            EK1 Egyesületen kívüli - 1                           hiba