Nyílt Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság - 2005Szo 2005.04.02. 21:10
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

Hely Név                       Club/Team                        Idő 



F18E  (34)     15.600 km  670 m   17 ep    

   1 Szabó András              ETC Egri Testedző Club        101:56 
   2 Viczián Péter             SZV Szegedi Vasutas SE        115:30 
   3 Kerényi Máté              KTK Kőbányai Tájfutó Klub     117:54 
   4 Szabó Ratislav            KTK Kőbányai Tájfutó Klub     119:30 
   5 Lenkei Zsolt              TTE Tipo Tájfutó és Körny     120:14 
   6 Takács Balázs             SZV Szegedi Vasutas SE        122:31 
   7 Halász Balázs             ETC Egri Testedző Club        124:39 
   8 Györgyi-Ambró Gergely     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf     128:11 
   9 Mets Márton               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf     130:46 
  10 Morandini Viktor          SPA Tabáni Spartacus Spor     134:01 
  11 Tóth Károly ifj.          THT Tapolcai Honvéd SE        135:25 
  12 Turcsán Gábor             PVS Pécsi Vasutas SK          139:02 
  13 Horváth Tamás             SZV Szegedi Vasutas SE        139:10 
  14 Kovács Dávid              ARA Alba Regia Atlétikai      140:15 
  15 Tari Gábor                ARA Alba Regia Atlétikai      140:44 
  16 Pápai Tamás               ARA Alba Regia Atlétikai      141:19 
  17 Lukács Mihály             TTE Tipo Tájfutó és Körny     142:51 
  18 Ferenczi Krisztián        ETC Egri Testedző Club        144:23 
  19 Fráter Tamás              SPA Tabáni Spartacus Spor     146:12 
  20 Györgyi Péter             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf     149:55 
  21 Szivák Béla               ARA Alba Regia Atlétikai      150:40 
  22 Tóbis Gergő               DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     152:44 
  23 Tári Kornél               ARA Alba Regia Atlétikai      162:19 
  24 Gadolla Máté              TTE Tipo Tájfutó és Körny     164:17 
  25 Gabnai Zoltán             DIS Demokratikus Ifjúsági     166:01 
  26 Gidofalvy Szabolcs        KTK Kőbányai Tájfutó Klub     168:21 
  27 Boros Dániel              TSE Törekvés SE               173:08 
  28 Kelemeny Dávid            ETC Egri Testedző Club        188:31 
  29 Domán Rajmund             THT Tapolcai Honvéd SE        189:00 

     Lajtavári Zoltán          TTE Tipo Tájfutó és Körny       hiba 
     Varga Zoltán ifj.         TTT Tatai Tömegsport és T       hiba 
     Pálvölgyi Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Spor       hiba 
     Kaló Attila               ETC Egri Testedző Club          n.i. 
     Krajcik Michal            KTK Kőbányai Tájfutó Klub       n.i. 



F20E  (19)     16.800 km  730 m   19 ep    

   1 Zsebeházy István          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf     107:34 
   2 Gösswein Csaba            PSE Postás-Matáv SE           111:04 
   3 Tóth Ádám                 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub     114:43 
   4 Kovács Róbert             PVS Pécsi Vasutas SK          116:06 
   5 Bogya Tamás               TTE Tipo Tájfutó és Körny     127:35 
   6 Zöldesi Andor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut     131:51 
   7 Varga Zsolt               NKZ Nagykanizsai Zalaerdő     135:13 
   8 Horváth Zoltán            TSE Törekvés SE               138:52 
   9 Pálinkás Tamás            ODS Országos Diáksport Eg     145:40 
  10 Nagy Bence                SZV Szegedi Vasutas SE        155:27 
  11 Zai Bálint                SPA Tabáni Spartacus Spor     157:36 
  12 Tolnai Márton             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     173:26 
  13 Halász Gergö              ETC Egri Testedző Club        203:06 
  14 Tóth Máté                 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub     203:39 
  15 Füleki Dániel             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub     204:12 
  16 Hrenkó Viktor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut     209:04 
  17 Csizmadia Zoltán          THT Tapolcai Honvéd SE        209:40 

     Kovács Ádám               ETC Egri Testedző Club          hiba 
     Szajkó Csaba              ETC Egri Testedző Club          n.i. 



