Alföld Kupa - Nagy Albert ev.Sze 2005.03.16. 9:52
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

Hely Név                       Club/Team                        Idő 



F12C  (5)      3.480 km   9 ep             

   1 Iski Richárd              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      44:14 
   2 Szabó Máté                DNY Debreceni Nyúlak SE        47:30 
   3 Zelei Zoltán              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      51:02 
   4 Iski Gergő                NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      64:33 
   5 Vadász Mihály             DNS Debreceni Nagyerdő SK      68:07 



F14B  (9)      5.100 km   11 ep            

   1 Hanyicska Martin          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      46:37 
   2 Liskány András            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      47:50 
   3 Diószegi Bálint           SDS Salgótarjáni Dornyai       50:32 
   4 Tölgyesi Tamás            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      52:45 
   5 Karácsony Máté            HBS Honvéd Bottyán SE          52:49 
   6 Rebák Csaba               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      52:50 
   7 Juhász Bence              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      55:55 
   8 Cserki Soma               SDS Salgótarjáni Dornyai       58:44 
   9 Szivós Dániel             ESP Egri Spartacus SE          61:27 



F16B  (12)     6.440 km   15 ep            

   1 Spisák László             JVS Jászárokszállási Vasa      47:55 
   2 Kuzmann Zsolt             ESP Egri Spartacus SE          48:01 
   3 Ádámszki Tamás            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      53:55 
   4 Bognár Dániel             HBS Honvéd Bottyán SE          54:42 
   5 Bíró Márk                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      56:06 
   6 Zsilinszky Pál ifj.       DIS Demokratikus Ifjúsági      57:12 
   7 Petruszka Imre            DNS Debreceni Nagyerdő SK      59:22 
   8 Tölgyesi Péter            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      59:23 
   9 Fehérvári Zsolt           SDS Salgótarjáni Dornyai       60:33 
  10 Morvai András             SDS Salgótarjáni Dornyai       61:53 
  11 Garda Dávid               DIS Demokratikus Ifjúsági      62:42 

     Vadász Endre              DNS Debreceni Nagyerdő SK       n.i. 



F18B  (13)     8.420 km   19 ep            

   1 Szabó András              ETC Egri Testedző Club         49:55 
   2 Tóbis Gergö               DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      63:43 
   3 Gidofalvy Szabolcs        KTK Kőbányai Tájfutó Klub      64:55 
   4 Bertóti Róbert            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      68:24 
   5 Gabnai Zoltán             DIS Demokratikus Ifjúsági      70:03 
   6 Ababi Balázs              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      70:16 
   7 Méder Tamás               KTK Kőbányai Tájfutó Klub      70:21 
   8 Garda Tamás               DIS Demokratikus Ifjúsági      70:58 
   9 Józsa Gábor               SDS Salgótarjáni Dornyai       76:52 
  10 Ivánka Tóth Imre          DIS Demokratikus Ifjúsági      78:47 
  11 Szabó Kristóf             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      83:48 
  12 Baptiszta Tamás           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      98:54 

     Trócsányi Miklós          DIS Demokratikus Ifjúsági       n.i. 



F21A  (11)     13.600 km   29 ep           

   1 Less Áron                 DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      76:18 
   2 Zöldesi Andor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      79:09 
   3 Balabás Péter Gergő       DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      82:25 
   4 Nagy Tibor                JVS Jászárokszállási Vasa      84:56 
   5 Bogos Tamás               ARA Alba Regia Atlétikai       88:00 
   6 Szundi Attila             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      89:14 
   7 Mitró Zoltán              ZTC Zalaegerszegi Tájékoz     105:45 
   8 Gillich György            TTT Tatai Tömegsport és T     117:57 

     Lajszner Attila           ESP Egri Spartacus SE           hiba 
     Kovács Ádám               ETC Egri Testedző Club          hiba 
     Ruff Róbert               SSC Siketek SC Budapest         n.i. 



