Postás-MATÁV Kupa - Budapest NagydíjH 2005.04.18. 22:57
Összetett eredményekkészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Név                    Klub                                  N1           N2         Total 



M10D  (15)                                 

    1 Dankó Botond           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   24:10    2   27:37    2    51:47 
    2 Pokornyik Bence        TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó    25:25    3   26:41    1    52:06 
    3 Dalos Áron             MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   37:10    5   35:47    3    72:57 
    4 Tóth Adrián            EK1 Egyesületen kívüli - 1         37:28    6   36:34    4    74:02 
    5 Paskuj Sámuel          MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl   44:45    7   43:42    5    88:27 
    6 Forrás Bence           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   61:19    9   55:50    9   117:09 
    7 Hajdu Erik             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   83:16   10   72:11   10   155:27 

      Trócsányi Péter        DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet   50:38    8    hiba               
      Balogh Marci           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           hiba        52:57    8          
      Rusvai László          JVS Jászárokszállási Vasas SE       hiba        45:45    7          
      Miháczi Ádám           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   20:01    1    n.i.               
      Mohácsy Ádám           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub          30:06    4    n.i.               
      Szuromi Mátyás         HSE Hegyisport Szentendre SE                    44:43    6          
      Lénárt Levente         EK1 Egyesületen kívüli - 1                      75:11   11          
      Hajagos Bence          SZV Szegedi Vasutas SE              n.i.         n.i.               



M12C  (30)                                 

    1 Kovács Sebestyén       BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      20:48    2   19:00    1    39:48 
    2 Musinsky Tomás         TKE ATU Kosice                     21:46    4   22:38    3    44:24 
    3 Muelek László          BTK Bakonyi Tájfutó Klub           23:55    7   22:53    4    46:48 
    4 Lükő Dániel            VHS Veszprémi Honvéd SE            25:58    8   21:16    2    47:14 
    5 Franko Dávid           KYS Klub OB Kysak                  23:40    5   23:52    5    47:32 
    6 Nagy Attila            PVS Pécsi Vasutas SK               23:53    6   28:30   10    52:23 
    7 Gazdig Vendel Özséb    VHS Veszprémi Honvéd SE            26:11    9   26:13    8    52:24 
    8 Kovács Domonkos        BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      27:38   10   32:25   13    60:03 
    9 Petróczki Ádám         HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl   36:26   16   24:37    6    61:03 
   10 Masaryk Martin         TKE ATU Kosice                     35:47   14   27:03    9    62:50 
   11 Schwendtner Bálint     KTK Kőbányai Tájfutó Klub          37:26   17   30:08   11    67:34 
   12 Hajdu Szása            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    43:03   23   25:12    7    68:15 
   13 Horváth Máté           TSE Törekvés SE                    32:21   11   39:58   17    72:19 
   14 Szalay Károly ifj.     VHS Veszprémi Honvéd SE            33:17   12   39:39   16    72:56 
   15 Mizur Simon            FBA Farmaceut Bratislava           41:41   22   32:34   14    74:15 
   16 Fáy Benedek            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   35:40   13   40:18   18    75:58 
   17 Brenn Dávid            TSE Törekvés SE                    45:26   26   31:57   12    77:23 
   18 Oszkó Attila           MAC Margitszigeti Atlétikai Cent   44:58   25   36:15   15    81:13 
   19 Gera Tamás             SZV Szegedi Vasutas SE             41:20   21   41:11   19    82:31 
   20 Németh Marcell         SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   38:26   19   44:12   20    82:38 
   21 Vadász Mihály          DNS Debreceni Nagyerdő SK          38:09   18   45:22   21    83:31 
   22 Farkas Gábor           BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      43:52   24   47:17   22    91:09 
   23 Orosz Tamás            SDS Salgótarjáni Dornyai SE       119:22   28  103:34   23   222:56 

      Tölgyesi Tamás         DTC Diósgyőri Tájfutó Club         19:48    1    hiba               
      Balogh Bálint          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           hiba         hiba               
      Németh Balázs          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    35:54   15    hiba               
      Konkoly Csaba          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    40:10   20    hiba               
      Péley Domokos          PVS Pécsi Vasutas SK               21:32    3    hiba               
      Hodossy Balázs         BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     122:23   29    hiba               
      Tóth Bendegúz          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    46:38   27    n.i.               



M14B  (31)                                 

    1 Jenes Géza             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   40:02    1   26:52    5    66:54 
    2 Kovács Boldizsár       BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      44:09    2   23:18    2    67:27 
    3 Pongrácz Ervin         VHS Veszprémi Honvéd SE            48:09    6   20:49    1    68:58 
    4 Baumholczer Máté       PVS Pécsi Vasutas SK               47:53    5   25:35    4    73:28 
    5 Tölgyesi Ákos ifj.     VHS Veszprémi Honvéd SE            45:44    3   28:56    7    74:40 
    6 Gond Gergely           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   52:28    8   24:50    3    77:18 
    7 Hráb Dániel            ETC Egri Testedző Club             46:58    4   31:11   13    78:09 
    8 Gadolla Gergely        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   51:42    7   28:20    6    80:02 
    9 Sokol Tomás            KYS Klub OB Kysak                  52:36    9   29:32    8    82:08 
   10 Horváth Marcell        VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó   55:44   10   29:39    9    85:23 
   11 Mizur Peter            FBA Farmaceut Bratislava           57:41   13   30:36   11    88:17 
   12 Szivós Dániel          ESP Egri Spartacus SE              59:11   16   29:50   10    89:01 
   13 Nagy Kristóf           SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   58:01   15   33:52   15    91:53 
   14 Rebák Csaba            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   57:55   14   36:56   19    94:51 
   15 Farkas Gábor Ottó      SZV Szegedi Vasutas SE             57:08   11   37:56   21    95:04 
   16 Heilig Dániel          VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó   60:21   17   35:48   18    96:09 
   17 Repka Dániel           ETC Egri Testedző Club             57:19   12   43:07   23   100:26 
   18 Diószegi Ádám          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   68:38   19   33:59   16   102:37 
   19 Hajdu Marcell          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    73:46   24   32:59   14   106:45 
   20 Liskány András         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   70:55   22   38:33   22   109:28 
   21 Engi Erik              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó   72:12   23   37:55   20   110:07 
   22 Barcík Róbert          BBA Kobra Bratislava               85:52   25   30:36   11   116:28 
   23 Csuberda Zoltán        SDS Salgótarjáni Dornyai SE        69:40   21   55:12   25   124:52 
   24 Kisházi László ifj.    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl   64:36   18   64:52   27   129:28 
   25 Lacza Bálint           PVS Pécsi Vasutas SK               93:40   28   44:34   24   138:14 
   26 Szalóki Gábor          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub          93:34   27   56:27   26   150:01 
   27 Incze Márton           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    89:06   26   70:46   28   159:52 

      Bugár Gergely          BOF Budai Ősforrás SC               hiba        35:46   17          
      Cserki Soma            SDS Salgótarjáni Dornyai SE        69:30   20    hiba               
      Diószegi Bálint        SDS Salgótarjáni Dornyai SE         hiba         hiba               
      Krajcovic Martin       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           n.i.         n.i.               



M14C  (10)                                 

    1 Lovas Gergely          KOD Kecskeméti Önkormányzati Dol   34:14    1   27:31    1    61:45 
    2 Tölgyesi Renátó        SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   37:13    2   36:00    4    73:13 
    3 Györgyi Ábel           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   42:59    4   30:58    2    73:57 
    4 Bérczes Zsigmond       SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   49:25    6   35:03    3    84:28 
    5 Sveiczer Attila        SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   42:35    3   49:21    6    91:56 
    6 Liszka Krisztián       GYO Gyöngyösi Tájutó Klub          43:58    5   51:33    7    95:31 
    7 Poser Márk             SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   69:10    8   46:52    5   116:02 

      Szabó Ákos             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl   65:21    7    hiba               
      Hideg Gábor            HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl    hiba         hiba               
      Kosik Gergely          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    71:38    9    hiba               



M16B  (34)                                 

    1 Olhava Rastislav       TKE ATU Kosice                     60:27    1   20:04    1    80:31 
    2 Mets Márton            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   61:05    2   20:05    2    81:10 
    3 Jaroslav Drencak       TKE ATU Kosice                     64:39    3   21:56    3    86:35 
    4 Györgyi Máté           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   66:09    4   23:30    6    89:39 
    5 Ádámszki Tamás         DTC Diósgyőri Tájfutó Club         70:16    5   25:35   10    95:51 
    6 Lukács Sebestyén       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   73:35    6   24:24    8    97:59 
    7 Papuga Miroslav        KYS Klub OB Kysak                  74:45    7   23:21    4    98:06 
    8 Spisák László          JVS Jászárokszállási Vasas SE      77:40    9   23:28    5   101:08 
    9 Jergus Ján             TKE ATU Kosice                     76:19    8   32:24   18   108:43 
   10 Kinde Mátyás           KTK Kőbányai Tájfutó Klub          86:34   13   23:54    7   110:28 
   11 Onder Dominik          TKE ATU Kosice                     86:07   12   29:13   14   115:20 
   12 Barna Dávid            JOG Jogging Plus Szuperinfó Club   83:55   11   32:28   19   116:23 
   13 Veres Tamás Pál        HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül   89:41   16   27:43   13   117:24 
   14 Tölgyesi Péter         DTC Diósgyőri Tájfutó Club         86:57   14   31:13   17   118:10 
   15 Garda Dávid            DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet   77:48   10   41:19   24   119:07 
   16 Csonka Gábor           BSC Balatonfüredi SC               92:57   18   26:16   11   119:13 
   17 Lápossy Péter          PVS Pécsi Vasutas SK               88:52   15   30:23   15   119:15 
   18 Tóth Károly ifj.       THT Tapolcai Honvéd SE             95:16   21   24:33    9   119:49 
   19 Lajtavári Zoltán       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   92:11   17   33:35   20   125:46 
   20 Nemec Juraj            KTK Kőbányai Tájfutó Klub          93:31   20   33:42   22   127:13 
   21 Vadász Endre           DNS Debreceni Nagyerdő SK          93:17   19   35:31   23   128:48 
   22 Vellner Gábor          SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö  117:11   28   33:38   21   150:49 
   23 Kiss Ádám              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó  112:52   27   41:38   25   154:30 
   24 Incze Zsombor          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK   112:19   26   51:43   27   164:02 
   25 Barna Tamás            JVS Jászárokszállási Vasas SE     139:30   29   30:35   16   170:05 
   26 Tihanyi Benedek        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK   111:37   25   58:45   28   170:22 

      Hauser Krisztián       BTK Bakonyi Tájfutó Klub            hiba       106:44   30          
      Hegedüs Gergely        KTK Kőbányai Tájfutó Klub         107:48   23    hiba               
      Morvai András          SDS Salgótarjáni Dornyai SE         hiba        27:04   12          
      Szóllás Tamás          VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó    hiba        61:45   29          
      Schulek Gáspár         FMT FŐMTERV SK                    111:19   24    n.i.               
      Tihanyi Tamás          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    96:09   22    n.i.               
      Széplaki Attila        SDS Salgótarjáni Dornyai SE         n.i.        43:05   26          
      Zsilinszky Pál ifj.    DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet    n.i.         n.i.               



