Orbán Balázs emlékverseny 2005 - 3Sz8Sze 2005.03.23. 23:26
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

Hely Rajtsz    Idő Név                         Szül  SI dugó       Klub                                



 Szarvas (deer)  (63)          5.530 km   15 ep            

   1         24:17 Forrai Gábor                 79     45177       HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club  
   2         24:49 Forrai Miklós                79     45179       HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club  
   3         25:27 Somogyi Péter                87     46024       GGD GGD                             
   4         25:32 Sárecz Lajos                 76    411911       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut  
   5         26:13 Marton János                 68     45347       HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K  
   6         26:16 Kocsik Árpád                 73       956       ETC Egri Testedző Club              
   7         26:28 Laki Balázs                  77      4456       MSE Megalódusz SE                   
   8         26:48 Miháczi Zoltán               67      4470       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   
   9         27:00 Zai Bálint                   86     45737       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
  10         27:15 Vellner Gábor                90    232763       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
  11         27:18 Morandini Viktor             87    307504       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
  12         27:26 Harkányi Árpád               83     45934       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   
  13         27:32 Kovács Balázs                67    500570       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
  14         27:50 Jankó Tamás                  58      4485       HSE Hegyisport Szentendre SE        
  15         28:14 Gyimesi Zoltán               72     45141       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   
  16         29:14 Szunyog József dr.           54      5616       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  17         29:31 Szlávik Zoltán dr.           73    232752       KFK KFKI Petőfi Sportkör            
  18         29:34 Néda László                  72    416668       HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K  
  19         29:38 Kiss György ifj.             74    232781       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
  20         29:44 Harkányi Csaba               55      5611       HAV Havas Szabadidő Klub            
  21         30:12 Görözdi Máté                 83     45726       GGD GGD                             
  21         30:12 Holluby András               71     46088       PSE Postás-Matáv SE                 
  23         30:40 Morandini Kristóf Márk       84    416627       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
  24         30:52 Somogyi Gábor                       45724       GGD GGD                             
  25         31:03 Nemesházi László             60      4497       PSE Postás-Matáv SE                 
  26         31:09 Kolláth Gábor                52     45703       SFC Széchenyi István Egyetem Sport  
  27         31:39 Szepesi Imre                 55     45264       ARA Alba Regia Atlétikai Klub       
  28         31:40 Mátyás Ildikó                63    700001       HSE Hegyisport Szentendre SE        
  29         31:51 Sali István                         45759       NOK NOK                             
  30         32:29 Sváb Emese                   74     45110       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  31         32:53 Schell Antal ifj.            69     45537       PSE Postás-Matáv SE                 
  32         34:01 Hegedüs András               50      6770       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
  33         34:06 Pethő Sándor                        45717       EK Egyesületen kívüli               
  34         34:11 Zentai László                59     45533       HSE Hegyisport Szentendre SE        
  35         34:20 Tibay Ilona                  90    233692       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
  36         35:23 Kaján László                 51    411902       FMT FŐMTERV SK                      
  37         35:24 Tölgyesi Renátó              92     45728       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
  38         35:33 Holper Antónia               68    411930       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   
  39         35:47 Bacsó Piroska                61     46100       MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba  
  40         36:08 Nagy Krisztina               76     45372       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
  41         37:15 Tósaki Zoltán                78    232792       FMT FŐMTERV SK                      
  42         38:19 Urbán András                 60    232759       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
  43         38:23 Kiss Zsolt                   57     45716       TSE Törekvés SE                     
  44         38:26 Lux Iván                     46    500560       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
  45         38:27 Győri János Attila                  45713       GEA GEA                             
  46         38:30 Gerely Ferenc                44    307777       SMA Soproni Műegyetemi AC           
  47         39:17 Bortel László                       45718       EK Egyesületen kívüli               
  48         40:45 Vida István                  47      5617       OSC Orvosegyetem SC                 
  49         41:08 Hegedűs Gergely              89     45753       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  50         41:29 Zentai Ármin                 89     45538       HSE Hegyisport Szentendre SE        
  51         42:24 Hegedűs Béla                 60     45754       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  52         42:29 Braun János                  59       963       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
  53         43:11 Oszkó László                 65    800002       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru  
  54         43:19 Gerő Zsolt                   41     45705       ALP Energia Vasas Alpesi Rózsa SE   
  55         43:28 Hargitai István              43    411927       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   
  56         46:09 Tertsch Ágnes                80    232768       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  57         47:06 Lohász Márton                42    416652       ODS Országos Diáksport Egyesület    
  58         47:24 Bálint Sándor dr.            44      5618       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  59         47:31 Nyögéri Imre                 36      5621       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  60         47:33 Horváth Imre                 53       950       BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg  
  61         55:38 Nagy Lajos                          45709       VMS VMS                             
  62         64:46 Kolozs Mária                        45725       EK Egyesületen kívüli               

