Sítájfutó Magyar Bajnokság / Hungarian Ski-O Champs 2005 H 2005.03.07. 8:01
SPORTident eredmények normáltáv / long készítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Név                           Idő                                                                                                                                   



F/M 21E  (9)                                    15.950 km  250 m   11 ep                      
                                         1(111)       2(112)       3(113)       4(114)       5(115)       6(116)       7(117)       8(118)       9(119)      10(120)      
                                        11(123)            C                                                                                                              

    1 Gond Balázs                 91:40    6:01 (1)    21:18 (2)    27:43 (1)    39:26 (1)    44:33 (1)    56:15 (1)    61:01 (1)    68:03 (1)    77:42 (1)    82:39 (1)  
      TTE Tipo Tájfutó és Körny            6:01 (1)    15:17 (2)     6:25 (2)    11:43 (1)     5:07 (1)    11:42 (2)     4:46 (1)     7:02 (1)     9:39 (1)     4:57 (1)  
                                          90:14 (1)    91:40 (1)                                                                                                          
                                           7:35 (1)     1:26 (1)                                                                                                          

    2 Marosffy Dániel             96:34    6:05 (2)    20:58 (1)    28:00 (2)    42:38 (2)    47:58 (2)    59:08 (2)    63:58 (2)    71:25 (2)    81:58 (2)    87:10 (2)  
      OSC Orvosegyetem SC                  6:05 (2)    14:53 (1)     7:02 (5)    14:38 (4)     5:20 (2)    11:10 (1)     4:50 (2)     7:27 (2)    10:33 (2)     5:12 (3)  
                                          95:02 (2)    96:34 (2)                                                                                                          
                                           7:52 (3)     1:32 (2)                                                                                                          

    3 Kiácz Bence                100:36    6:43 (4)    23:34 (4)    30:28 (4)    42:53 (3)    48:50 (3)    61:06 (3)    66:38 (3)    74:28 (3)    86:15 (3)    91:25 (3)  
      SMA Soproni Műegyetemi AC            6:43 (4)    16:51 (4)     6:54 (4)    12:25 (2)     5:57 (3)    12:16 (3)     5:32 (4)     7:50 (3)    11:47 (3)     5:10 (2)  
                                          99:02 (3)   100:36 (3)                                                                                                          
                                           7:37 (2)     1:34 (3)                                                                                                          

    4 Déry Attila                106:17    6:38 (3)    23:19 (3)    29:19 (3)    43:35 (4)    49:59 (4)    62:40 (4)    68:00 (4)    76:27 (4)    89:23 (4)    95:18 (4)  
      TTE Tipo Tájfutó és Körny            6:38 (3)    16:41 (3)     6:00 (1)    14:16 (3)     6:24 (5)    12:41 (4)     5:20 (3)     8:27 (4)    12:56 (4)     5:55 (5)  
                                         104:25 (4)   106:17 (4)                                                                                                          
                                           9:07 (4)     1:52 (5)                                                                                                          

    5 Vajda Zsolt                112:40    7:38 (5)    25:10 (5)    32:44 (5)    47:24 (5)    53:50 (5)    66:50 (5)    72:55 (5)    82:32 (5)    95:56 (5)   101:21 (5)  
      THT Tapolcai Honvéd SE               7:38 (5)    17:32 (5)     7:34 (6)    14:40 (5)     6:26 (6)    13:00 (5)     6:05 (6)     9:37 (6)    13:24 (5)     5:25 (4)  
                                         110:49 (5)   112:40 (5)                                                                                                          
                                           9:28 (5)     1:51 (4)                                                                                                          

    6 Déry Boldizsár             120:22    8:07 (6)    27:56 (6)    34:23 (6)    49:40 (6)    56:00 (6)    69:56 (6)    75:44 (6)    84:25 (6)    98:46 (6)   106:57 (6)  
      VAS VASAS                            8:07 (6)    19:49 (6)     6:27 (3)    15:17 (6)     6:20 (4)    13:56 (6)     5:48 (5)     8:41 (5)    14:21 (6)     8:11 (7)  
                                         118:28 (6)   120:22 (6)                 16:24                                                                                    
                                          11:31 (6)     1:54 (6)                  *117                                                                                    