M18B  (23)                                 

    1 Szabó Ratislav         KTK Kőbányai Tájfutó Klub          75:16    1   32:23    1   107:39 
    2 Gond Balázs            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   76:38    3   35:03    3   111:41 
    3 Pálinkás Barnabás      ÉPI Épitőipari SZKI DSK            79:38    4   33:58    2   113:36 
    4 Ferenczi Krisztián     ETC Egri Testedző Club             75:55    2   40:25    8   116:20 
    5 Kollár Miroslav        KYS Klub OB Kysak                  85:27    5   38:25    4   123:52 
    6 Gadolla Máté           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   90:07    7   38:31    5   128:38 
    7 Nagy László            SDS Salgótarjáni Dornyai SE        92:02    8   39:10    6   131:12 
    8 Kácsor Attila          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   93:08    9   43:13   10   136:21 
    9 Pálvölgyi Zoltán       SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   96:39   10   41:55    9   138:34 
   10 Morandini Viktor       SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö  100:26   14   40:19    7   140:45 
   11 Boros Dániel           TSE Törekvés SE                    97:36   13   43:58   12   141:34 
   12 Tóbis Gergö            DTC Diósgyőri Tájfutó Club         96:58   11   45:15   13   142:13 
   13 Tysz Adam              TKE ATU Kosice                     89:43    6   54:33   19   144:16 
   14 Kormos Márton          ESP Egri Spartacus SE              97:06   12   47:45   15   144:51 
   15 Gabnai Zoltán          DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet  103:10   16   43:53   11   147:03 
   16 Lukács Mihály          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd  102:07   15   47:04   14   149:11 
   17 Trócsányi Miklós       DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet  108:38   17   50:26   17   159:04 
   18 Olhava Richard         TKE ATU Kosice                    112:28   19   53:05   18   165:33 
   19 Józsa Gábor            SDS Salgótarjáni Dornyai SE       111:14   18   67:24   21   178:38 
   20 Kovács Balázs          VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó  119:03   21   60:15   20   179:18 
   21 Kelemeny Dávid         ETC Egri Testedző Club            137:21   22   48:42   16   186:03 

      Nagy Zsolt ifj.        FMT FŐMTERV SK                    113:21   20    n.i.               
      Gidofalvy Szabolcs     KTK Kőbányai Tájfutó Klub           n.i.         n.i.               



M18C  (8)                                  

    1 Kaprál Matús           TKE ATU Kosice                     59:54    1   27:21    1    87:15 
    2 Malar Matej            VKE Slávia UVL Kosice              83:05    3   31:05    2   114:10 
    3 Oláh László            BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      80:40    2   49:58    5   130:38 
    4 Bódis Péter            BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      90:43    4   42:25    4   133:08 
    5 Varga Alex             BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      91:33    5   59:44    6   151:17 

      Dorner László          ESP Egri Spartacus SE               hiba        64:28    7          
      Németh Máté            PTX Pápai Tájfutó SE                n.i.        39:29    3          
      Szakács Kristóf        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza    n.i.         n.i.               



M20A  (12)                                 

    1 Kovács Ádám            ETC Egri Testedző Club             84:28    1   35:05    1   119:33 
    2 Kovács Róbert          PVS Pécsi Vasutas SK               85:07    2   41:50    4   126:57 
    3 Appo Laiho             BSC Balatonfüredi SC               88:03    3   40:36    3   128:39 
    4 Tolnai Márton          DTC Diósgyőri Tájfutó Club        113:28    5   43:05    5   156:33 
    5 Miskó Róbert           BSC Balatonfüredi SC              114:36    6   44:47    7   159:23 
    6 Tóth Máté              GYO Gyöngyösi Tájutó Klub         115:55    7   43:41    6   159:36 
    7 Pálinkás Tamás         ÉPI Épitőipari SZKI DSK           110:08    4   49:43    8   159:51 
    8 Horváth Zoltán         TSE Törekvés SE                   123:54    9   37:22    2   161:16 
    9 Sziládi Zoltán         PVS Pécsi Vasutas SK              118:23    8   55:31    9   173:54 
   10 Zai Bálint             SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö  124:53   10   57:31   10   182:24 
   11 Füleki Dániel          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub         129:17   11   57:52   11   187:09 

      Karajz Csaba           ÉPI Épitőipari SZKI DSK           130:16   12    hiba               



M21E  (30)                                 

    1 Pijak Ondrej           BBA Kobra Bratislava               94:20    1   36:09    3   130:29 
    2 Marian Davidik         BBA Kobra Bratislava               96:46    2   34:35    1   131:21 
    3 Thomas Krejci          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   96:54    3   36:30    4   133:24 
    4 Józsa Gábor            TSE Törekvés SE                    97:30    5   36:07    2   133:37 
    5 Dénes Zoltán           KAL Kalocsai SE                    97:24    4   36:46    5   134:10 
    6 Forrai Gábor           HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl  102:54    7   38:53    6   141:47 
    7 Pijak Martin           BBA Kobra Bratislava              102:50    6   39:50    7   142:40 
    8 Baracsi Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd  103:12    8   40:25    9   143:37 
    9 Lajszner Attila        ESP Egri Spartacus SE             111:54   10   41:00   10   152:54 
   10 Zsebeházy István       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza  113:38   11   40:17    8   153:55 
   11 Koprivanacz Imre       KAL Kalocsai SE                   109:02    9   48:16   23   157:18 
   12 Less Áron              DTC Diósgyőri Tájfutó Club        115:21   13   42:40   11   158:01 
   13 Varga Bálint           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F  114:42   12   46:02   18   160:44 
   14 Sárecz Lajos           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F  120:51   15   42:47   12   163:38 
   15 Forrai Miklós          HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl  132:24   16   43:06   13   175:30 
   16 Scultéty Márton        KTK Kőbányai Tájfutó Klub         138:36   18   45:27   17   184:03 
   17 Mihályi Ferenc         JMD Jászapáti Mészáros DSK        136:10   17   48:13   22   184:23 
   18 Baksa Csaba            KAL Kalocsai SE                   142:45   20   46:37   20   189:22 

      Tóth Ádám              GYO Gyöngyösi Tájutó Klub         119:11   14    hiba               
      Gösswein Csaba         PSE Postás-Matáv SE                 hiba        44:17   15          
      Fehér Ferenc           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F    hiba        47:39   21          
      Vizi Tibor             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    hiba        46:28   19          
      Halona Gergely         DTC Diósgyőri Tájfutó Club          n.i.        45:13   16          
      Tas Dávid              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako  154:01   22    n.i.               
      Harkányi Zoltán        MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     n.i.        43:58   14          
      Maros Ervin Péter      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F  150:11   21    n.i.               
      Kiss Gábor             PVS Pécsi Vasutas SK              142:14   19    n.i.               
      Szieberth Péter        PVM Pécsi Vörös Meteor SK           hiba         n.i.               
      Vajda Kolos            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F    n.i.         n.i.               
      Lino Legac             MAK OK "Maksimir"                   n.i.         n.i.               



M21A  (10)                                 

    1 Laki Balázs            MSE Megalódusz SE                  99:06    1   39:33    1   138:39 
    2 Borbás Nándor          MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai   100:40    2   41:44    3   142:24 
    3 Nagy Tibor             JVS Jászárokszállási Vasas SE     106:49    5   40:40    2   147:29 
    4 Kucera Roman           TKE ATU Kosice                    104:10    4   43:38    4   147:48 
    5 Fodor József           SZV Szegedi Vasutas SE            102:03    3   46:02    6   148:05 
    6 Lestinsky Tomás        TKE ATU Kosice                    117:34    6   47:40    7   165:14 
    7 Kocsik Árpád           ETC Egri Testedző Club            121:27    8   44:08    5   165:35 
    8 Töreky Ákos            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai  118:19    7   48:04    8   166:23 
    9 Gyimesi Zoltán         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd  123:59    9   50:44   10   174:43 
   10 Sinkó János            SZV Szegedi Vasutas SE            134:33   10   48:21    9   182:54 



M21B  (60)                                 

    1 Marosffy Dániel        OSC Orvosegyetem SC                86:30    1   41:07    3   127:37 
    2 Veres Tamás            HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül   89:52    5   40:31    2   130:23 
    3 Horniak Juraj          BBA Kobra Bratislava               88:43    3   42:29    5   131:12 
    4 Gyalog Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   89:08    4   42:41    7   131:49 
    5 Hites Viktor           VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó   93:16    9   38:46    1   132:02 
    6 Uhlir Péter            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   88:42    2   45:36   13   134:18 
    7 Török Imre             MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   90:39    7   46:38   16   137:17 
    8 Guszlev Antal          ARA Alba Regia Atlétikai Klub      96:38   10   43:29    9   140:07 
    9 Gábor József           CBD Ceglédi Bem Vasutas            97:39   14   42:32    6   140:11 
   10 Kemenczky Jenő         SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   96:54   11   45:50   14   142:44 
   11 Ádám Péter             MSE Megalódusz SE                  98:13   16   45:03   11   143:16 
   12 Bihari Zoltán          KFK KFKI Petőfi Sportkör           98:49   17   45:31   12   144:20 
   13 Vasvári Ábris          RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE      92:36    8   52:09   24   144:45 
   14 Szokol Lajos           SZV Szegedi Vasutas SE            101:57   23   44:20   10   146:17 
   15 Spiegl Máté            KAL Kalocsai SE                   105:07   26   43:00    8   148:07 
   16 Nagy Ákos              SDS Salgótarjáni Dornyai SE       100:31   20   48:12   17   148:43 
   17 Novai György           SZV Szegedi Vasutas SE            100:21   19   48:51   20   149:12 
   18 Schultheisz György     KFK KFKI Petőfi Sportkör           97:09   12   52:19   26   149:28 
   19 Kovács János           KAL Kalocsai SE                   100:46   21   49:18   22   150:04 
   20 Hugyecz Zoltán         HUF HUFEZE Pásztó                  97:18   13   52:53   28   150:11 
   21 Chmelik Ernő           VHS Veszprémi Honvéd SE           108:46   28   41:46    4   150:32 
   22 Szűcs Levente Attila   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   99:53   18   51:39   23   151:32 
   23 Kósik Gábor            DTC Diósgyőri Tájfutó Club        106:58   27   49:07   21   156:05 
   24 Matics Gyula           MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot  104:56   25   54:07   31   159:03 
   25 Józsa Balázs Gábor     RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE     103:16   24   57:38   36   160:54 
   26 Marton Balázs          VHS Veszprémi Honvéd SE           117:29   34   48:39   19   166:08 
   27 Molnár Domokos         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd  114:34   32   54:54   33   169:28 
   28 Marczis István ifj.    SDS Salgótarjáni Dornyai SE       111:14   30   58:45   39   169:59 
   29 Marosán Dávid          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai  121:55   35   53:35   29   175:30 
   30 Gát Balázs             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd  125:35   36   57:39   37   183:14 
   31 Illés Péter            HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül  130:08   41   53:38   30   183:46 
   32 Madarassy Pál          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai  129:18   39   55:09   35   184:27 
   33 Kiss Gábor             KAL Kalocsai SE                   129:43   40   59:24   40   189:07 
   34 Dalos Attila           MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot  130:09   42   65:40   44   195:49 
   35 Nádudvari Zoltán       RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE     130:56   43   65:50   45   196:46 
   36 Balla György           HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül  128:58   38   68:22   46   197:20 
   37 Krámer Tamás           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza  140:23   44   61:21   42   201:44 
   38 Scultéty Gábor         BOF Budai Ősforrás SC             140:57   45   68:30   47   209:27 
   39 Horváth Imre           BAL Budapesti Asztali-labdarúgó   193:02   46   92:54   50   285:56 

      Pap Attila             KAL Kalocsai SE                     hiba        71:56   48          
      Egri Botond            KFK KFKI Petőfi Sportkör            hiba         hiba               
      Weiler Zsolt           MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot    hiba        46:33   15          
      Hegedüs Márton         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    n.i.        52:46   27          
      Bíró Áron              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    n.i.        61:14   41          
      Kovács Balázs          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   89:59    6    n.i.               
      Karajz Balázs          ÉPI Épitőipari SZKI DSK           116:06   33    n.i.               
      Lenkei Ákos            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   97:44   15    n.i.               
      Néda László            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és  113:09   31    n.i.               
      Reviczki Zsolt         HUF HUFEZE Pásztó                   n.i.        55:04   34          
      Szlávik Zoltán dr.     KFK KFKI Petőfi Sportkör            n.i.        52:09   24          
      Venczel Gábor          MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     n.i.        54:10   32          
      Kopanyecz Attila       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza    n.i.        48:26   18          
      Cserna András          MSE Megalódusz SE                 125:45   37    n.i.               
      Harkányi Árpád         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd  101:13   22    n.i.               
      Gergely Balázs         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    n.i.        63:05   43          
      Molnár Attila          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd    n.i.        58:27   38          
      Pálfi Antal            RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE     110:49   29    n.i.               
      Braun János            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai                92:36   49          
      Nagy Gábor             KFK KFKI Petőfi Sportkör            n.i.         n.i.               
      Józsa Gábor            PSE Postás-Matáv SE                              hiba               



