Honvéd Kupa 2005 VárgesztesH 2005.05.16. 20:54
Összetett eredményekkészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Név                    Klub                           N1           N2           Total 



F10D  (19)                                 

    1 Tóth Adrián            TTE Tipo Tájfutó és Körny   26:58    2   24:07    4      51:05 
    2 Mohácsy Ádám           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub   28:09    3   23:44    3      51:53 
    3 Toldi Bence            FMT FŐMTERV SK              30:23    4   32:01    7      62:24 
    4 Ipsics Péter           MAC Margitszigeti Atlétik   31:47    5   40:28   12      72:15 
    5 Paskuj Sámuel          MCB Maccabi Vívó és Atlét   41:40    6   38:07    8      79:47 
    6 Hajagos Bence          SZV Szegedi Vasutas SE      53:02    8   38:27   10      91:29 
    7 Siklósi Bálint         TSE Törekvés SE             49:05    7   44:23   13      93:28 
    8 Lénárt Levente         FSC Futárok Sport Club      58:53    9   38:15    9      97:08 

      Pokornyik Bence        TTT Régi THA                 hiba        20:15    1            
      Körmendi Miklós Márton MSE Megalódusz SE            hiba        40:01   11            
      Gubicza István         MSE Megalódusz SE            hiba        45:51   14            
      Varga Zsombor          NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   24:57    1                         
      Dankó Botond           TTE Tipo Tájfutó és Körny                21:55    2            
      Tölgyesi Aurél         VHS Veszprémi Honvéd SE      hiba                              
      Rendes Dávid Balázs    EK Egyesületen kívüli                    30:03    6            
      Dalos Áron             MAF Műegyetemi Atlétikai                 26:17    5            
      Dalos Áron             MAF Műegyetemi Atlétikai                                       
      Hajdu Erik             TTE Tipo Tájfutó és Körny                                      
      Poser Valentin         SPA Tabáni Spartacus SE                                        



F12C  (20)                                 

    1 Kovács Sebestyén       BME Balassagyarmati MEDOS   21:10    2   16:50    1      38:00 
    2 Péley Domonkos         PVS Pécsi Vasutas SK        20:24    1   26:40   10      47:04 
    3 Hajdu Szása            KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   25:52    5   21:20    4      47:12 
    4 Oszkó Attila           MAC Margitszigeti Atlétik   26:11    7   23:00    6      49:11 
    5 Gazdig Vendel Özséb    VHS Veszprémi Honvéd SE     26:04    6   23:53    8      49:57 
    6 Németh Marcell         SPA Tabáni Spartacus SE     29:35   10   23:37    7      53:12 
    7 Muelek László          BTK Bakonyi Tájfutó Klub    24:52    4   29:41   12      54:33 
    8 Brenn Dávid            TSE Törekvés SE             29:12    9   25:39    9      54:51 
    9 Csöngei Dávid          VTC Veszprémi Tájfutó Clu   37:57   14   22:12    5      60:09 
   10 Peregi Dávid           MAC Margitszigeti Atlétik   22:27    3   40:37   17      63:04 
   11 Péntek Mátyás          LIT Litéri Tájfutó Club     33:49   12   31:00   13      64:49 
   12 Gönye András           VHS Veszprémi Honvéd SE     33:44   11   33:58   15      67:42 
   13 Czigány Máté           ZTC Zalaegerszegi Tájfutó   34:41   13   33:27   14      68:08 
   14 Horváth Máté           TSE Törekvés SE             27:36    8   49:04   18      76:40 
   15 Schwendtner Bálint     KTK Kőbányai Tájfutó Klub   87:21   16   20:26    3     107:47 

      Orsó Márió             TSE Törekvés SE              hiba        34:47   16            
      Lükő Dániel            VHS Veszprémi Honvéd SE                  17:44    2            
      Vass Gergő             VHS Veszprémi Honvéd SE     65:09   15                         
      Jakus Bertalan         FSC Futárok Sport Club                   28:07   11            
      Görgics Dániel         VHS Veszprémi Honvéd SE                                        



F14B  (27)                                 

    1 Tölgyesi Tamás         DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   27:06    3   21:43    1      48:49 
    2 Tölgyesi Ákos ifj.     VHS Veszprémi Honvéd SE     27:35    4   22:32    3      50:07 
    3 Nagy Kristóf           SPA Tabáni Spartacus SE     26:11    1   29:06    9      55:17 
    4 Baumholczer Máté       PVS Pécsi Vasutas SK        26:35    2   29:01    8      55:36 
    5 Engi Erik              VBT Veszprémi Bridzs és T   33:05   14   23:35    4      56:40 
    6 Nyíri Dániel           SPA Tabáni Spartacus SE     29:01    5   28:22    6      57:23 
    7 Heilig Dániel          VBT Veszprémi Bridzs és T   32:17   11   25:40    5      57:57 
    8 Zoboki Barna           THT Tapolcai Honvéd SE      29:17    6   29:23   11      58:40 
    9 Liszka Krisztián       GYO Gyöngyösi Tájutó Klub   31:00    9   28:45    7      59:45 
   10 Nagy Attila            PVS Pécsi Vasutas SK        32:45   13   29:18   10      62:03 
   11 Tölgyesi Renátó        SPA Tabáni Spartacus SE     29:17    6   33:12   13      62:29 
   12 Horváth Marcell        VBT Veszprémi Bridzs és T   44:42   19   22:27    2      67:09 
   13 Hartman Ákos           THT Tapolcai Honvéd SE      39:23   16   30:57   12      70:20 
   14 Kovács Domonkos        BME Balassagyarmati MEDOS   31:54   10   39:18   15      71:12 
   15 Lacza Bálint           PVS Pécsi Vasutas SK        40:16   17   35:36   14      75:52 
   16 Hajdu Marcell          KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   30:45    8   46:52   17      77:37 
   17 Kopasz Róbert          KAL Kalocsai SE             32:33   12   53:53   18      86:26 
   18 Poser Márk             SPA Tabáni Spartacus SE     46:42   20   41:52   16      88:34 

      Bugár Gergely          BOF Budai Ősforrás SC       42:07   18                         
      Bérczes Zsigmond       SPA Tabáni Spartacus SE     52:02   21                         
      Sveiczer Attila        SPA Tabáni Spartacus SE     37:11   15                         
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      Novák Zalán            THT Tapolcai Honvéd SE                                         



F16B  (24)                                 

    1 Pápai Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai    53:16    1   21:41    3      74:57 
    2 Fráter Tamás           SPA Tabáni Spartacus SE     60:15    3   22:59    4      83:14 
    3 Turcsán Gábor          PVS Pécsi Vasutas SK        63:43    6   19:42    1      83:25 
    4 Kuzmann Zsolt          ESP Egri Spartacus SE       58:48    2   25:13    6      84:01 
    5 Kovács Boldizsár       BME Balassagyarmati MEDOS   63:21    5   21:16    2      84:37 
    6 Spisák László          FSC Futárok Sport Club      61:24    4   23:56    5      85:20 
    7 Vellner Gábor          SPA Tabáni Spartacus SE     64:52    7   30:54   16      95:46 
    8 Lovászi András         KAL Kalocsai SE             66:47    8   30:02   13      96:49 
    9 Veres Tamás Pál        HRF Szolnoki Honvéd Sport   70:33    9   28:35   11      99:08 
   10 Hardi Balázs           PVS Pécsi Vasutas SK        74:22   10   27:53    9     102:15 
   11 Szivák András          ARA Alba Regia Atlétikai    74:29   11   27:56   10     102:25 
   12 Tóth Károly ifj.       THT Tapolcai Honvéd SE      79:18   13   27:22    8     106:40 
   13 Lápossy Péter          PVS Pécsi Vasutas SK        80:35   14   28:44   12     109:19 
   14 Tölgyesi Péter         DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   78:33   12   31:54   17     110:27 
   15 Kiss Ádám              VBT Veszprémi Bridzs és T   82:27   15   32:48   18     115:15 
   16 Morandini Miklós       SPA Tabáni Spartacus SE     88:20   17   30:36   15     118:56 
   17 Filó Bernát            PTX Pápai SE                86:00   16   34:09   20     120:09 
   18 Kersity András         PVS Pécsi Vasutas SK        88:21   18   34:21   21     122:42 
   19 Tihanyi Tamás          KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   91:48   19   37:18   22     129:06 

      Ádámszki Tamás         DTC Diósgyőri Tájfutó Clu    hiba        25:22    7            
      Kinde Mátyás           EK Egyesületen kívüli                    33:08   19            
      Pongrácz Ervin         VHS Veszprémi Honvéd SE                  30:33   14            
      Szélpál Tamás          KAL Kalocsai SE              hiba         hiba                 
      Heged?s Gergely        KTK Kőbányai Tájfutó Klub    hiba        39:06   23            



