Tavaszi Spartacus Kupa - 2005V 2005.03.20. 20:56
Összetett eredményekkészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

   Hely Név                    Klub                            N1            N2            Total 



M10D  (4)                                  

      1 Varga Zsombor          NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    30:26    1    27:10    2       57:36 

        Dankó Botond           TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.         25:18    1             
        Tenk Lőrinc            MAC Margitszigeti Atlétik     n.i.         49:35    4             
        ifj. Zakariás Péter    TSE Törekvés SE                            39:04    3             



M12C  (10)                                 

      1 Horváth Máté           TSE Törekvés SE              51:51    1    57:11    4      109:02 
      2 Brenn Dávid            TSE Törekvés SE              79:51    3    69:16    5      149:07 
      3 Orsó Márió             TSE Törekvés SE              90:45    4    89:20    7      180:05 

        Muelek László          BTK Bakonyi Tájfutó Klub     66:53    2     n.i.                  
        Péley Domokos          PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.         37:22    1             
        Németh Marcell         SPA Tabáni Spartacus Spor     n.i.         78:55    6             
        Schwendtner Bálint     KTK Kőbányai Tájfutó Klub     n.i.         56:55    3             
        Nagy Attila            PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.         37:40    2             
        Musinsky Tomas         TKE ATU Kosice                n.i.          n.i.                  
        Nagy Attila            PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.          n.i.                  



M14B  (10)                                 

      1 Pongrácz Ervin         VHS Veszprémi Honvéd SE      38:35    1    45:40    1       84:15 
      2 Jenes Géza             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    45:55    2    57:38    2      103:33 
      3 Gadolla Gergely        TTE Tipo Tájfutó és Körny    48:14    3    66:51    6      115:05 
      4 Repka Dániel           ETC Egri Testedző Club       74:00    4    62:31    5      136:31 
      5 Szivós Dániel          ESP Egri Spartacus SE        76:22    5    75:27    7      151:49 

        Hráb Dániel            ETC Egri Testedző Club        n.i.         58:28    3             
        Baumholczer Máté       PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.         62:13    4             
        Lacza Bálint           PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.        124:19    8             
        Pajor Zoltán           ARA Alba Regia Atlétikai      n.i.          n.i.                  
        Tóth Szabolcs          ARA Alba Regia Atlétikai      n.i.          n.i.                  



M14C  (6)                                  

      1 Tölgyesi Ákos ifj.     VHS Veszprémi Honvéd SE      31:11    1    35:01    1       66:12 
      2 Tölgyesi Renátó        SPA Tabáni Spartacus Spor    36:50    2    47:25    2       84:15 
      3 Györgyi Ábel           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    38:57    3    50:03    3       89:00 
      4 Bérczes Zsigmond       SPA Tabáni Spartacus Spor    51:50    4    53:24    4      105:14 

        Nyíri Dániel           SPA Tabáni Spartacus Spor     n.i.         64:43    5             
        Sveiczer Attila        SPA Tabáni Spartacus Spor     n.i.          n.i.                  



M16B  (14)                                 

      1 Mets Márton            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    49:30    2    38:52    1       88:22 
      2 Kaló Attila            ETC Egri Testedző Club       48:18    1    44:25    4       92:43 
      3 Györgyi Péter          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    54:31    3    42:45    2       97:16 
      4 Horváth Tamás          SZV Szegedi Vasutas SE       59:23    6    42:56    3      102:19 
      5 Lukács Sebestyén       TTE Tipo Tájfutó és Körny    61:12    7    45:02    5      106:14 
      6 Florin Tuncu           CSO C.O. Otopeni             56:02    4    58:23   10      114:25 
      7 Lajtavári Zoltán       TTE Tipo Tájfutó és Körny    62:36    8    53:17    9      115:53 
      8 Kuzmann Zsolt          ESP Egri Spartacus SE        70:12    9    46:24    6      116:36 
      9 Vellner Gábor          SPA Tabáni Spartacus Spor    80:30   11    52:09    8      132:39 
     10 Szivák András          ARA Alba Regia Atlétikai     75:58   10    59:09   12      135:07 

        Fluck Marcell          PVM Pécsi Vörös Meteor SK     hiba          hiba                  
        Pápai Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai     58:19    5     n.i.                  
        Lápossy Péter          PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.         58:50   11             
        Györgyi Máté           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf     n.i.         50:58    7             



M18B  (19)                                 

      1 Takács Balázs          SZV Szegedi Vasutas SE       48:43    3    63:41    3      112:24 
      2 Györgyi-Ambró Gergely  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    48:42    2    64:34    4      113:16 
      3 Suciu Simion           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    47:33    1    70:08    8      117:41 
      4 Florin Bunea           CSO C.O. Otopeni             49:27    4    69:58    7      119:25 
      5 Viczián Péter          SZV Szegedi Vasutas SE       63:22   10    61:19    2      124:41 
      6 Ferenczi Krisztián     ETC Egri Testedző Club       59:29    6    67:54    5      127:23 
      7 Szabó Ratislav         KTK Kőbányai Tájfutó Klub    60:56    9    69:21    6      130:17 
      8 Lukács Mihály          TTE Tipo Tájfutó és Körny    66:16   13    82:44   10      149:00 
      9 Szép Zoltán            KTK Kőbányai Tájfutó Klub    70:05   14    81:39    9      151:44 
     10 Billege Dávid          NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    65:42   12    97:39   12      163:21 