    7 Szivák Béla                154:53   10:04 (7)    33:07 (7)    44:08 (8)    65:23 (7)    73:24 (7)    90:37 (7)    98:41 (7)   112:34 (7)   130:06 (7)   138:01 (7)  
      ARA Alba Regia Atlétikai            10:04 (7)    23:03 (7)    11:01 (9)    21:15 (7)     8:01 (7)    17:13 (7)     8:04 (8)    13:53 (8)    17:32 (7)     7:55 (6)  
                                         152:48 (7)   154:53 (7)                                                                                                          
                                          14:47 (8)     2:05 (7)                                                                                                          

    8 Pelyhe Dániel              157:11   10:22 (8)    33:31 (8)    43:10 (7)    66:25 (8)    75:44 (8)    94:09 (8)   101:22 (8)   114:03 (8)   133:36 (8)   142:10 (8)  
      SDS Salgótarjáni Dornyay            10:22 (8)    23:09 (8)     9:39 (8)    23:15 (8)     9:19 (8)    18:25 (8)     7:13 (7)    12:41 (7)    19:33 (8)     8:34 (8)  
                                         154:46 (8)   157:11 (8)                                                                                                          
                                          12:36 (7)     2:25 (8)                                                                                                          

    9 Szász Viktor               211:13   14:01 (9)    48:14 (9)    57:15 (9)    85:14 (9)    98:51 (9)   126:25 (9)   136:46 (9)   155:01 (9)   178:34 (9)   191:39 (9)  
      VIT Vitalitás SE                    14:01 (9)    34:13 (9)     9:01 (7)    27:59 (9)    13:37 (9)    27:34 (9)    10:21 (9)    18:15 (9)    23:33 (9)    13:05 (9)  
                                         208:48 (9)   211:13 (9)                                                                                                          
                                          17:09 (9)     2:25 (8)                                                                                                          




N/W 21E  (6)                                    11.320 km  200 m   7 ep                       
                                         1(111)       2(112)       3(113)       4(114)       5(115)       6(116)       7(117)            C                                

    1 Simon Ágnes                 78:46    6:53 (1)    23:08 (1)    29:36 (1)    43:44 (1)    50:11 (2)    64:31 (2)    70:23 (1)    78:46 (1)                            
      ETC Egri Testedző Club               6:53 (1)    16:15 (1)     6:28 (2)    14:08 (2)     6:27 (2)    14:20 (1)     5:52 (1)     8:23 (1)                            

    2 Marosffy Orsolya            80:08    7:17 (2)    23:52 (2)    30:08 (2)    43:57 (2)    49:58 (1)    64:30 (1)    71:34 (2)    80:08 (2)                            
      OSC Orvosegyetem SC                  7:17 (2)    16:35 (2)     6:16 (1)    13:49 (1)     6:01 (1)    14:32 (2)     7:04 (3)     8:34 (2)                            

    3 Szivák Ildikó               91:41    9:11 (3)    28:39 (3)    36:39 (3)    51:22 (3)    58:46 (3)    74:58 (3)    82:01 (3)    91:41 (3)                            
      ARA Alba Regia Atlétikai             9:11 (3)    19:28 (3)     8:00 (3)    14:43 (3)     7:24 (3)    16:12 (3)     7:03 (2)     9:40 (3)                            

    4 Füzy Anna                  111:46    9:58 (4)    31:04 (4)    43:10 (4)    64:04 (4)    72:32 (4)    91:56 (4)   100:22 (4)   111:46 (4)                            
      OSC Orvosegyetem SC                  9:58 (4)    21:06 (4)    12:06 (5)    20:54 (5)     8:28 (4)    19:24 (4)     8:26 (4)    11:24 (4)                            

    5 Karagics Judit             128:32   11:35 (5)    39:29 (5)    51:39 (5)    72:08 (5)    81:31 (5)   103:13 (5)   112:33 (5)   128:32 (5)                            
      OSC Orvosegyetem SC                 11:35 (5)    27:54 (5)    12:10 (6)    20:29 (4)     9:23 (5)    21:42 (5)     9:20 (5)    15:59 (5)                            


      Jakubecz Andrea              hiba   13:07 (6)    44:18 (6)    53:52 (6)    -----        -----        64:45        76:42        92:18                                
      BME Balassagyarmati MEDOS           13:07 (6)    31:11 (6)     9:34 (4)                              10:53        11:57        15:36                                




F/M 14  (6)                                     4.550 km  100 m   3 ep                        
                                         1(119)       2(120)       3(123)            C                                                                                    

    1 Gond Gergely                30:56   14:04 (1)    19:52 (1)    29:11 (1)    30:56 (1)                                                                                
      MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó           14:04 (1)     5:48 (1)     9:19 (1)     1:45 (1)                                                                                

