Budapesti és Pest megyei DiákolimpiaV 2005.05.08. 20:10
Eredményekkészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                              Idő 



F II. Korcsopo 1.100 km  45 m   10 ep      

    1      3 Hajdu Szása                  95 Bp Zugligeti úti Ált. Isk.      13:41 
    2     27 Oszkó Attila                 94 Bp Kiss János Alt.              14:10 
    3      2 Németh Balázs                   Bp Waldorf                      15:14 
    4     25 Balázs Bulcsú                   Bp Ádám Jenő Gyak. Ált. Isk     18:12 
    5     43 Németh Marcell               93 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   18:46 
    6     12 Rózsa Soma                      Bp Tamási Á                     23:57 
    7     18 Ujfalusi Zsolt                  Bp Jókai                        24:31 
    8     10 Pogány Gergő                    Bp Hidegkúti                    27:51 
    9     55 Markovich Dániel                Bp Kodály Zoltán Magyar Kórus   30:26 
   10     35 Antal Péter                     Bp Babits Mihály Gimnázium      32:47 
   11      7 Tihanyi Gergely                 Bp Tamási Á                     33:37 
   12     72 Sárospataki Bálint              Bp Babits Mihály Gimnázium      33:39 
   13     13 Konkoly Csaba                   Bp Jókai                        35:14 
   14     24 Lengyel Domonkos             94 Bp Gárdonyi Géza Ált. Isk.      46:47 
   15      1 Hajagos Bence                95 Pmegye Eötvös Lóránd Ált. Isk   48:00 
   16     28 Ipsics Péter                    Bp Bárczy Géza Ált. Isk.        48:52 
   17      5 Kalocsay Bence                  Bp Deák Téri Ev                 53:39 

           9 Varga Levente                   Bp Tamási Á                      hiba 
         165 Sándor Máté                     Bp Deák-Diák Ált. isk.           hiba 
          11 Jenes Soma                   94 Bp Németvölgyi úti Ált. Isk.     hiba 
          58 Tenk Lőrinc                     Bp Csillaghegyi ált. isk.        hiba 



F III. Korcsop 1.200 km  60 m   12 ep      

    1     74 Tölgyesi Renátó              92 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   13:44 
    2     54 Jenes Ottó                   92 Bp Németvölgyi úti Ált. Isk.    16:02 
    3     31 Györgyi Ábel                 92 Bp Városmajori Gimnázium        17:23 
    4     41 Hajdu Marcell                92 Bp Zugligeti úti Ált. Isk.      18:43 
    5     75 Lotz Bence                      Bp Babits Mihály Gimnázium      21:04 
    6     50 Horváth Máté                    Pmegye TSE                      22:44 
    7     56 Faragó János                    Bp Deák Téri Ev                 23:15 
    8     69 Sveicer Attila               92 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   24:31 
    9     64 Tasi Dániel                     Bp Csík Ferenc Ált isk. és gi   24:32 
   10     37 Antal Gergely                   Bp Babits Mihály Gimnázium      25:10 
   11     81 Faragó Ferdinánd             92 Bp Harrer Pál Ált. Isk.         26:57 
   12     61 Kafer Zsombor                   Bp Babits Mihály Gimnázium      27:32 
   13     52 Kalocsay Károly                 Bp Waldorf                      28:14 
   14     63 Tass Benedek                    Bp Waldorf                      31:39 
   15     71 Bérczes Zsigmond             92 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   32:29 
   16     44 Deák Péter                      KTK                             36:08 
   17     66 Torbágyi Vajk                92 Bp Szt. Angéla ált. isk. és g   38:13 
   18     59 Dénes Ákos                      Bp Babits Mihály Gimnázium      43:02 
   19     46 Sajti Ákos                      KTK                             44:26 
   20     36 Brenn Dávid                     Pmegye TSE                      44:30 
   21     40 Kosik Gergely                   Bp Jókai                        44:31 
   22     60 Markovich Zsigmond              Bp Kodály Zoltán Magyar Kórus   50:11 
   23     33 Vekszler Péter                  Bp Babits Mihály Gimnázium      50:21 
   24     39 Kökényesi Dániel                Bp Waldorf                      54:17 
   25     45 Pálinkás Mátyás                 Bp Deák-Diák Ált. isk.          61:18 