        Kelemeny Dávid         ETC Egri Testedző Club       90:15   16     hiba                  
        Szabó András           ETC Egri Testedző Club        hiba         59:36    1             
        Boros Dániel           TSE Törekvés SE              79:44   15     hiba                  
        Gadolla Máté           TTE Tipo Tájfutó és Körny    60:14    8     hiba                  
        Kovács Dávid           ARA Alba Regia Atlétikai     60:05    7     n.i.                  
        Tari Gábor             ARA Alba Regia Atlétikai      hiba          n.i.                  
        Tári Kornél            ARA Alba Regia Atlétikai     64:10   11     n.i.                  
        Kácsor Attila          TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.         85:43   11             
        Lenkei Zsolt           TTE Tipo Tájfutó és Körny    55:08    5     n.i.                  



M20A  (8)                                  

      1 Zsebeházy István       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    56:57    1    70:40    2      127:37 
      2 Drencak Tomas          TKE ATU Kosice               63:47    3    70:39    1      134:26 
      3 Krajcik Michal         KTK Kőbányai Tájfutó Klub    59:59    2    78:31    3      138:30 
      4 Varga Zsolt            NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    69:58    4    96:19    4      166:17 
      5 Horváth Zoltán         TSE Törekvés SE              71:45    5    99:30    5      171:15 
      6 Füleki Dániel          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub   101:56    6   134:48    6      236:44 
      7 Haraszti Krisztián     FLF Fehérlófia SE           119:55    7   153:04    8      272:59 

        Tóth Máté              GYO Gyöngyösi Tájutó Klub     hiba        138:46    7             



M21A  (20)                                 

      1 Thomas Krejci          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    67:27    2    87:43    1      155:10 
      2 Lévai Ferenc           MEA Miskolci Egyetemi Atl    67:15    1    95:59    2      163:14 
      3 Baracsi Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Körny    72:05    3   101:51    3      173:56 
      4 Kovács Ádám            ETC Egri Testedző Club       75:51    5   101:54    4      177:45 
      5 Thomas Hudax           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    74:55    4   109:37    6      184:32 
      6 Varga Bálint           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    83:35    9   112:03    7      195:38 
      7 Dragisa Bauer          NSD Novi Sad                 79:42    7   117:27    9      197:09 
      8 Allwinger Herwig       TTE Tipo Tájfutó és Körny    92:59   14   115:11    8      208:10 
      9 Lino Legac             MAK OK Maksimir              77:59    6   134:29   13      212:28 
     10 Mihályi Ferenc         JMD Jászapáti Mészáros Gi    92:19   13   122:32   11      214:51 
     11 Gyimesi Zoltán         TTE Tipo Tájfutó és Körny    87:38   11   130:17   12      217:55 
     12 Pelyhe Dénes ifj.      SDS Salgótarjáni Dornyai    104:24   15   121:28   10      225:52 

        Tóth Ádám              GYO Gyöngyösi Tájutó Klub     hiba        108:38    5             
        Sárecz Lajos           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    83:53   10     hiba                  
        Vladimir Matuski       NSD Novi Sad                108:36   16     hiba                  
        Fodor József           SZV Szegedi Vasutas SE       89:12   12     n.i.                  
        Gyöngyösi István Csaba SZV Szegedi Vasutas SE       83:06    8     hiba                  
        Józsa Gábor            TSE Törekvés SE               hiba          n.i.                  
        Lajszner Attila        ESP Egri Spartacus SE         n.i.          n.i.                  
        Szajkó Csaba           ETC Egri Testedző Club        n.i.          n.i.                  



M21B  (27)                                 

      1 Guszlev Antal          ARA Alba Regia Atlétikai     70:36    2    76:30    2      147:06 
      2 Kocsik Árpád           ETC Egri Testedző Club       69:46    1    78:24    3      148:10 
      3 Ádám Péter             MSE Megalódusz SE            75:51    3    88:21    5      164:12 
      4 Balogh Róbert          FLF Fehérlófia SE            79:14    6    88:28    6      167:42 
      5 Honfi Gábor            ESP Egri Spartacus SE        76:48    4    91:13    8      168:01 
      6 Kósik Gábor            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu    79:00    5    90:13    7      169:13 
      7 Schultheisz György     KFK KFKI Petőfi Sportkör     83:23    9    88:07    4      171:30 
      8 Nemesházi László       PSE Postás-Matáv SE          79:40    7    93:09    9      172:49 
      9 Hajagos Henrik         SZV Szegedi Vasutas SE       80:34    8    96:52   13      177:26 
     10 Horváth Norbert        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    87:49   11   101:24   15      189:13 
     11 Meichl Márton          TTE Tipo Tájfutó és Körny    95:44   13    99:51   14      195:35 
     12 Horváth Pál            JSS Jánosháza SK             98:00   14   110:00   16      208:00 
     13 Horváth Imre           BAL Budapesti Asztali-lab   157:26   15   234:00   18      391:26 

        Weiler Zsolt           MAF Műegyetemi Atlétikai      hiba          hiba                  
        Zakariás Péter         TSE Törekvés SE               hiba         74:32    1             
        Marosán Dávid          BEA Budapesti Egyetemi At     n.i.         96:41   12             
        Németh Csaba           BOF Budai Ősforrás SC         n.i.        115:31   17             
        Bihari Zoltán          KFK KFKI Petőfi Sportkör     89:24   12     n.i.                  
        Harkányi Árpád         TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.         93:29   10             
        Józsa Balázs Gábor     RTF Rendőrtiszti Főiskola     n.i.         94:51   11             
        Mészáros Bence         ARA Alba Regia Atlétikai      hiba          n.i.                  
        Szitter Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Klub    85:04   10     n.i.                  
        Csizmazia Tamás        AGD Árpád Gimnázium DSK       n.i.          n.i.                  
        Szebeli István         PSE Postás-Matáv SE           n.i.          n.i.                  
        Korcsok Pál            TSE Törekvés SE               n.i.          n.i.                  
        Molnár Domokos         TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.          n.i.                  
        Marton Balázs          VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.          n.i.                  