F21E  (58)     22.200 km  980 m   28 ep    

   1 Pelyhe Dániel             SDS Salgótarjáni Dornyai      148:53 
   2 Dénes Zoltán              KAL Kalocsai SE               160:07 
   3 Vonyó Péter               PVS Pécsi Vasutas SK          168:25 
   4 Szundi Attila             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     170:58 
   5 Forrai Gábor              HTC Hódmezővásárhelyi Táj     172:34 
   6 Balabás Péter Gergő       DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     183:59 
   7 Dragisa Bauer             NSD Novi Sad                  187:05 
   8 Baracsi Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Körny     187:34 
   9 Bánki Zoltán              SZV Szegedi Vasutas SE        187:57 
  10 Cserpák Zsolt             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut     188:12 
  11 Forrai Miklós             HTC Hódmezővásárhelyi Táj     188:47 
  12 Fodor József              SZV Szegedi Vasutas SE        200:03 
  13 Bogos Tamás               ARA Alba Regia Atlétikai      200:37 
  14 Maros Ervin Péter         ZTC Zalaegerszegi Tájékoz     202:05 
  15 Werner Péter              CBD Ceglédi Bem Vasutas       202:12 
  16 Lajszner Attila           ESP Egri Spartacus SE         205:53 
  17 Mihályi Ferenc            JMD Jászapáti Mészáros DS     208:45 
  18 Veres Tamás               HRF Szolnoki Honvéd Sport     209:17 
  19 Pelyhe Dénes ifj.         SDS Salgótarjáni Dornyai      210:12 
  20 Baksa Csaba               KAL Kalocsai SE               219:02 
  21 Scultéty Márton           KTK Kőbányai Tájfutó Klub     220:12 
  22 Vajda Zsolt               THT Tapolcai Honvéd SE        222:39 
  23 Ádám Péter                MSE Megalódusz SE             223:16 
  24 Koprivanacz Imre          KAL Kalocsai SE               223:44 
  25 Mézes Tibor Sólyom        GOC Göcsej Környezetvédő,     229:50 
  26 Vizi Tibor                HSP Hidegkúti Spartacus S     242:47 
  27 Vladimir Matuski          NSD Novi Sad                  246:49 
  28 Antal Miklós              PVS Pécsi Vasutas SK          252:06 
  29 Csőkör Zoltán             TTT Tatai Tömegsport és T     263:31 
  30 Lenkei Ákos               HSP Hidegkúti Spartacus S     264:55 
  31 Gyimesi Zoltán            TTE Tipo Tájfutó és Körny     265:12 
  32 Marosán Dávid             BEA Budapesti Egyetemi At     273:37 
  33 Kósik Gábor               DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     277:37 
  34 Bergendi Péter            KAL Kalocsai SE               329:47 

     Ágoston Zoltán            ARA Alba Regia Atlétikai        hiba 
     Molnár Tibor              ARA Alba Regia Atlétikai        hiba 
     Gergely Balázs            HSP Hidegkúti Spartacus S       hiba 
     Kiss Gábor                KAL Kalocsai SE                 hiba 
     Bozsó Norbert             MCB Maccabi Vívó és Atlét       hiba 
     Antal András              PVS Pécsi Vasutas SK            hiba 
     Sprok Bence               PVS Pécsi Vasutas SK            hiba 
     Nagy István               TSE Törekvés SE                 hiba 
     Korcsok Pál               TSE Törekvés SE                 hiba 
     Kállai Tamás              TSE Törekvés SE                 hiba 
     Szóka Attila              VBT Veszprémi Bridzs és T       hiba 
     Less Áron                 DTC Diósgyőri Tájfutó Clu       hiba 
     Albert Tamás              EMO EMOC                        hiba 
     Gábor József              CBD Ceglédi Bem Vasutas         n.i. 
     Harkányi Zoltán           MEA Miskolci Egyetemi Atl       n.i. 
     Lévai Ferenc              MEA Miskolci Egyetemi Atl       n.i. 
     Kiss Gábor                PVS Pécsi Vasutas SK            n.i. 
     Németh Tamás              PVS Pécsi Vasutas SK            n.i. 
     Novai György              SZV Szegedi Vasutas SE          n.i. 
     Gyöngyösi István Csaba    SZV Szegedi Vasutas SE          n.i. 
     Józsa Gábor               TSE Törekvés SE                 n.i. 
     Gyalog Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Spor       n.i. 
     Vajda Kolos               ZTC Zalaegerszegi Tájékoz       n.i. 
     Varga Bálint              ZTC Zalaegerszegi Tájékoz       n.i. 



