Budapesti és Pest megyei Diákolimpia - Hegyvidék KupaP 2014.04.25. 21:32
Rajtlistakészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2006

Rajtsz     SI dugó Név                        Klub Text2                                         Rajt 


Bp F-II  (25)      1.5 km  25 m   19 ep    

   118             Pluhár Tamás               TSE  Szt Lőrinc Kat. Ált.                          1:00 
   119      233563 Karakai Pál                KOS  Pesthidegkúti Waldor                          3:00 
   120     2022124 Klement Kelén              SPA  Városmajori Gimnáziu                          5:00 
   121             Kincses Ábel               MOM  Pannonia Sacra Kat.                           7:00 
   122     2037797 Vavrek Gergő               SPA  Farkasréti Általános                          9:00 
   123             Üres                       Vaka                                              11:00 
   124     2037806 Boór András                SPA  Újbudai Ádám Jenő Ál                         13:00 
   125      339161 Boyd-Gibbins Csongor       KOS  Osztrák-Magyar Europ                         15:00 
   126     2062996 Fey Dávid                  SPA  Áldás utcai általáno                         17:00 
   127             Üres                       Vaka                                              19:00 
   128             Fazekas Tomaj              SIR  Csillagösvény Waldor                         21:00 
   129     2037849 Ramel Dániel               SPA                                               23:00 
   130             Kincses Tamás              MOM  Pannonia Sacra Kat.                          25:00 
   131      443182 Boyd-Gibbins Soma          KOS  Osztrák-Magyar Europ                         27:00 
   132             Székely Márton             TTE  Hidegkúti Waldorf Ál                         29:00 
   133             Balla Ákos                 SIR  Csillagösvény Waldor                         31:00 
   134             Kovács Kende Pál           TTE  Máriaremete-Hidegkút                         33:00 
   135      443180 Széni Márk                 KOS  Osztrák-Magyar Europ                         35:00 
   136             Üres                       Vaka                                              37:00 
   137     2050666 Papp Soma                  KOS  Kincskereső ált. isk                         39:00 
   138             Pócsi László               SIR  Csillagösvény Waldor                         41:00 
   139      411952 Vámosi Bendegúz            KOS  Pesthidegkúti Waldor                         43:00 
   140             Máramarosi Ákos            TSE  Brassói u. Ált. Isk.                         45:00 
   141             Üres                       Vaka                                              47:00 
   142             Üres                       Vaka                                              49:00 



Bp F-III  (27)     2.1 km  50 m   17 ep    

   143             Kovács Krisftóf            BMG  Babits Mihály Gimnáz                          0:00 
   144             Molnár Csongor             MOM  Tamási Áron Ált. Isk                          2:00 
   145             Kovács Péter József        BMG  Babits Mihály Gimnáz                          4:00 
   146     2037821 Buzás Benedek              SPA  Gárdonyi Géza Általá                          6:00 
   147             Pályi Lőrinc               MOM  Pannonia Sacra Kat.                           8:00 
   148             Keleti Domonkos            TTE  ELTE Radnóti Miklós                          10:00 
   149     2062997 Fey Mihály                 SPA  Áldás Utcai Általáno                         12:00 
   150             Kocsis Kristóf             TTE  Máriaremete-Hidegkút                         14:00 
   151     2056187 Knuth Bálint               SPA  Áldás Utcai Általáno                         16:00 
   152             Feig Simon                 TTE  Hidegkúti Waldorf Ál                         18:00 
   153             Argay Zsolt                TSE  Szent Lőrinc Katolik                         20:00 
   154     2037820 Pekáry Márton              SPA  Gárdonyi Géza Ált. I                         22:00 
   155             Üres                       Vaka                                              24:00 
   156     2037801 Kovács Barna Ágost         SPA  SZENT ANGÉLA FERENCE                         26:00 
   157     9999902 Karakai Áron               TTE  Hidegkúti Waldorf Ál                         28:00 
   158     2037747 Fülöpp Szabolcs            SPA                                               30:00 
   159     2050677 Gárdonyi Soma              MOM  ELTE Gyakorló Ált. I                         32:00 
   160     2022136 Rumi Zoárd                 SPA  Szilágyi Erzsébet Gi                         34:00 
   161             Bencze Gergő               BMG  Babits Mihály Gimnáz                         36:00 
   162     2037818 Kardos Dávid               SPA                                               38:00 
   163             Lotz Patrik                BMG  Babits Mihály Gimnáz                         40:00 
   164     2037750 Pintér Balázs              SPA                                               42:00 
   165             Gyenge Barnabás            BMG  Babits Mihály Gimnáz                         44:00 
   166             Dudás Márk                 MOM  Szent Angéla Ference                         46:00 
   167             Kovács Botond              BMG  Babits Mihály Gimnáz                         48:00 
   168     2037799 Lénárt Zsombor Benedek     SPA  Újbudai Ádám Jenő Ál                         50:00 
   169             Üres                       Vaka                                              52:00 