M21BR  (24)                                

      1 Székely Balázs         TTE Tipo Tájfutó és Körny    56:27    1    54:29    3      110:56 
      2 Grabecz Tibor          ARA Alba Regia Atlétikai     59:49    3    61:18    7      121:07 
      3 Halász Gergö           ETC Egri Testedző Club       61:46    4    59:50    5      121:36 
      4 Simon Tamás            KTK Kőbányai Tájfutó Klub    62:37    5    63:47   10      126:24 
      5 Franjo Budi            JAP HPD Japetic              63:28    7    63:45    9      127:13 
      6 Gárdonyi Márk          OSC Orvosegyetem SC          59:44    2    70:24   14      130:08 
      7 Domonyik Szabolcs      MEA Miskolci Egyetemi Atl    65:25    8    68:17   12      133:42 
      8 Kiss Péter             PAK Paksi SE                 83:34    9    70:32   15      154:06 
      9 Zakariás János         TSE Törekvés SE              86:25   11    82:47   17      169:12 
     10 Ambrus Sándor          PVM Pécsi Vörös Meteor SK   102:28   12    90:54   19      193:22 
     11 Polgár Olivér          TTE Tipo Tájfutó és Körny   109:51   13   109:55   20      219:46 

        Bernáth Zsolt          FLF Fehérlófia SE             hiba         86:21   18             
        Kisvölcsey Ákos        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf     hiba         46:18    1             
        Varga Attila           ARA Alba Regia Atlétikai      n.i.        122:08   21             
        Szunyog Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Klub     n.i.         69:12   13             
        Sziládi Tamás          PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.         52:06    2             
        Dankó István           TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.         64:47   11             
        Dankó Zoltán           TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.         61:07    6             
        Gombkötő Péter         TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.         59:00    4             
        Sáfrán Bence           TTE Tipo Tájfutó és Körny    63:22    6     n.i.                  
        Németh Tamás           PVS Pécsi Vasutas SK                       62:22    8             
        Dömötör Balázs         PAK Paksi SE                  n.i.         73:02   16             
        Gát Balázs             TTE Tipo Tájfutó és Körny    85:04   10     n.i.                  
        Kertész István         PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.          n.i.                  



M21C  (2)                                  

      1 Tósaki Zoltán          FMT FŐMTERV SK               55:01    1    67:09    2      122:10 
      2 Oláh Gyula             KFK KFKI Petőfi Sportkör     66:53    2    59:59    1      126:52 



M35A  (11)                                 

      1 Egei Tamás             TTE Tipo Tájfutó és Körny    60:19    1    73:32    1      133:51 
      2 Szlatényi Ferenc       OSC Orvosegyetem SC          73:23    4    84:39    3      158:02 
      3 Juhász Miklós          TTE Tipo Tájfutó és Körny    66:55    2   101:27    7      168:22 
      4 Semaska Darius         KAU Kaukas                   69:52    3    98:35    6      168:27 
      5 Angyal Gábor           ARA Alba Regia Atlétikai     73:27    5    98:16    5      171:43 
      6 Zagyi László           JMD Jászapáti Mészáros DS    95:31    6   133:20    9      228:51 

        Cavic Predrag          STR OK Strazilovo             hiba        116:50    8             
        Viniczai Ferenc        PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.         81:25    2             
        Udvardy Balázs         PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.         97:41    4             
        Antal István           OSC Orvosegyetem SC           n.i.          n.i.                  
        Kovács Gábor           VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.          n.i.                  



M35BR  (10)                                

      1 Koós István            SDS Salgótarjáni Dornyai     45:18    5    47:50    1       93:08 
      2 Molnár Attila          TTE Tipo Tájfutó és Körny    40:06    1    54:11    2       94:17 
      3 Schell Antal ifj.      PSE Postás-Matáv SE          41:33    2    54:20    3       95:53 
      4 Schwendtner Erik       KTK Kőbányai Tájfutó Klub    41:47    3    54:51    4       96:38 
      5 Halaj László           JMD Jászapáti Mészáros Gi    46:48    6    56:49    5      103:37 
      6 Györgyi Zoltán         OSC Orvosegyetem SC          44:46    4    59:50    6      104:36 
      7 Gadolla Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Körny    58:43    8    80:11    8      138:54 
      8 Rózsa László           ARA Alba Regia Atlétikai     65:14    9    80:45    9      145:59 

        Felföldi Barnabás      PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.         60:56    7             
        Braun János            BEA Budapesti Egyetemi At    56:30    7     n.i.                  