F35A  (28)     16.700 km  750 m   19 ep    

   1 Egei Tamás                TTE Tipo Tájfutó és Körny     119:34 
   2 Nagy Tibor                JVS Jászárokszállási Vasa     119:39 
   3 Viniczai Ferenc           PVS Pécsi Vasutas SK          121:24 
   4 Gillich István            MSE Megalódusz SE             127:13 
   5 Miháczi Zoltán            TTE Tipo Tájfutó és Körny     130:14 
   6 Darius Semaska            KAU Orienteering Club Kau     130:37 
   7 Kovács Ferenc dr.         PVS Pécsi Vasutas SK          138:30 
   8 Korsós Zoltán             SZV Szegedi Vasutas SE        142:07 
   9 Fehér Ferenc              ZTC Zalaegerszegi Tájékoz     143:11 
  10 Gillich György            TTT Tatai Tömegsport és T     147:46 
  11 Marton János              HSP Hidegkúti Spartacus S     153:32 
  12 Angyal Gábor              ARA Alba Regia Atlétikai      155:58 
  13 Csizmadia János           THS Taszári Honvéd SE         156:38 
  14 Kovács Péter              BME Balassagyarmati MEDOS     160:53 
  15 Horváth Sándor            MEA Miskolci Egyetemi Atl     162:56 
  16 Kovács Gábor              BME Balassagyarmati MEDOS     163:25 
  17 Németh Csaba              BOF Budai Ősforrás SC         172:12 
  18 Paróczi Zsolt             THS Taszári Honvéd SE         176:53 
  19 Turcsán János             PVS Pécsi Vasutas SK          178:18 
  20 Cavic Predrag             OKS OK Strazilovo             181:50 
  21 Pavlovics György          THS Taszári Honvéd SE         186:56 
  22 Szitter Attila            KTK Kőbányai Tájfutó Klub     192:07 
  23 Rácz Róbert               POE Pécsi Orvos Egészségü     210:15 
  24 Paskuj Mátyás             MCB Maccabi Vívó és Atlét     242:05 

     Zagyi László              JMD Jászapáti Mészáros DS       hiba 
     Szebeli István            PSE Postás-Matáv SE             hiba 
     Molnár Csaba              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       n.i. 
     Rankasz Ernő              PVM Pécsi Vörös Meteor SK       n.i. 



F40A  (23)     12.700 km  550 m   18 ep    

   1 Szieberth Péter           PVM Pécsi Vörös Meteor SK      96:27 
   2 Mohácsy Tamás dr.         SDS Salgótarjáni Dornyai      100:12 
   3 Gyallai János             MEA Miskolci Egyetemi Atl     108:12 
   4 Prill László              ARA Alba Regia Atlétikai      109:21 
   5 Szőcs László              HSP Hidegkúti Spartacus S     114:52 
   6 Szlatényi Ferenc          OSC Orvosegyetem SC           114:58 
   7 Gabnai Ernő               DIS Demokratikus Ifjúsági     116:09 
   8 Török József              SDS Salgótarjáni Dornyai      119:47 
   9 Gera Tibor                SZV Szegedi Vasutas SE        120:43 
  10 Rusvai László             JVS Jászárokszállási Vasa     126:41 
  11 Korim Juraj               TKE ATU Kosice                132:49 
  12 Garda Árpád               DIS Demokratikus Ifjúsági     136:00 
  13 Szász Tibor               HRF Szolnoki Honvéd Sport     163:50 
  14 Csizmadia József          HER Herkules SE Balatonal     175:35 
  15 Zakariás János            TSE Törekvés SE               192:19 
  16 Urbán András              BEA Budapesti Egyetemi At     200:18 
  17 Hanák Lajos               TTT Tatai Tömegsport és T     201:02 
  18 Czégé Zoltán              EMO EMOC                      205:24 
  19 Nemcsényi László dr.      TTT Tatai Tömegsport és T     213:32 
  20 Cenner Tibor dr.          FMT FŐMTERV SK                240:33 

     Weiler Zsolt              MAF Műegyetemi Atlétikai        hiba 
     Sramkó Tibor              SDS Salgótarjáni Dornyai        hiba 
     Takács Csaba              HER Herkules SE Balatonal       n.i. 



F45A  (48)     10.900 km  440 m   13 ep    

   1 Juhász Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Körny      68:33 
   2 Gyulai Zoltán             MSE Megalódusz SE              69:24 
   3 Varga József              NKZ Nagykanizsai Zalaerdő      83:35 
   4 Kaszás György             HER Herkules SE Balatonal      83:57 
   5 Kovács József             ETC Egri Testedző Club         84:29 
   6 Vankó Péter               HSE Hegyisport Szentendre      85:39 
   7 Szokol Lajos              SZV Szegedi Vasutas SE         85:50 
   8 Jankó Tamás               HSE Hegyisport Szentendre      87:55 
   9 Pápai János               ARA Alba Regia Atlétikai       90:27 
  10 Kocsis László             JVS Jászárokszállási Vasa      91:49 
  11 Zentai László             HSE Hegyisport Szentendre      92:53 
  12 Margittai Endre           SMA Soproni Műegyetemi AC      94:07 
  13 Kerényi Dénes             HSE Hegyisport Szentendre      94:09 
  14 Hajagos Henrik            SZV Szegedi Vasutas SE         94:16 
  15 Győri László              SDS Salgótarjáni Dornyai       94:17 
  16 Nemesházi László          PSE Postás-Matáv SE            94:34 
  17 Tóth Károly               VTC Veszprémi Tájfutó Clu      95:12 
  18 Fehér Mihály              HRF Szolnoki Honvéd Sport      96:11 
  19 Zsilkin Viktor            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      97:18 
  20 Urbán Imre                TTE Tipo Tájfutó és Körny      99:05 
  21 Domán Gábor               THT Tapolcai Honvéd SE         99:39 
  22 Halla Ernő                ARA Alba Regia Atlétikai      100:21 
  23 Hrenkó László             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut     104:46 
  24 Viczena Miklós            MSE Megalódusz SE             107:52 
  25 Nagy Sándor               ARA Alba Regia Atlétikai      110:06 
  26 Gadó György               OSC Orvosegyetem SC           113:23 
  27 Csöngei Dezső             VTC Veszprémi Tájfutó Clu     114:06 
  28 Gaál Arthur               MAF Műegyetemi Atlétikai      114:47 
  29 Szabó Gyula               DIS Demokratikus Ifjúsági     116:42 
  30 Kiss Tibor                JVS Jászárokszállási Vasa     116:53 
  31 Lenkei Győző              HSP Hidegkúti Spartacus S     118:25 
  32 Varga Zoltán              TTT Tatai Tömegsport és T     124:37 
  33 Somlay Gábor              ARA Alba Regia Atlétikai      125:54 
  34 Pap László                VTC Veszprémi Tájfutó Clu     130:02 
  35 Mészáros József           NKZ Nagykanizsai Zalaerdő     134:21 
  36 Zempléni András dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimi     147:42 
  37 Németh Ferenc             PVM Pécsi Vörös Meteor SK     147:46 
  38 Kaptur József             VHS Veszprémi Honvéd SE       152:01 
  39 Hegedűs Béla              KTK Kőbányai Tájfutó Klub     152:47 
  40 Rózsa László              ARA Alba Regia Atlétikai      164:04 
  41 Hideg István              HTC Hódmezővásárhelyi Táj     177:20 
  42 Dobrossy István dr.       DIS Demokratikus Ifjúsági     178:44 

