Bp. Hosszútávú Bajnokság - Optimista KupaV 2005. 03. 27. 7:27
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Név                        Klub                              Idő 



F14B  (10)                                 

    1 Nyíri Dániel               SPA Tabáni Spartacus Sport és   40:54 
    2 Tölgyesi Renátó            SPA Tabáni Spartacus Sport és   40:55 
    3 Bérczes Zsigmond           SPA Tabáni Spartacus Sport és   40:58 
    4 Incze Márton               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    44:10 
    5 Schulek Iringó             KTK Kőbányai Tájfutó Klub       44:49 
    6 Hajdu Marcell              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    50:43 
    7 Hajdú Szása                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    53:24 
    8 Szente András              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    68:29 

      Tóth Darinka               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     n.i. 
      Sveiczer Attila            SPA Tabáni Spartacus Sport és    n.i. 



F16C  (6)                                  

    1 Vellner Gábor              SPA Tabáni Spartacus Sport és   32:40 
    2 Hegedüs Gergely            KTK Kőbányai Tájfutó Klub       43:22 
    3 Farsang Viktória           SPA Tabáni Spartacus Sport és   47:37 
    4 Kovács Júlia Virág         KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    56:45 

      Kósik Gergely              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     n.i. 
      Faragó János               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     n.i. 



F18B  (12)                                 

    1 Morandini Viktor           SPA Tabáni Spartacus Sport és  106:40 
    2 Pálvölgyi Zoltán           SPA Tabáni Spartacus Sport és  112:41 
    3 Gidofalvy Szabolcs         KTK Kőbányai Tájfutó Klub      128:10 
    4 Fráter Tamás               SPA Tabáni Spartacus Sport és  128:11 
    5 Szabó Márk                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      146:16 
    6 Szucsányi Sebestyén        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   156:50 
    6 Beöthy Ádám                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   156:50 
    8 Tihanyi Benedek            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   157:03 
    8 Tihanyi Tamás              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   157:03 

      Incze Zsombor              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     hiba 
      Szente Márk                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     hiba 
      Ternák Attila              ODS Országos Diáksport Egyesü    n.i. 



F20A  (3)                                  

    1 Zai Bálint                 SPA Tabáni Spartacus Sport és  118:17 
    2 Horváth Zoltán             TSE Törekvés SE                139:12 
    3 Karajz Csaba               ODS Országos Diáksport Egyesü  148:06 



F21A  (14)                                 

    1 Forrai Gábor               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó  114:08 
    2 Werner Péter               CBD Ceglédi Bem Vasutas        128:39 
    3 Forrai Miklós              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó  129:47 
    4 Gyalog Zoltán              SPA Tabáni Spartacus Sport és  133:56 
    5 Miháczi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környezet  134:21 
    6 Gyimesi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környezet  140:36 
    7 Szóka Attila               VBT Veszprémi Bridzs és Tájék  144:19 
    8 Mihályi Ferenc             JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc  150:51 
    9 Farkas Viktor              HRF Szolnoki Honvéd Sportegye  153:29 
   10 Ruff Róbert                SSC Siketek SC Budapest        185:21 
   11 Ludvig Péter               KTK Kőbányai Tájfutó Klub      186:25 
   12 Karajz Balázs              ODS Országos Diáksport Egyesü  206:55 

      Harkányi Nándor            KTK Kőbányai Tájfutó Klub        hiba 
      Gábor József               CBD Ceglédi Bem Vasutas          n.i. 



F21C  (12)                                 

    1 Morandini Kristóf Márk     SPA Tabáni Spartacus Sport és   37:29 
    2 Balla S. Botond            HSE Hegyisport Szentendre SE    47:44 
    3 Németi Tamás               RTE Rendőr Testedző Egylet      48:11 
    4 Kalmár János               PSE Postás-Matáv SE             48:20 
    5 Pula János                 PSE Postás-Matáv SE             48:28 
    6 Németh György dr.          PTX Pápai Tájfutó SE            48:53 
    7 Szebeli István             PSE Postás-Matáv SE             51:37 
    8 Kiss Zsolt                 TSE Törekvés SE                 51:38 
    9 Pusztai Tibor              SSC Siketek SC Budapest         52:29 
   10 Héjjas Zoltán              DTC Diósgyőri Tájfutó Club     153:06 
   11 Héjjas Attila              DTC Diósgyőri Tájfutó Club     153:17 

      Németh Máté                PTX Pápai Tájfutó SE             n.i. 



F35A  (8)                                  

    1 Szőcs László               HSP Hidegkúti Spartacus Sport   88:04 
    2 Jankó Tamás                HSE Hegyisport Szentendre SE    94:09 
    3 Schwendtner Erik           KTK Kőbányai Tájfutó Klub      109:17 
    4 Angyal Gábor               ARA Alba Regia Atlétikai Klub  114:52 
    5 Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atléti  130:31 
    6 Tóth Gergely               EK EK                          145:30 

      Molnár Csaba               KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i. 
      Szitter Attila             KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i. 