M40  (11)                                  

      1 Mohácsy Tamás dr.      SDS Salgótarjáni Dornyai     53:54    1    66:09    1      120:03 
      2 Varga József           NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    60:28    4    67:38    2      128:06 
      3 Török József           SDS Salgótarjáni Dornyai     54:39    2    75:09    4      129:48 
      4 Nagy Ferenc            PSE Postás-Matáv SE          64:13    7    73:00    3      137:13 
      5 Darko Merunka          MAK OK Maksimir              69:48    8    78:13    5      148:01 
      6 Korim Juraj            TKE ATU Kosice               62:15    6    95:10    6      157:25 

        Takács Csaba           HER Herkules SE Balatonal    58:39    3     hiba                  
        Prill László           ARA Alba Regia Atlétikai     60:30    5     n.i.                  
        Urbán András           BEA Budapesti Egyetemi At     n.i.        118:32    7             
        Mészáros József        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    89:46    9     n.i.                  
        Pollák Jozef           TKE ATU Kosice                n.i.          n.i.                  



M45  (14)                                  

      1 Zentai László          HSE Hegyisport Szentendre    58:57    3    58:41    1      117:38 
      2 Margittai Endre        SMA Soproni Műegyetemi AC    58:14    1    63:58    3      122:12 
      3 Kovács József          ETC Egri Testedző Club       58:22    2    72:56    7      131:18 
      4 Gadó György            OSC Orvosegyetem SC          66:32    4    67:08    5      133:40 
      5 Nagy Sándor            ARA Alba Regia Atlétikai     66:54    5    78:25    8      145:19 
      6 Somlay Gábor           ARA Alba Regia Atlétikai    100:17    8    83:10    9      183:27 
      7 Kiss Zsolt             TSE Törekvés SE              90:22    7    96:28   10      186:50 
      8 Meichl Géza            TTE Tipo Tájfutó és Körny   113:23    9   104:40   11      218:03 

        Joachim Friessing      ZTC Zalaegerszegi Tájékoz     hiba         69:10    6             
        Molnár Gyula           BTK Bakonyi Tájfutó Klub     75:47    6     n.i.                  
        Szunyog József dr.     KTK Kőbányai Tájfutó Klub     n.i.         59:06    2             
        Pap László             TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.         66:56    4             
        Jozef Fedor            SOK Sokol Pezinok             hiba          n.i.                  
        Kaptur József          VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.          n.i.                  



M50  (26)                                  

      1 Harkányi Csaba         HAV Havas Szabadidő Klub     46:09    1    42:48    1       88:57 
      2 Gyurkó László          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    50:56    2    49:16    4      100:12 
      3 Kovács Attila          ZSC Zöld Sportok Clubja      51:49    3    48:54    3      100:43 
      4 Horváth György         PSE Postás-Matáv SE          53:56    5    47:13    2      101:09 
      5 Erdélyi Tibor          HSE Hegyisport Szentendre    53:04    4    52:43    6      105:47 
      6 Melkes Antal           SMA Soproni Műegyetemi AC    66:19   10    52:53    7      119:12 
      7 Bunyik László          MEA Miskolci Egyetemi Atl    63:47    7    56:00    9      119:47 
      8 Lux Iván               BEA Budapesti Egyetemi At    60:45    6    59:04   12      119:49 
      9 Szepesi Imre           ARA Alba Regia Atlétikai     66:57   11    57:18   10      124:15 
     10 Ludvig István          MAF Műegyetemi Atlétikai     74:17   15    51:25    5      125:42 
     11 Kóger Gyula            PVM Pécsi Vörös Meteor SK    64:06    8    61:51   14      125:57 
     12 Lovász István          HSP Hidegkúti Spartacus S    69:46   13    57:36   11      127:22 
     13 Kaján László           FMT FŐMTERV SK               67:11   12    62:47   15      129:58 
     14 Juhász István          BOF Budai Ősforrás SC        64:52    9    83:06   19      147:58 
     15 Olajos Ferenc          PSE Postás-Matáv SE          75:48   16    73:44   16      149:32 
     16 Vámos Péter            PSE Postás-Matáv SE          78:02   17    82:01   18      160:03 
     17 Balogh Iván            BEA Budapesti Egyetemi At   116:21   18    80:55   17      197:16 

        Györgyi Zoltán         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf     hiba         61:45   13             
        Hirt Károly            ARA Alba Regia Atlétikai     74:00   14     n.i.                  
        Ládi János             BTK Bakonyi Tájfutó Klub      hiba          n.i.                  
        Bugár József           BOF Budai Ősforrás SC         n.i.         55:48    8             
        Havadtői András        HAV Havas Szabadidő Klub      n.i.          n.i.                  
        Balla Sándor           HSE Hegyisport Szentendre     n.i.          n.i.                  
        Magyar János           MAF Műegyetemi Atlétikai      n.i.          n.i.                  
        Bedő János             MCS Ménfőcsanak TSZ SE        n.i.          n.i.                  
        Franczia Vilmos        MCS Ménfőcsanak TSZ SE        n.i.          n.i.                  