     Tóth Lajos                TTT Tatai Tömegsport és T       hiba 
     Kubacsek József           JVS Jászárokszállási Vasa       n.i. 
     Posta Botond              MAF Műegyetemi Atlétikai        n.i. 
     Vörös Tibor               MAF Műegyetemi Atlétikai        n.i. 
     Fonyó Sándor              SUN Sün SC Veszprém             n.i. 
     Pap László                TTE Tipo Tájfutó és Körny       n.i. 



F50A  (46)     9.100 km  350 m   13 ep     

   1 Gyurkó László             KTK Kőbányai Tájfutó Klub      68:13 
   2 Petró Géza                JVS Jászárokszállási Vasa      70:34 
   3 Szunyog József dr.        KTK Kőbányai Tájfutó Klub      73:09 
   4 Bokros György             MEA Miskolci Egyetemi Atl      73:41 
   5 Pelyhe Dénes              SDS Salgótarjáni Dornyai       73:55 
   6 Honfi Gábor               ESP Egri Spartacus SE          74:30 
   7 Kovács Attila             ZSC Zöld Sportok Clubja        76:19 
   8 Ládi János                BTK Bakonyi Tájfutó Klub       76:49 
   9 Balla Sándor              HSE Hegyisport Szentendre      77:22 
  10 Hegedüs Zoltán            OSC Orvosegyetem SC            79:14 
  11 Tertsch Antal             KTK Kőbányai Tájfutó Klub      81:41 
  12 Harkányi Csaba            HAV Havas Szabadidő Klub       82:24 
  13 Kóger Gyula               PVM Pécsi Vörös Meteor SK      83:07 
  14 Erdélyi Tibor             HSE Hegyisport Szentendre      85:08 
  15 Hegedüs Ábel              BEA Budapesti Egyetemi At      86:22 
  16 Melkes Antal              SMA Soproni Műegyetemi AC      86:46 
  17 Szepesi Imre              ARA Alba Regia Atlétikai       88:19 
  18 Bacsó Attila              HER Herkules SE Balatonal      90:54 
  19 Ludvig István             MAF Műegyetemi Atlétikai       91:44 
  20 Lovász István             HSP Hidegkúti Spartacus S      93:33 
  21 Horváth János             TTT Tatai Tömegsport és T      96:59 
  22 Bugár József              BOF Budai Ősforrás SC          99:14 
  23 Virág Gyula               KTC Kaposvári Tájfutó Klu     100:00 
  24 Kósa Pál                  PVS Pécsi Vasutas SK          101:28 
  25 Szalóki Rezső             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub     102:25 
  26 Bunyik László             MEA Miskolci Egyetemi Atl     106:07 
  27 Magyar János              MAF Műegyetemi Atlétikai      106:37 
  28 Lévai Kálmán              KSE Karcagi SE                106:49 
  29 Scultéty Gábor            BOF Budai Ősforrás SC         106:56 
  30 Csőkör György dr.         TTT Tatai Tömegsport és T     108:09 
  31 Lutring László            TTT Tatai Tömegsport és T     113:01 
  32 Csikós Miklós             JVS Jászárokszállási Vasa     114:49 
  33 Juhász István             BOF Budai Ősforrás SC         115:04 
  34 Olajos Ferenc             PSE Postás-Matáv SE           121:03 
  35 Vámos Péter               PSE Postás-Matáv SE           122:36 
  36 Mészáros Károly           TTT Tatai Tömegsport és T     129:00 
  37 Halász László             ETC Egri Testedző Club        133:19 
  38 Aknai Antal               TTT Tatai Tömegsport és T     143:15 