M21BR  (58)                                

    1 Gyulai Péter           MSE Megalódusz SE                  37:50    2   20:23    1    58:13 
    2 Molnár Péter           VTC Veszprémi Tájfutó Club         37:35    1   21:21    2    58:56 
    3 Gerzsényi Zsolt        DTC Diósgyőri Tájfutó Club         39:20    3   22:29    4    61:49 
    4 Dömötör Balázs         PAK Paksi SE                       41:41    5   22:26    3    64:07 
    5 Szakál Péter           VTC Veszprémi Tájfutó Club         39:50    4   25:24   12    65:14 
    6 Kisvölcsey Ákos        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   42:34    8   23:27    6    66:01 
    7 Sziládi Tamás          PVS Pécsi Vasutas SK               43:25   10   22:38    5    66:03 
    8 Balogh Péter           JVS Jászárokszállási Vasas SE      43:12    9   23:31    7    66:43 
    9 Stasz Michal           BBA Kobra Bratislava               44:34   12   24:18    9    68:52 
   10 Juhász Roland          JVS Jászárokszállási Vasas SE      44:16   11   24:46   10    69:02 
   11 Bertóti Edgár          MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai    45:39   17   24:05    8    69:44 
   12 Szabó András           VTC Veszprémi Tájfutó Club         44:35   13   25:20   11    69:55 
   13 Gombkötő Péter         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   42:25    6   28:44   22    71:09 
   14 Dankó Zoltán           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   42:27    7   28:51   23    71:18 
   15 Niedermayer Zoltán     VHS Veszprémi Honvéd SE            45:02   15   27:16   15    72:18 
   16 Kiss László            PSE Postás-Matáv SE                45:37   16   27:34   16    73:11 
   17 Zsebeházy Zsolt        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   48:52   20   26:07   13    74:59 
   18 Bajzáth Tibor          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   48:05   18   31:04   30    79:09 
   19 Dankó István           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   50:53   24   28:23   19    79:16 
   20 Bodrogi László         SDS Salgótarjáni Dornyai SE        50:20   22   29:02   24    79:22 
   21 Schwendtner Erik       KTK Kőbányai Tájfutó Klub          50:58   25   28:39   21    79:37 
   22 Székely Balázs         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   53:16   29   27:59   17    81:15 
   23 Petró Árpád            JVS Jászárokszállási Vasas SE      53:51   31   29:21   25    83:12 
   24 Kiss Gábor András      ESP Egri Spartacus SE              52:58   28   30:21   28    83:19 
   25 Lovas Zoltán           KOD Kecskeméti Önkormányzati Dol   53:44   30   29:48   26    83:32 
   26 Kiss György ifj.       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   52:53   27   30:41   29    83:34 
   27 Győri János            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   50:27   23   34:31   34    84:58 
   28 Kéri Péter ifj.        TSE Törekvés SE                    58:50   35   26:48   14    85:38 
   29 Honfi Gábor Ádám       ESP Egri Spartacus SE              58:59   37   28:10   18    87:09 
   30 Sass Pál               ESP Egri Spartacus SE              54:05   32   34:27   33    88:32 
   31 Sáfrán Bence           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   58:50   35   29:54   27    88:44 
   32 Fáy Dániel             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   52:50   26   37:25   40    90:15 
   33 Decsi Tamás            AGD Árpád Gimnázium DSK            60:25   38   35:09   35    95:34 
   34 Bossánszky Ákos        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   63:11   42   33:13   31    96:24 
   35 Gárdonyi Márk          OSC Orvosegyetem SC                66:30   43   33:55   32   100:25 
   36 Makai Zoltán           THS Taszári Honvéd SE              62:46   41   38:11   41   100:57 
   37 Korim Juraj            TKE ATU Kosice                     60:47   39   42:13   49   103:00 
   38 Kósa Péter             DNY Debreceni Nyúlak SE            61:26   40   41:59   47   103:25 
   39 Laták Rudolf           FMT FŐMTERV SK                     66:56   44   37:12   38   104:08 
   40 Szatmáry Zoltán        CBD Ceglédi Bem Vasutas            69:59   45   37:21   39   107:20 
   41 Kovács Béla            KTK Kőbányai Tájfutó Klub          72:08   47   38:29   42   110:37 
   42 Pap Zoltán             CBD Ceglédi Bem Vasutas            71:05   46   40:36   45   111:41 
   43 Vadász Tamás           DNS Debreceni Nagyerdő SK          73:49   48   39:53   43   113:42 
   44 Boris Durco            TKE ATU Kosice                     77:44   50   41:16   46   119:00 
   45 Szűcs Róbert           DNS Debreceni Nagyerdő SK          83:45   52   36:54   37   120:39 
   46 Lubos Vojtko           TBB SK Terezka Banska Bystrica     80:31   51   47:27   50   127:58 
   47 F. Tóth András         DNY Debreceni Nyúlak SE            96:19   53   35:46   36   132:05 

      Peics Antal            KFK KFKI Petőfi Sportkör            hiba        40:30   44          
      Vizi Tamás             DNY Debreceni Nyúlak SE            56:53   33    hiba               
      Gáncs Dániel           HER Herkules SE Balatonalmádi      76:52   49    hiba               
      Siegler Konrád         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   44:50   14    n.i.               
      Mörk Péter             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai     n.i.        28:32   20          
      Molnár Attila          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   49:38   21    n.i.               
      Vajda Balázs           VTC Veszprémi Tájfutó Club         48:49   19    n.i.               
      Knuth Dávid            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    n.i.        42:10   48          
      Reviczki Zsolt         HUF HUFEZE Pásztó                  57:43   34    n.i.               
      Herceg Tamás           DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai    n.i.         n.i.               
      Dinyák Gábor           OSC Orvosegyetem SC                 n.i.         n.i.               



M21C  (17)                                 

    1 Lukács Zsolt           JVS Jászárokszállási Vasas SE      57:49    1   45:45    7   103:34 
    2 Kalmár János           PSE Postás-Matáv SE                68:56    3   37:06    3   106:02 
    3 Hráb György            ETC Egri Testedző Club             72:39    5   34:49    1   107:28 
    4 Oláh Gyula             KFK KFKI Petőfi Sportkör           75:51    7   36:57    2   112:48 
    5 Liskány András István  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   74:00    6   39:42    4   113:42 
    6 Nyári Sándor           MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl   78:38    8   44:59    6   123:37 
    7 Rebák Sándor László    NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   81:43    9   50:32    9   132:15 
    8 Sass Lóránt            ESP Egri Spartacus SE              86:48   10   48:13    8   135:01 
    9 Czirbesz Endre         MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl   99:10   11   55:22   11   154:32 
   10 Pető Dániel            HSE Hegyisport Szentendre SE      117:23   13   42:02    5   159:25 
   11 Papp Jácint            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F  110:49   12   56:20   12   167:09 

      Kocsis László          JVS Jászárokszállási Vasas SE      71:46    4    hiba               
      Illés Bence            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    n.i.        75:09   13          
      Nagy Gábor             JVS Jászárokszállási Vasas SE      61:02    2    n.i.               
      Földváry Péter         ESP Egri Spartacus SE               n.i.        52:02   10          
      Nyeste Gyula           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           hiba         n.i.               
      Köblös Csaba           KTX Kőbányai Textil SE              n.i.         n.i.               



M35A  (21)                                 

    1 Hajdu Martin           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   78:10    1   36:06    2   114:16 
    2 Egei Tamás             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   79:59    2   38:50    5   118:49 
    3 Viniczai Ferenc        PVS Pécsi Vasutas SK               88:40    5   35:01    1   123:41 
    4 Gillich István         MSE Megalódusz SE                  86:19    4   37:38    3   123:57 
    5 Darius Semeska         KAU Orienteering Club "Kaukas"     91:27    7   39:32    6   130:59 
    6 Franko Valér           KYS Klub OB Kysak                  95:22    8   38:29    4   133:51 
    7 Zsigmond István        COM Compass Kolozsvár              98:23    9   44:56   10   143:19 
    8 Erdélyi Gyula          SDS Salgótarjáni Dornyai SE       102:32   12   42:56    7   145:28 
    9 Kovács Péter           BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     101:37   10   45:36   11   147:13 
   10 Kovács Gábor           BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     103:30   13   44:18    8   147:48 
   11 Nógrádi Csaba          KRI Kristály Tájfutó és Természe  102:21   11   48:11   13   150:32 
   12 Horváth Sándor         MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai   105:10   14   46:14   12   151:24 
   13 Udvardy Balázs         PVS Pécsi Vasutas SK              107:41   15   44:23    9   152:04 
   14 Németh Csaba           BOF Budai Ősforrás SC             109:11   16   52:41   14   161:52 
   15 Szitter Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Klub         131:23   18   57:10   15   188:33 
   16 Zagyi László           JMD Jászapáti Mészáros DSK        131:05   17   58:39   16   189:44 

      Marton János           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   85:19    3    hiba               
      Angyal Gábor           ARA Alba Regia Atlétikai Klub       hiba         n.i.               
      Miháczi Zoltán         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   90:11    6    n.i.               
      Szeredi Gábor          SSC Siketek SC Budapest             n.i.        67:50   17          
      Gillich György         TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó     n.i.         n.i.               



M35BR  (20)                                

    1 Barcík Peter           BBA Kobra Bratislava               33:06    1   18:31    1    51:37 
    2 Györgyi László         OSC Orvosegyetem SC                39:26    2   23:34    2    63:00 
    3 Halaj László           JMD Jászapáti Mészáros DSK         47:18    3   27:04    3    74:22 
    4 Kiss Attila            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   47:39    4   27:43    4    75:22 
    5 Kovács Zoltán          KTK Kőbányai Tájfutó Klub          49:10    5   29:29    7    78:39 
    6 Kinde Kálmán           KTK Kőbányai Tájfutó Klub          51:31    8   28:10    5    79:41 
    7 Lénárt István          JVS Jászárokszállási Vasas SE      50:09    6   31:17   10    81:26 
    8 Kovács Zoltán          BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      53:12    9   28:45    6    81:57 
    9 Varsányi Attila        VTC Veszprémi Tájfutó Club         50:11    7   36:00   14    86:11 
   10 Báder Attila           MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai    56:40   12   30:47    8    87:27 
   11 Balogh József          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub          53:42   11   37:52   15    91:34 
   12 Andrási Lajos          HER Herkules SE Balatonalmádi      58:38   13   33:42   12    92:20 
   13 Nemoda Ferenc          JVS Jászárokszállási Vasas SE      53:41   10   38:49   16    92:30 
   14 Kovalcsik István       BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      63:36   16   31:12    9    94:48 
   15 Maácz Miklós           MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   60:02   14   35:26   13    95:28 
   16 Mets Miklós            OSC Orvosegyetem SC                66:44   17   31:41   11    98:25 
   17 Paskuj Mátyás          MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl   61:26   15   41:58   17   103:24 
   18 Demmiany Lajos         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   81:21   18   59:50   18   141:11 

      Tóth Tamás             EK1 Egyesületen kívüli - 1          hiba         hiba               
      Gadolla Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   83:47   19    hiba               



M40  (25)                                  