F18B  (13)                                 

    1 Kovács Dávid           ARA Alba Regia Atlétikai    67:26    1   41:16    4     108:42 
    2 Tári Kornél            ARA Alba Regia Atlétikai    84:50    3   35:17    1     120:07 
    3 Kormos Márton          ESP Egri Spartacus SE       99:21    6   36:13    2     135:34 
    4 Szivák Béla            ARA Alba Regia Atlétikai    94:39    5   41:50    5     136:29 
    5 Boros Dániel           TSE Törekvés SE            104:45    7   43:44    6     148:29 
    6 Kovács Balázs          VBT Veszprémi Bridzs és T   93:21    4   56:59    8     150:20 
    7 Domán Rajmund          THT Tapolcai Honvéd SE     105:53    8   46:03    7     151:56 
    8 Pálvölgyi Zoltán       SPA Tabáni Spartacus SE    130:26   10   39:21    3     169:47 
    9 Nemcsényi László       TTT Régi THA               113:36    9   70:19    9     183:55 

      Tari Gábor             ARA Alba Regia Atlétikai    75:04    2    hiba                 
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



F18C  (6)                                  

    1 Kiss Péter             VBT Veszprémi Bridzs és T   30:18    1   21:56    1      52:14 
    2 Nagy Zsolt ifj.        FMT FŐMTERV SK              31:54    2   22:12    2      54:06 
    3 Léb Bence              FMT FŐMTERV SK              32:50    3   25:40    3      58:30 
    4 Brogyáni Péter         FMT FŐMTERV SK              35:19    4   29:48    4      65:07 

      Németh Máté            PTX Pápai SE                36:27    5                         
      ...                    ... Üres helyek                                                



F21A  (36)                                 

    1 Thomas Krejci          ZTC Zalaegerszegi Tájfutó   88:43    1   35:58    2     124:41 
    2 Józsa Gábor            TSE Törekvés SE             92:50    2   38:23    9     131:13 
    3 Dénes Zoltán           KAL Kalocsai SE             97:13    4   36:30    4     133:43 
    4 Molnár Tibor           ARA Alba Regia Atlétikai   100:31    5   36:23    3     136:54 
    5 Gösswein Csaba         PSE Postás-Matáv SE         94:35    3   42:27   17     137:02 
    6 Forrai Gábor           HTC Hódmezővásárhelyi Táj  100:50    6   36:53    5     137:43 
    7 Zsebeházy István       MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó  107:34    9   37:18    6     144:52 
    8 Lévai Ferenc           MEA Miskolci Egyetemi Atl  106:46    8   38:12    7     144:58 
    9 Szundi Attila          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu  109:58   10   38:39   11     148:37 
   10 Baracsi Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Körny  104:43    7   44:14   26     148:57 
   11 Szieberth Péter        PVM Pécsi Vörös Meteor SK  111:53   11   42:21   16     154:14 
   12 Maros Ervin Péter      ZTC Zalaegerszegi Tájfutó  117:29   12   40:34   13     158:03 
   13 Varga Bálint           ZTC Zalaegerszegi Tájfutó  120:16   14   42:56   20     163:12 
   14 Lajszner Attila        ESP Egri Spartacus SE      120:16   14   43:34   23     163:50 
   15 Fehér Ferenc           ZTC Zalaegerszegi Tájfutó  122:40   16   44:05   25     166:45 
   16 Baksa Csaba            KAL Kalocsai SE            118:22   13   48:25   33     166:47 
   17 Thomas Hudax           ZTC Zalaegerszegi Tájfutó  126:49   19   42:51   19     169:40 
   18 Harkányi Zoltán        MEA Miskolci Egyetemi Atl  126:31   18   43:12   22     169:43 
   19 Forrai Miklós          HTC Hódmezővásárhelyi Táj  129:58   20   40:55   14     170:53 
   20 Mitró Zoltán           ZTC Zalaegerszegi Tájfutó  123:37   17   47:21   32     170:58 
   21 Kiss Gábor             PVS Pécsi Vasutas SK       132:04   22   43:06   21     175:10 
   22 Uhlir Péter            ZTC Zalaegerszegi Tájfutó  129:59   21   45:24   28     175:23 
   23 Mihályi Ferenc         SSC Siketek SC Budapest    135:11   23   43:46   24     178:57 
   24 Spiegl Máté            KAL Kalocsai SE            137:58   25   45:30   29     183:28 
   25 Gyimesi Zoltán         TTE Tipo Tájfutó és Körny  137:58   25   46:44   31     184:42 
   26 Ács Gábor              ZTC Zalaegerszegi Tájfutó  135:39   24   51:27   34     187:06 
   27 Serestey Áron          ZTC Zalaegerszegi Tájfutó  157:36   27   57:20   36     214:56 

      Scultéty Márton        KTK Kőbányai Tájfutó Klub    hiba        46:07   30            
      Vonyó Péter            PVS Pécsi Vasutas SK         hiba        35:39    1            
      Cserpák Zsolt          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut    hiba        38:23    9            
      Vajda Zsolt            THT Tapolcai Honvéd SE                   44:19   27            
      Sárecz Lajos           ZTC Zalaegerszegi Tájfutó                38:51   12            
      Gillich_György         TTT Régi THA                             41:41   15            
      Gillich_István         MSE Megalódusz SE                        42:34   18            
      Branimir Pongrac       *JA HPD Japetic Croatia                  55:08   35            
      Lino Legac             *MA OK Maksimir                          38:12    7            



F21B  (56)                                 

    1 Kovács Róbert          PVS Pécsi Vasutas SK        66:20    1   33:20    1      99:40 
    2 Mohácsy Tamás dr.      SDS Salgótarjáni Dornyai    70:20    4   34:25    2     104:45 
    3 Józsa Gábor            PSE Postás-Matáv SE         68:43    2   38:31   10     107:14 
    4 Gábor József           CBD Ceglédi Bem Vasutas     71:30    5   36:05    3     107:35 
    5 Gyalog Zoltán          SPA Tabáni Spartacus SE     75:15    8   37:34    5     112:49 
    6 Nagy Viktor            KAL Kalocsai SE             74:55    6   38:03    8     112:58 
    7 Kósik Gábor            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   75:38    9   38:30    9     114:08 
    8 Guszlev Antal          ARA Alba Regia Atlétikai    75:03    7   44:08   23     119:11 
    9 Hegedűs Zoltán         OSC Orvosegyetem SC         78:18   11   41:37   17     119:55 
   10 Bihari Zoltán          KFK KFKI Petőfi SK          82:59   15   38:48   11     121:47 
   11 Farkas Viktor          HRF Szolnoki Honvéd Sport   79:07   12   42:50   20     121:57 
   12 Hites Viktor           VBT Veszprémi Bridzs és T   85:10   16   37:47    6     122:57 
   13 Balogh Róbert          FLF Fehérlófia SE           85:25   17   39:34   12     124:59 
   14 Nemesházi László       PSE Postás-Matáv SE         80:43   14   44:42   27     125:25 
   15 Miskó Róbert           BSC Balatonfüredi SC        86:00   18   39:39   13     125:39 
   16 Hajagos Henrik         SZV Szegedi Vasutas SE      80:22   13   47:02   34     127:24 
   17 Szabó Attila           VTC Veszprémi Tájfutó Clu   87:50   22   40:43   15     128:33 
   18 Mézes Tibor Sólyom     GOC GOC                     87:11   19   42:31   18     129:42 
   19 CSőkör Zoltán          TTT Régi THA                87:21   21   43:48   22     131:09 
   20 Zai Bálint             SPA Tabáni Spartacus SE     87:17   20   45:30   28     132:47 
   21 Bergendi Péter         KAL Kalocsai SE             99:29   29   36:40    4     136:09 
   22 Mauer Lajos            MSE Megalódusz SE           89:13   23   47:29   35     136:42 
   23 Kiss Gábor             KAL Kalocsai SE             91:29   24   46:37   32     138:06 
   24 Vidosa Tamás           VBT Veszprémi Bridzs és T  102:10   30   41:02   16     143:12 
   25 Szitter Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Klub   96:23   27   48:35   36     144:58 
   26 Gát Balázs             TTE Tipo Tájfutó és Körny   94:59   26   53:53   42     148:52 
   27 Vitéz László           ARA Alba Regia Atlétikai   104:57   31   46:48   33     151:45 
   28 Németh Csaba           BOF Budai Ősforrás SC      110:15   35   44:22   25     154:37 
   29 Bozsó Norbert          MCB Maccabi Vívó és Atlét  107:29   33   51:48   38     159:17 
   30 Kisnémet László        HRF Szolnoki Honvéd Sport  108:22   34   52:37   40     160:59 
   31 Pap Attila             KAL Kalocsai SE            114:04   36   56:01   45     170:05 
   32 Balla György           HRF Szolnoki Honvéd Sport  117:54   37   63:41   46     181:35 
   33 Dörgönye Norbert       VHS Veszprémi Honvéd SE    133:20   38   54:37   43     187:57 