Bp F-IV  (13)      2.6 km  40 m   24 ep    

   171      363499 Weiler Vince               SPA  Szent István Gimnázi                          1:00 
   172     2009006 Turschl Bence              TTE  Németh László Gimn.                           3:00 
   173     2037805 Barta Gergely              SPA  Szilágyi Erzsébet Gi                          5:00 
   174      888343 Kovács Róbert              BMG  Babits Mihály Gimnáz                          7:00 
   175     2022201 Kálmán Erik                SPA  Gazdagrét-Csíkihegye                          9:00 
   176      505257 Horváth Csongor            MAT  Szent István Gimnázi                         11:00 
   177     2037751 Szekeres Csaba             SPA  Szent István Gimnázi                         13:00 
   178      307572 László Benedek             MOM  Törökugrató Ált. Isk                         15:00 
   179     2022123 Ormay Mihály               SPA  ELTE Radnóti Miklós                          17:00 
   180             Ürge Dániel                MOM  Budapest Fazekas Mih                         19:00 
   181     2037752 Vidor Gergely              SPA  Pesthidegkúti Waldor                         21:00 
   182             Üres                       Vaka                                              23:00 
   183             Iványi Domokos             SPA  Eötvös József Gimnáz                         25:00 



Bp F-V  (13)       3.0 km  60 m   24 ep    

   184      307544 Gurály Attila              BMG  Babits Mihály Gimnáz                          0:00 
   185     1396221 Egei Patrik                SPA  Csík Ferenc Gimnázum                          2:00 
   186       46044 Magyar Tamás               BMG  Babits Mihály Gimnáz                          4:00 
   187      363497 Weiler Vilmos              SPA  Szent István Gimnázi                          6:00 
   188     2019809 Erdős Zoltán               MOM  Berzsenyi D. Gimn.                            8:00 
   189     7201398 Zacher Márton              SPA  Deák Téri Evangéliku                         10:00 
   190     2019804 Pályi Patrik               MOM  Bp. Piarista Gimn.                           12:00 
   191     2056183 Hortobágyi Ákos            SPA  Szent István Gimnázi                         14:00 
   192       45414 Marosffy Bálint            MOM  Városmajori Gimn.                            16:00 
   193     2022134 Peregi Dániel              SPA                                               18:00 
   194     2019810 Rajkó Dávid                MOM  Képző- és Iparművész                         20:00 
   195             Üres                       Vaka                                              22:00 
   196             Üres                       Vaka                                              24:00 



Bp F-VI  (9)       3.3 km  70 m   29 ep    

   197      363480 Lengyel Ádám               SPA  Városmajori Gimnáziu                          1:00 
   198      888355 Árkos Gergely              BMG  Budapest XIV. Kerüle                          3:00 
   199             Hernádi Bálint             BDI  Schulek F. SZKI                               5:00 
   200      505244 Miavecz Balázs             MOM  Babits M. Gimn.                               7:00 
   201     2022197 Hajdu Erik                 TTE  II. Rákóczi Ferenc G                          9:00 
   202     2022131 Nagy Bence                 SPA  Szent Margit Gimnázi                         11:00 
   203      307539 Antal Péter                BMG  Babits Mihály Gimnáz                         13:00 
   204             Tárkányi Lőrinc            SPA  Veres Pálné Gimn.                            15:00 
   205             Üres                       Vaka                                              17:00 



