Tájfutó minősítési ranglisták - Archívum 2015 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rangsoroló futamokMinősítési ranglistaKorosztályos ranglistaAlapranglistaAktuális ranglistákA | Vas és Győr- Moson- Sopron megyei Diákolimpia2015-04-11 |
F12D(nem rangsoroló)Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Sarkadi Lehel | 1040404SL | SZT | 00:16:29 | - | |
2 | Németh Benjamin | 1040825NB | SZT | 00:19:33 | - | |
3 | Molnár Kornél | 1050516MK | SZT | 00:20:52 | - | |
4 | Hargitai Barnabás Attila | 1041217HB | SZT | 00:21:28 | - | |
5 | Süle Dávid | 1060225SD | SKS | 00:22:16 | - | |
6 | Németh Kristóf Sándor | 1050119NK | SZT | 00:23:23 | - | |
7 | Ár János Dániel | 1050922AJ | SZT | 00:28:18 | - | |
8 | Szalai Bernát | 1050625SB | SZT | 00:31:39 | - |
F14B(IF ranglista, F14 korcsoport)a3 pálya, 4 érvényes versenyengedélyes cébaérő Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Kiss Bertalan András | 1020723KB | SZT | 00:32:19 | - | |
2 | Takács Bálint | 1020127TB | SKS | 00:35:20 | - | |
3 | Mesics Botond | 1031109MB | SMA | 00:40:55 | - | -nincs érvényes versenyengedélye |
4 | Jacsev Fülöp | 1030702JF | GOC | 00:49:58 | - | |
5 | Horváth Boldizsár | 1020402HB | SMA | 00:51:50 | - | |
Szandi Bence | 1021205SB | SZT | 00:49:59 | - | -hiányzó ell.pont |
F16B(IF ranglista, F16 korcsoport)a1 pálya, 9 érvényes versenyengedélyes cébaérő Szorzó: 0.95; Fa: 50; Tm: 35.71666; Pm: 51.333 (Ponthozók: Mesics Mátyás 50, Bognár Zoltán 52, Balogh András 52) Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Mesics Mátyás | 1000130MM | SMA | 00:29:51 | 62.05 | |
2 | Bognár Zoltán | 1011110BZ | GOC | 00:35:05 | 47.94 | |
3 | Balogh András | 1011004BA | GOC | 00:42:13 | 28.72 | |
4 | Cseszka Bence | 1010606CB | SKS | 00:42:49 | 27.10 | |
5 | Molnár Barnabás | 1010304MB | SMA | 00:45:58 | 18.61 | |
6 | Wallner Márton | 1011124WM | GOC | 00:49:05 | 10.21 | |
7 | Szele Bálint | 1010609SB | GOC | 00:50:01 | 7.69 | |
8 | Priol Máté | 1011223PM | GOC | 00:58:52 | 0.00 | |
9 | Bárdosi Dénes | 1011006BD | SZT | 01:31:59 | 0.00 |
F18B(IF ranglista, F18 korcsoport)a2 pálya, 6 érvényes versenyengedélyes cébaérő Szorzó: 0.95; Fa: 50; Tm: 33.73333; Pm: 23.363 (Ponthozók: Jacsev Sámuel 18.7, Veszelszki Barnabás 23.54, Szalay Levente 27.85) Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Jacsev Sámuel | 1980907JS | GOC | 00:30:27 | 79.59 | |
2 | Szalay Levente | 1991224SL | GOC | 00:31:52 | 76.66 | |
3 | Veszelszki Barnabás | 1990331VB | GOC | 00:38:53 | 62.17 | |
4 | Alpár Dénes | 1991115AD | SZT | 00:40:45 | 58.31 | |
5 | Solti Péter | 1980117SP | SKS | 00:51:22 | 36.37 | |
6 | Fülöp Dávid | 1991108FD | GOC | 00:54:12 | 30.52 |
F20B(FF ranglista, F20 korcsoport)a2 pálya, 2 érvényes versenyengedélyes cébaérő Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Szabó Bence | 1951001SB | SKS | 00:44:29 | - | |
2 | Szalay Áron | 1971013SA | GOC | 00:48:36 | - |
N12D(nem rangsoroló)Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Sarkadi Borbála | 2040404SB | SZT | 00:25:24 | - | |
2 | Gorell Flóra | 2041001GF | SZT | 00:29:45 | - |
N14B(IN ranglista, N14 korcsoport)a4 pálya, 3 érvényes versenyengedélyes cébaérő Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Takács Szilvia | 2020201TS | GOC | 00:29:08 | - | |
2 | Molnár Luca | 2020830ML | SMA | 00:31:05 | - | |
3 | Németh Anna | 2020212NA | SKS | 00:42:46 | - |