    1 Pollák Jozef           TKE ATU Kosice                     50:45    1   20:27    1    71:12 
    2 Mohácsy Tamás dr.      SDS Salgótarjáni Dornyai SE        57:44    2   24:19    4    82:03 
    3 Papuga Frantisek       KYS Klub OB Kysak                  64:17    4   24:30    5    88:47 
    4 Urpo Sarkka            BSC Balatonfüredi SC               64:57    5   23:59    3    88:56 
    5 Török József           SDS Salgótarjáni Dornyai SE        63:33    3   27:02    7    90:35 
    6 Rusvai László          JVS Jászárokszállási Vasas SE      67:54    7   24:41    6    92:35 
    7 Gabnai Ernő            DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet   65:43    6   28:01   11    93:44 
    8 Blézer Attila          ESP Egri Spartacus SE              72:44    9   27:20    8   100:04 
    9 Gera Tibor             SZV Szegedi Vasutas SE             69:43    8   31:44   18   101:27 
   10 Tóth Gábor             SZV Szegedi Vasutas SE             76:36   11   27:32    9   104:08 
   11 Szőcs László           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   76:26   10   28:06   12   104:32 
   12 Kollár Jaroslav        KYS Klub OB Kysak                  78:22   12   27:40   10   106:02 
   13 Garda Árpád            DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet   79:49   13   30:36   16   110:25 
   14 Trócsányi Zoltán       DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet   80:31   14   30:41   17   111:12 
   15 Tölgyesi Tibor         DTC Diósgyőri Tájfutó Club         82:59   15   29:42   13   112:41 
   16 Pokornyik Tibor        TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó    85:05   16   30:17   15   115:22 
   17 Sramkó Tibor           SDS Salgótarjáni Dornyai SE        86:18   17   29:42   13   116:00 
   18 Németh György dr.      PTX Pápai Tájfutó SE               89:39   19   33:16   19   122:55 
   19 Tysz Vladimir          TKE ATU Kosice                     88:59   18   36:31   21   125:30 
   20 Csizmadia József       HER Herkules SE Balatonalmádi      91:43   20   34:54   20   126:37 
   21 Kugler György          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   93:33   21   38:13   22   131:46 
   22 Hanák Lajos            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó   121:05   23   57:06   23   178:11 
   23 Vincze Károly          HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül  144:55   24   64:10   24   209:05 

      Urbán András           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai  108:52   22    n.i.               
      Szlatényi Ferenc       OSC Orvosegyetem SC                 n.i.        23:56    2          



M45  (30)                                  

    1 Gyulai Zoltán          MSE Megalódusz SE                  44:51    1   22:45    1    67:36 
    2 Moravszky János        NYK Nyíregyházi Konzerv SE         49:15    2   25:25    5    74:40 
    3 Győri László           SDS Salgótarjáni Dornyai SE        57:53    4   24:34    4    82:27 
    4 Vankó Péter            HSE Hegyisport Szentendre SE       59:52    6   23:32    2    83:24 
    5 Kerényi Dénes          HSE Hegyisport Szentendre SE       59:13    5   25:51    6    85:04 
    6 Tóth Károly            VTC Veszprémi Tájfutó Club         57:12    3   28:44   12    85:56 
    7 Szunyog József dr.     KTK Kőbányai Tájfutó Klub          63:08    9   24:28    3    87:36 
    8 Zsilkin Viktor         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   61:26    8   27:07    7    88:33 
    9 Hajagos Henrik         SZV Szegedi Vasutas SE             65:38   10   27:10    8    92:48 
   10 Urbán Imre             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   67:40   12   28:25    9    96:05 
   11 Zentai László          HSE Hegyisport Szentendre SE       60:24    7   36:23   18    96:47 
   12 Gadó György            OSC Orvosegyetem SC                67:33   11   29:46   14    97:19 
   13 Kürti István           PAK Paksi SE                       70:13   15   30:04   15   100:17 
   14 Fehér Mihály           HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül   68:18   14   36:27   19   104:45 
   15 Pap László             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   75:51   17   29:41   13   105:32 
   16 Esko Turkka            BSC Balatonfüredi SC               79:14   20   28:29   10   107:43 
   17 Kiss Tibor             JVS Jászárokszállási Vasas SE      73:25   16   39:45   21   113:10 
   18 Lenkei Győző           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   82:32   22   32:29   16   115:01 
   19 Hegedüs Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub          80:06   21   36:52   20   116:58 
   20 Csöngei Dezső          VTC Veszprémi Tájfutó Club         84:16   23   34:03   17   118:19 
   21 Zempléni András dr.    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    76:15   18   42:59   22   119:14 
   22 Kubacsek József        JVS Jászárokszállási Vasas SE      91:18   25   49:36   24   140:54 
   23 Katulin Tibor          TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó   130:13   27   43:37   23   173:50 

      Joachim Friessnig      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   67:59   13    hiba               
      Nemesházi László       PSE Postás-Matáv SE                             28:35   11          
      Kuchta Jan             TKE ATU Kosice                     79:04   19    n.i.               
      Posta Botond           MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   88:12   24    n.i.               
      Gajdos Tamás           SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   94:21   26    n.i.               
      Grabenhofer Wilhelm    OMA LZ Omaha                        n.i.         n.i.               
      Arthofer Dietmar       OMA LZ Omaha                        n.i.         n.i.               



M50  (48)                                  

    1 Petró Géza             JVS Jászárokszállási Vasas SE      45:47    1   22:36    3    68:23 
    2 Zentai József          HUF HUFEZE Pásztó                  48:53    4   22:27    1    71:20 
    3 Bokros István          MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai    48:09    3   23:49    5    71:58 
    4 Balla Sándor           HSE Hegyisport Szentendre SE       49:10    6   23:37    4    72:47 
    5 Hegedüs Zoltán         OSC Orvosegyetem SC                49:40    8   23:51    6    73:31 
    6 Honfi Gábor            ESP Egri Spartacus SE              49:07    5   25:22   10    74:29 
    7 Bacsó Attila           HER Herkules SE Balatonalmádi      50:53    9   25:01    9    75:54 
    8 Gyurkó László          KTK Kőbányai Tájfutó Klub          53:55   12   24:59    8    78:54 
    9 Kovács Attila          ZSC Zöld Sportok Clubja            51:18   10   28:20   15    79:38 
   10 Harkányi Csaba         HAV Havas Szabadidő Klub           57:13   17   22:29    2    79:42 
   11 Maj Stefan             BBA Kobra Bratislava               49:15    7   30:54   17    80:09 
   12 Spiegl János           SMA Soproni Műegyetemi AC          53:15   11   27:08   13    80:23 
   13 Pelyhe Dénes           SDS Salgótarjáni Dornyai SE        55:02   15   27:09   14    82:11 
   14 Hegedüs Ábel           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   58:15   19   26:03   11    84:18 
   15 Age Liljeström         HSS Helsingin Suunnistajat         53:57   13   30:53   16    84:50 
   16 Bokros György          MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai    61:13   24   24:50    7    86:03 
   17 Mizur Jan              PSE Postás-Matáv SE                54:48   14   31:40   19    86:28 
   18 Kóger Gyula            PVM Pécsi Vörös Meteor SK          60:19   23   26:50   12    87:09 
   19 Zsilinszky Pál         DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet   55:11   16   33:06   24    88:17 
   20 Bugár József           BOF Budai Ősforrás SC              58:44   20   32:01   21    90:45 
   21 Magyar János           MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   59:10   22   34:52   27    94:02 
   22 Lovász István          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   58:55   21   37:00   36    95:55 
   23 Biró Sándor            KRI Kristály Tájfutó és Természe   64:25   25   32:22   22    96:47 
   24 Christian Leonhardt    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   66:05   28   31:52   20    97:57 
   25 Erdélyi Tibor          HSE Hegyisport Szentendre SE       65:18   26   34:00   25    99:18 
   26 Jouko Karjalainen      HSS Helsingin Suunnistajat         66:01   27   36:13   33   102:14 
   27 Vékony Andor           KTK Kőbányai Tájfutó Klub          67:31   29   35:08   28   102:39 
   28 Kaján László           FMT FŐMTERV SK                     67:53   30   35:58   31   103:51 
   29 Lévai Kálmán           KSE Karcagi SE                     70:43   32   34:04   26   104:47 
   30 Bunyik László          MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai    70:34   31   36:08   32   106:42 
   31 Tapio Tiura            HSS Helsingin Suunnistajat         77:45   37   31:13   18   108:58 
   32 Csikós Miklós          JVS Jászárokszállási Vasas SE      74:54   34   35:34   30   110:28 
   33 Györgyi Zoltán         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   74:23   33   38:39   37   113:02 
   34 Juhász István          BOF Budai Ősforrás SC              76:52   35   36:18   34   113:10 
   35 Szalóki Rezsö          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub          82:42   40   36:28   35   119:10 
   36 Aknai Antal            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó    77:19   36   45:02   40   122:21 
   37 Nick József dr.        PTX Pápai Tájfutó SE               82:21   39   40:14   38   122:35 
   38 Mészáros Károly        TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó    78:17   38   46:06   41   124:23 
   39 Gárdonyi Zoltán        BOF Budai Ősforrás SC              88:55   43   42:51   39   131:46 
   40 Urbánfy Jenő           BOF Budai Ősforrás SC              86:30   42   50:33   42   137:03 
   41 Juhani Salmenkyla      HSS Helsingin Suunnistajat         89:17   44   51:33   43   140:50 
   42 Havadtői András        HAV Havas Szabadidő Klub          118:27   45   97:45   44   216:12 

      Harri Lassila          BSC Balatonfüredi SC                hiba        32:34   23          
      Ládi János             BTK Bakonyi Tájfutó Klub           47:42    2    hiba               
      Ludvig István          MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   57:40   18    hiba               
      Hirt Károly            ARA Alba Regia Atlétikai Klub      84:40   41    n.i.               
      Tóth Sándor            ETC Egri Testedző Club                          35:28   29          
      Törjék György          TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó     n.i.         n.i.               



M55  (26)                                  

    1 Boros Zoltán           ESP Egri Spartacus SE              39:03    1   21:07    1    60:10 
    2 Hegedüs András         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   44:50    2   25:09    3    69:59 
    3 Lux Iván               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   50:26    3   29:06    9    79:32 
    4 Nagy Lajos             PVS Pécsi Vasutas SK               57:09    5   23:54    2    81:03 
    5 Sindely Pál dr.        SZV Szegedi Vasutas SE             54:20    4   28:13    6    82:33 
    6 Zánkay András          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   59:07   10   27:17    5    86:24 
    7 Boros András           TSE Törekvés SE                    57:47    6   29:01    8    86:48 
    8 Bogdanovits András     MSE Megalódusz SE                  58:39    7   28:28    7    87:07 
    9 Vincze István          HER Herkules SE Balatonalmádi      59:04    9   30:41   11    89:45 
   10 Szűcs B. Levente       HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   58:56    8   32:00   12    90:56 
   11 Horváth Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub          67:33   16   26:02    4    93:35 
   12 Kovács András          HBS Honvéd Bottyán SE              64:47   14   30:20   10    95:07 
   13 Friedrich Vilmos       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   60:51   13   34:58   14    95:49 
   14 Tasi Ákos              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   66:31   15   36:20   16   102:51 
   15 Csáki Tibor            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   69:42   17   35:38   15   105:20 
   16 Schulek János          FMT FŐMTERV SK                     71:48   18   39:44   19   111:32 
   17 Homoki Géza            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   80:41   19   34:45   13   115:26 
   18 Hunyadvári László      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   60:09   11   62:27   20   122:36 
   19 Vajda László           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   87:02   20   36:52   17   123:54 
   20 Kiss György            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   90:04   21   65:17   21   155:21 

      Csuka Zsigmond         CBD Ceglédi Bem Vasutas             hiba        86:35   22          
      Gáncs Kálmán           HER Herkules SE Balatonalmádi       hiba        38:42   18          
      Kardos Ferenc Dr.      OSC Orvosegyetem SC                60:15   12    n.i.               
      Felber Gyula           HER Herkules SE Balatonalmádi       hiba         n.i.               
      Salga István dr.       HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    n.i.         n.i.               
      Kéri Péter             TSE Törekvés SE                     n.i.         n.i.               