F21B  (28)     10.260 km   25 ep           

   1 Józsa Gábor               PSE Postás-Matáv SE            66:16 
   2 Halona Gergely            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      69:00 
   3 Győri Lajos               JVS Jászárokszállási Vasa      69:48 
   4 Uhlir Péter               ZTC Zalaegerszegi Tájékoz      71:10 
   5 Mezei Gábor               JVS Jászárokszállási Vasa      72:32 
   6 Drapcsik Péter            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      73:33 
   7 Szörényi Gábor            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      75:19 
   8 Pusztai Árpád             DNS Debreceni Nagyerdő SK      76:43 
   9 Halona István             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      79:29 
  10 Vas Gábor                 DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      79:42 
  11 Hugyecz Zoltán            HUF HUFEZE Pásztó              80:01 
  12 Tolnai Márton             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      82:34 
  13 Horváth Sándor            MEA Miskolci Egyetemi Atl      83:58 
  14 Ludvig Péter              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      88:27 
  15 Bognár Márk               HBS Honvéd Bottyán SE          89:44 
  16 Bácskai László            MEA Miskolci Egyetemi Atl      91:27 
  17 Sramkó Tibor              SDS Salgótarjáni Dornyai       91:31 
  18 Szitter Attila            KTK Kőbányai Tájfutó Klub      93:33 
  19 Nemesházi László          PSE Postás-Matáv SE            94:04 
  20 Kató Péter                DNS Debreceni Nagyerdő SK      95:46 
  21 Bodrogi László            SDS Salgótarjáni Dornyai       96:52 
  22 Pintyili Gergely          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     101:32 
  23 Demeter Zsolt             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     103:14 
  24 Csatári Nándor            DIS Demokratikus Ifjúsági     108:23 
  25 Marczis István ifj.       SDS Salgótarjáni Dornyai      112:20 
  26 Illés Péter               HRF Szolnoki Honvéd Sport     116:26 
  27 Horváth Imre              BAL Budapesti Asztali-lab     145:08 

     Hrenkó Viktor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut       n.i. 



F21BR  (19)    5.190 km   11 ep            

   1 Juhász Roland             JVS Jászárokszállási Vasa      34:01 
   2 Balogh Péter              JVS Jászárokszállási Vasa      35:19 
   3 Reviczki Zsolt            HUF HUFEZE Pásztó              36:35 
   4 Balogh Márk               JVS Jászárokszállási Vasa      38:33 
   5 Nagy Gábor                NAV Navigátor SE               39:59 
   6 Iski Ferenc               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      40:03 
   7 Csikós Tamás              JVS Jászárokszállási Vasa      40:30 
   8 Márki Zoltán              DIS Demokratikus Ifjúsági      42:29 
   9 Karczag Tamás             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      43:36 
  10 Szabó István              DNY Debreceni Nyúlak SE        45:09 
  11 Rebák Sándor László       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      47:07 
  12 Zagyi László              JMD Jászapáti Mészáros DS      48:33 
  13 Liskány András István     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      48:48 
  14 Balogh János              DNS Debreceni Nagyerdő SK      50:25 
  15 Hanyicska Mihály          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      52:15 
  16 Petró Árpád               JVS Jászárokszállási Vasa      67:15 
  17 Vizi Tamás                DNY Debreceni Nyúlak SE        96:42 
  18 Herceg Tamás              DEA Debreceni Egyetemi At     114:38 

     Molnár Gábor              DEA Debreceni Egyetemi At       hiba 



F40  (15)      8.420 km   20 ep            

   1 Egei Tamás                TTE Tipo Tájfutó és Körny      50:50 
   2 Gabnai Ernő               DIS Demokratikus Ifjúsági      60:44 
   3 Moravszky János           NYK Nyíregyházi Konzerv S      61:51 
   4 Rusvai László             JVS Jászárokszállási Vasa      62:09 
   5 Zsilkin Viktor            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      62:14 
   6 Trócsányi Zoltán          DIS Demokratikus Ifjúsági      68:28 
   7 Liskány József            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      68:39 
   8 Tölgyesi Tibor            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      69:01 
   9 Szabó Gyula               DIS Demokratikus Ifjúsági      70:10 
  10 Hrenkó László             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      72:14 
  11 Kocsis László             JVS Jászárokszállási Vasa      72:44 
  12 Kubacsek József           JVS Jászárokszállási Vasa      74:42 
  13 König Péter               KTK Kőbányai Tájfutó Klub      78:27 
  14 Kiss Tibor                JVS Jászárokszállási Vasa      84:17 
  15 Zempléni András dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimi      99:12 



F50  (11)      6.440 km   15 ep            

   1 Petró Géza                JVS Jászárokszállási Vasa      42:23 
   2 Kovács Attila             ZSC Zöld Sportok Clubja        47:19 
   3 Zentai József             HUF HUFEZE Pásztó              51:09 
   4 Andrási Lajos             HER Herkules SE Balatonal      57:01 
   5 Kovács András             HBS Honvéd Bottyán SE          60:39 
   6 Lévai Kálmán              KSE Karcagi SE                 62:56 
   7 Vincze István             HER Herkules SE Balatonal      64:05 
   8 Gáncs Kálmán              HER Herkules SE Balatonal      65:45 
   9 Kardos Ferenc Dr.         OSC Orvosegyetem SC            69:13 
  10 Csikós Miklós             JVS Jászárokszállási Vasa      73:23 

     Hegedüs András            BEA Budapesti Egyetemi At       n.i. 