N16B(IN ranglista, N16 korcsoport)a3 pálya, 5 érvényes versenyengedélyes cébaérő Szorzó: 0.95; Fa: 40; Tm: 32.5; Pm: 45.430 (Ponthozók: Bódi Doroti 36.29, Balaton Regina Hanna 50, Fájer Sára Rebeka 50) Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Kozma Eszter | 2010521KE | GOC | 00:31:10 | 55.17 | |
2 | Bódi Doroti | 2990527BD | ZTC | 00:31:58 | 53.17 | |
3 | Pásti Fanni | 2010705PF | SKS | 00:34:22 | 47.18 | |
4 | Balaton Regina Hanna | 2000119BR | JSS | 00:43:13 | 25.08 | |
5 | Kovács Júlia | 2011129KJ | GOC | 00:54:13 | - | -nincs érvényes versenyengedélye |
6 | Fájer Sára Rebeka | 2000814FS | SKS | 00:54:18 | 0.00 |
N18B(IN ranglista, N18 korcsoport)a1 pálya, 4 érvényes versenyengedélyes cébaérő Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Takács Orsolya | 2980414TO | GOC | 00:33:41 | - | |
2 | Takács Zsófia | 2990820TZ | SKS | 00:45:31 | - | |
3 | Gulyás Anett | 2990104GA | SZT | 00:48:04 | - | |
4 | Darics Nikolett | 2991108DN | SKS | 00:50:11 | - |
N20B(FN ranglista, N20 korcsoport)a2 pálya, 2 érvényes versenyengedélyes cébaérő Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Kiss Johanna Eperke | 2961122KJ | SZT | 00:52:11 | - | |
2 | Bognár Gabriella | 2951031BG | SKS | 00:54:18 | - | |
Rozman Vivien | 2960616RV | SZT | 01:45:51 | - | -hiányzó ell.pont |
NYILTK(nem rangsoroló)Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Pásti András | SKS | 00:28:03 | - | -nincs érvényes versenyengedélye | |
2 | Árné Molnár Krisztina | EK | 00:31:27 | - | -nincs érvényes versenyengedélye | |
3 | Süle László | SKS | 00:31:38 | - | -nincs érvényes versenyengedélye | |
4 | Kozma Tamás | EK | 00:32:19 | - | -nincs érvényes versenyengedélye | |
5 | Hargitai Anita | EK | 00:48:24 | - | -nincs érvényes versenyengedélye |
NYILTS(nem rangsoroló)Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Szele Péter | EK | 00:29:51 | - | -nincs érvényes versenyengedélye | |
2 | Dröszler Mátyás | EK | 00:39:59 | - | -nincs érvényes versenyengedélye | |
Reczetár Dávid | 1020423RD | SZT | 00:14:43 | - | -hiányzó ell.pont | |
Izer Mátyás | 1020315IM | SZT | 00:27:46 | - | -hiányzó ell.pont |
NYILTT(nem rangsoroló)Versenyidő: 03:00:00 | ||||||
Hely | Név | NyT. szám | Klub | Idő | Rspont | Megjegyzés |
1 | Koczka Tibor | 1620701KT | SZT | 00:35:37 | - | |
2 | Szabó Erika | 2741104SE | SZT | 00:35:43 | - | |
3 | Szandi Péter | 1691113SP | SZT | 00:35:51 | - | |
4 | Mccarthy Brian | 5791210BM | ZTC | 00:35:55 | - | |
5 | Verebélyi Zsolt | 1751110VZ | KTT | 00:38:19 | - | |
6 | Hende András | 1811028HA | JSS | 00:38:21 | - | |
7 | Mccarthy Bernadett | 2800526EB | ZTC | 00:41:05 | - | |
8 | Takácsné Tömördi Gabriel | SMA | 00:42:20 | - | -nincs érvényes versenyengedélye | |
9 | Mesics Péter | 1670202MP | SMA | 00:43:06 | - | |
10 | Csupor Zoltán | 1950623CZ | SKS | 00:44:00 | - | |
11 | Cseszka László | 1750811CL | SKS | 00:44:10 | - | |
12 | Szerdahelyi Kristóf | 1940726SK | SZT | 00:48:03 | - | -nincs érvényes versenyengedélye |
13 | Skerletz Noémi | 2720817SN | SMA | 00:48:56 | - | |
14 | Koczka Gabriella | 2620327KG | SZT | 00:50:22 | - | |
15 | Kiss Gábor | 1670506KG | SMA | 00:50:54 | - | -nincs érvényes versenyengedélye |
16 | Horváth Klára | 2700713HK | VTC | 00:57:24 | - | |
17 | Décsey Emőke | 2751128DE | SZT | 00:57:39 | - | |
18 | Csetényi-Guba Mara | HER | 00:59:21 | - | -nincs érvényes versenyengedélye | |
19 | Molnár Csaba | EK | 01:12:50 | - | -nincs érvényes versenyengedélye | |
Imre Márk | EK | 01:11:23 | - | -hiányzó ell.pont -nincs érvényes versenyengedélye |