M55  (18)                                  

      1 Boros Zoltán           ESP Egri Spartacus SE        35:42    1    47:28    1       83:10 
      2 Vitéz László           ARA Alba Regia Atlétikai     41:15    2    54:24    2       95:39 
      3 Horváth Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    44:30    4    57:51    4      102:21 
      4 Rétfalvi Lajos         JSS Jánosháza SK             45:15    6    60:37    5      105:52 
      5 Vincze István          TKE ATU Kosice               51:36    7    55:28    3      107:04 
      6 Gyalog László          SPA Tabáni Spartacus Spor    45:09    5    65:26    6      110:35 
      7 Boros András           TSE Törekvés SE              43:44    3    67:33    7      111:17 
      8 Salga István dr.       HSP Hidegkúti Spartacus S    59:41    9    68:53    9      128:34 
      9 Schulek János          FMT FŐMTERV SK               55:00    8    77:43   10      132:43 

        Lázár László           PSE Postás-Matáv SE          63:53   10     hiba                  
        Fluck István           PVM Pécsi Vörös Meteor SK     hiba          n.i.                  
        Sőtér János            PSE Postás-Matáv SE           n.i.         68:17    8             
        Zánkay András          BEA Budapesti Egyetemi At     n.i.          n.i.                  
        Nagy Imre              MCS Ménfőcsanak TSZ SE        n.i.          n.i.                  
        Mudry Ferenc           MSE Megalódusz SE             n.i.          n.i.                  
        Kéri Péter             TSE Törekvés SE               n.i.          n.i.                  
        Tasi Ákos              TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.          n.i.                  
        Kovács András          HBS Honvéd Bottyán SE         n.i.          n.i.                  



M60  (16)                                  

      1 Jelinek István         PSE Postás-Matáv SE          42:22    2    41:35    1       83:57 
      2 Gombkötő Péter dr.     TTE Tipo Tájfutó és Körny    40:59    1    43:51    3       84:50 
      3 Muszély György         BEA Budapesti Egyetemi At    45:28    4    43:55    4       89:23 
      4 Szemler István         TTE Tipo Tájfutó és Körny    48:17    6    42:51    2       91:08 
      5 Kéri Gerzson dr.       OSC Orvosegyetem SC          55:04    8    48:37    5      103:41 
      6 Bányai Attila          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    47:08    5    58:40    8      105:48 
      7 Hargitai István        TTE Tipo Tájfutó és Körny    44:46    3    81:11   12      125:57 
      8 Wengrin István         VTC Veszprémi Tájfutó Clu    66:10   10    68:32   11      134:42 
      9 Ribényi Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    76:51   12    63:40    9      140:31 

        Szecsődi Ákos          BEA Budapesti Egyetemi At     n.i.         53:30    7             
        Nagy Árpád dr.         ETC Egri Testedző Club        n.i.         50:47    6             
        Bálint Sándor dr.      KTK Kőbányai Tájfutó Klub    74:26   11     n.i.                  
        Köblös József          KTX Kőbányai Textil SE        n.i.         66:24   10             
        Nagy Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Körny    64:24    9     n.i.                  
        Horváth Zoltán         ZTC Zalaegerszegi Tájékoz    51:12    7     n.i.                  
        Marton Péter           KTC Kaposvári Tájfutó Klu     n.i.          n.i.                  



M65  (17)                                  

      1 Varga György           POE Pécsi Orvos Egészségü    54:03    4    40:26    1       94:29 
      2 Schell Antal           PSE Postás-Matáv SE          51:19    3    46:45    2       98:04 
      3 Bogdány Miklós         TTE Tipo Tájfutó és Körny    47:34    1    53:59    6      101:33 
      4 Hódossy Béla           TSC Tungsram SC              59:29    6    48:55    4      108:24 
      5 Páhy Tibor             ARA Alba Regia Atlétikai     49:44    2    60:42    7      110:26 
      6 Gönczi Péter           FMT FŐMTERV SK               62:31    7    52:41    5      115:12 
      7 Cserháti József        TSC Tungsram SC              72:44    9    47:18    3      120:02 
      8 Éliás Vilmos           TTE Tipo Tájfutó és Körny    81:54   13    65:40    8      147:34 
      9 Rácz Márton            TTE Tipo Tájfutó és Körny    78:39   11    69:49    9      148:28 
     10 Illés Vilmos           SSC Siketek SC Budapest      79:37   12    74:40   10      154:17 
     11 Müller János           PSE Postás-Matáv SE          78:14   10    76:17   12      154:31 
     12 Tihanyi László dr.     POE Pécsi Orvos Egészségü    95:25   15    74:42   11      170:07 
     13 Vörös István dr.       BEA Budapesti Egyetemi At    82:23   14    97:46   13      180:09 

        Hargitai Miklós        TSC Tungsram SC              70:14    8     hiba                  
        Dudás István           OSC Orvosegyetem SC          58:24    5     n.i.                  
        Vass Tibor             VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.          n.i.                  
        Balogh László          OSC Orvosegyetem SC           n.i.          n.i.                  



W10D  (7)                                  

      1 Egei Petra             TTE Tipo Tájfutó és Körny    41:58    1    44:16    3       86:14 
      2 Weiler Virág           MAF Műegyetemi Atlétikai     42:16    2    46:11    4       88:27 

        Szilágyi Mónika        TSE Törekvés SE               hiba          hiba                  
        Korponai Zsófia        ARA Alba Regia Atlétikai      n.i.         31:27    1             
        Faggyas Réka           VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.         44:06    2             
        Faggyas Petra          VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.         56:02    6             
        Víg Alíz               TSE Törekvés SE                            54:03    5             



W12C  (10)                                 

      1 Salfer Eszter          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    41:48    2    49:09    2       90:57 
      2 Kerényi Szófi Zsófia   KTK Kőbányai Tájfutó Klub    35:43    1    63:01    3       98:44 

        Rába Noémi             JSS Jánosháza SK              hiba         64:07    4             
        Tóth Éva               TSE Törekvés SE               hiba          hiba                  
        Szilágyi Rita          TSE Törekvés SE               hiba          hiba                  
        Szlatényi Dóra         OSC Orvosegyetem SC           n.i.         70:28    7             
        Szomor Beatrix         PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.         65:27    5             
        Székely Kamilla        ARA Alba Regia Atlétikai      n.i.         70:21    6             
        Tóth Krisztina         ARA Alba Regia Atlétikai                   35:23    1             
        Faggyas Eszter         VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.          n.i.                  