      Haraszti Krisztián     FLF Fehérlófia SE            hiba        52:33   39            
      Németh Tamás           PVS Pécsi Vasutas SK         hiba        46:11   30            
      Illés Péter            HRF Szolnoki Honvéd Sport    hiba        50:43   37            
      Cserna András          MSE Megalódusz SE                        44:10   24            
      Dankó Zoltán           TTE Tipo Tájfutó és Körny                42:40   19            
      Gillich István         MSE Megalódusz SE            hiba                              
      Kemenczky Jenő         SPA Tabáni Spartacus SE     99:15   28                         
      Kovács Balázs          BEA Budapesti Egyetemi At   69:11    3                         
      Molnár Attila          TTE Tipo Tájfutó és Körny                45:35   29            
      Mörk Péter             MEA Miskolci Egyetemi Atl   92:42   25                         
      Schultheisz György     KFK KFKI Petőfi SK          76:37   10                         
      Varga Zsolt            NKZ Nagykanizsai Zalaerdő  107:19   32                         
      Kinde Kálmán           EK Egyesületen kívüli                    53:05   41            
      Reviczki Zsolt         HUF HUFEZE SK                            43:13   21            
      Marosvölgyi Máté       SPA Tabáni Spartacus SE                  37:54    7            
      Honfi Gábor            ESP Egri Spartacus SE                    46:28   31            
      Jankó Tamás            HSE Hegyisport Szentendre                39:52   14            
      Horváth Imre           BAL Budapesti Asztali Lab                99:12   48            
      Polgár Olivér          TTE Tipo Tájfutó és Körny                90:41   47            
      Dankó_István           TTE Tipo Tájfutó és Körny                54:59   44            
      Sáfrán Bence           TTE Tipo Tájfutó és Körny                44:24   26            
      Zakariás Péter         TSE Törekvés SE                                                
      Vladimir_Kopanicak     *S2 Vamex Kosice Slovak r                                      



F21BR  (40)                                

    1 Juhász Roland          FSC Futárok Sport Club      48:20    3   30:28    2      78:48 
    2 Tömösközy Tamás        THT Tapolcai Honvéd SE      52:21    7   30:30    3      82:51 
    3 Weiler Zsolt           MAF Műegyetemi Atlétikai    50:37    5   32:20    7      82:57 
    4 Szabó Csaba            BTK Bakonyi Tájfutó Klub    53:49    9   31:30    6      85:19 
    5 Tölgyesi Tibor         DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   48:30    4   39:18   18      87:48 
    6 Grabecz Tibor          ARA Alba Regia Atlétikai    53:03    8   35:12   12      88:15 
    7 Tóth Gábor             THS Taszári Honvéd SE       52:04    6   36:50   16      88:54 
    8 Bajzáth Tibor          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   57:34   12   32:29    8      90:03 
    9 Lénárt_István          FSC Futárok Sport Club      57:18   11   33:43   10      91:01 
   10 Szunyog Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Klub   60:38   18   31:18    5      91:56 
   11 Pillmann Gábor         PVM Pécsi Vörös Meteor SK   57:43   13   36:01   15      93:44 
   12 Schwendtner Erik       KTK Kőbányai Tájfutó Klub   59:00   14   37:41   17      96:41 
   13 Honfi Gábor ifj.       TTE Tipo Tájfutó és Körny   57:05   10   45:04   24     102:09 
   14 Báder Attila           MEA Miskolci Egyetemi Atl   60:41   19   41:52   21     102:33 
   15 Dalos Attila           MAF Műegyetemi Atlétikai    69:00   22   35:35   13     104:35 
   16 Morandini Kristóf Márk SPA Tabáni Spartacus SE     74:46   25   31:00    4     105:46 
   17 Nemoda Ferenc          FSC Futárok Sport Club      75:17   26   34:49   11     110:06 
   18 Bakos Béla             FSC Futárok Sport Club      71:33   23   40:38   19     112:11 
   19 Makai Zoltán           THS Taszári Honvéd SE       74:08   24   45:49   25     119:57 
   20 Kerényi Zsolt          SPA Tabáni Spartacus SE     76:37   27   43:49   23     120:26 
   21 Ipsics László          MAC Margitszigeti Atlétik   81:14   29   41:15   20     122:29 
   22 Thomas Bohn            *N1 Nydalens Skiklub, Nor   80:50   28   49:30   26     130:20 
   23 Pap Zoltán             CBD Ceglédi Bem Vasutas     91:19   30   43:17   22     134:36 
   24 Gárdonyi Márk          OSC Orvosegyetem SC        100:22   32   35:35   13     135:57 
   25 Somogyi László         PTX Pápai SE                95:18   31   50:35   27     145:53 
   26 Győri János            BEA Budapesti Egyetemi At  126:05   34   54:01   28     180:06 

      Sass Pál               ESP Egri Spartacus SE       60:06   17    hiba                 
      Sáfrán Bence           TTE Tipo Tájfutó és Körny   59:13   16    hiba                 
      Kiss György ifj.       BEA Budapesti Egyetemi At   59:01   15    hiba                 
      Dankó István           TTE Tipo Tájfutó és Körny   61:24   20                         
      Gerzsényi Zsolt        DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   46:21    2                         
      Mets Miklós            OSC Orvosegyetem SC                      32:53    9            
      Harkányi Árpád         TTE Tipo Tájfutó és Körny   42:37    1                         
      Ambrus Sándor          PVM Pécsi Vörös Meteor SK   67:52   21                         
      Franjo Budi            *JA HPD Japetic Croatia                  28:38    1            
      Polgár.Olivér          TTE Tipo Tájfutó és Körny  100:53   33                         
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



F21C  (12)                                 

    1 Zoboki Mihály          THT Tapolcai Honvéd SE      51:52    1   40:15    3      92:07 
    2 Hunyadi István         EK Egyesületen kívüli       65:42    5   37:06    1     102:48 
    3 Tósaki Zoltán          FMT FŐMTERV SK              63:41    3   39:18    2     102:59 
    4 Szabó László           FLF Fehérlófia SE           63:30    2   53:04    5     116:34 
    5 Kórodi István          ARA Alba Regia Atlétikai    73:16    6   52:24    4     125:40 
    6 Czirbesz Endre         MCB Maccabi Vívó és Atlét   87:56    7   60:27    7     148:23 
    7 Török Tibor            KAL Kalocsai SE             90:46    8   57:52    6     148:38 
    8 Tősér Norbert          TTE Tipo Tájfutó és Körny  102:25    9   68:20    8     170:45 

      Lőrincz Szabolcs       LIT Litéri Tájfutó Club     64:17    4                         
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



F35A  (17)                                 

    1 Hajdu Martin           TTE Tipo Tájfutó és Körny   71:40    1   37:49    3     109:29 
    2 Nagy Tibor             FSC Futárok Sport Club      79:23    3   37:12    2     116:35 
    3 Csizmadia János        THS Taszári Honvéd SE       79:56    4   41:33    4     121:29 
    4 Udvardy Balázs         PVS Pécsi Vasutas SK        89:36    7   43:47    6     133:23 
    5 Zagyi László           JMD Jászapáti Mészáros Gi  113:41    8   54:24   10     168:05 
    6 Turcsán János          PVS Pécsi Vasutas SK       121:03    9   48:56    8     169:59 
    7 Paskuj Mátyás          MCB Maccabi Vívó és Atlét  132:57   10   69:58   12     202:55 

      Kovács Gábor           BME Balassagyarmati MEDOS    hiba        62:50   11            
      Gillich György         TTT Régi THA                74:46    2                         
      Jakus Zoltán           FSC Futárok Sport Club                   42:28    5            
      Kovács Ferenc dr.      PVS Pécsi Vasutas SK        85:04    6                         
      Schell Antal ifj.      PSE Postás-Matáv SE                      50:30    9            
      Szlatényi Ferenc       OSC Orvosegyetem SC         81:48    5                         
      Egei Tamás             TTE Tipo Tájfutó és Körny                35:24    1            
      Domán Gábor            THT Tapolcai Honvéd SE                   47:44    7            
      ...                    ... Üres helyek                                                
      Angyal Gábor           ARA Alba Regia Atlétikai                                       



F40B  (26)                                 