M60  (31)                                  

    1 Rohác Igor             VKE Slávia UVL Kosice              45:55    1   28:09    2    74:04 
    2 Marton Péter           KTC Kaposvári Tájfutó Klub         48:03    2   28:59    3    77:02 
    3 Gombkötő Péter dr.     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   49:23    3   33:42    5    83:05 
    4 Hybal Ladislav         BBA Kobra Bratislava               49:50    4   35:02    7    84:52 
    5 Bozán György           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   57:32    8   27:28    1    85:00 
    6 Szemler István         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   52:38    6   32:48    4    85:26 
    7 Komár Béla             HER Herkules SE Balatonalmádi      54:12    7   33:43    6    87:55 
    8 Berbécs Sándor         TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó    49:56    5   39:07   11    89:03 
    9 Holluby Andor          PSE Postás-Matáv SE                57:48    9   36:36    8    94:24 
   10 Kéri Gerzson dr.       OSC Orvosegyetem SC                60:28   10   38:23   10    98:51 
   11 Horváth Zoltán         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   63:18   13   36:39    9    99:57 
   12 Hornák Zoltán          VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó   60:31   11   40:12   12   100:43 
   13 Lohász Márton          ÉPI Épitőipari SZKI DSK            60:40   12   42:36   18   103:16 
   14 Tóth János             SKS Sárvári Kinizsi SK             67:54   15   40:58   14   108:52 
   15 Sejpes Gyula           KTK Kőbányai Tájfutó Klub          68:32   16   41:35   16   110:07 
   16 Szecsődi Ákos          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   66:58   14   46:41   23   113:39 
   17 Mohácsi József         HAV Havas Szabadidő Klub           72:42   17   41:21   15   114:03 
   18 Szabó Sándor           ÉPI Épitőipari SZKI DSK            75:32   18   47:06   24   122:38 
   19 Wengrin István         VTC Veszprémi Tájfutó Club         77:55   20   45:15   21   123:10 
   20 Bán Sándor             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl   75:45   19   49:35   27   125:20 
   21 Ballagó Béla           JVS Jászárokszállási Vasas SE      77:56   21   47:43   25   125:39 
   22 Kovács Ferenc          BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      84:35   22   51:48   28   136:23 
   23 Nagy Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   91:52   24   45:40   22   137:32 
   24 Buda József            BSC Balatonfüredi SC               94:21   25   52:13   29   146:34 
   25 Simon Gábor            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   87:03   23   60:06   30   147:09 
   26 Lányi Botond dr.       TIT TITÁSZ Elektromos SE          134:05   26   87:52   31   221:57 

      Ribényi Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub           hiba        40:22   13          
      Bálint Sándor dr.      KTK Kőbányai Tájfutó Klub           hiba        44:39   20          
      Hargitai István        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd    hiba        42:28   17          
      Bányai Attila          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F    hiba        43:44   19          
      Köblös József          KTX Kőbányai Textil SE              n.i.        48:13   26          



M65  (17)                                  

    1 Nyögéri Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub          46:48    1   30:28    2    77:16 
    2 Nagy Dezső             COM Compass Kolozsvár              49:39    2   27:54    1    77:33 
    3 Szabon János           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    51:22    3   33:16    3    84:38 
    4 Pentti Koponen         ESS Espoon Suunta                  53:19    4   35:45    4    89:04 
    5 Argay Gyula            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   59:06    6   39:37    5    98:43 
    6 Gönczi Péter           FMT FŐMTERV SK                     63:57    9   41:27    7   105:24 
    7 Pataki Zsolt           SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   62:46    8   48:17   11   111:03 
    8 Illés Vilmos           SSC Siketek SC Budapest            60:43    7   60:14   13   120:57 
    9 Rácz Márton            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   83:31   10   43:39    8   127:10 
   10 Kész István            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó    83:56   11   48:08   10   132:04 
   11 Óhegyi Albin           SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö  105:03   12   62:09   14   167:12 
   12 Török István           DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai  134:55   13   70:44   15   205:39 

      Schőnviszky László     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    hiba        43:45    9          
      Laczkó Tamás           TSE Törekvés SE                     hiba        40:32    6          
      Szeredai László        ÉPI Épitőipari SZKI DSK             n.i.        58:25   12          
      Cserteg István         TSC Tungsram SC                    55:16    5    n.i.               
      Kozma László           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd    hiba         hiba               



M70  (7)                                   

    1 Kangasmaki Heikki      BSC Balatonfüredi SC               42:29    1   27:35    1    70:04 
    2 Dudás István           OSC Orvosegyetem SC                42:51    2   32:08    3    74:59 
    3 Éliás Vilmos           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   51:11    3   35:36    4    86:47 
    4 Buncsik János          PSE Postás-Matáv SE                58:57    6   28:07    2    87:04 
    5 Csupor Miklós          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   56:18    4   42:19    5    98:37 
    6 Hrenkó József          TIT TITÁSZ Elektromos SE           58:25    5   43:50    6   102:15 

      Szebeli István         SSC Siketek SC Budapest                         75:42    7          



M75  (4)                                   

    1 Balla Sándor           KFK KFKI Petőfi Sportkör           55:04    2   39:45    1    94:49 
    2 Olhava Ladislav        TKE ATU Kosice                     54:16    1   44:37    2    98:53 
    3 Kiss Béla              JVS Jászárokszállási Vasas SE      76:27    3   53:21    4   129:48 

      Csamangó Ferenc        SZV Szegedi Vasutas SE              hiba        49:02    3          



W10D  (15)                                 

    1 Szuromi Luca           HSE Hegyisport Szentendre SE       22:28    1   39:18    4    61:46 
    2 Gera Krisztina         SZV Szegedi Vasutas SE             23:35    2   39:45    5    63:20 
    3 Faggyas Petra          VHS Veszprémi Honvéd SE            33:32    6   30:43    1    64:15 
    4 Liszka Eszter          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub          33:40    7   33:43    2    67:23 
    5 Weiler Virág           MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   25:31    4   44:35    6    70:06 
    6 Nógrádi Nicol          KRI Kristály Tájfutó és Természe   48:44   11   34:08    3    82:52 
    7 Fáy Csenge és Luca     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   41:59    9   45:32    7    87:31 
    8 Faggyas Réka           VHS Veszprémi Honvéd SE            39:45    8   48:39    8    88:24 
    9 Újhelyi Dalma          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub          29:36    5   76:35   12   106:11 
   10 Kinde Zsófia           KTK Kőbányai Tájfutó Klub          60:55   12   70:29   10   131:24 
   11 Gillich Viktória       MSE Megalódusz SE                  70:49   13   72:17   11   143:06 
   12 Barna Szilvia          JOG Jogging Plus Szuperinfó Club   76:29   14   69:14    9   145:43 
   13 Egei Petra             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   47:18   10  156:13   13   203:31 

      Szilágyi Mónika        TSE Törekvés SE                     hiba         hiba               
      Masztis Anna           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    24:30    3    n.i.               



W12C  (21)                                 

    1 Tóth Krisztina         VTC Veszprémi Tájfutó Club         19:59    1   21:37    1    41:36 
    2 Varsányi Kinga         VTC Veszprémi Tájfutó Club         27:48    5   22:35    2    50:23 
    3 Salfer Eszter          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   25:48    2   32:07    8    57:55 
    4 Rusvai Katalin         JVS Jászárokszállási Vasas SE      30:56    7   28:21    6    59:17 
    5 Goldmann Dóra          SDS Salgótarjáni Dornyai SE        31:27    9   28:11    5    59:38 
    6 Szomor Beatrix         PVS Pécsi Vasutas SK               35:19   11   25:38    3    60:57 
    7 Dénes Krisztina        KAL Kalocsai SE                    31:24    8   36:23   11    67:47 
    8 Faggyas Eszter         VHS Veszprémi Honvéd SE            33:01   10   37:31   13    70:32 
    9 Mets Ildikó            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   44:42   15   31:16    7    75:58 
   10 Balogh Réka            GYO Gyöngyösi Tájutó Klub          29:23    6   47:34   15    76:57 
   11 Kovalcsik Anna         BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      44:18   14   33:05    9    77:23 
   12 Szőcs Fruzsina         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   40:08   13   38:46   14    78:54 
   13 Hajdu Dorisz           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   52:21   17   33:58   10    86:19 
   14 Németh Fanni           PTX Pápai Tájfutó SE               52:20   16   37:12   12    89:32 
   15 Tóth Éva               TSE Törekvés SE                    52:41   18   58:06   16   110:47 
   16 Forrás Zsófia          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   72:51   19   84:44   17   157:35 

      Zempléni Réka          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    25:58    3    n.i.               
      Kinde Vanda            KTK Kőbányai Tájfutó Klub           n.i.        27:23    4          
      Szlatényi Dóra         OSC Orvosegyetem SC                 n.i.         hiba               
      Miháczi Diana          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   26:38    4    n.i.               
      Hajagos Virág          SZV Szegedi Vasutas SE             39:01   12    n.i.               



W14B  (18)                                 

    1 Kovács Filoména        PVS Pécsi Vasutas SK               43:42    4   25:14    1    68:56 
    2 Schulek Iringó         KTK Kőbányai Tájfutó Klub          43:49    5   27:24    2    71:13 
    3 Durcová Ivana          TKE ATU Kosice                     37:06    1   35:14    9    72:20 
    4 Tóth Réka              SZV Szegedi Vasutas SE             42:36    3   30:04    3    72:40 
    5 Szabó Lili             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl   39:53    2   33:19    5    73:12 
    6 Szokol Mónika          SZV Szegedi Vasutas SE             44:28    6   32:30    4    76:58 
    7 Kovács Anett           SDS Salgótarjáni Dornyai SE        51:22    9   34:17    6    85:39 
    8 Kakuk Zsófia Luca      SZV Szegedi Vasutas SE             47:28    7   39:16   12    86:44 
    9 Németh Luca            SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   53:01   10   34:24    8    87:25 
   10 Csurel Beáta           SZV Szegedi Vasutas SE             54:48   11   34:22    7    89:10 
   11 Paskuj Sára            MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl   60:20   12   37:23   10    97:43 
   12 Balla Brigitta         SDS Salgótarjáni Dornyai SE        47:35    8   53:46   15   101:21 
   13 Franková Barbora       KYS Klub OB Kysak                  66:16   14   39:15   11   105:31 
   14 Paskuj Rebeka          MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl   62:41   13   51:14   14   113:55 
   15 Szabó Fanni            SDS Salgótarjáni Dornyai SE        75:17   16   42:13   13   117:30 
   16 Kovács Júlia Virág     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    66:46   15   68:35   16   135:21 

      Tóth Darinka           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    95:50   17    n.i.               
      Kéri Brigitta          VTC Veszprémi Tájfutó Club          n.i.         n.i.               



W14C  (6)                                  

    1 Gulyás Zsófia          SDS Salgótarjáni Dornyai SE        56:19    3   48:11    1   104:30 
    2 Fáy Hanna              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   32:16    1   79:30    4   111:46 
    3 Zubánics Mária         HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl   50:07    2   73:46    3   123:53 

      Ozsvárt Dóra           SDS Salgótarjáni Dornyai SE        71:08    4    hiba               
      Járja Eszter           SDS Salgótarjáni Dornyai SE         hiba        69:25    2          
      Györgyi Hanga          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza    n.i.         n.i.               



