Békás KupaV 2005. 04. 03. 13:04
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Név                        Klub                              Idő 



Varangy  (47)  0.000 km   23 ep            

    1 Sárecz Lajos               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   32:20 
    1 Werner Péter               CBD Ceglédi Bem Vasutas         32:20 
    3 Marton János               HSP Hidegkúti Spartacus Sport   32:44 
    4 Nagy Bence                 SZV Szegedi Vasutas SE          32:57 
    5 Szabó Imre                 CBD Ceglédi Bem Vasutas         33:25 
    6 Kisvölcsey Ákos            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    33:27 
    7 Bánki Zoltán               SZV Szegedi Vasutas SE          34:15 
    8 Jankó Tamás                HSE Hegyisport Szentendre SE    34:36 
    9 Miháczi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   34:47 
   10 Szőcs László               HSP Hidegkúti Spartacus Sport   36:13 
   11 Holluby András             PSE Postás-Matáv SE             36:24 
   12 Kiss György ifj.           BEA Budapesti Egyetemi Atléti   36:34 
   13 Gyimesi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   36:48 
   14 Mátyás Ildikó              HSE Hegyisport Szentendre SE    37:24 
   15 Szlávik Zoltán dr.         KFK KFKI Petőfi Sportkör        38:53 
   16 Kolláth Gábor              SFC Széchenyi István Egyetem    39:22 
   17 Gyurkó László              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       39:38 
   18 Csanádi János              ALP Energia Vasas Alpesi Rózs   39:55 
   19 Nemesházi László           PSE Postás-Matáv SE             40:16 
   20 Szepesi Imre               ARA Alba Regia Atlétikai Klub   40:49 
   21 Schell Antal ifj.          PSE Postás-Matáv SE             41:50 
   22 Szunyog József dr.         KTK Kőbányai Tájfutó Klub       42:23 
   23 Szabó István               EK Egyesületen kívüli           42:26 
   24 Hegedüs Ábel               BEA Budapesti Egyetemi Atléti   42:36 
   25 Zentai László              HSE Hegyisport Szentendre SE    42:37 
   26 Illés Péter                HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   42:55 
   27 Hegedüs András             BEA Budapesti Egyetemi Atléti   43:08 
   28 Matics Gyula               MAF Műegyetemi Atlétikai és F   43:52 
   29 Gyurkó Fanni               ARA Alba Regia Atlétikai Klub   43:53 
   30 Sváb Emese                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       44:20 
   31 Kiss Zsolt                 TSE Törekvés SE                 44:23 
   32 Pető Sándor                EK Egyesületen kívüli           44:37 
   33 Holper Antónia             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   45:02 
   34 Bacsó Piroska              MAF Műegyetemi Atlétikai és F   45:36 
   35 Kaján László               FMT FŐMTERV SK                  45:52 
   36 Vellner Gábor              SPA Tabáni Spartacus Sport és   46:01 
   37 Tölgyesi Renátó            SPA Tabáni Spartacus Sport és   50:25 
   38 Győri János Attila         GEA GEA                         52:37 
   39 Hegedűs Béla               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       53:19 
   40 Vida István                OSC Orvosegyetem SC             53:34 
   41 Hegedűs Gergely            KTK Kőbányai Tájfutó Klub       57:00 
   42 Válas Péter                EK Egyesületen kívüli           59:57 
   43 Horváth Imre               BAL Budapesti Asztali-labdarú   61:05 
   44 Elek Ádám                  BAL Budapesti Asztali-labdarú   61:47 
   45 Sáfár Balázs               BAL Budapesti Asztali-labdarú   61:49 
   46 Tertsch Ágnes              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       63:03 
   47 Kolozs Mária               EK Egyesületen kívüli           84:12 