    1 Takács Csaba           HER Herkules SE Balatonal   77:14    1   37:33    1     114:47 
    2 Molnár Tibor           SMA Soproni Műegyetemi AC   89:00    3   44:17    3     133:17 
    3 Filó György            PTX Pápai SE                90:06    5   45:05    4     135:11 
    4 Csizmadia József       HER Herkules SE Balatonal   89:22    4   46:03    5     135:25 
    5 Vass Zoltán            SZV Szegedi Vasutas SE      97:48    8   42:20    2     140:08 
    6 Oszkó László           MAC Margitszigeti Atlétik   97:40    7   53:59    7     151:39 
    7 Pokornyik Tibor        TTT Régi THA               106:51    9   47:07    6     153:58 
    8 Szász Tibor            HRF Szolnoki Honvéd Sport   92:09    6   75:06    9     167:15 
    9 Nemcsényi László dr.   TTT Régi THA               119:05   12   63:30    8     182:35 
   10 Vincze Károly          HRF Szolnoki Honvéd Sport  159:53   14   75:55   10     235:48 

      Domán Gábor            THT Tapolcai Honvéd SE       hiba         hiba                 
      Hanák Lajos            TTT Régi THA               137:22   13    hiba                 
      Tamás Péter            MSE Megalódusz SE          111:19   10                         
      Varga József           NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   80:15    2                         
      Németh György dr.      PTX Pápai SE               118:44   11                         
      Bezeczky László        THT Tapolcai Honvéd SE       hiba                              
      Prill László           ARA Alba Regia Atlétikai     hiba                              
      Karkus József          ZTC Zalaegerszegi Tájfutó                76:25   11            
      Szerdahelyi Zoltán     SZT Szombathelyi Főiskola                                      
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      Darko Merunka          *CM OK Medvjedici                                              
      Urbán András           BEA Budapesti Egyetemi At                                      



F45B  (28)                                 

    1 Vankó Péter            HSE Hegyisport Szentendre   48:14    1   31:48    1      80:02 
    2 Pápai János            ARA Alba Regia Atlétikai    54:11    5   32:48    4      86:59 
    3 Fehér Mihály           HRF Szolnoki Honvéd Sport   54:21    6   32:50    5      87:11 
    4 Kaszás György          HER Herkules SE Balatonal   55:12    7   32:23    3      87:35 
    4 Tóth Károly            VTC Veszprémi Tájfutó Clu   53:36    3   33:59    7      87:35 
    6 Zentai László          HSE Hegyisport Szentendre   56:46    8   33:31    6      90:17 
    7 Margittai Endre        SMA Soproni Műegyetemi AC   58:51    9   32:18    2      91:09 
    8 Szabovik Zoltán        HRF Szolnoki Honvéd Sport   68:17   12   43:18   11     111:35 
    9 Sáfrán Zoltán          ARA Alba Regia Atlétikai    70:34   13   43:26   12     114:00 
   10 Csöngei Dezső          VTC Veszprémi Tájfutó Clu   74:20   15   40:02    9     114:22 
   11 Heged?s Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   77:28   18   42:54   10     120:22 
   12 Dömötör Imre           SFC Széchenyi Főiskola SC   76:29   17   48:19   14     124:48 
   13 Fonyó Sándor           SUN Sün SC Veszprém         75:18   16   50:57   17     126:15 
   14 Rózsa László           ARA Alba Regia Atlétikai    78:50   19   47:43   13     126:33 
   15 Nagy Zsolt             FMT FŐMTERV SK              79:20   20   50:32   16     129:52 
   16 Ádám András            ARA Alba Regia Atlétikai    88:26   22   56:43   18     145:09 
   17 Pap László             VTC Veszprémi Tájfutó Clu   94:47   23   63:32   19     158:19 

      Szunyog József dr.     KTK Kőbányai Tájfutó Klub   63:05   10    hiba                 
      Gadó György            OSC Orvosegyetem SC         65:27   11                         
      Györgyi László         OSC Orvosegyetem SC         53:46    4                         
      Molnár Gyula           BTK Bakonyi Tájfutó Klub                 50:19   15            
      Nagy Sándor            ARA Alba Regia Atlétikai                 37:34    8            
      Zempléni András dr.    KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   70:40   14                         
      Jozef Fedor            *S1 SPE - Sokol Pezinok     50:32    2                         
      Tóth László            EK Egyesületen kívüli       84:44   21                         
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



F50B  (32)                                 

    1 Harkányi Csaba         HAV Havas Szabadidő Klub    42:25    1   28:25    1      70:50 
    2 Gyurkó László          KTK Kőbányai Tájfutó Klub   45:25    3   30:08    4      75:33 
    3 Balla Sándor           HSE Hegyisport Szentendre   47:29    4   29:11    2      76:40 
    4 Spiegl János           SMA Soproni Műegyetemi AC   51:13    8   30:24    5      81:37 
    5 Hegedüs András         BEA Budapesti Egyetemi At   53:50    9   29:46    3      83:36 
    6 Kóger Gyula            PVM Pécsi Vörös Meteor SK   49:55    6   33:56    8      83:51 
    7 Hegedüs Ábel           BEA Budapesti Egyetemi At   51:11    7   33:26    6      84:37 
    8 Ládi János             BTK Bakonyi Tájfutó Klub    44:50    2   45:09   15      89:59 
    9 Somogyi Lajos          PTX Pápai SE                56:44   10   37:37   11      94:21 
   10 Horváth Tivadar        HER Herkules SE Balatonal   56:51   11   39:45   13      96:36 
   11 Melkes Antal           SMA Soproni Műegyetemi AC   60:04   13   36:36    9      96:40 
   12 Szepesi Imre           ARA Alba Regia Atlétikai    62:49   16   38:14   12     101:03 
   13 Bugár József           BOF Budai Ősforrás SC       59:41   12   45:52   16     105:33 
   14 Hunyadvári László      BEA Budapesti Egyetemi At   62:48   15   44:32   14     107:20 
   15 Hirt Károly            ARA Alba Regia Atlétikai    72:19   18   37:26   10     109:45 
   16 Virág Gyula            KTC Kaposvári Tájfutó Klu   61:44   14   49:34   19     111:18 
   17 Franczia Vilmos        MCS Ménfőcsanak TSZ SE      78:19   22   33:34    7     111:53 
   18 Csikós Miklós          FSC Futárok Sport Club      71:33   17   49:50   20     121:23 
   19 Nick József dr.        PTX Pápai SE                75:09   21   49:05   18     124:14 
   20 Olajos Ferenc          PSE Postás-Matáv SE         74:14   20   50:06   22     124:20 
   21 Kaján László           FMT FŐMTERV SK              73:16   19   51:23   23     124:39 
   22 Törjék György          TTT Régi THA                78:40   23   55:43   24     134:23 
   23 Aknai Antal            TTT Régi THA                86:24   24   49:55   21     136:19 
   24 Lutring László         TTT Régi THA                93:00   25   55:55   25     148:55 

      Mészáros Károly        TTT Régi THA                 hiba        48:21   17            
      Horváth György         PSE Postás-Matáv SE         49:12    5                         
      Vajai István           VTC Veszprémi Tájfutó Clu                                      
      Bedő János             MCS Ménfőcsanak TSZ SE                                         
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



F55B  (25)                                 

    1 Kéri Péter             TSE Törekvés SE             45:25    1   24:11    1      69:36 
    2 Csongrádi Jenő         BEA Budapesti Egyetemi At   47:17    3   28:34    3      75:51 
    3 Horváth Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   46:12    2   31:03    6      77:15 
    4 Bogdanovits András     MSE Megalódusz SE           49:01    5   29:10    4      78:11 
    5 Kardos Ferenc Dr.      OSC Orvosegyetem SC         50:57    6   28:13    2      79:10 
    6 Vincze István          HER Herkules SE Balatonal   56:02    8   31:24    7      87:26 
    7 Fluck István           PVM Pécsi Vörös Meteor SK   59:09   10   30:56    5      90:05 
    8 Tüskés György          SUN Sün SC Veszprém         57:13    9   36:09   11      93:22 
    9 Salga István Dr.       HSP Hidegkúti Spartacus S   51:42    7   43:45   14      95:27 
   10 Friedrich Vilmos       BEA Budapesti Egyetemi At   61:55   11   33:56    9      95:51 
   11 Tasi Ákos              TTE Tipo Tájfutó és Körny   66:47   12   34:09   10     100:56 
   12 Drávucz Imre           HRF Szolnoki Honvéd Sport   75:01   16   32:37    8     107:38 
   13 Gáncs Kálmán           HER Herkules SE Balatonal   73:18   15   37:50   13     111:08 
   14 Vida István            OSC Orvosegyetem SC         73:14   14   44:14   15     117:28 
   15 Balogh Iván            BEA Budapesti Egyetemi At   73:09   13   49:35   16     122:44 
   16 Blum László id.        RTE Rendőr Testedző Egyle   85:53   18   37:32   12     123:25 
   17 Mudry Ferenc           MSE Megalódusz SE           83:51   17   51:21   17     135:12 
   18 Hajdu Kálmán           EK Egyesületen kívüli       93:08   19   56:30   18     149:38 
   19 Kiss György id.        BEA Budapesti Egyetemi At  127:27   20   63:57   19     191:24 