     Spitzner Sándor József    TTT Tatai Tömegsport és T       hiba 
     Tóth Sándor               ETC Egri Testedző Club          n.i. 
     Zentai József             HUF HUFEZE Pásztó               n.i. 
     Bokros István             MEA Miskolci Egyetemi Atl       n.i. 
     Horváth György            PSE Postás-Matáv SE             n.i. 
     Lajtai Sándor             PVM Pécsi Vörös Meteor SK       n.i. 
     Langschadl József         TTT Tatai Tömegsport és T       n.i. 
     Vajai István              VTC Veszprémi Tájfutó Clu       n.i. 



F55A  (27)     7.700 km  240 m   10 ep     

   1 Boros Zoltán              ESP Egri Spartacus SE          53:49 
   2 Hegedüs András            BEA Budapesti Egyetemi At      57:11 
   3 Vitéz László              ARA Alba Regia Atlétikai       57:32 
   4 Andrási Lajos             HER Herkules SE Balatonal      66:37 
   5 Salga István dr.          HSP Hidegkúti Spartacus S      67:33 
   6 Kardos Ferenc Dr.         OSC Orvosegyetem SC            68:31 
   7 Fluck István              PVM Pécsi Vörös Meteor SK      68:43 
   8 Bogdanovits András        MSE Megalódusz SE              69:22 
   9 Lux Iván                  BEA Budapesti Egyetemi At      69:40 
  10 Sindely Pál dr.           SZV Szegedi Vasutas SE         70:49 
  11 Kovács András             HBS Honvéd Bottyán SE          71:25 
  12 Drávucz Imre              HRF Szolnoki Honvéd Sport      72:06 
  13 Homoki Géza               BEA Budapesti Egyetemi At      73:09 
  14 Rétfalvi Lajos            JSS Jánosháza SK               75:37 
  15 Szűcs B. Levente          HSP Hidegkúti Spartacus S      76:31 
  16 Csongrádi Jenő            BEA Budapesti Egyetemi At      76:34 
  17 Gáncs Kálmán              HER Herkules SE Balatonal      77:42 
  18 Lőrincz Gábor             HTC Hódmezővásárhelyi Táj      78:15 
  19 Boros András              TSE Törekvés SE                79:41 
  20 Tüskés György             SUN Sün SC Veszprém            82:38 
  21 Vajda László              ZTC Zalaegerszegi Tájékoz      84:09 
  22 Lázár László              PSE Postás-Matáv SE            90:00 
  23 Friedrich Vilmos          BEA Budapesti Egyetemi At      92:09 
  24 Mudry Ferenc              MSE Megalódusz SE             131:06 

     Kéri Péter                TSE Törekvés SE                 n.i. 
     Korbély Tibor             HER Herkules SE Balatonal       n.i. 
     Vincze István             HER Herkules SE Balatonal       n.i. 



F60A  (26)     6.900 km  180 m   8 ep      

   1 Jelinek István            PSE Postás-Matáv SE            54:18 
   2 Horváti György            HSP Hidegkúti Spartacus S      56:52 
   3 Lénárd Miklós             ETC Egri Testedző Club         57:50 
   4 Gombkötő Péter dr.        TTE Tipo Tájfutó és Körny      58:23 
   5 Horváth Béla              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      59:06 
   6 Muszély György            BEA Budapesti Egyetemi At      60:11 
   7 Szemler István            TTE Tipo Tájfutó és Körny      61:06 
   8 Nagy Árpád dr.            ETC Egri Testedző Club         62:20 
   9 Marton Péter              KTC Kaposvári Tájfutó Klu      64:07 
  10 Berbécs Sándor            TTT Tatai Tömegsport és T      65:04 
  11 Horváth Zoltán            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz      66:16 
  12 Bányai Attila             ZTC Zalaegerszegi Tájékoz      68:46 
  13 Zolarek István            PVS Pécsi Vasutas SK           69:50 
  14 Sejpes Gyula              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      72:18 
  15 Kéri Gerzson dr.          OSC Orvosegyetem SC            74:24 
  16 Hargitai István           TTE Tipo Tájfutó és Körny      75:29 
  17 Tőkés József              TSC Tungsram SC                76:04 
  18 Szecsődi Ákos             BEA Budapesti Egyetemi At      81:55 
  19 Nagy Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Körny      82:23 
  20 Albert Ferenc             BTK Bakonyi Tájfutó Klub       83:42 
  21 Ballagó Béla              JVS Jászárokszállási Vasa      87:01 
  22 Ribényi Imre              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      88:14 
  23 Wengrin István            VTC Veszprémi Tájfutó Clu      89:24 
  24 Bálint Sándor dr.         KTK Kőbányai Tájfutó Klub      93:55 
  25 Köblös József             KTX Kőbányai Textil SE         93:58 

     Haralyi László            ARA Alba Regia Atlétikai        n.i. 