Pest F-II  (8)     1.5 km  25 m   19 ep    

   206             Szűcs János                CSP  Hunyadi Mátyás Német                         51:00 
   207             Garami-Sipos Krisztofer    EK E Maglódi Vermesy Péte                         53:00 
   208     4616787 Jurás Máté                 CSP  Solymári Fészek Wald                         55:00 
   209             Víg Dániel                 EK E Maglódi Vermesy Péte                         57:00 
   210     4616753 Gönczi Péter               CSP  Solymári Fészek Wald                         59:00 
   211             Roboz Áron                 EK E Fóti Waldorf iskola                          61:00 
   318      307737 Gadolla Áron               TTE  Budajenői Általános                          63:00 
   347             Üres                       Vaka                                              65:00 



Pest F-III  (13)   2.1 km  50 m   17 ep    

   213             Huszár Balázs              TTE  Prohászka Ottokár Ka                         56:00 
   214             Néda Tamás                 HSP  Iskola: Szentendrei                          58:00 
   215     1396220 Egei Balázs                TTE  Telki Általános Isko                         60:00 
   216             Tóth Márton                GYO  Damjanich János Álta                         62:00 
   217     4616786 Szalay András Sebestyén    CSP  Solymári Fészek Wald                         64:00 
   218     2066460 Tálas Soma                 SPA  Templom Téri Német N                         66:00 
   219     4616781 Gönczi Keve                CSP  Solymári Fészek Wald                         68:00 
   220      888364 Bujdosó Zoltán             SPA  Szent Imre Katólikus                         70:00 
   221             Szűcs Máté Bendegúz        CSP  Hunyadi Mátyás Német                         72:00 
   222             Üres                       Vaka                                              74:00 
   223     4616778 Andreoletti Brúnó          CSP  Solymári Fészek Wald                         76:00 
   224             Csikós Gellért             EK E Premontrei Szent Nor                         78:00 
   225             Üres                       Vaka                                              80:00 



Pest F-IV  (5)     2.6 km  40 m   24 ep    

   226             Varga Bence                EK E Érdi Vörösmarty gimn                         27:00 
   227     2037802 Vavrek Roland              SPA  Illyés Gyula Gimn.                           29:00 
   228             Siket Mátyás               EK E Premontrei Szent Nor                         31:00 
   229             Apli Áron                  BEA  Fóti Waldorf iskola                          33:00 
   230             Üres                       Vaka                                              35:00 



Pest F-V  (2)      3.0 km  60 m   24 ep    

   231      363424 Papanek András             SPA  Szent Benedek Gimnáz                         26:00 
   232             Üres                       Vaka                                              28:00 



Pest F-VI  (4)     3.3 km  70 m   29 ep    

   233             Steinbinder Robert         EK E Premontrei Szent Nor                         19:00 
   234     2022199 Tóth Adrián                TTE  Radnóti Miklós Gimná                         21:00 
   235             Steinbinder Norbert        EK E Premontrei Szent Nor                         23:00 
   236             Üres                       Vaka                                              25:00 