      Boros András           TSE Törekvés SE             48:01    4    hiba                 
      Nagy Imre              MCS Ménfőcsanak TSZ SE                                         
      Schulek János          FMT FŐMTERV SK                                                 
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



F60B  (18)                                 

    1 Nagy Lajos             PVS Pécsi Vasutas SK        31:32    1   22:59    2      54:31 
    2 Marton Péter           KTC Kaposvári Tájfutó Klu   33:23    2   22:53    1      56:16 
    3 Berbécs Sándor         TTT Régi THA                37:24    5   24:16    3      61:40 
    4 Muszély György         BEA Budapesti Egyetemi At   36:33    4   25:50    4      62:23 
    5 Gombkötő Péter dr.     TTE Tipo Tájfutó és Körny   35:14    3   28:30    6      63:44 
    6 Hargitai István        TTE Tipo Tájfutó és Körny   40:25    7   26:24    5      66:49 
    7 Komár Béla             HER Herkules SE Balatonal   40:28    8   36:04   10      76:32 
    8 Wengrin István         VTC Veszprémi Tájfutó Clu   48:51   10   31:11    7      80:02 
    9 Tóth János             SKS Sárvári Kinizsi SK      46:48    9   34:48    9      81:36 
   10 Bálint Sándor dr.      KTK Kőbányai Tájfutó Klub   49:36   11   39:45   12      89:21 
   11 Kéri Gerzson dr.       OSC Orvosegyetem SC         40:20    6   53:39   15      93:59 
   12 Varga Sándor           BEA Budapesti Egyetemi At   57:34   13   37:45   11      95:19 
   13 Mohácsi József         HAV Havas Szabadidő Klub    68:40   15   33:09    8     101:49 
   14 Buda József            BSC Balatonfüredi SC        61:37   14   41:33   13     103:10 
   15 Ribényi Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   56:08   12   47:43   14     103:51 

      Balogh Tamás           SPA Tabáni Spartacus SE    125:28   16                         
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



F65B  (12)                                 

    1 Szabon János           KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   38:18    1   25:24    2      63:42 
    2 Nyögéri Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   40:48    2   26:50    3      67:38 
    3 Schell Antal           PSE Postás-Matáv SE         44:53    3   28:36    4      73:29 
    4 Vass Tibor             VHS Veszprémi Honvéd SE     55:22    6   29:48    5      85:10 
    5 Gönczi Péter           FMT FŐMTERV SK              47:58    4   50:27    8      98:25 
    6 Kész István            TTT Régi THA                59:56    7   40:42    6     100:38 
    7 Tihanyi László dr.     POE Pécsi Orvos Egészségü   67:29    8   44:19    7     111:48 
    8 Müller János           PSE Postás-Matáv SE         54:00    5   69:06    9     123:06 
    9 Török István           DEA Debreceni Egyetemi AC   88:25    9   78:59   10     167:24 
   10 Kozma László           TTE Tipo Tájfutó és Körny  184:49   10   92:54   11     277:43 

      Páhy Tibor             ARA Alba Regia Atlétikai     hiba        24:40    1            
      ...                    ... Üres helyek                                                



F70B  (7)                                  

    1 Kangasmaki Heikki      BSC Balatonfüredi SC        31:49    1   28:13    2      60:02 
    2 Dudás István           OSC Orvosegyetem SC         48:37    3   28:07    1      76:44 
    3 Éliás Vilmos           TTE Tipo Tájfutó és Körny   45:39    2   31:49    3      77:28 
    4 Csupor Miklós          TTE Tipo Tájfutó és Körny   51:21    4   40:57    4      92:18 
    5 Vörös István dr.       BEA Budapesti Egyetemi At   54:33    6   43:53    5      98:26 

      Buncsik János          PSE Postás-Matáv SE         52:33    5                         
      Szebeli István         SSC Siketek SC Budapest      hiba                              



F75B  (3)                                  

    1 Balla Sándor           KFK KFKI Petőfi SK          33:43    1   36:04    1      69:47 
    2 Gáti László            PTX Pápai SE                36:56    2   38:39    2      75:35 

      ...                    ... Üres helyek                                                



N10D  (21)                                 

    1 Dénes Orsolya          KAL Kalocsai SE             28:02    3   24:26    1      52:28 
    2 Kadocsa Rebeka         MEA Miskolci Egyetemi Atl   25:30    1   28:03    3      53:33 
    3 Tölgyesi Blanka        SPA Tabáni Spartacus SE     26:38    2   27:08    2      53:46 
    4 Egei Petra             TTE Tipo Tájfutó és Körny   30:47    6   28:18    4      59:05 
    5 Vass Flóra             SZV Szegedi Vasutas SE      28:29    4   31:27   10      59:56 
    6 Péntek Gréti           LIT Litéri Tájfutó Club     30:58    7   30:06    6      61:04 
    7 Vass Luca              SZV Szegedi Vasutas SE      32:23    8   31:16    9      63:39 
    8 Vonyó Réka             PVS Pécsi Vasutas SK        38:52    9   30:42    8      69:34 
    9 Liszka Eszter          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub   29:30    5   49:05   14      78:35 
   10 Schwendtner Réka       KTK Kőbányai Tájfutó Klub   48:27   12   36:12   12      84:39 
   11 Ipsics Viktória        MAC Margitszigeti Atlétik   41:56   11   74:11   16     116:07 

      Szilágyi Mónika        TSE Törekvés SE             41:54   10    hiba                 
      Vass Réka              VHS Veszprémi Honvéd SE                  29:19    5            
      Kinde Zsófia           EK Egyesületen kívüli                    38:40   13            
      Korponai Zsófia        ARA Alba Regia Atlétikai                 30:14    7            
      Weiler Virág           MAF Műegyetemi Atlétikai                 32:32   11            
      Józsa Dominika         PSE Postás-Matáv SE                      55:44   15            
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



N12C  (13)                                 

    1 Tóth Krisztina         VTC Veszprémi Tájfutó Clu   19:21    1   19:59    1      39:20 
    2 Domán Fruzsina         THT Tapolcai Honvéd SE      23:52    2   26:18    3      50:10 
    3 Szomor Beatrix         PVS Pécsi Vasutas SK        30:17    3   25:56    2      56:13 
    4 Hajdu Dorisz           TTE Tipo Tájfutó és Körny   41:15    6   32:02    4      73:17 
    5 Hajagos Virág          SZV Szegedi Vasutas SE      37:23    5   37:52    6      75:15 
    6 Herczeg Viktória       ZTC Zalaegerszegi Tájfutó   47:06    7   53:20    8     100:26 
    7 Gömbös Szilvia         ZTC Zalaegerszegi Tájfutó  105:13    9   45:17    7     150:30 

      Tóth Éva               TSE Törekvés SE              hiba        36:26    5            
      Vizi Eszter            PTX Pápai SE                77:58    8                         
      Németh Fanni           PTX Pápai SE                33:53    4                         
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



N14B  (16)                                 

    1 Schulek Iringó         KTK Kőbányai Tájfutó Klub   29:38    1   25:25    1      55:03 
    2 Németh Luca            SPA Tabáni Spartacus SE     34:29    2   26:51    2      61:20 
    3 Oszkó Dóra             MAC Margitszigeti Atlétik   41:09    5   30:21    4      71:30 
    4 Györgyi Hanga          MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó   43:18    7   30:06    3      73:24 
    5 Dénes Krisztina        KAL Kalocsai SE             38:58    4   34:47    6      73:45 
    6 Kalapos Csilla         KAL Kalocsai SE             38:23    3   36:35    8      74:58 
    7 Paskuj Rebeka          MCB Maccabi Vívó és Atlét   47:13    9   30:43    5      77:56 
    8 Csóti Diána            KAL Kalocsai SE             42:25    6   42:18    9      84:43 
    9 Paskuj Sára            MCB Maccabi Vívó és Atlét   45:51    8   70:11   11     116:02 

      Kalapos Csenge         KAL Kalocsai SE              hiba         hiba                 
      Kinde Vanda            EK Egyesületen kívüli                    63:26   10            
      Jakus Júlia            FSC Futárok Sport Club                   36:04    7            
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      Nemcsényi Rita         TTT Régi THA                                                   
      Lajos Luca             PVS Pécsi Vasutas SK                                           



N16B  (10)                                 

    1 Tibay Ilona            SPA Tabáni Spartacus SE     34:32    1   24:45    1      59:17 
    2 Györgyi Csenge         MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó   37:50    2   27:04    3      64:54 
    3 Csizmadia Ágnes        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   41:07    3   26:36    2      67:43 
    4 Gyalog Zsófia          SPA Tabáni Spartacus SE     46:06    5   30:00    4      76:06 
    5 Császár Barbara        GOC GOC                     51:56    6   43:23    5      95:19 
    6 Petróczki Dóra         KAL Kalocsai SE             90:17    7   44:52    6     135:09 