F65A  (17)     6.050 km  165 m   7 ep      

   1 Páhy Tibor                ARA Alba Regia Atlétikai       52:57 
   2 Nyögéri Imre              KTK Kőbányai Tájfutó Klub      62:28 
   3 Varga György              POE Pécsi Orvos Egészségü      63:32 
   4 Gárdonyi Zoltán           BOF Budai Ősforrás SC          64:27 
   5 Németh Alajos             PSE Postás-Matáv SE            65:22 
   6 Szabon János              KOS Hegyvidék-KFKI Optimi      68:56 
   7 Cserteg István            TSC Tungsram SC                71:39 
   8 Argay Gyula               BEA Budapesti Egyetemi At      72:18 
   9 Schell Antal              PSE Postás-Matáv SE            73:23 
  10 Ijjász István             PVS Pécsi Vasutas SK           78:39 
  11 Cserháti József           TSC Tungsram SC                81:54 
  11 Hódossy Béla              TSC Tungsram SC                81:54 
  13 Pataki Zsolt              SPA Tabáni Spartacus Spor      91:52 
  14 Kész István               TTT Tatai Tömegsport és T      92:32 
  15 Hargitai Miklós           TSC Tungsram SC                97:48 
  16 Rácz Márton               TTE Tipo Tájfutó és Körny     101:09 

     Vass Tibor                VHS Veszprémi Honvéd SE         n.i. 



F70A  (8)      4.400 km  100 m   7 ep      

   1 Kangasmaki Heikki         BSC Balatonfüredi SC           43:03 
   2 Dudás István              OSC Orvosegyetem SC            46:44 
   3 Buncsik János             PSE Postás-Matáv SE            48:52 
   4 Adorján József dr.        SMA Soproni Műegyetemi AC      50:36 
   5 Éliás Vilmos              TTE Tipo Tájfutó és Körny      50:54 
   6 Weress Kálmán             TTE Tipo Tájfutó és Körny      55:11 
   7 Csupor Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Körny      63:20 
   8 Vörös István dr.          BEA Budapesti Egyetemi At      74:05 



F75A  (2)      4.400 km  100 m   7 ep      

   1 Kiss Béla                 JVS Jászárokszállási Vasa      64:01 
   2 Csamangó Ferenc           SZV Szegedi Vasutas SE         80:34 



F80A  (2)      4.400 km  100 m   7 ep      

   1 Balla Sándor              KFK KFKI Petőfi Sportkör       60:39 
   2 Balogh László             OSC Orvosegyetem SC            88:57 



N18E  (23)     9.950 km  360 m   12 ep     

   1 Máthé Fanni               TTE Tipo Tájfutó és Körny      88:43 
   2 Péley Dorottya            PVS Pécsi Vasutas SK           94:03 
   3 Tibay Ilona               SPA Tabáni Spartacus Spor      94:20 
   4 Őry Eszter                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf      94:57 
   5 Prill Dóra                ARA Alba Regia Atlétikai       95:39 
   6 Szerencsi Dóra            SZV Szegedi Vasutas SE         96:27 
   7 Tas Katalin               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf      98:39 
   8 Hrenkó Ivett              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      99:27 
   9 Varga Adél                NKZ Nagykanizsai Zalaerdő     102:19 
  10 Zsigmond Vanda            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     102:28 
  11 Barciková Renáta          KTK Kőbányai Tájfutó Klub     105:08 
  12 Hlaváciková Erika         KTK Kőbányai Tájfutó Klub     109:54 
  13 Kovács Kinga              ETC Egri Testedző Club        110:33 
  14 Nagy Virág                SZV Szegedi Vasutas SE        111:48 
  15 Perényi Dóra Roberta      GYO Gyöngyösi Tájutó Klub     113:53 
  16 Szajkó Zsuzsanna          ETC Egri Testedző Club        114:05 
  17 Dékány Szilvia            GYO Gyöngyösi Tájutó Klub     114:33 
  18 Novák Martina             TTT Tatai Tömegsport és T     116:31 
  19 Fenyvesi Laura            KTK Kőbányai Tájfutó Klub     116:47 
  20 Dékány Andrea             GYO Gyöngyösi Tájutó Klub     129:09 
  21 Farkas Mariann            SZV Szegedi Vasutas SE        130:25 
  22 Császár Barbara           GOC Göcsej Környezetvédő,     151:56 

     Gyurkó Fanni              ARA Alba Regia Atlétikai        n.i. 