W16B  (25)                                 

    1 Jana Krisjakova        ETC Egri Testedző Club             48:42    1   27:53    1    76:35 
    2 Korimova Ivana         TKE ATU Kosice                     62:34    4   28:36    2    91:10 
    3 Farkas Mariann         SZV Szegedi Vasutas SE             56:57    2   36:03    7    93:00 
    4 Mihalkó Mónika         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   58:06    3   36:24    9    94:30 
    5 Györgyi Csenge         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   64:15    6   33:16    4    97:31 
    6 Császár Barbara        GOC Göcsej Környezetvédő, Tájéko   64:56    7   38:04   12   103:00 
    7 Mihalova Dasa          KTK Kőbányai Tájfutó Klub          70:15   10   33:10    3   103:25 
    8 Samu Mona Liza         SZV Szegedi Vasutas SE             62:54    5   41:01   14   103:55 
    9 Sebők Petra            VHS Veszprémi Honvéd SE            66:36    8   37:23   11   103:59 
   10 Rusvai Mónika          JVS Jászárokszállási Vasas SE      75:15   12   33:44    6   108:59 
   11 Fleischer Kata         SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   75:41   13   42:24   15   118:05 
   12 Csizmadia Ágnes        HER Herkules SE Balatonalmádi      83:30   16   36:52   10   120:22 
   13 Durcová Simona         TKE ATU Kosice                     74:14   11   46:27   16   120:41 
   14 Németh Anna            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    85:44   18   48:20   17   134:04 
   15 Fleischer Zsófia       SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   84:34   17   64:02   19   148:36 
   16 Fleischer Orsolya      SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   67:01    9   87:37   21   154:38 
   17 Acsádi Melinda         HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül  107:23   19   61:20   18   168:43 
   18 Trócsányi Eszter       DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet  139:08   21   81:59   20   221:07 

      Denave Alizée          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   81:13   15    hiba               
      Koós Brigitta          SDS Salgótarjáni Dornyai SE                     33:31    5          
      Henk Zsuzsanna         KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    79:54   14    n.i.               
      Gyalog Zsófia          SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö    n.i.        36:18    8          
      Balogh Imola           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK   117:30   20    n.i.               
      Zsigmond Vanda         DTC Diósgyőri Tájfutó Club                      38:53   13          
      Szokol Boglárka        SZV Szegedi Vasutas SE              n.i.         n.i.               



W18B  (21)                                 

    1 Gyurkó Fanni           ARA Alba Regia Atlétikai Klub      62:44    2   22:50    1    85:34 
    2 Barciková Renáta       KTK Kőbányai Tájfutó Klub          60:14    1   28:20    7    88:34 
    3 Maria Krisjakova       ETC Egri Testedző Club             63:19    3   26:29    3    89:48 
    4 Nagy Virág             SZV Szegedi Vasutas SE             69:31    5   24:58    2    94:29 
    5 Tyszová Natália        TKE ATU Kosice                     69:51    6   27:30    6    97:21 
    6 Fenyvesi Laura         KTK Kőbányai Tájfutó Klub          64:44    4   37:18   12   102:02 
    7 Sümegi Mária           DTC Diósgyőri Tájfutó Club         75:23    9   26:42    4   102:05 
    8 Hlaváciková Erka       KTK Kőbányai Tájfutó Klub          76:40   10   27:00    5   103:40 
    9 Perényi Dóra Roberta   GYO Gyöngyösi Tájutó Klub          75:17    8   33:38   11   108:55 
   10 Kalapács Ivett         HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl   77:14   11   32:44    9   109:58 
   11 Dékány Andrea          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub          81:14   13   30:14    8   111:28 
   12 Szacska Nikolett       ESP Egri Spartacus SE              79:17   12   41:08   15   120:25 
   13 Prokai Eszter Anna     ESP Egri Spartacus SE              86:26   14   41:27   16   127:53 
   14 Kerényi II. Krisztina  KTK Kőbányai Tájfutó Klub          99:05   17   33:27   10   132:32 
   15 Németh Kinga           SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   96:13   16   38:12   13   134:25 
   16 Kalina Judit           ESP Egri Spartacus SE             114:03   19   38:19   14   152:22 
   17 Horváth Hajnalka       ETC Egri Testedző Club            102:28   18   50:50   17   153:18 

      Erdei Zsófia           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    94:54   15    n.i.               
      Henk Zsófia            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    74:56    7    n.i.               
      Miskó Tünde            BSC Balatonfüredi SC                n.i.         n.i.               
      Tena Sakar             MAK OK "Maksimir"                   n.i.         n.i.               



W18C  (7)                                  

    1 Návesnáková Marcela    TKE ATU Kosice                     39:53    1   31:47    1    71:40 
    2 Kovalcsik Bernadett    BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      47:30    3   37:59    2    85:29 
    3 Szalai Dóra            BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      51:24    5   41:28    3    92:52 
    4 Kubacsek Éva           JVS Jászárokszállási Vasas SE      50:09    4   46:06    5    96:15 

      Kordics Edit           BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      45:57    2    hiba               
      Jurta Viktória         BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      57:59    6    hiba               
      Fogarasi Lívia         KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     n.i.        44:09    4          



W20A  (10)                                 

    1 Macinská Jana          TKE ATU Kosice                     58:33    1   22:28    1    81:01 
    2 Vávrová Veronika       BBA Kobra Bratislava               72:31    2   35:14    7   107:45 
    3 Bertóti Diana          DTC Diósgyőri Tájfutó Club         82:05    5   29:15    2   111:20 
    4 Daragó Zsófia          ETC Egri Testedző Club             87:29    6   31:59    4   119:28 
    5 Szivák Ildikó          ARA Alba Regia Atlétikai Klub      80:12    4   41:15    8   121:27 
    6 Babják Nóra            SDS Salgótarjáni Dornyai SE        87:55    7   34:16    6   122:11 
    7 Hajdú Hajnalka         ESP Egri Spartacus SE              94:39    8   29:15    2   123:54 
    8 Győri Judit            SDS Salgótarjáni Dornyai SE       114:01   10   32:48    5   146:49 
    9 Pocsai Boglárka Márta  DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet  107:59    9   73:12    9   181:11 

      Karin Leonhardt        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   72:31    2    n.i.               



W21E  (14)                                 

    1 Makrai Éva             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   72:41    1   36:34    2   109:15 
    2 Rákayová Martina       TKE ATU Kosice                     74:27    2   40:03    3   114:30 
    3 Szerencsi Ildikó       SZV Szegedi Vasutas SE             82:26    3   36:23    1   118:49 
    4 Simon Ágnes            ETC Egri Testedző Club             85:32    4   44:50    9   130:22 
    5 Császár Éva            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájéko   87:03    5   44:07    7   131:10 
    6 Kovács Bernadett       PVS Pécsi Vasutas SK               91:43    6   42:44    5   134:27 
    7 Labasová Katarína      TKE ATU Kosice                     97:37    7   42:07    4   139:44 
    8 Sebők Éva              PVS Pécsi Vasutas SK              101:27    9   43:59    6   145:26 
    9 Marosffy Orsolya       OSC Orvosegyetem SC                98:22    8   47:59   11   146:21 
   10 Elmont Bernadett       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F  103:32   10   54:17   14   157:49 
   11 Vékonyné Árva Katalin  KTK Kőbányai Tájfutó Klub         133:50   11   53:41   13   187:31 

      Zsigmond Száva         DTC Diósgyőri Tájfutó Club          n.i.        47:26   10          
      Zsebeházy Eszter       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           n.i.        48:39   12          
      Karin Leonhardt        ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F    n.i.        44:17    8          



W21B  (53)                                 

    1 Balogh Edina           JVS Jászárokszállási Vasas SE      62:38    1   35:36    5    98:14 
    2 Füzy Judit             OSC Orvosegyetem SC                62:54    2   36:08    6    99:02 
    3 Gyalog Zsuzsa          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   67:22    6   32:03    1    99:25 
    4 Pogány Borcsi          KTK Kőbányai Tájfutó Klub          66:11    3   34:13    2   100:24 
    5 Vaszilev Katalin       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   67:26    7   35:01    4   102:27 
    6 Balogh Katalin         JVS Jászárokszállási Vasas SE      67:15    5   36:18    7   103:33 
    7 Józsa Borbála          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   66:40    4   37:49    9   104:29 
    8 Rácz Mónika            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   71:41   11   36:52    8   108:33 
    9 Marosán Ágnes          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   71:38    9   39:10   12   110:48 
   10 Gábor Ágnes            CBD Ceglédi Bem Vasutas            71:40   10   39:22   13   111:02 
   11 Petró Annamária        JVS Jászárokszállási Vasas SE      67:45    8   43:30   26   111:15 
   12 Nagy Ákosné            SDS Salgótarjáni Dornyai SE        72:29   12   40:12   14   112:41 
   13 Friedrich Orsolya      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   73:30   13   41:31   18   115:01 
   14 Dr. Kolcsárné Sárecz É ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   77:19   18   38:16   10   115:35 
   15 Tóthné Schuch Anikó    KTK Kőbányai Tájfutó Klub          73:31   14   43:02   23   116:33 
   16 Rácz Alida             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   76:36   17   40:56   16   117:32 
   17 Szunyog Emese          KTK Kőbányai Tájfutó Klub          77:23   19   40:31   15   117:54 
   18 Lendvai Katalin        VHS Veszprémi Honvéd SE            78:52   20   42:30   21   121:22 
   19 Cseresnyés Ágnes       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   80:20   21   43:02   23   123:22 
   20 Pelhős Lívia           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   81:21   23   42:10   20   123:31 
   21 Bán Borbála            HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl   83:08   24   47:29   34   130:37 
   22 Varga Zsuzsa           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   88:07   28   43:16   25   131:23 
   23 Tóth Bettina           KTK Kőbányai Tájfutó Klub          85:24   26   47:14   33   132:38 
   24 Széplaki Erika         VHS Veszprémi Honvéd SE            92:55   32   45:31   29   138:26 
   25 Szabó Anita            CBD Ceglédi Bem Vasutas            92:38   31   48:42   36   141:20 
   26 Kovács Eszter          KTK Kőbányai Tájfutó Klub          89:51   29   52:03   39   141:54 
   27 Csáki Dalma            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   98:36   37   43:53   27   142:29 
   28 Balogh Szilvia Odett   KAL Kalocsai SE                    95:44   35   47:04   32   142:48 
   29 Juhász Diana           JVS Jászárokszállási Vasas SE      98:29   36   44:29   28   142:58 
   30 Győri Gabriella        SDS Salgótarjáni Dornyai SE       102:26   40   42:06   19   144:32 
   31 Tóth Eszter            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   86:19   27   61:16   44   147:35 
   32 Vadászné Kerese Andrea DNS Debreceni Nagyerdő SK         101:22   39   46:17   30   147:39 
   33 Borza Ágnes            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   93:16   33   55:16   41   148:32 
   34 Herczku Timea          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és  100:32   38   48:35   35   149:07 
   35 Rákos Piroska          DNS Debreceni Nagyerdő SK          90:46   30   59:16   43   150:02 
   36 Dóczi Petra            OSC Orvosegyetem SC               110:26   43   41:19   17   151:45 
   37 Molnár Orsolya         DNS Debreceni Nagyerdő SK         108:01   41   52:23   40   160:24 
   38 Torgyik Timea          KAL Kalocsai SE                   110:23   42   56:15   42   166:38 
   39 Szathmári Nóra         DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai  117:26   44   62:31   45   179:57 

      Bíró Fruzsina          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    hiba        42:51   22          
      Farkas Fruzsina        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd    hiba         hiba               
      Lada Nikolett          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    n.i.        49:00   37          
      Nagy Krisztina         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    n.i.        34:23    3          
      Illinger Enikő         ÉPI Épitőipari SZKI DSK            93:55   34    n.i.               
      Holper Antónia         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   80:31   22    n.i.               
      Farkas Krisztina       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   75:45   15    n.i.               
      Lengyel Andrea         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd    n.i.        38:59   11          
      Bozsits Szilvia        VHS Veszprémi Honvéd SE            85:17   25    n.i.               
      Kerekes Andrea         VTC Veszprémi Tájfutó Club         76:04   16    n.i.               
      Horváth Tímea          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F                49:50   38          
      Diósi Anna             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    n.i.        46:47   31          
      Péntek Márta           KTK Kőbányai Tájfutó Klub           hiba         n.i.               
      Federics Éva           TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó     hiba         n.i.               