      Kalapos Dóra           KAL Kalocsai SE              hiba        89:07    7            
      Varga Adél             NKZ Nagykanizsai Zalaerdő   43:24    4                         
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



N18B  (10)                                 

    1 Novák Martina          TTT Régi THA                50:56    1   37:29    1      88:25 
    2 Németh Kinga           SPA Tabáni Spartacus SE     61:09    3   42:49    2     103:58 
    3 Horváth Hajnalka       ETC Egri Testedző Club      74:18    4   42:57    3     117:15 
    4 Szacska Nikolett       ESP Egri Spartacus SE       75:39    5   43:41    4     119:20 
    5 Halák Brigitta         KAL Kalocsai SE             78:00    6   50:07    5     128:07 

      Prill Dóra             ARA Alba Regia Atlétikai    51:10    2                         
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



N21A  (15)                                 

    1 Fekete Zsuzsa          KTK Kőbányai Tájfutó Klub   78:02    1   34:45    1     112:47 
    2 Császár Éva            GOC GOC                     84:45    2   37:16    3     122:01 
    3 Simon Ágnes            HSP Hidegkúti Spartacus S  101:05    4   42:57    4     144:02 
    4 Elmont Bernadett       ZTC Zalaegerszegi Tájfutó  101:44    5   43:46    5     145:30 
    5 Sárecz Éva             ZTC Zalaegerszegi Tájfutó   98:58    3   47:31    6     146:29 
    6 Szabó Veronika         ARA Alba Regia Atlétikai   121:57    6   55:09    7     177:06 

      Lendvai Katalin        VHS Veszprémi Honvéd SE                  62:28    8            
      Kelemen Bernadett      PVS Pécsi Vasutas SK                     35:42    2            
      Dénes Ildikó           KAL Kalocsai SE            152:39    7                         
      Katarina Fedorova      *S1 SPE - Sokol Pezinok      hiba                              
      Makrai Éva             ZTC Zalaegerszegi Tájfutó                                      
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      Sebők Éva              PVS Pécsi Vasutas SK                                           



N21B  (40)                                 

    1 Kerekes Andrea         VTC Veszprémi Tájfutó Clu   48:10    1   27:06    2      75:16 
    2 Mezei Anikó            FSC Futárok Sport Club      49:13    3   27:02    1      76:15 
    3 Kalocsai Adrienn       MSE Megalódusz SE           50:08    4   29:25    4      79:33 
    4 Tokaji Mónika          HRF Szolnoki Honvéd Sport   48:14    2   31:37    8      79:51 
    5 Füzy Judit             OSC Orvosegyetem SC         52:55    5   30:07    7      83:02 
    6 Csikós Nóra            FSC Futárok Sport Club      54:27    7   29:37    6      84:04 
    7 Balogh Katalin         FSC Futárok Sport Club      55:54   10   28:22    3      84:16 
    8 Marosán Ágnes          BEA Budapesti Egyetemi At   55:06    9   29:25    4      84:31 
    9 Kovács Edit            ARA Alba Regia Atlétikai    54:44    8   33:16   13      88:00 
   10 Vaszilev Katalin       MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó   55:57   11   32:38   12      88:35 
   11 Marosfalvi Mónika      FMT FŐMTERV SK              53:52    6   37:20   21      91:12 
   12 Nagy Krisztina         BEA Budapesti Egyetemi At   59:26   18   31:47    9      91:13 
   13 Friedrich Orsolya      BEA Budapesti Egyetemi At   59:47   20   33:56   15      93:43 
   14 Széplaki Erika         VHS Veszprémi Honvéd SE     56:58   12   36:57   20      93:55 
   15 Kaufmann Brigitta      THS Taszári Honvéd SE       58:44   14   35:24   17      94:08 
   16 Cseresnyés Ágnes       TTE Tipo Tájfutó és Körny   59:20   17   35:28   18      94:48 
   17 Pristyák Erika         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut   59:09   15   40:48   24      99:57 
   18 Horváth Tímea          ZTC Zalaegerszegi Tájfutó   69:44   25   31:57   10     101:41 
   19 Riczel Zsuzsanna       PSE Postás-Matáv SE         64:52   22   39:56   23     104:48 
   20 Szunyog Emese          KTK Kőbányai Tájfutó Klub   59:39   19   45:25   28     105:04 
   21 Pelhős Lívia           TTE Tipo Tájfutó és Körny   73:08   27   33:33   14     106:41 
   22 Vonyó Péterné Szabó Ré PVS Pécsi Vasutas SK        67:48   24   42:09   26     109:57 
   23 Varga Zsuzsa           ZTC Zalaegerszegi Tájfutó   67:14   23   48:18   31     115:32 
   24 Pap Viktória           ZTC Zalaegerszegi Tájfutó   81:05   31   36:34   19     117:39 
   25 Csizmadia Bernadett    HER Herkules SE Balatonal   72:56   26   47:53   30     120:49 
   26 Balogh Szilvia Odett   KAL Kalocsai SE             75:32   30   45:56   29     121:28 
   27 Tóth Eszter            TTE Tipo Tájfutó és Körny   73:49   28   50:48   32     124:37 
   28 Nagy Mónika            JMD Jászapáti Mészáros Gi   74:20   29   60:45   33     135:05 
   29 Ambruzs Krisztina      VBT Veszprémi Bridzs és T  104:57   32   42:08   25     147:05 

      Balogh Edina           FSC Futárok Sport Club      59:16   16                         
      Rácz Alida             TTE Tipo Tájfutó és Körny                39:01   22            
      Rácz Mónika            TTE Tipo Tájfutó és Körny                34:30   16            
      Tóthné Schuch Anikó    KTK Kőbányai Tájfutó Klub   58:12   13                         
      Szűcs Judit            ESP Egri Spartacus SE                    44:41   27            
      Lengyel_Andrea         TTE Tipo Tájfutó és Körny                32:13   11            
      Lendvai Katalin        VHS Veszprémi Honvéd SE     62:37   21                         
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



N21BR  (29)                                

    1 Jakubecz Andrea        BME Balassagyarmati MEDOS   37:17    1   23:40    1      60:57 
    2 Baráth Imola           THS Taszári Honvéd SE       39:21    2   25:41    2      65:02 
    3 Juhászné Czinege Anita FSC Futárok Sport Club      41:17    4   26:42    4      67:59 
    4 Federics Éva           TTT Régi THA                42:10    6   26:31    3      68:41 
    5 Pegán Bernadett        VTC Veszprémi Tájfutó Clu   44:36    9   27:05    5      71:41 
    6 Szabó Anita            CBD Ceglédi Bem Vasutas     42:32    7   29:35   10      72:07 
    7 Szabó Ágnes            ZTC Zalaegerszegi Tájfutó   44:55   10   27:38    6      72:33 
    8 Borsiné Petrik Zsuzsa  ARA Alba Regia Atlétikai    41:45    5   31:27   12      73:12 
    9 Csordás Erika          FMT FŐMTERV SK              44:11    8   32:16   13      76:27 
   10 Nick Brigitta          PTX Pápai SE                47:26   14   30:28   11      77:54 
   11 Marosfalvi Eszter      FMT FŐMTERV SK              45:53   12   32:49   14      78:42 
   12 Németh Tünde           SMA Soproni Műegyetemi AC   45:47   11   35:22   18      81:09 
   13 Pincés Marianna        TTT Régi THA                52:24   17   29:24    9      81:48 
   14 Jenei Margit           BOF Budai Ősforrás SC       47:21   13   36:03   19      83:24 
   15 Juhász Diana           FSC Futárok Sport Club      55:45   19   27:49    7      83:34 
   16 Szalai Katalin         HRF Szolnoki Honvéd Sport   54:35   18   33:21   15      87:56 
   17 Ádám Vera              ARA Alba Regia Atlétikai    51:54   16   37:57   20      89:51 

      Nagy Zsuzsanna         ZTC Zalaegerszegi Tájfutó   51:30   15    hiba                 
      Tóth Ágnes             MAF Műegyetemi Atlétikai                 33:50   16            
      Schulek Ágota          FMT FŐMTERV SK                           28:48    8            
      Lengyel Andrea         TTE Tipo Tájfutó és Körny   39:27    3                         
      Spiegl Anna            SMA Soproni Műegyetemi AC                34:59   17            
      Ézsiás Katalin         SPA Tabáni Spartacus SE                                        
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



N21C  (19)                                 