W14B  (6)                                  

      1 Koós Brigitta          SDS Salgótarjáni Dornyai     42:02    2    36:56    1       78:58 
      2 Stankovics Beáta       JSS Jánosháza SK             43:01    3    41:07    3       84:08 
      3 Györgyi Hanga          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    48:51    4    39:49    2       88:40 
      4 Schulek Iringó         KTK Kőbányai Tájfutó Klub    40:20    1    54:43    4       95:03 
      5 Kéri Brigitta          VTC Veszprémi Tájfutó Clu   106:31    5    92:05    5      198:36 

        Kovács Filoména        PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.          n.i.                  



W16B  (5)                                  

      1 Korimová Ivana         TKE ATU Kosice               44:28    1    47:30    1       91:58 
      2 Dékány Szilvia         GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    56:29    3    53:38    3      110:07 
      3 Sebők Petra            VHS Veszprémi Honvéd SE      62:16    4    52:01    2      114:17 
      4 Györgyi Csenge         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    55:15    2    59:31    4      114:46 

        Péley Dorottya         PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.          n.i.                  



W18B  (17)                                 

      1 Őry Eszter             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    43:09    2    51:12    2       94:21 
      2 Tena Sakar             MAK OK Maksimir              47:11    6    51:02    1       98:13 
      3 Máthé Fanni            TTE Tipo Tájfutó és Körny    43:34    3    55:20    3       98:54 
      4 Tas Katalin            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf    41:52    1    58:52    5      100:44 
      5 Hlaváciková Erka       KTK Kőbányai Tájfutó Klub    44:05    4    57:54    4      101:59 
      6 Gyurkó Fanni           ARA Alba Regia Atlétikai     46:43    5    59:52    7      106:35 
      7 Barciková Renáta       KTK Kőbányai Tájfutó Klub    49:59    8    59:53    8      109:52 
      8 Koós Diána             SDS Salgótarjáni Dornyai     54:21   13    59:07    6      113:28 
      9 Fenyvesi Laura         KTK Kőbányai Tájfutó Klub    51:34   11    62:42    9      114:16 
     10 Varga Adél             NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    51:33   10    63:53   11      115:26 
     11 Perényi Dóra Roberta   GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    50:48    9    65:51   12      116:39 
     12 Kovács Kinga           ETC Egri Testedző Club       53:47   12    69:02   14      122:49 
     13 Kerényi II. Krisztina  KTK Kőbányai Tájfutó Klub    62:17   15    67:09   13      129:26 
     14 Dékány Andrea          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    59:46   14    71:54   15      131:40 
     15 Szajkó Zsuzsanna       ETC Egri Testedző Club       71:51   16    63:47   10      135:38 
     16 Horváth Hajnalka       ETC Egri Testedző Club       48:58    7    88:05   16      137:03 
     17 Durján Noémi           TSE Törekvés SE              71:54   17    98:21   17      170:15 



W21A  (8)                                  

      1 Rákayová Martina       TKE ATU Kosice               50:39    1    67:00    1      117:39 
      2 Simon Ágnes            ETC Egri Testedző Club       56:51    3    78:04    5      134:55 
      3 Füzy Anna              OSC Orvosegyetem SC          61:54    5    74:32    3      136:26 
      4 Macinská Jana          TKE ATU Kosice               60:02    4    76:32    4      136:34 
      5 Katarina Fedorova      SOK Sokol Pezinok            51:47    2    89:43    6      141:30 
      6 Szivák Ildikó          ARA Alba Regia Atlétikai     68:30    6    94:16    8      162:46 

        Sebők Éva              PVS Pécsi Vasutas SK          n.i.         90:40    7             
        Fekete Zsuzsa          KTK Kőbányai Tájfutó Klub     n.i.         74:00    2             



W21B  (25)                                 

      1 Füzy Judit             OSC Orvosegyetem SC          56:32    2    53:14    1      109:46 
      2 Marosfalvi Mónika      FMT FŐMTERV SK               54:27    1    61:37    7      116:04 
      3 Marosán Ágnes          BEA Budapesti Egyetemi At    62:36    3    68:17   15      130:53 
      4 Daragó Zsófia          ETC Egri Testedző Club       72:23    6    60:53    6      133:16 
      5 Tóthné Schuch Anikó    KTK Kőbányai Tájfutó Klub    68:21    5    67:03   14      135:24 
      6 Dóczi Petra            OSC Orvosegyetem SC          78:28    7    63:40   12      142:08 
      7 Cseresnyés Ágnes       TTE Tipo Tájfutó és Körny    67:23    4    93:02   20      160:25 