          77 Szívós Balázs                   Bp Babits Mihály Gimnázium       hiba 
          53 Orsó Márió                      Pmegye TSE                       hiba 



F IV. Korcsopo 1.900 km  100 m   16 ep     

    1    113 Györgyi Máté                 90 Bp József Attila Gimnázium      17:07 
    2    112 Vellner Gábor                90 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   23:37 
    3    103 Fráter Tamás                 90 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   26:53 
    4     95 Incze Márton                    Bp Waldorf                      31:14 
    5    111 Gadolla Gergely                 Pmegye Prohászka Ottokár Kato   32:44 
    6    109 Incze Zsombor                   Bp Waldorf                      37:09 
    7     97 Pálinkás András                 Bp Németh László Gimn           41:23 
    8     84 Poser Márk                   91 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   41:24 
    9    104 Bakos Marcell                   Bp Babits Mihály Gimnázium      42:29 
   10     98 Meszéna László               91 Bp Budai Ciszterci Szt. Imre    48:47 
   11     90 Karim Dilán                     Bp Babits Mihály Gimnázium      49:25 
   12     89 Pálinkás Péter                  Bp Vajda Péter u-i ált. isk.    53:33 
   13     85 Hidvégi Tamás                91 Bp Budapesti Piarista Gimn.     61:00 
   14     87 Sajti Tamás                     KTK                             61:26 
   15     83 Balázs Boldizsár             91 Bp Budai Ciszterci Szt. Imre    63:56 

         106 Tomcsányi Árpád              90 Bp Budai Ciszterci Szt. Imre     hiba 
          94 Kőhidai Gábor                   Bp Zugligeti úti Ált. Isk.       hiba 
         108 Mátyus Péter                    Bp Zugligeti úti Ált. Isk.       hiba 



F V. Korcsopor 2.200 km  110 m   16 ep     

    1    123 Györgyi Péter                89 Bp Fazekas Mihály Ált. Isk. é   18:02 
    2    121 Pálvölgyi Zoltán             88 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   20:20 
    3    127 Kácsor Attila                88 Pmegye Nagy Sándor József Gim   22:11 
    4    120 Tihanyi Benedek              89 Bp Fazekas                      26:50 
    5    128 Sárospataki Barnabás            Bp Babits Mihály Gimnázium      28:36 
    6    137 Hegedűs Gergely                 Bp Kazinczy F. Ált. Isk.        29:14 
    7     96 Morandini Miklós             90 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   31:02 
    8    135 Tihanyi Tamás                   Bp Eötvös                       33:09 
    9    132 Baranyai György                 Bp Babits Mihály Gimnázium      35:39 
   10    124 Kovács Béla                     Bp Egyetemi Kath. Gimn.         43:54 
   11    122 Kocsis Norbert                  Bp Babits Mihály Gimnázium      45:44 

         126 Dörnyei Kristóf                 Bp Babits Mihály Gimnázium       hiba 



F VI. Korcsopo 2.200 km  110 m   16 ep     

    1    152 Zai Bálin                    86 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   23:01 
    2    143 Pálinkás Barnabás               Bp Sylvester J. Prot. Gimn.     23:06 
    3    149 Morandini Viktor             87 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   23:38 
    4    146 Ternák Attila                   Bp Schulek F. SZKI              42:09 

         150 Krasznovszki Jeromos            Bp Gundel Vendéglátóip. SZKI     hiba 



N II. Korcsopo 1.100 km  45 m   10 ep      

    1    171 Csontos Zsuzsi                  BEAC                            16:48 
    2    163 Donkó Luca                      Bp Tamási Á                     23:09 
    3    169 Tölgyesi Blanka              95 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   31:43 
    4    161 Donkó Anna                      Bp Tamási Á                     34:19 
    5    159 Sándor Eszter                   Bp I.sz. Sporttagozatos ált.    38:18 
    6    168 Síkhegyi Franciska              BEAC                            43:02 
    7    162 Kiss Veronika                   BEAC                            45:53 