    2 Jenes Géza                  38:38   14:26 (2)    25:17 (3)    36:40 (2)    38:38 (2)                                                                                
      MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó           14:26 (2)    10:51 (5)    11:23 (2)     1:58 (2)                                                                                

    3 Kinde Mátyás                41:03   16:00 (3)    25:00 (2)    38:46 (3)    41:03 (3)                                                                                
      KTK Kőbányai Tájfutó Klub           16:00 (3)     9:00 (4)    13:46 (3)     2:17 (3)                                                                                

    4 Kovács Boldizsár            43:56   18:59 (4)    26:51 (4)    41:17 (4)    43:56 (4)                                                                                
      BME Balassagyarmati MEDOS           18:59 (4)     7:52 (2)    14:26 (4)     2:39 (4)                                                                                

    5 Kovács Domonkos             56:41   21:39 (5)    30:36 (5)    53:32 (5)    56:41 (5)                                                                                
      BME Balassagyarmati MEDOS           21:39 (5)     8:57 (3)    22:56 (5)     3:09 (5)                                                                                

    6 Kovács Sebestyén            64:39   25:00 (6)    37:44 (6)    61:18 (6)    64:39 (6)                                                                                
      BME Balassagyarmati MEDOS           25:00 (6)    12:44 (6)    23:34 (6)     3:21 (6)                                                                                




F/M 16  (4)                                     6.850 km  150 m   5 ep                        
                                         1(114)       2(111)       3(112)       4(113)       5(123)            C                                                          

    1 Jankó Dániel                76:09    5:20 (1)    17:20 (1)    44:13 (1)    55:17 (1)    73:43 (1)    76:09 (1)                                                      
      HSE Hegyisport Szentendre            5:20 (1)    12:00 (1)    26:53 (2)    11:04 (3)    18:26 (1)     2:26 (1)                                                      

    2 Mets Márton                 82:10    5:43 (2)    19:19 (2)    50:14 (3)    60:50 (3)    79:31 (2)    82:10 (2)                                                      
      OSC Orvosegyetem SC                  5:43 (2)    13:36 (2)    30:55 (4)    10:36 (1)    18:41 (2)     2:39 (3)                                                      

    3 Szivák András               85:46    6:59 (4)    22:12 (4)    48:16 (2)    58:59 (2)    83:12 (3)    85:46 (3)                                                      
      ARA Alba Regia Atlétikai             6:59 (4)    15:13 (4)    26:04 (1)    10:43 (2)    24:13 (3)     2:34 (2)                                                      

    4 Fehérvári Zsolt             92:28    6:39 (3)    21:17 (3)    51:43 (4)    64:17 (4)    89:32 (4)    92:28 (4)                                                      
      SDS Salgótarjáni Dornyay             6:39 (3)    14:38 (3)    30:26 (3)    12:34 (4)    25:15 (4)     2:56 (4)                                                      




F/M 35  (5)                                     15.950 km  250 m   11 ep                      
                                         1(111)       2(112)       3(113)       4(114)       5(115)       6(116)       7(117)       8(118)       9(119)      10(120)      
                                        11(123)            C                                                                                                              

    1 Jankó Tamás                118:02    7:16 (1)    25:30 (1)    32:41 (1)    46:27 (1)    53:50 (1)    68:04 (1)    74:45 (1)    85:38 (1)    98:18 (1)   105:45 (1)  
      HSE Hegyisport Szentendre            7:16 (1)    18:14 (1)     7:11 (2)    13:46 (1)     7:23 (1)    14:14 (1)     6:41 (1)    10:53 (1)    12:40 (1)     7:27 (1)  
                                         116:01 (1)   118:02 (1)                                                                                                          
                                          10:16 (1)     2:01 (1)                                                                                                          

    2 Szitter Attila             146:48    7:53 (2)    28:34 (2)    35:40 (2)    54:47 (2)    62:48 (2)    82:16 (2)    89:50 (2)   102:36 (2)   121:36 (2)   131:37 (2)  
      KTK Kőbányai Tájfutó Klub            7:53 (2)    20:41 (3)     7:06 (1)    19:07 (2)     8:01 (2)    19:28 (2)     7:34 (2)    12:46 (2)    19:00 (2)    10:01 (4)  
                                         144:33 (2)   146:48 (2)                                                                                                          
                                          12:56 (2)     2:15 (2)                                                                                                          