F60  (9)       3.380 km   9 ep             

   1 Kéri Gerzson dr.          OSC Orvosegyetem SC            30:47 
   2 Hargitai István           TTE Tipo Tájfutó és Körny      32:24 
   3 Ballagó Béla              JVS Jászárokszállási Vasa      37:02 
   4 Schell Antal              PSE Postás-Matáv SE            37:12 
   5 Hrenkó József             TIT TITÁSZ Elektromos SE       43:48 
   6 Kiss Béla                 JVS Jászárokszállási Vasa      45:04 
   7 Török István              DEA Debreceni Egyetemi At      62:56 
   8 Lányi Botond dr.          TIT TITÁSZ Elektromos SE       72:54 
   9 Kozma László              TTE Tipo Tájfutó és Körny      87:11 



N12C  (3)      3.010 km   7 ep             

   1 Zempléni Réka             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi      33:12 
   2 Rusvai Katalin            JVS Jászárokszállási Vasa      34:39 
   3 Hanyicska Zsaklin         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      62:28 



N14B  (5)      3.750 km   10 ep            

   1 Koós Brigitta             SDS Salgótarjáni Dornyai       36:59 
   2 Kovács Anett              SDS Salgótarjáni Dornyai       45:59 
   3 Szabó Fanni               SDS Salgótarjáni Dornyai       75:12 
   4 Gulyás Zsófia             SDS Salgótarjáni Dornyai       75:51 
   5 Ozsvárt Dóra              SDS Salgótarjáni Dornyai       81:54 



N16B  (6)      5.100 km   10 ep            

   1 Mihalkó Mónika            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      42:14 
   2 Rusvai Mónika             JVS Jászárokszállási Vasa      45:29 
   3 Szabó Andrea              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      54:19 
   4 Kaszab Eszter             JVS Jászárokszállási Vasa      88:18 
   5 Trócsányi Eszter          DIS Demokratikus Ifjúsági      94:07 

     Justán Szabina            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut       n.i. 



N18B  (7)      5.980 km   14 ep            

   1 Sümegi Mária              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      54:34 
   2 Koós Diána                SDS Salgótarjáni Dornyai       54:37 
   3 Zsigmond Vanda            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      54:43 
   4 Hrenkó Ivett              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      56:01 
   5 Kubacsek Éva              JVS Jászárokszállási Vasa      62:03 
   6 Bertóti Regina            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      64:15 
   7 Liskány Krisztina         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      73:59 



N21A  (26)     7.650 km   19 ep            

   1 Farkas Zsuzsanna          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      59:31 
   2 Csikós Nóra               JVS Jászárokszállási Vasa      60:26 
   3 Bihari Ildikó             MEA Miskolci Egyetemi Atl      62:57 
   4 Balogh Edina              JVS Jászárokszállási Vasa      63:31 
   5 Nagy Ákosné               SDS Salgótarjáni Dornyai       63:37 
   6 Sinka Melinda             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      65:13 
   7 Balogh Katalin            JVS Jászárokszállási Vasa      66:37 
   8 Juhász Diana              JVS Jászárokszállási Vasa      68:11 
   9 Kövér Csilla              DIS Demokratikus Ifjúsági      70:53 
  10 Fellegi Ivett             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      72:52 
  11 Bertóti Diana             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      73:46 
  12 Liskány Diána             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      74:31 
  13 Mezei Anikó               JVS Jászárokszállási Vasa      76:33 
  14 Cseresnyés Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Körny      76:41 
  15 Szűcs Judit               ESP Egri Spartacus SE          79:49 
  16 Magyar Ágnes              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      81:23 
  17 Molnár Orsolya            DNS Debreceni Nagyerdő SK      82:26 
  18 Rákos Piroska             DNS Debreceni Nagyerdő SK      84:13 
  19 Vadászné Kerese Andrea    DNS Debreceni Nagyerdő SK      85:36 
  20 Nagy Mónika               JMD Jászapáti Mészáros DS      92:07 
  21 Kocsis Gabriella          HBS Honvéd Bottyán SE          93:51 
  22 Hoór Anikó                ESP Egri Spartacus SE         112:36 
  23 Kristóf Anikó             DNS Debreceni Nagyerdő SK     115:18 
  24 Szathmári Nóra            DEA Debreceni Egyetemi At     118:15 