    1 Turcsán Jánosné        PVS Pécsi Vasutas SK        36:57    3   21:08    1      58:05 
    2 Nagyné Bódis Borbála   FSC Futárok Sport Club      36:41    1   23:47    2      60:28 
    3 Orosz Katalin          ZTC Zalaegerszegi Tájfutó   36:56    2   26:37    4      63:33 
    4 Hornyán Katalin dr.    HSP Hidegkúti Spartacus S   39:43    4   28:00    6      67:43 
    5 Szabolcsi Krisztina    TTE Tipo Tájfutó és Körny   40:28    5   32:03    9      72:31 
    6 Ódor Viktória          FMT FŐMTERV SK              43:40    7   30:55    7      74:35 
    7 Mitterer Andrea        BEA Budapesti Egyetemi At   44:54   10   31:42    8      76:36 
    8 Tóth Károlyné          VTC Veszprémi Tájfutó Clu   42:09    6   36:39   11      78:48 
    9 Oszkó Ildikó           MAC Margitszigeti Atlétik   45:34   11   34:38   10      80:12 
   10 Szigetfy Ildikó        HER Herkules SE Balatonal   58:28   12   25:22    3      83:50 
   11 Török Orsolya          KAL Kalocsai SE             43:44    8   42:26   13      86:10 
   12 Tanczer Viktória       VTC Veszprémi Tájfutó Clu   61:27   13   27:32    5      88:59 
   13 Tolnay Kata            SMA Soproni Műegyetemi AC   75:33   14   44:39   14     120:12 
   14 Csetényiné Guba Mária  HER Herkules SE Balatonal   78:53   15   54:08   17     133:01 

      Birgitta Szanday Bohn  *N1 Nydalens Skiklub, Nor    hiba        45:08   15            
      Gömöri Csilla dr.      PVS Pécsi Vasutas SK        44:38    9                         
      Kovácsné Bajnóczi Rita FMT FŐMTERV SK                           45:42   16            
      Schell Anikó           PSE Postás-Matáv SE                      38:03   12            
      ...                    ... Üres helyek                                                



N35A  (12)                                 

    1 Mátyás Ildikó          HSE Hegyisport Szentendre   45:13    1   39:26    4      84:39 
    2 Szabó Andrea           SZV Szegedi Vasutas SE      48:10    2   41:04    5      89:14 
    3 Győrffy Gabriella      HSE Hegyisport Szentendre   51:52    3   38:12    2      90:04 
    4 Cseh Veronika          MSE Megalódusz SE           55:02    4   36:56    1      91:58 
    5 Kaszásné Boa Ágnes     HER Herkules SE Balatonal   57:34    5   39:12    3      96:46 
    6 Németh Zsoltné         HER Herkules SE Balatonal   64:26    6   50:48    8     115:14 
    7 Orbán Judit            POE Pécsi Orvos Egészségü   68:28    9   48:09    7     116:37 
    8 Tamásné Szakács Judit  MSE Megalódusz SE           68:20    8   51:55    9     120:15 
    9 Blum Henriette         RTE Rendőr Testedző Egyle   65:49    7   59:50   10     125:39 
   10 Csizmadiáné Szóládi An HER Herkules SE Balatonal   74:12   10   60:11   11     134:23 

      Karagics Judit         OSC Orvosegyetem SC                      47:23    6            
      ...                    ... Üres helyek                                                



N40B  (16)                                 

    1 Sallai Sára            SZV Szegedi Vasutas SE      37:33    1   36:47    3      74:20 
    2 Kármán Katalin         HSE Hegyisport Szentendre   44:41    2   31:02    1      75:43 
    3 Síkhegyi Gabriella     BEA Budapesti Egyetemi At   51:47    4   47:18    4      99:05 
    4 Horváth Zoltánné       TSE Törekvés SE             63:06    8   54:51    5     117:57 
    5 Ostorics Zsuzsanna     PSE Postás-Matáv SE         63:41    9   57:04    6     120:45 
    6 Nagy Márta             ARA Alba Regia Atlétikai    58:26    6   62:31    8     120:57 
    7 Nemesházi Lászlóné     PSE Postás-Matáv SE         70:23   10   60:43    7     131:06 
    8 Keszthelyi Ildikó      PSE Postás-Matáv SE         61:58    7   71:22    9     133:20 

      Radics Anna            TTT Régi THA                45:12    3    hiba                 
      Pokk Mariann           ARA Alba Regia Atlétikai                 33:58    2            
      Hajas Csilla dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimi   53:11    5                         
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



N45B  (13)                                 

    1 Horváth Magda          TTE Tipo Tájfutó és Körny   43:17    1   34:06    2      77:23 
    2 Mező Éva               PVM Pécsi Vörös Meteor SK   46:54    2   35:36    3      82:30 
    3 Kocsis Gyöngyi         ARA Alba Regia Atlétikai    55:03    3   33:45    1      88:48 
    4 Dömötörné Horváth Erzs SFC Széchenyi Főiskola SC   59:10    5   36:23    4      95:33 
    5 Terjékiné Tóth Edit    HRF Szolnoki Honvéd Sport   56:49    4   46:13    5     103:02 
    6 Nagy Zsuzsanna dr.     HER Herkules SE Balatonal   64:44    6   47:58    6     112:42 
    7 Pápainé Poós Ildikó    ARA Alba Regia Atlétikai    78:44    8   54:56    8     133:40 
    8 Nickné Laczkó Mária    PTX Pápai SE                83:24    9   52:45    7     136:09 
    9 Gösswein Judit         PSE Postás-Matáv SE         87:24   10   64:15    9     151:39 

      Gutyán Ágnes           MSE Megalódusz SE           69:50    7                         
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



N50B  (14)                                 

    1 Muzsnai Ágota          HSP Hidegkúti Spartacus S   39:53    1   30:23    2      70:16 
    2 Hegedüs Ágnes          BEA Budapesti Egyetemi At   43:22    2   29:34    1      72:56 
    3 Komár Béláné           HER Herkules SE Balatonal   47:19    3   32:55    5      80:14 
    4 Karsai Klára           OSC Orvosegyetem SC         48:03    4   32:32    4      80:35 
    5 Veresné Sipos Etelka   HRF Szolnoki Honvéd Sport   51:34    5   34:41    6      86:15 
    6 Novotni Tiborné        BME Balassagyarmati MEDOS   54:46    6   31:47    3      86:33 
    7 Szabó Zsuzsanna        MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó   55:21    7   38:21    7      93:42 
    8 Benga Andrásné         PVM Pécsi Vörös Meteor SK   56:25    9   43:33    8      99:58 
    9 Kovács Olga            HAV Havas Szabadidő Klub    55:21    7   53:31   10     108:52 
   10 Spiegl Zsuzsanna       SMA Soproni Műegyetemi AC   68:09   10   45:29    9     113:38 
   11 Boros Marianna         TSE Törekvés SE            110:38   11   66:47   11     177:25 

      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



N55B  (5)                                  

    1 Schulek Andrea         FMT FŐMTERV SK              59:58    1   44:00    1     103:58 
    2 Szabados Magdolna      KTC Kaposvári Tájfutó Klu   66:17    2   44:59    2     111:16 

      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



N60B  (7)                                  

    1 Cser Krisztina         FMT FŐMTERV SK              38:27    1   33:34    1      72:01 
    2 Schell Antalné         PSE Postás-Matáv SE         40:25    2   34:07    2      74:32 
    3 Hanusz Mária           OSC Orvosegyetem SC         46:49    3   43:24    3      90:13 
    4 Bálint Sándorné dr.    KTK Kőbányai Tájfutó Klub   57:19    4   46:20    5     103:39 
    5 Wengrin Istvánné       VTC Veszprémi Tájfutó Clu   68:22    5   43:51    4     112:13 

      ...                    ... Üres helyek                                                
      ...                    ... Üres helyek                                                



N65B  (3)                                  

    1 Babai Margit dr.       TTE Tipo Tájfutó és Körny   49:17    1   42:28    1      91:45 
    2 Éliás Vilmosné         TTE Tipo Tájfutó és Körny   51:51    2   56:53    2     108:44 

      ...                    ... Üres helyek                                                



NYK  (58)                                  