    3 Kovács Péter               155:07    8:47 (3)    29:02 (3)    38:40 (3)    58:37 (3)    68:13 (3)    87:58 (3)    97:36 (3)   110:48 (3)   129:59 (3)   138:16 (3)  
      BME Balassagyarmati MEDOS            8:47 (3)    20:15 (2)     9:38 (4)    19:57 (3)     9:36 (3)    19:45 (3)     9:38 (4)    13:12 (3)    19:11 (3)     8:17 (2)  
                                         152:32 (3)   155:07 (3)                                                                                                          
                                          14:16 (3)     2:35 (4)                                                                                                          

    4 Kovács Gábor               171:11   10:12 (5)    32:54 (4)    42:07 (4)    65:43 (4)    76:44 (5)    97:28 (4)   107:53 (4)   122:15 (4)   143:03 (4)   152:33 (4)  
      BME Balassagyarmati MEDOS           10:12 (5)    22:42 (4)     9:13 (3)    23:36 (5)    11:01 (5)    20:44 (4)    10:25 (5)    14:22 (4)    20:48 (4)     9:30 (3)  
                                         168:49 (4)   171:11 (4)                                                                                                          
                                          16:16 (4)     2:22 (3)                                                                                                          


      Kinde Kálmán                 hiba    9:27 (4)    34:07 (5)    44:33 (5)    66:07 (5)    75:49 (4)    99:25 (5)   108:23 (5)    -----        -----        -----      
      KTK Kőbányai Tájfutó Klub            9:27 (4)    24:40 (5)    10:26 (5)    21:34 (4)     9:42 (4)    23:36 (5)     8:58 (3)                                         
                                          -----       127:30                                                                                                              
                                                       19:07                                                                                                              




F/M 40  (5)                                     11.320 km  200 m   7 ep                       
                                         1(111)       2(112)       3(113)       4(114)       5(115)       6(116)       7(117)            C                                

    1 Vankó Péter                 95:07    9:20 (1)    29:31 (1)    38:29 (1)    55:18 (1)    62:03 (1)    77:18 (1)    84:33 (1)    95:07 (1)                            
      HSE Hegyisport Szentendre            9:20 (1)    20:11 (1)     8:58 (1)    16:49 (1)     6:45 (1)    15:15 (1)     7:15 (1)    10:34 (1)                            

    2 Filó György                120:51   10:18 (2)    36:16 (2)    47:18 (2)    66:17 (2)    75:22 (2)    98:33 (2)   106:22 (2)   120:51 (2)                            
      PTX Pápai SE                        10:18 (2)    25:58 (2)    11:02 (2)    18:59 (2)     9:05 (2)    23:11 (3)     7:49 (3)    14:29 (3)                            

    3 Gyallai János              133:06   13:49 (4)    43:01 (4)    55:50 (4)    83:12 (4)    92:17 (3)   113:03 (3)   120:26 (3)   133:06 (3)                            
      MEA Miskolci Egyetemi Atl           13:49 (4)    29:12 (5)    12:49 (3)    27:22 (4)     9:05 (2)    20:46 (2)     7:23 (2)    12:40 (2)                            


      Koós István                  hiba   12:21 (3)    41:02 (3)    54:31 (3)    81:42 (3)    -----        -----        -----        88:27                                
      SDS Salgótarjáni Dornyay            12:21 (3)    28:41 (4)    13:29 (4)    27:11 (3)                                            6:45                                

      Mets Miklós                  hiba   20:04 (5)    48:33 (5)    62:46 (5)    -----        -----        -----        -----        88:34                      5:16      
      OSC Orvosegyetem SC                 20:04 (5)    28:29 (3)    14:13 (5)                                                        25:48                      *114      
                                          85:29                                                                                                                           
                                           *123                                                                                                                           




N/W 45  (4)                                     4.550 km  100 m   3 ep                        
                                         1(119)       2(120)       3(123)            C                                                                                    

    1 Kármán Katalin              49:20   18:57 (2)    31:25 (3)    46:27 (1)    49:20 (1)                                                                                
      HSE Hegyisport Szentendre           18:57 (2)    12:28 (3)    15:02 (1)     2:53 (2)                                                                                

    2 Csáki-Maronyák Éva          49:35   18:17 (1)    26:18 (1)    47:26 (2)    49:35 (2)                                                                                
      TTE Tipo Tájfutó és Körny           18:17 (1)     8:01 (1)    21:08 (3)     2:09 (1)                                                                                

    3 Jenővári Gabriella          51:13   20:13 (3)    29:24 (2)    47:31 (3)    51:13 (3)                                                                                
      HSE Hegyisport Szentendre           20:13 (3)     9:11 (2)    18:07 (2)     3:42 (4)                                                                                