        Kiss Teodóra           ETC Egri Testedző Club       82:47    8     hiba                  
        Diósi Anna             BEA Budapesti Egyetemi At     n.i.          hiba                  
        Nagy Krisztina         BEA Budapesti Egyetemi At     n.i.         62:06    9             
        Vaszilev Katalin       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf     n.i.         57:09    3             
        Szunyog Emese          KTK Kőbányai Tájfutó Klub     n.i.         69:50   16             
        Fekete Anikó           KTK Kőbányai Tájfutó Klub     n.i.         55:55    2             
        Tertsch Mónika         KTK Kőbányai Tájfutó Klub     n.i.         77:14   18             
        Tertsch Ágnes          KTK Kőbányai Tájfutó Klub     n.i.         87:23   19             
        Lengyel Andrea         TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.         66:56   13             
        Rácz Mónika            TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.         61:47    8             
        Rácz Alida             TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.         57:57    4             
        Tóth Bettina           KTK Kőbányai Tájfutó Klub     n.i.         71:52   17             
        Pelhős Lívia           TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.         63:19   11             
        Friedrich Orsolya      BEA Budapesti Egyetemi At     n.i.         63:06   10             
        Sváb Emese             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  59:24    5             
        Farkas Fruzsina        TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.          n.i.                  
        Széplaki Erika         VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.          n.i.                  
        Bozsits Szilvia        VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.          n.i.                  



W21BR  (15)                                

      1 Tóth Ágnes             MAF Műegyetemi Atlétikai     57:24    4    48:45    1      106:09 
      2 Pegán Bernadett        VTC Veszprémi Tájfutó Clu    56:41    3    55:32    4      112:13 
      3 Borsiné Petrik Zsuzsa  ARA Alba Regia Atlétikai     53:47    2    64:14    7      118:01 
      4 Csordás Erika          FMT FŐMTERV SK               69:09    7    49:46    2      118:55 
      5 Horváth Klára          VTC Veszprémi Tájfutó Clu    63:46    5    56:09    6      119:55 
      6 Böröcz Ildikó          PAK Paksi SE                 65:31    6    65:51    9      131:22 
      7 Bunyik Emese           MEA Miskolci Egyetemi Atl    52:23    1    85:45   13      138:08 
      8 Ebinger Mónika         KFK KFKI Petőfi Sportkör     73:20    9    75:25   11      148:45 

        Varga Zsuzsa           ZTC Zalaegerszegi Tájékoz     hiba         70:33   10             
        Marosfalvi Eszter      FMT FŐMTERV SK                n.i.         55:53    5             
        Riczel Zsuzsanna       PSE Postás-Matáv SE                        50:30    3             
        Szemler Judit          TTE Tipo Tájfutó és Körny    69:10    8     n.i.                  
        Tukacs Livia           PSE Postás-Matáv SE           n.i.         78:11   12             
        Kovács Eszter          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  65:07    8             
        Kapturné Bíró Anna     VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.          n.i.                  



W21C  (7)                                  

      1 Koósné Nagy Judit      SDS Salgótarjáni Dornyai     37:02    1    41:32    1       78:34 
      2 Daniela Popovic        JAP HPD Japetic              46:03    2    53:47    2       99:50 
      3 Schell Anikó           PSE Postás-Matáv SE          60:34    4    65:43    4      126:17 

        Bajnóczy Rita          FMT FŐMTERV SK                n.i.         67:48    5             
        Mitterer Andrea        BEA Budapesti Egyetemi At     n.i.         55:30    3             
        Bogdány Szilvia        TTE Tipo Tájfutó és Körny    57:37    3     n.i.                  
        Major Eszter           VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.          n.i.                  



W35A  (7)                                  

      1 Mátyás Ildikó          HSE Hegyisport Szentendre    56:13    1    63:57    1      120:10 
      2 Győrffy Gabriella      HSE Hegyisport Szentendre    63:16    2    79:20    3      142:36 
      3 Jenővári Gabriella     HSE Hegyisport Szentendre    63:53    3    90:18    5      154:11 
      4 Karagics Judit         OSC Orvosegyetem SC          75:59    4    91:05    6      167:04 

        Szűcs Judit            ESP Egri Spartacus SE        84:01    5     n.i.                  
        Szabó Andrea           SZV Szegedi Vasutas SE        n.i.         67:53    2             
        Kármán Katalin         HSE Hegyisport Szentendre                  82:05    4             



W40  (6)                                   

      1 Pokk Mariann           ARA Alba Regia Atlétikai     55:20    1    59:08    1      114:28 
      2 Bacsó Piroska          MAF Műegyetemi Atlétikai     63:17    2    69:00    2      132:17 
      3 Halászné L. Ibolya     ETC Egri Testedző Club       83:13    6    73:18    3      156:31 
      4 Ostorics Zsuzsanna     PSE Postás-Matáv SE          82:40    5    84:57    4      167:37 
      5 Vargáné Kocsis Katalin NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    77:41    3    92:34    5      170:15 
      6 Nagy Márta             ARA Alba Regia Atlétikai     82:05    4    96:09    6      178:14 



W45  (6)                                   

      1 Mező Éva               PVM Pécsi Vörös Meteor SK    54:51    1    54:58    1      109:49 
      2 Serák Katalin          ARA Alba Regia Atlétikai     58:06    2    61:05    2      119:11 

        Pápainé Poós Ildikó    ARA Alba Regia Atlétikai      n.i.         74:47    3             
        Gösswein Judit         PSE Postás-Matáv SE           n.i.         75:51    4             
        Fent Marianne          ARA Alba Regia Atlétikai      n.i.          n.i.                  
        Harasta Mónika         FMT FŐMTERV SK                n.i.          n.i.                  