         182 Szilágyi Mónika                 Pmegye TSE                       hiba 
         158 Tóth Réka                       Bp Jókai                         hiba 



N III. Korcsop 1.100 km  60 m   11 ep      

    1    183 Zempléni Réka                93 Bp Radnóti                      13:06 
    2    190 Györgyi Hanga                92 Bp Szabó Lőrinc Kéttannyelvű    14:30 
    3    198 Salfer Eszter                93 Bp Bálint Márton Ált. Isk. és   14:56 
    4    188 Kerényi Szofi                   KTK                             18:32 
    5    204 Oszkó Dóra                   92 Bp Budai Ciszterci Szt. Imre    19:20 
    6    185 Síkhegyi Antónia                BEAC                            24:39 
    7    199 Rákóczi Petra                   Bp Zippernowssky Károly ált.    46:38 
    8    200 Valkony Kinga                93 KTK                             47:50 
    9    187 Welkner Tünde                93 Bp Patrona Hungarae             52:33 
   10    196 Onefer Krisztina                KTK                             55:48 
   11    178 Ipsics Viktória                 ???                             88:49 

         193 Hajagos Virág                92 Pmegye Eötvös Lóránd Ált. Isk    hiba 
         195 Balogh Márti                    BEAC                             hiba 
         184 Őry Erzsébet                 93 Bp Kós K                         hiba 



N IV. Korcsopo 1.600 km  85 m   14 ep      

    1    215 Tibay Ilona                  90 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   19:26 
    2    207 Vágó Nikolett                90 Bp Babits Mihály Gimnázium      24:06 
    3    211 Fleischer Kata               90 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   28:34 
    4    209 Németh Luca                  91 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   29:00 
    5    217 Őry Luca                     91 Bp Kós K                        32:48 
    6    218 Bognár Tünde                    Bp Babits Mihály Gimnázium      40:57 
    7    223 Csontos Bori                    BEAC                            43:05 
    8    210 Kovács Júlia Virág              Bp Waldorf                      50:41 

         216 Schulek Iringó               91 Bp Budai Ciszterci Szt. Imre     hiba 
         221 Denave Alizee                   BEAC                             hiba 
         212 Deák Klára                      KTK                              hiba 
         214 Bujáky Kamilla                  Bp Zugligeti úti Ált. Isk.       hiba 



N V. Korcsopor 1.900 km  110 m   14 ep     

    1    242 Vígh Dorottya                89 Bp Babits Mihály Gimnázium      26:14 
    2    246 Fleischer Orsolya            89 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   26:37 
    3    235 Németh Kinga                 88 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   28:44 
    4    236 Henk Zsuzsanna                  Bp Toldi                        31:13 
    5    241 Kerényi II Krisztina            KTK                             31:33 
    6    244 Németh Anna                     Bp Waldorf                      31:53 
    7    237 Fleischer Zsófia             89 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   34:09 
    8    247 Kelevitz Krisztina              Bp Babits Mihály Gimnázium      35:12 
    9    233 Gyalog Zsófia                89 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA   35:51 
   10    239 Kardeván Dóra                   Pmegye Ferences Gimn.           35:59 
   11    232 Pálinkás Anna                   Bp Sylvester J. Prot. Gimn.     39:12 
   12    238 Knotz Anikó                     Bp Babits Mihály Gimnázium      45:17 
   13    231 Szalontai Beáta              88 Bp Babits Mihály Gimnázium      55:19 
   14    240 Boza Katalin                    Bp Tamási Á                     79:48 

         245 Pöltl Andrea                    Bp Schulek F. SZKI               hiba 
         230 Farsang Viktória             89 Bp Törökugrató u-i Áltisk SPA    hiba 



N VI. Korcsopo 1.900 km  110 m   14 ep     

    1    254 Erdei Zsófia                    Bp Városmajori                  30:31 
    2    253 Durján Noémi                    Pmegye TSE                      59:09