Bp N-II  (27)      1.5 km  25 m   18 ep    

   237       45318 Fosztó Cecília             SIR  Csillagösvény Waldor                          0:00 
   238             Kocsis Hédi                TTE  Máriaremete-Hidegkút                          2:00 
   239             Vastag Eszter              MOM  Radnóti Miklós Gyak.                          4:00 
   240             Pluhár Virág               TSE  Szt Lőrinc Kat. Ált.                          6:00 
   241       45930 Orosz Tímea                SPA  Kispesti Vass Lajos                           8:00 
   242             Juhász Emilia              TTE  Máriaremete-Hidegkút                         10:00 
   243     2037803 Knuth Petra                SPA  Áldás Utcai Általáno                         12:00 
   244     2066456 Schenk Anna                SKS  XIV Móra Ferenc Ált                          14:00 
   245             Bauer Anna Margit          SPA  Lisznyai utcai Által                         16:00 
   246      411949 Zempléni Lilla             MOM  Szilágyi Erzsébet Gi                         18:00 
   247             Máramarosi Rita            TSE  XVIII Brassói u Ált.                         20:00 
   248     2037804 Knuth Eszter               SPA  Áldás Utcai Általáno                         22:00 
   249             Sárközy Rita               MOM  Jókai Mór Ált. és Né                         24:00 
   250             Baracsi Luca               TTE  Klebelsberg Kuno Ált                         26:00 
   251             Czakó Boglárka             MOM  Budenz J. Ált Isk. é                         28:00 
   252             Baracsi Hanna              TTE  Klebelsberg Kuno Ált                         30:00 
   253     2037814 Horváth Lilla              SPA  Lisznyai utcai ált.                          32:00 
   254             Ürge Boróka                MOM  Máriaremete Hidegkút                         34:00 
   255       45330 Lugossy Dorka              SIR  Csillagösvény Waldor                         36:00 
   256       46119 Orosz Viktória             SPA  Kispesti Vass Lajos                          38:00 
   257             László Karolina            MOM  Törökugrató Ált. Isk                         40:00 
   258             Máramarosi Dóra            TSE  XVIII Brassói u Ált.                         42:00 
   259             Szilassy Margaréta         TTE  Máriaremete-Hidegkút                         44:00 
   260             Máramarosi Anna            TSE  XVIII Brassói u Ált.                         46:00 
   261      307751 Kocsis Fanni               TTE  Áldás utcai Általáno                         48:00 
   262             Üres                       Vaka                                              50:00 
   263             Fülöpp Csenge              SPA  Ádám Jenő Ált.Isk.                           52:00 



Bp N-III  (16)     1.9 km  40 m   15 ep    

   264     2022205 Kálmán Tamara              MOM  Csíkihegyek Ált. Isk                          1:00 
   265             Borhegyi Teodóra           BMG  Babits Mihály Gimnáz                          3:00 
   266             Iván Eszter                MOM  Zugligeti Ált. Isk.                           5:00 
   267             Lengyel Krisztina          TTE  Máriaremete-Hidegkút                          7:00 
   268             König Teodóra              MOM  Zugligeti Ált. Isk.                           9:00 
   269     2037798 Vavrek Zsanka              SPA  Farkasréti Általános                         11:00 
   270      888342 Gárdonyi Csilla            MOM  ELTE Gyakorló Ált. I                         13:00 
   271             Székely Rozália            TTE  Hidegkúti Waldorf Ál                         15:00 
   272             László Dorottya            MOM  Törökugrató Ált. Isk                         17:00 
   273     2037808 Tóth Imola                 SPA  Budai Ciszterci Szen                         19:00 
   274             Rajnai Laura               MOM  Bethlen Gábor Ált. I                         21:00 
   275             Detrekői Sára              TTE  Hidegkúti Waldorf Ál                         23:00 
   276             Vastag Emese               MOM  Scheiber S. Ált. Isk                         25:00 
   277             Üres                       Vaka                                              27:00 
   278             Ürge Dóra                  MOM  Baar Madas Gimnázium                         29:00 
   279             Üres                       Vaka                                              31:00 



Bp N-IV  (12)      2.3 km  50 m   21 ep    

   280     2037811 Zacher Noémi               SPA  Deák Téri Evangéliku                         37:00 
   281     2019780 Sárközy Zsófia             MOM  Szent Angéla Ference                         39:00 
   282     2037800 Bartók Annamária           SPA  Gárdony Géza Általán                         41:00 
   283             Kiss Dóra Eszter           BMG  Babits Mihály Gimnáz                         43:00 
   284     9900330 Hajnal Dorottya            SPA  Városmajori Gimnáziu                         45:00 
   285             Árkos Borbála              BMG  Veres Pálné Gimnáziu                         47:00 
   286     2062999 Vankó Milena               SPA  Budapesti Fazekas Mi                         49:00 
   287       45427 Liegner Nóra               MOM  ELTE Gyakorló Ált. I                         51:00 
   288     2037810 Zacher Enikő               SPA  Deák Téri Evangéliku                         53:00 
   289             Barta Luca                 SPA  Budai Ciszterci Szen                         55:00 
   290     2022204 Kálmán Imola               SPA  Budapest, Gazdagrét-                         57:00 
   291             Sólyomvári Júlia           SPA  Szt Imre Gimn.                               59:00 