N20E  (9)      10.900 km  405 m   13 ep    

   1 Szerencsi Ildikó          SZV Szegedi Vasutas SE         83:55 
   2 Kerényi Krisztina         KTK Kőbányai Tájfutó Klub      92:12 
   3 Zsigmond Száva            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     100:52 
   4 Kaszás Szilvia            BSC Balatonfüredi SC          111:08 
   5 Szivák Ildikó             ARA Alba Regia Atlétikai      114:27 
   6 Daragó Zsófia             ETC Egri Testedző Club        115:59 
   7 Bertóti Diana             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu     123:12 
   8 Madarász Anett            SZV Szegedi Vasutas SE        136:19 

     Herczku Tímea             HSP Hidegkúti Spartacus S       hiba 



N21E  (24)     12.700 km  550 m   18 ep    

   1 Kelemen Bernadett         PVS Pécsi Vasutas SK          104:52 
   2 Makrai Éva                ZTC Zalaegerszegi Tájékoz     106:07 
   3 Rakayova Martina          TKE ATU Kosice                108:52 
   4 Füzy Anna                 OSC Orvosegyetem SC           116:30 
   5 Fekete Zsuzsa             KTK Kőbányai Tájfutó Klub     122:31 
   6 Császár Éva               GOC Göcsej Környezetvédő,     123:44 
   7 Simon Ágnes               ETC Egri Testedző Club        124:44 
   8 Füzy Judit                OSC Orvosegyetem SC           127:55 
   9 Sebők Éva                 PVS Pécsi Vasutas SK          134:30 
  10 Mezei Anikó               JVS Jászárokszállási Vasa     136:31 
  11 Zsebeházy Eszter          KTK Kőbányai Tájfutó Klub     137:30 
  12 Csikós Nóra               JVS Jászárokszállási Vasa     140:01 
  13 Szabó Veronika            ARA Alba Regia Atlétikai      140:46 
  14 Scultéty Orsolya          KTK Kőbányai Tájfutó Klub     146:30 
  15 Vaszilev Katalin          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf     149:03 
  16 Gábor Ágnes               CBD Ceglédi Bem Vasutas       154:12 
  16 Balogh Katalin            JVS Jászárokszállási Vasa     154:12 
  18 Marosán Ágnes             BEA Budapesti Egyetemi At     161:13 
  19 Balogh Edina              JVS Jászárokszállási Vasa     178:47 
  20 Kovács Edit               ARA Alba Regia Atlétikai      187:32 

     Tertsch Ágnes             KTK Kőbányai Tájfutó Klub       hiba 
     Marosffy Orsolya          OSC Orvosegyetem SC             hiba 
     Elmont Bernadett          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz       hiba 
     Bíró Fruzsina             BEA Budapesti Egyetemi At       n.i. 



N35A  (23)     9.950 km  360 m   12 ep     

   1 Tömördi Ágnes             HSE Hegyisport Szentendre      85:57 
   2 Balogh Piroska            SZV Szegedi Vasutas SE         86:44 
   3 Győrffy Gabriella         HSE Hegyisport Szentendre      88:32 
   4 Gillichné dr.Kalocsai A   MSE Megalódusz SE              97:13 
   5 Szabó Andrea              SZV Szegedi Vasutas SE         97:26 
   6 Boros Anna                SDS Salgótarjáni Dornyai      104:41 
   7 Galambos Erika            HSE Hegyisport Szentendre     106:06 
   8 Holper Antónia            TTE Tipo Tájfutó és Körny     111:12 
   9 Riczel Zsuzsanna          PSE Postás-Matáv SE           111:25 
  10 Németh Zsoltné            HER Herkules SE Balatonal     111:40 
  11 Csizmadiáné Szóládi Ann   HER Herkules SE Balatonal     116:29 
  12 Kiss Teodóra              ETC Egri Testedző Club        117:30 
  13 Cseresnyés Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Körny     120:50 
  14 Karagics Judit            OSC Orvosegyetem SC           124:18 
  15 Tóth Mariann              PVM Pécsi Vörös Meteor SK     124:43 
  16 Jakubecz Andrea           BME Balassagyarmati MEDOS     134:17 
  17 Orbán Judit               POE Pécsi Orvos Egészségü     138:16 
  18 Szűcs Judit               ESP Egri Spartacus SE         140:51 
  19 Dénes Ildikó              KAL Kalocsai SE               149:46 

     Cserjés Andrea dr.        HRF Szolnoki Honvéd Sport       n.i. 
     Csillag Veronika          HSE Hegyisport Szentendre       n.i. 
     Tóth Ágnes                MAF Műegyetemi Atlétikai        n.i. 
     Bokros Andrea dr.         MEA Miskolci Egyetemi Atl       n.i. 



