Csokonai Kupa - 2005Sze 2005.03.16. 9:51
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

Hely Név                       Club/Team                        Idő 



F12C  (5)      1.840 km   7 ep             

   1 Zelei Zoltán              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      18:51 
   2 Vadász Mihály             DNS Debreceni Nagyerdő SK      22:05 
   3 Iski Richárd              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      23:43 
   4 Iski Gergő                NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      26:38 
   5 Szabó Máté                DNY Debreceni Nyúlak SE        30:48 



F14B  (10)     4.350 km   11 ep            

   1 Rebák Csaba               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      39:31 
   2 Karácsony Máté            HBS Honvéd Bottyán SE          39:51 
   3 Tölgyesi Tamás            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      40:08 
   4 Hanyicska Martin          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      43:01 
   5 Liskány András            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      46:15 
   6 Szivós Dániel             ESP Egri Spartacus SE          48:34 
   7 Cserki Soma               SDS Salgótarjáni Dornyai       51:34 
   8 Diószegi Bálint           SDS Salgótarjáni Dornyai       65:12 
   9 Ridy Kristóf              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      70:57 
  10 Juhász Bence              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      76:51 



F16B  (11)     6.000 km   14 ep            

   1 Kuzmann Zsolt             ESP Egri Spartacus SE          43:03 
   2 Bognár Dániel             HBS Honvéd Bottyán SE          43:29 
   3 Fehérvári Zsolt           SDS Salgótarjáni Dornyai       44:13 
   4 Spisák László             JVS Jászárokszállási Vasa      45:51 
   5 Zsilinszky Pál ifj.       DIS Demokratikus Ifjúsági      46:02 
   6 Ádámszki Tamás            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      48:02 
   7 Tölgyesi Péter            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      48:12 
   8 Garda Dávid               DIS Demokratikus Ifjúsági      50:08 
   9 Petruszka Imre            DNS Debreceni Nagyerdő SK      51:19 
  10 Bíró Márk                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      55:28 
  11 Morvai András             SDS Salgótarjáni Dornyai       68:05 



F18B  (12)     8.230 km   16 ep            

   1 Szabó András              ETC Egri Testedző Club         50:17 
   2 Gidofalvy Szabolcs        KTK Kőbányai Tájfutó Klub      63:16 
   3 Tóbis Gergö               DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      65:02 
   4 Gabnai Zoltán             DIS Demokratikus Ifjúsági      65:57 
   5 Méder Tamás               KTK Kőbányai Tájfutó Klub      70:49 
   6 Garda Tamás               DIS Demokratikus Ifjúsági      72:54 
   7 Bertóti Róbert            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      75:11 
   8 Trócsányi Miklós          DIS Demokratikus Ifjúsági      75:18 
   9 Ababi Balázs              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      77:48 
  10 Baptiszta Tamás           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      95:41 
  11 Józsa Gábor               SDS Salgótarjáni Dornyai       98:38 
  12 Szabó Kristóf             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      98:42 



F21A  (11)     12.160 km   26 ep           

   1 Szundi Attila             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      75:37 
   2 Kovács Ádám               ETC Egri Testedző Club         76:48 
   3 Nagy Tibor                JVS Jászárokszállási Vasa      77:13 
   4 Zöldesi Andor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      81:39 
   5 Bogos Tamás               ARA Alba Regia Atlétikai       82:22 
   6 Less Áron                 DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      83:04 
   7 Lajszner Attila           ESP Egri Spartacus SE          83:10 
   8 Gillich György            TTT Tatai Tömegsport és T      83:22 
   9 Mitró Zoltán              ZTC Zalaegerszegi Tájékoz      92:31 
  10 Balabás Péter Gergő       DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      95:51 
  11 Ruff Róbert               SSC Siketek SC Budapest       125:34 