  VK         27:52 Gyimesi Zoltán (2.)          72     45762       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   



 Őz (roe)  (42)                3.800 km   14 ep            

   1         22:31 Vellner Gábor (2.)           90     45758       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
   2         23:45 Serestey Áron                72     45568       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut  
   3         24:09 Schell Antal ifj. (2.)       69     45761       PSE Postás-Matáv SE                 
   4         25:00 Fleischer Orsolya            89     45735       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
   5         25:21 Erdélyi Tibor                53      4477       HSE Hegyisport Szentendre SE        
   6         26:16 Farkas Gábor                        45702       EK Egyesületen kívüli               
   7         27:16 Fleischer Zsófia             89     45736       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
   8         27:29 Mihályi Szabolcs                    45701       EK Egyesületen kívüli               
   9         28:01 Szabadi Ildikó                      45711       EK Egyesületen kívüli               
  10         28:20 Krolopp Frigyes                    232762       HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K  
  11         28:45 Nagy Albert                  43     45721       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
  12         28:48 Kovács Béla                         45723       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  13         29:25 Gombkötő Péter dr.           44     45138       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   
  14         29:36 Hegedüs Ágnes                49     45196       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
  15         30:28 Hidvégi Attila                      45720       EK Egyesületen kívüli               
  15         30:28 Viszkok Beatrix              82     45747       RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE       
  17         30:42 Bíró Aletta                  47     45481       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
  18         31:12 Cserteg István               38     45461       TSC Tungsram SC                     
  19         32:04 Orbán János                  56     45746       RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE       
  20         32:16 Szecsődi Ákos                42     45498       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
  21         32:42 Nagy Gábor                   43     45494       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   
  22         32:47 Kovács Eszter                      411931       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  23         33:07 Sándor István                      307567       OSC Orvosegyetem SC                 
  24         33:42 Ágoston Erika                66     45364       PSE Postás-Matáv SE                 
  25         34:35 Lázár László                 48       897       PSE Postás-Matáv SE                 
  26         35:13 Madarassy Mária              74       962       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
  27         36:22 Hajdú Kálmán                        45748       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     
  28         36:56 Németh Alajos                37    307742       PSE Postás-Matáv SE                 
  29         37:08 Ribényi Imre                 42      5627       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  30         37:21 Borszéki Erika               77     45752       SSC Siketek SC Budapest             
  31         38:32 Köblös József                41     45402       KTX Kőbányai Textil SE              
  32         39:49 Hidvégi Tamás                       45719       EK Egyesületen kívüli               
  33         39:50 Fábián Ibolya                54     45714       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
  34         40:36 Tőkés József                 43    233532       TSC Tungsram SC                     
  35         40:46 Ódor Viktória                72     46125       FMT FŐMTERV SK                      
  36         41:10 Sváb Lászlóné                43    411921       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  37         45:06 Pataki Zsolt                 37    233633       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
  38         45:40 Müller János                 40    411940       PSE Postás-Matáv SE                 
  39         56:23 Óhegyi Albin                 37    307791       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  

              hiba Ipsics László                       45742       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru  
              hiba Fábics Ferenc                42     45751       PSE Postás-Matáv SE                 
              hiba Karsai Klára                 52     45422       OSC Orvosegyetem SC                 