    4 Keszthelyi Ildikó           73:10   24:32 (4)    46:04 (4)    69:34 (4)    73:10 (4)                                                                                
      PSE Postás-Matáv SE                 24:32 (4)    21:32 (4)    23:30 (4)     3:36 (3)                                                                                




F/M 50  (7)                                     6.850 km  150 m   5 ep                        
                                         1(114)       2(111)       3(112)       4(113)       5(123)            C                                                          

    1 Hegedűs Zoltán              60:51    4:32 (2)    15:52 (3)    35:51 (1)    44:21 (2)    58:40 (1)    60:51 (1)                                                      
      OSC Orvosegyetem SC                  4:32 (2)    11:20 (3)    19:59 (1)     8:30 (3)    14:19 (1)     2:11 (2)                                                      

    2 Honfi Gábor                 62:10    3:52 (1)    14:07 (1)    35:59 (2)    43:40 (1)    60:01 (2)    62:10 (2)                                                      
      ESP Egri Spartacus SE                3:52 (1)    10:15 (1)    21:52 (2)     7:41 (1)    16:21 (2)     2:09 (1)                                                      

    3 Balla Sándor                74:11    4:51 (3)    15:47 (2)    40:10 (3)    51:56 (3)    71:19 (3)    74:11 (3)                                                      
      HSE Hegyisport Szentendre            4:51 (3)    10:56 (2)    24:23 (3)    11:46 (5)    19:23 (3)     2:52 (5)                                                      

    4 Magyar János                79:31    6:35 (6)    19:20 (4)    46:50 (4)    54:51 (4)    76:44 (4)    79:31 (4)                                                      
      MAF Műegyetemi Atlétikai             6:35 (6)    12:45 (4)    27:30 (5)     8:01 (2)    21:53 (6)     2:47 (4)                                                      

    5 Muszély György              83:14    5:27 (5)    23:09 (6)    50:10 (5)    59:32 (5)    80:17 (5)    83:14 (5)                                                      
      BEA Budapesti Egyetemi At            5:27 (5)    17:42 (6)    27:01 (4)     9:22 (4)    20:45 (5)     2:57 (6)                                                      

    6 Lohász Márton               89:42    5:10 (4)    21:15 (5)    53:28 (6)    66:24 (6)    87:05 (6)    89:42 (6)                                                      
      EPI Építőipari SZKI SK               5:10 (4)    16:05 (5)    32:13 (6)    12:56 (6)    20:41 (4)     2:37 (3)                                                      

    7 Vékony Andor               122:06   11:58 (7)    31:36 (7)    66:51 (7)    82:29 (7)   117:14 (7)   122:06 (7)                                                      
      KTK Kőbányai Tájfutó Klub           11:58 (7)    19:38 (7)    35:15 (7)    15:38 (7)    34:45 (7)     4:52 (7)                                                      




Nyílt/Open  (6)                                 4.550 km  100 m   3 ep                        
                                         1(119)       2(120)       3(123)            C                                                                                    

    1 Kocsis Péter                61:58   25:13 (1)    37:38 (1)    58:24 (1)    61:58 (1)                                                                                
      OSC Orvosegyetem SC                 25:13 (1)    12:25 (3)    20:46 (1)     3:34 (3)                                                                                

    2 Koós Brigitta               65:09   27:44 (4)    39:40 (4)    61:19 (2)    65:09 (2)                                                                                
      SDS Salgótarjáni Dornyay            27:44 (4)    11:56 (2)    21:39 (2)     3:50 (4)                                                                                

    3 Koós Diána                  66:32   25:55 (2)    38:25 (2)    63:09 (3)    66:32 (3)                                                                                
      SDS Salgótarjáni Dornyay            25:55 (2)    12:30 (4)    24:44 (4)     3:23 (2)                                                                                

    4 Kovács Sándor               75:30   41:31 (5)    50:22 (5)    72:24 (4)    75:30 (4)                                                                                
      TOP minden a SÍFUTÁSRÓL t           41:31 (5)     8:51 (1)    22:02 (3)     3:06 (1)                                                                                

    5 Karsai Klára                89:51   26:39 (3)    39:26 (3)    84:58 (5)    89:51 (5)                                                                                
      OSC Orvosegyetem SC                 26:39 (3)    12:47 (5)    45:32 (5)     4:53 (5)                                                                                


      Mihók Viktória               hiba   -----        -----        -----        53:27                                                                                    
      OSC Orvosegyetem SC                                                        53:27