F21B  (29)     10.920 km   23 ep           

   1 Halona Gergely            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      73:15 
   2 Győri Lajos               JVS Jászárokszállási Vasa      77:00 
   3 Drapcsik Péter            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      77:18 
   4 Mezei Gábor               JVS Jászárokszállási Vasa      79:58 
   5 Ludvig Péter              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      80:19 
   6 Uhlir Péter               ZTC Zalaegerszegi Tájékoz      80:31 
   7 Szörényi Gábor            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      81:00 
   8 Horváth Sándor            MEA Miskolci Egyetemi Atl      85:38 
   9 Hugyecz Zoltán            HUF HUFEZE Pásztó              86:28 
  10 Kató Péter                DNS Debreceni Nagyerdő SK      88:31 
  11 Halona István             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      89:02 
  12 Bácskai László            MEA Miskolci Egyetemi Atl      91:41 
  13 Nemesházi László          PSE Postás-Matáv SE            92:36 
  14 Szitter Attila            KTK Kőbányai Tájfutó Klub      93:55 
  15 Vas Gábor                 DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      97:19 
  16 Tolnai Márton             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      97:40 
  17 Fekete Zoltán             ESP Egri Spartacus SE          98:08 
  18 Sramkó Tibor              SDS Salgótarjáni Dornyai       98:51 
  19 Hegedüs Márton            BEA Budapesti Egyetemi At     101:05 
  20 Pusztai Árpád             DNS Debreceni Nagyerdő SK     101:44 
  21 Bodrogi László            SDS Salgótarjáni Dornyai      102:07 
  22 Bognár Márk               HBS Honvéd Bottyán SE         102:36 
  23 Hrenkó Viktor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut     103:07 
  24 Illés Péter               HRF Szolnoki Honvéd Sport     104:12 
  25 Marczis István ifj.       SDS Salgótarjáni Dornyai      107:44 
  26 Pintyili Gergely          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     115:11 
  27 Zagyi László              JMD Jászapáti Mészáros DS     117:29 
  28 Demeter Zsolt             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     121:55 
  29 Horváth Imre              BAL Budapesti Asztali-lab     164:54 



F21BR  (20)    5.580 km   12 ep            

   1 Balogh Péter              JVS Jászárokszállási Vasa      42:25 
   2 Juhász Roland             JVS Jászárokszállási Vasa      43:47 
   3 Iski Ferenc               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      45:18 
   4 Kiss György ifj.          BEA Budapesti Egyetemi At      48:30 
   5 Balogh Márk               JVS Jászárokszállási Vasa      49:56 
   6 Csikós Tamás              JVS Jászárokszállási Vasa      50:48 
   7 Reviczki Zsolt            HUF HUFEZE Pásztó              51:18 
   8 Nagy Gábor                NAV Navigátor SE               51:26 
   9 Rebák Sándor László       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      54:12 
  10 Balogh János              DNS Debreceni Nagyerdő SK      54:25 
  11 Petró Árpád               JVS Jászárokszállási Vasa      54:37 
  12 Hanyicska Mihály          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      56:14 
  13 Márki Zoltán              DIS Demokratikus Ifjúsági      58:00 
  14 Liskány András István     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      62:08 
  15 Karczag Tamás             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      62:19 
  16 Kósa Péter                DNY Debreceni Nyúlak SE        66:08 
  17 Illés Bence               BEA Budapesti Egyetemi At      80:25 
  18 Herceg Tamás              DEA Debreceni Egyetemi At     118:57 

     Szabó Tamás Gyula         DEA Debreceni Egyetemi At       hiba 
     Bajzáth Tibor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut       n.i. 



F40  (17)      8.280 km   17 ep            

   1 Egei Tamás                TTE Tipo Tájfutó és Körny      55:45 
   2 Gabnai Ernő               DIS Demokratikus Ifjúsági      61:52 
   3 Trócsányi Zoltán          DIS Demokratikus Ifjúsági      64:20 
   4 Zsilkin Viktor            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      64:35 
   5 Rusvai László             JVS Jászárokszállási Vasa      66:16 
   6 Blézer Attila             ESP Egri Spartacus SE          67:26 
   7 Moravszky János           NYK Nyíregyházi Konzerv S      73:14 
   8 Tölgyesi Tibor            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      73:19 
   9 Liskány József            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      73:33 
  10 Hrenkó László             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      74:20 
  11 Szabó Gyula               DIS Demokratikus Ifjúsági      75:13 
  12 Kocsis László             JVS Jászárokszállási Vasa      76:11 
  13 König Péter               KTK Kőbányai Tájfutó Klub      76:52 
  14 Kiss Tibor                JVS Jászárokszállási Vasa      81:56 
  15 Kubacsek József           JVS Jászárokszállási Vasa      83:02 
  16 Zempléni András dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimi      90:35 
  17 Győri János               BEA Budapesti Egyetemi At     113:45 