Bp N-V  (13)       2.6 km  40 m   26 ep    

   292     2037748 Mantuano Eszter            SPA                                               30:00 
   293     2019806 Emesz Csipke               MOM  ELTE Apáczai Csere J                         32:00 
   294     2037812 Ficzere Réka Anna          SPA  AKG, 1035 Budapest,                          34:00 
   295             Illés Sára                 BMG  Babits Mihály Gimnáz                         36:00 
   296      448955 Mach Berta                 MAT  Veres Pálné Gimnáziu                         38:00 
   297     2019794 Kézdy Borbála              MOM  Városmajori Gimn.                            40:00 
   298     2022198 Hajdu Frida                TTE  II. Rákóczi Ferenc G                         42:00 
   299     2022142 Völgyesi Melody            SPA  Toldy Ferenc Gimnázi                         44:00 
   300     2019788 Maácz Fruzsina             MOM  Városmajori Gimn.                            46:00 
   301             Sárospataki Anna           BMG  Babits Mihály Gimnáz                         48:00 
   302             Üres                       Vaka                                              50:00 
   303             Üres                       Vaka                                              52:00 
   304             Üres                       Vaka                                              54:00 



Bp N-VI  (6)       3.0 km  65 m   29 ep    

   305             Pálinkás Rita              BDI  Németh László Gimnáz                         27:00 
   306      339833 Liszka Eszter              SPA                                               29:00 
   307      888344 Schwendtner Réka           SIR  Eötvös József Gimnáz                         31:00 
   308      307718 Tisza Zsófia Borbála       BMG  Babits Mihály Gimnáz                         33:00 
   309      232822 Egei Petra                 SPA  II Rákóczi Ferenc Gi                         35:00 
   310             Szűcs Piroska              CSP  Szent Margit Gimnázi                         37:00 



Pest N-II  (8)     1.5 km  25 m   18 ep    

   313             Csonka Réka                EK E Maglódi Vermesy Péte                         54:00 
   314        5623 Sütő Emese                 SIR  Kékvölgy Waldorf isk                         56:00 
   315             Kiss Kamilla               EK E Damjanich János Álta                         58:00 
   316      427660 Tóth Barbara               TTE  Radnóti Miklós Gimná                         60:00 
   317             Kiss Boglárka              EK E Damjanich János Álta                         62:00 
   212             Üres                       Vaka                                              63:00 
   319             Gyurina Judit              EK E Maglódi Vermesy Péte                         66:00 
   320             Üres                       Vaka                                              68:00 



Pest N-III  (7)    1.9 km  40 m   15 ep    

   321     4616794 Jurás Panna                CSP  Solymári Fészek Wald                         33:00 
   322             Néda Júlia                 HSP  Iskola: Szentendrei                          35:00 
   323     9010622 Hajdu Nelli                TTE  Telki Általános Isko                         37:00 
   324     2037807 Kinde Dalma                SPA  Premontrei Szent Nor                         39:00 
   325     2022200 Tóth Blanka                TTE  Radnóti Miklós Gimná                         41:00 
   326       34176 Roboz Rebeka               BEA  Fóti Waldorf iskola                          43:00 
   327             Üres                       Vaka                                              45:00 



Pest N-IV  (4)     2.3 km  50 m   21 ep    

   328             Bognár Anna                BEA  Fóti Waldorf iskola                          61:00 
   329             Szűcs Rozália              CSP  Hunyadi Mátyás Német                         63:00 
   330             Üres                       Vaka                                              65:00 
   348             Üres                       Vaka                                              67:00 



Pest N-V  (2)      2.6 km  40 m   26 ep    

   331             Varga Dóra                 EK E Érdi Vörösmarty gimn                         56:00 
   332             Üres                       Vaka                                              58:00 



Pest N-VI  (2)     3.0 km  65 m   29 ep    

   333      700024 Kinde Vanda                SPA  Premontrei Szent Nor                         43:00 
   334      230706 Kinde Zsófia               HSP  Premontrei Szent Nor                         45:00