W21BR  (30)                                

    1 Liskány Diána          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   34:06    1   24:04    2    58:10 
    2 Barcíková Renáta       BBA Kobra Bratislava               37:02    3   21:55    1    58:57 
    3 Baráth Imola           THS Taszári Honvéd SE              38:04    4   24:59    4    63:03 
    4 Osaigbovo Ngozi Barbar BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      36:03    2   27:33    6    63:36 
    5 Bányai Réka            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   39:52    6   24:11    3    64:03 
    6 Bunyik Emese           MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai    38:52    5   28:08   10    67:00 
    7 Marosfalvi Eszter      FMT FŐMTERV SK                     42:01    8   27:48    9    69:49 
    8 Pegán Bernadett        VTC Veszprémi Tájfutó Club         42:11    9   28:51   11    71:02 
    9 Fodor Emese            DTC Diósgyőri Tájfutó Club         44:03   11   27:33    6    71:36 
   10 Nick Brigitta          PTX Pápai Tájfutó SE               43:05   10   29:20   12    72:25 
   11 Zelena Dóra            MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai    46:01   12   27:47    8    73:48 
   12 Tóth Ágnes             MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   49:02   17   30:13   13    79:15 
   13 Ebinger Mónika         KFK KFKI Petőfi Sportkör           48:21   16   34:15   17    82:36 
   14 Jenei Margit           BOF Budai Ősforrás SC              47:38   14   36:06   19    83:44 
   15 Szabó Fruzsina         DNY Debreceni Nyúlak SE            46:13   13   37:51   21    84:04 
   16 Peicsné Liptai Vera    KFK KFKI Petőfi Sportkör           51:43   18   32:33   14    84:16 
   17 Zsigmond Erika         COM Compass Kolozsvár              51:46   19   34:33   18    86:19 
   18 Knódel Éva             KOD Kecskeméti Önkormányzati Dol   48:20   15   38:49   22    87:09 
   19 Salánki Zsuzsa         OSC Orvosegyetem SC                55:54   21   33:31   16    89:25 
   20 Komlósi Ágnes          SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   56:13   22   36:26   20    92:39 
   21 Ézsiás Katalin         SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   59:54   25   33:02   15    92:56 
   22 Juhászné Czinege Anita JVS Jászárokszállási Vasas SE      59:10   24   41:58   23   101:08 
   23 Gyöngyösi Jolán        CBD Ceglédi Bem Vasutas            71:06   26   43:42   24   114:48 

      Rostás Anikó           KAL Kalocsai SE                    53:09   20    hiba               
      Marosfalvi Mónika      FMT FŐMTERV SK                      n.i.        25:45    5          
      Szemler Judit          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   56:40   23    n.i.               
      Riczel Zsuzsanna       PSE Postás-Matáv SE                40:21    7    n.i.               
      Nagy Zsuzsanna         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F    n.i.         n.i.               
      Böröcz Ildikó          PAK Paksi SE                        n.i.         n.i.               
      Horváth Klára          VTC Veszprémi Tájfutó Club          n.i.         n.i.               



W21C  (8)                                  

    1 Nagyné Bódis Borbála   JVS Jászárokszállási Vasas SE      63:53    2   45:12    2   109:05 
    2 Németh Zsuzsanna       HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl   59:44    1   49:30    4   109:14 
    3 Schultheisz Edina      KFK KFKI Petőfi Sportkör           84:12    4   45:52    3   130:04 
    4 Török Orsolya          KAL Kalocsai SE                    77:32    3   54:52    7   132:24 
    5 Tóth Károlyné          VTC Veszprémi Tájfutó Club        114:11    5   53:10    6   167:21 

      Mitterer Andrea        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    hiba        50:02    5          
      Hegedüs Kata           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    n.i.        40:33    1          
      Dr. Hornyán Katalin    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    n.i.         hiba               



W35A  (21)                                 

    1 Balogh Piroska         SZV Szegedi Vasutas SE             45:23    1   25:10    3    70:33 
    2 Tömördi Ágnes          HSE Hegyisport Szentendre SE       46:09    2   25:29    4    71:38 
    3 Mátyás Ildikó          HSE Hegyisport Szentendre SE       48:35    3   26:13    6    74:48 
    4 Bokros Andrea dr.      MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai    50:40    4   24:37    2    75:17 
    5 Cseh Veronika          MSE Megalódusz SE                  50:53    5   25:52    5    76:45 
    6 Győrffy Gabriella      HSE Hegyisport Szentendre SE       55:36    8   24:31    1    80:07 
    7 Gillichné dr.Kalocsai  MSE Megalódusz SE                  52:41    6   27:55    7    80:36 
    8 Csillag Veronika       HSE Hegyisport Szentendre SE       53:13    7   28:14    8    81:27 
    9 Karagics Judit         OSC Orvosegyetem SC                61:15   12   28:18    9    89:33 
   10 Csizmadiáné Szóládi An HER Herkules SE Balatonalmádi      56:47   10   33:49   14    90:36 
   11 Cserjés Andrea dr.     HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül   58:51   11   33:07   13    91:58 
   12 Smelíková Jana         TKE ATU Kosice                     56:20    9   36:50   16    93:10 
   13 Barnáné Szabó Irén     JOG Jogging Plus Szuperinfó Club   64:37   15   33:05   12    97:42 
   14 Izsák Anikó            KRI Kristály Tájfutó és Természe   64:29   14   34:42   15    99:11 
   15 Radics Anna            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó    69:37   18   31:14   10   100:51 
   16 Jakubecz Andrea        BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      63:37   13   40:19   19   103:56 
   17 Szűcs Judit            ESP Egri Spartacus SE              67:44   16   37:28   17   105:12 
   18 Franková Jana          KYS Klub OB Kysak                  76:59   19   33:03   11   110:02 
   19 Dénes Ildikó           KAL Kalocsai SE                    79:00   20   39:21   18   118:21 
   20 Rohácová Ingrid        TKE ATU Kosice                     80:33   21   40:20   20   120:53 

      Szabó Andrea           SZV Szegedi Vasutas SE             68:16   17    n.i.               



W40  (7)                                   

    1 Kármán Katalin         HSE Hegyisport Szentendre SE       49:04    2   25:19    1    74:23 
    2 Rusvainé Barócsi Katal JVS Jászárokszállási Vasas SE      48:57    1   30:18    2    79:15 
    3 Marczis Márta          ETC Egri Testedző Club             75:29    4   32:59    3   108:28 
    4 Mizurova Jana          FBA Farmaceut Bratislava           79:44    7   39:50    4   119:34 
    5 Horváth Zoltánné       TSE Törekvés SE                    77:18    5   45:15    5   122:33 
    6 Hajas Csilla dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    78:09    6   59:21    6   137:30 

      Bacsó Piroska          MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   62:45    3    n.i.               



W45  (16)                                  

    1 Horváth Magda          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   47:34    1   27:24    1    74:58 
    2 Özse Ágnes             KRI Kristály Tájfutó és Természe   50:44    2   31:22    5    82:06 
    3 Lévainé Kovács Róza    KSE Karcagi SE                     53:11    4   29:03    2    82:14 
    4 Dániel Edit            SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   55:12    6   30:00    3    85:12 
    5 Regályné Zarnóczay Klá NYK Nyíregyházi Konzerv SE         52:56    3   34:18    7    87:14 
    6 Vávrová Beata          BBA Kobra Bratislava               62:51    7   30:10    4    93:01 
    7 Terjékiné Tóth Edit    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül   64:35    9   34:01    6    98:36 
    8 Malarová Angela        VKE Slávia UVL Kosice              66:31   10   38:55    8   105:26 
    9 Gösswein Judit         PSE Postás-Matáv SE                72:45   12   40:25    9   113:10 
   10 Nagy Zsuzsanna dr.     HER Herkules SE Balatonalmádi      70:24   11   44:11   10   114:35 
   11 Athanazová Helena      TKE ATU Kosice                     64:02    8   52:01   13   116:03 
   12 Lenkeiné Halasi Erzséb HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   90:52   13   46:18   11   137:10 
   13 Kerényiné Rédly Zsófia HSE Hegyisport Szentendre SE       94:19   14   48:00   12   142:19 
   14 Udvari Csilla dr.      HSP Hidegkúti Spartacus Sport és  106:03   15   66:44   15   172:47 

      Csikós Miklósné        JVS Jászárokszállási Vasas SE      53:57    5    n.i.               
      Nickné Laczkó Mária    PTX Pápai Tájfutó SE                n.i.        56:50   14          



W50  (12)                                  

    1 Majova Paulina         BBA Kobra Bratislava               40:02    1   25:21    1    65:23 
    2 Bíró Aletta            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   47:46    2   30:04    3    77:50 
    3 Muzsnai Ágota          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   50:15    3   29:32    2    79:47 
    4 Szopori Éva            KRI Kristály Tájfutó és Természe   62:40    4   35:59    7    98:39 
    5 Veresné Sipos Etelka   HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül   70:04    7   34:03    6   104:07 
    6 Karsai Klára           OSC Orvosegyetem SC                73:43    9   30:53    4   104:36 
    7 Szabó Zsuzsanna        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   67:55    5   37:52    9   105:47 
    8 Kovács Olga            HAV Havas Szabadidő Klub           70:30    8   37:47    8   108:17 
    9 Benga Andrásné         PVM Pécsi Vörös Meteor SK          67:57    6   45:52   11   113:49 
   10 Spiegl Zsuzsanna       SMA Soproni Műegyetemi AC          81:51   10   43:39   10   125:30 
   11 Boros Marianna         TSE Törekvés SE                    94:48   11   61:40   12   156:28 

      Novotni Tiborné        BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       n.i.        31:42    5          



W55  (6)                                   

    1 Korik Vera             PSE Postás-Matáv SE                39:26    1   26:09    1    65:35 
    2 Grant Julianna         PSE Postás-Matáv SE                39:51    2   30:12    3    70:03 
    3 Komár Béláné           HER Herkules SE Balatonalmádi      43:40    3   29:33    2    73:13 
    4 Szuromi Imréné         BOF Budai Ősforrás SC              53:34    4   37:13    5    90:47 

      Szabados Magdolna      KTC Kaposvári Tájfutó Klub          hiba        34:51    4          
      Schulek Andrea         FMT FŐMTERV SK                     62:28    5    n.i.               