Levelibéka  (5 0.000 km   16 ep            

    1 Mats Haldin                FIN FIN                         19:04 
    2 Vellner Gábor              SPA Tabáni Spartacus Sport és   22:09 
    3 Fráter Tamás               SPA Tabáni Spartacus Sport és   22:24 
    4 Zai Bálint                 SPA Tabáni Spartacus Sport és   23:05 
    5 Ács Gábor                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   23:44 
    6 Serestey Áron              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   23:49 
    7 Kerényi Dénes              HSE Hegyisport Szentendre SE    24:17 
    8 Tibay Ilona                SPA Tabáni Spartacus Sport és   25:02 
    9 Zsebeházy Eszter           KTK Kőbányai Tájfutó Klub       25:07 
   10 Bacsó Attila               HER Herkules SE Balatonalmádi   25:33 
   11 Jenővári Gabriella         HSE Hegyisport Szentendre SE    26:53 
   12 Muszély György             BEA Budapesti Egyetemi Atléti   27:07 
   13 Bíró Fruzsina              BEA Budapesti Egyetemi Atléti   28:57 
   14 Nagy Albert                SPA Tabáni Spartacus Sport és   28:59 
   15 Szabadi Ildikó             EK Egyesületen kívüli           29:17 
   16 Erdélyi Tibor              HSE Hegyisport Szentendre SE    29:21 
   17 Ebinger Mónika             KFK KFKI Petőfi Sportkör        29:23 
   18 Tüske Márton               SSC Siketek SC Budapest         29:33 
   19 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   30:23 
   20 Ipsics László              MAC Margitszigeti Atlétikai C   31:09 
   21 Lux Iván                   BEA Budapesti Egyetemi Atléti   31:24 
   22 Kovács Béla                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   31:27 
   23 Fleischer Kata             SPA Tabáni Spartacus Sport és   32:29 
   24 Sódor István dr.           OSC Orvosegyetem SC             32:54 
   25 Orbán János                RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE   32:58 
   26 Hargitai Ernő              RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE   33:05 
   27 Lohász Márton              ODS Országos Diáksport Egyesü   33:17 
   28 Hegyi András               ARA Alba Regia Atlétikai Klub   33:29 
   29 Bíró Aletta                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   33:36 
   30 Sasvári Ildikó             DTC Diósgyőri Tájfutó Club      34:22 
   31 Hidvégi Attila             EK Egyesületen kívüli           34:31 
   32 Kovács Eszter              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       34:33 
   33 Kerényi II. Krisztina      KTK Kőbányai Tájfutó Klub       35:06 
   34 Krolopp Frigyes            HSP Hidegkúti Spartacus Sport   35:07 
   35 Nagy Gábor                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   35:13 
   36 Novotni Tiborné            BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   35:46 
   37 Németh Alajos              PSE Postás-Matáv SE             36:07 
   38 Karsai Klára               OSC Orvosegyetem SC             36:25 
   39 Rupert Péter               EK Egyesületen kívüli           36:41 
   40 Holluby Andor              PSE Postás-Matáv SE             37:02 
   41 Borszéki Erika             SSC Siketek SC Budapest         37:06 
   42 Cserteg István             TSC Tungsram SC                 38:46 
   43 Ódor Viktória              FMT FŐMTERV SK                  39:11 
   44 Kovács Gábor               EK Egyesületen kívüli           39:19 
   45 Hódossy Béla               TSC Tungsram SC                 40:01 
   46 Benga Andrásné             PVM Pécsi Vörös Meteor SK       40:57 
   47 Tóth Péter                 ODS Országos Diáksport Egyesü   41:05 
   48 Ribényi Imre               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       42:00 
   49 Hidvégi Tamás              EK Egyesületen kívüli           42:02 
   49 Bálint Sándor dr.          KTK Kőbányai Tájfutó Klub       42:02 
   51 Illés Vilmos               SSC Siketek SC Budapest         45:01 
   52 Fábics Ferenc              PSE Postás-Matáv SE             53:28 
   53 Fazekas Andrea             EK Egyesületen kívüli           55:01 
   54 Poser Márk                 SPA Tabáni Spartacus Sport és   57:58 
   55 Rácz Márton                TTE Tipo Tájfutó és Környezet   62:28 



Ebihal  (34)   0.000 km   9 ep             

    1 Morandini Viktor           SPA Tabáni Spartacus Sport és   12:42 
    2 Németh László              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    17:53 
    3 Bérczes Zsigmond           SPA Tabáni Spartacus Sport és   18:10 
    4 Sweicziger Zsiga           SPA Tabáni Spartacus Sport és   19:05 
    5 Hegedűs Gergely            KTK Kőbányai Tájfutó Klub       19:37 
    6 Nyögéri Imre               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       20:16 
    7 Rákóczi Petra              MAC Margitszigeti Atlétikai C   20:21 
    8 Németh Anna                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    20:49 
    9 Orosz Katalin              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   20:50 
   10 Schell Antal               PSE Postás-Matáv SE             20:51 
   11 Oroszné Tóth Zsuzsanna     KTK Kőbányai Tájfutó Klub       21:37 
   12 Fábián Ibolya              SPA Tabáni Spartacus Sport és   22:23 
   13 Hajdú Kálmán               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    22:43 
   14 Buncsik János              PSE Postás-Matáv SE             22:54 
   15 Tóth Józsefné              HAV Havas Szabadidő Klub        23:16 
   16 Hajdú Szása                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    24:36 
   17 Sipos Judit                HSE Hegyisport Szentendre SE    24:44 
   18 Tenk Lőrinc                MAC Margitszigeti Atlétikai C   25:18 
   19 Radnóti Rezső              HAV Havas Szabadidő Klub        25:26 
   20 Argay Gyula                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   25:45 
   21 Schell Antalné             PSE Postás-Matáv SE             25:51 
   22 Sváb Lászlóné              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       26:07 
   23 Bálint Sándorné dr.        KTK Kőbányai Tájfutó Klub       28:00 
   24 Kovács Dorka               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       30:04 
   25 Almás Márta                MAC Margitszigeti Atlétikai C   31:41 
   26 Köblös József              KTX Kőbányai Textil SE          32:06 
   27 Szőcs Fruzsina             HSP Hidegkúti Spartacus Sport   36:54 
   28 Szebeli István             SSC Siketek SC Budapest         40:55 
   29 Törteli Ildikó             CBD Ceglédi Bem Vasutas         41:05 
   30 Müller János               PSE Postás-Matáv SE             42:09 
   31 Tölgyesi Blanka            SPA Tabáni Spartacus Sport és   42:38 
   32 Tanács Levente             RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE   43:49 
   33 Ipsics Péter               MAC Margitszigeti Atlétikai C   59:57 
   34 Ipsics Viktória            MAC Margitszigeti Atlétikai C   65:42