    1 Körmendi Miklós        MSE Megalódusz SE           20:27    1   17:41    1      38:08 
    2 Ballagó Tamás          FSC Futárok Sport Club      24:21    2   18:10    4      42:31 
    3 Kórodi István ifj      ARA Alba Regia Atlétikai    27:20    3   21:01   10      48:21 
    4 Skrinyár János         EK Egyesületen kívüli       29:46    5   18:53    6      48:39 
    5 Tölgyesi Tiborné       DTC Diósgyőri Tájfutó Clu   33:31    9   17:59    2      51:30 
    6 Magyari Orsolya        FMT FŐMTERV SK              30:42    6   22:01   11      52:43 
    7 Csöngei Barbara        VTC Veszprémi Tájfutó Clu   36:27   16   18:35    5      55:02 
    8 Kempelen Miklós        OSC Orvosegyetem SC         33:16    8   24:00   17      57:16 
    9 Feltser Ilona          FMT FŐMTERV SK              36:01   14   23:10   16      59:11 
   10 Lukács Esmeralda       SPA Tabáni Spartacus SE     43:03   21   18:04    3      61:07 
   11 Nagy László            SPA Tabáni Spartacus SE     33:36   10   28:10   30      61:46 
   12 Nemoda Katalin         FSC Futárok Sport Club      35:32   13   27:05   25      62:37 
   13 Csizmadia Ádám         THS Taszári Honvéd SE       34:48   12   28:05   29      62:53 
   14 Dalmadi Andrea         HRF Szolnoki Honvéd Sport   39:29   18   24:25   20      63:54 
   15 Mészárosné Boros Val   TTT Régi THA                39:29   18   24:53   22      64:22 
   16 Csizmadia Anett        THS Taszári Honvéd SE       49:24   25   19:42    8      69:06 
   17 Dudásné Horváth Ibol   TTT Régi THA                47:55   24   22:22   13      70:17 
   18 Koródiné               ARA Alba Regia Atlétikai    36:03   15   39:30   40      75:33 
   19 Kisteleki Béla         TTE Tipo Tájfutó és Körny   43:47   22   34:39   37      78:26 
   20 Godó László            TTT Régi THA                59:24   28   27:57   28      87:21 
   21 Erős Anikó             SPA Tabáni Spartacus SE     64:23   29   24:02   18      88:25 
   22 Walter Ildikó          KAL Kalocsai SE             57:30   27   32:38   35      90:08 
   23 Lux Andrea             TTE Tipo Tájfutó és Körny   51:33   26   42:24   42      93:57 
   24 Mihácsi Mónika         BEA Budapesti Egyetemi At   73:32   30   22:56   14      96:28 
   25 Bíró Tamás             BEA Budapesti Egyetemi At   80:36   33   20:25    9     101:01 
   26 Bükki Gyöngyi          VTC Veszprémi Tájfutó Clu   80:15   32   39:09   38     119:24 
   27 Kapcsándi Krisztián    ZTC Zalaegerszegi Tájfutó  100:37   37   31:22   33     131:59 

      Kardos Rózsa           OSC Orvosegyetem SC         29:22    4                         
      Németh Réka            PTX Pápai SE                32:54    7                         
      Németh Zsófia          PTX Pápai SE                38:36   17                         
      Csonka Dorottya        ARA Alba Regia Atlétikai    33:37   11                         
      Lukács Judit           SPA Tabáni Spartacus SE      hiba        32:00   34            
      Csákvári Nóra          EK Egyesületen kívüli       86:34   35                         
      Csongor Donát          ATK atk                     42:12   20                         
      Csongor Botond         ATK atk                     79:28   31                         
      Tóthné Hizsnyik Mária  EK Egyesületen kívüli       93:30   36                         
      Jakus Zoltánné         FSC Futárok Sport Club                   33:26   36            
      Jakus Virág            FSC Futárok Sport Club                   31:04   32            
      Véradi Géza            ZTC Zalaegerszegi Tájfutó   45:05   23                         
      Hajba Gergő            MSE Megalódusz SE           84:13   34                         
      Nagy Andrea            TTE Tipo Tájfutó és Körny                27:03   24            
      Berkes Katalin         BEA Budapesti Egyetemi At                63:33   45            
      Sipos Judit            HSE Hegyisport Szentendre                60:03   43            
      Nyíri Lajos            SPA Tabáni Spartacus SE                  22:12   12            
      Dobróka Anett          SPA Tabáni Spartacus SE                  61:27   44            
      Kovács Emese           EK Egyesületen kívüli                    40:21   41            
      Burkert Adrienn        EK Egyesületen kívüli                    26:18   23            
      Mógor Emil             EK Egyesületen kívüli                    27:05   25            
      Lelkes Krisztián       ARA Alba Regia Atlétikai                 24:49   21            
      Hajagos István         TTE Tipo Tájfutó és Körny                22:57   15            
      Hajagos Miklós         TTE Tipo Tájfutó és Körny                29:08   31            
      Koltai Zoltán          EK Egyesületen kívüli                    24:09   19            
      Magyar Balázs          EK Egyesületen kívüli                    67:10   46            
      Grabecz Henriett       ARA Alba Regia Atlétikai                 19:21    7            
      Gerő Kata              FMT FŐMTERV SK                           39:28   39            
      André Anna             EK Egyesületen kívüli                    27:36   27            
      Szerdahelyi Zalán      SZT Szombathelyi Főiskola                                      
      Érsek Zsüti            EK Egyesületen kívüli                                          



NYT  (47)                                  

    1 Madarassy Pál          BEA Budapesti Egyetemi At   42:17    1   31:28    1      73:45 
    2 Lovász István          HSP Hidegkúti Spartacus S   43:13    2   37:28    3      80:41 
    3 Horváth János          TTT Régi THA                46:52    3   39:55    8      86:47 
    4 Csőkör György dr.      TTT Régi THA                56:58   10   38:32    4      95:30 
    5 Szieberth Edvin        ARA Alba Regia Atlétikai    60:57   15   41:56    9     102:53 
    6 Krolopp Frigyes        HSP Hidegkúti Spartacus S   66:19   17   39:49    6     106:08 
    7 Fluck Marcell          PVM Pécsi Vörös Meteor SK   51:17    6   56:55   19     108:12 
    8 Lucsányi Ildikó        EK Egyesületen kívüli       71:25   19   45:47   14     117:12 
    9 Fehér Zsolt            HRF Szolnoki Honvéd Sport   78:40   24   44:49   12     123:29 
   10 Szlávik Szabolcs       EK Egyesületen kívüli       77:14   21   46:44   15     123:58 
   11 Marganits Sándor       TTT Régi THA                75:23   20   62:46   24     138:09 
   12 Madarassy Mária        BEA Budapesti Egyetemi At   77:19   22   63:01   25     140:20 
   13 Guti Andrea            HRF Szolnoki Honvéd Sport   93:09   27   57:39   20     150:48 
   14 Tóth Buschmann Ilka    TTE Tipo Tájfutó és Körny  118:28   30   71:51   27     190:19 
   15 Szűcs Szabolcs         HRF Szolnoki Honvéd Sport  125:05   31   74:52   28     199:57 

      Lux Iván               BEA Budapesti Egyetemi At    hiba        35:34    2            
      Biró Alma              MEA Miskolci Egyetemi Atl   57:30   12                         
      Czinege János          KRI Kristály Tájfutó és T   62:40   16                         
      Fonyó Sándor ifj.      SUN Sün SC Veszprém         53:29    8                         
      Illés Vilmos           SSC Siketek SC Budapest     77:46   23                         
      Kiss Zoltán            HSS Helsingin Suunistajat   51:41    7                         
      Szebeli István         PSE Postás-Matáv SE         49:46    4                         
      Tóth Bettina           KTK Kőbányai Tájfutó Klub   59:27   13                         
      Halla Ernő             ARA Alba Regia Atlétikai                 39:16    5            
      Kiss Zsolt             TSE Törekvés SE             66:28   18                         
      Györgyi Zoltán         OSC Orvosegyetem SC         60:36   14                         
      Pusztai Tibor          SSC Siketek SC Budapest     88:16   25                         
      Tóth_Zoltán            KTK Kőbányai Tájfutó Klub   57:18   11                         
      Csongor Csaba          ATK atk                     92:39   26                         
      Balla S Botond         HSE Hegyisport Szentendre   51:00    5                         
      Horváth Mihály         FMT FŐMTERV SK              97:11   28                         
      Horváth Gergely        FMT FŐMTERV SK              98:07   29                         
      Zakariás Márton        TSE Törekvés SE             56:12    9                         
      Kardos Rózsa           OSC Orvosegyetem SC                      60:56   22            
      Braun János            BEA Budapesti Egyetemi At                54:17   18            
      Buncsák Piroska        EK Egyesületen kívüli                    82:19   30            
      Burkert Jenő           EK Egyesületen kívüli                    58:33   21            
      Homola Judit           VBT Veszprémi Bridzs és T                69:08   26            
      Simon Krisztián        VBT Veszprémi Bridzs és T                51:05   17            
      Jenővári Gabriella     HSE Hegyisport Szentendre                42:26   10            
      Zimmer Márton          FMT FŐMTERV SK                           45:06   13            
      Sólymár  Szandra       TTE Tipo Tájfutó és Körny                49:11   16            
      Nánási Krisztina       MEA Miskolci Egyetemi Atl                80:08   29            
      Vékonyné Árva Katalin  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                43:07   11            
      Vékony Andor           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                39:52    7            
      Tuboly Zsuzsanna       BTK Bakonyi Tájfutó Klub                 62:23   23            
      Gegesi Kiss Rita       EK Egyesületen kívüli                     hiba