W50  (4)                                   

      1 Novotni Tiborné        BME Balassagyarmati MEDOS    46:40    1    72:21    2      119:01 
      2 Boros Marianna         TSE Törekvés SE             107:31    2   131:21    3      238:52 

        Hegedüs Ágnes          BEA Budapesti Egyetemi At     n.i.         49:54    1             
        Benga Andrásné         PVM Pécsi Vörös Meteor SK     n.i.          n.i.                  



W55  (9)                                   

      1 Cser Krisztina         FMT FŐMTERV SK               53:01    1    50:28    1      103:29 
      2 Schell Antalné         PSE Postás-Matáv SE          58:14    3    56:41    3      114:55 
      3 Hanusz Mária           OSC Orvosegyetem SC          64:20    5    64:10    4      128:30 
      4 Wengrin Istvánné       VTC Veszprémi Tájfutó Clu    65:03    6   116:31    6      181:34 
      5 Éliás Vilmosné         TTE Tipo Tájfutó és Körny    92:17    7    96:32    5      188:49 

        Schulek Andrea         FMT FŐMTERV SK               55:57    2     n.i.                  
        Bálint Sándorné dr.    KTK Kőbányai Tájfutó Klub    61:28    4     n.i.                  
        Farkas Anna            PSE Postás-Matáv SE           n.i.         52:57    2             
        Szabados Magdolna      KTC Kaposvári Tájfutó Klu     n.i.          n.i.                  



Open advanced  (27)                        

      1 Hegedűs Károly         TTE Tipo Tájfutó és Körny    55:26    2    50:10    5      105:36 
      2 Tápai József           ATK Acélszív Triatlon Klu    55:11    1    52:47    6      107:58 
      3 Sódor István dr.       OSC Orvosegyetem SC          55:47    3    58:24    8      114:11 
      4 Nyögéri Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub    63:11    5    59:55   10      123:06 
      5 Krolopp Frigyes        HSP Hidegkúti Spartacus S    63:41    6    64:47   14      128:28 
      6 Klein Pál              ATK Acélszív Triatlon Klu    81:29   10    61:57   12      143:26 
      7 Lubos Vojtko           TBB TBB                      78:41    9    74:54   18      153:35 

        Tóth II. Zoltán        KTK Kőbányai Tájfutó Klub     hiba         72:42   17             
        Karsai Klára           OSC Orvosegyetem SC           hiba         71:48   16             
        Serák János            BMG Babits Mihály Gimnázi    83:14   11     n.i.                  
        Nagy Gergő             SZV Szegedi Vasutas SE                     37:12    1             
        Faggyas László         VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.         48:56    4             
        Heck Zsófia            KOS Hegyvidék-KFKI Optimi    67:03    7     n.i.                  
        Szöllősi Zoltán        ATK Acélszív Triatlon Klu    99:05   12     hiba                  
        Bősze Csaba            EK Egyesületen kívüli                     103:05   20             
        Váradi Ferenc          ATK Acélszív Triatlon Klu     n.i.          hiba                  
        Róth Tibor             ATK Acélszív Triatlon Klu     n.i.         69:18   15             
        Ádám András            ARA Alba Regia Atlétikai     59:36    4     n.i.                  
        Albert Gáspár          BEA Budapesti Egyetemi At                  45:27    2             
        Nagy Kristóf           SPA Tabáni Spartacus Spor                  64:35   13             
        Faragó Gergely         EK Egyesületen kívüli                      81:14   19             
        Gerely Ferenc          SMA Soproni Műegyetemi AC                  46:56    3             
        Antal Kristóf          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  59:50    9             
        Madarassy Mária        BEA Budapesti Egyetemi At    73:10    8     n.i.                  
        Batta István           TTE Tipo Tájfutó és Körny                  56:26    7             
        Varga János            MAF Műegyetemi Atlétikai                   61:08   11             
        Wengrin Ágnes          VHS Veszprémi Honvéd SE       n.i.          n.i.                  



Open beginner  (15)                        

      1 Liszka Krisztián       GYO Gyöngyösi Tájutó Klub    27:18    1    26:26    1       53:44 
      2 Lukács Veronika        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő    32:38    2    38:54    6       71:32 
      3 Auer Hajnalka          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    36:56    5    35:39    3       72:35 
      3 Kishalmi Tamás         VTC Veszprémi Tájfutó Clu    35:35    4    37:00    5       72:35 
      5 Burján Dávid           TSE Törekvés SE              34:01    3    42:11    8       76:12 

        Dorner László          ESP Egri Spartacus SE        41:48    6     hiba                  
        Kolozs Mária           EK Egyesületen kívüli                      77:15   11             
        Tősér Norbert          TTE Tipo Tájfutó és Körny     n.i.         45:17    9             
        Róth Tibor             ATK Acélszív Triatlon Klu    50:17    8     n.i.                  
        Horváth Zoltánné       TSE Törekvés SE               n.i.         33:48    2             
        Kovács Béla            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  47:22   10             
        Kármán Gergely         KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  39:09    7             
        Hauser Krisztián       BTK Bakonyi Tájfutó Klub     44:46    7     n.i.                  
        Neubrandt Róbert       TTE Tipo Tájfutó és Körny                 140:28   12             
        Vaszilievits Balázs    EK Egyesületen kívüli                      36:34    4