N40A  (16)     9.100 km  350 m   13 ep     

   1 Mátyás Ildikó             HSE Hegyisport Szentendre      77:18 
   2 Kaszásné Boa Ágnes        HER Herkules SE Balatonal      85:25 
   3 Rusvainé Barócsi Katali   JVS Jászárokszállási Vasa      90:50 
   4 Bacsó Piroska             MAF Műegyetemi Atlétikai       96:13 
   5 Várady Szilvia            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu      97:06 
   6 Marczis Márta             ETC Egri Testedző Club        105:07 
   7 Halászné L. Ibolya        ETC Egri Testedző Club        106:29 
   8 Radics Anna               TTT Tatai Tömegsport és T     110:49 
   9 Vargáné Kocsis Katalin    NKZ Nagykanizsai Zalaerdő     110:57 
  10 Szerencsiné Csamangó Ju   DAR Délalföldi Regionális     111:10 
  11 Ajkai Adrien              POE Pécsi Orvos Egészségü     114:08 
  12 Barki Andrea              HSE Hegyisport Szentendre     116:56 
  13 Nemesházi Lászlóné        PSE Postás-Matáv SE           120:34 
  14 Hajas Csilla dr.          KOS Hegyvidék-KFKI Optimi     123:06 
  15 Nagy Márta                ARA Alba Regia Atlétikai      143:24 

     Pokk Mariann              ARA Alba Regia Atlétikai        n.i. 



N45A  (15)     7.700 km  240 m   10 ep     

   1 Kármán Katalin            HSE Hegyisport Szentendre      61:51 
   2 Jenővári Gabriella        HSE Hegyisport Szentendre      62:36 
   3 Fent Marianne             ARA Alba Regia Atlétikai       74:40 
   4 Regályné Zarnóczay Klára  NYK Nyíregyházi Konzerv S      80:10 
   5 Mező Éva                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK      83:56 
   6 Hideg Istvánné            HTC Hódmezővásárhelyi Táj      92:51 
   7 Gösswein Judit            PSE Postás-Matáv SE            95:12 
   8 Jenei Margit              BOF Budai Ősforrás SC          95:24 
   9 Terjékiné Tóth Edit       HRF Szolnoki Honvéd Sport      96:29 
  10 Ostorics Zsuzsanna        PSE Postás-Matáv SE            98:40 
  11 Császár Jánosné           GOC Göcsej Környezetvédő,     100:08 
  12 Nagy Zsuzsanna dr.        HER Herkules SE Balatonal     107:27 
  13 Serák Katalin             ARA Alba Regia Atlétikai      111:36 

     Lévainé Kovács Róza       KSE Karcagi SE                  hiba 
     Csikós Miklósné           JVS Jászárokszállási Vasa       n.i. 



N50A  (12)     6.900 km  180 m   8 ep      

   1 Karsai Klára              OSC Orvosegyetem SC            74:34 
   2 Rostás Irén               HTC Hódmezővásárhelyi Táj      75:19 
   3 Cserpák Ferencné          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut      80:02 
   4 Kocsis Gyöngyi            ARA Alba Regia Atlétikai       82:36 
   5 Veresné Sipos Etelka      HRF Szolnoki Honvéd Sport      86:08 
   6 Keszthelyi Ildikó         PSE Postás-Matáv SE            86:34 
   7 Szabó Zsuzsanna           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf      89:20 
   8 Novotni Tiborné           BME Balassagyarmati MEDOS      89:21 
   9 Kardos Rózsa              OSC Orvosegyetem SC            92:41 
  10 Kovács Olga               HAV Havas Szabadidő Klub       96:36 
  11 Makrainé Tóth Rita        BOF Budai Ősforrás SC         105:29 

     Mitterer Andrea           BEA Budapesti Egyetemi At       hiba 



N55A  (8)      6.050 km  165 m   7 ep      

   1 Korik Vera                PSE Postás-Matáv SE            53:58 
   2 Hegedüs Ágnes             BEA Budapesti Egyetemi At      58:23 
   3 Grant Julianna            PSE Postás-Matáv SE            62:07 
   4 Bíró Aletta               BEA Budapesti Egyetemi At      65:45 
   5 Horváti Ildikó            HSP Hidegkúti Spartacus S      71:39 
   6 Komár Béláné              HER Herkules SE Balatonal      72:02 
   7 Szabados Magdolna         KTC Kaposvári Tájfutó Klu      86:38 
   8 Gombkötő Zsuzsanna        VTC Veszprémi Tájfutó Clu      93:08 



N60A  (7)      4.400 km  100 m   7 ep      

   1 Cser Krisztina            FMT FŐMTERV SK                 54:51 
   2 Hanusz Mária              OSC Orvosegyetem SC            57:26 
   3 Schell Antalné            PSE Postás-Matáv SE            63:44 
   4 Csorja Ida                HTC Hódmezővásárhelyi Táj      75:33 
   5 Wengrin Istvánné          VTC Veszprémi Tájfutó Clu      75:43 

     Bálint Sándorné dr.       KTK Kőbányai Tájfutó Klub       hiba 
     Cser Borbála              SMA Soproni Műegyetemi AC       n.i. 



N65A  (2)      4.400 km  100 m   7 ep      

   1 Babai Margit dr.          TTE Tipo Tájfutó és Körny      64:13 
   2 Éliás Vilmosné            TTE Tipo Tájfutó és Körny      73:18