     Federics Éva              TTT Tatai Tömegsport és T       hiba 
     Pristyák Erika            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut       n.i. 



N21BR  (8)     3.750 km   10 ep            

   1 Balog Edit Judit          KSE Karcagi SE                 37:22 
   2 Zelena Dóra               MEA Miskolci Egyetemi Atl      39:49 
   3 Ágoston Erika             PSE Postás-Matáv SE            41:01 
   4 Csikós Éva                JVS Jászárokszállási Vasa      41:31 
   5 Nagyné Bódis Borbála      JVS Jászárokszállási Vasa      42:34 
   6 Juhászné Czinege Anita    JVS Jászárokszállási Vasa      42:44 
   7 Hanyicska Mihályné        NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      48:20 
   8 Szabó Fruzsina            DNY Debreceni Nyúlak SE        48:33 



N40  (11)      4.620 km   10 ep            

   1 Rusvainé Barócsi Katali   JVS Jászárokszállási Vasa      34:42 
   2 Kármán Katalin            HSE Hegyisport Szentendre      35:49 
   3 Regályné Zarnóczay Klára  NYK Nyíregyházi Konzerv S      41:01 
   4 Lévainé Kovács Róza       KSE Karcagi SE                 43:54 
   5 Csikós Miklósné           JVS Jászárokszállási Vasa      44:24 
   6 Hajas Csilla dr.          KOS Hegyvidék-KFKI Optimi      47:24 
   7 Liskányné J.Anikó         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      53:23 
   8 Cserpák Ferencné          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      53:29 
   9 Nemesházi Lászlóné        PSE Postás-Matáv SE            56:21 
  10 Gösswein Judit            PSE Postás-Matáv SE            56:50 

     Justán Bánszki Zsuzsa     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut       n.i. 



Nyílt  (27)    3.400 km   9 ep             

   1 Karácsony Péter           HBS Honvéd Bottyán SE          24:17 
   2 Lénárt István             JVS Jászárokszállási Vasa      25:04 
   3 Dickmann Sándor           DIS Demokratikus Ifjúsági      25:48 
   4 Maczák Péter              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      34:14 
   5 Bernáth Péter             DNY Debreceni Nyúlak SE        34:32 
   6 Tölgyesi Tiborné          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      35:06 
   7 Kardos Rózsa              OSC Orvosegyetem SC            36:00 
   8 Gidófalvy Márta           TDK Turbo Diesel Klub          36:24 
   9 Dobrossy Ádám             DIS Demokratikus Ifjúsági      37:03 
  10 Radványi Ádám             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      38:25 
  11 Katona Ferenc             HSE Hegyisport Szentendre      38:50 
  12 Dobrossy István dr.       DIS Demokratikus Ifjúsági      39:45 
  13 Ballagó Tamás             JVS Jászárokszállási Vasa      40:17 
  14 Robatka Ákos              DIS Demokratikus Ifjúsági      40:21 
  15 Javotik Tamás             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      41:10 
  16 Simon Gyula               DIS Demokratikus Ifjúsági      44:19 
  17 Szabóné Tóth Krisztina    DNY Debreceni Nyúlak SE        47:26 
  18 Zajcz István              DIS Demokratikus Ifjúsági      47:41 
  19 Könnyű Bence              EK Egyesületen kívül           49:16 
  20 Touré Anita               PSE Postás-Matáv SE            53:02 
  21 Karczag Krisztina         DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      67:06 
  22 Szöllősi Szilvia          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      69:01 
  23 Molnár Ádám               DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      72:30 
  24 Bernáthné Orosz Éva       DNY Debreceni Nyúlak SE        72:54 
  25 Zelei Andrea              EK Egyesületen kívül           73:08 
  26 Rubiczky Tamás            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      73:20 

     Dorner László             ESP Egri Spartacus SE           hiba