 Kacsa (duck)  (21)            3.700 km   11 ep            

   1         17:12 Vellner Gábor (3.)           90     45765       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
   2         18:20 Marosán Dávid                75     45195       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
   3         19:39 Simon Tamás                  73      5624       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
   4         19:53 Ács Gábor                    71     45567       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut  
   5         21:52 Marosán Ágnes                77     45194       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
   6         22:31 Bacsó Piroska (2.)           61     45763       MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba  
   7         24:13 Németh Kinga                 88     45731       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
   8         24:25 Fleischer Kata               90     45730       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
   9         24:54 Ebinger Mónika               70    232801       KFK KFKI Petőfi Sportkör            
  10         25:04 Németh Luca                  91     45732       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
  11         26:26 Staszny Balázs                      45756       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru  
  12         26:27 Kerényi Krisztina            88    233624       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
  13         26:41 Henk Zsófia                  88     45733       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     
  14         28:29 Schell Antal                 39      4491       PSE Postás-Matáv SE                 
  15         29:32 Novotni Tiborné              52       968       BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       
  16         29:38 Orosz Katalin                74    233542       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut  
  17         32:48 Oszkó Attila                 94    236368       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru  
  18         33:00 Benga Andrásné               52     45499       PVM Pécsi Vörös Meteor SK           
  19         40:50 Oszkó Dóra                   92     45764       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru  
  20         46:54 Juhász Márk                         45745       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru  
  21         47:23 Vitárius Bence               93     45744       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru  



 Liba (goose)  (26)            2.270 km   8 ep             

   1         10:21 Vellner Gábor (4.)           90     45770       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
   2         14:05 Tüske Márton                 74     45766       SSC Siketek SC Budapest             
   3         14:18 Bérczes Zsigmond             92     45729       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
   4         15:46 Karsai Klára (2.)            52     45768       OSC Orvosegyetem SC                 
   5         16:27 Turschl Bence                      307599       FLF Fehérlófia SE                   
   6         16:29 Illés Bence                         45769       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
   7         17:04 Tertsch Ágnes (2.)           80     45755       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
   8         18:26 Buncsik János                34     45365       PSE Postás-Matáv SE                 
   9         18:38 Diósi Anna                   76     45771       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  
  10         18:58 Auer Hajnalka                78    233671       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  11         20:29 Tóth Józsefné                51     45408       HAV Havas Szabadidő Klub            
  12         20:41 Markovich Zsiga                     45208       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru  
  13         21:02 Schell Antalné               42      4492       PSE Postás-Matáv SE                 
  14         21:18 Nemes Réka                   63    307793       EK Egyesületen kívüli               
  15         21:45 Hajdú Marcell                92    411954       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     
  16         23:22 Hajdú Szása                        233564       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     
  17         23:34 Tenk Lőrinc                  96     45712       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru  
  18         23:52 Sipos Judit                         45722       HSE Hegyisport Szentendre SE        
  19         24:58 Ács Bálint                          45767       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut  
  20         28:18 Bálint Sándorné dr.          44    233694       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  21         30:17 Balogh László                22     45704       OSC Orvosegyetem SC                 
  22         30:47 Bugya Györgyné                      45727       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           
  23         38:58 Ipsics Péter                        45741       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru  
  24         43:13 Tölgyesi Blanka                     45734       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  
  25         60:26 Rákóczi Petra                       45738       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru  
  26         71:18 Ipsics Viktória                     45740       MAC Margitszigeti Atlétikai Centru