W60  (11)                                  

    1 Simon Krisztina        HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   47:34    2   35:56    2    83:30 
    2 Csorja Ida             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Cl   55:27    3   34:30    1    89:57 
    3 Cser Krisztina         FMT FŐMTERV SK                     44:08    1   49:32   10    93:40 
    4 Farkas Anna            PSE Postás-Matáv SE                61:22    7   37:49    3    99:11 
    5 Hanusz Mária           OSC Orvosegyetem SC                57:03    4   43:30    6   100:33 
    6 Babai Margit dr.       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   57:29    5   43:23    5   100:52 
    7 Sváb Lászlóné          KTK Kőbányai Tájfutó Klub          58:04    6   43:50    7   101:54 
    8 Wengrin Istvánné       VTC Veszprémi Tájfutó Club         64:15    9   38:29    4   102:44 
    9 Bálint Sándorné dr.    KTK Kőbányai Tájfutó Klub          63:59    8   46:21    9   110:20 
   10 Pirkko Salmenkyla      HSS Helsingin Suunnistajat         64:44   10   46:17    8   111:01 
   11 Éliás Vilmosné         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   65:42   11   67:56   11   133:38 



Open advanced  (60)                        

    1 Faggyas László         VHS Veszprémi Honvéd SE            49:19    1   34:15    1    83:34 
    2 Liskány József         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   52:33    2   35:39    2    88:12 
    3 Wengrin Ágnes          VHS Veszprémi Honvéd SE            52:37    3   41:03   11    93:40 
    4 Sinkó Kinga            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   57:42    7   40:03    7    97:45 
    5 Morandini Miklós       SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   60:55   11   38:35    3    99:30 
    6 Ivák Pál               SDS Salgótarjáni Dornyai SE        60:03    9   41:18   12   101:21 
    7 Gincsai József         KRI Kristály Tájfutó és Természe   62:11   15   39:22    6   101:33 
    8 Sódor István dr.       OSC Orvosegyetem SC                62:04   14   40:51    9   102:55 
    9 Krolopp Frigyes        HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   62:52   16   42:42   13   105:34 
   10 Kerényi Zsolt          SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   67:34   20   40:04    8   107:38 
   11 Németh László          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    66:45   18   44:13   17   110:58 
   12 Czinege János          KRI Kristály Tájfutó és Természe   68:42   21   44:00   16   112:42 
   13 Tóth Zoltán            KTK Kőbányai Tájfutó Klub          61:59   13   57:01   22   119:00 
   14 Oszkó László           MAC Margitszigeti Atlétikai Cent   81:49   31   39:20    5   121:09 
   15 Szebeniné Orsányi Beat PSE Postás-Matáv SE                77:32   27   55:04   21   132:36 
   16 Ivák Eszter            SDS Salgótarjáni Dornyai SE        80:20   29   52:33   20   132:53 
   17 Nagy Zsolt             FMT FŐMTERV SK                     83:08   33   51:00   18   134:08 
   18 Liskányné J.Anikó      NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   74:13   25   62:42   26   136:55 
   19 Varga Sándor           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   90:26   39   52:11   19   142:37 
   20 Vajai István           VTC Veszprémi Tájfutó Club         89:06   38   58:54   23   148:00 
   21 Oszkóné Simon Ildikó   MAC Margitszigeti Atlétikai Cent   84:28   36   65:02   28   149:30 
   22 Horváth Mihály         FMT FŐMTERV SK                    103:11   42   60:56   25   164:07 
   23 Bakos Béla             JVS Jászárokszállási Vasas SE     110:18   44   58:58   24   169:16 
   24 Nánási Krisztina       DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai  100:08   41   70:57   31   171:05 
   25 Szukics Annamária      MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   82:06   32  100:39   34   182:45 

      Masztis Tamás          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK   106:16   43    n.i.               
      Takács Ágnes           SZV Szegedi Vasutas SE              n.i.        42:43   14          
      Kovács Gábor Endre     SZV Szegedi Vasutas SE              n.i.        40:51    9          
      Szieberth Edvin        ARA Alba Regia Atlétikai Klub      78:41   28    n.i.               
      Szalkai Iván           SSC Siketek SC Budapest             n.i.        69:47   30          
      Nagy Béla              KTK Kőbányai Tájfutó Klub         121:49   45    n.i.               
      Kardos Rózsa           OSC Orvosegyetem SC                84:14   34    n.i.               
      Jenővári Gabriella     HSE Hegyisport Szentendre SE        hiba         n.i.               
      Kiss Zsolt             TSE Törekvés SE                    70:26   22    n.i.               
      Ádám Vera              ARA Alba Regia Atlétikai Klub      81:00   30    n.i.               
      Ádám András            ARA Alba Regia Atlétikai Klub      73:38   23    n.i.               
      Molnár Tímea           EK1 Egyesületen kívüli - 1        137:59   47    n.i.               
      Csizmeg Richárd        EK1 Egyesületen kívüli - 1        137:54   46    n.i.               
      Muszély György         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   54:23    6    n.i.               
      Gárdonyi Réka          OSC Orvosegyetem SC                65:34   17    n.i.               
      Szunyog Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Klub          60:25   10    n.i.               
      Szebényi Béla          KAL Kalocsai SE                     n.i.         hiba               
      Tóth Gergely           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    67:33   19    n.i.               
      Bogdány Miklós         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   73:56   24    n.i.               
      Nagy Tamás             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F   54:22    5    n.i.               
      Sándor Imre            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   75:16   26    n.i.               
      Gergely Balázs         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   52:50    4    n.i.               
      Zimmer Márton          FMT FŐMTERV SK                     88:38   37    n.i.               
      Bölcsföldi István      MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   57:52    8    n.i.               
      Szebeni Zsolt          PSE Postás-Matáv SE                84:18   35    n.i.               
      Deseő László           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza   93:30   40    n.i.               
      Herter László          MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot   61:50   12    n.i.               
      Kállai Gábor           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd                39:19    4          
      Gegesi Kiss Rita       EK1 Egyesületen kívüli - 1                      93:54   33          
      Madarassy Anikó        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai                72:29   32          
      Madarassy Mária        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai                62:45   27          
      Kálmán Péter           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai                43:58   15          
      Guttman Zoltán         EK1 Egyesületen kívüli - 1                      66:03   29          
      Horváth János          TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó     n.i.         n.i.               
      Olsavszky-Szűcs Gábor  PVS Pécsi Vasutas SK                n.i.         n.i.               



Open beginner  (57)                        

    1 Liskány Krisztina      NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako   34:38    3   44:13    3    78:51 
    2 Krámli Magdolna        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai   43:20   10   40:07    2    83:27 
    3 Tölgyesi Tiborné       DTC Diósgyőri Tájfutó Club         39:05    5   47:11    4    86:16 
    4 Tóth Józsefné          HAV Havas Szabadidő Klub           44:11   11   47:55    5    92:06 
    5 Horváth Gergő          FMT FŐMTERV SK                     53:33   22   38:37    1    92:10 
    6 Csöngei Barbara        VTC Veszprémi Tájfutó Club         41:14    7   57:49    9    99:03 
    7 Hubai András Gábor     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   29:38    1   71:04   21   100:42 
    8 Fáy Judit              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   51:27   18   49:58    6   101:25 
    9 Kiss Péter             VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó   40:12    6   63:16   13   103:28 
   10 Masaryková Zlatica     TKE ATU Kosice                     49:51   15   56:05    8   105:56 
   11 Radnóti Rezső          HAV Havas Szabadidő Klub           54:07   23   53:33    7   107:40 
   12 Borbély Sarolta        DTC Diósgyőri Tájfutó Club         42:07    8   71:58   26   114:05 
   13 Andrási Tímea          HER Herkules SE Balatonalmádi      51:19   17   63:39   14   114:58 
   14 Barna István           JOG Jogging Plus Szuperinfó Club   48:45   14   66:14   17   114:59 
   15 Csoma Cintia           TSE Törekvés SE                    52:15   20   63:14   12   115:29 
   16 Németh Zsófia          PTX Pápai Tájfutó SE               59:05   26   59:52   10   118:57 
   17 Buncsák Piroska        EK1 Egyesületen kívüli - 1         50:44   16   69:20   18   120:04 
   18 Savanya Domonkos       SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö   51:32   19   71:04   21   122:36 
   19 Juraj Prekop           EK1 Egyesületen kívüli - 1         58:27   25   64:33   15   123:00 
   20 Trócsányi Zoltánné     DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet   52:56   21   74:04   27   127:00 
   21 Tóth-Buschmann Ilka    EK1 Egyesületen kívüli - 1         59:59   27   70:08   19   130:07 
   22 Kis Nikolett           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub          66:58   32   65:35   16   132:33 
   23 Hunecz Rózsa           HER Herkules SE Balatonalmádi      70:37   35   71:27   24   142:04 
   24 Nemoda Katalin         JVS Jászárokszállási Vasas SE      77:50   40   71:08   23   148:58 
   25 Sinkó Tamás            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   69:03   33   94:16   32   163:19 
   26 André Anna             EK1 Egyesületen kívüli - 1         82:09   44   82:34   30   164:43 
   27 Nagy Antal             HUF HUFEZE Pásztó                  75:17   37  103:50   34   179:07 
   28 Markovich Zsiga        MAC Margitszigeti Atlétikai Cent  106:48   47   75:54   29   182:42 
   29 Berkes Katalin         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai  109:39   48   74:50   28   184:29 
   30 Lux Andrea             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   87:06   45   97:53   33   184:59 
   31 Jurta Gábor            BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     120:12   49   70:48   20   191:00 
   32 Nagy Gábor             HUF HUFEZE Pásztó                  69:22   34  153:51   36   223:13 

      Újhelyi Benjámin       GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           hiba        86:48   31          
      Ujfalusi Zsolt         KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    74:34   36    n.i.               
      Dankó Luca             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    79:16   41    n.i.               
      Kállai Gábor           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd   46:50   13    n.i.               
      Molek Dávid            SDS Salgótarjáni Dornyai SE        60:58   28    n.i.               
      Cormier Alain          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd    hiba         n.i.               
      Csurányi Eszter        EK1 Egyesületen kívüli - 1         89:07   46    n.i.               
      Hajba Gergő            HSE Hegyisport Szentendre SE       54:41   24    n.i.               
      Vajda Istvánné         HAV Havas Szabadidő Klub           80:54   43    n.i.               
      Oroszné Tóth Zsuzsanna KTK Kőbányai Tájfutó Klub          34:44    4    n.i.               
      Laták Gergő            EK1 Egyesületen kívüli - 1         76:24   38    n.i.               
      Ballagó Tamás          JVS Jászárokszállási Vasas SE      63:09   30    n.i.               
      Svéda István           KAL Kalocsai SE                    30:36    2    n.i.               
      Müller János           PSE Postás-Matáv SE                76:41   39    n.i.               
      Dékány Dóra            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és   46:11   12    n.i.               
      Schulek Orsolya        FMT FŐMTERV SK                     42:11    9    n.i.               
      Zakariás Márton        TSE Törekvés SE                    79:58   42    n.i.               
      Kiss Márta             EK1 Egyesületen kívüli - 1         62:47   29    n.i.               
      Palkovics Éva          SDS Salgótarjáni Dornyai SE        64:05   31    n.i.               
      Csonka Dorottya        ARA Alba Regia Atlétikai Klub                   62:03   11          
      Justánné Pákozdi Rita  EK1 Egyesületen kívüli - 1                      71:33   25          
      Konrád Krisztina       GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                      136:27   35          
      Bihariné Tenk Dóra     KFK KFKI Petőfi Sportkör                         hiba               
      Németh Réka            PTX Pápai Tájfutó SE                n.i.         n.i.               
      Palkovics Éva          SDS Salgótarjáni Dornyai SE         n.i.         n.i.               



SzGy -39  (6)                              

      Dávid László           MDS MDSC                                        61:02    2          
      Bartel L. - Orgoványi  PKI PKI                                         97:49    5          
      Madaras Gábor          MDS MDSC                                        76:21    3          
      Ullrich Zoltán         PKI PKI                                        123:10    6          
      Szebeni Zsolt          MDS MDSC                                        56:17    1          
      Balogh István          PKI PKI                                         82:53    4          



SzGy 40-  (10)                             

      Nagy Sándor            PKI PKI                                        108:23   10          
      Kecskeméti László      MDS MDSC                                        76:14    8          
      Szűcs Eszter           HDM HDMI                                        70:25    7          
      Hídvégi Attila - Magdi PKI PKI                                         52:43    2          
      Sipos Gyula            MDS MDSC                                        67:13    5          
      Fábics Miklós - Fábics PSZ PSZE                                        78:22    9          
      Bögös István-Berka Eme MDS MDSC                                        54:49    3          
      Péczöli Béla           MDS MDSC                                        67:54    6          
      Szarvas Zoltán         OKT OKTIG                                       51:48    1          
      Lukács Balázs          HHT HHT                                         59:35    4          



SzGy -14  (4)                              

      Fábics Gergely         PSZ PSZE                                        87:56    4          
      Ullrich Bendgúz        PKI PKI                                         59:49    3          
      Asztalos Péter         MSZ MSZI                                        55:35    2          
      Hídvégi Tamás          PKI PKI                                         49:54    1