F50  (11)      4.820 km   12 ep            

   1 Petró Géza                JVS Jászárokszállási Vasa      33:57 
   2 Zentai József             HUF HUFEZE Pásztó              37:12 
   3 Kovács Attila             ZSC Zöld Sportok Clubja        42:20 
   4 Hegedüs András            BEA Budapesti Egyetemi At      42:40 
   5 Kovács András             HBS Honvéd Bottyán SE          44:14 
   6 Csikós Miklós             JVS Jászárokszállási Vasa      46:15 
   7 Vincze István             HER Herkules SE Balatonal      48:39 
   8 Andrási Lajos             HER Herkules SE Balatonal      48:52 
   9 Lévai Kálmán              KSE Karcagi SE                 49:27 
  10 Gáncs Kálmán              HER Herkules SE Balatonal      50:24 
  11 Kardos Ferenc Dr.         OSC Orvosegyetem SC            53:49 



F60  (9)       3.910 km   11 ep            

   1 Kéri Gerzson dr.          OSC Orvosegyetem SC            39:16 
   2 Hargitai István           TTE Tipo Tájfutó és Körny      42:22 
   3 Schell Antal              PSE Postás-Matáv SE            44:54 
   4 Kiss Béla                 JVS Jászárokszállási Vasa      48:42 
   5 Ballagó Béla              JVS Jászárokszállási Vasa      48:54 
   6 Hrenkó József             TIT TITÁSZ Elektromos SE       57:10 
   7 Török István              DEA Debreceni Egyetemi At      83:17 
   8 Lányi Botond dr.          TIT TITÁSZ Elektromos SE       93:19 
   9 Kozma László              TTE Tipo Tájfutó és Körny     112:33 



N12C  (3)      1.790 km   6 ep             

   1 Zempléni Réka             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi      16:25 
   2 Rusvai Katalin            JVS Jászárokszállási Vasa      17:54 
   3 Hanyicska Zsaklin         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      30:09 



N14B  (5)      3.480 km   9 ep             

   1 Koós Brigitta             SDS Salgótarjáni Dornyai       30:02 
   2 Kovács Anett              SDS Salgótarjáni Dornyai       33:29 
   3 Ozsvárt Dóra              SDS Salgótarjáni Dornyai       37:03 
   4 Szabó Fanni               SDS Salgótarjáni Dornyai       49:50 
   5 Gulyás Zsófia             SDS Salgótarjáni Dornyai       65:44 



N16B  (6)      4.500 km   10 ep            

   1 Mihalkó Mónika            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      40:51 
   2 Rusvai Mónika             JVS Jászárokszállási Vasa      42:36 
   3 Szabó Andrea              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      55:43 
   4 Trócsányi Eszter          DIS Demokratikus Ifjúsági      64:25 
   5 Kaszab Eszter             JVS Jászárokszállási Vasa      85:27 

     Justán Szabina            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut       n.i. 



N18B  (7)      4.990 km   14 ep            

   1 Hrenkó Ivett              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      40:46 
   2 Zsigmond Vanda            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      44:25 
   3 Koós Diána                SDS Salgótarjáni Dornyai       44:42 
   4 Bertóti Regina            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      45:34 
   5 Sümegi Mária              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      47:36 
   6 Kubacsek Éva              JVS Jászárokszállási Vasa      56:02 
   7 Liskány Krisztina         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      59:05 



N21A  (25)     7.850 km   17 ep            

   1 Mezei Anikó               JVS Jászárokszállási Vasa      60:08 
   2 Balogh Edina              JVS Jászárokszállási Vasa      65:54 
   3 Farkas Zsuzsanna          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      67:58 
   4 Csikós Nóra               JVS Jászárokszállási Vasa      68:52 
   5 Bihari Ildikó             MEA Miskolci Egyetemi Atl      70:51 
   6 Balogh Katalin            JVS Jászárokszállási Vasa      72:02 
   7 Kövér Csilla              DIS Demokratikus Ifjúsági      74:36 
   8 Federics Éva              TTT Tatai Tömegsport és T      75:21 
   9 Bertóti Diana             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      75:26 
  10 Fellegi Ivett             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      76:10 
  11 Riczel Zsuzsanna          PSE Postás-Matáv SE            76:17 
  12 Nagy Ákosné               SDS Salgótarjáni Dornyai       78:21 
  13 Liskány Diána             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      78:30 
  14 Magyar Ágnes              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      79:34 
  15 Pristyák Erika            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      80:28 
  16 Sinka Melinda             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      80:42 
  17 Juhász Diana              JVS Jászárokszállási Vasa      82:31 
  18 Vadászné Kerese Andrea    DNS Debreceni Nagyerdő SK      87:20 
  19 Kristóf Anikó             DNS Debreceni Nagyerdő SK      89:36 
  20 Molnár Orsolya            DNS Debreceni Nagyerdő SK      90:14 
  21 Kocsis Gabriella          HBS Honvéd Bottyán SE          90:55 
  22 Cseresnyés Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Körny      95:40 
  23 Nagy Mónika               JMD Jászapáti Mészáros DS     100:35 
  24 Hoór Anikó                ESP Egri Spartacus SE         115:47 
  25 Szathmári Nóra            DEA Debreceni Egyetemi At     116:02 