F45  (6)                                   

    1 Szunyog József dr.         KTK Kőbányai Tájfutó Klub       77:30 
    2 Nemesházi László           PSE Postás-Matáv SE             79:54 
    3 Fehér Mihály               HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   83:53 
    4 Gadó György                OSC Orvosegyetem SC             92:19 
    5 Hegedüs Zoltán             OSC Orvosegyetem SC            100:10 
    6 Hegedüs Béla               KTK Kőbányai Tájfutó Klub      130:41 



F50  (7)                                   

    1 Harkányi Csaba             HAV Havas Szabadidő Klub        75:55 
    2 Gyurkó László              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       78:37 
    3 Bacsó Attila               HER Herkules SE Balatonalmádi   86:32 
    4 Szepesi Imre               ARA Alba Regia Atlétikai Klub   93:46 
    5 Scultéty Gábor             BOF Budai Ősforrás SC          110:57 
    6 Horváth Imre               BAL Budapesti Asztali-labdarú  117:16 
    7 Nick József dr.            PTX Pápai Tájfutó SE           131:22 



F55  (3)                                   

    1 Szabó Gábor                KTK Kőbányai Tájfutó Klub       90:33 
    2 Kardos Ferenc Dr.          OSC Orvosegyetem SC            114:19 

      Homoki Géza                BEA Budapesti Egyetemi Atléti    n.i. 



F60  (7)                                   

    1 Jelinek István             PSE Postás-Matáv SE             62:57 
    2 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   68:05 
    3 Kéri Gerzson dr.           OSC Orvosegyetem SC             77:20 
    4 Fábics Ferenc              PSE Postás-Matáv SE            150:11 

      Mohácsi József             HAV Havas Szabadidő Klub         n.i. 
      Ribényi Imre               KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i. 
      Hargitai István            TTE Tipo Tájfutó és Környezet    n.i. 



F65  (8)                                   

    1 Schell Antal               PSE Postás-Matáv SE             75:05 
    2 Hargitai Miklós            TSC Tungsram SC                 89:48 
    3 Hódossy Béla               TSC Tungsram SC                 90:38 
    4 Müller János               PSE Postás-Matáv SE             90:46 
    5 Illés Vilmos               SSC Siketek SC Budapest         99:09 
    6 Rácz Márton                TTE Tipo Tájfutó és Környezet  132:22 

      Nyögéri Imre               KTK Kőbányai Tájfutó Klub        hiba 
      Laczkó Tamás               TSE Törekvés SE                  n.i. 



F70  (5)                                   

    1 Buncsik János              PSE Postás-Matáv SE             53:22 
    2 Éliás Vilmos               TTE Tipo Tájfutó és Környezet   60:07 
    3 Balla Sándor               KFK KFKI Petőfi Sportkör        66:33 
    4 Weress Kálmán              TTE Tipo Tájfutó és Környezet   68:23 

      Dudás István               OSC Orvosegyetem SC              n.i. 



N18B  (12)                                 

    1 Tibay Ilona                SPA Tabáni Spartacus Sport és   76:53 
    2 Gyurkó Fanni               ARA Alba Regia Atlétikai Klub   83:59 
    3 Henk Zsófia                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    89:48 
    4 Fogarasi Lívia             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    89:50 
    5 Kerényi II. Krisztina      KTK Kőbányai Tájfutó Klub       90:58 
    6 Henk Zsuzsanna             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    96:14 
    7 Németh Anna                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   122:16 

      Horváth Hajnalka           ETC Egri Testedző Club           n.i. 
      Erdei Zsófia               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     n.i. 
      Boza Katalin               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     n.i. 
      Balogh Imola               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     n.i. 
      Gyalog Zsófia              SPA Tabáni Spartacus Sport és    n.i. 



N21A  (10)                                 

    1 Fekete Zsuzsa              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      107:08 
    2 Holper Antónia             TTE Tipo Tájfutó és Környezet  126:50 
    3 Kövér Csilla               DIS Demokratikus Ifjúsági Szö  152:15 
    4 Tóth Bettina               KTK Kőbányai Tájfutó Klub      160:53 
    5 Koródi Marianna            HRF Szolnoki Honvéd Sportegye  181:57 
    5 Tertsch Ágnes              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      181:57 

      Zánkay András              BEA Budapesti Egyetemi Atléti    Disq 
      Szunyog Emese              KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i. 
      Tóthné Schuch Anikó        KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i. 
      Szabó Anita                CBD Ceglédi Bem Vasutas          n.i. 



N21C  (7)                                  

    1 Illinger Enikő             ODS Országos Diáksport Egyesü   49:37 
    2 Ebinger Mónika             KFK KFKI Petőfi Sportkör        53:01 
    3 Nick Brigitta              PTX Pápai Tájfutó SE            53:08 
    4 Blum Réka                  RTE Rendőr Testedző Egylet      57:44 
    5 Szalai Katalin             HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   59:46 
    6 Kovács Ágnes               EK EK                          153:11 

      Hoór Anikó                 ESP Egri Spartacus SE            n.i. 



N40  (4)                                   

    1 Szűcs Judit                ESP Egri Spartacus SE          104:21 
    2 Horváth Zoltánné           TSE Törekvés SE                143:59 
    3 Nemesházi Lászlóné         PSE Postás-Matáv SE            144:01 

      Nickné Laczkó Mária        PTX Pápai Tájfutó SE             n.i. 



N50  (3)                                   

    1 Keszthelyi Ildikó          PSE Postás-Matáv SE             54:53 
    2 Kiss Júlia                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       59:40 
    3 Szabó Zsuzsanna            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    62:08 



N55  (6)                                   

    1 Korik Vera                 PSE Postás-Matáv SE             41:18 
    2 Schell Antalné             PSE Postás-Matáv SE             61:42 
    3 Hanusz Mária               OSC Orvosegyetem SC             62:00 
    4 Törteli Ildikó             CBD Ceglédi Bem Vasutas         68:06 
    5 Éliás Vilmosné             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   76:48 

      Komár Béláné               HER Herkules SE Balatonalmádi    n.i.