N21BR  (9)     3.640 km   11 ep            

   1 Balog Edit Judit          KSE Karcagi SE                 42:11 
   2 Juhászné Czinege Anita    JVS Jászárokszállási Vasa      42:41 
   3 Csikós Éva                JVS Jászárokszállási Vasa      44:01 
   4 Hanyicska Mihályné        NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      45:14 
   5 Zelena Dóra               MEA Miskolci Egyetemi Atl      48:13 
   6 Hegedüs Kata              BEA Budapesti Egyetemi At      48:16 
   7 Szabó Fruzsina            DNY Debreceni Nyúlak SE        51:32 
   8 Ágoston Erika             PSE Postás-Matáv SE            57:06 
   9 Nagyné Bódis Borbála      JVS Jászárokszállási Vasa      57:26 



N40  (11)      4.430 km   10 ep            

   1 Kármán Katalin            HSE Hegyisport Szentendre      35:32 
   2 Rusvainé Barócsi Katali   JVS Jászárokszállási Vasa      39:18 
   3 Lévainé Kovács Róza       KSE Karcagi SE                 41:45 
   4 Cserpák Ferencné          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      42:33 
   5 Regályné Zarnóczay Klára  NYK Nyíregyházi Konzerv S      43:28 
   6 Hajas Csilla dr.          KOS Hegyvidék-KFKI Optimi      47:35 
   7 Liskányné J.Anikó         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      50:53 
   8 Gösswein Judit            PSE Postás-Matáv SE            55:11 
   9 Nemesházi Lászlóné        PSE Postás-Matáv SE            55:23 
  10 Csikós Miklósné           JVS Jászárokszállási Vasa      56:02 

     Justán Bánszki Zsuzsa     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut       n.i. 



Nyílt  (26)    3.290 km   7 ep             

   1 Dobrossy Ádám             DIS Demokratikus Ifjúsági      27:10 
   2 Lénárt István             JVS Jászárokszállási Vasa      27:16 
   3 Karácsony Péter           HBS Honvéd Bottyán SE          27:30 
   4 Dickmann Sándor           DIS Demokratikus Ifjúsági      30:52 
   5 Tölgyesi Tiborné          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      38:52 
   6 Katona Ferenc             HSE Hegyisport Szentendre      40:47 
   7 Kardos Rózsa              OSC Orvosegyetem SC            42:18 
   8 Maczák Péter              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      44:35 
   9 Könnyű Bence              EK Egyesületen kívül           45:28 
  10 Touré Anita               PSE Postás-Matáv SE            45:37 
  11 Pribéli Ildikó            EK Egyesületen kívül           46:14 
  12 Molnár Ádám               DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      60:35 
  13 Robatka Ákos              DIS Demokratikus Ifjúsági      62:44 
  14 Zelei Andrea              EK Egyesületen kívül           64:44 
  15 Dorner László             ESP Egri Spartacus SE          66:11 
  16 Radványi Ádám             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      68:14 
  17 Janotik Tamás             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      69:37 
  18 Szabóné Tóth Krisztina    DNY Debreceni Nyúlak SE        71:10 
  19 Dobrossy István dr.       DIS Demokratikus Ifjúsági      72:18 
  20 Ballagó Tamás             JVS Jászárokszállási Vasa      74:52 
  21 Rubiczky Tamás            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      78:00 
  22 Szöllősi Szilvia          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      84:40 
  23 Karcag Krisztina          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      87:38 
  24 Hegedűs Ildikó            EK Egyesületen kívül          112:54 

     Simon Gyula               DIS Demokratikus Ifjúsági       hiba 
     Koroknai R. - Vizi I.     DIS Demokratikus Ifjúsági       hiba